Strandrun met steeplechase elementen en appeltaart
Langs de waterlijn hardlopen doe ik niet dagelijks. Dat het strand van Wassenaar het decor vormde van de 2e run van het clubcircuit was een goede reden voor mij om op zaterdag 6 mei de hardloopschoenen aan te trekken. Wat ook helpt is de beloning na afloop; geen medaille maar wel een heerlijk stuk appeltaart!
En dan waren de weersomstandigheden ook nog fantastisch! Tijdens mijn fietstocht van Voorschoten naar de start-en finishlijn kroop de zon achter de wolken tevoorschijn. Een mooi voorteken. Verschillende lopers kozen de fiets voor de warming-up, anderen spaarden liever nog hun krachten of hadden 'supporters' op de achterbank meegenomen. De organisatie had een mooi parcours uitgetekend, met enkele 'waterbakken' die voor de moeilijkheidsgraad zorgden.
De keuze was natte voeten maken of met een goed getimede sprong de overkant proberen te halen. Zo heeft iedere run van het circuit weer iets uitdagends. Het hardlopen met de klotsende golven op de achtergrond was prachtig. Ik denk dat iedereen hiervan heeft kunnen genieten.
Het volgende ClubCircuit is op zaterdag 17 juni. De start en finish is op de atletiekbaan van Voorschoten'97.
'Jij bent toch een broer van', alias Roderick
Za 10 jun: Clubkampioenschappen Voorschoten '97 Atletiek
Za 17 jun: 3e CD-competitie AAV '36, Alpen aan den Rijn
Za 17 jun: 3e clubcircuit vanaf de eigen baan