Uitslagen Wegatletiek

15 jun 2024: 3e Clubcircuit Voorschoten '97

Dames t/m 44 Heren t/m 44
1 Janneke van Gent 22:39 1 Wouter Dollekamp 18:59
2 Evelijn Plantenberg 23:34      
3 Kim van Dijk 25:19      
4 Jessica Rijsdijk 27:22      
5 Tessa Ammerlaan 29:18      
6 Marjolein Donkerbroek 30:12      
7 Marry van der Wees 30:13      
Dames 45+ Heren 45+
1 Eeke Landman-Sinnema 20:25 1 Bert Boter 18:40
2 Ingeborg de Boorder-Bartelds 24:56 2 Andre Pont 19:10
3 Joan van Straalen 27:26 3 Robin Zoet 21:43
4 Fee Man 28:46 4 Hein van der Kallen 26:04
5 Marieke Sannen DNF 5 Frank den Herder 26:47
      6 Tekin Kutlubay 27:59
        Peter Scheers(g) 29:19

13 jun 2024: 1e Strandloop Noordwijk

Rang Naam Categorie Afstand Tijd
1. Andre Pont Mannen Veteranen 50+ 4 km 0:16:34.5
3. Marlous Jespers Vrouwen Veteranen 60+ 4 km 0:22:08.8
4. Marijke Visscher Vrouwen Veteranen 60+ 4 km 0:23:34.9
5. Corrie Mechelse Vrouwen Veteranen 60+ 4 km 0:27:18.2
1. Eeke Landman-Sinnema Vrouwen Veteranen 40+ 8 km 0:33:39.7
9. Marcel Boskamp Mannen Veteranen 40+ 8 km 0:33:57.9

8 jun 2024: 147e Kagerzoom parkrun 

POSITIE /GESLACHT PARKRUNNER GESLACHT LEEFTIJDSGROEP AFSTAND TIJD
29 Roos GUIJT Vrouw SV30-34 5 km 36:18

2 jun 2024: Ronde van de Driemanspolder

# Naam Categorie Afstand Tijd
2 Isabel van Aderwegen V-O10 1 km (?) 08:48
1 Jasmine van Alderwegen V-O14 2 km 09:16
12 Walter Boon M 12 km 59:36

2 jun 2024: The Royal Ten, Den Haag

PLAATS NAAM CATEGORIE AFSTAND NETTO
9 Ingeborg de Boorder VTRIM businessrun 10 Km 49:48
4 Suzanne Bosch V45 wedstrijd 10 Km 1:03:35
270 Marjolein Donkerbroek VTRIM prestatieloop 10 Km 1:03:36

1 jun 2024: 146e Kagerzoom parkrun 

POSITIE /GESLACHT PARKRUNNER GESLACHT LEEFTIJDSGROEP AFSTAND TIJD
31 Roos GUIJT Vrouw SV30-34 5 km 35:34

26 mei 2024: Eindstand Zorg en Zekerheid Circuit

Wat een prestaties!

Alleen een 1e plaats in de categorie garandeerde een prijs.

# Name Discipline Category CatRank NrOfRaces
1 Eeke Landman - Sinnema Lang Dames 45-49 600 8
1 Dorinda Bolte Midden Dames 30-34 598 7
1 Jorn Gerrits Midden Heren 25-29 597 7
1 Berry Veldkamp Kort Heren 30-34 595 6
2 Dennis Rog Lang Heren 30-34 593 8
1 Andre Pont Midden Heren 50-54 590 7
1 Marloes Rooijakkers Kort Dames 35-39 589 6
2 Rosa den Outer Kort Meisjes 16 t/m 19 587 6
4 Marlous Jespers Midden Dames 60-64 581 7
3 Petra van der Aa Midden Dames 50-54 570 6
4 Elke Weenink - Widmann Kort Dames 50-54 551 6
10 Eveline Zoet Midden Dames 45-49 516 7
10 Walter Boon Midden Heren 30-34 490 7

26 mei 2024: Haarlemmermeerrun, Hoofddorp

Jorn, Dorinda, Dennis en Eeke haalden ook overall het podium.

# Cat. Overall plaats Naam Categorie Afstand Tijd
6 59 Elke Weenink - Widmann Dames 50-54 5 k 00:28:25
10 69 Nanda van der Burg Dames 45-49 5 k 00:28:54
2 2 Jorn Gerrits Heren 25-29 10 k 00:34:11
12 109 Walter Boon Heren 30-34 10 k 00:50:48
1 2 Dorinda Bolte Dames 30-34 10 k 00:42:34
3 76 Marlous Jespers Dames 60-64 10 k 01:00:20
11 89 Eveline Zoet Dames 45-49 10 k 01:04:59
1 3 Dennis Rog Heren 30-34 15 k 00:57:14
1 3 Eeke Landman - Sinnema Dames 45-49 15 k 01:04:44

25 mei 2024: 145e Kagerzoom parkrun 

POSITIE /GESLACHT PARKRUNNER GESLACHT LEEFTIJDSGROEP AFSTAND TIJD
23 Hein VAN DER KALLEN Man VM70-74 5 km

26:39

18 mei 2024: 143e Kagerzoom parkrun 

POSITIE /GESLACHT PARKRUNNER GESLACHT LEEFTIJDSGROEP AFSTAND TIJD
13 Roos GUIJT Vrouw SV30-34 5 km 28:07

12 mei 2024: Leiden Marathon

Jorm werd ook derde overall.

De 10 km is afgelast wegens warmte en tekort aan ambulances.

 

Pl in cat Naam categorie Onderdeel Netto tijd tempo
22 Feline Boter MEISJ CORPUS KidsRun 11:57 5:42 min/km
3 Jorn Gerrits MSEN 5 van APEK 16:23 3:17 min/km
3 Dorinda Bolte VSEN 5 van APEK 20:23 4:05 min/km
27 Wouter Dollekamp MSEN 5 van APEK 20:25 4:05 min/km
158 Chris Cuvelier MSEN 5 van APEK 29:09 5:50 min/km
11 Marloes Rooijakkers v35 5 van APEK 29:23 5:53 min/km
15 Bert Boter M40 21 van Bunnig & Partners 1:26:52 4:07 min/km
9 Andre Pont M50 21 van Bunnig & Partners 1:32:19 4:23 min/km
423 Alex Sangers MSEN 21 van Bunnig & Partners 1:44:11 4:56 min/km
500 Walter Boon MSEN 21 van Bunnig & Partners 1:46:12 5:02 min/km
23 Max Kuhn M60+ 21 van Bunnig & Partners 1:49:53 5:13 min/km
6 Miriam van den Heuvel V55 21 van Bunnig & Partners 1:52:23 5:20 min/km
6 Ingeborg de Boorder-Bartelds V60+ 21 van Bunnig & Partners 1:55:48 5:29 min/km
55 Marieke Sannen V45 21 van Bunnig & Partners 2:00:04 5:42 min/km
100 Fenna De Pee V35 21 van Bunnig & Partners 2:02:05 5:47 min/km
385 Bas van Benschop M40 21 van Bunnig & Partners 2:05:47 5:58 min/km
155 Michel van der Plas M60+ 21 van Bunnig & Partners 2:23:39 6:49 min/km
1123 Jessica Rijsdijk VSEN 21 van Bunnig & Partners 2:31:14 7:10 min/km
1178 Tessa Ammerlaan VSEN 21 van Bunnig & Partners 2:36:42 7:26 min/km
31 Allard Lambers MSEN 42 van Vermeulen Groep 3:07:05 4:26 min/km
37 Roos Guijt VSEN 42 van Vermeulen Groep 3:56:11 5:36 min/km

11 mei 2024: 142e Kagerzoom parkrun 

POSITIE /GESLACHT PARKRUNNER GESLACHT LEEFTIJDSGROEP AFSTAND TIJD
14 Roos GUIJT Vrouw SV30-34 5 km 32:16

4 mei 2024: GO Triathlon Brouwersdam 2024

Brouwersdam90 = 0,5 km zwemmen, 79 km fietsen, 10 km lopen

# in cat naam categorie afstand tijd
47 Sander Rooijakkers 40-49 male Brouwersdam90 3:20:39
16 Marloes Rooijakkers 40-49 female Brouwersdam90 3:48:13

4 mei 2024: 141e Kagerzoom parkrun 

POSITIE /GESLACHT PARKRUNNER GESLACHT LEEFTIJDSGROEP AFSTAND TIJD
15 Roos GUIJT Vrouw SV30-34 5 km 29:18

28 apr 2024 Omloop van Noordwijkerhout

Eeke, Jorn en Dorinda halen ook overall (weer) het podium.

# Cat. Naam Categorie Afstand Tijd
2 Berry Veldkamp Heren 30-34 5 k 00:18:05
8 Guido van der Wolk Heren 40-44 5 k 00:23:24
4 Amanda Rog Dames 30-34 5 k 00:23:28
9 Sander Rooijakkers Heren 40-44 5 k 00:23:52
1 Marloes Rooijakkers Dames 35-39 5 k 00:23:52
1 Rosa den Outer Meisjes 16 t/m 19 5 k 00:26:34
2 Jorn Gerrits Heren 25-29 10 k 00:34:47
3 Andre Pont Heren 50-54 10 k 00:40:24
1 Dorinda Bolte Dames 30-34 10 k 00:42:35
2 Petra van der Aa Dames 50-54 10 k 00:53:32
4 Marlous Jespers Dames 60-64 10 k 00:57:45
15 Eveline Zoet Dames 45-49 10 k 01:03:14
15 Sanne Brummel Dames 30-34 10 k 01:04:42
4 Dennis Rog Heren 30-34 21.1 k 01:22:56
1 Eeke Landman - Sinnema Dames 45-49 21.1 k 01:32:58

28 apr 2024: Hamburg Marathon

De eerste 15 km gingen nog op tempo, maar vóór 20 km uitgestapt. 

Plts Naam Categorie Afstand Netto
- Nienke Brinkman Dames marathon DNF

27 apr 2024: 140e Kagerzoom parkrun 

POSITIE /GESLACHT PARKRUNNER GESLACHT LEEFTIJDSGROEP AFSTAND TIJD
10 Roos GUIJT Vrouw SV30-34 5 km 29:25

21 apr 2024: Houttrail Delft 

3 maal podium !!!

Plts Naam Categorie Afstand Netto
2 Berry Veldkamp Heren 24 km trail 1:48:28
3 Andre Pont Heren 24 km trail 1:50:58
39 Michiel Wagenaar Heren 24 km trail 2:19:25
1 Irene Kuin Dames 35 km trail 2:54:42

20 apr 2024: 2e Clubcircuit Strandloop Wassenaarseslag

Dames t/m 44 Heren t/m 44
1 Amanda Rog 24:08 1 Dennis Rog 18:52
2 Mariska van der Veen 24:09 2 Wouter Dollekamp 20:41
3 Janneke van Gent 24:12      
4 Kim van Dijk 27:30      
5 Jessica Rijsdijk 28:31      
6 Tessa Ammerlaan 30:42      
7 Marry van der Wees 32:17      
8 Marjolein Donkerbroek 32:27      
Dames 45+ Heren 45+
1 Eeke Landman-Sinnema 21:34 1 Andre Pont 21:34
  Esther van den Ende(g) 26:15 2 Robin Zoet 22:35
2 Ingeborg de Boorder-Bartelds 26:40 3 Michiel Wagenaar 24:10
3 Marieke Sannen 26:41 4 Arjan Vos 27:20
  Franca Verheijen(g) 27:35 5 Hein van der Kallen 28:22
4 Joan van Straalen 28:20 6 Rob Rog 29:51
5 Marijke Rog 29:40      
6 Fee Man 29:51      
7 Suzanne Bosch 32:18      
  Marieke de Pee(g) 32:19      

20 apr 2024: 139e Kagerzoom parkrun 

POSITIE /GESLACHT PARKRUNNER GESLACHT LEEFTIJDSGROEP AFSTAND TIJD
17 Roos GUIJT Vrouw SV30-34 5 km 28:40

14 apr 2024: Rotterdam Marathon

Eeke bij Rotterdam Marathon

# in cat Naam categorie Afstand tijd Tempo
966 Joriaan van den Hoogen MSR ¼ marathon 00:51:48 04:55 min/km
75 Elke Weenink-Widmann V50 ¼ marathon 01:03:40 06:02 min/km
nvt Max Kuhn QuartetM 12,3 km 00:59:13 04:49 min/km
25 Bert Boter M45 NK Marathon 02:55:55 04:10 min/km
117 Dennis Rog MSR NK Marathon 02:56:03 04:10 min/km
118 Jorn Gerrits MSR NK Marathon 02:56:04 04:10 min/km
119 Allard Lambers MSR NK Marathon 02:56:07 04:10 min/km
3 Eeke Landman-Sinnema V45 NK Marathon 03:04:06 04:22 min/km
91 Bastiaan Langeveld M40 NK Marathon 03:28:49 04:57 min/km

14 apr 2024: IJsselloop, Deventer 

Plts Naam Categorie Afstand Netto Tempo
261 Roderick van Kempen MSEN 5 km 27:12 5:26 min/km

7 apr 2024: De Braassemloop, Roelofarendsveen

Eeke wint ook overall. En ook Jorn en Dorinda halen het overall podium. 

# Cat. Naam Categorie Afstand Tijd
4 Berry Veldkamp Heren 30-34 5 k 00:18:32
2 Wouter Dollekamp Heren 20-24 5 k 00:20:24
2 Amanda Rog Dames 30-34 5 k 00:24:05
2 Rosa den Outer Meisjes 16 t/m 19 5 k 00:28:43
7 Elke Weenink - Widmann Dames 50-54 5 k 00:29:06
1 Jorn Gerrits Heren 25-29 10 k 00:33:57
5 Andre Pont Heren 50-54 10 k 00:39:48
10 Robin Zoet Heren 50-54 10 k 00:43:48
20 Walter Boon Heren 30-34 10 k 00:48:17
2 Dorinda Bolte Dames 30-34 10 k 00:42:10
6 Petra van der Aa Dames 50-54 10 k 00:53:11
4 Marlous Jespers Dames 60-64 10 k 00:57:39
16 Eveline Zoet Dames 45-49 10 k 01:04:25
2 Dennis Rog Heren 30-34 15 k 01:04:40
1 Eeke Landman - Sinnema Dames 45-49 15 k 01:04:38

6 apr 2024: Noordduinloop, Katwijk

 Isabel en Jasmine winnen ook met overmacht hun klassement in het duinloopcircuit. 

PLAATS NAAM CATEGORIE AFSTAND TIJD
1 Isabel van Alderwegen M8-9 1 KM 4:17
1 Jasmine van Alderwegen M1013 2 KM 9:14

6 apr 2024: 137e Kagerzoom parkrun 

POSITIE /GESLACHT PARKRUNNER GESLACHT LEEFTIJDSGROEP AFSTAND TIJD
9 Roos GUIJT Vrouw SV30-34 5 km 29:23

1 apr 2024: PaasHaaswijkloop, Oegstgeest

Naam Categorie Afstand Tijd
Roos Guijt Dames 10 km 50:30

30 mrt 2024: 136e Kagerzoom parkrun 

POSITIE /GESLACHT PARKRUNNER GESLACHT LEEFTIJDSGROEP AFSTAND TIJD
12 Roos GUIJT Vrouw SV30-34 5 km 29:23

24 mrt 2024: De VoorschotenLoop

Allereerst de beginnersgroep, voorzover bekend op basis van startnummer

Gefeliciteerd met jullie prestatie !

# Cat. Start# Naam Categorie Afstand Tijd
6 1001 Frederique Sybrandi Dames 60-64 5 k 00:30:48
5 1002 Nicky Groenewegen Dames 25-29 5 k 00:33:17
10 1003 Sebastiaan Zitman Heren 40-44 5 k 00:24:47
16 1004 Lieke Meijer Dames 35-39 5 k 00:32:26
10 1005 Marcel Cuvelier Heren 45-49 5 k 00:26:32
7 1006 Pim Möhring Heren 30-34 5 k 00:21:58
9 1007 Monique Kroeze Dames 60-64 5 k 00:33:26
7 1009 Hanneke Verveen Dames 55-59 5 k 00:33:03
11 1010 Rob van der Gaag Heren 45-49 5 k 00:26:46
15 1501 Peter te Beest Heren 30-34 10 k 00:52:37

 

Kampioenen van Voorschoten

Afstand Dames   Heren  
5 km Martine Hendriksen 00:21:17 Jorn Gerrits 00:15:42
10 km Dorinda Bolte 00:41:07 Allard Lambers 00:36:45
10 EM Irene Kuin 01:09:27 Dennis Rog 00:57:14

En wat deden er veel van voorschoten '97 mee!

Jorn (1), Dorinda (2) , Irene (1)  en Eeke (2) haalden ook het overall podium.

# Cat. Naam Categorie Afstand Tijd
1 Jorn Gerrits Heren 25-29 5 k 00:15:42
1 Berry Veldkamp Heren 30-34 5 k 00:17:10
3 Wouter Dollekamp Heren 20-24 5 k 00:18:54
5 Olivier Ferrier Jongens 16 t/m 19 5 k 00:19:57
1 Anne Zekveld Dames 25-29 5 k 00:21:28
1 Janneke van Gent Dames 35-39 5 k 00:21:47
3 Amanda Rog Dames 30-34 5 k 00:22:40
2 Mirjan van Ormondt Dames 40-44 5 k 00:23:06
1 Véronique Verweij Meisjes 16 t/m 19 5 k 00:23:09
3 Marloes Rooijakkers Dames 35-39 5 k 00:23:31
5 Mariken Segers Dames 50-54 5 k 00:25:27
2 Rosa den Outer Meisjes 16 t/m 19 5 k 00:26:00
2 Julienne Moll Dames 25-29 5 k 00:26:12
9 Maurice Putker Heren 55-59 5 k 00:26:37
10 Tekin Kutlubay Heren 55-59 5 k 00:27:00
5 Marry van der Wees Dames 40-44 5 k 00:27:46
6 Maartje Smit Dames 40-44 5 k 00:28:01
8 Monique Riphagen Dames 50-54 5 k 00:28:29
14 Roderick van Kempen Heren 40-44 5 k 00:31:06
11 Lianne Groeneveld Dames 40-44 5 k 00:31:45
8 Ellen Vroon Dames 60-64 5 k 00:33:14
13 Francis Van der Schalk Dames 45-49 5 k 00:33:16
8 Rosa Brink-Elshoff Dames 55-59 5 k 00:33:16
9 Louise Schrijver Dames 55-59 5 k 00:33:16
3 Ton Borsboom Heren 75+ 5 k 00:33:16
12 Elke Weenink - Widmann Dames 50-54 5 k 00:33:20
13 Corine Putker-Schmal Dames 50-54 5 k 00:33:20
15 Mariken Ederveen Dames 50-54 5 k 00:33:53
12 Miriam van den Heuvel Dames 55-59 5 k 00:34:36
11 Annelies Staal Dames 60-64 5 k 00:35:33
3 Allard Lambers Heren 35-39 10 k 00:36:45
1 Andre Pont Heren 50-54 10 k 00:38:50
1 Dorinda Bolte Dames 30-34 10 k 00:41:07
9 Johan Ellen Heren 50-54 10 k 00:43:34
9 Alex Sangers Heren 30-34 10 k 00:43:56
10 Freek Klein Heren 30-34 10 k 00:43:58
18 Mark Versteden Heren 35-39 10 k 00:44:27
11 Bob van Haastrecht Heren 40-44 10 k 00:45:08
15 Michiel Wagenaar Heren 50-54 10 k 00:46:39
14 Walter Boon Heren 30-34 10 k 00:47:25
5 Marieke Sannen Dames 50-54 10 k 00:49:30
4 Fenna De Pee Dames 40-44 10 k 00:49:51
4 Maaike Ragay Dames 45-49 10 k 00:50:33
23 Erik van Fraassen Heren 50-54 10 k 00:51:49
2 Ingeborg de Boorder-Bartelds Dames 60-64 10 k 00:51:51
20 Martin Brussee Heren 55-59 10 k 00:52:05
6 Petra van der Aa Dames 50-54 10 k 00:52:36
29 Menno Halma Heren 50-54 10 k 00:54:08
10 Sanne Brummel Dames 30-34 10 k 00:55:34
4 Marlous Jespers Dames 60-64 10 k 00:55:41
12 Lenny Marchand Jongens 16 t/m 19 10 k 01:00:36
14 Marjolein Donkerbroek Dames 35-39 10 k 01:00:50
17 Nanda van der Burg Dames 45-49 10 k 01:01:33
8 Ad Janse de Jonge Heren 70-74 10 k 01:02:31
18 Eveline Zoet Dames 45-49 10 k 01:03:11
2 Dennis Rog Heren 30-34 10 E 00:57:14
1 Irene Kuin Dames 25-29 10 E 01:09:27
4 Roeland Berger Heren 30-34 10 E 01:09:33
1 Eeke Landman - Sinnema Dames 45-49 10 E 01:09:47
12 Bastiaan Langeveld Heren 40-44 10 E 01:19:24
13 Robin Menning Heren 50-54 10 E 01:21:19
5 Maaike van Huizen Dames 25-29 10 E 01:32:20

24 mrt 20024: Zandvoort Circuit Run

# in cat Naam Categorie Afstand Tijd Tempo
591 Waldo de Boer Men 10 EM Recreanten 01:19:48 04:58 min/km
30 Rapid Rosie Guijt Women 10 EM Business Run 01:25:54 05:20 min/km
1311 Edwin Bronsgeest Men 10 EM Recreanten 01:27:55 05:28 min/km
397 Joan van Straalen Women 10 EM Recreanten 01:33:35 05:49 min/km

23 mrt 2024: 135e Kagerzoom parkrun 

POSITIE /GESLACHT PARKRUNNER GESLACHT LEEFTIJDSGROEP AFSTAND TIJD
9 Roos GUIJT Vrouw SV30-34 5 km 29:10

16 maart 2024: 70e Reeuwijkse Plassenloop 

PLAATS IN CAT NAAM CATEGORIE AFSTAND NETTO
1 Isabel van Alderwegen M-9 1100 METER 3:53
3 Jasmine van Alderwegen M-12 2400 METER 10:15
41 Michiel van der Wees MAN 10 KM 45:14

16 maart 2024: 1e Clubcircuit Panbos

Podium_DamesPodium_Heren

Dames t/m 44 Heren t/m 44
1 Janneke van Gent 26:31 1 Dennis Rog 21:10
2 Jessica Rijsdijk 31:14 2 Berry Veldkamp 21:11
3 Tessa Ammerlaan 33:38 3 Loek van Steijn 22:13
4 Marjolein Donkerbroek 34:46 4 Roeland Berger 22:19
      5 Wouter Dollekamp 22:25
      6 Alex Sangers 25:03
      7 Joost van Kempem 25:15
      8 Timo Könemann 28:17
      9 Reinier Könemann 28:29
      10 Roderick Van Kempen 31:43
Dames 45+ Heren 45+
1 Eeke Landman-Sinnema 24:02 1 Bert Boter 22:28
2 Marieke Sannen 29:12 2 Robin Zoet 23:59
  Els Wiegel(g) 31:26 4 Michiel Wagenaar 25:43
3 Joan van Straalen 31:36 5 Waldo De Boer 27:02
4 Fee Man 31:37   Gé de Munk(g) 27:45
  Marieke de Pee(g) 35:02 6 Edwin Bronsgeest 28:22
      7 Arjan Vos 31:22
      8 Rob Rog 32:06
      9 Hein van der Kallen 32:16
      10 Frank den Herder 32:52
      11 Tekin Kutlubay 33:03

10 mrt 2024: CPC Loop Den Haag

Heel veel lopers van Voorschoten '97 op de halve marathon !

# in cat Naam Categorie Afstand Chip time tempo
58 Roderick Van Kempen M35 5 km 00:29:13 05:51 min/km
18 Waldo De Boer M55 10 km 00:47:40 04:46 min/km
1196 Rapid Rosie Guijt Vsen 10 km 01:00:54 06:05 min/km
73

Jorn Gerrits

Msen 21,1 km 01:13:49 03:30 min/km
109

Dennis Rog

Msen 21,1 km

01:16:33

03:38 min/km

211

Allard Lambers

Msen

21,1 km

01:20:42

03:50 min/km

37 Bert Boter M45 21,1 km

01:22:04

03:53 min/km

136

Loek van Steijn

M35

21,1 km

01:25:42

04:04 min/km

36

André Pont

M50

21,1 km

01:27:03

04:08 min/km

38

Irene Kuin

Vsen

21,1 km

01:28:08

04:11 min/km

6

Eeke Landman-Sinnema

V45

21,1 km

01:29:24

04:14 min/km

55

Dorinda Bolte

Vsen

21,1 km

01:29:28

04:14 min/km

167

Bas van Benschop

M45 21,1 km

01:34:09

04:28 min/km

164

Armand Schuurman

M45 21,1 km

01:35:42

04:32 min/km

69

Arnold Verkuylen

M50

21,1 km

01:41:24

04:48 min/km

678 Martijn van de Kamp M40

21,1 km

01:47:11

05:05 min/km

460

Bob van Haastrecht

M40 21,1 km

01:47:40

05:06 min/km

230

Michiel Wagenaar

M50

21,1 km

01:48:57

05:10 min/km

24 Marieke Sannen V50 21,1 km

01:51:48

05:18 min/km

116

Mirjan van Ormondt

V40

21,1 km

01:52:34

05:20 min/km

113

Fenna de Pee

V40

21,1 km

01:55:53

05:30 min/km

409

Robin Menning

M50

21,1 km

01:57:45

05:35 min/km

371

Theo Sietsema

M55

21,1 km

02:02:01

05:47 min/km

1029

Ralph Kijk In De Vegte

M35

21,1 km

02:03:58

05:53 min/km

1653

Jessica Rijsdijk

Vsen 21,1 km

02:08:20

06:05 min/km

21

Frank den Herder

M70

21,1 km

02:10:42

06:12 min/km

192

Michel van der Plas

M60

21,1 km

02:12:24

06:17 min/km
1707

Tessa Ammerlaan

Vsen 21,1 km

02:12:41

06:17 min/km

9 mrt 2024: 133e Kagerzoom parkrun 

POSITIE /GESLACHT PARKRUNNER GESLACHT LEEFTIJDSGROEP AFSTAND TIJD
8 Roos GUIJT Vrouw SV30-34 5 km 28:59

3 mrt 2024 : Semi de Paris

# in cat Naam Categorie Afstand Tijd Tempo
837 Roos Guijt SEF ½ Marathon 01:41:21 4:48 min/km

3 mrt 2024: De 20 van Alphen

Op de 1 km deden 585 meisjes mee. En dan gewoon 1 en 2 worden!

# in cat naam categorie afstand tijd Tempo
1 Isabel van Alderwegen F 1 km 4:32 04:32 min/km
2 Jasmine van Alderwegen F 1 km 4:39 04:39 min/km
8 Anne Zekveld V 10 km 46:18 04:38 min/km
128 Arnold Verkuylen M 10 km 46:37 04:40 min/km

2 mrt 2024 : 3bergenLOOP, Driebergen

Plts Naam Categorie Afstand Netto Tempo
168 Nanda Van der Burg V 10 KM 1:06:20 6:38 min/km

2 mrt 2024: Krokusloop, Katwijk

PLAATS NAAM CATEGORIE AFSTAND TIJD
1 Isabel van Alderwegen M8-9 1 KM 4:08
1 Jasmine van Alderwegen M1013 2 KM 8:57

25 feb 2024: NSL NederStrandLoop, Noordwijk

Eeke ook eerste Dame overall

Plaats in cat Naam Categorie Afstand Netto tijd
3. Marieke Sannen Dames 50-54 Ca 7,7 km 0:40:59
3. Ingeborg De Boorder-Bartelds Dames 55-59 Ca 7,7 km 0:41:59
3. Loek  van Steijn Heren 35-39 Ca 15,5 km 1:05:48
1. Eeke Landman-Sinnema Dames 45-49 Ca 15,5 km 1:08:09

18 feb 2024: Lansingerland Run

# IN CAT NAAM CATEGORIE AFSTAND TIJD TEMPO
5 Amanda Rog V 5km 23:30 4:42 MIN/KM

17 feb 2024: 130e Kagerzoom parkrun 

POSITIE /GESLACHT PARKRUNNER GESLACHT LEEFTIJDSGROEP AFSTAND TIJD
2 Roos GUIJT Vrouw SV30-34 5 km

23:30

27 Hein VAN DER KALLEN Man VM70-74 5 km

26:08

11 feb 2024: Groet uit Schoorl Run

Pos in cat naam categorie afstand tijd tempo
32 Reinier Könemann M40 21,1 km 01:32:08 04:22 min/km
69 Joost van Kempen M40 21,1 km 01:42:03 04:50 min/km
58 Michel van der Plas M60 21,1 km 02:16:53 06:29 min/km
12 Loek van Steijn M35 30 km 02:00:14 04:00 min/km

10 feb 2024: Aarcross, Alphen aan den Rijn

PLAATS NAAM CATEGORIE AFSTAND TIJD TEMPO
1 Isabel van Alderwegen U10-M 1325M 6:05 4:35 min/km
17 Jasmine van Alderwegen U14-M 1720M 8:55 5:11 min/km

4 feb 2024: Midwintermarathon, Apeldoorn

# in cat Naam categorie Onderdeel Netto tijd tempo
42 Judith van der Pluijm VSEN Acht van Apeldoorn (8 km) 36:33 4:34 min/km
157 Michiel van der Wees M40 Asselronde (25 km) 2:04:37 4:59 min/km

3 feb 2024: Duin Strandloop Katwijk

PLAATS NAAM CATEGORIE AFSTAND TIJD
1 Isabel van Alderwegen M8-9 1 KM 4:22

28 jan 2024: Uithoorns Mooiste de Loop

Een druk bezochte loop in Uithoorn in een mooi zonnetje. 

Eeke was alweer 2e overall !

# Cat. Naam Categorie Afstand Tijd
3 Roos Guijt Dames 30-34 5 k 00:22:05
5 Marloes Rooijakkers Dames 35-39 5 k 00:23:43
11 Ralph Kijk in de Vegte Heren 35-39 5 k 00:24:38
9 Rosa den Outer Meisjes 16 t/m 19 5 k 00:27:28
11 Nanda van der Burg Dames 45-49 5 k 00:28:25
13 Elke Weenink - Widmann Dames 50-54 5 k 00:29:03
2 Jorn Gerrits Heren 25-29 10 k 00:32:58
7 Allard Lambers Heren 35-39 10 k 00:36:33
4 Andre Pont Heren 50-54 10 k 00:39:39
3 Dorinda Bolte Dames 30-34 10 k 00:42:01
20 Walter Boon Heren 30-34 10 k 00:48:24
5 Marlous Jespers Dames 60-64 10 k 00:57:24
24 Eveline Zoet Dames 45-49 10 k 01:03:31
2 Dennis Rog Heren 30-34 10 EM 00:58:28
6 Loek van Steijn Heren 35-39 10 EM 01:02:52
1 Eeke Landman - Sinnema Dames 45-49 10 EM 01:09:25

27 jan 2024: 127e Kagerzoom parkrun 

POSITIE /GESLACHT PARKRUNNER GESLACHT LEEFTIJDSGROEP AFSTAND TIJD
19 Roos GUIJT Vrouw SV30-34 5 km

32:12

21 jan 2024: Halve Marathon Zoetermeer

# in cat naam cat afstand tijd tempo
1 Isabel van Alderwegen MG1-5 1.5 km 6:56 4:37MIN/KM
4 Jasmine van Alderwegen MG6-8 1.5 km 7:02 4:41 MIN/KM
2 Jorn Gerrits MSEN 5 km 16:21 3:16 MIN/KM
5 Marloes Rooijakkers V35 10 km 52:01 5:13 MIN/KM
13 Allard Lambers MSEN 21.1 km 1:21:27 3:52 MIN/KM

20 jan 2024: Westduincross HAAG Atletiek

PLAATS IN CAT NAAM CATEGORIE AFSTAND TIJD
10 Berry Veldkamp MS LANGE CROSS 8200m 36:16
9 Andre Pont M45 LANGE CROSS 8200m 38:11
4 Janneke van Gent V35 LANGE CROSS 8200m 44:05

14 jan 2024: NSL Stayokay Duintrail, te Noordwijk

AV-NSL plaatst (nog) geen uitslag ☹. Maar uit welingelichte bron

naam categorie afstand tijd
Marieke Sannen Dames 20 km trail Ca 2:02:00
Ingeborg de Boorder Dames 20 km trail Ca 2:02:00

14 jan 2024: 5e Gaasperplascross, Amsterdam

Plts Naam Categorie Afstand Tijd Tempo
26 Niek Molenaar MM 8400M 44:02 5:14 min/km

14 jan 2024: NN Egmond Halve Marathon

POS IN CAT NAME CATEGORY DISTANCE CHIP TIME PACE
91 Dennis Rog Msen ½ marathon 01:19:59 03:47 min/km
642 Roeland Berger Mrec ½ marathon 01:32:34 04:23 min/km
3218 Arnold Verkuylen Mrec ½ marathon 01:46:47 05:04 min/km

7 jan 2024: Running Totaal Nieuwjaarsloop Leiden

# Cat. Naam Categorie Afstand Tijd
1 Berry Veldkamp Heren 30-34 5 k 00:17:59
4 Col Grootjans Heren 55-59 5 k 00:21:03
2 Amanda Rog Dames 30-34 5 k 00:23:21
2 Marloes Rooijakkers Dames 35-39 5 k 00:25:05
6 Nanda van der Burg Dames 45-49 5 k 00:29:18
9 Elke Weenink-Widmann Dames 50-54 5 k 00:30:02
18 Roos Guijt Dames 30-34 5 k 00:31:36
4 Jorn Gerrits Heren 25-29 10 k 00:34:25
5 Allard Lambers Heren 35-39 10 k 00:36:52
4 Bert Boter Heren 45-49 10 k 00:38:16
3 Andre Pont Heren 50-54 10 k 00:39:50
12 Reinier Könemann Heren 40-44 10 k 00:41:26
2 Dorinda Bolte Dames 30-34 10 k 00:43:14
25 Walter Boon Heren 30-34 10 k 00:48:15
24 Robin Menning Heren 50-54 10 k 00:48:39
17 Waldo de Boer Heren 55-59 10 k 00:48:55
13 Petra van der Aa Dames 50-54 10 k 00:55:22
5 Marlous Jespers Dames 60-64 10 k 00:57:31
35 Tekin Kutlubay Heren 55-59 10 k 00:59:54
39 Bas Leijen Heren 55-59 10 k 01:04:55
3 Dennis Rog Heren 30-34 15 k 00:54:57
2 Loek van Steijn Heren 35-39 15 k 00:57:23
1 Eeke Landman-Sinnema Dames 45-49 15 k 01:05:23

6 jan 2024: 124e Kagerzoom parkrun 

POSITIE /GESLACHT PARKRUNNER GESLACHT LEEFTIJDSGROEP AFSTAND TIJD
17 Hein VAN DER KALLEN Man VM70-74 5 km 25:58

31 dec 2023: Oliebollencross Delft

PLAATS NAAM CATEGORIE AFSTAND TIJD
13 Andre Pont M KORTE CROSS 4.6 km 21:12
28 Marijke Visscher V KORTE CROSS 4.6 km 32:50
33 Marlous Jespers V KORTE CROSS 4.6 km 33:57
83 Joost van Kempen M LANGE CROSS 9.2 km 52:56

31 dec 2023: Sylvestercross Soest

# Naam Onderdeel Afstand Netto tijd tempo
3 Isabel van Alderwegen Jongens/meisjes U10 1300 m 6:08 4:43 min/km
31 Jasmine van Alderwegen Meisjes U14 2000m 9:59 5:00 min/km

30 dec 2023: 122e Kagerzoom parkrun 

POSITIE/GESLACHT PARKRUNNER GESLACHT LEEFTIJDSGROEP AFSTAND TIJD
9 Col GROOTJANS Man VM55-59 5 km 20:50
12 Roos GUIJT Vrouw SV30-34 5 km 29:46

23 dec 2023: 121e Kagerzoom parkrun 

Deze gratis run wordt ELKE zaterdag gehouden, en Roos deed al heel vaak mee.

POSITIE /GESLACHT PARKRUNNER GESLACHT LEEFTIJDSGROEP AFSTAND TIJD
12 Roos GUIJT Vrouw SV30-34 5 km 31:45

23 dec 2023: Linschotenloop

PLAATS NAAM CAT AFSTAND NETTO
2 Isabel van Alderwegen M-13 2.2 KM 9:40
6 Jasmine van Alderwegen M-13 2.2 KM 10:24
43 Alex Sangers MAN 5.3 KM 23:22
12 Irene Kuin VSEN 21.1 KM 1:28:01
25 Marieke Sannen-Adamse V45 21.1 KM 1:53:04
9 Ingeborg de Boorder-Bartelds V55 21.1 KM 1:53:53
41 Petra van der Aa V45 21.1 KM 1:58:17

16 dec 2023: NK Cross Eersel

Isabel van Alderwegen

Wow! Zilver op een NK !!!

Plts Naam Categorie Afstand Tijd Tempo
2 Isabel van Alderwegen MU10 1220 m cross 5:30 4:30 min/km

17 dec 2023: Ter SpeckeLoop, Lisse

Eeke werd ook 2e overall!

# Cat. Naam Categorie Afstand Tijd
2 Berry Veldkamp Heren 30-34 5 k 00:17:15
3 Bastiaan Langeveld Heren 40-44 5 k 00:18:03
4 Roeland Berger Heren 30-34 5 k 00:18:31
4 Amanda Rog Dames 30-34 5 k 00:22:24
4 Marloes Rooijakkers Dames 35-39 5 k 00:24:22
2 Rosa den Outer Meisjes 16 t/m 19 5 k 00:26:17
8 Elke Weenink-Widmann Dames 50-54 5 k 00:30:10
1 Jorn Gerrits Heren 25-29 10 k 00:33:47
7 Loek van Steijn Heren 35-39 10 k 00:37:15
4 Bert Boter Heren 45-49 10 k 00:37:24
3 Andre Pont Heren 50-54 10 k 00:38:01
5 Reinier Könemann Heren 40-44 10 k 00:39:47
30 Walter Boon Heren 30-34 10 k 00:49:24
5 Petra van der Aa Dames 50-54 10 k 00:51:48
6 Marlous Jespers Dames 60-64 10 k 00:57:22
3 Dennis Rog Heren 30-34 15 k 00:56:29
1 Eeke Landman-Sinnema Dames 45-49 15 k 01:04:21

10 dec 2023: Bruggenloop Rotterdam 2023

# in cat Naam Categorie Afstand Tijd Tempo
15 Bert Boter M45 15 km 0:59:26 03:58 min/km
207 Fenna de Pee M40 15 km 01:16:29 05:06 min/km
549 Marcel Meima M50 15 km 01:29:27 05:58 min/km

9 dec 2023: 7e ClubCircuit Snowworld

Dames t/m 44 Heren t/m 44
1 Tessa Ammerlaan  31:23 1 Berry Veldkamp  19:43
      2 Loek van Steijn  20:01
      3 Bastiaan Langeveld  20:28
      4 Roeland Berger  21:45
      5 Wouter Dollekamp  23:01
Dames 45+ Heren 45+
  Esther v.d. Ende (g) 26:25 1 André Pont  20:42
1 Marieke Sannen  27:15 2 Bert Boter  20:48
2 Ingeborg de Boorder-Bartelds  27:22 3 Robin Zoet  23:23
  Elle van Boven (g) 27:24   Henk Braam (g) 24:15
  Els Wiegel (g) 29:10 4 Michiel Wagenaar  25:01
  Jeannette Vink (g) 29:14 5 Waldo De Boer  25:13
  Marieke de Pee (g) 35:37 6 Hein van der Kallen  28:05
3 Corrie Mechelse  38:18 7 Arjan Vos  28:23
4 Annelies Staal  39:39 8 Frank den Herder  28:41
      9 Tekin Kutlubay  30:50

3 dec 2023: Valencia marathon

# in cat Name Category Distance Real time Pace
60 Landman-Sinnema, Eeke F-W45 Marathon 3:16:04 4,39

Nienke was ingeschreven maar is niet gestart. 

2 dec 2023: Duinloopcircuit Sinterklaasloop, Katwijk

Plts Naam Categorie Afstand Tijd Tempo
1 Jasmine van Alderwegen M1012 2 KM (10 T/M 13 JR) 10:01 5:00 min/km

26 nov 2023: Schneebergtrail, Vaals

Pos in cat. Naam categorie Afstand Netto tijd
3 Col Grootjans M50+ 11 km trail 0:59:00
2 Niek Molenaar M60+ 11 km trail 1:10:08

25 nov 2023: Meijendelloop, Wassenaar

PLAATS NAAM CATEGORIE AFSTAND TIJD
3 Judith van der Pluym V20 25 km 2:17:09
7 Allard Lambers M30 25 km 1:44:11
42 Loek van Steijn M30 25 km 2:17:09

19 nov 2023: HRR 1vd4 Clingendaelcross, Den Haag

Plts in cat Naam Categorie Afstand Tijd Tempo
22 Michiel Wagenaar M45 LANGE CROSS, 8,8 km 38:02 4:45 min/km

19 nov 2023: Zevenheuvelenloop

Wat gaat dat hard!

# in cat Naam categorie afstand tijd tempo
197 Jorn Gerrits MSR 15 km 00:54:07 03:36 min/km
57 Andre Pont M50 15 km 01:01:00 04:04 min/km
84 Irene Kuin VSR 15 km 01:01:35 04:06 min/km
116 Dorinda Bolte VSR 15 km 01:03:57 04:16 min/km
236 Reinier Könemann M40 15 km 01:03:51 04:15 min/km
10 Eeke Landman-Sinnema V45 15 km 01:05:37 04:22 min/km
1445 Wouter Dollekamp MSR 15 km 01:07:39 04:31 min/km
1796 Walter Boon MSR 15 km 01:09:43 04:39 min/km
398 Armand Schuurman M45 15 km 01:10:44 04:43 min/km
312 Eva van der Bent VSR 15 km 01:10:45 04:43 min/km
313 Judith van der Pluijm VSR 15 km 01:10:46 04:43 min/km
1 Robin Menning X50 15 km 01:15:13 05:01 min/km
885 Arnold Verkuylen M50 15 km 01:22:00 05:28 min/km

19 nov 2023: De Ronde Venen Marathon

Ilona, Marieke, Ingeborg  en Marijke liepen de duo marathon.

PLAATS NAAM CATEGORIE AFSTAND NETTO
17 Voorschoten '97 team 1 TM_VW DUO MARATHON 3:55:34
19 Ilona Stoop TM_VW DUO MARATHON 3:57:09
274 Frank den Herder MAN MARATHON 5:23:20

18 nov 2023: ZevenheuvelenNacht

# in cat Naam categorie afstand tijd Tempo
38 Judith van der Pluijm VSR 7 km 32:10 04:36 min/km
23 Els Niersman V55 7 km 40:35 05:48 min/km
24 Louise Schrijver V55 7 km 40:36 05:48 min/km
18 Ellen Vroon V60 7 km 40:51 05:50 min/km
185 Elke Weenink-Widmann V50 7 km 45:51 06:33 min/km

12 nov 2023: NSL boscross

# in cat Naam Categorie Afstand Eindtijd
2. Marieke Sannen Dames 45-49 10 km cross 0:55:10
2. Ingeborg de Boorder-Bartelds Dames 55-59 10 km cross 0:55:20

11 nov 2023: Zuidduinloop, Katwijk

Plts Naam Categorie Afstand Tijd Tempo
1 Isabel van Alderwegen M8-9 1 KM 4:41 4:41 min/km
1 Jasmine van Alderwegen M1013 2 KM 9:58 4:59 min/km

11 nov 2023: Devil's Trail - Schiermonnikoog  

Plts Naam Categorie Afstand Tijd Tempo
2 Jorn Gerrits MAN LUCIFER TRAIL 15 km 1:11:28 4:45 min/km
32 Dorinda Bolte VROUW MOZES TRAIL – 30 km 3:35:29 7:10 min/km

10 nov 2023: Devil's Trail - Schiermonnikoog  

Plts Naam Categorie Afstand Tijd Tempo
157 Jorn Gerrits MAN NIGHT TRAIL 10 km 1:07:12 6:43 min/km
83 Dorinda Bolte VROUW NIGHT TRAIL - 1 1:07:24 6:44 min/km

12 nov 2023: Athens Authentic Marathon

Rank overall BIB Name categorie afstand Finish
1600 3548 BOTER BERT M45 marathon 03:34:30
5604 7627 VAN KEMPEN JOOST M40 marathon 04:14:10

11 nov 2023: 6e ClubCircuit Wassenaarseslag

Dames t/m 44 Heren t/m 44
1 Janneke van Gent  22:50 1 Dennis Rog  17:36
2 Tessa Ammerlaan  27:50 2 Berry Veldkamp  18:03
      3 Bastiaan Langeveld  18:53
      4 Roeland Berger  19:15
      5 Wouter Dollekamp  19:22
Dames 45+ Heren 45+
1 Eeke Landman-Sinnema  21:10   Egon van den Broek (g) 19:28
  Esther v.d. Ende (g) 24:45 1 Robin Zoet  21:29
      2 Waldo De Boer  22:51
        Gé de Munk (g) 24:35
      3 Tekin Kutlubay  26:42
      4 Arjan Vos  27:31

5 nov 2023: De Zilveren Turfloop

# Cat. Naam Afstand Categorie Tijd
1 Berry Veldkamp 5 k Heren 30-34 00:18:10
2 Bastiaan Langeveld 5 k Heren 40-44 00:18:39
1 Wouter Dollekamp 5 k Heren 20-24 00:19:57
10 Timo Könemann 5 k Jongens 12 t/m 15 00:24:26
8 Reinier Könemann 5 k Heren 40-44 00:24:28
4 Frank van der Valk 5 k Heren 50-54 00:24:49
4 Rosa den Outer 5 k Meisjes 16 t/m 19 00:26:21
2 Marloes Rooijakkers 5 k Dames 35-39 00:26:25
10 Nanda van der Burg 5 k Dames 45-49 00:29:09
1 Jorn Gerrits 10 k Heren 25-29 00:35:38
3 Andre Pont 10 k Heren 50-54 00:38:51
8 Roeland Berger 10 k Heren 30-34 00:39:21
1 Dorinda Bolte 10 k Dames 30-34 00:41:02
2 Anne Zekveld 10 k Dames 25-29 00:46:33
22 Walter Boon 10 k Heren 30-34 00:48:34
4 Petra van der Aa 10 k Dames 50-54 00:54:15
20 Charlotte Bornhaupt 10 k Dames 45-49 01:06:53
3 Dennis Rog 10 E Heren 30-34 01:00:57
1 Eeke Landman-Sinnema 10 E Dames 45-49 01:10:58

29 oktober 2023: Halve Marathon Oostland, Pijnacker

PLAATS NAAM CATEGORIE AFTAND NETTO TEMPO
4 Isabel van Alderwegen M 12 2000 METER 9:37 4:48 min/km
5 Jasmine van Alderwegen M 12 2000 METER 9:46 4:53 min/km

21 okt 2023: Noordduinloop, Katwijk

Plts Naam Categorie Afstand Tijd Tempo
1 Isabel van Alderwegen M8-9 1 KILOMETER 4:40 4:40 min/km
1 Jasmine van Alderwegen M10-13 2 KILOMETER 9:43 4:51 min/km

21 okt 2023: 1vd4 Haag Atletiek, Den Haag

Plts Naam Categorie Afstand Tijd Tempo
4 Roderick van Kempen M35 5 KM 27:28 5:29 min/km

15 okt 2023: Amsterdam Marathon

Nienke is wegens blessure niet gestart. 

# in cat Naam Categorie afstand tijd tempo
327 Reinier Könemann M40 marathon 03:13:36 4:35 min/km

8 okt 2023: Marathon Eindhoven 

Jorn is nieuw lid, maar liep al langer heel hard!

Pl in cat naam category distance time pace
58 Jorn Gerrits Msen marathon 02:48:51 4:00 min/km
75 Allard Lambers Msen marathon 02:54:40 4:22 min/km

7 okt 2023:  Kustmarathon Zeeland, Zoutelande 

Plts in cat Naam Categorie Afstand Netto Tempo
182 Michel van der Plas M55 MARATHON 5:36:13 7:58 min/km

7 okt 2023: 5e ClubCircuit Boerderij 't Geertje

Podium_DamesPodium_Heren

Dames t/m 44 Heren t/m 44
1 Dorinda Bolte  19:43 1 Loek van Steijn  18:38
2 Janneke van Gent  22:19 2 Berry Veldkamp  18:39
3 Amanda Rog  22:41 3 Bastiaan Langeveld  18:41
        Koen de Jons (g) 19:24
      4 Wouter Dollekamp  20:22
      5 Joost van Kempen  21:28
Dames 45+ Heren 45+
1 Eeke Landman-Sinnema  21:02 1 André Pont  19:10
2 Marieke Sannen  24:43 2 Bert Boter  19:43
3 Ingeborg de Boorder-Bartelds  25:17 3 Robin Zoet  20:32
  Esther v.d. Ende (g) 25:43   Henk Braam (g) 22:01
4 Marijke Rog  26:20 4 Waldo De Boer  22:24
5 Fee Man  28:05 5 Robin Menning  22:37
  Anjo Roos (g) 28:21 6 Gert de Koning  22:49
6 Marijke Visscher  29:00 7 Ton Goossen  23:12
7 Annelies Staal  36:18 8 Edwin Bronsgeest  23:51
      9 Jeroen Sannen  24:15
      10 Hein van der Kallen  24:57
      11 Frank den Herder  25:40
      12 Rob Rog  26:53
      13 Tekin Kutlubay  27:35
      14 Siem Nugteren  27:51
      15 Arjan Vos  28:05

1 okt 2023 : Bredase Singelloop

# in cat Naam Categorie Afstand Netto tijd
4 Eeke Landman-Sinnema V45 Wedstrijd halve marathon 1:35:24
339 Joost van Kempen Mrec prestatieloop halve marathon 1:44:00

30 sep 2023: Halve marathon van Katwijk

Isabel ook 1e Overall en wat een snelheid !

# IN CAT NAAM CATEGORIE AFSTAND TIJD TEMPO
1 Isabel van Alderwegen V 1 km 4:09 4:09 MIN/KM
1 Jasmine van Alderwegen V 2 km 9:06 4:33 MIN/KM
5 Andre Pont M 5 km 21:53 4:23 MIN/KM
2 Amanda Rog-Wassenaar V 5 km 25:09 5.02 MIN/KM
38 Gert de Koning M 10 km 49:22 5.00 MIN/KM
61 Niek Molenaar M 10 km 53.55 5.24 MIN/KM
16 Marloes Rooijakkers V 10 km 55.51 5.37 MIN/KM
27 Tessa Ammerlaan V 15 km 1:39:00 6.40 MIN/KM
3 Dennis Rog M sen HALVE MARATHON 1:25:45 4.04 MIN/KM
2 Bert Boter M 45 HALVE MARATHON 1:29:09 4.14 MIN/KM
23 Marcel Boskamp M 35 HALVE MARATHON 1:40:30 4.46 MIN/KM
63 Frank den Herder M55 HALVE MARATHON 2:11:06 6.15 MIN/KM

24 sep 2023: Geuzenloop, Zoetermeer

POS IN CAT NAME CATEGORY DISTANCE CHIP TIME
13 Walter Boon M30 5 km 00:23:52

24 sep 2023: StraLugano, Zwitserland

Nienke Brinkman wint de halve marathon in Lugano! 

Place Atleta Cat Distance Time
1 BRINKMAN NIENKE Woman 1/2 marathon 1:09:26
15 VAN KEMPEN RODERICK M30 5 km 0:25:55

24 sep 2023: Robin Hood Half Marathon, Nottingham

RobinHood

POS NAME CATEGORY DISTANCE CHIP TIME
109 Maurice van den Heuvel M50 1/2 MARATHON 01:22:12
1286 Tekin Kutlubay M50 1/2 MARATHON 01:46:57
1287 Waldo de Boer M55 1/2 MARATHON 01:46:58
2610 Frank Snieder M55 1/2 MARATHON 02:03:21
2615 Edwin Bronsgeest M50 1/2 MARATHON 02:03:25
2616 Joan Ribbe F60 1/2 MARATHON 02:03:26
3921 Fee Man F50 1/2 MARATHON 02:22:11
3922 Arjan Vos M65 1/2 MARATHON 02:22:12
4486 Mirjam van der Westen F55 1/2 MARATHON 02:32:17
4487 Linda de Blaer F55 1/2 MARATHON 02:32:19

Maurice on Fire ?

17 sep 2023: Dam Tot Damloop, Amsterdam

Voor de recreatielopers was de tijdswaarneming uitgeschakeld.

10 sep 2023: Singelloop Enschede

Plts Naam Categorie Afstand Netto Tempo
8 Irene Kuin VSEN 5EM/8KM WEDSTRIJD 32:23 4:01 min/km

9/10 sep 2023: St Pietersbear Trail, Maastricht

2 dagen trail in de hitte! 

Pos. M/F Name cat Distance Time 14KM Time 18KM Challenge Time
F.2 Dorinda Bolte F 14km + 18 km Challenge 1:16:39 1:38:33 2:55:12

3 sep: Big 10 , Rotterdam

Uitslag van https://my.raceresult.com/251388/results, maar onder voorbehoud want organisator https://www.indierunner.nl/big10/ vermeldt nog steeds geen uitslag en uitslagen.nl ook niet. Onderstaande tijden lijken me echter wel goed.

Rang naam Categorie Afstand Netto
278 Dennis Rog Mannen 10 km 37:13:00
313 Bert Boter Mannen 10 km 37:55:00
355 Loek Steijn van Mannen 10 km 39:16:00
48 Dorinda Bolte Vrouwen 10 km 41:45:00
447 Reinier Könemann Mannen 10 km 43:04:00
471 Armand Schuurman Mannen 10 km 44:52:00

3 sep 2023: Zwemloop Wassenaar

Plts Naam Categorie Afstand Tijd Tempo
2 Robin Zoet MAN HALVE AFSTAND 41:41 7:34 min/km
15 Michiel Wagenaar MAN HALVE AFSTAND 48:38 8:50 min/km
21 Frank den Herder MAN HALVE AFSTAND 51:20 9:20 min/km
22 Walter Boon MAN HALVE AFSTAND 51:34 9:22 min/km
6 Niek Molenaar MAN DUINTRAILLOOP 59:47 5:58 min/km

26 augustus 2023: 4e ClubCircuit Katwijk strand-boulevard

Dames t/m 44 Heren t/m 44
1 Irene Kuin  25:53 1 Dennis Rog  21:03
2 Janneke van Gent  27:24 2 Bastiaan Langeveld  22:12
3 Amanda Rog  28:05 3 Wouter Dollekamp  24:21
4 Tessa Ammerlaan  34:06   Twan Lichtenberg (g) 34:23
Dames 45+ Heren 45+
1 Eeke Landman-Sinnema  23:51 1 Robin Zoet  22:40
  Elle van Boven (g) 29:47 2 Bert Boter  23:04
2 Marieke Sannen  29:49 3 André Pont  23:29
3 Ingeborg de Boorder-Bartelds  29:57   Henk Braam (g) 24:42
4 Charlotte Bornhaupt  39:34 4 Robin Menning  26:41
5 Corrie Mechelse  42:15 5 Waldo De Boer  27:07
6 Annelies Staal  44:16   Gé de Munk (g) 28:04
      6 Michiel Wagenaar  28:08
      7 Anton de Groot  29:12
      8 Hein van der Kallen  30:02
      9 Arjan Vos  31:39
        Peter Scheers (g) 37:08



18 t/m 20 aug 2023: Hardloop3Daagse Zeeland

# Naam Categorie Afstand dag Locatie Tijd
8 Walter Boon Man kort 7,5 km 18-8-2023 Middelburg 0:39:03
3 Walter Boon Man kort 12 km 19-8-2023 Burgh-Haamstede 0:59:55
5 Walter Boon Man kort 7,5 km 20-8-2023 Westkapelle 0:37:12
4 Walter Boon Man kort Totaal - - 2:16:10

20 aug 2023: Turfveld Zomercross, Texel

Plaats overall Naam Afstand Tijd
5 (1e dame) Roos Guyt 4150m 19:33
16 Marijke Visscher 4150m 25:58
17 Marlous Jespers 4150m 26:00
20 Charlotte Bornhaupt 4150m 27:39
5 André Pont 8300m 39:08
13 Esther van den Ende 8300m 44:25
16 Edwin Bronsgeest 8300m 46:41
20 Tessa Ammerlaan 8300m 53:16

17 aug 2023: Eindstand Strandlopen Noordwijk

Weer heel wat medailles voor wie tenminste 6 keer meeliep. 

Rang Naam Categorie Afstand Beste 6
1. Judith van der Pluijm Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 600
1. Eeke Landman-Sinnema Vrouwen Veteranen 40+ 8 km 600
2. Roos Guijt Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 598
2. Marlous Jespers Vrouwen Veteranen 60+ 4 km 596
3. Marijke Visscher Vrouwen Veteranen 60+ 4 km 595
3. Andre Pont Mannen Veteranen 50+ 4 km 592
11. Marcel Boskamp Mannen Veteranen 40+ 8 km 548
13. Walter Boon Mannen Senioren t/m 39 jaar 8 km 517

17 aug 2023: 10e Strandloop Noordwijk

Rang Naam Categorie Afstand Tijd
1. Judith van der Pluijm Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:16:27.5
3. Andre Pont Mannen Veteranen 50+ 4 km 0:16:32.9
2. Roos Guijt Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:17:58.7
1. Marlous Jespers Vrouwen Veteranen 60+ 4 km 0:23:49.9
2. Marijke Visscher Vrouwen Veteranen 60+ 4 km 0:23:55.6
8. Marcel Boskamp Mannen Veteranen 40+ 8 km 0:35:30.5
1. Eeke Landman-Sinnema Vrouwen Veteranen 40+ 8 km 0:36:10.4

12 aug 2023: Sierre-Zinal, Switzerland

Dt keer geen podium voor Nienke.

# Name category Distance Finish
1. Laukli Sophia ElitesFe 31 km trail 2:53.17,0
2. Njeru Joyce Muthoni ElitesFe 31 km trail 2:57.19,4
3. Kisang Philaries Jeruto ElitesFe 31 km trail 3:01.06,6
6. Brinkman Nienke ElitesFe 31 km trail 3:05.48,5

10 aug 2023: 9e Strandloop Noordwijk

Rang Naam Categorie Afstand Tijd
3. Andre Pont Mannen Veteranen 50+ 4 km 0:16:09.5
1. Roos Guijt Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:16:48.4
2. Judith van der Pluijm Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:17:04.1
1. Marijke Visscher Vrouwen Veteranen 60+ 4 km 0:23:53.8
8. Marcel Boskamp Mannen Veteranen 40+ 8 km 0:35:54.7

9 aug 2023: Vlietloop Rijnsburg

POS IN CAT NAME CATEGORY AFSTAND CHIP TIME
1 Roos Guijt senioren F 5 ronden 00:15:48

4 aug 2023: 38e De Vogel Strandloop, Ouddorp

Plts Naam Categorie Afstand Tijd Tempo
4 Anne Zekveld VROUW 4 KILOMETER 21:57 5:29 min/km

3 aug 2023: 8e Strandloop Noordwijk

Rang Naam Categorie Afstand Tijd
2. Andre Pont Mannen Veteranen 50+ 4 km 0:16:25.4
1. Judith van der Pluijm Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:16:53.3
2. Roos Guijt Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:17:09.2
1. Marijke Visscher Vrouwen Veteranen 60+ 4 km 0:23:44.3
1. Eeke Landman-Sinnema Vrouwen Veteranen 40+ 8 km 0:34:31.9
7. Marcel Boskamp Mannen Veteranen 40+ 8 km 0:35:06.8

27 jul 2023: 7e Strandloop Noordwijk

Rang Naam Categorie Afstand Tijd
2. Andre Pont Mannen Veteranen 50+ 4 km 0:15:59.1
1. Judith van der Pluijm Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:17:34.7
4. Roos Guijt Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:18:56.6
2. Marijke Visscher Vrouwen Veteranen 60+ 4 km 0:23:29.7
1. Eeke Landman-Sinnema Vrouwen Veteranen 40+ 8 km 0:33:12.3
15. Walter Boon Mannen Senioren t/m 39 jaar 8 km 0:42:24.6

20 jul 2023: 6e Strandloop Noordwijk

Rang Naam Categorie Afstand Tijd
3. Andre Pont Mannen Veteranen 50+ 4 km 0:16:44.4
1. Roos Guijt Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:17:02.6
2. Judith van der Pluijm Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:17:20.8
15. Walter Boon Mannen Senioren t/m 39 jaar 8 km 0:42:51.9

15 jul 2023: Veluwezoom Trail & Walk Festival, Dieren

Plts in cat Naam Categorie Afstand Netto Tempo
94 Roderick van Kempen 14M 14 KM TRAIL 1:34:14 6:16 min/km
13 Dorinda Bolte 34V 34 KM TRAIL 3:39:55 6:39 min/km

13 jul 2023: 5e Strandloop Noordwijk

Rang Naam Categorie Afstand Tijd
3. Andre Pont Mannen Veteranen 50+ 4 km 0:16:14.3
1. Roos Guijt Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:17:26.5
2. Marlous Jespers Vrouwen Veteranen 60+ 4 km 0:22:45.0
12. Walter Boon Mannen Senioren t/m 39 jaar 8 km 0:39:22.6

9 jul 2023: 10 van Noordwijk 

# in cat Naam CATEGORIE AFSTAND TIJD TEMPO
6 Irene Kuin VROUWEN -40 10-km 42:08 4:13 MIN/KM

8 jul 2023: Voorthuizen Loopt, Voorthuizen 

Plts in cat Naam Categorie Afstand Netto Tempo
1 Isabel van Alderwegen M 7-9 KIDsRUN 7-9 5:35 4:17 min/km
3 Jasmine van Alderwegen M 10-12 KIDsRUN 10-12 8:56 4:34 min/km

6 jul 2023: 4e Strandloop Noordwijk

Rang Naam Categorie Afstand Tijd
1. Judith van der Pluijm Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:17:16.5
2. Roos Guijt Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:17:35.4
2. Marlous Jespers Vrouwen Veteranen 60+ 4 km 0:22:09.7
3. Marijke Visscher Vrouwen Veteranen 60+ 4 km 0:23:47.8
1. Eeke Landman-Sinnema Vrouwen Veteranen 40+ 8 km 0:34:48.3
11. Marcel Boskamp Mannen Veteranen 40+ 8 km 0:36:32.6
15. Walter Boon Mannen Senioren t/m 39 jaar 8 km 0:39:25.0

2 jul 2023: Ironman Frankfurt

# in cat name division distance time
219 Sander Rooijakkers M35-39 1/1 triathlon 12:13:55
35 Marloes Rooijakkers F35-39 1/1 triathlon 14:32:57

1 jul 2023: Kadeloop Schipluiden

# naam categorie afstand netto tijd
142 Michiel Wagenaar Heren 12 km 59:42

29 jun 2023: 3e Strandloop Noordwijk

Rang Naam categorie Afstand Tijd
2. Andre Pont Mannen Veteranen 50+ 4 km 0:16:35.3
1. Judith van der Pluijm Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:17:48.5
1. Marlous Jespers Vrouwen Veteranen 60+ 4 km 0:22:23.3
2. Marijke Visscher Vrouwen Veteranen 60+ 4 km 0:24:00.3
1. Eeke Landman-Sinnema Vrouwen Veteranen 40+ 8 km 0:35:05.5
13. Marcel Boskamp Mannen Veteranen 40+ 8 km 0:36:39.1
16. Walter Boon Mannen Senioren t/m 39 jaar 8 km 0:44:10.0

25 jun 2023: 3Plassenloop Zoetermeer

Plaats Naam categorie afstand tijd
2 Andre Pont m 5 km 19:30

25 Jun 2023: Marathon du Mont-Blanc, France

Clas. Prénom Nom Categorie Temps
1 Sophia Laukli F 04:12:39
2 Miao Yao F 04:24:27
3 Kortazar Aranzeta Oihana F 04:25:57
- Nienke Brinkman F DNS

Wegens blessure besloot Nienke niet te starten.

23 jun 2023: Midzomertriathlon Vlietland

Pos in cat Naam Cat astand Totaal
40 Joost van Kempen M Achtste Triathlon 01:25:51
12 Marieke Sannen V Achtste Triathlon 01:29:15
65 Martijn van de Kamp M Achtste Triathlon 01:33:13
20 Ingeborg de Boorder-Bartelds V Achtste Triathlon 01:40:33
34 Francis van der Schaik V Achtste Triathlon 01:59:57
82 Fons Schrijver M Achtste Triathlon DNF *

* Fons deed, conform plan, alleen het zwemmen en fietsen

22 jun 2023: 2e Strandloop Noordwijk 

Rang Naam Categorie Afstand Tijd
2. Andre Pont Mannen Veteranen 50+ 4 km 0:17:47.9
1. Judith van der Pluijm Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:19:03.0
2. Roos Guijt Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:19:23.4
2. Marlous Jespers Vrouwen Veteranen 60+ 4 km 0:24:15.5
1. Eeke Landman-Sinnema Vrouwen Veteranen 40+ 8 km 0:38:40.4
11. Marcel Boskamp Mannen Veteranen 40+ 8 km 0:41:47.4
16. Walter Boon Mannen Senioren t/m 39 jaar 8 km 0:50:43.1

15 jun 2023: 1e Strandloop Noordwijk 

Rang Naam Categorie Afstand Tijd
3. Andre Pont Mannen Veteranen 50+ 4 km 0:16:45.8
1. Roos Guijt Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:18:20.7
2. Marijke Visscher Vrouwen Veteranen 60+ 4 km 0:24:06.5
7. Charlotte Bornhaupt Vrouwen Veteranen 40+ 4 km 0:27:06.5
1. Eeke Landman-Sinnema Vrouwen Veteranen 40+ 8 km 0:35:41.4
18. Walter Boon Mannen Senioren t/m 39 jaar 8 km 0:45:52.7
18. Marcel Boskamp Mannen Veteranen 40+ 8 km 0:46:39.6

17 juni 2023: 3e ClubCircuit Velostrada

podium DamesPodium Heren

Dames t/m 44 Heren t/m 44
1 Janneke van Gent  24:25 1 Dennis Rog  18:00
2 Tessa Ammerlaan  29:42 2 Bastiaan Langeveld  19:53
      3 Roeland Berger  20:28
        Koen de Jons (g) 20:58
      4 Wouter Dollekamp  21:12
      5 Guido van der Wolk  24:25
      6 Roderick Van Kempen  25:52
Dames 45+ Heren 45+
1 Eeke Landman-Sinnema  21:06 1 Bert Boter  18:47
  Esther v.d. Ende (g) 24:42 2 Andre Pont  19:25
2 Marieke Sannen  24:50 3 Robin Zoet  20:09
3 Ingeborg de Boorder-Bartelds  25:10 4 Ton Goossen  21:37
  Franca Verheijen (g) 25:43 5 Waldo De Boer  23:25
4 Marijke Rog  27:00 6 Michiel Wagenaar  24:11
5 Joan van Straalen  28:20 7 Hein van der Kallen  25:12
6 Charlotte Bornhaupt  32:19 8 Arjan Vos  27:15
7 Annlies Staal  36:15 9 Tekin Kutlubay  27:54
8 Corrie Mechelse  36:39 10 Rob Rog  28:04

11 jun 2023: Triathlon Noordwijkerhout 

Kwart triathlon: Zwemmen 1000 meter – Fietsen 40 km – Lopen 10 km

Pos in cat Naam Cat afstand Tijd
30 Sander Rooijakkers M40- kwart Triathlon 02:28:23
10 Marloes Rooijakkers V40- kwart Triathlon 02:35:51

11 jun 2023: Maastrichts Mooiste

# in cat Naam categorie afstand tijd Tempo
145 Roderick van Kempen M35+ 10 km 00:59:31 05:57 min/km
11 Marlous Jespers V60+ 10 km 01:04:42 06:28 min/km
27 Marijke Visscher V60+ 10 km 01:17:50 07:47 min/km

4 jun 2023: Royal Ten, Den Haag

Plts Naam Categorie Afstand Netto Tempo
9 Roos Guijt VTRIM 10 KILOMETER PRESTATIELOOP 46:20 4:38 min/km
163 August de Jonge MTRIM 10 KILOMETER PRESTATIELOOP 47:26 4:44 min/km
429 Roderick van Kempen MTRIM 10 KILOMETER PRESTATIELOOP 57:41 5:46 min/km

21 mei 2023: Eindstand Zorg en Zekerheid Circuit

Een top drie plaats in de eigen categorie leverde lang niet altijd een prijs op, omdat het aantal deelnemers in een categorie dat tenminste 6 keer deelnam meestal te laag was.

Alleen Eeke en Bert kregen daarom een echte prijs. 

Eeke deed dat zelfs met het maximum aantal punten !

# Name Category Discipline CatRank NrOfRaces
1 Eeke Landman - Sinnema Dames 45-49 Kort 600000 7
2 Rosa den Outer Meisjes 16 t/m 19 Kort 595000 6
2 Loek van Steijn Heren 35-39 Kort 595000 7
2 Max Kuhn Heren 60-64 Kort 593000 7
2 Bert Boter Heren 45-49 Midden 587000 6
3 Eva van der Bent Dames 30-34 Kort 587000 6
4 Marieke Sannen Dames 45-49 Midden 587000 8
3 Marlous Jespers Dames 60-64 Midden 586000 7
5 Bastiaan Langeveld Heren 40-44 Kort 585000 6
3 Roeland Berger Heren 30-34 Kort 583000 8
4 Andre Pont Heren 50-54 Midden 575000 7
6 Petra van der Aa Dames 45-49 Midden 575000 8
6 Guido van der Wolk Heren 40-44 Kort 560000 7
8 Walter Boon Heren 25-29 Midden 511000 7

21 mei 2023: De Haarlemmermeerrun

# Cat. Naam Categorie Afstand Tijd
2 Loek van Steijn Heren 35-39 5 k 00:18:55
4 Bastiaan Langeveld Heren 40-44 5 k 00:19:10
1 Eeke Landman - Sinnema Dames 45-49 5 k 00:21:24
11 Guido van der Wolk Heren 40-44 5 k 00:23:03
1 Rosa den Outer Meisjes 16 t/m 19 5 k 00:26:52
8 Roos Guijt Dames 30-34 5 k 00:28:01
15 Nanda van der Burg Dames 45-49 5 k 00:31:36
16 Charlotte Bornhaupt Dames 45-49 5 k 00:32:03
3 Bert Boter Heren 45-49 10 k 00:39:42
1 Andre Pont Heren 50-54 10 k 00:41:33
3 Marieke Sannen Dames 45-49 10 k 00:52:24
4 Ingeborg de Boorder-Bartelds Dames 55-59 10 k 00:53:19
18 Reinier Könemann Heren 21.1 k 01:34:17

18 mei 2023: Golden Ten in Delft

# in cat rNaam Categorie Afstand Netto tijd
33 Roos Guijt VSEN 10 km 46:24
95 Ivo Grootscholte M35 10 km 45:20

14 mei 2023: Leiden Marathon

# in cat Naam categorie Onderdeel Netto tijd
5 Cindy Ginjaar-van Dijk V35 5 van APEK 00:26:05
24 Mark Swartze M60+ 5 van APEK 00:37:38
38 Loek van Steijn MSEN 10 van Zorg en Zekerheid 00:39:21
8 Ton Goossen M60+ 10 van Zorg en Zekerheid 00:45:10
18 Ellen Corbel V45 10 van Zorg en Zekerheid 00:53:20
138 Marloes Rooijakkers VSEN 10 van Zorg en Zekerheid 00:53:52
4 Joan van Straalen-Ribbe V60+ 10 van Zorg en Zekerheid 00:57:06
96 Frans Kleyheeg M60+ 10 van Zorg en Zekerheid 01:02:11
33 Allard Lambers MSEN 21 van Bunnig & Partners 01:23:17
22 Bert Boter M40 21 van Bunnig & Partners 01:26:01
21 Col Grootjans M50 21 van Bunnig & Partners 01:31:47
69 Bas Van Benschop M40 21 van Bunnig & Partners 01:34:55
180 Armand Schuurman M40 21 van Bunnig & Partners 01:44:38
163 Waldo De Boer M50 21 van Bunnig & Partners 01:50:37
28 Marieke Sannen M45 21 van Bunnig & Partners 01:52:06
10 Ingeborg de Boorder-Bartels V55 21 van Bunnig & Partners 01:54:54
68 Ilona Stoop V45 21 van Bunnig & Partners 01:58:24
111 Nynke Jetten V35 21 van Bunnig & Partners 02:00:42
286 Robin Menning M50 21 van Bunnig & Partners 02:00:57
320 Edwin Bronsgeest M50 21 van Bunnig & Partners 02:04:59
70 Michel van der Plas M60+ 21 van Bunnig & Partners 02:05:32
446 Tekin Kutlubay M50 21 van Bunnig & Partners 02:29:21
248 Walter Boon MSEN 42 van Vermeulen Groep 04:36:09

5 mei 2023: Full Moon Desert Marathon, Wadi Rum Jordanië

Compleet met zandstorm en 90 meter duinopgang

Naam afstand (officieuze) tijd
Waldo de Boer 10 km 1:07:38
Tekin Kutlubay 10 km 1:23:07

6 mei 2023: 2e ClubCircuit strand Wassenaar

DamesHeren

Dames t/m 44 Heren t/m 44
1 Janneke van Gent  23:19 1 Dennis Rog 18:53
2 Britt Hoogenboom  23:26 2 Joost van Kempen  21:47
3 Amanda Rog  24:02 3 Guido van der Wolk  23:59
4 Fenne Könemann  29:19 4 Roderick Van Kempen  25:32
      5 Reinier Könemann  29:20
Dames 45+ Heren 45+
1 Eeke Landman-Sinnema  21:43 1 Bert Boter  20:04
  Esther v.d. Ende (g) 23:46 2 André Pont  20:18
2 Marieke Sannen  25:14 3 Robin Zoet  20:34
3 Ingeborg de Boorder-Bartelds  25:18 4 Max Kuhn  22:17
4 Franca Verheijen (g) 26:21 5 Gert de Koning  22:44
  Els Wiegel (g) 26:39 6 Frank den Herder  25:06
5 Marijke Rog  27:17 7 Hein van der Kallen  25:17
6 Joan van Straalen  27:40 8 Anton de Groot  25:36
  Jeannette Vink (g) 27:55 9 Arjan Vos  27:34
7 Fee Man  28:04 10 Rob Rog  28:08
8 Marijke Visscher  30:26      
9 Charlotte Bornhaupt  32:12      
10 Corrie Mechelse  36:54      
11 Annlies Staal  37:14      

30 apr 2023: Omloop van Noordwijkerhout

Met prachtig weer. 

# Cat. Naam Categorie Afstand Tijd
4 Loek van Steijn Heren 35-39 5 k 00:18:44
4 Roeland Berger Heren 30-34 5 k 00:19:32
2 Max Kuhn Heren 60-64 5 k 00:21:24
8 Roos Guijt Dames 30-34 5 k 00:28:03
6 Nanda van der Burg Dames 45-49 5 k 00:28:54
9 Charlotte Bornhaupt Dames 45-49 5 k 00:31:21
4 Bert Boter Heren 45-49 10 k 00:37:52
7 Andre Pont Heren 50-54 10 k 00:41:18
12 Joost van Kempen Heren 40-44 10 k 00:43:58
15 Gert de Koning Heren 50-54 10 k 00:47:12
24 Robin Menning Heren 50-54 10 k 00:49:36
4 Eva van der Bent Dames 30-34 10 k 00:45:43
2 Marieke Sannen Dames 45-49 10 k 00:50:17
4 Petra van der Aa Dames 45-49 10 k 00:50:32
91 Walter Boon Heren 21.1 k 01:57:09

23 apr 2023: Conamarra marathon, Ierland

Place in cat Name Cat Distance Chip Time
3 Col Grootjans M Over50 Half Marathon 1:33:53

17 apr 2028: Boston Marathon

Niet ideale omstandigheden met zware tegenstand en zonder pacers,

maar eindtijd van Nienke nog wel onder de kwalificatie tijds-limiet voor Parijs.

 

# in cat name cat distance Time
1 Hellen Obiri F marathon 2:21:38
15 Nienke Brinkman F marathon 2:24:58

Het parcours van Boston voldoet echter niet aan de internationale eisen voor erkende records en limieten en daarom heeft Nienke formeel nog niet aan de kwalificatie-eisen voor de olympische spelen voldaan.

Zie bijv: https://worldathletics.org/athletes/netherlands/nienke-brinkman-15007483 onder seasons bests. 

16 apr 2023: Rotterdam Marathon

Pos in cat Name Category Distance Time Pace
147 Bert Boter M45 Marathon 03:02:14 04:19 min/km
758 Dennis Rog MSR Marathon 03:06:09 04:25 min/km
17 Eeke Landman-Sinnema V45 Marathon 03:15:29 04:38 min/km
153 Dorinda Bolte VSR Marathon 03:26:15 04:53 min/km
421 Marloes Rooijakkers V35 Marathon 04:37:46 06:35 min/km
448 Roderick van Kempen M35 1/4 Marathon 00:55:53 05:18 min/km
409 Arnold Verkuylen M50 1/4 Marathon 01:01:08 05:48 min/km

1 apr 2023: Duinloopcircuit Noordduinloop, Katwijk

Isabel en Jasmine werden ook 1 en 2 in hun eindklassement!

Plts Naam Categorie Afstand Tijd Tempo
1 Isabel van Alderwegen M6-9 1 KM 4:43 4:43 min/km
2 Jasmine van Alderwegen M10-12 2 KM 10:08 5:04 min/km

2 apr 2023: Berliner Halbmarathon

IMG-20230402

# in AK Name AltersKlasse Abstand Zielzeit (Netto)
258 Els Kirk-Niersman W55 halbmarathon 02:08:55
261 Louise Schrijver W55 halbmarathon 02:09:02
616 Elke Weenink-Widmann W50 halbmarathon 02:20:15

2 apr 2023: Braassemloop, Roelofarendsveen

# Cat. Naam Categorie Afstand Tijd
1 Loek van Steijn Heren 35-39 5 k 00:18:07
1 Bastiaan Langeveld Heren 40-44 5 k 00:18:39
5 Roeland Berger Heren 30-34 5 k 00:19:33
1 Eeke Landman - Sinnema Dames 45-49 5 k 00:20:58
4 Eva van der Bent Dames 30-34 5 k 00:22:04
2 Max Kuhn Heren 60-64 5 k 00:22:12
7 Guido van der Wolk Heren 40-44 5 k 00:22:34
5 Amanda Rog Dames 30-34 5 k 00:22:42
2 Bert Boter Heren 45-49 10 k 00:36:56
8 Andre Pont Heren 50-54 10 k 00:41:39
15 Joost van Kempen Heren 40-44 10 k 00:45:03
14 Walter Boon Heren 25-29 10 k 00:47:26
23 Gert de Koning Heren 50-54 10 k 00:47:58
26 Robin Menning Heren 50-54 10 k 00:48:23
4 Marieke Sannen Dames 45-49 10 k 00:49:52
6 Petra van der Aa Dames 45-49 10 k 00:50:19
3 Marlous Jespers Dames 60-64 10 k 00:56:14

19 mrt 2023: Kampioenen van Voorschoten

Naam Categorie Afstand Tijd
Jorn Gerrits Heren 5 k 00:16:29
Eeke Landman - Sinnema Dames 5 k 00:20:27
Hans Klanker Heren 10 k 00:36:24
Erna Molleman Dames 10 k 00:43:48
Allard Lambers Heren 10 E 01:01:23
Femke de Vries Dames 10 E 01:22:04

19 mrt 2023: De VoorschotenLoop

# Cat. Naam Categorie Afstand Tijd
2 Loek van Steijn Heren 30-39 5 k 00:17:59
5 Bastiaan Langeveld Heren 40-44 5 k 00:18:26
3 Roeland Berger Heren 30-34 5 k 00:18:47
6 Reinier Könemann Heren 40-44 5 k 00:18:54
2 Max Kuhn Heren 60-64 5 k 00:20:18
1 Eeke Landman - Sinnema Dames 45-49 5 k 00:20:27
3 Eva van der Bent Dames 30-34 5 k 00:20:43
4 Amanda Rog Dames 30-34 5 k 00:21:53
11 Guido van der Wolk Heren 40-44 5 k 00:21:58
3 Janneke van Gent Dames 35-39 5 k 00:22:49
8 Theo Sietsema Heren 55-59 5 k 00:23:10
5 Franne Koolen Dames 30-34 5 k 00:23:25
6 Romaike Middendorp Dames 30-34 5 k 00:23:28
5 Mirjan van Ormondt Dames 40-44 5 k 00:23:33
3 Rosa den Outer Meisjes 16 t/m 19 5 k 00:27:01
8 Tekin Kutlubay Heren 50-54 5 k 00:27:21
5 Nanda van der Burg Dames 45-49 5 k 00:28:09
8 Arjan Vos Heren 65-69 5 k 00:28:15
8 Carey Batenburg - Einthoven Dames 50-54 5 k 00:28:23
3 Jolanda Lobel Dames 60-64 5 k 00:28:27
4 Laura Brink Dames 60-64 5 k 00:28:51
12 Marieke Bouwman Dames 55-59 5 k 00:29:58
13 Miriam van den Heuvel Dames 55-59 5 k 00:30:06
16 Dirk Broekhuizen Heren 55-59 5 k 00:31:11
10 Ann Decock Dames 50-54 5 k 00:31:12
7 Kees Hilders Heren 60-64 5 k 00:32:58
9 Alice Fasel Dames 35-39 5 k 00:33:21
5 Andre Pont Heren 50-54 10 k 00:41:57
18 Armand Schuurman Heren 45-49 10 k 00:45:30
18 Gert de Koning Heren 50-54 10 k 00:48:07
17 August de Jonge Heren 40-44 10 k 00:48:10
5 Marieke Sannen Dames 45-49 10 k 00:49:30
6 Petra van der Aa Dames 45-49 10 k 00:49:41
23 Roel Sint Heren 40-44 10 k 00:51:15
2 Marlous Jespers Dames 60-64 10 k 00:56:15
12 Walter Boon Heren 25-29 10 k 00:56:37
11 Yvonne Koevoet Dames 50-54 10 k 00:59:41
2 Allard Lambers Heren 10 E 01:01:23
34 Bob van Haastrecht Heren 10 E 01:16:30
16 Louise Schrijver Dames 10 E 01:36:23

12 mrt 2023: 20 van Alphen

Pl in cat naam categorie afstand tijd tempo
10 Col Grootjans male 20 km businessloop 01:26:02 04:18 min/km

12 mrt 2023: CPC Loop, Den Haag

Nienke wint de halve marathon in 1:07:41. ( 1:07:44 bruto). 

Op de helft liep ze netjes achter een mannen-groepje in tempo 03:13 min/km,

en alle andere dames hadden al af moeten haken. 

 

Plaats in cat naam cat aftstand tijd tempo
1 Nienke Brinkman Vsen ½ Marathon 01:07:41 03:12 min/km
204 Dennis Rog Msen ½ Marathon 01:22:14 03:54 min/km
173 Allard Lambers Msen ½ Marathon 01:22:17 03:54 min/km
44 Bert Boter M45 ½ Marathon 01:24:11 03:59 min/km
32 Irene Kuin Vsen ½ Marathon 01:24:43 04:01 min/km
192 Sander Rooijakkers M35 ½ Marathon 01:31:54 04:21 min/km
3 Eeke Landman-Sinnema V45 ½ Marathon 01:32:38 04:23 min/km
111 Bas van Benschop M45 ½ Marathon 01:34:09 04:28 min/km
156 Marcel Boskamp M40 ½ Marathon 01:34:49 04:30 min/km
258 Joost van Kempen M40 ½ Marathon 01:41:03 04:47 min/km
177 Dorinda Bolte Vsen ½ Marathon 01:44:01 04:56 min/km
190 Anne Zekveld Vsen ½ Marathon 01:45:24 05:00 min/km
238 Armand Schuurman M45 ½ Marathon 01:45:49 05:01 min/km
408 Ralph Donners M50 ½ Marathon 02:02:35 05:49 min/km
559 Arnold Verkuylen M50 ½ Marathon 02:06:27 06:00 min/km
12 Frank den Herder M70 ½ Marathon 02:07:29 06:03 min/km
168 Marloes Rooijakkers V35 ½ Marathon 02:13:53 06:21 min/km
102 Linda Houthuizen V55 ½ Marathon 02:36:33 07:25 min/km
13 Loek van Steijn M35 10 km 00:39:00 03:54 min/km
92 Roeland Berger Msen 10 km 00:41:15 04:08 min/km
11 Joan van Straalen-Ribbe V60 10 km 00:56:31 05:39 min/km
295 Roderick van Kempen M35 10 km 00:56:33 05:39 min/km
39 Amanda Rog Vsen 5 km 00:23:50 04:46 min/km

11 mrt 2023: Duinloopcircuit Krokusloop, Katwijk 

PLAATS NAAM CATEGORIE AFSTAND TIJD
1 Isabel van Alderwegen M6-9 1 KILOMETER 4:40
2 Jasmine van Alderwegen M1012 2 KILOMETER 9:57

5 mrt 2023: Ter Specke Loop, Lisse

# Cat. Naam Categorie Afstand Tijd
1 Loek van Steijn Heren 35-39 5 k 00:18:26
3 Bastiaan Langeveld Heren 40-44 5 k 00:18:37
6 Roeland Berger Heren 30-34 5 k 00:18:58
1 Eeke Landman - Sinnema Dames 45-49 5 k 00:20:17
2 Max Kuhn Heren 60-64 5 k 00:20:46
4 Eva van der Bent Dames 30-34 5 k 00:21:02
6 Guido van der Wolk Heren 40-44 5 k 00:22:17
6 Amanda Rog Dames 30-34 5 k 00:22:48
4 Pascal Hendriksen Jongens t/m 15 5 k 00:23:02
15 Roos Guijt Dames 30-34 5 k 00:28:05
2 Bert Boter Heren 45-49 10 k 00:37:08
1 Dorinda Bolte Dames 25-29 10 k 00:42:19
5 Petra van der Aa Dames 45-49 10 k 00:49:41
7 Marieke Sannen Dames 45-49 10 k 00:50:44
11 Walter Boon Heren 25-29 10 k 00:54:01
3 Marlous Jespers Dames 60-64 10 k 00:55:30
10 Tessa Ammerlaan Dames 25-29 10 k 00:57:30
2 Dennis Rog Heren 15 k 00:55:25

18 feb 2023: 1e ClubCircuit Panbos

20230218_podium_dames20230218_podium_heren.jpg

Dames t/m 44 Heren t/m 44
1 Janneke van Gent  26:38 1 Dennis Rog  20:59
2 Eva van der Bent  27:17 2 Roeland Berger  23:13
3 Franne Koolen  28:46 3 Guido van der Wolk  27:16
4 Romaike Middendorp  30:08   Michael Den Ouden (g) 30:13
  Lisanne Snijders (g) 30:15 4 Roderick Van Kempen  30:43
5 Tessa Ammerlaan  32:51      
Dames 45+ Heren 45+
1 Eeke Landman-Sinnema  25:00 1 Bert Boter  22:12
2 Marieke Sannen  28:58 2 Max Kuhn  23:23
  Esther v.d. Ende (g) 31:00   Henk Braam (g) 24:58
3 Marijke Rog  32:17 3 Jeroen Sannen  27:40
4 Joan van Straalen  32:40   Gé de Munk (g) 27:44
5 Fee Man  33:00 4 Waldo De Boer  28:03
6 Charlotte Bornhaupt  39:00 5 Gert de Koning  28:07
7 Corrie Mechelse  44:52 6 Edwin Bronsgeest  29:02
8 Marijke Visscher  DNF 7 Hein van der Kallen  30:18
      8 Anton de Groot  30:44
      9 Arjan Vos  31:48
      10 Tekin Kutlubay  DNF

12 feb 2023: Groet uit Schoorl Run  

# in cat Naam cat afstand tijd tempo
5 Eeke Landman-Sinnema V45 10 km 00:41:40 04:10 min/km
127 Anne Zekveld Women 21,1 km 01:47:09 05:05 min/km
282 Sander Rooijakkers Men 30 km 02:19:26 04:39 min/km

12 feb 2023: Runnersworld Leiden Valentijnsloop

Bijna allemaal in de top-5 van de eigen categorie !

# Cat. Naam Categorie Afstand Tijd
2 Bastiaan Langeveld Heren 40-44 5 k 00:18:50
4 Roeland Berger Heren 30-34 5 k 00:19:32
3 Max Kuhn Heren 60-64 5 k 00:21:40
3 Eva van der Bent Dames 30-34 5 k 00:21:44
1 Janneke van Gent Dames 35-39 5 k 00:21:45
5 Guido van der Wolk Heren 40-44 5 k 00:22:55
4 Amanda Rog Dames 30-34 5 k 00:23:13
2 Rosa den Outer Meisjes 16 t/m 19 5 k 00:24:17
3 Joan van Straalen-Ribbe Dames 60-64 5 k 00:28:02
6 Elke Weenink-Widmann Dames 50-54 5 k 00:30:04
4 Dennis Rog Heren 30-34 10 k 00:35:53
5 Reinier Könemann Heren 40-44 10 k 00:39:56
3 Marieke Sannen Dames 45-49 10 k 00:50:08
4 Petra van der Aa Dames 45-49 10 k 00:50:57
4 Marlous Jespers Dames 60-64 10 k 00:56:00
20 Walter Boon Heren 25-29 10 k 00:57:41

11 feb 2023: Aarcross, Alphen aan den Rijn

PLAATS NAAM CATEGORIE AFSTAND TIJD
1 Isabel van Alderwegen MPC 1125M 5:32
14 Jasmine van Alderwegen MPA2 1325M 7:15

4 feb 2023: Duinloopcircuit Duin/Strandloop, Katwijk 

Plts Naam Categorie Afstand Tijd Tempo
1 Isabel van Alderwegen M6-9 1 KM 5:06 5:06 min/km
1 Jasmine van Alderwegen M1012 2 KM 11:22 5:41 min/km

5 feb 2023: Hivernaltrail Landgraaf

Pos. Cat. Naam Cat afstand Netto tijd
2e (5e overall) Col Grootjans M50+ 21 km trail 1:53:22

5 feb 2023: Midwintermarathon Apeldoorn

Pl in cat Naam Categorie Onderdeel Netto tijd Tempo
5 Irene Kuin VSEN Mini-Marathon (10 EM) 1:04:27 3:52 min/km
195 Roos Guijt VSEN Mini-Marathon (10 EM) 2:10:45 9:22 min/km
243 Walter Boon MSEN Asselronde (25 km) 2:22:39 5:32 min/km

29 jan 2023: Uithoorns Mooiste De Loop

# Cat. Naam Categorie Afstand Tijd
2 Loek van Steijn Heren 35-39 5 k 00:16:54
6 Bastiaan Langeveld Heren 40-44 5 k 00:17:21
4 Roeland Berger Heren 30-34 5 k 00:17:31
1 Eeke Landman - Sinnema Dames 45-49 5 k 00:18:49
8 Guido van der Wolk Heren 40-44 5 k 00:22:35
2 Rosa den Outer Meisjes 16 t/m 19 5 k 00:23:49
2 Bert Boter Heren 45-49 10 k 00:38:31
9 Reinier Könemann Heren 40-44 10 k 00:40:26
6 Andre Pont Heren 50-54 10 k 00:41:08
1 Dorinda Bolte Dames 25-29 10 k 00:42:20
2 Marlous Jespers Dames 60-64 10 k 00:49:01
23 Walter Boon Heren 25-29 10 k 00:49:38
5 Marieke Sannen Dames 45-49 10 k 00:50:48
6 Petra van der Aa Dames 45-49 10 k 00:50:48

22 jan 2023: Halve Marathon Zoetermeer

Plts in cat Naam Categorie Afstand Netto Tempo
1 Eeke Landman-Sinnema V45 10 KILOMETER 42:13 4:13 min/km

21 jan 2023: HAAG Atletiek Westduincross, Den Haag

Plts in cat Naam Cat Afstand Tijd Tempo
1 André Pont M45 KORTE CROSS (3800 m) 16:28 4:20 min/km
1 Janneke van Gent V35 KORTE CROSS (3800 m) 18:07 4:46 min/km

15 jan 2023: Stayokay Duintrail, Noordwijkerhout

Eeke wint de korte duintrail (dames overall) !

Plaats in cat Naam Afstand Lft cat Netto tijd
1. Eeke Landman-Sinnema 10 km Dames 45-49 46:04:00
8. Roos Guijt 10 km Dames 30-34 01:23:05

8 jan 2023: Runnersworld Leiden Nieuwjaarsloop

# Cat. Naam Categorie Afstand Tijd
4 Roeland Berger Heren 30-34 5 km 00:19:57
1 Eeke Landman - Sinnema Dames 45-49 5 km 00:21:03
3 Max Kuhn Heren 60-64 5 km 00:21:47
3 Eva van der Bent Dames 30-34 5 km 00:22:17
1 Janneke van Gent Dames 35-39 5 km 00:22:50
7 Bob van Haastrecht Heren 40-44 5 km 00:22:58
8 Guido van der Wolk Heren 40-44 5 km 00:23:46
5 Amanda Rog Dames 30-34 5 km 00:25:21
2 Rosa den Outer Meisjes 16 t/m 19 5 km 00:26:22
5 Fenne Könemann Meisjes t/m 15 5 km 00:30:14
13 Reinier Könemann Heren 40-44 5 km 00:30:16
5 Bert Boter Heren 45-49 10 km 00:38:31
11 Dennis Rog Heren 30-34 10 km 00:39:00
6 Andre Pont Heren 50-54 10 km 00:40:50
4 Dorinda Bolte Dames 25-29 10 km 00:43:43
1 Ton Goossen Heren 65-69 10 km 00:45:36
7 Anne Zekveld Dames 25-29 10 km 00:47:25
24 Waldo de Boer Heren 55-59 10 km 00:48:41
20 Walter Boon Heren 25-29 10 km 00:49:25
7 Petra van der Aa Dames 45-49 10 km 00:52:39
31 Tekin Kutlubay Heren 50-54 10 km 00:57:49
7 Marlous Jespers Dames 60-64 10 km 00:59:35

8 jan 2023: Halve marathon Egmond

Zoals ze tevoren had aangekondigd liep Nienke op het strand, tegen de wind, niet vooraan. 

Maar ze won uiteindelijk schijnbaar gemakkelijk! 

POS IN CAT NAME CATEGORY DISTANCE CHIP TIME PACE
1 Nienke Brinkman Vsen ½ marathon 01:18:23 03:43 min/km
1159 Sander Rooijakkers MREC ½ marathon 01:43:35 04:55 min/km
1751 Marloes Rooijakkers VREC ½ marathon 02:32:53 07:15 min/km

 

 

 

 

Do 13 juni: Strandlopen Noordwijk, 10 Donderdagen

 

Za 15 jun: 3e clubcircuit 2024 vanaf de baan bij V97

DSC_0257

DSC_0660

DSC_0697

DSC_0775

DSC_0805

 

© 2023-2024 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.