Uitslagen Baanatletiek

** = clubrecord

Clubrecords bijgewerkt t/m 6 apr 2024

20 apr 2024: 1e ZHM pupillen Alphen a/d Rijn (AAV'36)

Zie ook https://www.aav36.nl/actueel/zhm-ac-pupillen-2024 

Mij nog geen uitslag bekend.

Zo 21 april: 1e Seniorencompetitie Nieuwegein (AV Atverni)

Senioren Vrouwen

# Naam Team Resultaat Wind Punten totaal Team punten
20 Lisa Brink 400 meter 1:13,23 - 441 441
21 Aïsha Snieder 400 meter 1:14,36 - 417 0
11 Aïsha Snieder 100 meter horden 19,83 +0.2 m/s 348 348
17 Lisa Brink Discuswerpen 23,48 - 402 402
13 Lisa Brink Kogelstoten 8,62 - 492 492
19 Aïsha Snieder Kogelstoten 8,04 - 449 0
19 Voorschoten '97 Totaal - - - 1683

Senioren Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat Wind Punten totaal Team punten
26 Victor Hillebrink 100 meter 13,12 +2.0 m/s 370 370
27 Jurre Glasbergen 200 meter 28,50 +3.4 m/s 298 298
- Victor Hillebrink 200 meter DNS - 0 0
- Dennis Huijssteden De Wit Discuswerpen DNS - 0 0
27 Jurre Glasbergen Kogelstoten 6,89 - 212 212
- Dennis Huijssteden De Wit Kogelstoten DNS - 0 0
13 Victor Hillebrink Hoogspringen 1,50 - 394 394
20 Voorschoten '97 Totaal - - - 1274

6 apr 2024: 1e CD-Competitie Hoofddorp (AV Haarlemmermeer)

U14 Vrouwen

# Naam Onderdeel Resultaat Wind Punten totaal Team punten
20 Fenne Könemann 60 meter 9,51 +0.5 m/s 457 457
30 Lulu Sorber 60 meter 10,34 -1.0 m/s 327 327
9 Vera Lommerse 1000 meter 3:39,64 - 422 422
24 Jasmine van Alderwegen 1000 meter 4:11,22 - 263 263
21 Jasmine van Alderwegen 60 meter horden 14,16 -0.3 m/s 196 196
9
  • Jasmine van Alderwegen
  • Fenne Könemann
  • Lulu Sorber
  • Vera Lommerse
4 x 60 meter 37,91 - 432 432
6 Fenne Könemann Speerwerpen 20,46 - 333 333
18 Lulu Sorber Hoogspringen 1,10 - 316 316
9 Vera Lommerse Verspringen 3,63 -1.6 m/s 344 344
10 Voorschoten '97 Totaal - - - 3090

U14 Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat Wind Punten totaal Team punten
32 Tycho van Dorp 80 meter 14,10 +0.1 m/s 220 220
33 Noah Bahe 80 meter 15,81 +0.1 m/s 67 67
34 Tygo van der Wees 80 meter 16,03 +0.1 m/s 50 0
28 Tycho van Dorp 1000 meter 4:10,55 - 266 266
29 Tjores Hermans 1000 meter 4:18,13 - 234 234
11
  • Tygo van der Wees
  • Tycho van Dorp
  • Jonathan Janmaat
  • Tjores Hermans
4 x 80 meter 56,44* - 152 152
16 Noah Bahe Speerwerpen 12,98 - 176 176
17 Didier Roodakkers Speerwerpen 11,06 - 129 0
6 Noah Bahe Kogelstoten 7,33 - 384 384
19 Tjores Hermans Kogelstoten 4,56 - 211 0
19 Jonathan Janmaat Hoogspringen 1,05 - 279 279
22 Tygo van der Wees Hoogspringen 0,95 - 206 0
12 Jonathan Janmaat Verspringen 3,72 +0.0 m/s 362 362
17 Didier Roodakkers Verspringen 3,31 -2.2 m/s 280 0
12 Voorschoten '97 Totaal - - - 2140

9 mrt 2024: 400 m trainingswedstrijd zaterdagpupillen

Meisjes Jongens
1 Feline 1:33 PR 1 Duuk 1:27 PR
2 Laura 1:35 PR 2 Chris 1:28
3 Orry 1:37 PR 3 Fedja 1:36 PR
4 Femke 1:37 4 Valentijn 1:37 PR
5 Merel 1:41 5 Sam B. 1:40 PR
6 Anne 1:44 PR 6 Gijs 1:44 PR
7 Jinjina 1:44 PR 7 Quinn 2:13
8 Sanne 1:51 PR 8 Kasper 2:17
9 Lieke 1:53 PR 9 Olivier 2:34
10 Luke 2:02      
11 Silke 2:11 PR      
12 Zelie 2:57      

24 feb 2024: Eindstand Quatrocrosses

Wat een medailles !

# in cat Naam Categorie Score Deelnames
1 Laura Vermeijs U9 Meisjes 1.33 4
1 Duuk van Helten U9 Jongens 1 4
1 Isabel van Alderwegen U10 Meisjes 1 3
2 Reya van Nes U11 Meisjes 1.67 3
3 Femke Lommerse U11 Meisjes 2.33 3
9 Luke van der Wees U11 Meisjes 8.67 4
5 Valentijn Bruens U11 Jongens 5.33 4
6 Casper van Luijk U11 Jongens 5.67 4
2 Feline Boter U12 Meisjes 2 4
5 Chris Cuvelier U12 Jongens 5.67 4
11 Lucas Boter U12 Jongens 10.67 3
12 Sammy Wieringa U12 Jongens 11 3
2 Vera Lommerse U14 Meisjes 2 4
5 Tjores Hermans U14 Jongens 7.33 3
7 Tycho van Dorp U14 Jongens 9 4
9 Tygo van der Wees U14 Jongens 10.33 4

24 feb 2024: Quatrocross Katwijk (AV Rijnsoever)

# in cat Naam Categorie Afstand Tijd
1 Duuk van Helten U9 Jongens ca 800m 00:03:16.00
1 Laura Vermeijs U9 Meisjes ca 800m 00:03:45.00
8 Daniël de Jonge U9 Jongens ca 800m 00:04:27.00
9 Lode de Jonge U9 Jongens ca 800m 00:04:30.00
1 Isabel van Alderwegen U10 Meisjes ca 1000m 00:03:50.00
7 Lieke Hoogendoorn U10 Meisjes ca 1000m 00:04:52.00
2 Reya van Nes U11 Meisjes ca 1400m 00:06:30.10
5 Chris Cuvelier U12 Jongens ca 1400m 00:06:49.00
6 Valentijn Bruens U11 Jongens ca 1400m 00:06:56.00
7 Casper van Luijk U11 Jongens ca 1400m 00:06:57.00
2 Feline Boter U12 Meisjes ca 1400m 00:06:59.00
- Lulu Sorber U14 Meisjes ca 1400m 00:07:03.00
8 Lucas Boter U12 Jongens ca 1400m 00:07:12.00
9 Sammy Wieringa U12 Jongens ca 1400m 00:07:21.00
8 Luke van der Wees U11 Meisjes ca 1400m 00:08:10.00
1 Vera Lommerse U14 Meisjes ca 2000m 00:09:15.00
2 Jasmine van Alderwegen U14 Meisjes ca 2000m 00:09:49.00
9 Tycho van Dorp U14 Jongens ca 2000m 00:11:37.00
10 Tygo van der Wees U14 Jongens ca 2000m 00:11:47.00

Lulu liep kortere afstand, buiten mededinging. 

10 feb 2024: Quatrocross Voorschoten '97

Voor uitslag alle verenigingen zie hier.

De stand na drie wedstrijden staat bij Kurt Dockhorn.

Jongens U9

Plaats Naam Afstand Tijd
1 Duuk van Helten ca. 800m 03:33
13 Lode de Jonge ca. 800m 04:44
15 Oliver Hardy ca. 800m 04:46

Meisjes U9

Plaats Naam Afstand Tijd
1 Laura Vermeijs ca. 800m 03:59
12 Silke Eberspächer ca. 800m 05:00

Jongens U10

Plaats Naam Afstand Tijd
11 Finn Schultz ca. 1200m 06:19
12 Sylvain Roodakkers ca. 1200m 06:19

Meisjes U10

Plaats Naam Afstand Tijd
11 Lieke Hoogendoorn ca. 1200m 06:48

Jongens U11

Plaats Naam Afstand Tijd
4 Fedja Poolman ca. 1200m 05:32
5 Casper van Luijk ca. 1200m 05:36
6 Valentijn Bruens ca. 1200m 05:41
16 Bram Janmaat ca. 1200m 06:38

Meisjes U11

Plaats Naam Afstand Tijd
1 Reya van Nes ca. 1200m 05:15
2 Femke Lommerse ca. 1200m 05:33
9 Luke van der Wees ca. 1200m 06:14
11 Jinjina Ango ca. 1200m 06:39

Jongens U12

Plaats Naam Afstand Tijd
2 Timo Könemann ca. 1200m 04:41
6 Chris Cuvelier ca. 1200m 04:59
11 Sammy Wieringa ca. 1200m 05:36

Meisjes U12

Plaats Naam Afstand Tijd
3 Feline Boter ca. 1200m 05:28
6 Anna Eberspächer ca. 1200m 06:18
8 Sarah Winkler Prins ca. 1200m 06:28
9 Emily Schuurman ca. 1200m 06:30

Jongens U14

Plaats Naam Afstand Tijd
5 Tjores Hermans ca. 1600m 08:21
7 Jonathan Janmaat ca. 1600m 08:29
9 Tycho van Dorp ca. 1600m 08:47
10 Tygo van der Wees ca. 1600m 09:17

Meisjes U14

Plaats Naam Afstand Tijd
2 Vera Lommerse ca. 1600m 07:21
6 Lulu Sorber ca. 1600m 08:25

20 jan 2024: Quatrocross AV de Spartaan

De standen komen na enige tijd bij Kurt Dockhorn.

Plaats Naam cat afstand Tijd
1 Duuk van Helten JU9 750m 3.10
2 Laura Vermeijs MU9 750m 3.45
2 Timo Könemann JU12 1500m 6.08
1 Isabel van Alderwegen MU10 1500m 6.33
6 Chris Cuvelier JU12 1500m 6.41
2 Feline Boter MU12 1500m 6.56
2 Reya van Nes MU11 1500m 7.06
4 Valentijn Bruens JU11 1500m 7.18
13 Rejmer Nielsen JU12 1500m 7.23
5 Casper van Luijk JU11 1500m 7.25
3 Femke Lommerse MU11 1500m 7.29
16 Lucas Boter JU12 1500m 7.29
5 Merel Ruigrok MU11 1500m 8.00
9 Luke van der Wees MU11 1500m 8.28
8 Emily Schuurman MU12 1500m 8.29
4 Vera Lommerse MU14 2250m 9.49
7 Tjores Hermans JU14 2250m 11.25
11 Tygo van der Wees JU14 2250m 11.47

6 jan 2024: Quatrocross Leiden Atletiek

# in cat Naam Categorie Afstand tijd
1 Duuk van Helten Jongens U9 (2016) Ca 600m 03:23,3
2 Laura Vermeijs Meisjes U9 (2016) Ca 600m 03:32,5
6 Chris Cuvelier Jongens U12-2 (2013) Ca 1200m 06:41,8
2 Feline Boter Meisjes U12-2 (2013) Ca 1200m 06:52,8
1 Isabel van Alderwegen Meisjes U10 (2015) Ca 1200m 06:56,2
7 Casper van Luijk Jongens U12-1 (2014) Ca 1200m 07:05,4
2 Femke Lommerse Meisjes U12-1 (2014) Ca 1200m 07:15,1
11 Valentijn Bruens Jongens U12-1 (2014) Ca 1200m 07:22,4
9 Lucas Boter Jongens U12-2 (2013) Ca 1200m 07:23,4
13 Sammy Wieringa Jongens U12-2 (2013) Ca 1200m 07:34,0
11 Finn Schulz Jongens U10 (2015) Ca 1200m 07:52,4
9 Luke van der Wees Meisjes U12-1 (2014) Ca 1200m 07:53,1
6 Jinthe Hagendijk Meisjes U12-2 (2013) Ca 1200m 08:03,5
16 Rejmer Nielsen Jongens U12-2 (2013) Ca 1200m 08:06,4
2 Vera Lommerse Meisjes U14 (2011/2012) Ca 1800m 09:43,8
5 Jasmine van Alderwegen Meisjes U14 (2011/2012) Ca 1800m 10:38,7
8 Jonathan Janmaat Jongens U14 (2011/2012) Ca 1800m 11:02,2
10 Tjores Hermans Jongens U14 (2011/2012) Ca 1800m 11:05,6
9 Lulu Sorber Meisjes U14 (2011/2012) Ca 1800m 11:24,1
13 Tycho van Dorp Jongens U14 (2011/2012) Ca 1800m 11:52,0
14 Tygo van der Wees Jongens U14 (2011/2012) Ca 1800m 11:52,8

 

8 okt 2023: OVAK (Open Voorschotense Atletiek Kampioenschappen)

U8 Vrouwen - Meerkamp

# Naam Vereniging 40m 600m Vortex Ver Punten totaal
1 Julia Klein Nederland 8,2 2:32,8 11,00 2,30 257
2 Laura Vermeijs Voorschoten '97 8,6 2:39,0 6,00 2,25 192
3 Livia Hagendijk Voorschoten '97 8,5 2:55,9 8,50 2,05 180

U8 Mannen - Meerkamp

# Naam Vereniging 40m 600m Vortex Ver Punten totaal
1 Simon Van Nes Nederland 9,2 2:48,5 13,00 1,95 174
2 Bas Veninga Nederland 8,5 2:54,9 9,50 2,05 167
3 Lode De Jonge Voorschoten '97 9,0 3:02,4 9,50 2,15 148
4 Tobias V Paridion Voorschoten '97 8,7 3:15,6 8,50 2,15 138

U9 Vrouwen - Meerkamp

# Naam Vereniging 40m 600m Vortex Ver Punten totaal
1 Isabel van Alderwegen Voorschoten '97 --- --- 7,50 --- 24

U9 Mannen - Meerkamp

# Naam Vereniging 40m 600m Vortex Ver Punten totaal
1 Sylvain Roodakkers Voorschoten '97 7,7 2:41,0 15,50 2,85 218
2 Finn Schulz Voorschoten '97 7,4 2:44,6 11,50 2,45 189
3 Sem Van Veen Voorschoten '97 9,9 2:55,3 7,50 1,40 70

U10 Vrouwen - Meerkamp

# Naam Vereniging 40m 600m Vortex Ver Punten totaal
1 Reya van Nes Nederland 7,4 2:24,0 15,50 3,40 247
2 Femke Lommerse Voorschoten '97 7,4 2:35,6 16,50 2,95 223
3 Merel Ruigrok Voorschoten '97 8,0 2:36,0 15,00 2,60 186
4 Jinjina Ango Voorschoten '97 8,0 2:41,2 12,00 2,70 171
5 Puck Cuperus Voorschoten '97 8,0 2:40,3 10,50 2,60 161
6 Luke van der Wees Voorschoten '97 8,8 3:04,3 8,00 2,05 93

U10 Mannen - Meerkamp

# Naam Vereniging 40m 600m Vortex Ver Punten totaal
1 Valentijn Bruens Voorschoten '97 7,8 2:33,8 23,00 3,05 225
2 Jelle Willems Voorschoten '97 8,2 2:56,4 13,50 2,70 145
3 Bram Janmaat Voorschoten '97 9,0 2:58,6 13,50 2,65 126
4 Quinn Laumans Voorschoten '97 9,4 3:01,0 6,00 1,85 64

U11 Vrouwen - Meerkamp

# Naam Vereniging 60m 600m Vortex Ver Punten totaal
1 Josephine Van Paridon Voorschoten '97 10,3 2:39,7 18,00 3,45 212
2 Jinthe Hagendijk Voorschoten '97 11,1 2:29,8 20,00 2,85 192
3 Orry Kostermans Voorschoten '97 11,4 2:36,4 21,00 2,55 175
4 Feline Boter Voorschoten '97 11,1 2:26,4 9,50 2,75 153
5 Milou Konter AV `40 11,3 2:39,0 11,00 3,00 149
6 Juul Vd Bosch Voorschoten '97 12,5 2:40,2 11,50 2,05 101
7 Emily Schuurman Voorschoten '97 12,6 2:59,3 10,00 1,95 75

U11 Mannen - Meerkamp

# Naam Vereniging 60m 600m Vortex Ver Punten totaal
1 Timo Könemann Voorschoten '97 10,1 2:08,1 34,50 3,50 279
2 Chris Cuvelier Voorschoten '97 11,1 2:18,5 27,00 2,75 199
3 Lucas Boter Voorschoten '97 11,4 2:32,2 12,50 2,60 128
4 Sam Bleijie Voorschoten '97 11,7 2:45,1 15,00 2,45 115
5 Kick Wijers Nederland 12,3 3:46,2 12,50 2,45 66

U12 Vrouwen - Meerkamp

# Naam Vereniging 60m 600m Vortex Ver Punten totaal
1 Jasmine van Alderwegen Voorschoten '97 10,2 2:19,7 27,00 3,05 260
2 Vera Lommerse Voorschoten '97 10,0 2:12,6 23,00 3,00 255
3 Lulu Sorber Voorschoten '97 10,9 2:35,3 18,50 2,70 180

U12 Mannen - Meerkamp

# Naam Vereniging 60m 600m Vortex Ver Punten totaal
1 Stein Veninga Nederland 10,6 2:13,8 18,50 2,85 188
2 Tycho van Dorp Voorschoten '97 11,0 2:31,3 26,00 2,65 182
3 Didier Roodakkers Voorschoten '97 10,5 2:37,9 20,00 3,00 175
4 Tygo van der Wees Voorschoten '97 12,3 2:50,0 15,50 2,45 105

U14 Vrouwen - Meerkamp

# Naam Vereniging 60m 600m Kogel Ver Punten totaal
1 Fenne Könemann Voorschoten '97 9,3 2:09,6 6,60 3,18 1374
2 Isa Valk Nederland 9,3 2:11,3 5,72 3,33 1334
3 Fiene Van der Bijl Nederland 10,2 2:18,7 5,52 3,21 1094

U14 Mannen - Meerkamp

# Naam Vereniging 80m 600m Kogel Ver Punten totaal
1 Lukas Bahé Voorschoten '97 12,6 2:22,5 6,62 3,33 1200
2 Jonathan Janmaat Voorschoten '97 13,5 2:18,3 3,26 3,65 963

U16 Vrouwen - Meerkamp

# Naam Vereniging 80m 600m Kogel Ver Punten totaal
1 Lenny Marchand Voorschoten '97 12,7 2:07,2 7,72 3,25 1371
2 Annelot Veninga Nederland 12,5 2:06,7 6,48 3,26 1331

U16 Mannen - Meerkamp

# Naam Vereniging 100m 600m Kogel Ver Punten totaal
1 Steven van der Torre Voorschoten '97 14,9 2:03,4 9,32 4,01 1700
2 Victor Hillebrink Voorschoten '97 14,0 2:02,8 7,12 3,96 1681
3 Faas Glasbergen Voorschoten '97 14,8 2:05,7 7,54 4,11 1614
4 Yves Rikmenspoel Voorschoten '97 15,3 2:07,6 6,18 3,45 1332
5 Max Ouwehand Voorschoten '97 16,0 2:08,8 6,89 3,34 1272

 

30 sep 2023: Trainingswedstrijd 400 m zaterdagpupillen

Meisjes Jongens
1 Vera 1:22 1 Chris C. 1:26 PR
2 Jinthe 1:31 2 Duuk 1:30 PR
3 Femke 1:34 PR 3 Tjores 1:35 PR
4 Merel 1:36 PR 4 Valentijn 1:37 PR
4 Lulu 1:36 PR 5 Sam K. 1:39 PR
6 Iman 1:37 6 Sam B. 1:43 PR
7 Orry 1:38 7 Sylvain 1:45 PR
8 Laura 1:45 8 Didier 1:52
8 Jinjina 1:45 PR 9 Bram 1:53
10 Luke 2:04 10 Quinn 2:01
11 Silke 2:22 PR      
11 Emilie 2:22      

17 sep 2023: Utrecht Athletics Cup 

# Naam Categorie Onderdeel Resultaat
1 Hein van der Kallen Masters Mannen (65+) 3000 meter 14:27,03 **

16 sep 2023: Pupillenmeerkamp (U8-12) te Delft

U11 Mannen - Meerkamp

# Naam 60m 1000m Kogel Ver Punten totaal
2 Timo Könemann 9,78 3:30,95 6,94 3,70 2007

9 sep 2023: 4de ZHM wedstrijd voor pupillen bij AAV '36

U8 Mannen

  Naam Vereniging Resultaat
2 Duuk van Helten Meters maken 900,00
1 Duuk van Helten 40 meter horden 8,60
3 Duuk van Helten Medicienbalstoten 5,20
6 Duuk van Helten Vortexwerpen 16,00
7 Duuk van Helten Hoogspringen 0,80
4 Duuk van Helten Verspringen 2,80

U9 Vrouwen

  Naam Vereniging Resultaat
1 Isabel van Alderwegen Meters maken 1025,00
4 Isabel van Alderwegen 40 meter horden 8,39
2 Isabel van Alderwegen Medicienbalstoten 5,00
1 Isabel van Alderwegen Vortexwerpen 17,50
3 Isabel van Alderwegen Hoogspringen 1,00
1 Isabel van Alderwegen Verspringen 3,05

U9 Mannen

  Naam Vereniging Resultaat
26 Sylvain Roodakkers Meters maken 800,00
17 Sylvain Roodakkers 40 meter horden 8,78
15 Sylvain Roodakkers Medicienbalstoten 4,80
18 Sylvain Roodakkers Vortexwerpen 14,00
22 Sylvain Roodakkers Hoogspringen 0,80
8 Sylvain Roodakkers Verspringen 2,90

U11 Vrouwen

# Naam Onderdeel Resultaat
5 Josephine van Paridon 60 meter 10,28
10 Feline Boter 60 meter 10,45
19 Jinthe Hagendijk 60 meter 11,06
10 Feline Boter Meters maken 1325,00
13 Jinthe Hagendijk Meters maken 1300,00
26 Josephine van Paridon Meters maken 1200,00
11 Jinthe Hagendijk Slingeren 13,00
19 Josephine van Paridon Slingeren 12,50
29 Feline Boter Slingeren 11,50
7 Josephine van Paridon Vortexwerpen 19,00
15 Jinthe Hagendijk Vortexwerpen 16,00
38 Feline Boter Vortexwerpen 11,50
9 Josephine van Paridon Verspringen 3,15
15 Feline Boter Verspringen 2,90
32 Jinthe Hagendijk Verspringen 2,45

U10 Vrouwen

  Naam Vereniging Resultaat
18 Jinjina Ango 40 meter 7,98
12 Jinjina Ango Meters maken 875,00
17 Jinjina Ango Slingeren 9,50
10 Jinjina Ango Vortexwerpen 14,50
11 Jinjina Ango Hurkhoogspringen 0,80

U11 Mannen

  Naam Vereniging Resultaat
16 Timo Könemann 60 meter 10,28
31 Chris Cuvalier 60 meter 11,40
33 Lucas Boter 60 meter 11,43
8 Chris Cuvalier Meters maken 1450,00
24 Lucas Boter Meters maken 1300,00
9 Timo Könemann Slingeren 19,50
33 Chris Cuvalier Slingeren 13,50
39 Lucas Boter Slingeren 10,00
11 Timo Könemann Vortexwerpen 29,00
12 Chris Cuvalier Vortexwerpen 28,50
37 Lucas Boter Vortexwerpen 13,00
23 Chris Cuvalier Verspringen 3,05
23 Timo Könemann Verspringen 3,05
35 Lucas Boter Verspringen 2,65

U12 Vrouwen

  Naam Vereniging Resultaat
3 Jasmine van Alderwegen Meters maken 1425,00
22 Jasmine van Alderwegen 60 meter horden 12,25
15 Jasmine van Alderwegen Kogelstoten 5,60
3 Jasmine van Alderwegen Vortexwerpen 29,00
18 Jasmine van Alderwegen Hoogspringen 1,05
10 Jasmine van Alderwegen Polsstokverspringen 4,20

U12 Mannen

  Naam Vereniging Resultaat
25 Tycho van Dorp Meters maken 1250,00
29 Didier Roodakkers Meters maken 1200,00
24 Didier Roodakkers 60 meter horden 11,92
36 Tycho van Dorp 60 meter horden 12,85
10 Tycho van Dorp Kogelstoten 6,70
15 Didier Roodakkers Kogelstoten 6,50
14 Tycho van Dorp Vortexwerpen 27,50
17 Didier Roodakkers Vortexwerpen 26,50
15 Tycho van Dorp Hoogspringen 1,10
25 Didier Roodakkers Hoogspringen 1,05
14 Tycho van Dorp Polsstokverspringen 4,05
36 Didier Roodakkers Polsstokverspringen 3,45

26 aug 2023: Baanwedstrijd AV Passaat, Papendrecht 

# Naam Categorie Onderdeel Resultaat
1 Timo Könemann U11 Mannen 1000 meter 3:46,07
1 Reinier Könemann Masters Mannen 40+ 3000 meter 11:10,85 **

U11 Mannen - Meerkamp

# Naam 60m Vortex Ver Punten totaal
1 Timo Könemann 10,05 31,50 3,40 1329

U14 Vrouwen - Meerkamp

# Naam 60m Discus Ver Punten totaal
13 Fenne Könemann 9,96 14,40 3,69 934

2 jul 2023: 3e Seniorencompetitie AV Atos, Amsterdam

Senioren Vrouwen

# Naam Onderdeel Resultaat Wind Punten totaal Team punten
6 Wietske van 't Veer 100 meter 13,90 -0.5 m/s 524 524
8 Aisha Snieder 100 meter horden 20,01 -1.1 m/s 337 337
7

Lisa Brink

Aisha Snieder

Fiene Jonker

Wietske van 't Veer

4 x 400 meter 4:47,86 - 467 467
12 Lisa Brink Kogelstoten 8,84 - 508 508
23 Fiene Jonker Kogelstoten 5,46 - 235 0
12 Lisa Brink Kogelslingeren 21,82 - 441 441
16 Aisha Snieder Kogelslingeren 19,69 - 398 0
8 Wietske van 't Veer Verspringen 4,12 -0.7 m/s 455 455
16 Fiene Jonker Verspringen 3,08 -1.9 m/s 159 0
11 Voorschoten '97 Totaal - - - 2732

Senioren Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat wind Punten totaal Team punten
22 Dennis Huyssteden De Wit 100 meter 12,70 -0.1 m/s 445 445
26 Lieuwe Ouwehand 100 meter 14,06 - 220 0
19 Wouter Dollekamp 400 meter 1:02,96 - 344 344
20 Arthur Pinkse 400 meter 1:03,55 - 328 0
18 Arthur Pinkse 800 meter 2:25,93 - 379 379
20 Wouter Dollekamp 800 meter 2:28,11 - 354 0
13

Olivier Ferrier

Lieuwe Ouwehand

Dennis Huyssteden De Wit

Wouter Dollekamp

4 x 400 meter 4:14,41 ** - 327 327
20 Olivier Ferrier Kogelstoten 6,58 - 184 184
21 Lieuwe Ouwehand Kogelstoten 5,44 - 76 0
10 Olivier Ferrier Hoogspringen 1,40 - 293 293
15 Dennis Huyssteden De Wit Verspringen 5,20 -1.1 m/s 420 420
14 Voorschoten '97 Totaal - - - 2392

24 jun 2023: 3e ZHM wedstrijd voor pupillen bij Leiden Atletiek

U8 Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat
19 Hidde Hemmes 40 meter 8,56
6 Hidde Hemmes Meters maken 850,00
5 Hidde Hemmes Slingeren 10,00
1 Hidde Hemmes Vortexwerpen 19,50
6 Hidde Hemmes Hurkhoogspringen 0,70

U9 Vrouwen

# Naam Onderdeel Resultaat
3 Isabel van Alderwegen 40 meter 7,54
1 Isabel van Alderwegen Meters maken 1000,00
1 Isabel van Alderwegen Slingeren 15,00
1 Isabel van Alderwegen Vortexwerpen 18,50
1 Isabel van Alderwegen Hurkhoogspringen 0,85

U9 Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat
4 Finn Schulz 40 meter 7,37
9 Sylvain Roodakkers 40 meter 7,67
15 Finn Schulz Meters maken 875,00
18 Sylvain Roodakkers Meters maken 850,00
18 Sylvain Roodakkers Slingeren 10,50
20 Finn Schulz Slingeren 10,00
21 Sylvain Roodakkers Vortexwerpen 13,50
23 Finn Schulz Vortexwerpen 13,00
11 Finn Schulz Hurkhoogspringen 0,80
11 Sylvain Roodakkers Hurkhoogspringen 0,80

U10 Vrouwen

# Naam Onderdeel Resultaat
14 Jinjina Ango Verspringen 2,60
21 Merel Ruigrok Verspringen 2,45
28 Luke van der Wees Verspringen 2,05
9 Merel Ruigrok Meters maken 875,00
15 Jinjina Ango Meters maken 850,00
23 Luke van der Wees Meters maken 800,00
8 Jinjina Ango 40 meter horden 8,42
24 Luke van der Wees 40 meter horden 9,38
25 Merel Ruigrok 40 meter horden 9,48
11 Jinjina Ango Medicienbalstoten 4,80
13 Merel Ruigrok Medicienbalstoten 4,70
20 Luke van der Wees Medicienbalstoten 4,00
14 Jinjina Ango Vortexwerpen 11,50
14 Luke van der Wees Vortexwerpen 11,50
17 Merel Ruigrok Vortexwerpen 11,00
10 Merel Ruigrok Hoogspringen 0,90
28 Jinjina Ango Hoogspringen 0,70
28 Luke van der Wees Hoogspringen 0,70

U11 Vrouwen

# Naam Onderdeel Resultaat
7 Feline Boter Meters maken 1350,00
7 Jinthe Hagendijk Meters maken 1350,00
19 Josephine van Paridon Meters maken 1275,00
23 Orry Kostermans Meters maken 1250,00
1 Josephine van Paridon 60 meter horden 11,24
10 Feline Boter 60 meter horden 12,22
22 Jinthe Hagendijk 60 meter horden 13,07
23 Orry Kostermans 60 meter horden 13,26
5 Orry Kostermans Kogelstoten 5,20
7 Josephine van Paridon Kogelstoten 5,10
19 Jinthe Hagendijk Kogelstoten 4,20
25 Feline Boter Kogelstoten 4,00
7 Jinthe Hagendijk Vortexwerpen 18,00
17 Josephine van Paridon Vortexwerpen 15,00
17 Orry Kostermans Vortexwerpen 15,00
37 Feline Boter Vortexwerpen 9,00
6 Josephine van Paridon Hoogspringen 1,10
19 Jinthe Hagendijk Hoogspringen 1,00
28 Feline Boter Hoogspringen 0,95
28 Orry Kostermans Hoogspringen 0,95
3 Josephine van Paridon Polsstokverspringen 3,90
8 Orry Kostermans Polsstokverspringen 3,60
27 Jinthe Hagendijk Polsstokverspringen 3,05
35 Feline Boter Polsstokverspringen 2,55

U11 Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat
2 Timo Könemann Meters maken 1550,00
10 Chris Cuvalier Meters maken 1450,00
30 Lucas Boter Meters maken 1300,00
36 Sam Bleijie Meters maken 1225,00
6 Timo Könemann 60 meter horden 10,89
32 Chris Cuvalier 60 meter horden 12,57
35 Lucas Boter 60 meter horden 12,99
39 Sam Bleijie 60 meter horden 14,11
14 Timo Könemann Kogelstoten 5,90
23 Chris Cuvalier Kogelstoten 5,00
40 Lucas Boter Kogelstoten 4,00
41 Sam Bleijie Kogelstoten 3,90
7 Timo Könemann Vortexwerpen 28,00
17 Chris Cuvalier Vortexwerpen 23,00
32 Sam Bleijie Vortexwerpen 17,00
40 Lucas Boter Vortexwerpen 12,00
13 Timo Könemann Hoogspringen 1,10
21 Chris Cuvalier Hoogspringen 1,05
29 Lucas Boter Hoogspringen 1,00
41 Sam Bleijie Hoogspringen 0,85
8 Timo Könemann Polsstokverspringen 4,15
21 Chris Cuvalier Polsstokverspringen 3,60
37 Sam Bleijie Polsstokverspringen 3,25
40 Lucas Boter Polsstokverspringen 2,65

U12 Vrouwen

# Naam Onderdeel Resultaat
24 Jasmine van Alderwegen 60 meter 10,94
9 Jasmine van Alderwegen Meters maken 1375,00
2 Jasmine van Alderwegen Slingeren 19,50
2 Jasmine van Alderwegen Vortexwerpen 26,00
18 Jasmine van Alderwegen Verspringen 3,00

U12 Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat
29 Didier Roodakkers 60 meter 10,84
42 Tjores Hermans 60 meter 11,89
43 Tygo van der Wees 60 meter 12,26
15 Tjores Hermans Meters maken 1375,00
38 Tygo van der Wees Meters maken 1175,00
41 Didier Roodakkers Meters maken 1100,00
18 Tjores Hermans Slingeren 16,00
24 Didier Roodakkers Slingeren 15,50
37 Tygo van der Wees Slingeren 12,50
34 Tygo van der Wees Vortexwerpen 16,00
36 Tjores Hermans Vortexwerpen 15,50
38 Didier Roodakkers Vortexwerpen 15,00
23 Didier Roodakkers Verspringen 3,10
29 Tjores Hermans Verspringen 2,90
41 Tygo van der Wees Verspringen 2,50

17 jun 2023: 3e CD-competitie AAV '36, Alpen aan den Rijn

U16 Vrouwen

# Naam Onderdeel Resultaat Wind Punten totaal Onderdeel punten
30 Fenne Könemann 80 meter 12,42 ** -0.7 m/s 411 411
12 Lenny Marchand 300 meter horden 56,11 - 389 389
13 Fenne Könemann Speerwerpen 17,09 - 266 266
11 Lenny Marchand Kogelstoten 7,74 - 407 407
12 Lenny Marchand Hoogspringen 1,25 - 426 426
17 Fenne Könemann Verspringen 3,69 +1.8 m/s 356 356
12 Voorschoten '97 Totaal - - - 2255

Clubrecord voor U14 Vrouwen

U16 Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat   Punten totaal Onderdeel punten
24 Tom Klanker 100 meter 15,39 +0.5 m/s 376 376
25 Lukas Bahe 100 meter 15,39 -0.1 m/s 376 376
29 Jonathan Janmaat 100 meter 16,37 -0.1 m/s 281 0
24 Pascal Hendriksen 800 meter 2:52,02 ** - 374 374
25 Max Ouwehand 800 meter 2:54,69 - 355 355
26 Thijmen Ferrier 800 meter 2:55,08 - 352 0
21 Max Ouwehand 300 meter horden 1:04,85 - 219 219
9 Faas Glasbergen
Thijmen Ferrier
Pascal Hendriksen
Steven van der Torre
4 x 100 meter 57,66 - 460 460
7 Steven van der Torre Discuswerpen 26,75 - 424 424
18 Lukas Bahe Discuswerpen 15,67 - 221 0
10 Steven van der Torre Kogelstoten 8,51 - 448 448
14 Faas Glasbergen Hoogspringen 1,40 - 541 541
20 Jonathan Janmaat Verspringen 3,51 -0.6 m/s 320 320
21 Tom Klanker Verspringen 3,42 +2.1 m/s 302 0
8 Voorschoten '97 Totaal - - - 3893

Clubrecord voor U14 Mannen

10 jun 2023: Clubkampioenschappen Voorschoten '97 Atletiek

U8 Mannen - Meerkamp

# Naam 40m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Duuk Van Helten 7,7 4,50 13,00 2,80 1160

U8 Vrouwen - Meerkamp

# Naam 40m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Zélie Van der Geest 9,4 3,00 7,00 2,35 590

U9 Vrouwen - Meerkamp

# Naam 40m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Isabel van Alderwegen 7,6 4,90 22,50 2,90 1369
2 Sara Bahé 8,3 6,20 9,50 2,40 1030
3 Floortje Steenbergen 8,8 3,90 9,00 2,15 744

U9 Vrouwen - 1500 meter

# Naam Resultaat
1 Floortje Steenbergen 8:59,0

U9 Mannen - Meerkamp

# Naam 40m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Sylvain Roodakkers 7,6 5,30 10,50 2,75 1176
2 Finn Schulz 7,5 5,10 10,00 2,65 1151

U9 Mannen - 1500 meter

# Naam Resultaat
1 Finn Schulz 8:19,9

U10 Vrouwen - Meerkamp

# Naam 40m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Femke Lommerse 7,8 5,30 16,50 2,75 1246
2 Jinjina Ango 8,0 4,00 12,00 2,85 1065
3 Luke van der Wees 9,0 4,70 14,00 2,00 839

U10 Mannen - Meerkamp

# Naam 40m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Valentijn Bruens 8,0 5,60 15,00 2,70 1199
2 Tobias van Benschop 8,5 3,30 21,00 2,75 1056

U11 Vrouwen - Meerkamp

# Naam 60m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Josephine Van Paridon 10,1 4,60 15,00 3,25 1350
2 Orry Kostermans 11,2 5,00 18,50 2,65 1170
3 Jinthe Hagendijk 10,9 4,50 14,50 2,80 1139
4 Fenna Steenbergen 11,6 5,20 15,50 2,65 1092
5 Feline Boter 10,4 4,10 9,50 2,70 1063
6 Sarah Winkler Prins 11,2 3,40 8,50 2,65 876
7 Anna Eberspächer 11,1 3,30 9,00 2,15 790
8 Emily Schuurman 12,7 3,70 11,00 2,10 685

U11 Vrouwen - 1500 meter

# Naam Resultaat
1 Feline Boter 7:54,0
2 Fenna Steenbergen 8:42,8

U11 Mannen - Meerkamp

# Naam 60m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Timo Könemann 10,0 5,50 29,00 3,40 1647
2 Chris Cuvelier 11,3 4,50 23,00 2,90 1235
3 Sam Bleijie 11,6 5,30 18,00 2,60 1127
4 Lucas Boter 11,3 3,50 10,50 2,80 943

U11 Mannen - 1500 meter

# Naam Resultaat
1 Chris Cuvelier 7:07,6
2 Lucas Boter 7:47,3

U12 Vrouwen - Meerkamp

# Naam 60m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Vera Lommerse 9,6 5,20 23,50 3,10 1561
2 Jasmine van Alderwegen 10,6 4,80 24,50 2,90 1362
3 Lulu Sorber 10,4 4,70 16,00 2,25 1132

U12 Vrouwen - 1500 meter

# Naam Resultaat
1 Vera Lommerse 6:43,2
2 Jasmine van Alderwegen 7:50,6
3 Lulu Sorber 8:49,2

U12 Mannen - Meerkamp

# Naam 60m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Didier Roodakkers 10,0 5,80 21,00 2,90 1464
2 Tycho van Dorp 10,6 5,90 25,00 2,95 1451
3 Tjores Hermans 11,9 4,80 15,50 2,70 1042
4 Tygo van der Wees 12,2 4,50 17,00 2,40 955
5 Riley Stikkelorum 12,6 4,00 9,00 1,50 557

U12 Mannen - 1500 meter

# Naam Resultaat
1 Tjores Hermans 6:58,6
2 Tycho van Dorp 7:10,3

U14 Vrouwen - Meerkamp

# Naam 60m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Fenne Könemann 9,5 6,82 12,66 3,51 1262
2 Rianne van Eeuwijk 10,0 5,85 16,01 3,65 1231

U14 Vrouwen - 1500 meter

# Naam Resultaat
1 Rianne van Eeuwijk 6:38,0
2 Fenne Könemann 6:58,4

U14 Mannen - Meerkamp

# Naam 80m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Pascal Hendriksen 12,1 7,04 28,44 3,74 1627
2 Lukas Bahé 13,1 5,79 21,95 3,31 1234

U14 Mannen - 1500 meter

# Naam Resultaat
1 Pascal Hendriksen 6:28,9

U16 Mannen - Meerkamp

# Naam 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Victor Hillebrink 13,8 7,17 16,45 4,15 1605
2 Faas Glasbergen 15,0 6,74 21,92 4,16 1553
3 Steven van der Torre 15,8 7,15 17,24 3,68 1309
4 Max Ouwehand 16,7 7,09 16,69 2,58 994

U16 Mannen - 1500 meter

# Naam Resultaat
1 Max Ouwehand 6:55,9

U18 Vrouwen - 1500 meter

# Naam Resultaat
1 Veronique Verweij 6:27,7

U18 Mannen - Meerkamp

# Naam 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Olivier Ferrier 13,5 7,58 17,37 4,47 859
2 Jurre Glasbergen 14,4 7,65 19,97 4,22 723
3 Lieuwe Ouwehand 14,4 7,19 15,50 3,58 411

U18 Mannen - 1500 meter

# Naam Resultaat
1 Olivier Ferrier 5:38,5
2 Lieuwe Ouwehand 6:39,0

Senioren vrouwen - Meerkamp

# Naam 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Aïsha Snieder 14,6 8,21 28,03 3,64 1733
2 Lisa Brink 15,3 8,75 26,69 3,88 1720

Senioren mannen - Meerkamp

# Naam 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Dennis Huijssteden de Wit 12,6 8,71 38,07 5,21 1666
2 Dennis Rog 13,7 8,87 31,48 4,15 1122
3 Jeroen Schouten 15,1 10,46 28,33 2,30 839
4 Wouter Dollekamp 13,9 5,82 19,04 3,78 491

Senioren mannen - 1500 meter

# Naam Resultaat
1 Dennis Rog 5:02,7
2 Wouter Dollekamp 5:33,3
3 Dennis Huijssteden de Wit 5:57,3
4 Walter Boon 6:03,4

Masters Vrouwen - Meerkamp

# Naam Categorie 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Louise Schrijver Masters Vrouwen 55+ 17,8 6,36 15,93 2,96 1530
2 Rieke Boter-van 't Zelfde Masters Vrouwen 40+ 18,6 3,98 10,37 2,49 371

Masters Vrouwen - 1500 meter

# Naam Categorie Resultaat
1 Eeke Landman-Sinnema Masters Vrouwen 45+ 5:44,0

Masters Mannen - Meerkamp

# Naam Categorie 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Reinier Konemann Masters Mannen 40+ 13,7 8,77 33,05 4,44 1537
2 Bastiaan Langeveld Masters Mannen 40+ 13,7 8,50 23,63 4,10 1239
3 Robin Menning Masters Mannen 50+ 14,8 7,34 18,71 3,38 990
4 Hein van der Kallen Masters Mannen 65+ 17,7 6,67 12,10 2,68 722
5 Michiel van der Wees Masters Mannen 40+ 14,9 6,12 16,68 3,81 613
6 Joost van Kempen Masters Mannen 40+ 15,2 5,97 19,77 3,45 522
7 Bert Boter Masters Mannen 45+ 16,1 5,12 13,02 3,38 324

Masters Mannen - 1500 meter

# Naam Categorie Resultaat
1 Bert Boter Masters Mannen 45+ 5:16,9
2 Reinier Konemann Masters Mannen 40+ 5:37,1
3 Bas van Benschop Masters Mannen 45+ 5:51,1
4 Joost van Kempen Masters Mannen 40+ 6:02,0
5 Robin Menning Masters Mannen 50+ 6:04,9
6 Armand Schuurman Masters Mannen 45+ 6:08,2
7 Michiel van der Wees Masters Mannen 40+ 6:10,0
8 Arjan Vos Masters Mannen 65+ 6:49,3
9 Hein van der Kallen Masters Mannen 65+ 7:03,0

 

3 jun 2023: 2e ZHM wedstrijd voor pupillen bij SC Reeuwijk

U8 Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat
16 Hidde Hemmes Meters maken 725,00
21 Duuk van Helten Meters maken 550,00
3 Duuk van Helten 40 meter horden 8,62
19 Hidde Hemmes 40 meter horden 10,49
2 Duuk van Helten Medicienbalstoten 5,30
12 Hidde Hemmes Medicienbalstoten 3,70
3 Hidde Hemmes Vortexwerpen 14,50
5 Duuk van Helten Vortexwerpen 13,50
2 Duuk van Helten Hoogspringen 0,80
11 Hidde Hemmes Hoogspringen 0,70
1 Duuk van Helten Verspringen 2,85
11 Hidde Hemmes Verspringen 2,35

U9 Vrouwen

# Naam Onderdeel Resultaat
1 Isabel van Alderwegen Meters maken 1025,00
1 Isabel van Alderwegen 40 meter horden 8,55
3 Isabel van Alderwegen Medicienbalstoten 5,20
1 Isabel van Alderwegen Vortexwerpen 24,50
1 Isabel van Alderwegen Hoogspringen 0,90
2 Isabel van Alderwegen Verspringen 2,95

U9 Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat
14 Sylvain Roodakkers Meters maken 875,00
19 Finn Schulz Meters maken 850,00
16 Sylvain Roodakkers 40 meter horden 8,67
21 Finn Schulz 40 meter horden 8,89
29 Sylvain Roodakkers Medicienbalstoten 3,20
32 Finn Schulz Medicienbalstoten 3,10
20 Sylvain Roodakkers Vortexwerpen 12,00
24 Finn Schulz Vortexwerpen 10,00
14 Sylvain Roodakkers Hoogspringen 0,85
27 Finn Schulz Hoogspringen 0,75
8 Sylvain Roodakkers Verspringen 2,90
21 Finn Schulz Verspringen 2,50

U10 Vrouwen

# Naam Onderdeel Resultaat
12 Jinjina Ango 40 meter 7,64
17 Jinjina Ango Meters maken 850,00
5 Jinjina Ango Slingeren 13,50
8 Jinjina Ango Vortexwerpen 13,00
10 Jinjina Ango Hurkhoogspringen 0,80

U10 Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat
26 Valentijn Bruens 40 meter 7,64
34 Valentijn Bruens Meters maken 850,00
30 Valentijn Bruens Slingeren 13,00
40 Valentijn Bruens Vortexwerpen 14,00
49 Valentijn Bruens Hurkhoogspringen 0,70

U11 Vrouwen

# Naam Onderdeel Resultaat
6 Feline Boter 60 meter 10,43
7 Josephine van Paridon 60 meter 10,45
17 Jinthe Hagendijk 60 meter 10,80
2 Feline Boter Meters maken 1400,00
5 Jinthe Hagendijk Meters maken 1350,00
31 Josephine van Paridon Meters maken 1200,00
24 Feline Boter Slingeren 12,50
26 Josephine van Paridon Slingeren 12,00
27 Jinthe Hagendijk Slingeren 11,50
12 Josephine van Paridon Vortexwerpen 18,00
30 Jinthe Hagendijk Vortexwerpen 13,00
34 Feline Boter Vortexwerpen 12,00
8 Josephine van Paridon Verspringen 3,10
19 Feline Boter Verspringen 2,85
19 Jinthe Hagendijk Verspringen 2,85

U11 Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat
16 Timo Könemann 60 meter 10,08
26 Chris Cuvalier 60 meter 10,73
37 Lucas Boter 60 meter 11,66
39 Sam Bleijie 60 meter 11,84
2 Sam Bleijie Meters maken 1575,00
3 Timo Könemann Meters maken 1525,00
6 Chris Cuvalier Meters maken 1450,00
32 Lucas Boter Meters maken 1225,00
8 Timo Könemann Slingeren 20,00
26 Chris Cuvalier Slingeren 14,50
31 Sam Bleijie Slingeren 13,50
41 Lucas Boter Slingeren 8,50
10 Timo Könemann Vortexwerpen 29,00
19 Chris Cuvalier Vortexwerpen 25,00
35 Sam Bleijie Vortexwerpen 17,50
38 Lucas Boter Vortexwerpen 13,50
4 Timo Könemann Verspringen 3,60
19 Chris Cuvalier Verspringen 3,20
25 Lucas Boter Verspringen 3,05
40 Sam Bleijie Verspringen 2,55

U12 Vrouwen

# Naam Onderdeel Resultaat
13 Jasmine van Alderwegen Meters maken 1325,00
31 Jasmine van Alderwegen 60 meter horden 12,86
28 Jasmine van Alderwegen Kogelstoten 4,90
7 Jasmine van Alderwegen Vortexwerpen 21,50
23 Jasmine van Alderwegen Hoogspringen 1,00
35 Jasmine van Alderwegen Polsstokverspringen 2,85

U12 Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat
18 Tjores Hermans Meters maken 1350,00
23 Tycho van Dorp Meters maken 1300,00
42 Didier Roodakkers Meters maken 1150,00
46 Riley Stikkelorum Meters maken 1050,00
27 Didier Roodakkers 60 meter horden 11,92
38 Tycho van Dorp 60 meter horden 12,49
48 Tjores Hermans 60 meter horden 14,03
50 Riley Stikkelorum 60 meter horden 16,01
7 Tycho van Dorp Kogelstoten 6,70
40 Tjores Hermans Kogelstoten 5,00
44 Didier Roodakkers Kogelstoten 4,80
49 Riley Stikkelorum Kogelstoten 4,30
34 Tycho van Dorp Vortexwerpen 19,00
44 Didier Roodakkers Vortexwerpen 16,00
45 Tjores Hermans Vortexwerpen 15,00
50 Riley Stikkelorum Vortexwerpen 10,50
40 Didier Roodakkers Hoogspringen 0,95
40 Tycho van Dorp Hoogspringen 0,95
46 Tjores Hermans Hoogspringen 0,90
48 Riley Stikkelorum Hoogspringen 0,85
11 Didier Roodakkers Polsstokverspringen 3,90
17 Tycho van Dorp Polsstokverspringen 3,75
31 Tjores Hermans Polsstokverspringen 3,55
47 Riley Stikkelorum Polsstokverspringen 2,85

21 mei 2023: 2e Seniorencompetitie AV Hylas, Alkmaar

Senioren mannen

# Naam Onderdeel Resultaat wind Punten totaal Team punten
20 Dennis Huyssteden De Wit 100 meter 12,54 -0.3 m/s 474 474
20 Olivier Ferrier 400 meter 59,82 - 438 438
10 Dennis Huyssteden De Wit Speerwerpen 41,01 - 506 506
22 Olivier Ferrier Kogelstoten 6,73 - 198 198
16 Dennis Huyssteden De Wit Verspringen 5,05 +0.3 m/s 384 384
21 Olivier Ferrier Verspringen 4,16 +0.5 m/s 156 0
17 Voorschoten '97 Totaal - - - 2000

Senioren vrouwen

# Naam Team Resultaat wind Punten totaal Team punten
7 Wietske van 't Veer 100 meter 13,77 +0.3 m/s 544 544
- Rosa den Outer 200 meter DNS - 0 0
13 Lisa Brink 400 meter 1:11,96 - 468 468
17 Fiene Jonker 400 meter 1:15,19 - 401 0
7 Aïsha Snieder 400 meter horden 1:25,49 - 393 393
6

Fiene Jonker

Aïsha Snieder

Wietske van 't Veer

Rosa Outer

4 x 100 meter 58,33 - 419 419
8 Lisa Brink Speerwerpen 28,24 - 567 567
21 Rosa den Outer Speerwerpen 13,08 - 231 0
9 Lisa Brink Kogelstoten 8,86 - 510 510
8 Wietske van 't Veer Hoogspringen 1,25 - 417 417
10 Aïsha Snieder Hink-stap-springen 8,28 +0.0 m/s 428 428
12 Fiene Jonker Hink-stap-springen 7,88 -0.6 m/s 375 0
8 Voorschoten '97 Totaal - - - 3746

13 mei 2023: 2e CD-competitie Leiden Atletiek, Leiden

U16 Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat Wind Punten totaal Team punten
21 Yves Rikmenspoel 150 meter 23,12 +1.2 m/s 373 373
22 Lukas Bahe 150 meter 23,77 ** +1.2 m/s 330 330
23 Tom Klanker 150 meter 24,27 +1.2 m/s 298 0
21 Pascal Hendriksen 1500 meter 6:06,25 ** - 373 373
28 Max Ouwehand 1500 meter 6:32,16 - 296 296
21 Steven van der Torre 100 meter horden 21,69 +1.5 m/s 278 278
25 Max Ouwehand 100 meter horden 25,51 +1.5 m/s 127 127
9

Pascal Hendriksen

Faas Glasbergen

Yves Rikmenspoel

Thijmen Ferrier

4 x 100 meter 58,13 - 447 447
11 Lukas Bahe Speerwerpen 22,18 - 364 364
13 Faas Glasbergen Speerwerpen 21,57 - 353 0
11 Steven van der Torre Kogelstoten 7,54 - 396 396
18 Thijmen Ferrier Kogelstoten 5,19 - 254 0
9 Faas Glasbergen Hoogspringen 1,40 - 541 541
17 Jonathan Janmaat Hoogspringen 1,00 - 242 0
19 Jonathan Janmaat Verspringen 3,12 -1.2 m/s 242 242
21 Tom Klanker Verspringen 3,00 -0.3 m/s 218 0
9 Voorschoten '97 Totaal - - - 3767

Clubrecords zijn voor categorie U14.

U16 Vrouwen

# Naam Team Resultaat Wind Punten totaal Team punten
- Rianne van Eeuwijk 150 meter DQ - 0 0
22 Rianne van Eeuwijk 80 meter horden 17,64 +2.4 m/s 221 221
23 Lenny Marchand 80 meter horden 17,72 +2.4 m/s 216 216
11

Fien Sannen

Rianne Eeuwijk

Lenny Marchand

Fenne Könemann

4 x 80 meter 48,59* - 373 373
13 Fien Sannen Speerwerpen 14,26 - 205 205
10 Fien Sannen Discuswerpen 15,59 - 220 220
9 Lenny Marchand Kogelstoten 7,78 - 409 409
14 Fenne Könemann Hoogspringen 1,20 - 389 389
16 Fenne Könemann Verspringen 3,64 +0.0 m/s 346 346
12 Voorschoten '97 Totaal - - - 2379

7 mei 2023: 1e Seniorencompetitie AV Trias, Heiloo

Senioren mannen

# Naam Onderdeel Resultaat wind Punten totaal Team punten
20 Dennis Huyssteden De Wit 100 meter 12,82 -1.6 m/s 423 423
26 Olivier Ferrier 100 meter 13,51 -2.7 m/s 305 0
23 Dennis Huyssteden De Wit 200 meter 26,73 - 421 421
27 Lieuwe Ouwehand 200 meter 29,47 - 238 0
18 Olivier Ferrier 400 meter 1:00,12 - 428 428
18 Olivier Ferrier Discuswerpen 16,67 - 126 126
11 Dennis Huyssteden De Wit Kogelstoten 8,86 9,27 374 374
23 Lieuwe Ouwehand Kogelstoten 6,22 - 151 0
17 Voorschoten '97 Totaal - - - 1772

Senioren vrouwen

# Naam Onderdeel Resultaat wind Punten totaal Team punten
14 Aïsha Snieder 100 meter 14,65 -0.4 m/s 411 411
8 Wietske van 't Veer 200 meter 29,12 -0.9 m/s 537 537
14 Fiene Jonker 400 meter 1:16,24 - 380 380
12 Rosa den Outer 3000 meter 14:20,26 ** - 215 215
7

Wietske van 't Veer

Aïsha Snieder

Lisa Brink

Fiene Jonker

Zweedse Estafette 2:42,83 - 743 743
8 Lisa Brink Discuswerpen 25,07 - 439 439
16 Rosa den Outer Discuswerpen 11,01 - 59 0
10 Lisa Brink Kogelstoten 8,97 - 518 518
12 Aïsha Snieder Kogelstoten 8,69 - 497 0
8 Wietske van 't Veer Verspringen 4,36 - 517 517
18 Rosa den Outer Verspringen 3,42 - 261 0
10 Voorschoten '97 Totaal - - - 3760

Clubrecord is voor U18.

13 mei 2023: 400 m trainingswedstrijd pupillen

  Meisjes     Jongens  
1 Vera 1:18 PR 1 Tycho D. 1:32 PR
2 Jinthe H 1:28 PR 2 Tjores 1:37 PR
3 Jasmine 1:35 PR 3 Valentijn 1:38 PR
4 Isabel 1:36 PR 4 Sam K. 1:40 PR
5 Orry 1:37 PR 5 Duuk 1:40
6 Femke 1:38 PR 6 Bram 1:47
7 Merel 1:41 7 Tobias 1:49
8 Lulu 1:45 8 Finn 1:52
  Kris B. 1:45 PR 9 Didier 1:54
10 Jinjina 1:47 PR 10 Gijs 1:55 PR
11 Anne 1:52 PR 11 Sam B. 1:56
12 Zélie 2:20 PR 12 Sylvain 2:05
13 Silke 2:24 PR   Siebe 2:05
      14 Roy 2:10

22 apr 2023: 1e CD-competitie AV Sparta, Den Haag

U16 Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat wind Punten team punten
21 Pascal Hendriksen 100 meter ** 15,10 -0.8 m/s 407 407
27 Tom Klanker 100 meter 16,79 -0.8 m/s 244 244
20 Thijmen Ferrier 800 meter 2:57,44 - 336 336
22 Max Ouwehand 800 meter 3:01,62 - 308 308
16 Max Ouwehand 100 meter horden 25,23 -0.5 m/s 137 137
7

Pascal Hendriksen

Lukas Bahe

Steven van der Torre

Thijmen Ferrier

4 x 100 meter 1:00,90 - 372 372
9 Pascal Hendriksen Speerwerpen 23,38 - 386 386
15 Lukas Bahe Speerwerpen 17,10 - 267 0
3 Steven van der Torre Discuswerpen 27,12 - 430 430
18 Lukas Bahe Discuswerpen 13,26 - 168 0
11 Steven van der Torre Kogelstoten 7,05 - 368 368
14 Max Ouwehand Kogelstoten 6,50 - 336 0
15 Thijmen Ferrier Verspringen 3,22 - 262 262
16 Tom Klanker Verspringen 3,18 +0.7 m/s 254 0
8 Voorschoten '97 Totaal - - - 3250

Clubrecord is voor categorie U14.

U16 Vrouwen 

# Naam Onderdeel Resultaat wind Punten team punten
24 Fenne Könemann 80 meter 12,61 ** -0.3 m/s 387 387
29 Rianne van Eeuwijk 80 meter 13,22 -0.3 m/s 314 314
21 Rianne van Eeuwijk 800 meter 3:08,72 ** - 263 263
20 Rianne van Eeuwijk 80 meter horden 17,98 ** -0.1 m/s 202 202
14 Fien Sannen Discuswerpen 13,30 - 169 169
15 Fien Sannen Kogelstoten 6,02 - 307 307
12 Fenne Könemann Hoogspringen 1,25 - 426 426
21 Fien Sannen Hoogspringen 1,05 - 279 0
15 Fenne Könemann Verspringen 3,66 -0.4 m/s 350 350
12 Voorschoten '97 Totaal - - - 2418

Clubrecords zijn voor categorie U14.

15 apr 2023: 1e ZHM wedstrijd voor pupillen bij AV de Spartaan

U8 Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat
2 Duuk van Helten 40 meter 7,92
1 Duuk van Helten Meters maken 925,00
7 Hidde Hemmes Meters maken 850,00
1 Duuk van Helten Slingeren 12,00
11 Hidde Hemmes Slingeren 8,50
4 Hidde Hemmes Vortexwerpen 14,00
11 Duuk van Helten Vortexwerpen 11,50
1 Duuk van Helten Hurkhoogspringen 0,80
6 Hidde Hemmes Hurkhoogspringen 0,75

U9 Vrouwen

# Naam Onderdeel Resultaat
5 Isabel van Alderwegen 40 meter 7,89
1 Isabel van Alderwegen Meters maken 975,00
5 Isabel van Alderwegen Slingeren 10,00
4 Isabel van Alderwegen Vortexwerpen 12,50
1 Isabel van Alderwegen Hurkhoogspringen 0,90

U9 Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat
14 Sylvain Roodakkers 40 meter 7,96
18 Finn Schulz 40 meter 8,08
17 Sylvain Roodakkers Meters maken 850,00
26 Finn Schulz Meters maken 825,00
7 Sylvain Roodakkers Slingeren 11,00
23 Finn Schulz Slingeren 8,50
18 Sylvain Roodakkers Vortexwerpen 12,00
24 Finn Schulz Vortexwerpen 10,50
14 Finn Schulz Hurkhoogspringen 0,75
30 Sylvain Roodakkers Hurkhoogspringen 0,60

U10 Vrouwen

# Naam Onderdeel Resultaat
9 Jinjina Ango Meters maken 850,00
17 Luke van der Wees Meters maken 800,00
3 Jinjina Ango 40 meter horden 8,19
22 Luke van der Wees 40 meter horden 9,80
4 Jinjina Ango Medicienbalstoten 5,00
14 Luke van der Wees Medicienbalstoten 3,70
3 Jinjina Ango Vortexwerpen 16,50
12 Luke van der Wees Vortexwerpen 11,00
12 Jinjina Ango Hoogspringen 0,85
22 Luke van der Wees Hoogspringen 0,75
7 Jinjina Ango Verspringen 2,75
24 Luke van der Wees Verspringen 2,25

U10 Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat
29 Valentijn Bruens Meters maken 850,00
25 Valentijn Bruens 40 meter horden 8,72
39 Valentijn Bruens Medicienbalstoten 4,20
29 Valentijn Bruens Vortexwerpen 15,00
48 Valentijn Bruens Hoogspringen 0,80
22 Valentijn Bruens Verspringen 2,80

U11 Vrouwen

# Naam Onderdeel Resultaat
6 Feline Boter Meters maken 1350,00
6 Jinthe Hagendijk Meters maken 1350,00
24 Josephine van Paridon Meters maken 1200,00
31 Emily Schuurman Meters maken 1075,00
1 Josephine van Paridon 60 meter horden 11,24
13 Feline Boter 60 meter horden 12,60
23 Jinthe Hagendijk 60 meter horden 13,43
34 Emily Schuurman 60 meter horden 16,46
11 Josephine van Paridon Kogelstoten 4,40
24 Emily Schuurman Kogelstoten 3,60
24 Jinthe Hagendijk Kogelstoten 3,60
31 Feline Boter Kogelstoten 3,20
22 Josephine van Paridon Vortexwerpen 12,50
25 Jinthe Hagendijk Vortexwerpen 11,50
30 Emily Schuurman Vortexwerpen 10,00
33 Feline Boter Vortexwerpen 8,00
8 Josephine van Paridon Hoogspringen 1,05
13 Feline Boter Hoogspringen 1,00
19 Jinthe Hagendijk Hoogspringen 0,95
34 Emily Schuurman Hoogspringen 0,80
11 Jinthe Hagendijk Polsstokverspringen 3,35
25 Josephine van Paridon Polsstokverspringen 2,95
33 Feline Boter Polsstokverspringen 2,30
34 Emily Schuurman Polsstokverspringen 2,10

U11 Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat
4 Timo Könemann Meters maken 1450,00
15 Chris Cuvalier Meters maken 1400,00
31 Lucas Boter Meters maken 1300,00
43 Orry Kostermans Meters maken 1200,00
24 Timo Könemann 60 meter horden 12,14
35 Chris Cuvalier 60 meter horden 12,77
43 Orry Kostermans 60 meter horden 14,15
44 Lucas Boter 60 meter horden 14,23
17 Timo Könemann Kogelstoten 5,20
27 Orry Kostermans Kogelstoten 4,70
35 Chris Cuvalier Kogelstoten 4,10
46 Lucas Boter Kogelstoten 3,20
9 Timo Könemann Vortexwerpen 26,50
12 Chris Cuvalier Vortexwerpen 26,00
36 Orry Kostermans Vortexwerpen 16,00
45 Lucas Boter Vortexwerpen 12,00
18 Timo Könemann Hoogspringen 1,05
28 Lucas Boter Hoogspringen 1,00
28 Orry Kostermans Hoogspringen 1,00
28 Chris Cuvalier Hoogspringen 1,00
21 Timo Könemann Polsstokverspringen 3,40
40 Chris Cuvalier Polsstokverspringen 2,80
42 Orry Kostermans Polsstokverspringen 2,75
48 Lucas Boter Polsstokverspringen 1,75

U12 Vrouwen

# Naam Onderdeel Resultaat
32 Jasmine van Alderwegen 60 meter 11,52
10 Jasmine van Alderwegen Meters maken 1350,00
1 Jasmine van Alderwegen Slingeren 18,50
5 Jasmine van Alderwegen Vortexwerpen 22,00
27 Jasmine van Alderwegen Verspringen 2,70

U12 Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat
20 Didier Roodakkers 60 meter 10,42
43 Tygo van der Wees 60 meter 11,82
35 Tygo van der Wees Meters maken 1175,00
41 Didier Roodakkers Meters maken 1125,00
29 Didier Roodakkers Slingeren 15,00
39 Tygo van der Wees Slingeren 13,00
37 Tygo van der Wees Vortexwerpen 15,50
39 Didier Roodakkers Vortexwerpen 14,00
29 Didier Roodakkers Verspringen 2,95
44 Tygo van der Wees Verspringen 1,95

25 mrt 2023: Eindstand Quatrocrosses

3 x goud en 2 x zilver !

# Naam Categorie Score Deelnamen
1 Isabel van Alderwegen U9 Meisjes 1.00 4
5 Finn Schultz U9 Jongens 5.00 4
9 Sylvain Roodakkers U9 Jongens 8.33 3
1 Femke Lommerse U10 Meisjes 1.00 4
7 Luke van der Wees U10 Meisjes 7.67 4
9 Sam Klanker U10 Jongens 8.67 3
1 Jinthe Hagendijk U11 Meisjes 1.67 4
7 Josephine van Paridon U11 Meisjes 7.67 4
2 Timo Könemann U11 Jongens 2.00 4
8 Chris Cuvelier U11 Jongens 7.67 3
2 Vera Lommerse U12 Meisjes 1.67 4
8 Jasmine van Alderwegen U12 Meisjes 7.00 3
6 Fenne Könemann U14 Meisjes 6.33 4
5 Pascal Hendriksen U14 Jongens 4.67 4
10 Tom Klanker U14 Jongens 11.00 3

25 mrt 2023: Kromcross, Katwijk

De jonge dames winnen 3x !

# Naam categorie afstand Tijd
1 Isabel van Alderwegen U9 meisjes ca 800 m 00:03:29.00
5 Finn Schultz U9 Jongens ca 800 m 00:03:49.00
12 Sylvain Roodakkers U9 Jongens ca 800 m 00:04:02.00
1 Femke Lommerse U10 Meisjes ca 1000m 00:04:15.00
8 Luke van der Wees U10 Meisjes ca 1000m 00:05:05.00
1 Jinthe Hagendijk U11 Meisjes ca 1400m 00:06:49.00
3 Feline Boter U11 Meisjes ca 1400m 00:07:16.00
9 Josephine van Paridon U11 Meisjes ca 1400m 00:07:55.00
10 Orry Kostermans U11 Meisjes ca 1400m 00:07:59.00
2 Timo Könemann U11 Jongens ca 1400m 00:06:15.00
6 Chris Cuvelier U11 Jongens ca 1400m 00:06:33.00
9 Lucas Boter U11 Jongens ca 1400m 00:07:23.00
2 Vera Lommerse U12 Meisjes ca 1400m 00:06:08.00
10 Jasmine van Alderwegen U12 Meisjes ca 1400m 00:07:09.10
20 Tycho van Dorp U12 Jongens ca 1400m 00:07:15.00
24 Didier Roodakkers U12 Jongens ca 1400m 00:07:42.00
25 Tjores Hermans U12 Jongens ca 1400m 00:07:44.00
26 Tygo van der Wees U12 Jongens ca 1400m 00:07:45.00
30 Riley Stikkelorum U12 Jongens ca 1400m 00:08:30.00
8 Fenne Könemann U14 Meisjes ca 2000m 00:10:00.00
4 Pascal Hendriksen U14 Jongens ca 2000m 00:09:13.50

18 feb 2023: Quatrocross Vlietland

zie Uitslag Quatrocross Vlietland (alle verenigingen) 

Uitslag eigen vereniging: 

# in cat naam Categorie Afstand tijd
1 Isabel van Alderwegen Meisjes U9 ca. 800 m 3.13
1 Duuk van Helten Jongens U8 ca. 800 m 3.17
4 Sylvain Roodakkers Jongens U9 ca. 800 m 3.34
9 Finn Schultz Jongens U9 ca. 800 m 3.52
6 Silke Eberspächer Meisjes U8 ca. 800 m 4.23
8 Zélie van der Geest Meisjes U8 ca. 800 m 4.46
1 Femke Lommerse meisjes U10 ca. 1.000 m 5.19
8 Tobias van Benschop Jongens U10 ca. 1.000 m 5.38
10 Sam Klanker Jongens U10 ca. 1.000 m 5.39
8 Luke van der Wees meisjes U10 ca. 1.000 m 6.09
2 Timo Könemann Jongens U11 ca. 1.200 m 5.03
2 Vera Lommerse Meisjes U12 ca. 1.200 m 5.11
7 Chris Cuvelier Jongens U11 ca. 1.200 m 5.33
5 Jasmine van Alderwegen Meisjes U12 ca. 1.200 m 5.54
1 Feline Boter Meisjes U11 ca. 1.200 m 5.56
3 Jinthe Hagendijk Meisjes U11 ca. 1.200 m  6.01
8 Lulu Sorber Meisjes U12 ca. 1.200 m 6.06
9 Tycho van Dorp Jongens U12 ca. 1.200 m 6.06
10 Lucas Boter Jongens U11 ca. 1.200 m 6.09
15 Tjores Hermans Jongens U12 ca. 1.200 m 6.23
23 Tygo van der Wees Jongens U12 ca. 1.200 m 6.40
25 Didier Roodakkers Jongens U12 ca. 1.200 m 6.44
8 Orry Kostermans Meisjes U11 ca. 1.200 m 6.46
10 Josephine van Paridon Meisjes U11 ca. 1.200 m 6.51
11 Anna Eberspächer Meisjes U11 ca. 1.200 m 6.52
12 Emily Schuurman Meisjes U11 ca. 1.200 m 7.00
15 Gijs Visser Jongens U11 ca. 1.200 m 7.04
14 Maerle Hilbrandie Meisjes U11 ca. 1.200 m 8.42
3 Pascal Hendriksen Jongens U14 ca. 1.500 m 5.53
3 Fenne Könemann Meisjes U14 ca. 1.500 m 6.04
9 Tom Klanker Jongens U14 ca. 1.500 m 6.16

7 jan 2023: Leidsehoutcross

Nagekomen uitslag.

# Naam categorie afstand Tijd
1 Duuk van Helten U8 Jongens 1000 m 00:04:27.53
1 Isabel van Alderwegen U9 Meisjes 1000 m 00:04:37.11
5 Finn Schultz U9 Jongens 1000 m 00:05:05.91
1 Femke Lommerse U10 Meisjes 1600 m 00:07:36.15
3 Merel Ruigrok U10 Meisjes 1600 m 00:08:08.93
7 Luke van der Wees U10 Meisjes 1600 m 00:09:21.06
9 Sam Klanker U10 Jongens 1600 m 00:07:42.64
6 Jinthe Hagendijk U11 Meisjes 1600 m 00:07:41.02
7 Josephine van Paridon U11 Meisjes 1600 m 00:07:56.63
2 Timo Könemann U11 Jongens 1600 m 00:06:09.71
10 Chris Cuvelier U11 Jongens 1600 m 00:06:47.98
2 Vera Lommerse U12 Meisjes 1600 m 00:06:21.93
6 Jasmine van Alderwegen U12 Meisjes 1600 m 00:07:09.21
15 Tycho van Dorp U12 Jongens 1600 m 00:07:25.28
16 Tjores Hermans U12 Jongens 1600 m 00:07:28.21
8 Fenne Könemann U14 Meisjes 2000 m 00:10:01.45
7 Pascal Hendriksen U14 Jongens 2000 m 00:09:28.13
12 Tom Klanker U14 Jongens 2000 m 00:09:42.53
16 Jonathan Janmaat U14 Jongens 2000 m 00:11:32.28

4 feb 2023: 400 m trainingswedstrijd pupillen 

  Jongens     Meisjes  
1 Tom 1:34 PR 1 Jinthe H 1:30 PR
2 Tycho D. 1:35 PR 2 Orry 1:43 PR
3 Duuk 1:36 PR 3 Maerle 1:48
4 Tjores 1:45 4 Merel 1:52
5 Siebe 1:48 PR 5 Kris B. 1:59 PR
6 Tobias 1:49 6 Mia 2:11 PR
7 Sam K 1:50 7 Anne 2:20
8 Finn 1:51 PR 8 Zelie 2:23
9 Sam B. 1:52 9 Silke 2:31 PR
10 Roy 1:54 PR      
11 Merijn 1:55      
12 Gijs 1:57      

21 jan 2023: Quatrocross AV de Spartaan in Lisse

Rang in cat Naam Gjaar Cat afstand Tijd
1 Duuk van Helten 2016 U8j 1000 m 04:27,53
1 Isabel van Alderwegen 2015 U9m 1000 m 04:37,11
5 Finn Schultz 2015 U9j 1000 m 05:05,91
2 Timo Könemann 2013 U11j 1600 m 06:09,71
2 Vera Lommerse 2012 U12m 1600 m 06:21,93
10 Chris Cuvelier 2013 U11j 1600 m 06:47,98
6 Jasmine van Alderwegen 2012 U12m 1600 m 07:09,21
15 Tycho van Dorp 2012 U12j 1600 m 07:25,28
16 Tjores Hermans 2012 U12j 1600 m 07:28,21
1 Femke Lommerse 2014 U10m 1600 m 07:36,15
5 Jinthe Hagendijk 2013 U11m 1600 m 07:41,02
9 Sam Klanker 2014 U10j 1600 m 07:42,64
6 Josephine van Paridon 2013 U11m 1600 m 07:56,63
3 Merel Ruigrok 2014 U10m 1600 m 08:08,93
7 Luke van der Wees 2014 U10m 1600 m 09:21,06
7 Pascal Hendriksen 2011 U14j 2000 m 09:28,13
12 Tom Klanker 2011 U14j 2000 m 09:42,53
8 Fenne Könemann 2011 U14m 2000 m 10:01,45
16 Jonathan Janmaat 2011 U14j 2000 m 11:32,28

16 okt 2022: Open Voorschotense Atletiek Kampioenschappen (OVAK)

Volledige uitslag zie hier.

8 okt 2022: 400 m trainingswedstrijd pupillen zaterdag

  Meisjes     Jongens  
1 Jinthe H. 1:33 1 Chris C. 1:31 PR
2 Lulu 1:39 2 Didier 1:34
3 Merel 1:41 PR 3 Jonathan 1:36
4 Jinjina 1:56 PR 4 Duuk 1:40 PR
4 Tessa 1:56 5 Tycho D 1:41 PR
6 Jinthe P 1:57 6 Tobias 1:48 PR
7 Olivia 2:00 7 Sylvain 1:53 PR
8 Luke 2:02 PR 8 Sam B. 1:56
9 Emmely S. 2:10 PR 9 Finn 1:57 PR
10 Sarah B 2:14 10 Siebe 1:58 PR
11 Orie 2:16 11 Tygo W 1:59
12 Fenne 2:18 12 Noah 2:12 PR
13 Anne 2:20 13 Roy 2:20
14 Mia 2:22 - - -
15 Zelie 2:23 - - -
16 Kris B 2:28 - - -
17 Rosalie 2:28 - - -
18 Silke 2:36 - - -

10 sep 2022: 4e pupillen ZHM competitie, AAV'36 in Alphen aan den Rijn

Pupillen (mini) C

Pl in cat Meisjes pup mini cat 40mH* ver hoog vortex balst Mmaken Tot pnt
1 Isabel Alderwegen MpM 8,87 2,70 0,85 16,00 4,00 975 515
8 Duuk van Helten JpM 8,65 2,75 0,80 10,50 3,60 775 359
9 Sylvain Roodakkers JpM 9,41 2,75 0,75 11,00 4,20 825 358
11 Jinjina Ango MpC 9,59 2,55 0,75 15,00 3,90 825 318
15 Hidde Hemmes JpM 10,15 2,30 0,75 11,50 3,10 850 305
20 Luke van der Wees MpC 10,92 2,15 0,70 9,00 2,70 775 203

Pupillen B

Pl in cat Meisjes pup B cat 40m* hindern hhoog vortex Sling Mmaken Tot Pnt
10 Timo Könemann JpB 7,56 1,140 1,00 29,50 13,50 975 375
5 Josephine van Paridon MpB 7,49 1,140 0,95 14,00 12,00 925 310
18 Jinthe Hagendijk MpB 7,86 1,140 0,80 8,50 11,00 900 242
26 Chris Cuvalier JpB 8,01 1,140 0,80 23,00 11,00 950 285

Pupillen A1

Pl in cat Meisjes pup A1 cat 60m* hindern ver vortex Sling Mmaken Tot Pnt
14 Jasmine Alderwegen MpA1 11,32 1,171 2,70 19,50 15,50 1.275 238
19 Didier Roodakkers JpA1 10,30 1,160 3,25 20,00 14,50 1.175 231
31 Tycho van Dorp JpA1 11,24 1,160 2,70 17,00 14,50 1.200 188
37 Tygo van der Wees JpA1 12,50 1,160 2,20 13,50 12,00 1.150 129

Pupillen A2

Pl in cat Meisjes pup A2 cat 60mh* pols hoog vortex kogel Mmaken Tot Pnt
8 Fenne Könemann MpA2 11,35 4,00 1,20 21,50 6,20 1.325 408

28 aug 2022: 55e Nationale C-spelen bij AAC, Amsterdam

# Naam Categorie Onderdeel Resultaat
48 Olivier Ferrier Jongens Junior C 800 meter 2:26,24

27 aug 2022: Baanwedstrijd AV Passaat, Papendrecht 

Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m Vortex Ver Punten totaal
2 Sylvain Roodakkers 8,17 9,40 2,49 686
6 Hidde Hemmes 8,91 11,28 1,93 500

Jongens Pupil Mini - 600 meter

# Naam Resultaat Punten totaal
2 Sylvain Roodakkers 2:42,84 174

Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m Kogel Hoog Punten totaal
1 Timo Könemann 7,11 5,60 0,97 1228

Jongens Pupil B - 1000 meter

# Naam Resultaat Punten totaal
1 Timo Könemann 4:03,07 400

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m Vortex Ver Punten totaal
2 Didier Roodakkers 10,46 19,79 3,18 1079

Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m Kogel Hoog Punten totaal
3 Fenne Könemann 9,81 6,17 1,17 1391

Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

# Naam Resultaat Punten totaal
8 Fenne Könemann 4:13,48 353

Jongens Junior D - Meerkamp

# Naam 80m Discus Ver Punten totaal
19 Thijmen Ferrier 12,36 DNS 3,53 743

Jongens Junior C - Meerkamp

# Naam 100m Kogel Ver Punten totaal
3 Olivier Ferrier 13,69 8,19 4,11 1444

Senioren

# Naam Categorie Onderdeel Resultaat Wind Punten totaal
2 Lisa Brink Senioren vrouwen Speerwerpen 26,03 - 525
4 Lisa Brink Senioren vrouwen Discuswerpen 23,88 - 412
2 Lisa Brink Senioren vrouwen Kogelstoten 8,69 - 497
5 Dennis Huijssteden de Wit Senioren mannen 100 meter 12,65 -0.2 m/s 454
2 Dennis Huijssteden de Wit Senioren mannen Speerwerpen 41,62 - 515
2 Dennis Huijssteden de Wit Senioren mannen Kogelstoten 8,50 - 346
2 Dennis Huijssteden de Wit Senioren mannen Verspringen 4,86 +0.0 m/s 337

Masters

# Naam Categorie Onderdeel Resultaat
1 Nelleke van der Krogt Masters Vrouwen 40+ Speerwerpen 27,06 **
2 Nelleke van der Krogt Masters Vrouwen 40+ Discuswerpen 24,93 **
1 Reinier Könemann Masters Mannen 40+ 400 meter 1:00,30
1 Reinier Könemann Masters Mannen 40+ Speerwerpen 39,03 **

3 jul 2022: Comp Senioren Ronde 3 AV Sparta, Den Haag

De dames bijna 4000 punten!

Met liefst 3 nieuw clubrecords! ( Rosa voor dames Junioren B ) 

Senioren vrouwen

# Naam Team Resultaat wind Team punten
9 Wietske van 't Veer 100 meter 14,01 -0.4 m/s 506
21 Rosa den Outer 100 meter 15,48 -2.1 m/s 0
8 Wietske van 't Veer 200 meter 28,98 -2.0 m/s 546
12 Aïsha Snieder 200 meter 30,51 -1.5 m/s 0
10 Fiene Jonker 400 meter 1:18,79 - 333
6 Irene Kuin 1500 meter 5:25,91 ** - 528
7 Rosa den Outer 1500 meter 5:52,96 ** - 0
10 Aïsha Snieder 100 meter horden 19,80 -2.0 m/s 350
6

Lisa Brink

Aïsha Snieder

Fiene Jonker

Wietske van 't Veer

4 x 400 meter 4:53,67 ** - 437
7 Lisa Brink Kogelstoten 9,03 - 522
15 Lotte de Ruiter Kogelstoten 6,27 - 0
9 Lisa Brink Kogelslingeren 19,83 - 401
14 Rosa den Outer Kogelslingeren 8,90 - 0
14 Fiene Jonker Verspringen 3,56 +2.7 m/s 301
17 Lotte de Ruiter Verspringen 3,35 +1.2 m/s 0
7 Voorschoten '97 Totaal - - 3924

Senioren mannen

# Naam Onderdeel Resultaat wind Team punten
13 Dennis Huyssteden De Wit 100 meter 12,82 -1.5 m/s 423
14 Stijn Sannen 800 meter 2:27,84 - 357
9 Bastiaan Langeveld 5000 meter 18:44,64 - 443
6 Stijn Sannen 110 meter horden 20,87 -0.7 m/s 399
11 Dennis Huyssteden De Wit Kogelstoten 8,58 - 352
10 Stijn Sannen Hoogspringen 1,50 - 394
20 Dennis Huyssteden De Wit Verspringen 4,60 +2.4 m/s 271
12 Voorschoten '97 Totaal - - 2639

25 juni 2022: 400 m trainingswedstrijd zaterdagpupillen

  Meisjes     Jongens  
1 Fenne 1:30 1 Ivan 1:28
2 Jinthe H 1:33 PR 2 Chris C 1:34 PR
3 Lulu 1:37 PR 3 Micah 1:38 PR
4 Merel 1:44 PR 4 Tjores 1:38 PR
5 Jinthe vP 1:57 5 Duuk 1:45
6 Lotte 2:09 6 Sam 1:53
7 Yuna 2:10 7 Tobias 1:56
8 Luke 2:20 PR 8 Sam B. 1:59
9 Jinjina 2:26 PR 9 Tom 2:07 PR
      10 Finn 2:09 PR
      11 Tygo W 2:46

18 jun 2022: 3e pupillen ZHM competitie, De Spartaan te Lisse

Pupillen C en mini

Pl Naam cat 40m* hindern hhoog vortex Sling Mmaken Tot
2 Isabel Alderwegen MpM 8,10 1,37 0,75 13,50 12,50 950 447
6 Femke Lommerse MpC 8,12 1,30 0,80 14,50 14,50 700 328
6 Duuk van Helten JpM 7,78 1,42 0,75 9,00 10,00 750 301
9 Sylvain Roodakkers JpM 8,16 1,42 0,65 8,50 11,00 800 287
9 Merel Ruigrok MpC 8,31 1,30 0,75 9,50 12,00 775 273
17 Hidde Hemmes JpM 9,17 1,42 0,70 12,50 7,50 750 241
18 Luke van der Wees MpC 8,71 1,30 0,55 7,50 9,50 775 194

Pupillen B

Pl Naam cat 40mH* ver hoog vortex balst Mmaken Tot
9 Timo Könemann JpB 7,57 3,25 1,05 26,00 6,60 900 419
19 Micah Emeka JpB 7,98 3,30 0,90 22,00 5,60 875 358
28 Chris Cuvalier JpB 8,92 2,85 0,85 17,50 5,30 975 312
19 Jinthe Hagendijk MpB 8,56 2,85 0,90 8,00 4,00 900 280

Pupillen A1

Pl Naam cat 60mH* pols hoog vortex kogel Mmaken Tot
19 Jasmine Alderwegen MpA1 13,71 3,45 1,00 19,00 5,00 1.275 288
22 Vera Lommerse MpA1 12,67 3,60 0,90 17,00 4,20 1.325 282

Pupillen A2

Pl Naam cat 60m* hindern ver vortex Sling Mmaken Tot
3 Fenne Könemann MpA2 9,82 1,280 3,45 28,00 19,50 1.300 351

11 jun 2022: Gouden Spike Pupillen Races in Leiden

# in cat Naam categorie Afstand Resultaat
1 Isabel van Alderwegen Meisjes Pupil C 1000 meter 4:24,40
8 Jasmine van Alderwegen Meisjes Pupil A 1000 meter 4:22,65

11 jun 2022: Comp CD Junioren Ronde 3 AV Atos, Amsterdam

Meisjes Junior D

# Naam Onderdeel Resultaat wind Team punten
14 Elin Landman Discuswerpen 12,71 - 156
10 Elin Landman Kogelstoten 7,17 - 375
22 Elin Landman Verspringen 2,95 +0.0 m/s 208
13 Voorschoten '97 Totaal - - 739

Jongens Junior D

# Naam Onderdeel Resultaat wind Team punten
16 Thijmen Ferrier 80 meter 12,54 -1.1 m/s 396
20 Steven van der Torre 80 meter 12,69 -0.2 m/s 377
20 Max Ouwehand 1000 meter 3:55,34 - 338
20 Steven van der Torre 80 meter horden 17,80 -1.5 m/s 212
10

M. Ouwehand

L. Bahe

T. Ferrier

T. Walraven

4x80m 49,97 - 379
5 Thijs Walraven Speerwerpen 23,40 - 386
15 Lukas Bahe Speerwerpen 17,36 - 0
2 Steven van der Torre Discuswerpen 20,99 - 325
12 Thijs Walraven Discuswerpen 14,84 - 0
14 Max Ouwehand Kogelstoten 5,91 - 300
21 Lukas Bahe Kogelstoten 4,67 - 0
16 Thijmen Ferrier Verspringen 3,37 -0.8 m/s 292
11 Voorschoten '97 Totaal - - 3005

Meisjes Junior C

# Naam Onderdeel Resultaat wind Team punten
17 Laura Marchand 80 meter 12,70 +1.2 m/s 376
8 Laura Marchand 800 meter 2:56,03 - 345
9 Laura Marchand Hoogspringen 1,25 - 426
10 Voorschoten '97 Totaal - - 1147

Jongens Junior C

# Naam Onderdeel Resultaat wind Team punten
8 Olivier Ferrier 100 meter 13,58 +0.3 m/s 588
1 Olivier Ferrier 800 meter 2:20,11 - 661
4 Olivier Ferrier Discuswerpen 23,56 - 371
14 Lieuwe Ouwehand Discuswerpen 14,26 - 0
7 Lieuwe Ouwehand Kogelstoten 7,77 - 409
15 Lieuwe Ouwehand Verspringen 3,03 -0.2 m/s 224
8 Voorschoten '97 Totaal - - 2253

06 jun 2022: Triathlon Delft

Plts Naam cat afstand Netto
4 Timo Könemann JONGENS UNICEF KIDSRACE TRIATHLON 19:17

4 jun 2022: Clubkampioenschappen Atletiek 

Meisjes Pupil Mini

# Naam 40m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Isabel van Alderwegen 8,1 5,14 9,50 2,40 994
2 Duitsland
Sara Bahe
9,3 3,58 9,00 1,95 616
3 Floortje Steenbergen 9,8 3,41 7,50 2,05 533
4 Yinthe van Paridon 8,9 2,22 5,50 2,05 481

Jongens Pupil Mini

# Naam 40m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Sylvain Roodakkers 8,4 3,60 11,50 2,65 924
2 Finn Schulz 9,0 3,16 6,00 2,20 599
3 Hidde Hemmes 9,9 3,19 9,50 1,75 486
4 Willem Van der meer 11,2 2,37 5,50 1,30 179

Meisjes Pupil C

# Naam 40m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Femke Lommerse 8,3 6,68 12,00 2,55 1137
2 Jinjina Ango 8,8 4,41 12,50 2,50 919
3 Amy van der Vijver 9,0 4,66 8,50 2,15 763
4 Luke van der Wees 9,4 2,66 7,50 1,85 471

Jongens Pupil C

# Naam 40m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Rik Visser 7,9 5,36 25,00 2,70 1341
2 Tom van Iersel 8,4 4,85 15,00 2,65 1078

Meisjes Pupil B

# Naam 40m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Josephine van Paridon 7,2 3,99 11,50 3,20 1268
2 Tessa Kerpershoek 7,5 4,39 10,50 2,70 1121
3 Fenna Steenbergen 8,3 4,42 12,00 2,50 981
4 Emily Schuurman 8,5 3,31 7,00 2,00 663
5 Anne-Sophie Van der meer 9,1 1,98 7,00 2,50 557

Jongens Pupil B

# Naam 40m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Simon Kranenburg 7,3 5,31 31,00 3,30 1636
2 Timo Könemann 7,2 4,71 23,00 3,40 1537
3 Micah Emeka 7,1 5,31 18,50 3,05 1466
4 Chris Cuvelier 7,9 4,31 16,50 2,75 1161
5 Sam Bleijie 8,2 4,03 14,00 2,45 992

Meisjes Pupil A1

# Naam 60m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Vera Lommerse 10,6 4,31 18,00 2,75 1209
2 Lulu Sorber 11,3 4,42 19,50 2,65 1132
3 Jasmine van Alderwegen 11,4 4,62 16,50 2,75 1111
4 Floor Visser 11,5 4,20 10,00 2,45 894

Jongens Pupil A1

# Naam 60m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Ivan Verheij 10,7 5,47 19,50 2,90 1326
2 Hidde van der Poel 11,4 5,45 15,50 2,80 1161
3 Joep Langeveld 11,1 4,24 19,50 2,60 1131
4 Duitsland
Noah Bahe
11,5 5,93 15,00 2,35 1082
5 Tycho van Dorp 11,5 4,97 15,50 2,35 1027
6 Didier Roodakkers 12,5 3,67 13,50 2,55 837
7 Tygo van der Wees 13,0 3,28 13,50 2,30 709
8 Jesper Goezinnen 12,2 3,25 --- 2,20 545

Meisjes Pupil A2

# Naam 60m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Fenne Könemann 9,6 5,69 24,00 3,70 273

Jongens Pupil A2

# Naam 60m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Pascal Hendriksen 10,4 7,09 38,50 3,50 1811

Meisjes Junior D

# Naam 60m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Elin Landman 10,7 6,82 11,55 2,88 936
2 Lisa Schuurman 11,1 5,63 12,90 2,95 861

Jongens Junior D

# Naam 80m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Floriaan Steens 12,0 7,32 20,03 3,96 1554
2 Faas Glasbergen 12,4 6,01 23,78 3,64 1429
3 Thijs Walraven 12,4 6,15 23,31 3,42 1385
4 Noah Haverkort 12,6 5,78 23,97 3,46 1357
5 Thijmen Ferrier 12,5 5,06 15,41 3,29 1123
6 Max Ouwehand 13,6 5,71 12,07 3,00 907
7 Lukas Bahe 13,7 4,36 13,45 2,75 787

Meisjes Junior C

# Naam 80m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Veronique Verweij 12,5 7,39 16,33 3,46 1320
2 Fien Sannen 13,0 5,91 15,08 2,93 1040
3 Laura Marchand 12,8 6,47 10,40 2,99 997
4 Eveline van Bentum 13,2 6,81 10,56 3,06 991

Jongens Junior C

# Naam 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Olivier Ferrier 13,5 6,83 17,18 3,98 1605
2 Jurre Glasbergen 14,7 6,84 17,84 4,07 1494
3 Lieuwe Ouwehand 14,5 7,47 17,09 3,65 1452
4 Victor Hillebrink 14,8 6,73 15,92 3,52 1327

Meisjes Junior B

# Naam 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Wietske van 't Veer 14,0 5,91 14,29 3,98 1427
2 Rosa den Outer 15,0 6,35 15,18 3,52 1219
3 Fiene Jonker 16,1 5,55 8,30 2,82 601

Meisjes Junior A

# Naam 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Aïsha Snieder 14,7 8,28 25,44 3,25 1560
2 Lotte De Ruiter 16,9 7,05 14,19 3,45 1008

Senioren vrouwen

# Naam 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Lisa Brink 15,2 8,79 24,95 3,82 1687
2 Sterre Mulder 15,5 5,87 14,78 3,64 1138

Senioren mannen

# Naam 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Ties Wilde 12,5 10,65 35,19 5,30 1804
2 Teun Wilde 12,2 9,30 28,68 5,58 1717
3 Dennis Huijssteden de Wit 12,4 8,38 38,67 5,00 1635
4 Ivo Grootscholte 13,2 8,68 43,62 4,65 1505
5 Tim Robbers 13,1 7,85 35,08 4,48 1283
6 Robin Fasel 15,4 9,48 42,92 --- 963
7 Wouter Dollekamp 14,2 5,16 18,85 3,71 358

Masters Vrouwen

# Naam Categorie 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Marieke Sannen Masters Vrouwen 45+ 18,1 4,97 14,75 2,23 788

Masters Mannen

# Naam Categorie 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Reinier Könemann Masters Mannen 40+ 13,5 8,86 37,65 4,23 1590
2 Bastiaan Langeveld Masters Mannen 40+ 13,9 7,64 20,61 4,36 1142
3 Robin Menning Masters Mannen 50+ 14,7 6,12 10,96 3,38 705
4 Joost van Kempen Masters Mannen 40+ 16,2 6,65 16,97 3,39 387
4 Michiel van der Wees Masters Mannen 40+ 14,7 5,22 16,39 3,27 387
6 Bert Boter Masters Mannen 40+ 16,2 5,02 11,66 3,54 163

26 mei 2022: Kaas en Stroopwafelwedstrijd, Gouda

# in Masters Mannen Naam Categorie afstand Resultaat
4 Hein van der Kallen Mannen masters 65+ engelse mijl 7:13,49 **

21 mei 2022: 2e pupillen ZHM competitie, SC Reeuwijk

Plaats Naam cat 40 m Horden Ver Hoog Vortex Bal Mm
(4 min)
Punten
2 Isabel Alderwegen MpM 9,64 2,45 0,75 9,50 3,40 725 331
3 Duuk van Helten JpM 9,04 2,70 0,70 13,50 3,10 925 380
9 Sylvain Roodakkers JpM 10,46 2,60 0,65 9,00 3,20 925 307
16 Finn Schulz JpM 9,58 1,90 0.70 8,00 2,70 725 237
17 Hidde Hemmes JpM 11,42 2,00 0,60 9,00 3,30 750 215
9 Merel Ruigrok MpC 10,98 2,50 0,80 11,00 3,80 850 284
Plaats Naam cat 40 m sprint hindernis Hurk
Hoog
Vortex slingeren Mm
(4 min)
Punten
15 Feline Boter MpB 7,50 1,29 0,75 8,50 10,00 900 235
28 Jinthe Hagendijk MpB 8,11 1,29 0,70 6,50 10,50 825 193
34 Yuna van Haastrecht MpB 8,58 1.29 0,55 9,00 8,50 750 149
7 Timo Könemann JpB 7,29 1,17 0,90 25,00 13,50 1000 351
22 Micah Emeka JpB 7,24 1,17 0,75 17,00 12,00 850 261
28 Chris Cuvalier JpB 8,17 1,17 0,70 18,00 9,00 975 238
38 Lucas Boter JpB 8,24 1,17 0,75 10,00 9,00 900 194
Plaats Naam cat 60 m sprint hindernis Ver Vortex slingeren Mm
(6 min)
Punten
24 Jasmine Alderwegen MpA1 12,19 1,45 2,70 15,50 12,50 1225 183
29 Didier Roodakkers JpA1 11,05 1,42 2,80 13,50 13,00 1150 170
29 Noah Bahe JpA1 12,47 1,42 2,60 18,50 17,50 1050 170
34 Tycho van Dorp JpA1 12,50 1,42 2,35 15,50 12,50 1150 139
Plaats Naam cat 60 m horden polsver Hoog Vortex Kogel Mm
(6 min)
Punten
5 Fenne Könemann MpA2 11,63 3,70 1,10 28,00 6,30 1400 384

22 mei 2022: Comp Senioren Ronde 2 AV '40, Delft

Senioren mannen

# Naam Onderdeel Resultaat wind Team punten
15 Dennis Huyssteden De Wit 100 meter 12,58 -0.5 m/s 467
8 Dennis Huyssteden De Wit Speerwerpen 39,62 - 485
12 Dennis Huyssteden De Wit Kogelstoten 8,72 - 363
14 Voorschoten '97 Totaal - - 1315

Senioren vrouwen

# Naam Onderdeel Resultaat wind Team punten
10 Wietske van 't Veer 100 meter 13,95 -1.4 m/s 516
13 Aïsha Snieder 200 meter 30,64 +0.3 m/s 443
12 Fiene Jonker 800 meter 3:05,98 - 353
8

L. Brink

F. Jonker

W. Veer

A. Snieder

4 x 100 meter 57,77 - 439
7 Lisa Brink Speerwerpen 26,12 - 526
25 Lotte de Ruiter Speerwerpen 13,39 - 0
7 Lisa Brink Kogelstoten 9,04 - 523
22 Lotte de Ruiter Kogelstoten 6,52 - 0
8 Wietske van 't Veer Hoogspringen 1,25 - 417
13 Aïsha Snieder Hink-stap-springen 8,16 +1.4 m/s 412
14 Fiene Jonker Hink-stap-springen 7,53 -0.5 m/s 0
10 Voorschoten '97 Totaal - - 3629

14 mei 2022: Comp CD Junioren Ronde 2 AV 1923, Amsterdam

Jongens Junior D

# Naam Onderdeel Resultaat wind Onderdeel punten
12 Floriaan Steens 80 meter 12,08 +1.3 m/s 457
15 Steven van der Torre 80 meter 12,28 +1.3 m/s 430
28 Lukas Bahe 80 meter 13,60 -0.1 m/s 0
16 Thijmen Ferrier 600 meter 2:03,02 - 393
22 Max Ouwehand 600 meter 2:11,52 - 308
- Steven van der Torre 80 meter horden DNF - 0
10

F. Steens

L. Bahe

T. Ferrier

T. Walraven

4x80m 50,56 - 361
1 Steven van der Torre Discuswerpen 22,06 - 344
17 Lukas Bahe Kogelstoten 4,71 - 221
13 Thijmen Ferrier Verspringen 3,42 - 302
23 Max Ouwehand Verspringen 2,88 - 0
12 Voorschoten '97 Totaal - - 2816

Meisjes Junior C

# Naam Onderdeel Resultaat Onderdeel punten
5 Laura Marchand 1500 meter 6:00,12 393
7 Fien Sannen Speerwerpen 16,55 255
9 Fien Sannen Discuswerpen 14,91 205
8 Laura Marchand Kogelstoten 7,07 370
15 Fien Sannen Kogelstoten 5,93 0
7 Laura Marchand Hoogspringen 1,25 426
10 Voorschoten '97 Totaal - 1649

Jongens Junior C

# Naam Onderdeel Resultaat wind Onderdeel punten
7 Olivier Ferrier 150 meter 20,03 +0.4 m/s 616
11 Stijn van der Molen 150 meter 21,65 +1.1 m/s 480
7 Olivier Ferrier 1500 meter 5:18,75 - 546
6

S. vd Molen

L. Ouwehand

O. Ferrier

J. v Leeuwen

4x100m 55,92 - 512
7 Jens van Leeuwen Speerwerpen 26,57 - 440
8 Stijn van der Molen Speerwerpen 24,32 - 0
6 Jens van Leeuwen Kogelstoten 7,90 - 416
7 Lieuwe Ouwehand Kogelstoten 7,65 - 0
15 Lieuwe Ouwehand Verspringen 3,73 - 364
8 Voorschoten '97 Totaal - - 3374

1 mei 2022: Comp Senioren Ronde 1 AV Fit, Zeist

Senioren Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat wind Team punten
13 Dennis Huyssteden De Wit 100 meter 12,51 +0.5 m/s 480
18 Dennis Huyssteden De Wit Discuswerpen 20,08 - 225
10 Dennis Huyssteden De Wit Kogelstoten 9,27 - 406
12 Jeroen Schouten Kogelstoten 8,88 - 0
13 Voorschoten '97 Totaal - - 1111

Senioren Vrouwen

# Naam Onderdeel Resultaat wind Team punten
5 Fiene Jonker 800 meter 3:06,98 - 346
8 Aïsha Snieder 100 meter horden 21,48 +0.4 m/s 253
7 A. Snieder
L. Brink
R. Outer
F. Jonker
Zweedse estafette 2:49,84 - 677
9 Lisa Brink Discuswerpen 24,91 - 435
17 Aïsha Snieder Discuswerpen 19,04 - 0
8 Lisa Brink Kogelstoten 8,59 - 490
18 Rosa den Outer Kogelstoten 5,55 - 0
17 .. Fiene Jonker Verspringen 3,65 +0.8 m/s 326
11 Voorschoten '97 Totaal - - 2527

23 apr 2022: 1e Pupillenwedstrijd ZHM bij AV Gouda

Pupillen mini en pupillen C

Pl in cat naam cat 40m* hindern hhoog vortex Sling Mmaken Pnt Tot
1 Isabel Alderwegen MpM 8,10 1,365 0,75 10,50 9,00 875 353
5 Duuk van Helten JpM 8,02 1,365 0,75 11,50 8,00 750 283
9 Jinjina Ango MpC 8,28 1,297 0,75 11,50 9,50 775 258
9 Finn Schulz JpM 8,61 1,365 0,65 9,00 7,50 725 217
11 Sylvain Roodakkers JpM 8,38 1,365 0,60 8,00 7,50 725 209
17 Luke van der Wees MpC 8,84 1,297 0,50 9,00 8,00 750 170

Pupillen B

Pl in cat naam cat 40mH* ver hoog vortex balst Mmaken Pnt Tot
23 Feline Boter MpB 10,30 2,35 0,80 7,50 3,40 925 226
33 Lucas Boter JpB 9,46 2,40 0,85 8,50 3,80 900 221
28 Yuna van Haastrecht MpB 12,30 1,75 0,70 7,50 3,40 775 151

Pupillen A1

Pl in cat naam cat 60mH* pols hoog vortex kogel Mmaken Pnt Tot
16 Jasmine Alderwegen MpA1 13,37 3,05 0,90 15,50 4,60 1.300 224
20 Hidde van der Poel JpA1 13,05 3,10 1,00 17,00 5,20 1.225 215
28 Tycho van Dorp JpA1 13,32 3,05 1,00 13,50 4,80 1.150 190
29 Didier Roodakkers JpA1 12,24 2,95 0,90 12,50 3,50 1.300 185
30 Tjores Hermans JpA1 14,25 3,15 0,85 13,50 4,20 1.325 175
35 Tygo van der Wees JpA1 16,08 2,35 0,80 13,50 3,40 1.125 105

Pupillen A2

Pl in cat naam cat 60m* hindern ver vortex Sling Mmaken Pnt Tot
4 Fenne Könemann MpA2 10,28 1,36 3,05 30,00 17,50 1.325 326

16 april 2022: 400 meter zaterdagpupillen

Jongens Meisjes
1 Chris C. 1:36 PR 1 Feline 1:37 PR
2 Tjores 1:41  2 Lulu 1:44 PR
3 Lucas  1:42 3 Jinthe 1:45
4 Duuk 1:45 PR 4 Merel 1:58
5 Didier 1:48 5 Luke 2:26
6 Sam 1:49 6 Kris B. 3:54
7 Sam B. 1:50 6 Sanne 3:54
8 Hidde 1:54 X Jinjina DQ
9 Tycho D. 2:00      
10 Valentijn 2:03      
11 Tygo W. 2:07      
12 Sylvain 2:12      
12 Xavier 2:12      
14 Tom 2:15      
15 Riley 2:18 PR      
16 Finn 2:24      
17 Siebe 2:55      

9 apr 2022: Comp CD Junioren Ronde 1 AV Startbaan, Amstelveen

Meisjes Junior D

# Naam Onderdeel Resultaat Team punten
8 Elin Landman Speerwerpen 12,31 160
13 Elin Landman Discuswerpen 11,11 117
12 Elin Landman Kogelstoten 6,19 318
14 Voorschoten '97 Totaal - 595

Jongens Junior D

# Naam Onderdeel Resultaat wind Team punten
11 Floriaan Steens 80 meter 12,24 +1.1 m/s 435
31 Lukas Bahe 80 meter 13,66 +1.9 m/s 266
36 Max Ouwehand 80 meter 14,87 +0.4 m/s 0
30 Max Ouwehand 1000 meter 4:19,16 - 229
23 Lukas Bahe Speerwerpen 11,55 - 141
13 Max Ouwehand Kogelstoten 5,48 - 273
18 Thijmen Ferrier Kogelstoten 4,99 - 0
9 Floriaan Steens Verspringen 3,87 +0.0 m/s 392
22 Thijmen Ferrier Verspringen 3,20 +2.5 m/s 0
13 Voorschoten '97 Totaal - - 1736

Meisjes Junior C

# Naam Onderdeel Resultaat wind Team punten
12 Veronique Verweij 800 meter 3:01,85 - 306
7 Veronique Verweij 80 meter horden 17,08 +1.7 m/s 255
13 Fien Sannen Discuswerpen 12,55 - 152
13 Fien Sannen Kogelstoten 5,95 - 303
13 Fien Sannen Hoogspringen 1,05 - 279
7 Veronique Verweij Verspringen 3,61 -0.5 m/s 340
10 Voorschoten '97 Totaal - - 1635

Jongens Junior C

# Naam Onderdeel Resultaat wind Team punten
8 Olivier Ferrier 100 meter 13,89 +1.6 m/s 548
8 Olivier Ferrier 800 meter 2:35,96 - 504
8 Olivier Ferrier Kogelstoten 7,07 - 370
8 Voorschoten '97 Totaal - - 1422

26 mrt 2022: De Krom Cross, Katwijk

# in cat naam categorie afstand tijd
2 Isabel Alderwegen Meisjes Mini-Pupillen ca 800m 3:59
5 Chris Cuvelier Jongens B-pupillen ca 1000m 4:25
3 Jinthe Hagendijk meisjes B-pupillen ca 1000m 4:36
10 Tjores Hermans Jongens A1-pupillen ca 1400m 6:58
11 Didier Roodakkers Jongens A1-pupillen ca 1400m 7:05
13 Tycho Van Dorp Jongens A1-pupillen ca 1400m 7:18
14 Hidde Van Der Poel Jongens A1-pupillen ca 1400m 7:20
19 Tycho Van Der Wees Jongens A1-pupillen ca 1400m 7:39
3 Vera Lommerse Meisjes A1-pupillen ca 1400m 6:39
5 Jasmine van Alderwegen Meisjes A1-pupillen ca 1400m 7:08
6 Pascal Hendriksen Jongens A2-pupillen ca 1400m 6:18

19 februari 2022: Keukenboshofcross in Lisse

Rang in cat Naam Gjaar Cat Afstand Tijd
1 Isabel Alderwegen 2015 MpMini 1000m 04:12
2 Duuk van Helten 2016 JpMini 1000m 04:34
3 Finn Schulz 2015 JpMin 1000m 05:03
6 Sylvain Roodakkers 2015 JpMini 1000m 05:24
1 Femke Lommerse 2014 MpC 1000m 04:44
5 Timo Könneman 2013 JpB 1600m 05:33
10 Micah Emeka 2013 JpB 1600m 06:15
5 Vera Lommerse 2012 MpA1 1600m 05:44
6 Lulu Sorber 2012 MpA1 1600m 05:47
11 Jasmine Alderwegen 2012 MpA1 1600m 06:08
5 Tjores Hermans 2012 JpA1 1600m 05:32
9 Hidde van der Poel 2012 JpA1 1600m 05:41
12 Didier Roodakkers 2012 JpA1 1600m 06:06
15 Tygo van der Wees 2012 JpA1 1600m 06:29
17 Noah Bahé 2012 JpA1 1600m 07:06
2 Fenna Könnemann 2011 MpA2 1600m 05:07
12 Mira Mulder 2011 MpA2 1600m 06:02
13 Lotte van Tilburg 2011 MpA2 1600m 06:03

12 feb 2022: Vlietlandcross 

10.00 Pupillen mini & C

  Naam J/M Categorie Tijd
1 Isabel Alderwegen m mini 3.11
2 Duuk van Helten j mini 3.19
3 Yinthe van Paridon m mini 3.21
4 Tobias van Benschop j PC 3.25
5 Sylvain Roodakkers j mini 3.41
6 Femke Lommerse m PC 3.41
7 Floortje Steenbergen m mini 4.01
8 Luke van der Wees m PC 4.05
9 Finn Schulz j mini 4.24
10 Sara Bahé m mini 4.28
11 Menno Heijdeman j PC 5.06

10.15 Pupillen B

  Naam J/M Categorie Tijd
1 Timo Könemann j PB 4.15
2 Chris Cuvelier j PB 4.58
3 Lucas Boter j PB 5.04
4 Jinthe Hagendijk m PB 5.05
5 Feline Boter m PB 5.07
6 Micah Emeka j PB 5.13
7 Tessa Kerpershoek M PB 5.24
8 Emily Schuurman m PB 5.29
9 Fenna Steenbergen m PB 5.29
10 Sarah Winkler Prins m PB 5.31

10.30 Pupillen A

  Naam J/M Categorie Tijd
1 Pascal Hendriksen j PA2 4.37
2 Fenne Könemann m PA2 4.44
3 Ivan Verheij j PA1 4.56
4 Vera Lommerse m PA1 4.57
5 Dex van Rhoon j PA1 5.00
6 Joep Langeveld j PA1 5.03
7 Hidde van der Poel j PA1 5.16
8 Didier Roodakkers j PA1 5.18
9 Jasmine Alderwegen m PA1 5.23
10 Lulu Sorber m PA1 5.31
11 Tycho van Dorp j PA1 5.35
12 Febe van Dijk m PA2 5.38
13 Tjores Hermans j PA1 5.52
14 Senna van Paridon m PA1 5.54
15 Mira Mulder m PA2 5.59
16 Lotte van Tilburg m PA2 5.59
17 Tygo van der Wees j PA1 6.06
18 Noah Bahé j PA1 6.45
19 Riley Stikkelorum j PA1 6.53
20 Sara green m PA1 6.55

10.45 Junioren D & C

  Naam J/M Categorie Tijd
1 Olivier Ferrier j JC 5.04
2 Veronique Verweij m JC 5.21
3 Stijn van der Molen j JC 5.32
4 Lieuwe Ouwehand j JC 5.33
5 Faas Glasbergen j JD 6.21
6 Jurre Glasbergen j JC 6.25
7 Max Ouwehand j JD 6.27
8 Steven van der Torre j JD 6.30
9 Lukas Bahé j JD 7.04
10 Lisa Schuurman m JD 7.07
11 Elin Landman m JD 7.10

29 jan 2022: Trainingscross Veld 4 - zaterdag pupillen

Pupillen A (1.000 meter)
1 Tjores 5:29
2 Liz 5:35
3 Lulu 5:42
4 Hidde 5:47
5 Tycho v D 5:55
6 Lotte 6:46
6 Mira 6:46
8 Tygo vd W 8:47
Pupillen B (1.000 meter)
1 Jinthe H 5:52
2 Lucas 5:59
3 Sam 6:03
4 Feline 6:07
5 Francesca 6:27
5 Emmely S. 6:27
Pupillen C & Mini (750 meter)
1 Duuk 3:56
2 Isabel 3:57
3 Emmely vL 4:20
4 Tobias 4:26
5 Siebe 4:49
6 Tom 5:02
7 Jinjina 5:10
8 Merel 5:16
9 Finn 5:39

20 nov 2021: 400 meter zaterdagpupillen

Jongens Meisjes
1 Didier 1:37 1 Fenne 1:31
2 Lucas Boter 1:40 PR 2 Senna 1:37 PR
3 Tjores 1:43 3 Feline 1:42 PR
4 Hidde 1:49 4 Sarah 1:44
5 Tycho D 1:53 PR 5 Lulu 1:47 PR
6 Tygo W 1:54 PR 6 Merel 1:51
7 Duuk 1:55 7 Mira 1:58 PR
8 Sylvain 2:11 8 Lotte 1:58
      9 Yinte vP 2:03
      10 Francesca 2:05
      11 Emmely S 2:11
- - - 12 Sanne 2:15
- - - 13 Jinjina 2:52

16 okt 2021: OVAK 2021

Uitslag OVAK 2021 (alle verenigingen) zie hier.

 

25 sep 2021: 400 m trainingswedstrijd zaterdag pupillen

  Jongens     Meisjes  
1 Teus 1:30 1 Fenne 1:32
2 Jasper 1:31 2 Liz 1:44
3 Didier 1:33 PR 3 Feline 1:47 PR
4 Lucas H 1:40 4 Lulu 1:50
5 Tjores 1:41 PR 5 Senna 1:51 PR
6 Lukas Bahe 1:42 PR 6 Francesca 1:54 PR
7 Lucas Boter 1:43 PR 7 Yinte 1:55
7 Kajan 1:43 8 Emmely 2:10
9 Chris 1:44 9 Emmely S. 2:12
10 Sylvain 2:12 PR 10 Isabeau 2:14
11 Menno 3:21 - - -

4 jul 2021: Competitie Senioren 3e divisie Leiden

 

Senioren Vrouwen

# Naam Team Resultaat wind Team punten
3 Lisa Brink Kogelstoten 8,98 --- 518
6 Aïsha Snieder Kogelstoten 8,54 --- 0
10 Lisa Brink Kogelslingeren 21,39 --- 432
18 Lisa Brink Verspringen 3,91 +1.5 m/s 398
11 Voorschoten '97 totaal - - 1348

Senioren Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat wind Team punten
9 Dennis Huyssteden De Wit 100 meter 12,28 +3.0 m/s 524
10 Dennis Huyssteden De Wit Verspringen 5,19 +2.3 m/s 417
11 Voorschoten '97 totaal - - 941

3 jul 2021: Competitie C/D Junioren te Den Haag

Meisjes Junior D

# Naam Onderdeel Resultaat wind Team punten
- Laura Marchand 60 meter horden DQ - 0
13 Elin Landman Speerwerpen 9,93 --- 99
14 Lisa Schuurman Speerwerpen 9,08 --- 0
9 Laura Marchand Kogelstoten 7,56 - 397
13 Elin Landman Kogelstoten 6,25 - 0
10 Laura Marchand Hoogspringen 1,20 --- 389
17 Lisa Schuurman Verspringen 2,76 -2.0 m/s 170
9 Meisjes Junior D totaal - - 1055

Jongens Junior D

# Naam Onderdeel Resultaat wind Team punten
18 Steven van der Torre 80 meter 13,11 +0.8 m/s 327
15 Steven van der Torre 80 meter horden 17,39 +3.5 m/s 236
11 Max Ouwehand Discuswerpen 12,95 - 161
13 Steven van der Torre Discuswerpen 11,59 - 0
13 Max Ouwehand Kogelstoten 5,03 --- 243
11 Max Ouwehand Verspringen 2,94 -2.1 m/s 206
9 Jongens Junior D totaal - - 1173

Meisjes Junior C

# Naam Onderdeel Resultaat wind Team punten
11 Wietske van 't Veer 150 meter 21,20 +2.4 m/s 516
3 Rosa den Outer  1500 meter 5:40,80 ** --- 460
16 Fiene Jonker 1500 meter 6:41,89 --- 270
7 Voorschoten '97 MC 4 x 80m 48,23 - 435
12 Iris van der Ploeg Speerwerpen 11,77 - 147
12 Iris van der Ploeg Kogelstoten 6,37 --- 329
13 Rosa den Outer Kogelstoten 6,27 --- -
8 Wietske van 't Veer Verspringen 4,08 -2.3 m/s 434
14 Fiene Jonker Verspringen 3,53 -1.6 m/s 0
8 Meisjes Junior C totaal - - 2591

12 jun 2021: Clubkampioenschappen Atletiek Meerkamp

Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Isabel van Alderwegen 8,9 2,80 8,25 2,00 593
2 Yinthe Van Paridon 8,9 2,05 4,64 1,75 379

Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Rik Visser 8,3 5,75 20,97 2,56 1223
2 Sylvain Roodakkers 8,6 3,36 7,30 1,90 640
3 Menno Heijdemann 10,1 2,98 6,67 1,63 360

Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Josephine V Paridon 7,7 4,55 7,94 2,77 1059
2 Fenna Steenbergen 8,7 3,82 11,52 2,54 879
3 Feline Boter 7,8 2,97 7,79 2,46 852
4 Anna Meijer 7,8 2,60 DNS DNS 503

Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Simon Kranenburg 7,5 7,33 28,46 3,01 1633
2 Timo Könemann 7,3 6,02 16,99 2,96 1430
3 Micah Emeka 7,2 4,69 16,63 2,70 1306
4 Sam Bleijie 9,0 4,09 11,83 2,26 809
5 Laurens Van Kempen 8,3 1,94 17,02 2,14 777
6 Lucas Boter 8,4 3,15 7,32 2,40 751

Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Vera Lommerse 7,7 3,94 13,55 2,74 1117
2 Jasmine van Alderwegen 7,8 3,81 12,08 2,58 1032
3 Floor Visser 8,6 3,88 9,57 2,48 847
4 Senna van Paridon 7,8 3,96 8,41 1,86 826

Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Bas Hilgersom 7,2 3,95 22,09 2,75 1340
2 Didier Roodakkers 7,8 3,80 13,99 2,73 1094
3 Noah Bahé 8,0 5,02 16,32 2,17 1076
4 Hidde van der Poel 7,7 4,11 12,59 2,53 1071
5 Tim Van Heijningen 7,8 4,16 12,29 2,43 1032
6 Tycho van Dorp 8,3 4,30 13,98 2,36 979
7 Tjores Hermans 8,4 3,35 10,84 2,77 916
8 Tygo van der Wees 8,8 3,21 8,21 2,34 709
9 Riley Stikkelorum 9,3 2,55 8,56 1,61 449

Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Fenne Könemann 10,1 5,93 18,45 2,94 1430
2 Catoo Baak 11,1 4,16 12,35 2,85 1062

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Pascal Hendriksen 9,9 5,93 35,66 3,37 1757

Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Bas van Leeuwen 9,7 5,23 24,55 3,53 1646
2 Roemer van der Wilt 10,2 5,45 23,42 3,37 1540
3 Sebastian Hope 10,3 6,01 23,63 3,17 1524
4 Lukas Bahé 10,4 5,11 29,72 2,94 1482

Meisjes Junior D - Meerkamp

# Naam 60m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Laura Marchand 9,8 6,44 11,10 3,42 1137
2 Hanna Van Osch 10,3 5,94 16,12 3,28 1121
3 Fien Sannen 9,7 5,65 12,03 2,92 1026
4 Lisa Schuurman 11,2 4,17 10,60 2,98 698

Jongens Junior D - Meerkamp

# Naam 80m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Floriaan Steens 11,9 6,90 19,31 3,79 1495
2 Thijs Walraven 12,2 5,19 17,30 3,90 1332
3 Faas Glasbergen 12,2 5,90 13,50 3,74 1263
4 Noah Haverkort 12,5 5,39 18,08 3,55 1253
5 Victor Hillebrink 12,2 7,07 12,95 2,90 1152
6 Sasha de Dood 12,4 6,48 12,73 3,15 1136
7 Steven van der Torre 13,4 5,97 11,82 3,48 1034
8 Max Ouwehand 15,3 4,54 8,95 2,77 542

Meisjes Junior C - Meerkamp

# Naam 80m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Wietske van 't Veer 11,2 6,21 13,49 3,64 1402
2 Rosa den Outer 11,7 6,62 15,68 3,48 1370
3 Fiene Jonker 13,0 5,09 11,79 3,49 1022
4 Iris van der Ploeg 13,5 6,19 11,65 2,73 883

Jongens Junior C - Meerkamp

# Naam 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Jurre Glasbergen 14,4 5,55 15,45 4,07 1400
2 Jens Van leeuwen 15,4 6,77 21,10 3,19 1304
3 Olivier Ferrier 14,1 6,43 11,08 3,55 1282

Meisjes Junior B - Meerkamp

# Naam 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Lotte de Ruiter 16,2 7,41 16,12 3,28 1112
2 Jackie Lewis 16,7 5,70 13,68 2,51 632

Jongens Junior B - Meerkamp

# Naam 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Thijs Van der Torre 16,6 6,98 16,14 2,95 272

Meisjes Junior A - Meerkamp

# Naam 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Aïsha Snieder 13,9 8,45 24,37 3,49 1739

Jongens Junior A - Meerkamp

# Naam 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Daan Hooij 12,7 7,99 25,17 4,36 1158

Senioren vrouwen - Meerkamp

# Naam 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Lisa Brink 14,7 9,58 26,15 3,79 1823
2 Sanne Van der Velde 16,2 7,08 11,48 2,59 745
3 Jeanine Pas-Arendse 20,8 6,48 12,82 2,68 581

Senioren mannen - Meerkamp

# Naam 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Ties Wilde 12,0 10,51 34,88 5,22 1866
2 Dennis Huijssteden de Wit 12,0 8,40 41,06 5,01 1751
3 Dennis Rog 13,1 8,99 35,52 4,25 1319
4 Wouter Dollekamp 14,2 6,29 11,69 3,64 334

Masters Vrouwen – Meerkamp

# Naam Categorie 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Fee Man Masters Vrouwen 45+ 18,7 5,06 14,75 2,52 779
2 Rieke Boter Masters Vrouwen 40+ 18,5 3,48 10,74 2,57 403

Masters Mannen - Meerkamp

# Naam Categorie 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Bastiaan Langeveld Masters Mannen 35+ 13,7 7,07 26,51 4,37 1036
2 Robin Menning Masters Mannen 50+ 14,6 6,06 14,43 2,82 541
3 Bert Boter Masters Mannen 40+ 16,2 5,20 12,89 3,48 166
4 Joost Van Kempen Masters Mannen 35+ 15,9 4,95 16,09 3,48 101

15 mei 2021: 4e 400 m trainingswedstrijd

Pupillen zaterdag groep

Jongens   Meisjes  
1. Roemer 1:22 PR 1. Fenne 1:30 PR
2. Bas vL 1:27 2. Jasmine 1:38 PR
2. Sebastian 1:27 PR 3. Senna 1:53
4. Simon 1:32 PR 4. Isabel 1:57
5. Tim 1:35 PR 5. Feline 2:00
6. Bas H. 1:38 PR 6. Francesca 2:06
7. Lucas Boter 1:47 7. Lotte 2:10
8. Tjores 1:50 7. Mira 2:10
9.Tycho v D. 1:54 PR 7. Maddy 2:10
10. Lukas Bahé 1:56 10.Ynte 2:16
11. Micah 2:08 - -
12. Didier 2:13 PR - -
12. Sylvain 2:13 - -

10 apr 2021: 3e 400m trainingswedstrijd

Pupillen zaterdag groep

jongens   meisjes  
1. Roemer 1:25 1. Fenne 1:39
2. Pascal 1:28 PR 2. Vera 1:43
3. Bas vL 1:29 3. Jasmine 1:49 PR
4. Sebastian 1:32 3. Lotte 1:49 PR
5. Simon 1:35 PR 5. Tessa 1:51 PR
6. Teus 1:36 6. Senna 1:52
6. Timo 1:36 7. Olivia 1:53
8. Tim 1:41 8. Isabel 1:57 PR
9. Tjoris 1:46 PR 9. Mira 1:59
10.Rafael 1:47 PR 10.Floor 2:03
11.Lukas 1:50 PR 11.Lisa 2:07 PR
12.Bas H. 1:53 12.Fenna 2:09
13.Taylor 1:55 - -
14.Micai 2:07 - -
15.Rik 2:16 - -
16.Noah 2:18 PR - -
17.Didier 2:26 PR - -
18.Riley 2:59 - -

6 mrt 2021: 2e Trainingswedstrijd 400m

Pupillen zaterdag groep

Meisjes   Jongens  
1. Fenne (A1) 1:37 PR 1. Roemer (A2) 1:23 PR
2. Eva 1:52 PR 2. Bas v L (A2) 1:26
3. Olivia (A1) 1:53 PR 3. Pascal (A1) 1:31 PR
4. Roos 1:55 PR 4. Teus 1:36 PR
5. Tessa 1:58 5. Bas H 1:48
6. Lotte (A1) 2:08 PR 6. Tycho D (B) 1:59 PR
7. Lieske 2:11 7. Lukas (A2) 2:01 PR
8. Isabel (mini) 2:17 8. Noah 2:23
9. Francesca (C) 2:32 PR 9. Didier 2:51
10.Lisa 2:33 - -
11.Rosa 2:35 - -

30 jan 2021: Trainingswedstrijd 400 m

Pupillen zaterdag groep

Jongens   Meisjes  
1. Roemer 1:28 1. Fenne 1:42
2. Teus 1:40 2. Jasmine 1:53
3. Pascal 1:46 3. Julieta 1:55
4. Simon 1:50 4. Olivia 2:04
5. Rafael 1:59 5. Isabel 2:06
6. Tycho D. 2:01 6. Roos 2:07
7. Lukas 2:12 7. Eva 2:08
8. Tjoris 2:21 8. Lotte 2:26
- - 9. Francesca 2:36

3 sep 2020: 2e Westlandse Avondinstuif te Naaldwijk

# Naam Categorie afstand Resultaat
42 (van Masters mannen) Hein van der Kallen Masters mannen 65 1500 m 6:32,51 **

 

 

© 2023-2024 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.