Uitslagen Baanatletiek

** = clubrecord

Clubrecords bijgewerkt t/m 29 juni 2024

 

29 jun 2024: 3e ZHM pupillen Leiden (Leiden Atletiek)

U11 Vrouwen - Meerkamp

Naam Duur 60mH Kogel Vortex Hoog Polsver Punten totaal
Reya van Nes 1425,00 11,56 4,80 20,00 1,05 3,45 347
Femke Lommerse 1275,00 12,59 4,60 27,00 1,05 3,55 341
Jinjina Ango 1125,00 11,75 5,10 17,50 0,95 3,50 291
Luke van der Wees 1150,00 13,89 4,30 14,00 0,80 3,20 210

U11 Mannen - Meerkamp

Naam Duur 60mH Kogel Vortex Hoog Polsver Punten totaal
Casper Van Luijk 1350,00 12,36 3,70 24,00 0,90 3,15 255

U12 Vrouwen - Meerkamp

Naam 60m Duur Sling Vortex Ver Punten totaal
Josephine van Paridon 9,71 1175,00 15,50 21,50 3,85 314
Jinthe Hagendijk 10,41 1275,00 18,00 19,50 3,10 284
Orry Kostermans 10,66 1250,00 16,00 19,50 3,15 266
Anna Eberspächer 10,82 1250,00 12,50 14,00 3,00 219

U12 Mannen - Meerkamp

Naam 60m Duur Sling Vortex Ver Punten totaal
Timo Könemann 9,67 1475,00 17,50 34,00 3,50 346
Chris Cuvelier 10,72 1425,00 17,50 27,00 3,15 282

25 mei 2024: Gouden Spike

Deelname niet eerder opgemerkt. Sorry. 

# Naam Categorie Onderdeel Resultaat
2 Isabel van Alderwegen U10 Vrouwen 600 meter 2:12,43
11 Feline Boter U12 Vrouwen 1000 meter 4:13,67
7 Timo Könemann U12 Mannen 1000 meter 3:45,92
9 Chris Cuvelier U12 Mannen 1000 meter 3:57,88
15 Lucas Boter U12 Mannen 1000 meter 4:20,08

23 jun 2024: 3e Seniorencompetitie Goes (AV'56)

Senioren Vrouwen

# Naam Onderdeel Resultaat Wind Punten totaal Team punten
11 Aïsha Snieder 400 meter 1:11,48 - 478 478
13 Lisa Brink 400 meter 1:12,81 - 449 0
10 Aïsha Snieder 100 meter horden 20,33 +0.3 m/s 318 318
9 Lisa Brink Kogelstoten 8,68 - 497 497
16 Lisa Brink Kogelslingeren 18,53 - 374 374
27 Aïsha Snieder Verspringen 3,55 +0.0 m/s 298 298
16 Voorschoten '97 totaal - - - 1965

Senioren Mannen 

# Naam Onderdeel Resultaat Wind Punten totaal Team punten
24 Jurre Glasbergen 100 meter 13,54 +1.4 m/s 300 300
17 Egbert-Jan de Bouvère 400 meter 1:02,29 - 363 363
21 Olivier Ferrier 800 meter 2:24,26 - 399 399
22 Egbert-Jan de Bouvère 800 meter 2:44,76 - 185 0
14
  • Jurre Glasbergen
  • Olivier Ferrier
  • Dennis Huijssteden De Wit
  • Egbert-Jan de Bouvère
4 x 400 meter 4:07,14 ** - 378 378
19 Dennis Huijssteden De Wit Kogelstoten Kogelstoten 8,60 - 354 354
25 Olivier Ferrier Kogelstoten 7,54 - 268 0
20 Dennis Huijssteden De Wit Verspringen 4,56 -2.9 m/s 261 261
22 Jurre Glasbergen Verspringen  4,42 +0.9 m/s 225 0
18 Voorschoten '97 totaal - - - 2055

22 jun 2024: 3e CD-Competitie Leiden (Leiden Atletiek)

U14 Vrouwen

# Naam Onderdeel Resultaat wind Punten totaal Team punten
17 Fenne Könemann 60 meter 9,17 +3.7 m/s 517 517
30 Lulu Sorber 60 meter 10,02 +2.0 m/s 375 375
14 Vera Lommerse 1000 meter 3:41,17 - 413 413
21 Lulu Sorber 1000 meter 3:51,05 - 359 359
9
  • Jasmine van Alderwegen
  • Fenne Könemann
  • Vera Lommerse
  • Lulu Sorber
4 x 60 meter 37,51 - 448 448
3 Jasmine van Alderwegen Discuswerpen 18,31 - 275 275
7 Fenne Könemann Kogelstoten 8,00 - 421 421
18 Jasmine van Alderwegen Kogelstoten 6,67 - 346 0
10 Vera Lommerse Verspringen 3,57 -1.6 m/s 332 332
11 Voorschoten '97 Totaal - - - 3140

U14 Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat Wind Punten totaal Team punten
16 Didier Roodakkers 80 meter 12,04 -0.3 m/s 462 462
23 Jonathan Janmaat 80 meter 12,73 -0.2 m/s 372 372
32 Noah Bahé 80 meter 15,65 -0.7 m/s 80 0
24 Tycho van Dorp 1000 meter 4:27,69 - 195 195
9
  • Jonathan Janmaat
  • Tycho van Dorp
  • Tygo van der Wees
  • Tjores Hermans
4 x 80 meter 56,07 - 211 211
18 Tjores Hermans Speerwerpen 9,93 - 99 99
19 Didier Roodakkers Speerwerpen 9,84 - 96 0
10 Noah Bahé Discuswerpen 16,13 - 231 231
17 Tygo van der Wees Discuswerpen 11,34 - 123 0
6 Noah Bahé Kogelstoten 7,27 - 381 381
8 Tycho van Dorp Kogelstoten 6,09 - 312 0
19 Tjores Hermans Hoogspringen 1,10 - 316 316
14 Jonathan Janmaat Verspringen 3,73 +0.8 m/s 364 364
16 Didier Roodakkers Verspringen 3,63 +2.3 m/s 344 0
10 Voorschoten '97 totaal - - - 2631

8 jun 2024: Clubkampioenschappen Atletiek

U8 Vrouwen - Meerkamp

# Naam 40m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Rozelle Konings 10,6 2,10 5,00 1,75 209

U9 Vrouwen - Meerkamp

# Naam 40m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Laura Vermeijs 7,3 4,00 8,50 2,45 1038
2 Silke Eberspächer 8,8 3,30 4,00 1,75 490

U9 Vrouwen - 1500 meter

# Naam Resultaat
1 Laura Vermeijs 7:19,0

U9 Mannen - Meerkamp

# Naam 40m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Duuk van Helten 6,8 6,80 29,50 3,20 1792
2 Oliver Hardy 7,6 5,00 15,50 2,70 1234
3 Merlijn van Leeuwen 7,7 5,00 17,50 2,45 1198
4 Lode Jonge 8,1 3,70 12,50 2,65 996
5 Stef Leonhard 8,7 3,30 11,00 2,40 799
6 Kevin Cuvelier 8,3 3,50 10,00 2,05 782

U9 Mannen - 1500 meter

# Naam Resultaat
1 Duuk van Helten 6:25,0
2 Merlijn van Leeuwen 8:04,0
3 Stef Leonhard 8:16,0
4 Lode Jonge 9:01,0

U10 Vrouwen - Meerkamp

# Naam 40m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Isabel van Alderwegen 7,2 DNS DNS 3,10 798

U10 Mannen - Meerkamp

# Naam 40m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Sylvain Roodakkers 6,8 6,50 11,50 3,05 1487

U11 Vrouwen - Meerkamp

# Naam 60m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Femke Lommerse 10,2 5,00 26,00 2,80 1428
2 Jinjina Ango 10,9 4,80 17,00 2,75 1190
3 Luke van der Wees 11,5 4,30 12,50 2,55 969

U11 Vrouwen - 1500 meter

# Naam Resultaat
1 Luke van der Wees 8:58,0

U11 Mannen - Meerkamp

# Naam 60m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Valentijn Bruens 10,2 4,70 23,00 3,05 1419
2 Bram Janmaat 10,4 3,50 15,50 2,70 1124
3 Fedja Poolman 10,2 4,30 15,00 2,10 1085

U12 Vrouwen - Meerkamp

# Naam 60m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Josephine van Paridon 9,5 5,70 19,00 3,70 1667
2 Orry Kostermans 10,4 6,00 18,00 2,95 1389
3 Jinthe Hagendijk 10,3 4,80 21,00 2,95 1365
4 Feline Boter 10,1 4,70 11,50 3,05 1256
5 Vera Van den Boom 10,5 6,00 14,00 2,60 1241
6 Anna Eberspächer 10,7 4,00 12,00 2,30 983
7 Emily Schuurman 11,4 4,10 15,50 2,25 957

U12 Vrouwen - 1500 meter

# Naam Resultaat
1 Feline Boter 7:25,0
2 Anna Eberspächer 7:41,0

U12 Mannen - Meerkamp

# Naam 60m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Timo Könemann 9,5 7,10 36,50 3,60 1943
2 Chris Cuvelier 11,0 4,70 29,50 3,00 1384
3 Rejmer Nielsen 10,0 4,70 14,50 2,90 1294
4 Lucas Boter 10,7 3,80 14,00 2,65 1073

U12 Mannen - 1500 meter

# Naam Resultaat
1 Timo Könemann 6:15,0
2 Chris Cuvelier 6:38,0
3 Rejmer Nielsen 7:44,0
4 Lucas Boter 7:46,0

U14 Vrouwen - Meerkamp

# Naam 60m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Fenne Könemann 8,9 7,86 17,26 3,56 1537
2 Vera Lommerse 9,5 6,46 13,95 3,90 1349
3 Jasmine van Alderwegen 9,8 6,86 16,41 3,42 1284
4 Lulu Sorber 10,2 4,57 12,13 3,34 965

U14 Vrouwen - 1500 meter

# Naam Resultaat
1 Vera Lommerse 6:04,0
2 Lulu Sorber 6:45,0
3 Fenne Könemann 7:13,0

U14 Mannen - Meerkamp

# Naam 80m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Didier Roodakkers 12,2 5,04 11,87 3,75 1170
2 Jonathan Janmaat 12,5 4,41 13,14 3,66 1101
3 Tjores Hermans 14,5 4,43 11,60 2,96 712
4 Tygo van der Wees 14,3 4,33 11,83 2,86 709
5 Noah Bahé 14,1 6,47 9,62 2,26 692

U14 Mannen - 1500 meter

# Naam Resultaat
1 Tjores Hermans 6:56,0
2 Jonathan Janmaat 7:12,0
3 Tygo van der Wees 7:22,0

U16 Vrouwen - 1500 meter

# Naam Resultaat
1 Elin Landman 7:14,0

U16 Mannen - Meerkamp

# Naam 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Faas Glasbergen 14,0 8,12 26,78 4,38 1869
2 Steven van der Torre 14,1 9,86 18,34 4,13 1745
3 Lukas Bahé 14,6 6,52 22,54 3,63 1488

U16 Mannen - 1500 meter

# Naam Resultaat
1 Steven van der Torre 6:43,0

U18 Mannen - Meerkamp

# Naam 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Olivier Ferrier 12,7 8,30 16,38 4,31 986
2 Jurre Glasbergen 13,5 8,13 21,26 4,22 922
3 Victor Hillebrink 12,8 6,72 16,65 4,07 777
4 Yves Rikmenspoel 14,0 6,54 19,35 4,16 654

U18 Mannen - 1500 meter

# Naam Resultaat
1 Olivier Ferrier 5:53,0

Senioren vrouwen - Meerkamp

# Naam 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Aïsha Snieder 14,3 8,75 23,63 4,03 1836
2 Lisa Brink 14,8 8,83 26,83 3,86 1788

Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam Resultaat
1 Amanda Rog 6:32,0

Senioren mannen - Meerkamp

# Naam 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Dennis Huijssteden de Wit 12,4 8,68 40,88 4,90 1667
2 Dennis Rog 13,5 8,67 33,60 4,51 1268
3 Wouter Dollekamp 14,1 5,56 16,99 3,96 441

Senioren mannen - 1500 meter

# Naam Resultaat
1 Mark van Grol 4:47,0
2 Dennis Rog 4:51,0
3 Wouter Dollekamp 5:07,0
4 Walter Boon 5:56,0

Masters Mannen - Meerkamp

# Naam Categorie 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Hein van der Kallen Masters Mannen 65+ 17,5 6,46 12,62 3,02 874
2 Robin Menning Masters Mannen 50+ 15,0 6,74 15,70 3,42 843
3 Bert Boter Masters Mannen 45+ 15,5 5,21 13,29 3,51 457
4 Joost van Kempen Masters Mannen 40+ 15,7 5,39 17,64 3,54 378

Masters Mannen - 1500 meter

# Naam Categorie Resultaat
1 Bert Boter Masters Mannen 45+ 5:17,0
2 André Pont Masters Mannen 45+ 5:28,0
3 Armand Schuurman Masters Mannen 45+ 5:45,0
4 Robin Menning Masters Mannen 50+ 6:14,0

2 jun 2024: 2e Seniorencompetitie Etten-Leur (ARV Achilles)

Senioren Vrouwen

# Naam Onderdeel Resultaat Wind Punten totaal Team punten
15 Aïsha Snieder 400 meter 1:12,41 - 458 458
16 Lisa Brink 400 meter 1:12,50 - 456 0
11 Veronique Verweij 400 meter horden 1:21,18 - 463 463
10 Aïsha Snieder Speerwerpen 26,72 - 538 538
11 Lisa Brink Speerwerpen 26,64 - 536 0
16 Lisa Brink Kogelstoten 8,58 - 489 489
25 Veronique Verweij Kogelstoten 7,45 - 404 0
17 Aïsha Snieder Hink-stap-springen 8,40 +1.8 m/s 443 443
19 Voorschoten '97 Totaal - - - 2391

Senioren Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat Wind Punten totaal Team punten
24 Victor Hillebrink 100 meter 12,96 +2.4 m/s 398 398
30 Yves Rikmenspoel 100 meter 14,10 +3.0 m/s 214 0
20 Victor Hillebrink 200 meter 26,65 +3.4 m/s 427 427
21 Olivier Ferrier 400 meter 1:01,44 - 388 388
21 Jorn Gerrits 1500 meter 4:16:67 - 678 678
10
  • Yves Rikmenspoel
  • Victor Hillebrink
  • Olivier Ferrier
  • Dennis Huijssteden De Wit
4 x 100 meter 51,67 - 406 406
6 Dennis Huijssteden De Wit Speerwerpen 41,09 - 507 507
27 Yves Rikmenspoel Speerwerpen 20,21 - 143 0
19 Dennis Huijssteden De Wit Kogelstoten 8,27 - 328 328
23 Olivier Ferrier Kogelstoten 7,54 - 268 0
17 Voorschoten '97 Totaal - - - 3138

( aangevuld)

1 jun 2024: 2e ZHM pupillen Reeuwijk (SC Reeuwijk)

U11 Vrouwen - Meerkamp

Naam 60m Duur Sling Vortex Ver Punten totaal
Jinjina Ango 11,33 1300,00 13,00 15,50 2,75 215

U12 Vrouwen - Meerkamp

Naam Duur 60mH Kogel Vortex Hoog Polsver Punten totaal
Josephine van Paridon 1250,00 10,65 5,90 19,50 1,10 3,00 344
Feline Boter 1325,00 12,76 4,10 9,00 DNS 3,20 211

U12 Mannen - Meerkamp

Naam Duur 60mH Kogel Vortex Hoog Polsver Punten totaal
Timo Könemann 1475,00 10,93 7,00 29,50 1,20 3,80 407
Chris Cuvelier 1450,00 12,56 5,20 28,50 1,00 3,70 327
Lucas Boter 1300,00 12,88 4,60 12,00 1,05 2,90 223

18 mei 2024: 2e CD-Competitie Alphen a/d Rijn (AAV'36)

U14 Vrouwen

# Naam Onderdeel Resultaat Wind Punten totaal Team punten
14 Fenne Könemann 60 meter 9,22 +2.2 m/s 508 508
28 Lulu Sorber 60 meter 10,15 +1.6 m/s 355 355
10 Vera Lommerse 600 meter 1:57,67 - 452 452
22 Lulu Sorber 600 meter 2:13,12 - 294 294
9
  • Fenne Könemann
  • Jasmine van Alderwegen
  • Lulu Sorber
  • Vera Lommerse
4 x 60 meter 37,54 - 447 447
14 Jasmine van Alderwegen Speerwerpen 14,40 - 209 209
9 Fenne Könemann Kogelstoten 7,53 - 395 395
17 Jasmine van Alderwegen Kogelstoten 6,43 - 332 0
10 Vera Lommerse Verspringen 3,87 +1.7 m/s 392 392
10 Voorshoten '97 Totaal - - 3052

U14 Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat Wind Punten totaal Team punten
15 Didier Roodakkers 80 meter 12,13 +1.4 m/s 450 450
23 Jonathan Janmaat 80 meter 12,90 +0.0 m/s 352 352
33 Noah Bahé 80 meter 15,00 +1.4 m/s 135 0
26 Tjores Hermans 600 meter 2:27,43 - 177 177
-
  • Tygo van der Wees
  • Jonathan Janmaat
  • Didier Roodakkers
  • Tjores Hermans
4 x 80 meter DQ - 0 0
6 Noah Bahé Discuswerpen 15,86 - 225 225
20 Tygo van der Wees Discuswerpen 10,44 - 100 0
9 Noah Bahé Kogelstoten 6,39 - 330 330
20 Tygo van der Wees Kogelstoten 4,45 - 203 0
- Jonathan Janmaat Hoogspringen DNS - 0 0
15 Didier Roodakkers Verspringen 3,73 -1.0 m/s 364 364
21 Tjores Hermans Verspringen 3,05 +1.4 m/s 228 0
12 Voorshoten '97 Totaal - - - 1898

18 mei 2024: 400 m trainingswedstrijd zaterdagpupillen

Meisjes Jongens
1 Femke 1:32 PR 1 Chris 1:29
2 Merel 1:38 2 Duuk 1:30
3 Orry 1:41 3 Fedja 1:32 PR
4 Anna 1:45 4 Valentijn 1:41
5 Jinjina 1:46 5 Gijs 1:49
6 Luke 1:49 PR 6 Bram 1:49
7 Zelie 2:13 PR 7 Kevin 1:59 PR
8 Lieke 2:27 8 Sylvain 2:02
9 Silke 2:39 9 Merlijn 2:05
      10 Stef 2:10 PR
      11 Olivier 2:11 PR
      12 Quinn 2:11

20 apr 2024: 1e ZHM pupillen Alphen a/d Rijn (AAV'36)

U11 Vrouwen - Meerkamp

Naam Duur 60mH Kogel Vortex Hoog Polsver Punten totaal
Luke van der Wees 1175,00 15,27 3,90 14,00 0,80 2,50 167

U12 Vrouwen - Meerkamp

Naam 60m Duur Sling Vortex Ver Punten totaal
Josephine van Paridon 9,99 1250,00 17,00 22,50 3,25 303
Jinthe Hagendijk 10,90 1275,00 16,00 14,00 2,75 230
Anna Eberspächer 11,44 1225,00 11,50 14,50 2,40 181
Feline Boter 11,86 1225,00 10,50 9,50 2,65 157

U12 Mannen - Meerkamp

Naam 60m Duur Sling Vortex Ver Punten totaal
Chris Cuvelier 10,90 1400,00 16,00 30,50 3,15 281
Rejmer Nielsen 10,50 1175,00 17,00 13,50 2,90 205
Lucas Boter 11,70 1250,00 12,00 12,00 2,70 157

 

Zo 21 april: 1e Seniorencompetitie Nieuwegein (AV Atverni)

Senioren Vrouwen

# Naam Team Resultaat Wind Punten totaal Team punten
20 Lisa Brink 400 meter 1:13,23 - 441 441
21 Aïsha Snieder 400 meter 1:14,36 - 417 0
11 Aïsha Snieder 100 meter horden 19,83 +0.2 m/s 348 348
17 Lisa Brink Discuswerpen 23,48 - 402 402
13 Lisa Brink Kogelstoten 8,62 - 492 492
19 Aïsha Snieder Kogelstoten 8,04 - 449 0
19 Voorschoten '97 Totaal - - - 1683

Senioren Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat Wind Punten totaal Team punten
26 Victor Hillebrink 100 meter 13,12 +2.0 m/s 370 370
27 Jurre Glasbergen 200 meter 28,50 +3.4 m/s 298 298
- Victor Hillebrink 200 meter DNS - 0 0
- Dennis Huijssteden De Wit Discuswerpen DNS - 0 0
27 Jurre Glasbergen Kogelstoten 6,89 - 212 212
- Dennis Huijssteden De Wit Kogelstoten DNS - 0 0
13 Victor Hillebrink Hoogspringen 1,50 - 394 394
20 Voorschoten '97 Totaal - - - 1274

6 apr 2024: 1e CD-Competitie Hoofddorp (AV Haarlemmermeer)

U14 Vrouwen

# Naam Onderdeel Resultaat Wind Punten totaal Team punten
20 Fenne Könemann 60 meter 9,51 +0.5 m/s 457 457
30 Lulu Sorber 60 meter 10,34 -1.0 m/s 327 327
9 Vera Lommerse 1000 meter 3:39,64 - 422 422
24 Jasmine van Alderwegen 1000 meter 4:11,22 - 263 263
21 Jasmine van Alderwegen 60 meter horden 14,16 -0.3 m/s 196 196
9
  • Jasmine van Alderwegen
  • Fenne Könemann
  • Lulu Sorber
  • Vera Lommerse
4 x 60 meter 37,91 - 432 432
6 Fenne Könemann Speerwerpen 20,46 - 333 333
18 Lulu Sorber Hoogspringen 1,10 - 316 316
9 Vera Lommerse Verspringen 3,63 -1.6 m/s 344 344
10 Voorschoten '97 Totaal - - - 3090

U14 Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat Wind Punten totaal Team punten
32 Tycho van Dorp 80 meter 14,10 +0.1 m/s 220 220
33 Noah Bahe 80 meter 15,81 +0.1 m/s 67 67
34 Tygo van der Wees 80 meter 16,03 +0.1 m/s 50 0
28 Tycho van Dorp 1000 meter 4:10,55 - 266 266
29 Tjores Hermans 1000 meter 4:18,13 - 234 234
11
  • Tygo van der Wees
  • Tycho van Dorp
  • Jonathan Janmaat
  • Tjores Hermans
4 x 80 meter 56,44* - 152 152
16 Noah Bahe Speerwerpen 12,98 - 176 176
17 Didier Roodakkers Speerwerpen 11,06 - 129 0
6 Noah Bahe Kogelstoten 7,33 - 384 384
19 Tjores Hermans Kogelstoten 4,56 - 211 0
19 Jonathan Janmaat Hoogspringen 1,05 - 279 279
22 Tygo van der Wees Hoogspringen 0,95 - 206 0
12 Jonathan Janmaat Verspringen 3,72 +0.0 m/s 362 362
17 Didier Roodakkers Verspringen 3,31 -2.2 m/s 280 0
12 Voorschoten '97 Totaal - - - 2140

9 mrt 2024: 400 m trainingswedstrijd zaterdagpupillen

Meisjes Jongens
1 Feline 1:33 PR 1 Duuk 1:27 PR
2 Laura 1:35 PR 2 Chris 1:28
3 Orry 1:37 PR 3 Fedja 1:36 PR
4 Femke 1:37 4 Valentijn 1:37 PR
5 Merel 1:41 5 Sam B. 1:40 PR
6 Anne 1:44 PR 6 Gijs 1:44 PR
7 Jinjina 1:44 PR 7 Quinn 2:13
8 Sanne 1:51 PR 8 Kasper 2:17
9 Lieke 1:53 PR 9 Olivier 2:34
10 Luke 2:02      
11 Silke 2:11 PR      
12 Zelie 2:57      

24 feb 2024: Eindstand Quatrocrosses

Wat een medailles !

# in cat Naam Categorie Score Deelnames
1 Laura Vermeijs U9 Meisjes 1.33 4
1 Duuk van Helten U9 Jongens 1 4
1 Isabel van Alderwegen U10 Meisjes 1 3
2 Reya van Nes U11 Meisjes 1.67 3
3 Femke Lommerse U11 Meisjes 2.33 3
9 Luke van der Wees U11 Meisjes 8.67 4
5 Valentijn Bruens U11 Jongens 5.33 4
6 Casper van Luijk U11 Jongens 5.67 4
2 Feline Boter U12 Meisjes 2 4
5 Chris Cuvelier U12 Jongens 5.67 4
11 Lucas Boter U12 Jongens 10.67 3
12 Sammy Wieringa U12 Jongens 11 3
2 Vera Lommerse U14 Meisjes 2 4
5 Tjores Hermans U14 Jongens 7.33 3
7 Tycho van Dorp U14 Jongens 9 4
9 Tygo van der Wees U14 Jongens 10.33 4

24 feb 2024: Quatrocross Katwijk (AV Rijnsoever)

# in cat Naam Categorie Afstand Tijd
1 Duuk van Helten U9 Jongens ca 800m 00:03:16.00
1 Laura Vermeijs U9 Meisjes ca 800m 00:03:45.00
8 Daniël de Jonge U9 Jongens ca 800m 00:04:27.00
9 Lode de Jonge U9 Jongens ca 800m 00:04:30.00
1 Isabel van Alderwegen U10 Meisjes ca 1000m 00:03:50.00
7 Lieke Hoogendoorn U10 Meisjes ca 1000m 00:04:52.00
2 Reya van Nes U11 Meisjes ca 1400m 00:06:30.10
5 Chris Cuvelier U12 Jongens ca 1400m 00:06:49.00
6 Valentijn Bruens U11 Jongens ca 1400m 00:06:56.00
7 Casper van Luijk U11 Jongens ca 1400m 00:06:57.00
2 Feline Boter U12 Meisjes ca 1400m 00:06:59.00
- Lulu Sorber U14 Meisjes ca 1400m 00:07:03.00
8 Lucas Boter U12 Jongens ca 1400m 00:07:12.00
9 Sammy Wieringa U12 Jongens ca 1400m 00:07:21.00
8 Luke van der Wees U11 Meisjes ca 1400m 00:08:10.00
1 Vera Lommerse U14 Meisjes ca 2000m 00:09:15.00
2 Jasmine van Alderwegen U14 Meisjes ca 2000m 00:09:49.00
9 Tycho van Dorp U14 Jongens ca 2000m 00:11:37.00
10 Tygo van der Wees U14 Jongens ca 2000m 00:11:47.00

Lulu liep kortere afstand, buiten mededinging. 

10 feb 2024: Quatrocross Voorschoten '97

Voor uitslag alle verenigingen zie hier.

De stand na drie wedstrijden staat bij Kurt Dockhorn.

Jongens U9

Plaats Naam Afstand Tijd
1 Duuk van Helten ca. 800m 03:33
13 Lode de Jonge ca. 800m 04:44
15 Oliver Hardy ca. 800m 04:46

Meisjes U9

Plaats Naam Afstand Tijd
1 Laura Vermeijs ca. 800m 03:59
12 Silke Eberspächer ca. 800m 05:00

Jongens U10

Plaats Naam Afstand Tijd
11 Finn Schultz ca. 1200m 06:19
12 Sylvain Roodakkers ca. 1200m 06:19

Meisjes U10

Plaats Naam Afstand Tijd
11 Lieke Hoogendoorn ca. 1200m 06:48

Jongens U11

Plaats Naam Afstand Tijd
4 Fedja Poolman ca. 1200m 05:32
5 Casper van Luijk ca. 1200m 05:36
6 Valentijn Bruens ca. 1200m 05:41
16 Bram Janmaat ca. 1200m 06:38

Meisjes U11

Plaats Naam Afstand Tijd
1 Reya van Nes ca. 1200m 05:15
2 Femke Lommerse ca. 1200m 05:33
9 Luke van der Wees ca. 1200m 06:14
11 Jinjina Ango ca. 1200m 06:39

Jongens U12

Plaats Naam Afstand Tijd
2 Timo Könemann ca. 1200m 04:41
6 Chris Cuvelier ca. 1200m 04:59
11 Sammy Wieringa ca. 1200m 05:36

Meisjes U12

Plaats Naam Afstand Tijd
3 Feline Boter ca. 1200m 05:28
6 Anna Eberspächer ca. 1200m 06:18
8 Sarah Winkler Prins ca. 1200m 06:28
9 Emily Schuurman ca. 1200m 06:30

Jongens U14

Plaats Naam Afstand Tijd
5 Tjores Hermans ca. 1600m 08:21
7 Jonathan Janmaat ca. 1600m 08:29
9 Tycho van Dorp ca. 1600m 08:47
10 Tygo van der Wees ca. 1600m 09:17

Meisjes U14

Plaats Naam Afstand Tijd
2 Vera Lommerse ca. 1600m 07:21
6 Lulu Sorber ca. 1600m 08:25

20 jan 2024: Quatrocross AV de Spartaan

De standen komen na enige tijd bij Kurt Dockhorn.

Plaats Naam cat afstand Tijd
1 Duuk van Helten JU9 750m 3.10
2 Laura Vermeijs MU9 750m 3.45
2 Timo Könemann JU12 1500m 6.08
1 Isabel van Alderwegen MU10 1500m 6.33
6 Chris Cuvelier JU12 1500m 6.41
2 Feline Boter MU12 1500m 6.56
2 Reya van Nes MU11 1500m 7.06
4 Valentijn Bruens JU11 1500m 7.18
13 Rejmer Nielsen JU12 1500m 7.23
5 Casper van Luijk JU11 1500m 7.25
3 Femke Lommerse MU11 1500m 7.29
16 Lucas Boter JU12 1500m 7.29
5 Merel Ruigrok MU11 1500m 8.00
9 Luke van der Wees MU11 1500m 8.28
8 Emily Schuurman MU12 1500m 8.29
4 Vera Lommerse MU14 2250m 9.49
7 Tjores Hermans JU14 2250m 11.25
11 Tygo van der Wees JU14 2250m 11.47

6 jan 2024: Quatrocross Leiden Atletiek

# in cat Naam Categorie Afstand tijd
1 Duuk van Helten Jongens U9 (2016) Ca 600m 03:23,3
2 Laura Vermeijs Meisjes U9 (2016) Ca 600m 03:32,5
6 Chris Cuvelier Jongens U12-2 (2013) Ca 1200m 06:41,8
2 Feline Boter Meisjes U12-2 (2013) Ca 1200m 06:52,8
1 Isabel van Alderwegen Meisjes U10 (2015) Ca 1200m 06:56,2
7 Casper van Luijk Jongens U12-1 (2014) Ca 1200m 07:05,4
2 Femke Lommerse Meisjes U12-1 (2014) Ca 1200m 07:15,1
11 Valentijn Bruens Jongens U12-1 (2014) Ca 1200m 07:22,4
9 Lucas Boter Jongens U12-2 (2013) Ca 1200m 07:23,4
13 Sammy Wieringa Jongens U12-2 (2013) Ca 1200m 07:34,0
11 Finn Schulz Jongens U10 (2015) Ca 1200m 07:52,4
9 Luke van der Wees Meisjes U12-1 (2014) Ca 1200m 07:53,1
6 Jinthe Hagendijk Meisjes U12-2 (2013) Ca 1200m 08:03,5
16 Rejmer Nielsen Jongens U12-2 (2013) Ca 1200m 08:06,4
2 Vera Lommerse Meisjes U14 (2011/2012) Ca 1800m 09:43,8
5 Jasmine van Alderwegen Meisjes U14 (2011/2012) Ca 1800m 10:38,7
8 Jonathan Janmaat Jongens U14 (2011/2012) Ca 1800m 11:02,2
10 Tjores Hermans Jongens U14 (2011/2012) Ca 1800m 11:05,6
9 Lulu Sorber Meisjes U14 (2011/2012) Ca 1800m 11:24,1
13 Tycho van Dorp Jongens U14 (2011/2012) Ca 1800m 11:52,0
14 Tygo van der Wees Jongens U14 (2011/2012) Ca 1800m 11:52,8

 

8 okt 2023: OVAK (Open Voorschotense Atletiek Kampioenschappen)

U8 Vrouwen - Meerkamp

# Naam Vereniging 40m 600m Vortex Ver Punten totaal
1 Julia Klein Nederland 8,2 2:32,8 11,00 2,30 257
2 Laura Vermeijs Voorschoten '97 8,6 2:39,0 6,00 2,25 192
3 Livia Hagendijk Voorschoten '97 8,5 2:55,9 8,50 2,05 180

U8 Mannen - Meerkamp

# Naam Vereniging 40m 600m Vortex Ver Punten totaal
1 Simon Van Nes Nederland 9,2 2:48,5 13,00 1,95 174
2 Bas Veninga Nederland 8,5 2:54,9 9,50 2,05 167
3 Lode De Jonge Voorschoten '97 9,0 3:02,4 9,50 2,15 148
4 Tobias V Paridion Voorschoten '97 8,7 3:15,6 8,50 2,15 138

U9 Vrouwen - Meerkamp

# Naam Vereniging 40m 600m Vortex Ver Punten totaal
1 Isabel van Alderwegen Voorschoten '97 --- --- 7,50 --- 24

U9 Mannen - Meerkamp

# Naam Vereniging 40m 600m Vortex Ver Punten totaal
1 Sylvain Roodakkers Voorschoten '97 7,7 2:41,0 15,50 2,85 218
2 Finn Schulz Voorschoten '97 7,4 2:44,6 11,50 2,45 189
3 Sem Van Veen Voorschoten '97 9,9 2:55,3 7,50 1,40 70

U10 Vrouwen - Meerkamp

# Naam Vereniging 40m 600m Vortex Ver Punten totaal
1 Reya van Nes Nederland 7,4 2:24,0 15,50 3,40 247
2 Femke Lommerse Voorschoten '97 7,4 2:35,6 16,50 2,95 223
3 Merel Ruigrok Voorschoten '97 8,0 2:36,0 15,00 2,60 186
4 Jinjina Ango Voorschoten '97 8,0 2:41,2 12,00 2,70 171
5 Puck Cuperus Voorschoten '97 8,0 2:40,3 10,50 2,60 161
6 Luke van der Wees Voorschoten '97 8,8 3:04,3 8,00 2,05 93

U10 Mannen - Meerkamp

# Naam Vereniging 40m 600m Vortex Ver Punten totaal
1 Valentijn Bruens Voorschoten '97 7,8 2:33,8 23,00 3,05 225
2 Jelle Willems Voorschoten '97 8,2 2:56,4 13,50 2,70 145
3 Bram Janmaat Voorschoten '97 9,0 2:58,6 13,50 2,65 126
4 Quinn Laumans Voorschoten '97 9,4 3:01,0 6,00 1,85 64

U11 Vrouwen - Meerkamp

# Naam Vereniging 60m 600m Vortex Ver Punten totaal
1 Josephine Van Paridon Voorschoten '97 10,3 2:39,7 18,00 3,45 212
2 Jinthe Hagendijk Voorschoten '97 11,1 2:29,8 20,00 2,85 192
3 Orry Kostermans Voorschoten '97 11,4 2:36,4 21,00 2,55 175
4 Feline Boter Voorschoten '97 11,1 2:26,4 9,50 2,75 153
5 Milou Konter AV `40 11,3 2:39,0 11,00 3,00 149
6 Juul Vd Bosch Voorschoten '97 12,5 2:40,2 11,50 2,05 101
7 Emily Schuurman Voorschoten '97 12,6 2:59,3 10,00 1,95 75

U11 Mannen - Meerkamp

# Naam Vereniging 60m 600m Vortex Ver Punten totaal
1 Timo Könemann Voorschoten '97 10,1 2:08,1 34,50 3,50 279
2 Chris Cuvelier Voorschoten '97 11,1 2:18,5 27,00 2,75 199
3 Lucas Boter Voorschoten '97 11,4 2:32,2 12,50 2,60 128
4 Sam Bleijie Voorschoten '97 11,7 2:45,1 15,00 2,45 115
5 Kick Wijers Nederland 12,3 3:46,2 12,50 2,45 66

U12 Vrouwen - Meerkamp

# Naam Vereniging 60m 600m Vortex Ver Punten totaal
1 Jasmine van Alderwegen Voorschoten '97 10,2 2:19,7 27,00 3,05 260
2 Vera Lommerse Voorschoten '97 10,0 2:12,6 23,00 3,00 255
3 Lulu Sorber Voorschoten '97 10,9 2:35,3 18,50 2,70 180

U12 Mannen - Meerkamp

# Naam Vereniging 60m 600m Vortex Ver Punten totaal
1 Stein Veninga Nederland 10,6 2:13,8 18,50 2,85 188
2 Tycho van Dorp Voorschoten '97 11,0 2:31,3 26,00 2,65 182
3 Didier Roodakkers Voorschoten '97 10,5 2:37,9 20,00 3,00 175
4 Tygo van der Wees Voorschoten '97 12,3 2:50,0 15,50 2,45 105

U14 Vrouwen - Meerkamp

# Naam Vereniging 60m 600m Kogel Ver Punten totaal
1 Fenne Könemann Voorschoten '97 9,3 2:09,6 6,60 3,18 1374
2 Isa Valk Nederland 9,3 2:11,3 5,72 3,33 1334
3 Fiene Van der Bijl Nederland 10,2 2:18,7 5,52 3,21 1094

U14 Mannen - Meerkamp

# Naam Vereniging 80m 600m Kogel Ver Punten totaal
1 Lukas Bahé Voorschoten '97 12,6 2:22,5 6,62 3,33 1200
2 Jonathan Janmaat Voorschoten '97 13,5 2:18,3 3,26 3,65 963

U16 Vrouwen - Meerkamp

# Naam Vereniging 80m 600m Kogel Ver Punten totaal
1 Lenny Marchand Voorschoten '97 12,7 2:07,2 7,72 3,25 1371
2 Annelot Veninga Nederland 12,5 2:06,7 6,48 3,26 1331

U16 Mannen - Meerkamp

# Naam Vereniging 100m 600m Kogel Ver Punten totaal
1 Steven van der Torre Voorschoten '97 14,9 2:03,4 9,32 4,01 1700
2 Victor Hillebrink Voorschoten '97 14,0 2:02,8 7,12 3,96 1681
3 Faas Glasbergen Voorschoten '97 14,8 2:05,7 7,54 4,11 1614
4 Yves Rikmenspoel Voorschoten '97 15,3 2:07,6 6,18 3,45 1332
5 Max Ouwehand Voorschoten '97 16,0 2:08,8 6,89 3,34 1272

 

30 sep 2023: Trainingswedstrijd 400 m zaterdagpupillen

Meisjes Jongens
1 Vera 1:22 1 Chris C. 1:26 PR
2 Jinthe 1:31 2 Duuk 1:30 PR
3 Femke 1:34 PR 3 Tjores 1:35 PR
4 Merel 1:36 PR 4 Valentijn 1:37 PR
4 Lulu 1:36 PR 5 Sam K. 1:39 PR
6 Iman 1:37 6 Sam B. 1:43 PR
7 Orry 1:38 7 Sylvain 1:45 PR
8 Laura 1:45 8 Didier 1:52
8 Jinjina 1:45 PR 9 Bram 1:53
10 Luke 2:04 10 Quinn 2:01
11 Silke 2:22 PR      
11 Emilie 2:22      

17 sep 2023: Utrecht Athletics Cup 

# Naam Categorie Onderdeel Resultaat
1 Hein van der Kallen Masters Mannen (65+) 3000 meter 14:27,03 **

16 sep 2023: Pupillenmeerkamp (U8-12) te Delft

U11 Mannen - Meerkamp

# Naam 60m 1000m Kogel Ver Punten totaal
2 Timo Könemann 9,78 3:30,95 6,94 3,70 2007

9 sep 2023: 4de ZHM wedstrijd voor pupillen bij AAV '36

U8 Mannen

  Naam Vereniging Resultaat
2 Duuk van Helten Meters maken 900,00
1 Duuk van Helten 40 meter horden 8,60
3 Duuk van Helten Medicienbalstoten 5,20
6 Duuk van Helten Vortexwerpen 16,00
7 Duuk van Helten Hoogspringen 0,80
4 Duuk van Helten Verspringen 2,80

U9 Vrouwen

  Naam Vereniging Resultaat
1 Isabel van Alderwegen Meters maken 1025,00
4 Isabel van Alderwegen 40 meter horden 8,39
2 Isabel van Alderwegen Medicienbalstoten 5,00
1 Isabel van Alderwegen Vortexwerpen 17,50
3 Isabel van Alderwegen Hoogspringen 1,00
1 Isabel van Alderwegen Verspringen 3,05

U9 Mannen

  Naam Vereniging Resultaat
26 Sylvain Roodakkers Meters maken 800,00
17 Sylvain Roodakkers 40 meter horden 8,78
15 Sylvain Roodakkers Medicienbalstoten 4,80
18 Sylvain Roodakkers Vortexwerpen 14,00
22 Sylvain Roodakkers Hoogspringen 0,80
8 Sylvain Roodakkers Verspringen 2,90

U11 Vrouwen

# Naam Onderdeel Resultaat
5 Josephine van Paridon 60 meter 10,28
10 Feline Boter 60 meter 10,45
19 Jinthe Hagendijk 60 meter 11,06
10 Feline Boter Meters maken 1325,00
13 Jinthe Hagendijk Meters maken 1300,00
26 Josephine van Paridon Meters maken 1200,00
11 Jinthe Hagendijk Slingeren 13,00
19 Josephine van Paridon Slingeren 12,50
29 Feline Boter Slingeren 11,50
7 Josephine van Paridon Vortexwerpen 19,00
15 Jinthe Hagendijk Vortexwerpen 16,00
38 Feline Boter Vortexwerpen 11,50
9 Josephine van Paridon Verspringen 3,15
15 Feline Boter Verspringen 2,90
32 Jinthe Hagendijk Verspringen 2,45

U10 Vrouwen

  Naam Vereniging Resultaat
18 Jinjina Ango 40 meter 7,98
12 Jinjina Ango Meters maken 875,00
17 Jinjina Ango Slingeren 9,50
10 Jinjina Ango Vortexwerpen 14,50
11 Jinjina Ango Hurkhoogspringen 0,80

U11 Mannen

  Naam Vereniging Resultaat
16 Timo Könemann 60 meter 10,28
31 Chris Cuvalier 60 meter 11,40
33 Lucas Boter 60 meter 11,43
8 Chris Cuvalier Meters maken 1450,00
24 Lucas Boter Meters maken 1300,00
9 Timo Könemann Slingeren 19,50
33 Chris Cuvalier Slingeren 13,50
39 Lucas Boter Slingeren 10,00
11 Timo Könemann Vortexwerpen 29,00
12 Chris Cuvalier Vortexwerpen 28,50
37 Lucas Boter Vortexwerpen 13,00
23 Chris Cuvalier Verspringen 3,05
23 Timo Könemann Verspringen 3,05
35 Lucas Boter Verspringen 2,65

U12 Vrouwen

  Naam Vereniging Resultaat
3 Jasmine van Alderwegen Meters maken 1425,00
22 Jasmine van Alderwegen 60 meter horden 12,25
15 Jasmine van Alderwegen Kogelstoten 5,60
3 Jasmine van Alderwegen Vortexwerpen 29,00
18 Jasmine van Alderwegen Hoogspringen 1,05
10 Jasmine van Alderwegen Polsstokverspringen 4,20

U12 Mannen

  Naam Vereniging Resultaat
25 Tycho van Dorp Meters maken 1250,00
29 Didier Roodakkers Meters maken 1200,00
24 Didier Roodakkers 60 meter horden 11,92
36 Tycho van Dorp 60 meter horden 12,85
10 Tycho van Dorp Kogelstoten 6,70
15 Didier Roodakkers Kogelstoten 6,50
14 Tycho van Dorp Vortexwerpen 27,50
17 Didier Roodakkers Vortexwerpen 26,50
15 Tycho van Dorp Hoogspringen 1,10
25 Didier Roodakkers Hoogspringen 1,05
14 Tycho van Dorp Polsstokverspringen 4,05
36 Didier Roodakkers Polsstokverspringen 3,45

26 aug 2023: Baanwedstrijd AV Passaat, Papendrecht 

# Naam Categorie Onderdeel Resultaat
1 Timo Könemann U11 Mannen 1000 meter 3:46,07
1 Reinier Könemann Masters Mannen 40+ 3000 meter 11:10,85 **

U11 Mannen - Meerkamp

# Naam 60m Vortex Ver Punten totaal
1 Timo Könemann 10,05 31,50 3,40 1329

U14 Vrouwen - Meerkamp

# Naam 60m Discus Ver Punten totaal
13 Fenne Könemann 9,96 14,40 3,69 934

2 jul 2023: 3e Seniorencompetitie AV Atos, Amsterdam

Senioren Vrouwen

# Naam Onderdeel Resultaat Wind Punten totaal Team punten
6 Wietske van 't Veer 100 meter 13,90 -0.5 m/s 524 524
8 Aisha Snieder 100 meter horden 20,01 -1.1 m/s 337 337
7

Lisa Brink

Aisha Snieder

Fiene Jonker

Wietske van 't Veer

4 x 400 meter 4:47,86 - 467 467
12 Lisa Brink Kogelstoten 8,84 - 508 508
23 Fiene Jonker Kogelstoten 5,46 - 235 0
12 Lisa Brink Kogelslingeren 21,82 - 441 441
16 Aisha Snieder Kogelslingeren 19,69 - 398 0
8 Wietske van 't Veer Verspringen 4,12 -0.7 m/s 455 455
16 Fiene Jonker Verspringen 3,08 -1.9 m/s 159 0
11 Voorschoten '97 Totaal - - - 2732

Senioren Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat wind Punten totaal Team punten
22 Dennis Huyssteden De Wit 100 meter 12,70 -0.1 m/s 445 445
26 Lieuwe Ouwehand 100 meter 14,06 - 220 0
19 Wouter Dollekamp 400 meter 1:02,96 - 344 344
20 Arthur Pinkse 400 meter 1:03,55 - 328 0
18 Arthur Pinkse 800 meter 2:25,93 - 379 379
20 Wouter Dollekamp 800 meter 2:28,11 - 354 0
13

Olivier Ferrier

Lieuwe Ouwehand

Dennis Huyssteden De Wit

Wouter Dollekamp

4 x 400 meter 4:14,41 ** - 327 327
20 Olivier Ferrier Kogelstoten 6,58 - 184 184
21 Lieuwe Ouwehand Kogelstoten 5,44 - 76 0
10 Olivier Ferrier Hoogspringen 1,40 - 293 293
15 Dennis Huyssteden De Wit Verspringen 5,20 -1.1 m/s 420 420
14 Voorschoten '97 Totaal - - - 2392

24 jun 2023: 3e ZHM wedstrijd voor pupillen bij Leiden Atletiek

U8 Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat
19 Hidde Hemmes 40 meter 8,56
6 Hidde Hemmes Meters maken 850,00
5 Hidde Hemmes Slingeren 10,00
1 Hidde Hemmes Vortexwerpen 19,50
6 Hidde Hemmes Hurkhoogspringen 0,70

U9 Vrouwen

# Naam Onderdeel Resultaat
3 Isabel van Alderwegen 40 meter 7,54
1 Isabel van Alderwegen Meters maken 1000,00
1 Isabel van Alderwegen Slingeren 15,00
1 Isabel van Alderwegen Vortexwerpen 18,50
1 Isabel van Alderwegen Hurkhoogspringen 0,85

U9 Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat
4 Finn Schulz 40 meter 7,37
9 Sylvain Roodakkers 40 meter 7,67
15 Finn Schulz Meters maken 875,00
18 Sylvain Roodakkers Meters maken 850,00
18 Sylvain Roodakkers Slingeren 10,50
20 Finn Schulz Slingeren 10,00
21 Sylvain Roodakkers Vortexwerpen 13,50
23 Finn Schulz Vortexwerpen 13,00
11 Finn Schulz Hurkhoogspringen 0,80
11 Sylvain Roodakkers Hurkhoogspringen 0,80

U10 Vrouwen

# Naam Onderdeel Resultaat
14 Jinjina Ango Verspringen 2,60
21 Merel Ruigrok Verspringen 2,45
28 Luke van der Wees Verspringen 2,05
9 Merel Ruigrok Meters maken 875,00
15 Jinjina Ango Meters maken 850,00
23 Luke van der Wees Meters maken 800,00
8 Jinjina Ango 40 meter horden 8,42
24 Luke van der Wees 40 meter horden 9,38
25 Merel Ruigrok 40 meter horden 9,48
11 Jinjina Ango Medicienbalstoten 4,80
13 Merel Ruigrok Medicienbalstoten 4,70
20 Luke van der Wees Medicienbalstoten 4,00
14 Jinjina Ango Vortexwerpen 11,50
14 Luke van der Wees Vortexwerpen 11,50
17 Merel Ruigrok Vortexwerpen 11,00
10 Merel Ruigrok Hoogspringen 0,90
28 Jinjina Ango Hoogspringen 0,70
28 Luke van der Wees Hoogspringen 0,70

U11 Vrouwen

# Naam Onderdeel Resultaat
7 Feline Boter Meters maken 1350,00
7 Jinthe Hagendijk Meters maken 1350,00
19 Josephine van Paridon Meters maken 1275,00
23 Orry Kostermans Meters maken 1250,00
1 Josephine van Paridon 60 meter horden 11,24
10 Feline Boter 60 meter horden 12,22
22 Jinthe Hagendijk 60 meter horden 13,07
23 Orry Kostermans 60 meter horden 13,26
5 Orry Kostermans Kogelstoten 5,20
7 Josephine van Paridon Kogelstoten 5,10
19 Jinthe Hagendijk Kogelstoten 4,20
25 Feline Boter Kogelstoten 4,00
7 Jinthe Hagendijk Vortexwerpen 18,00
17 Josephine van Paridon Vortexwerpen 15,00
17 Orry Kostermans Vortexwerpen 15,00
37 Feline Boter Vortexwerpen 9,00
6 Josephine van Paridon Hoogspringen 1,10
19 Jinthe Hagendijk Hoogspringen 1,00
28 Feline Boter Hoogspringen 0,95
28 Orry Kostermans Hoogspringen 0,95
3 Josephine van Paridon Polsstokverspringen 3,90
8 Orry Kostermans Polsstokverspringen 3,60
27 Jinthe Hagendijk Polsstokverspringen 3,05
35 Feline Boter Polsstokverspringen 2,55

U11 Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat
2 Timo Könemann Meters maken 1550,00
10 Chris Cuvalier Meters maken 1450,00
30 Lucas Boter Meters maken 1300,00
36 Sam Bleijie Meters maken 1225,00
6 Timo Könemann 60 meter horden 10,89
32 Chris Cuvalier 60 meter horden 12,57
35 Lucas Boter 60 meter horden 12,99
39 Sam Bleijie 60 meter horden 14,11
14 Timo Könemann Kogelstoten 5,90
23 Chris Cuvalier Kogelstoten 5,00
40 Lucas Boter Kogelstoten 4,00
41 Sam Bleijie Kogelstoten 3,90
7 Timo Könemann Vortexwerpen 28,00
17 Chris Cuvalier Vortexwerpen 23,00
32 Sam Bleijie Vortexwerpen 17,00
40 Lucas Boter Vortexwerpen 12,00
13 Timo Könemann Hoogspringen 1,10
21 Chris Cuvalier Hoogspringen 1,05
29 Lucas Boter Hoogspringen 1,00
41 Sam Bleijie Hoogspringen 0,85
8 Timo Könemann Polsstokverspringen 4,15
21 Chris Cuvalier Polsstokverspringen 3,60
37 Sam Bleijie Polsstokverspringen 3,25
40 Lucas Boter Polsstokverspringen 2,65

U12 Vrouwen

# Naam Onderdeel Resultaat
24 Jasmine van Alderwegen 60 meter 10,94
9 Jasmine van Alderwegen Meters maken 1375,00
2 Jasmine van Alderwegen Slingeren 19,50
2 Jasmine van Alderwegen Vortexwerpen 26,00
18 Jasmine van Alderwegen Verspringen 3,00

U12 Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat
29 Didier Roodakkers 60 meter 10,84
42 Tjores Hermans 60 meter 11,89
43 Tygo van der Wees 60 meter 12,26
15 Tjores Hermans Meters maken 1375,00
38 Tygo van der Wees Meters maken 1175,00
41 Didier Roodakkers Meters maken 1100,00
18 Tjores Hermans Slingeren 16,00
24 Didier Roodakkers Slingeren 15,50
37 Tygo van der Wees Slingeren 12,50
34 Tygo van der Wees Vortexwerpen 16,00
36 Tjores Hermans Vortexwerpen 15,50
38 Didier Roodakkers Vortexwerpen 15,00
23 Didier Roodakkers Verspringen 3,10
29 Tjores Hermans Verspringen 2,90
41 Tygo van der Wees Verspringen 2,50

17 jun 2023: 3e CD-competitie AAV '36, Alpen aan den Rijn

U16 Vrouwen

# Naam Onderdeel Resultaat Wind Punten totaal Onderdeel punten
30 Fenne Könemann 80 meter 12,42 ** -0.7 m/s 411 411
12 Lenny Marchand 300 meter horden 56,11 - 389 389
13 Fenne Könemann Speerwerpen 17,09 - 266 266
11 Lenny Marchand Kogelstoten 7,74 - 407 407
12 Lenny Marchand Hoogspringen 1,25 - 426 426
17 Fenne Könemann Verspringen 3,69 +1.8 m/s 356 356
12 Voorschoten '97 Totaal - - - 2255

Clubrecord voor U14 Vrouwen

U16 Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat   Punten totaal Onderdeel punten
24 Tom Klanker 100 meter 15,39 +0.5 m/s 376 376
25 Lukas Bahe 100 meter 15,39 -0.1 m/s 376 376
29 Jonathan Janmaat 100 meter 16,37 -0.1 m/s 281 0
24 Pascal Hendriksen 800 meter 2:52,02 ** - 374 374
25 Max Ouwehand 800 meter 2:54,69 - 355 355
26 Thijmen Ferrier 800 meter 2:55,08 - 352 0
21 Max Ouwehand 300 meter horden 1:04,85 - 219 219
9 Faas Glasbergen
Thijmen Ferrier
Pascal Hendriksen
Steven van der Torre
4 x 100 meter 57,66 - 460 460
7 Steven van der Torre Discuswerpen 26,75 - 424 424
18 Lukas Bahe Discuswerpen 15,67 - 221 0
10 Steven van der Torre Kogelstoten 8,51 - 448 448
14 Faas Glasbergen Hoogspringen 1,40 - 541 541
20 Jonathan Janmaat Verspringen 3,51 -0.6 m/s 320 320
21 Tom Klanker Verspringen 3,42 +2.1 m/s 302 0
8 Voorschoten '97 Totaal - - - 3893

Clubrecord voor U14 Mannen

10 jun 2023: Clubkampioenschappen Voorschoten '97 Atletiek

U8 Mannen - Meerkamp

# Naam 40m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Duuk Van Helten 7,7 4,50 13,00 2,80 1160

U8 Vrouwen - Meerkamp

# Naam 40m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Zélie Van der Geest 9,4 3,00 7,00 2,35 590

U9 Vrouwen - Meerkamp

# Naam 40m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Isabel van Alderwegen 7,6 4,90 22,50 2,90 1369
2 Sara Bahé 8,3 6,20 9,50 2,40 1030
3 Floortje Steenbergen 8,8 3,90 9,00 2,15 744

U9 Vrouwen - 1500 meter

# Naam Resultaat
1 Floortje Steenbergen 8:59,0

U9 Mannen - Meerkamp

# Naam 40m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Sylvain Roodakkers 7,6 5,30 10,50 2,75 1176
2 Finn Schulz 7,5 5,10 10,00 2,65 1151

U9 Mannen - 1500 meter

# Naam Resultaat
1 Finn Schulz 8:19,9

U10 Vrouwen - Meerkamp

# Naam 40m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Femke Lommerse 7,8 5,30 16,50 2,75 1246
2 Jinjina Ango 8,0 4,00 12,00 2,85 1065
3 Luke van der Wees 9,0 4,70 14,00 2,00 839

U10 Mannen - Meerkamp

# Naam 40m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Valentijn Bruens 8,0 5,60 15,00 2,70 1199
2 Tobias van Benschop 8,5 3,30 21,00 2,75 1056

U11 Vrouwen - Meerkamp

# Naam 60m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Josephine Van Paridon 10,1 4,60 15,00 3,25 1350
2 Orry Kostermans 11,2 5,00 18,50 2,65 1170
3 Jinthe Hagendijk 10,9 4,50 14,50 2,80 1139
4 Fenna Steenbergen 11,6 5,20 15,50 2,65 1092
5 Feline Boter 10,4 4,10 9,50 2,70 1063
6 Sarah Winkler Prins 11,2 3,40 8,50 2,65 876
7 Anna Eberspächer 11,1 3,30 9,00 2,15 790
8 Emily Schuurman 12,7 3,70 11,00 2,10 685

U11 Vrouwen - 1500 meter

# Naam Resultaat
1 Feline Boter 7:54,0
2 Fenna Steenbergen 8:42,8

U11 Mannen - Meerkamp

# Naam 60m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Timo Könemann 10,0 5,50 29,00 3,40 1647
2 Chris Cuvelier 11,3 4,50 23,00 2,90 1235
3 Sam Bleijie 11,6 5,30 18,00 2,60 1127
4 Lucas Boter 11,3 3,50 10,50 2,80 943

U11 Mannen - 1500 meter

# Naam Resultaat
1 Chris Cuvelier 7:07,6
2 Lucas Boter 7:47,3

U12 Vrouwen - Meerkamp

# Naam 60m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Vera Lommerse 9,6 5,20 23,50 3,10 1561
2 Jasmine van Alderwegen 10,6 4,80 24,50 2,90 1362
3 Lulu Sorber 10,4 4,70 16,00 2,25 1132

U12 Vrouwen - 1500 meter

# Naam Resultaat
1 Vera Lommerse 6:43,2
2 Jasmine van Alderwegen 7:50,6
3 Lulu Sorber 8:49,2

U12 Mannen - Meerkamp

# Naam 60m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Didier Roodakkers 10,0 5,80 21,00 2,90 1464
2 Tycho van Dorp 10,6 5,90 25,00 2,95 1451
3 Tjores Hermans 11,9 4,80 15,50 2,70 1042
4 Tygo van der Wees 12,2 4,50 17,00 2,40 955
5 Riley Stikkelorum 12,6 4,00 9,00 1,50 557

U12 Mannen - 1500 meter

# Naam Resultaat
1 Tjores Hermans 6:58,6
2 Tycho van Dorp 7:10,3

U14 Vrouwen - Meerkamp

# Naam 60m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Fenne Könemann 9,5 6,82 12,66 3,51 1262
2 Rianne van Eeuwijk 10,0 5,85 16,01 3,65 1231

U14 Vrouwen - 1500 meter

# Naam Resultaat
1 Rianne van Eeuwijk 6:38,0
2 Fenne Könemann 6:58,4

U14 Mannen - Meerkamp

# Naam 80m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Pascal Hendriksen 12,1 7,04 28,44 3,74 1627
2 Lukas Bahé 13,1 5,79 21,95 3,31 1234

U14 Mannen - 1500 meter

# Naam Resultaat
1 Pascal Hendriksen 6:28,9

U16 Mannen - Meerkamp

# Naam 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Victor Hillebrink 13,8 7,17 16,45 4,15 1605
2 Faas Glasbergen 15,0 6,74 21,92 4,16 1553
3 Steven van der Torre 15,8 7,15 17,24 3,68 1309
4 Max Ouwehand 16,7 7,09 16,69 2,58 994

U16 Mannen - 1500 meter

# Naam Resultaat
1 Max Ouwehand 6:55,9

U18 Vrouwen - 1500 meter

# Naam Resultaat
1 Veronique Verweij 6:27,7

U18 Mannen - Meerkamp

# Naam 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Olivier Ferrier 13,5 7,58 17,37 4,47 859
2 Jurre Glasbergen 14,4 7,65 19,97 4,22 723
3 Lieuwe Ouwehand 14,4 7,19 15,50 3,58 411

U18 Mannen - 1500 meter

# Naam Resultaat
1 Olivier Ferrier 5:38,5
2 Lieuwe Ouwehand 6:39,0

Senioren vrouwen - Meerkamp

# Naam 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Aïsha Snieder 14,6 8,21 28,03 3,64 1733
2 Lisa Brink 15,3 8,75 26,69 3,88 1720

Senioren mannen - Meerkamp

# Naam 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Dennis Huijssteden de Wit 12,6 8,71 38,07 5,21 1666
2 Dennis Rog 13,7 8,87 31,48 4,15 1122
3 Jeroen Schouten 15,1 10,46 28,33 2,30 839
4 Wouter Dollekamp 13,9 5,82 19,04 3,78 491

Senioren mannen - 1500 meter

# Naam Resultaat
1 Dennis Rog 5:02,7
2 Wouter Dollekamp 5:33,3
3 Dennis Huijssteden de Wit 5:57,3
4 Walter Boon 6:03,4

Masters Vrouwen - Meerkamp

# Naam Categorie 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Louise Schrijver Masters Vrouwen 55+ 17,8 6,36 15,93 2,96 1530
2 Rieke Boter-van 't Zelfde Masters Vrouwen 40+ 18,6 3,98 10,37 2,49 371

Masters Vrouwen - 1500 meter

# Naam Categorie Resultaat
1 Eeke Landman-Sinnema Masters Vrouwen 45+ 5:44,0

Masters Mannen - Meerkamp

# Naam Categorie 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Reinier Konemann Masters Mannen 40+ 13,7 8,77 33,05 4,44 1537
2 Bastiaan Langeveld Masters Mannen 40+ 13,7 8,50 23,63 4,10 1239
3 Robin Menning Masters Mannen 50+ 14,8 7,34 18,71 3,38 990
4 Hein van der Kallen Masters Mannen 65+ 17,7 6,67 12,10 2,68 722
5 Michiel van der Wees Masters Mannen 40+ 14,9 6,12 16,68 3,81 613
6 Joost van Kempen Masters Mannen 40+ 15,2 5,97 19,77 3,45 522
7 Bert Boter Masters Mannen 45+ 16,1 5,12 13,02 3,38 324

Masters Mannen - 1500 meter

# Naam Categorie Resultaat
1 Bert Boter Masters Mannen 45+ 5:16,9
2 Reinier Konemann Masters Mannen 40+ 5:37,1
3 Bas van Benschop Masters Mannen 45+ 5:51,1
4 Joost van Kempen Masters Mannen 40+ 6:02,0
5 Robin Menning Masters Mannen 50+ 6:04,9
6 Armand Schuurman Masters Mannen 45+ 6:08,2
7 Michiel van der Wees Masters Mannen 40+ 6:10,0
8 Arjan Vos Masters Mannen 65+ 6:49,3
9 Hein van der Kallen Masters Mannen 65+ 7:03,0

 

3 jun 2023: 2e ZHM wedstrijd voor pupillen bij SC Reeuwijk

U8 Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat
16 Hidde Hemmes Meters maken 725,00
21 Duuk van Helten Meters maken 550,00
3 Duuk van Helten 40 meter horden 8,62
19 Hidde Hemmes 40 meter horden 10,49
2 Duuk van Helten Medicienbalstoten 5,30
12 Hidde Hemmes Medicienbalstoten 3,70
3 Hidde Hemmes Vortexwerpen 14,50
5 Duuk van Helten Vortexwerpen 13,50
2 Duuk van Helten Hoogspringen 0,80
11 Hidde Hemmes Hoogspringen 0,70
1 Duuk van Helten Verspringen 2,85
11 Hidde Hemmes Verspringen 2,35

U9 Vrouwen

# Naam Onderdeel Resultaat
1 Isabel van Alderwegen Meters maken 1025,00
1 Isabel van Alderwegen 40 meter horden 8,55
3 Isabel van Alderwegen Medicienbalstoten 5,20
1 Isabel van Alderwegen Vortexwerpen 24,50
1 Isabel van Alderwegen Hoogspringen 0,90
2 Isabel van Alderwegen Verspringen 2,95

U9 Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat
14 Sylvain Roodakkers Meters maken 875,00
19 Finn Schulz Meters maken 850,00
16 Sylvain Roodakkers 40 meter horden 8,67
21 Finn Schulz 40 meter horden 8,89
29 Sylvain Roodakkers Medicienbalstoten 3,20
32 Finn Schulz Medicienbalstoten 3,10
20 Sylvain Roodakkers Vortexwerpen 12,00
24 Finn Schulz Vortexwerpen 10,00
14 Sylvain Roodakkers Hoogspringen 0,85
27 Finn Schulz Hoogspringen 0,75
8 Sylvain Roodakkers Verspringen 2,90
21 Finn Schulz Verspringen 2,50

U10 Vrouwen

# Naam Onderdeel Resultaat
12 Jinjina Ango 40 meter 7,64
17 Jinjina Ango Meters maken 850,00
5 Jinjina Ango Slingeren 13,50
8 Jinjina Ango Vortexwerpen 13,00
10 Jinjina Ango Hurkhoogspringen 0,80

U10 Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat
26 Valentijn Bruens 40 meter 7,64
34 Valentijn Bruens Meters maken 850,00
30 Valentijn Bruens Slingeren 13,00
40 Valentijn Bruens Vortexwerpen 14,00
49 Valentijn Bruens Hurkhoogspringen 0,70

U11 Vrouwen

# Naam Onderdeel Resultaat
6 Feline Boter 60 meter 10,43
7 Josephine van Paridon 60 meter 10,45
17 Jinthe Hagendijk 60 meter 10,80
2 Feline Boter Meters maken 1400,00
5 Jinthe Hagendijk Meters maken 1350,00
31 Josephine van Paridon Meters maken 1200,00
24 Feline Boter Slingeren 12,50
26 Josephine van Paridon Slingeren 12,00
27 Jinthe Hagendijk Slingeren 11,50
12 Josephine van Paridon Vortexwerpen 18,00
30 Jinthe Hagendijk Vortexwerpen 13,00
34 Feline Boter Vortexwerpen 12,00
8 Josephine van Paridon Verspringen 3,10
19 Feline Boter Verspringen 2,85
19 Jinthe Hagendijk Verspringen 2,85

U11 Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat
16 Timo Könemann 60 meter 10,08
26 Chris Cuvalier 60 meter 10,73
37 Lucas Boter 60 meter 11,66
39 Sam Bleijie 60 meter 11,84
2 Sam Bleijie Meters maken 1575,00
3 Timo Könemann Meters maken 1525,00
6 Chris Cuvalier Meters maken 1450,00
32 Lucas Boter Meters maken 1225,00
8 Timo Könemann Slingeren 20,00
26 Chris Cuvalier Slingeren 14,50
31 Sam Bleijie Slingeren 13,50
41 Lucas Boter Slingeren 8,50
10 Timo Könemann Vortexwerpen 29,00
19 Chris Cuvalier Vortexwerpen 25,00
35 Sam Bleijie Vortexwerpen 17,50
38 Lucas Boter Vortexwerpen 13,50
4 Timo Könemann Verspringen 3,60
19 Chris Cuvalier Verspringen 3,20
25 Lucas Boter Verspringen 3,05
40 Sam Bleijie Verspringen 2,55

U12 Vrouwen

# Naam Onderdeel Resultaat
13 Jasmine van Alderwegen Meters maken 1325,00
31 Jasmine van Alderwegen 60 meter horden 12,86
28 Jasmine van Alderwegen Kogelstoten 4,90
7 Jasmine van Alderwegen Vortexwerpen 21,50
23 Jasmine van Alderwegen Hoogspringen 1,00
35 Jasmine van Alderwegen Polsstokverspringen 2,85

U12 Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat
18 Tjores Hermans Meters maken 1350,00
23 Tycho van Dorp Meters maken 1300,00
42 Didier Roodakkers Meters maken 1150,00
46 Riley Stikkelorum Meters maken 1050,00
27 Didier Roodakkers 60 meter horden 11,92
38 Tycho van Dorp 60 meter horden 12,49
48 Tjores Hermans 60 meter horden 14,03
50 Riley Stikkelorum 60 meter horden 16,01
7 Tycho van Dorp Kogelstoten 6,70
40 Tjores Hermans Kogelstoten 5,00
44 Didier Roodakkers Kogelstoten 4,80
49 Riley Stikkelorum Kogelstoten 4,30
34 Tycho van Dorp Vortexwerpen 19,00
44 Didier Roodakkers Vortexwerpen 16,00
45 Tjores Hermans Vortexwerpen 15,00
50 Riley Stikkelorum Vortexwerpen 10,50
40 Didier Roodakkers Hoogspringen 0,95
40 Tycho van Dorp Hoogspringen 0,95
46 Tjores Hermans Hoogspringen 0,90
48 Riley Stikkelorum Hoogspringen 0,85
11 Didier Roodakkers Polsstokverspringen 3,90
17 Tycho van Dorp Polsstokverspringen 3,75
31 Tjores Hermans Polsstokverspringen 3,55
47 Riley Stikkelorum Polsstokverspringen 2,85

21 mei 2023: 2e Seniorencompetitie AV Hylas, Alkmaar

Senioren mannen

# Naam Onderdeel Resultaat wind Punten totaal Team punten
20 Dennis Huyssteden De Wit 100 meter 12,54 -0.3 m/s 474 474
20 Olivier Ferrier 400 meter 59,82 - 438 438
10 Dennis Huyssteden De Wit Speerwerpen 41,01 - 506 506
22 Olivier Ferrier Kogelstoten 6,73 - 198 198
16 Dennis Huyssteden De Wit Verspringen 5,05 +0.3 m/s 384 384
21 Olivier Ferrier Verspringen 4,16 +0.5 m/s 156 0
17 Voorschoten '97 Totaal - - - 2000

Senioren vrouwen

# Naam Team Resultaat wind Punten totaal Team punten
7 Wietske van 't Veer 100 meter 13,77 +0.3 m/s 544 544
- Rosa den Outer 200 meter DNS - 0 0
13 Lisa Brink 400 meter 1:11,96 - 468 468
17 Fiene Jonker 400 meter 1:15,19 - 401 0
7 Aïsha Snieder 400 meter horden 1:25,49 - 393 393
6

Fiene Jonker

Aïsha Snieder

Wietske van 't Veer

Rosa Outer

4 x 100 meter 58,33 - 419 419
8 Lisa Brink Speerwerpen 28,24 - 567 567
21 Rosa den Outer Speerwerpen 13,08 - 231 0
9 Lisa Brink Kogelstoten 8,86 - 510 510
8 Wietske van 't Veer Hoogspringen 1,25 - 417 417
10 Aïsha Snieder Hink-stap-springen 8,28 +0.0 m/s 428 428
12 Fiene Jonker Hink-stap-springen 7,88 -0.6 m/s 375 0
8 Voorschoten '97 Totaal - - - 3746

13 mei 2023: 2e CD-competitie Leiden Atletiek, Leiden

U16 Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat Wind Punten totaal Team punten
21 Yves Rikmenspoel 150 meter 23,12 +1.2 m/s 373 373
22 Lukas Bahe 150 meter 23,77 ** +1.2 m/s 330 330
23 Tom Klanker 150 meter 24,27 +1.2 m/s 298 0
21 Pascal Hendriksen 1500 meter 6:06,25 ** - 373 373
28 Max Ouwehand 1500 meter 6:32,16 - 296 296
21 Steven van der Torre 100 meter horden 21,69 +1.5 m/s 278 278
25 Max Ouwehand 100 meter horden 25,51 +1.5 m/s 127 127
9

Pascal Hendriksen

Faas Glasbergen

Yves Rikmenspoel

Thijmen Ferrier

4 x 100 meter 58,13 - 447 447
11 Lukas Bahe Speerwerpen 22,18 - 364 364
13 Faas Glasbergen Speerwerpen 21,57 - 353 0
11 Steven van der Torre Kogelstoten 7,54 - 396 396
18 Thijmen Ferrier Kogelstoten 5,19 - 254 0
9 Faas Glasbergen Hoogspringen 1,40 - 541 541
17 Jonathan Janmaat Hoogspringen 1,00 - 242 0
19 Jonathan Janmaat Verspringen 3,12 -1.2 m/s 242 242
21 Tom Klanker Verspringen 3,00 -0.3 m/s 218 0
9 Voorschoten '97 Totaal - - - 3767

Clubrecords zijn voor categorie U14.

U16 Vrouwen

# Naam Team Resultaat Wind Punten totaal Team punten
- Rianne van Eeuwijk 150 meter DQ - 0 0
22 Rianne van Eeuwijk 80 meter horden 17,64 +2.4 m/s 221 221
23 Lenny Marchand 80 meter horden 17,72 +2.4 m/s 216 216
11

Fien Sannen

Rianne Eeuwijk

Lenny Marchand

Fenne Könemann

4 x 80 meter 48,59* - 373 373
13 Fien Sannen Speerwerpen 14,26 - 205 205
10 Fien Sannen Discuswerpen 15,59 - 220 220
9 Lenny Marchand Kogelstoten 7,78 - 409 409
14 Fenne Könemann Hoogspringen 1,20 - 389 389
16 Fenne Könemann Verspringen 3,64 +0.0 m/s 346 346
12 Voorschoten '97 Totaal - - - 2379

7 mei 2023: 1e Seniorencompetitie AV Trias, Heiloo

Senioren mannen

# Naam Onderdeel Resultaat wind Punten totaal Team punten
20 Dennis Huyssteden De Wit 100 meter 12,82 -1.6 m/s 423 423
26 Olivier Ferrier 100 meter 13,51 -2.7 m/s 305 0
23 Dennis Huyssteden De Wit 200 meter 26,73 - 421 421
27 Lieuwe Ouwehand 200 meter 29,47 - 238 0
18 Olivier Ferrier 400 meter 1:00,12 - 428 428
18 Olivier Ferrier Discuswerpen 16,67 - 126 126
11 Dennis Huyssteden De Wit Kogelstoten 8,86 9,27 374 374
23 Lieuwe Ouwehand Kogelstoten 6,22 - 151 0
17 Voorschoten '97 Totaal - - - 1772

Senioren vrouwen

# Naam Onderdeel Resultaat wind Punten totaal Team punten
14 Aïsha Snieder 100 meter 14,65 -0.4 m/s 411 411
8 Wietske van 't Veer 200 meter 29,12 -0.9 m/s 537 537
14 Fiene Jonker 400 meter 1:16,24 - 380 380
12 Rosa den Outer 3000 meter 14:20,26 ** - 215 215
7

Wietske van 't Veer

Aïsha Snieder

Lisa Brink

Fiene Jonker

Zweedse Estafette 2:42,83 - 743 743
8 Lisa Brink Discuswerpen 25,07 - 439 439
16 Rosa den Outer Discuswerpen 11,01 - 59 0
10 Lisa Brink Kogelstoten 8,97 - 518 518
12 Aïsha Snieder Kogelstoten 8,69 - 497 0
8 Wietske van 't Veer Verspringen 4,36 - 517 517
18 Rosa den Outer Verspringen 3,42 - 261 0
10 Voorschoten '97 Totaal - - - 3760

Clubrecord is voor U18.

13 mei 2023: 400 m trainingswedstrijd pupillen

  Meisjes     Jongens  
1 Vera 1:18 PR 1 Tycho D. 1:32 PR
2 Jinthe H 1:28 PR 2 Tjores 1:37 PR
3 Jasmine 1:35 PR 3 Valentijn 1:38 PR
4 Isabel 1:36 PR 4 Sam K. 1:40 PR
5 Orry 1:37 PR 5 Duuk 1:40
6 Femke 1:38 PR 6 Bram 1:47
7 Merel 1:41 7 Tobias 1:49
8 Lulu 1:45 8 Finn 1:52
  Kris B. 1:45 PR 9 Didier 1:54
10 Jinjina 1:47 PR 10 Gijs 1:55 PR
11 Anne 1:52 PR 11 Sam B. 1:56
12 Zélie 2:20 PR 12 Sylvain 2:05
13 Silke 2:24 PR   Siebe 2:05
      14 Roy 2:10

22 apr 2023: 1e CD-competitie AV Sparta, Den Haag

U16 Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat wind Punten team punten
21 Pascal Hendriksen 100 meter ** 15,10 -0.8 m/s 407 407
27 Tom Klanker 100 meter 16,79 -0.8 m/s 244 244
20 Thijmen Ferrier 800 meter 2:57,44 - 336 336
22 Max Ouwehand 800 meter 3:01,62 - 308 308
16 Max Ouwehand 100 meter horden 25,23 -0.5 m/s 137 137
7

Pascal Hendriksen

Lukas Bahe

Steven van der Torre

Thijmen Ferrier

4 x 100 meter 1:00,90 - 372 372
9 Pascal Hendriksen Speerwerpen 23,38 - 386 386
15 Lukas Bahe Speerwerpen 17,10 - 267 0
3 Steven van der Torre Discuswerpen 27,12 - 430 430
18 Lukas Bahe Discuswerpen 13,26 - 168 0
11 Steven van der Torre Kogelstoten 7,05 - 368 368
14 Max Ouwehand Kogelstoten 6,50 - 336 0
15 Thijmen Ferrier Verspringen 3,22 - 262 262
16 Tom Klanker Verspringen 3,18 +0.7 m/s 254 0
8 Voorschoten '97 Totaal - - - 3250

Clubrecord is voor categorie U14.

U16 Vrouwen 

# Naam Onderdeel Resultaat wind Punten team punten
24 Fenne Könemann 80 meter 12,61 ** -0.3 m/s 387 387
29 Rianne van Eeuwijk 80 meter 13,22 -0.3 m/s 314 314
21 Rianne van Eeuwijk 800 meter 3:08,72 ** - 263 263
20 Rianne van Eeuwijk 80 meter horden 17,98 ** -0.1 m/s 202 202
14 Fien Sannen Discuswerpen 13,30 - 169 169
15 Fien Sannen Kogelstoten 6,02 - 307 307
12 Fenne Könemann Hoogspringen 1,25 - 426 426
21 Fien Sannen Hoogspringen 1,05 - 279 0
15 Fenne Könemann Verspringen 3,66 -0.4 m/s 350 350
12 Voorschoten '97 Totaal - - - 2418

Clubrecords zijn voor categorie U14.

15 apr 2023: 1e ZHM wedstrijd voor pupillen bij AV de Spartaan

U8 Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat
2 Duuk van Helten 40 meter 7,92
1 Duuk van Helten Meters maken 925,00
7 Hidde Hemmes Meters maken 850,00
1 Duuk van Helten Slingeren 12,00
11 Hidde Hemmes Slingeren 8,50
4 Hidde Hemmes Vortexwerpen 14,00
11 Duuk van Helten Vortexwerpen 11,50
1 Duuk van Helten Hurkhoogspringen 0,80
6 Hidde Hemmes Hurkhoogspringen 0,75

U9 Vrouwen

# Naam Onderdeel Resultaat
5 Isabel van Alderwegen 40 meter 7,89
1 Isabel van Alderwegen Meters maken 975,00
5 Isabel van Alderwegen Slingeren 10,00
4 Isabel van Alderwegen Vortexwerpen 12,50
1 Isabel van Alderwegen Hurkhoogspringen 0,90

U9 Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat
14 Sylvain Roodakkers 40 meter 7,96
18 Finn Schulz 40 meter 8,08
17 Sylvain Roodakkers Meters maken 850,00
26 Finn Schulz Meters maken 825,00
7 Sylvain Roodakkers Slingeren 11,00
23 Finn Schulz Slingeren 8,50
18 Sylvain Roodakkers Vortexwerpen 12,00
24 Finn Schulz Vortexwerpen 10,50
14 Finn Schulz Hurkhoogspringen 0,75
30 Sylvain Roodakkers Hurkhoogspringen 0,60

U10 Vrouwen

# Naam Onderdeel Resultaat
9 Jinjina Ango Meters maken 850,00
17 Luke van der Wees Meters maken 800,00
3 Jinjina Ango 40 meter horden 8,19
22 Luke van der Wees 40 meter horden 9,80
4 Jinjina Ango Medicienbalstoten 5,00
14 Luke van der Wees Medicienbalstoten 3,70
3 Jinjina Ango Vortexwerpen 16,50
12 Luke van der Wees Vortexwerpen 11,00
12 Jinjina Ango Hoogspringen 0,85
22 Luke van der Wees Hoogspringen 0,75
7 Jinjina Ango Verspringen 2,75
24 Luke van der Wees Verspringen 2,25

U10 Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat
29 Valentijn Bruens Meters maken 850,00
25 Valentijn Bruens 40 meter horden 8,72
39 Valentijn Bruens Medicienbalstoten 4,20
29 Valentijn Bruens Vortexwerpen 15,00
48 Valentijn Bruens Hoogspringen 0,80
22 Valentijn Bruens Verspringen 2,80

U11 Vrouwen

# Naam Onderdeel Resultaat
6 Feline Boter Meters maken 1350,00
6 Jinthe Hagendijk Meters maken 1350,00
24 Josephine van Paridon Meters maken 1200,00
31 Emily Schuurman Meters maken 1075,00
1 Josephine van Paridon 60 meter horden 11,24
13 Feline Boter 60 meter horden 12,60
23 Jinthe Hagendijk 60 meter horden 13,43
34 Emily Schuurman 60 meter horden 16,46
11 Josephine van Paridon Kogelstoten 4,40
24 Emily Schuurman Kogelstoten 3,60
24 Jinthe Hagendijk Kogelstoten 3,60
31 Feline Boter Kogelstoten 3,20
22 Josephine van Paridon Vortexwerpen 12,50
25 Jinthe Hagendijk Vortexwerpen 11,50
30 Emily Schuurman Vortexwerpen 10,00
33 Feline Boter Vortexwerpen 8,00
8 Josephine van Paridon Hoogspringen 1,05
13 Feline Boter Hoogspringen 1,00
19 Jinthe Hagendijk Hoogspringen 0,95
34 Emily Schuurman Hoogspringen 0,80
11 Jinthe Hagendijk Polsstokverspringen 3,35
25 Josephine van Paridon Polsstokverspringen 2,95
33 Feline Boter Polsstokverspringen 2,30
34 Emily Schuurman Polsstokverspringen 2,10

U11 Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat
4 Timo Könemann Meters maken 1450,00
15 Chris Cuvalier Meters maken 1400,00
31 Lucas Boter Meters maken 1300,00
43 Orry Kostermans Meters maken 1200,00
24 Timo Könemann 60 meter horden 12,14
35 Chris Cuvalier 60 meter horden 12,77
43 Orry Kostermans 60 meter horden 14,15
44 Lucas Boter 60 meter horden 14,23
17 Timo Könemann Kogelstoten 5,20
27 Orry Kostermans Kogelstoten 4,70
35 Chris Cuvalier Kogelstoten 4,10
46 Lucas Boter Kogelstoten 3,20
9 Timo Könemann Vortexwerpen 26,50
12 Chris Cuvalier Vortexwerpen 26,00
36 Orry Kostermans Vortexwerpen 16,00
45 Lucas Boter Vortexwerpen 12,00
18 Timo Könemann Hoogspringen 1,05
28 Lucas Boter Hoogspringen 1,00
28 Orry Kostermans Hoogspringen 1,00
28 Chris Cuvalier Hoogspringen 1,00
21 Timo Könemann Polsstokverspringen 3,40
40 Chris Cuvalier Polsstokverspringen 2,80
42 Orry Kostermans Polsstokverspringen 2,75
48 Lucas Boter Polsstokverspringen 1,75

U12 Vrouwen

# Naam Onderdeel Resultaat
32 Jasmine van Alderwegen 60 meter 11,52
10 Jasmine van Alderwegen Meters maken 1350,00
1 Jasmine van Alderwegen Slingeren 18,50
5 Jasmine van Alderwegen Vortexwerpen 22,00
27 Jasmine van Alderwegen Verspringen 2,70

U12 Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat
20 Didier Roodakkers 60 meter 10,42
43 Tygo van der Wees 60 meter 11,82
35 Tygo van der Wees Meters maken 1175,00
41 Didier Roodakkers Meters maken 1125,00
29 Didier Roodakkers Slingeren 15,00
39 Tygo van der Wees Slingeren 13,00
37 Tygo van der Wees Vortexwerpen 15,50
39 Didier Roodakkers Vortexwerpen 14,00
29 Didier Roodakkers Verspringen 2,95
44 Tygo van der Wees Verspringen 1,95

25 mrt 2023: Eindstand Quatrocrosses

3 x goud en 2 x zilver !

# Naam Categorie Score Deelnamen
1 Isabel van Alderwegen U9 Meisjes 1.00 4
5 Finn Schultz U9 Jongens 5.00 4
9 Sylvain Roodakkers U9 Jongens 8.33 3
1 Femke Lommerse U10 Meisjes 1.00 4
7 Luke van der Wees U10 Meisjes 7.67 4
9 Sam Klanker U10 Jongens 8.67 3
1 Jinthe Hagendijk U11 Meisjes 1.67 4
7 Josephine van Paridon U11 Meisjes 7.67 4
2 Timo Könemann U11 Jongens 2.00 4
8 Chris Cuvelier U11 Jongens 7.67 3
2 Vera Lommerse U12 Meisjes 1.67 4
8 Jasmine van Alderwegen U12 Meisjes 7.00 3
6 Fenne Könemann U14 Meisjes 6.33 4
5 Pascal Hendriksen U14 Jongens 4.67 4
10 Tom Klanker U14 Jongens 11.00 3

25 mrt 2023: Kromcross, Katwijk

De jonge dames winnen 3x !

# Naam categorie afstand Tijd
1 Isabel van Alderwegen U9 meisjes ca 800 m 00:03:29.00
5 Finn Schultz U9 Jongens ca 800 m 00:03:49.00
12 Sylvain Roodakkers U9 Jongens ca 800 m 00:04:02.00
1 Femke Lommerse U10 Meisjes ca 1000m 00:04:15.00
8 Luke van der Wees U10 Meisjes ca 1000m 00:05:05.00
1 Jinthe Hagendijk U11 Meisjes ca 1400m 00:06:49.00
3 Feline Boter U11 Meisjes ca 1400m 00:07:16.00
9 Josephine van Paridon U11 Meisjes ca 1400m 00:07:55.00
10 Orry Kostermans U11 Meisjes ca 1400m 00:07:59.00
2 Timo Könemann U11 Jongens ca 1400m 00:06:15.00
6 Chris Cuvelier U11 Jongens ca 1400m 00:06:33.00
9 Lucas Boter U11 Jongens ca 1400m 00:07:23.00
2 Vera Lommerse U12 Meisjes ca 1400m 00:06:08.00
10 Jasmine van Alderwegen U12 Meisjes ca 1400m 00:07:09.10
20 Tycho van Dorp U12 Jongens ca 1400m 00:07:15.00
24 Didier Roodakkers U12 Jongens ca 1400m 00:07:42.00
25 Tjores Hermans U12 Jongens ca 1400m 00:07:44.00
26 Tygo van der Wees U12 Jongens ca 1400m 00:07:45.00
30 Riley Stikkelorum U12 Jongens ca 1400m 00:08:30.00
8 Fenne Könemann U14 Meisjes ca 2000m 00:10:00.00
4 Pascal Hendriksen U14 Jongens ca 2000m 00:09:13.50

18 feb 2023: Quatrocross Vlietland

zie Uitslag Quatrocross Vlietland (alle verenigingen) 

Uitslag eigen vereniging: 

# in cat naam Categorie Afstand tijd
1 Isabel van Alderwegen Meisjes U9 ca. 800 m 3.13
1 Duuk van Helten Jongens U8 ca. 800 m 3.17
4 Sylvain Roodakkers Jongens U9 ca. 800 m 3.34
9 Finn Schultz Jongens U9 ca. 800 m 3.52
6 Silke Eberspächer Meisjes U8 ca. 800 m 4.23
8 Zélie van der Geest Meisjes U8 ca. 800 m 4.46
1 Femke Lommerse meisjes U10 ca. 1.000 m 5.19
8 Tobias van Benschop Jongens U10 ca. 1.000 m 5.38
10 Sam Klanker Jongens U10 ca. 1.000 m 5.39
8 Luke van der Wees meisjes U10 ca. 1.000 m 6.09
2 Timo Könemann Jongens U11 ca. 1.200 m 5.03
2 Vera Lommerse Meisjes U12 ca. 1.200 m 5.11
7 Chris Cuvelier Jongens U11 ca. 1.200 m 5.33
5 Jasmine van Alderwegen Meisjes U12 ca. 1.200 m 5.54
1 Feline Boter Meisjes U11 ca. 1.200 m 5.56
3 Jinthe Hagendijk Meisjes U11 ca. 1.200 m  6.01
8 Lulu Sorber Meisjes U12 ca. 1.200 m 6.06
9 Tycho van Dorp Jongens U12 ca. 1.200 m 6.06
10 Lucas Boter Jongens U11 ca. 1.200 m 6.09
15 Tjores Hermans Jongens U12 ca. 1.200 m 6.23
23 Tygo van der Wees Jongens U12 ca. 1.200 m 6.40
25 Didier Roodakkers Jongens U12 ca. 1.200 m 6.44
8 Orry Kostermans Meisjes U11 ca. 1.200 m 6.46
10 Josephine van Paridon Meisjes U11 ca. 1.200 m 6.51
11 Anna Eberspächer Meisjes U11 ca. 1.200 m 6.52
12 Emily Schuurman Meisjes U11 ca. 1.200 m 7.00
15 Gijs Visser Jongens U11 ca. 1.200 m 7.04
14 Maerle Hilbrandie Meisjes U11 ca. 1.200 m 8.42
3 Pascal Hendriksen Jongens U14 ca. 1.500 m 5.53
3 Fenne Könemann Meisjes U14 ca. 1.500 m 6.04
9 Tom Klanker Jongens U14 ca. 1.500 m 6.16

7 jan 2023: Leidsehoutcross

Nagekomen uitslag.

# Naam categorie afstand Tijd
1 Duuk van Helten U8 Jongens 1000 m 00:04:27.53
1 Isabel van Alderwegen U9 Meisjes 1000 m 00:04:37.11
5 Finn Schultz U9 Jongens 1000 m 00:05:05.91
1 Femke Lommerse U10 Meisjes 1600 m 00:07:36.15
3 Merel Ruigrok U10 Meisjes 1600 m 00:08:08.93
7 Luke van der Wees U10 Meisjes 1600 m 00:09:21.06
9 Sam Klanker U10 Jongens 1600 m 00:07:42.64
6 Jinthe Hagendijk U11 Meisjes 1600 m 00:07:41.02
7 Josephine van Paridon U11 Meisjes 1600 m 00:07:56.63
2 Timo Könemann U11 Jongens 1600 m 00:06:09.71
10 Chris Cuvelier U11 Jongens 1600 m 00:06:47.98
2 Vera Lommerse U12 Meisjes 1600 m 00:06:21.93
6 Jasmine van Alderwegen U12 Meisjes 1600 m 00:07:09.21
15 Tycho van Dorp U12 Jongens 1600 m 00:07:25.28
16 Tjores Hermans U12 Jongens 1600 m 00:07:28.21
8 Fenne Könemann U14 Meisjes 2000 m 00:10:01.45
7 Pascal Hendriksen U14 Jongens 2000 m 00:09:28.13
12 Tom Klanker U14 Jongens 2000 m 00:09:42.53
16 Jonathan Janmaat U14 Jongens 2000 m 00:11:32.28

4 feb 2023: 400 m trainingswedstrijd pupillen 

  Jongens     Meisjes  
1 Tom 1:34 PR 1 Jinthe H 1:30 PR
2 Tycho D. 1:35 PR 2 Orry 1:43 PR
3 Duuk 1:36 PR 3 Maerle 1:48
4 Tjores 1:45 4 Merel 1:52
5 Siebe 1:48 PR 5 Kris B. 1:59 PR
6 Tobias 1:49 6 Mia 2:11 PR
7 Sam K 1:50 7 Anne 2:20
8 Finn 1:51 PR 8 Zelie 2:23
9 Sam B. 1:52 9 Silke 2:31 PR
10 Roy 1:54 PR      
11 Merijn 1:55      
12 Gijs 1:57      

21 jan 2023: Quatrocross AV de Spartaan in Lisse

Rang in cat Naam Gjaar Cat afstand Tijd
1 Duuk van Helten 2016 U8j 1000 m 04:27,53
1 Isabel van Alderwegen 2015 U9m 1000 m 04:37,11
5 Finn Schultz 2015 U9j 1000 m 05:05,91
2 Timo Könemann 2013 U11j 1600 m 06:09,71
2 Vera Lommerse 2012 U12m 1600 m 06:21,93
10 Chris Cuvelier 2013 U11j 1600 m 06:47,98
6 Jasmine van Alderwegen 2012 U12m 1600 m 07:09,21
15 Tycho van Dorp 2012 U12j 1600 m 07:25,28
16 Tjores Hermans 2012 U12j 1600 m 07:28,21
1 Femke Lommerse 2014 U10m 1600 m 07:36,15
5 Jinthe Hagendijk 2013 U11m 1600 m 07:41,02
9 Sam Klanker 2014 U10j 1600 m 07:42,64
6 Josephine van Paridon 2013 U11m 1600 m 07:56,63
3 Merel Ruigrok 2014 U10m 1600 m 08:08,93
7 Luke van der Wees 2014 U10m 1600 m 09:21,06
7 Pascal Hendriksen 2011 U14j 2000 m 09:28,13
12 Tom Klanker 2011 U14j 2000 m 09:42,53
8 Fenne Könemann 2011 U14m 2000 m 10:01,45
16 Jonathan Janmaat 2011 U14j 2000 m 11:32,28

 

 

 

Do 13 jun: Strandlopen Noordwijk, 10 Donderdagen

 

Za 29 jun: 3e ZHM pupillen Leiden (Leiden Atletiek)

 

Zo 7 jul:Urban Trail Leiden

 

Zo 7 jul: 10 van Noordwijk

DSC_0280

DSC_0434

DSC_0667

DSC_0792

DSC_0805

 

© 2024-2025 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.