Za 25 sep: Skyrhune, Ascain, Pays Basque, France

 

Zo 26 sep: Geuzenloop Zoetermeer

 

DSC_0224

DSC_0569

DSC_0726

DSC_0754

DSC_0866

Hoofdmenu

 

Uitslagen Wegatletiek

19 sep 2021: Strandloop 5 en 10 km, Wassenaarse Slag

Prachtig weer, veel zeewier.

10 km. dames   10 km. heren  
1e Irene Kuin 45.17 1e Bastiaan Langeveld 42.52
2e Esther v.d. Ende (Edstafette) 59.30 2e Andre Pont 44.22
2e Franca Verheijen (Edstafette) 59.30 3e Niek Molenaar 49.43
- - - Henk Braam (HRR) DNF
5 km. dames   5 km. heren  
1e Eeke Sinnema 21.03 1e Mathieu Hilgersom 20.45
2e Dorinda Bolte 22.20 2e Koen de Jong (HRR) 22.09
3e Britt Hoogenboom 23.24 3e Job Hoogglans (Gast) 24.33
4e Marjolein Lutter (HRR) 25.13 4e Remco Arendse 25.28
5e Tessa Ammerlaan (Vlietlijn) 27.32 5e Hein v.d. Kallen 26.04
6e Marlous Jespers 28.19 6e Guido v.d. Weide 26.13
7e Patricia Booneman (Vlietlijn) 30.10 7e Peter Scheers (Gast) 28.45
8e Ingrid v. Rijn (Vlietlijn) 30.37 8e Frans Kleyheeg 29.41
9e Jeanine Pas 31.29
10e Sanne v.d. Velde 33.33
11e Charlotte Bornhaupt 34.29
12e Corrie Mechelse 34.44

15 sep 2021: 2e HRR Clubwedstrijd om het Boetveld, Den Haag

Onder de 20 minuten wordt het nieuwe normaal !

# in cat Naam Cat Afstand Tijd
1 Irene Kuin VSE 5 km 0:19:15
1 Eeke Landman-Sinnema V40 5 km 0:19:43

12 sep 2021: Menzis Singelloop Enschede

Uitsl Naam Categ Afstand Netto snelheid
5e Irene Kuin Vsen 5EM 31:56 15,120 km/uur

11 sep 2021: 5k Overtake Run, Den Haag

EekeEva en Kim

# in cat Naam Categorie Afstand Gelopen tijd km/h
1 Eeke Landman-Sinnema Dames 40+ 5 km 20.20 min. 14.7 km/h
1 Eva van der Bent Dames 20+ 5 km 22.59 min. 13 km/h
2 Kim van Brink Dames 20+ 5 km 24.31 min. 12.2 km/h

4 sep 2021: Chiemgau Trail Run, Marquartstein Duitsland

Nienke verplettert de concurrentie en wint met overmacht !

De Golden Trail World Series is gewaarschuwd.

AKPl Name Categorie Zeit
1. Nienke Brinkman Damen Hauptklase 04:16:121

29 aug 2021: Zwemloop Wassenaar

Plaats Naam categorie Afstand Tijd
12 Marloes Rooijakkers HALFV SINGLE HALF 1:46:20

28 aug 2021: 10e Time Trial Korte Vliet 5 of 10 km

Dames 5km Heren 5km
1e Irene Kuin 19.08 1e Bastiaan Langeveld 18.46
2e Eeke Sinnema 20.03 2e Marcel Boskamp 19.00
3e Esther v.d. Ende (edstafette) 23.52 3e Henk Braam (HRR) 20.00
4e Franca Verheijen (edstafette) 25.53 4e Egon v.d. Broek (HRR) 22.23
5e Marloes Rooijakkers 26.40 5e Sander Rooijakkers 22.43
6e Rieke Boter 26.44 6e Jean Claassens (HRR) 25.13
Heren 10 km
1e Dennis Rog 39.08
2e Bert Boter 41.09
3e Wouter Dollekamp 44.43
4e Joost v. Kempen 44.46
5e Hein v.d. Kallen 52.42

22 aug 2021: Triathlon Leiderdorp

Pos Naam Afstand Cat Tot
38 Freek van Zoest 1/3 Triathlon M 03:25:27

21 aug 2021 1e 5k overtakerun bij Haag Atletiek

Irene was 1e Dame.

# Naam Afstand Gelopen tijd km/h
17 (overall) Irene Kuin 5 km 19.46 min. 15.1 km/h

17 aug 2021: Hoevensepolderloop

plaats naam categorie afstand tijd
1 Irene Kuin dames 10 km 38:33

15 aug 20201:9e Time Trial Korte Vliet

Dames 5km   Heren 5 km  
1e Eeke Sinnema 20.42 1e Bastiaan Langeveld 19.09
2e Marjolein Lutter (HRR) 23.15 2e Bert Boter 19.16
3e Esther v.d. Ende ( Edstafette) 23.42 3e Marcel Boskamp 19.50
4e Marloes Rooijakkers 28.27 4e Henk Braam (HRR) 19.51
5e Elke Weenink 29.28 5e Wouter Dollekamp 20.22
6e Sanne v.d. Velde 31.48 6e Jean Claassen (HRR) 25.30
7e Charlotte Bornhaupt 33.25 7e Walter Boon 25.45
7e Corrie Mechelse 33.25 8e Frans Kleyheeg 28.00
- - 9e Peter Scheers (Gast) 28.38

Zaterdag 28 augustus een 5 of 10 km. langs de Korte Vliet

7 aug 2021: Sierre-Zinal mountain race (Zwitserland) 

In een flink internationaal veld een topprestatie van Nienke Brinkman !

La course Sierre-Zinal est longue et difficile (31 km, dénivellation positive 2100 m, dénivellation négative 1100 m).

Volg de link voor de prachtige video rapportage.

Rang Nom Catégorie temps
2. Brinkman, Nienke Elite Femmes invités 2:48:58

1 aug 2021: 8e Time Trial Korte Vliet

Dames 5km   Heren 5km  
1e Irene Kuin 18.56 1e Bastiaan Langeveld 18.51
2e Eeke Sinnema 19.47 2e Joost Hummelink (HRR) 19.34
3e Iris Kortink 22.47 3e Henk Braam (HRR) 19.42
4e Marjolijn Lutter (HRR) 23.07 4e Rutger v.d. Stijl (HRR) 21.55
5e Esther v.d Ende (edstafette) 23.34 5e Koen de Jong (HRR) 22.03
- - 6e Edwin Brongeest 24.37
- - 7e Jean Claassen (HRR) 25.41
- - 8e Frans Kleyheeg 27.46
- - 9e Willem Kleyheeg (gast) 29.28
- - 10e Hugo de Groot (gast) 35.05

18 jul 2021: 7e Time Trial Korte Vliet

Dennis een nieuw parcours record !

Dames 5 km   Heren 5 km  
1e Eeke Sinnema 19.53 1e Dennis Rog 18.01
2e Irene Kuin 21.56 2e Marcel Boskamp 19.03
3e Marjolijn Lutter (HRR) 23.40 3e Bert Boter 19.24
4e Esther v.d Ende (Edstafette) 24.25 4e Henk Braam (HRR) 19.53
5e Sanne v.d. Velde 29.43 5e Joost v. Kempen 21.30
- - 6e Wouter Dollekamp 21.56
- - 7e Arjan Vos 24.10
- - 8e Edwin Brongeest 25.05
- - 9e Hein v.d. Kallen 25.30
- - 10e Peter Scheers (Gast) 27.07
- - 11e Gerard v. Noort (LRRC) 27.18

Zondag 1 augustus de volgende Time Trial Korte Vliet

10/11 jul 2021:  10 van Noordwijk

Geen officiële uitslag, maar uit welingelichte bron

Naam Categorie afstand Tijd
Irene Kuin Dames 10 KM 40.26

3/4 jul 2021: Veluwezoom Trail, Dieren

Plts Naam Categorie afstand Netto
7 Col Grootjans M45, ZA 20KM 1:51:37
13 Marcel Boskamp MSEN, ZO 34 KILOMETER 3:07:52

4 jul 2021: Time Trial Korte Vliet

Irene liep een parcoursrecord bij de dames !

Dames 5 km.   Heren 5 km.  
1e Irene Kuin 18.55 1e Dennis Rog 18.05
2e Eeke Sinnema 20.03 2e Bastiaan Langeveld 18.17
3e Marloes Roooijakkers 25.40 3e Robin Zoet 19.00
4e Roos Guijt 25.41 4e Egon v.d. Broek (HRR) 20.46
5e Marijke Visscher 27.07 5e Mathieu Hilgersom 20.57
6e Jeanine Pas 28.51 6e Koen de Jong 21.42
- - 7e Joost v. Kempen 21.59
- - 8e Walter Boon 22.33
- - 9e Ge de Munck (edstafette) 23.23
- - 10e Remco Arendse 23.38
- - 11e Peter Scheers ( gast) 27.39

Volgende 5 km. loop op 18 juli 2021

3 jul 2021: Gornergrat Zermatt Marathon 2021

Dat is een marathon bergop met finish op 2584m.

 

Met ruime voorsprong gewonnen door ons verre Voorschoten '97 lid

Nienke Brinkman-site5

 

plaats Naam categorie afstand tijd
1 (Dames Overall) Nienke Brinkman M-F18 marathon 3:19.42,8

De beste man deed er ook meer dan 3 uur over !

20 jun 2021: 5e time-trial korte Vliet

Dames 5 km Heren: 5km
1e Irene Kuin 19.15 1e Bastiaan Langeveld 18.36
2e Eeke Sinnema 20.26 2e Mathieu Hilgersom 21.08
3e Franca Verheijen (Edstafette) 25.23 3e Remco Arendse 23.32
4e Fee man 25.50 4e Jean Claassen (HRR) 25.40
5e Marloes Rooijakkers 26.07 5e Peter Scheers (gast) 27.55
6e Jeanine Pas 28.50
7e Sanne v.d. Velde 30.35

Volgende time trial is op zondag 4 juli 2021

12 jun 2021: Clubkampioenschappen Atletiek 1500 meter

Mannen senioren

Plaats Naam Tijd (min.)
1. Dennis Rog 4.45.8
2. Wouter Dollekamp 5.24.8
3. Walter Boon 5.55.9
4. Remco Arendse 5.58.5

Vrouwen senioren

Plaats Naam Tijd (min.)
1. Irene Kuin 5.28.1
2. Anne Zekveld 5.58.8
3. Jeanine Pas 7.52.7

Mannen masters 35+

Plaats Naam Tijd (min.)
1. Bastiaan Langeveld 4.51.9
2. Freek van Zoest 5.06.7
3. Marcel Boskamp 5.12.2
4. Reinier Könemann 5.16.7
5. Bert Boter 5.31.4
6. Joost van Kempen 5.45.8

Vrouwen masters 35+

Plaats Naam Tijd (min.)
1. Eeke Sinnema 5.45.1
2. Rieke Boter 7.36.5

Mannen masters 45+

Plaats Naam Tijd (min.)
1. Armand Schuurman 5.55.3
2. Robin Menning 5.56.2
3. Waldo de Boer 6.11.4

Vrouwen masters 45+

Plaats Naam Tijd (min.)
1. Fee Man 6.48.9

Mannen masters 55+

Plaats Naam Tijd (min.)
1. Arjan Vos 6.36.7

Vrouwen masters 55+

Plaats Naam Tijd (min.)
1. Marijke Visscher 7.51.1
2. Corrie Mechelse 9.56.9

Mannen masters 65+

Plaats Naam Tijd (min.)
1. Hein van der Kallen 6.51.5
2. Frank den Herder 7.16.5

Mannen masters 75+

Plaats Naam Tijd (min.)
1. Ed Zijl 9.56.9

30 mei 2021: Time-trial in groepjes (Ed)

Dames 5km Heren 5 km
1e Irene Kuin 19.13 1e Bastiaan Langveld 18.11
2e Dorinda Bolte 20.58 2e Robin Zoet 18.44
3e Anne Zekveld 21.43 3e Marcel Boskamp 19.06
4e Ester v.d. Ende (Edstafette) 23.50 4e Bert Boter 19.14
5e Mirjan v. Ormondt (HRR) 24.14 5e Egon v.d Broek (HRR) 20.20
6e Franca Verheijen (Edstafette) 24.47 6e Henk Braam (HRR) 20.23
7e Fee Man 25.14 7e Koen de Jong (HRR) 21.32
8e Marijke Visscher 25.38 8e Rutger v.d. Stijl (HRR) 21.54
9e Marlous Jespers 25.44 9e Remco Arendse 22.59
10e Sanne v.d. Velde 26.10 10e Walter Boon 23.54
11e Anjo Vos (Edstafette) 26.53 11e Peter Scheers (gast) 28.07
12e Marleen v.d Berg (gast) 27.52 12e Hugo de Groot (Haag atletiek) 35.25
13e Jeanine Pas 29.11
14e Silvie de Groot (gast) 35.10
Corrie Mechelse 2,5 km. in 16.07

9 mei 2021: Time-trial in groepjes van 3 of 4 (Ed)

Corrie Mechelse en Marieke Westmaas bedankt !

Dames 5km Heren 5km
1e Irene Kuin 19.39

1e Sander v.Weerlee-Feenstra

(Leiden Atletiek)

18.04
2e Roos Guijt 21.19 2e Bastiaan Langeveld 18.25
3e Anne Zekveld 21.21 3e Freek v. Zoest 18.43
4e Marjolein Lutter (HRR) 22.16 4e Marcel Boskamp 18.51
5e Mirjan v. Ormondt (HRR) 24.34 5e Robin Zoet 18.59
6e Esther v.d. Ende (Edstafette) 24.01 6e Bert Boter 19.35
7e Franca Verheijen (Edstafette) 25.24 7e Eric de Groot (gast) 20.00
8e Marloes Rooijakkers 26.04 8e Egon v.d. Broek (HRR) 20.21
9e Marlous Jespers 26.37 8e Boris de Graaff (HRR) 20.21
10e Jeanine Pas 30.11 10e Henk Braam (HRR) 20.34
- - 11e Marco Stijn (De Spartaan) 20.51
- - 12e Mathieu Hilgersom 21.19
- - 13e Koen de Jong (HRR) 21.30
- - 14e Remco Arendse 23.11
- - 15e Walter Boon 24.00
- - 16e Jean Claassens 25.16
- - 17e Peter Scheers (gast) 28.28
- - 18e Hugo de Groot (Haag Atletiek) 35.03

17 apr-2-mei 2021: Omloop van Noordwijkerhout

Rank Name Distance Current Progress (km) Finish
2 Mark Versteden 5 km 5 00:20:38
32 Arjan Vos 5 km 5.09 00:28:54
3 Dennis Rog 10 km 14.07 00:40:43
61 Hein van der Kallen 10 km 10.21 00:54:03
5 Bert Boter 21,1 km 21.43 01:29:56

25 apr 2021: Time-trial Korte Vliet (Ed)

Dames 5 km Heren 5km
1e Irene Kuin 19.59 1e Bastiaan Langeveld 18.11
2e Roos Guijt 20.53 2e Marcel Boskamp 19.23
3e Anne Zekveld 21.41 3e Marnix Boon (Leiden Atletiek) 20.00
4e Marjolein L (HRR) 21.43 4e Egon v.d. Broek (HRR) 20.05
5e Iris Kortink 21.45 5e Robin Zoet 20.14
6e Marieke Westmaas 21.51 6e Henk Braam (HRR) 20.18
7e Marieke Ferguson 21.52 7e Joost v. Kempen 20.21
8e Fee Man 25.43 8e Mathieu Hilgersom 20.54
9e Sanne v.d. Velde 26.31 9e Koen de Jong (HRR) 21.07
10e Marijke Visscher 26.32 10e Walter Boon 21.44
11e Marlous Jespers 26.40 11e Rutger v.d. Stijl (HRR) 21.45
12e Franca Verheijen (edstafette) 26.42 12e Remco Arendse 22.37
- - 13e Arjan Vos 25.38

20 mrt - 4 apr 2021 52e Braassemloop

Wat jammer dat er geen echt podium is...

Rank Name afstand Current Progress (km) Finish
1 Eeke Landman-Sinnema Dames 5 km 5 00:21:08
19 Arjan Vos Heren 5 km 6.15 00:26:35
6 Dennis Rog Heren 10 km 50.89 00:43:40
74 Hein van der Kallen Heren 10 km 10.07 01:01:45
2 Bert Boter Heren 21,1 km 21.17 01:28:28
- Mark Versteden Heren 21,1 km 20.8 DNF

Dennis, het was 5 km geen 50 km...

3 apr 2021: Time trial Korte Vliet (Ed)

Dames 5km   Heren 5 km  
1e Irene Kuin 20.24 1e Bastiaan Langeveld 18.16
2e Marieke Ferguson 22.05 2e Egon.v.d. Broek (HRR) 20.17
3e Marjolein Lutter (HRR) 22.44 3e Joost Hummelink (HRR) 20.25
4e Iris Kortink 22.54 4e Henk Braam (HRR) 20.34
5e Marloes Rooijakkers 25.03 5e Koen de Jong (HRR) 21.30
6e Fee Man 25.40 6e Rutger v.d Stijl (HRR) 22.22
7e Franca Verheijen (edstafette) 25.45 7e Walter Boon 23.17
8e Marijke Visscher 27.27 8e Arjan Vos 25.14
9e Sanne v.d. Velde 27.48 9e Jean Claassens (HRR) 28.56
10e Corrie Mechelse 32.00 10e Hugo de Groot (Haag Atletiek) 35.46
11e Sylvie ? (Haag Atletiek) 34.44 - -

3 apr 2021: Olympia-Quali-Marathon in Bern-Belp

Nienke Brinkman moest door blessure van starten afzien.

Eva von Zoonen liep voor Nederland nog een verdienstelijke tijd,

maar haalde ook de kwalificatie voor de Olympische Spelen niet.

rank name nation contest time min/km
4. Eva VON ZOONEN Niederlande Marathon Elite Women 2:47:34 3:58
DNF Ronald SCHRÖER Niederlande Marathon Elite Men 2:00:31
36.5 km
-

21 mrt 2021: 10e Time trial Korte Vliet

Winnaars na 10 Time Trials

Dames 5 km   Heren 5 km  
1e Irene Kuin 20.40 1e Anton Korteweg (LRRC) 18.11
2e Eeke Sinnema 21.05 2e Freek .v. Zoest 19.30
3e Dorinda Bolte 21.35 2e Marcel Boskamp 19.30
4e Roos Guijt 21.52 4e Arthur Pinkse 19.43
5e Marieke Westmaas 22.02 4e Bastiaan Langeveld 19.43
6e Marieke Ferguson 22.24 6e Egon v.d. Broek (HRR) 20.34
7e Marjolein Lutter (HRR) 23.29 7e Henk Braam (HRR) 20.55
8e Mirjan v. Ormondt (HRR) 24.36 8e Joost Hummelink (HRR) 21.06
9e Esther v.d. Ende (Edstafette) 24.43 9e Aron Westerhoven Voetbal V97 21.48
10e Marloes Rooijakkers 25.16 10e Koen de Jong (HRR) 21.50
11e Fee Man 26.04 11e Walter Boon 22.21
12e Anjo Roos (Edstafette) 26.06 12e Arjan Vos 23.49
13e Marlous Jespers 26.48 13e Jean Claassens 25.27
14e Marijke Visscher 27.52 - -
15e Sanne v.d. Velde 28.31 - -

6-21 mrt 2021: De VoorschotenLoop

Voor de eigen loop deden weer heel wat eigen leden mee.

Rank Name Afstand Current Progress (km) Finish
1 Bastiaan Langeveld Heren 5 km 5 00:18:27
3 Arthur Pinkse Heren 5 km 5.02 00:19:59
6 Mark Versteden Heren 5 km 5 00:20:23
1
Irene Kuin
Dames 5 km 5 00:20:36
9 Joost van Kempen Heren 5 km 5 00:20:37
10 Freek van Zoest Heren 5 km 5 00:20:38
2 Eeke Landman Dames 5 km   00:20:41
20 Menno Halma Heren 5 km 5 00:23:02
21 Arjan Vos Heren 5 km 6.53 00:23:22
6 Marieke Ferguson Dames5 km 5 00:23:43
31 Tekin Kutlubay Heren 5 km 5.12 00:27:19
14 Astrid Waaijer Dames 5 km 5.07 00:27:49
39 Frenk van Vliet Heren 5 km 5 00:28:52
DNF Fons Schrijver Heren 5 km 3 -
6 Dennis Rog Heren 10 km 10.98 00:41:05
19 Waldo De Boer Heren 10 km 10 00:48:14
36 Marcel Boskamp Heren 10 km 10.95 00:51:06
39 Roel Sint Heren 10 km 10.17 00:51:41
42 Ido Esman Heren 10 km 10.19 00:52:42
45 Anton de Groot Heren 10 km 10.03 00:53:45
55 Hein van der Kallen Heren 10 km 10.18 00:55:50
32 Marloes Rooijakkers Dames 10 km 10 00:56:51
4 Bert Boter Heren 10 EM 16.21 01:06:23
6 Col Grootjans Heren 10 EM 16.23 01:09:39
17 Robin Menning Heren 10 EM 16.19 01:19:56
25 Frank Snieder Heren 10 EM 16.28 01:25:05
9 Ingeborg De Boorder-Bartelds Heren 10 EM 16.62 01:26:44
12 Ilona Stoop Dames 10 EM 16.41 01:30:19
DNF Joost van Kempen Heren 10 EM 15.94 -
DNF Nanda Van der Burg Dames 10 EM 15.94 -
DNF Linda Houthuizen Dames10 EM -0.01 -

 

7 mrt 2021: 5 km Time-trial Korte en gewone Vliet

Dames   Mannen  
1e Eeke Sinnema 20.41 1e Bastiaan Langeveld 18.28
2e Marieke Westmaas 22.18 2e Arthur Pinkse 19.51
3e Eva v.d. Bent 22.19 3e Egon v.d Broek (HRR) 20.45
4e Annelise Wilms 22.33 4e Marco v. Steijn (Spartaan) 21.05
5e Iris Kortink 22.55 5e Walter Boon 22.15
6e Marjolein Lutter (HRR) 22.57 6e Koen de Jong (HRR) 22.23
7e Esther v.d. Ende (Edstafette) 23.40 7e Ge de Munck (Edstafette) 22.57
8e Mirjan v. Ormondt (HRR) 24.02 8e Remco Arendse 23.12
9e Marloes Rooijakkers 25.05 9e Anton de Groot 23.38
10e Franca Verheijen (Edstafette) 25.49 10e Jean Claassens (HRR) 25.42
11e Anjo Roos (Edstafette) 26.38 - -
12e Marlous Jespers 26.48 - -
13e Sanne v.d Velde 28.42 - -

28 feb 2021: 5 km Strandloop

Dames:   Mannen  
1e Eeke Sinnema 21.29 1e Freek v. Zoest 20.06
2e Judith v.d. Pluim 22.13 2e Egon v.d Broek (HRR) 22.24
3e Dorinda Bolte 22.19 3e Remco Arendse 23.50
4e Marieke Westmaas 23.12 4e Ge Munck (Edstafette) 24.10
5e Roos Guijt 23.39 5e Jean Claassens (HRR) 27.15
6e Marjolein 23.44 6e Peter Scheers (gast) 29.08
7e Eva v.d. Bent 23.57
8e Annelies Wilms 24.10
9e Britt Hoogenboom 24.24
9e Marjolein L 24.24
11e Esther v.d Ende (edstafette) 25.34
12e Marijke Visscher 26.06
13e Cindy v. Dijk 26.27
14e Fee Man 26.28
15e Franca Verhijen (edstafette) 27.04
16e Marloes Rooijakkers 28.12
17e Sanne v.d. Velde 29.30
18e Dieneke v.d. Waal (HRR) 31.38
19e Corrie Mechelse 33.40

6-21 feb 2021: 1e Zilveren Turfrun

Rank Name afstand Current Distance (km) Finish
6 Mark Versteden Heren 5 km 5 00:20:35
1
Eeke Landman-Sinnema Dames 5 km 5.04 00:20:45
32 Arjan Vos Heren 5 km 5.27 00:29:16
35 Tekin Kutlubay Heren 5 km 11.84 00:29:48
23 Rosa Den Outer Dames 5 km 5.09 00:30:23
8 Dennis Rog Heren10 km 11.47 00:41:24
2 Bert Boter Heren 15 km 15.25 01:03:23
3 Col Grootjans Heren 15 km 15.17 01:04:17

21 feb 2021: 8e time-trial aan de Korte Vliet

Bij zowel Dames als Heren een parcoursrecord !!!

Dames 2,5 km   Heren 2,5 km  
1e Eeke Sinnema 9.50 1e Wouter Vendrig (Voetbal V97) 8.37
2e Marieke Westmaas (Edstafette) 10.21 2e Bastiaan Langeveld 8.56
3e Roos Guijt 10.22 3e Egon v.d. Broek (H.R.R) 9.37
4e Marieke Ferguson 10.47 4e Marco v. Steijn (de Spartaan) 9.40
5e Marjolein Lutter (H.R.R.) 11.01 5e Koen de Jong (H.R.R.) 10.12
6e Esther v.d. Ende (Edstafette) 11.45 6e Arthur Pinkse 10.23
7e Marloes Rooijakkers 11.54 7e Walter Boon 11.23
8e Fee Man 12.14 8e Jean Claassens (H.R.R.) 12.45
9e Franca Verheijen (Edstafette) 12.21 - -
10e Marlous Jespers 12.50 - -
11e Anjo Roos (Edstafette) 13.04 - -
12e Marijke Visscher 13.07 - -
13e Sanne v.d. Velden 13.25 - -

23 jan -7 feb 2021: Uithoorns Mooiste-de loop

Rank Name Categorie Current Distance (km) Finish
17 Arjan Vos Heren 5 km 5.67 00:25:27
21 Tekin Kutlubay Heren 5 km 5.18 00:27:13
- Petra van der Aa Dames 5 km 4.72 DNF
15 Marcel Boskamp Heren 10 km 12.07 00:44:33
121 Hein van der Kallen Heren 10 km 10.22 01:00:16
8 Bert Boter Heren 10 EM 16.34 01:05:18
11 Col GROOTJANS Heren 10 EM 16.25 01:10:03

31 jan 2021: 7e time-trial aan de Korte Vliet

Dames 2,5 km.   Heren 2,5 km  
1e Eeke Sinnema 10.09 1e Bastiaan Langeveld 9.04
2e Eva v.d. Bent 10.31 2e Arthur Pinkse 9.15
3e Marieke Westmaas (Edstafette) 10.43 3e Egon v.d. Broek (H.R.R.) 9.49
4e Roos Guijt 10.46 4e Koen de Jong (H.R.R) 10.43
5e Annelise Wilms 10.50 5e Remco Arendse 10.57
6e Marieke Versleijen 11.03 6e Walter Boon 11.08
Marjolein Lutter (H.R.R.) 11.03 7e Arjan Vos 12.10
8e Britt Hoogenboom 11.13 8e Jean Claassens 12.59
9e Mirjan v. Ormondt (H.R.R.) 11.38 - -
10e Fee Man 12.08 - -
11e Marloes 12.25 - -
12e Franca Verheijen (Edstafette) 12.37 - -
13e Marijke Visscher 13.01 - -
14e Marlous Jespers 13.07 - -
15e Sanne v.d. Velde 13.42 - -
16e Esther v.d. Ende (Edstafette) 13.47 - -
17e Jeanine Pas 14.06 - -
18e Charlotte Bornhaupt 14.07 - -

23 jan 2021: Tijdloop Stevenspark (2e editie)

Individuele time-trial 1km

# naam cat afstand tijd
1 Arthur Pinkse Heren 1 km 3:22
1 Eeke Landman Dames 1 km 3:48
4 Walter Boon Heren 1 km 4:02

16 jan 2021: 6e time-trial  (groep Ed)

Dames 2,5 km:   Heren 2,5 km:  
1e Eeke Sinnema 9.59 1e Bastiaan Langeveld 9.09
2e Dorinda Bolte 10.34 2e Arthur Pinkse 9.26
3e Roos Guijt 10.44 3e Egon v.d Broek ( H.R.R ) 9.40
4e Marieke Ferguson 11.16 4e Marco Steijn 9.55
5e Britt Hoogenboom 11.18 5e Koen de Jong (H.R.R ) 10.30
6e Esther v.d. Ende (edstafette) 11.29 6e Walter Boon 10.49
7e Marjolein Wiegerinck 11.41 7e Arjan Vos 11.27
8e Fee Man 12.02 - -
9e Marloes Rooijakkers 12.22 - -
10e Franca Verheijen (edstafette) 12.33 - -
11e Anjo Roos (edstafette) 13.07 - -
12e Marlous Jespers 13.16 - -
13e Marijke Visscher 13.36 - -
14e Sanne v.d Velde 14.05 - -

2-17 jan 2021: Runnersworld Leiden Nieuwjaarsloop

Vorig jaar liepen er nog meer dan 30 lopers van Voorschoten '97 mee...

Inmiddels is er bij het circuit in de uitslag een splitsing in Dames en Heren.

Rank Name categorie Current Distance (km) Finish
26 Arjan Vos Heren 5 km 5.64 00:25:58
44 Tekin Kutlubay Heren 5 km 6.42 00:30:40
6 Dennis Rog Heren10 km 10 00:39:32
2 Eeke Landman-Sinnema Dames 10 km 10.16 00:45:01
92 Hein van der Kallen Heren 10 km 10.19 01:01:18

19-31 dec 2020: Virtuele Winter Run

Rank Name categorie Current Distance (km) Finish
17 Bas Hilgersom 1 km 1.02 00:05:07
13 Col Grootjans 5 km 5.17 00:20:16
22 Mathieu Hilgersom 5 km 5.06 00:21:37
23 Joost van Kempen 5 km 5 00:22:04
25 Waldo De Boer 5 km 5.12 00:23:27
34 Robin Menning 5 km 5.13 00:25:12
164 Tekin Kutlubay 10 km 20.92 01:01:46
2 Bert Boter 21.1 km 21.6 01:23:23

12 - 27 dec 2020: Runnersworld Leiden Kerstrun

Rank Name Categorie Current Distance (km) Finish
24 Arjan Vos Heren 5 km 5.61 00:26:30
36 Tekin Kutlubay Heren 5 km 10.1 00:28:52
66 Fons Schrijver Heren 5 km 5 05:04:34
7 Marcel Boskamp Heren 10 km 10 00:40:36
10 Dennis Rog Heren 10 km 10 00:42:24
38 Hein van der Kallen Heren 10 km 10.14 00:51:41
23 Petra van der Aa Dames 10 km 10.01 00:55:27
79 Col Grootjans Heren 15 km 14.77 DNF

Voor Fons en Col lijkt het resultaat niet wat ze ervan hoopten.

28 nov - 13 dec 2020: 32e LJ Sport - Ter Specke Loop

80% van de inschrijvers wist een complete uitslag in Racemap te krijgen.

Met de aangepaste versie van Racemap kan dat nog verder verbeteren.

Sommige lopers lopen na de finish nog veel verder door.

Misschien ook ingeschreven voor een andere wedstrijd?

Rank Name categorie Current Distance (km) Tijd
48 Tekin Kutlubay 5 km 5.09 00:27:05
101 Arita Jol 5 km 5.29 00:33:41
8 Dennis Rog 10 km 15.14 00:40:25
10 Marcel Boskamp 10 km 21.04 00:41:17
61 Hein van der Kallen 10 km 10.16 00:51:21
81 Anton de Groot 10 km 21.71 00:54:26
6 Freek van Zoest 15 km 15.16 01:05:06
8 Col Grootjans 15 km 15.06 01:05:16

13 dec 2020: 5e Time Trial Korte Vliet

Dames 2,5 km.   Heren 2,5 km.  
1e Roos Guijt 10.16 1e Bastiaan Langeveld 8.44
2e Eeke Sinnema 10.23 2e Arthur Pinkse 9.22
3e Marjolein Wiegerinck 11.01 3e Egon v.d. Broek ( H.R.R.) 9.27
4e Britt Hoogenboom 11.23 4e Joost Hummelink (H.R.R.) 9.29
5e Esther v.d. Ende (Edstafette) 11.25 5e Robin Zoet 9.32
6e Marieke Ferguson 11.35 6e Marco v. Stijn ( de Spartaan ) 9.56
7e Fee Man 11.53 7e Koen de Jong (H.R.R.) 10.15
8e Lisanne Snijders (H.R.R.) 12.05 8e Sander Rooijakkers 11.00
9e Franca Verheijen (Edstafette) 12.07 9e Arjan Vos 11.15
10e Marloes Rooijakkers 12.08 10e Ge de Munck (Edstafette) 11.35
11e Anjo Roos (Edstafette) 13.02 11e Peter Scheers (gast) 13.22
12e Marijke Visscher 13.06 - -
13e Sanne v.d. Velde (gast) 14.19 - -
14e Corrie Mechelse 16.01 - -

6 dec 2020: 5 km testwedstrijd Via Veolia met Ed

Podium Dames

Podium Heren

Dames 5 km.   Heren 5 km.  
1e Dorinda Bolte 21.25 1e Jimmy v. Bemmel 17.12
2e Eeke Sinnema 21.36 2e Bastiaan Langeveld 18.26
3e Judith v.d.Pluijm 22.00 3e Marcel Boskamp 19.11
4e Marieke Westmaas (Edstafette) 22.08 4e Freek v. Zoest 19.20
5e Roos Guijt 22.46 5e Arthur Pinkse 19.44
6e Marjolein Wiegerinck 23.01 6e Remco Arendse 22.26
7e Iris Kortink 23.53 7e Ge de Munck (Edstafette) 23.30
8e Franca Verheijen (Edstafette) 24.51 8e Edwin Bronsgeest 23.39
9e Fee Man 25.06 9e Menno Halma 24.12
10e Esther v.d. Ende (Edstafette) 25.40 - -
11e Marloes Rooijakkers 25.42 - -
12e Jeanine Pas 26.54 - -
13e Charlote Bornhaupt 27.15 - -

Je zult als heer maar onder de 20 minuten lopen en nog middenin eindigen.

Wat gaat dit hard!

22-29 nov 2020: Online Leiden Marathon 

Rank in cat Name categorie Current Distance (km) Tijd snelheid
8 Lisa Brink 5 km 5.04 00:21:21 14 km/h
80 Walter Boon 10 km 15.07 00:52:06 11.5 km/h
190 Arjan H.J. Vos 10 km 11.24 00:57:33 10.4 km/h
494 Laura Brink 10 km 11.62 01:55:54 5.1 km/h
111 Ingeborg de Boorder 21,1 km 21.39 01:50:47 11.4 km/h
187 Ilona Stoop 21,1 km 21.19 01:59:02 10.6 km/h
190 Mark Versteden 21,1 km 21.1 01:59:11 10.6 km/h
268 Sandra Heeren 21,1 km 21.14 02:09:39 9.7 km/h
365 Frank Snieder 21,1 km 21.45 02:31:22 8.3 km/h
368 Linda Houthuizen 21,1 km 21.29 02:32:21 8.3 km/h

29 nov 2020: 4e Time Trial Korte Vliet

Dames 2,5 km   Heren 2,5 km  
1e Marieke Westmaas (Edstafette) 10.42 1e Bastiaan Langeveld 8.50
2e Roos Guijt 10.43 2e Arthur Pinkse 9.13
3e Eva v.d. Bent 10.56 3e Egon v.d. Broek (HRR) 9.53
4e Marjolein Wiegerinck 11.09 3e Robert v.d. Belt (gast) 9.53
5e Esther v.d. Ende (Edstafette) 11.24 5e Koen de Jong (HRR) 10.18
6e Britt Hoogeboom 11.30 6e Marco v.Stijn (de Spartaan) 10.36
7e Marloes Rooijakkers 12.16 7e Remco Arendse 10.46
8e Marijke Visscher 12.27 8e Sander Rooijakkers 11.02
9e Jeanine Pas 13.00 9e Arjan Vos 11.56
10e Anjo Roos (Edstafette) 13.07 10e Peter Scheers (gast) 13.05
11eDieneke v.d. Waal (HRR) 14.11 11e Dick v.d. Waal (HRR) 14.15
12e Sanne v.d. Velde (gast) 14.45 - -
13e Corrie Mechelse 15.37 - -

Zondag 6 december is de 5e Time Trial Korte Vliet.

7-22 nov 2020: EndoRun Nationale

# IN CAT NOM - PRÉNOM CATÉGORIE DISTANCE TEMPS KM/H
3 DENNIS Rog SEH 5 km 00:19:35 15.3
8 VAN BEMMEL Jimmy SEH 5 km 00:22:27 13.4
18 VAN DER KALLEN Hein MAM 5 km 00:24:13 12.4
25 WASSENAAR Amanda SEF 5 km 00:27:45 10.8
33 HAAKSMAN Evelien SEF 5 km 00:29:22 10.2

Er hebben er wel meer van Voorschoten '97 ingeschreven en gelopen, maar er staan er niet meer in de uitslag.

22 nov 2020: 3e Time Trial Korte Vliet

Dames 2,5 km.   Heren 2,5 km.  
1e Roos Guijt 10.27 1e Bas Langeveld 8.46
2e Eeke Sinnema 10.34 2e Egon v.d Broek (HRR) 9.44
3e Esther v.d. Ende (Edstafette) 11.17 3e Robert v.d. Belt (gast) 9.49
4e Franca Verheijen (Edstafette) 12.00 4e Marco v. Stijn (De Spartaan) 10.01
5e Fee Man 12.08 5e Remco Arendse 10.40
6e Lisanne Snijders (HRR) 12.10 6e Edwin Bronsgeest 11.04
7e Marloes v. Rooijen 12.19 7e Ge de Munck (Edstafette) 11.10
8e Marijke Visscher 12.41 8e Jean Claassens (HRR) 12.25
9e Elke Weenink 12.58 9e Peter Scheers (gast) 13.12
10e Jeanine Pas 13.06 - -
11e Charlotte Burnhaupt 13.57 - -
12e Dieneke v.d. Waal (HRR) 14.28 - -
13e Corrie Mechelse 15.32 - -

8 nov 2020: 2e Time Trial langs Korte Vliet

Dames 2, 5 km Heren 2,5 km
1e Eeke Landman-Sinnema 10.32 1e Bastiaan Langeveld 8.49
2e Marieke Westmaas (Edstafette) 10.37 2e Jimmy v. Bemmel 8.55
3e Esther v.d. Ende (Edstafette) 11.17 3e Wouter Vendrig (V97 Voetbal) 9.08
4e Britt Hoogenboom 11.20 4e Arthur Pinkse 9.21
5e Roos Guijt 11.30 5e Robert Belt (gast) 10.00
6e Jasja v. Ark 12.02 6e Egon v.d. Broek (H.R.R) 10.01
7e Fee Man 12.10 7e Ge de Munck (Edstafette) 11.05
8e Franca Verheijen (Edstafette) 12.15 8e Edwin Bronsgeest 11.31
9e Marloes Rooijakkers 12.42 9e Jean Claessens (H.R.R.) 12.38
10e Anjo Roos (Edstafette) 13.00 - -
11e Marijke Visscher 13.02 - -
12e Marlous Jespers 13.19 - -
13e Jeanine Pas 13.21 - -
14e Charlotte Burhhaupt 13.44 - -

1 nov 2020: 1e Time Trial langs Korte Vliet

2,5 km. Dames 2,5 km Heren
1e Eeke Landman – Sinnena 10.53 1e Bastiaan Langeveld 8.52
2e Marieke Westmaas (Edstafette) 11.06 2e Arthur Pinkse 9.47
3e Roos Guijt 11.15 3e Robert Belt (gast) 10.01
4e Marieke Ferguson 11.16 4e Marty Messerschmidt (H.R.R.) 11.45
5e Mirjan v. Ormondt (H.R.R) 11.33 5e Arjan Vos 12.08
6e Britt Hoogenboom 11.49 6e Peter Scheers (gast) 13.59
7e Fee Man 12.14 - -
8e Esther v.d. Ende (Edstafette) 12.19 - -
9e Jasja v. Ark 12.43 - -
10e Anjo Roos (Edstafette) 13.08 - -
11e Marloes Rooijakkers 13.15 - -
12e Charlotte Bornhaupt 14.07 - -
13e Jolanda Messerschmidt (H.R.R) 15.45 - -
14e Corrie Mechelse 16.29 - -

13 okt 2020: 1500m groep Ed op de eigen baan

1e Bastiaan Langeveld 5.18 min.
2e Roos Guijt 5.58 min.
3e Martine Hendriks 6.00 min.
4e Dorinda Bolte 6.07 min.
5e Iris Kortink 6.19 min.
6e Eeke Landman 6.20 min.
7e Walter Boon 6.28 min.
8e Nick Molenaar 6.37 min.
9e Britt Hoogenboom 6.49 min.
10e Menno Halma 6.53 min.
11e Arjan Vos 7.17 min.
12e Marijke Visscher 7.45 min.
13e Marlous Jespers 8.11 min.

11 okt 2020: Kopjesloop Delft

Plts Naam categorie afstand Tijd
6 Bastiaan Langeveld M5KM 5KM 19:10
4 Iris Kortink V5KM 5KM 22:53
15 Charlotte Bornhaupt V5KM 5KM 28:25
49 Ed Zijl M5KM 5KM 34:07
17 Freek van Zoest M10KM 10KM 39:52

4 okt 2020: Strandloop te Wassenaar

Dames 5km   Heren 5km  
1e  Marjolein  Lutter - The Haque Road Runners 24.15  1e Francesco Ferroni - The Haque Road Runners 24.06
2e  Roos Guijt 25.08  2e Egon v.d. Broek - The Haque Road Runners 24.30
3e  Marjolein Wiegerinck 26.14 3e Arjan Vos 26.47
4e  Franca Verheijen - Edstafette 27.09    
5e  Marijke Visscher 27.19    
6e Esther v.d. Ende - Edstafette 27.54    
7e Marloes Rooijakkers 28.54    
8e Marlous Jespers 29.08    
9e Anjo Roos - Edstafette 30.34    
10e Charlotte Bornhaupt 31.07    

27 sep 2020: 10e Time Trial langs Korte Vliet

Dames 2,5 km. Heren 2,5 km.
1e Judith v.d. Pluijm 10.39 1e Sander v. Weerlee-Feenstra (gast) 8.44
2e Dorinda Bolte 10.51 2e Bastiaan Langeveld 8.56
3e Fee Man 12.01 3e Mathieu Hilgersom 9.24
4e Marieke Versleijen 12.02 4e Marcel Boskamp 9.27
5e Esther v.d Ende (Edstafette) 12.08 5e Arjan Vos 11.15
6e Franca Verheijen 12.11 6e Peter Scheers (gast) 13.10
7e Marloes Rooijakkers 12.27 - -
8e Marijke Visscher 12.39 - -
9e Elke Weenink 12.52 - -
10e Charlotte Bornhaupt 13.50 - -
11e Corrie Mechelse 16.04 - -

Nu zondag 4 km. strandloop Wassenaarseslag.

Zondag 1 november beginnen de time-Trials weer.

26 sep 2020: 2e overtake run in Den Haag

Naam eindtijd
Marcel Boskamp 18.47
Martine Hendriksen 20.19

20 sep 2020: Strandloop Wassenaarseslag

Dames 2 km   Heren 2 km  
Marijke Visscher 10.04 min. Joep Langeveld 11.51 min.
Dames 4 km.   Heren 4 km.  
1e Marjolein Lutter The Haque Road Runners 18.24 1e Bastiaan Langeveld V97 15.50
2e Tanya Bulavskaya The Haque Road Runners 18.56 2e Remco Arendse V97 18.26
3e Marieke Westmaas Edstafette 19.46 3e Francesco Ferroni The Haque Road Runners 18.56
4e Saskia v. Zadelhoff The Haque Road Runners 19.47 - -
5e Mirjan v. Ormondt The Haque Road Runners 19.56 - -
6e Marjolein Wiegerinck V97 19.57 - -
7e Anne de Groot Gast 20.24 - -
8e Franca Verheijen Edstafette 20.48 - -
9e Marlous Jespers V97 21.34 - -
10e Marloes Rooijakkers tr/team Bollenstreek 22.21 - -
11e Anjo Roos Edstafette 22.55 - -
12e Charlortte Bornhaupt V97 24.13 - -
13e Jeanine Pas V97 24.14 - -
14e Gerda Rooijakkers Gast 24.49 - -

13 sep 2020: 9e Time Trial langs Korte Vliet

Dames 2,5 km.   Heren 2,5 km.  
1) Tamar Goedhart (Lugdunum) 10.07 1) Bastiaan Langeveld 8.57
2) Roos Guijt 10.11 2) Marcel Boskamp 9.04
3) Iris Kortink 10.37 3) Mathieu Hilgersom 9.18
4) Marjolein Wiegerinck 11.06 4) Arthur Pinkse 9.41
5) Fieke Goemaere ( Belgie) 11.23 5) Waldo de Boer 10.47
6) Mirjan v. Ormondt (H.R.R.) 11.41 6) Arjan Vos 11.15
7) Fee Man 12.03 7) Rick Heemskerk (Runoninsulin) 11.47
8) Esther v. Ginneken 12.21 8) Peter Scheers 13.10
9) Franca Verheijen (Edstafette) 12.24 Steven Stouten ( L.R.R ) D.N.F.
10) Marieke Ferguson 12.34 - -
11) Marijke Visscher 12.39 - -
12) Marlous Jespers 13.23 - -
13) Corrie Mechelse 15.55 - -

6 sep 2020: Strandloop Wassenaarseslag

Herman bedankt!

2 km. Dames:  
1e Marieke Ferguson 9.28
2e Dieneke v.d. Waal ( H.R.R.) 12.35
4 km. Dames:   4 km. Heren:  
1e Judith v.d. Pluijm 18.29 1e Bastiaan Langeveld 16.08
2e Dorinda Bolte 19.05 2e Michael Westerbeek (Triathlon De Zijl LGB) 18.14
3e Saskia v. Zadelhoff (The Haque Road Runners) 20.34 3e Remco Arendse 18.36
4e Marieke Westmaas (gast) 20.36  4e Francesco Ferroni ( The Haque Road Runners) 18.38
5e Marijke Visscher 20.53 5e Arjan Vos 21.12
6e Britt Hoogenboom 21.24 6e Menno Halma 21.53
7e Franca Verheijen (edstafette) 21.48 7e Jean Claassens ( The Haque Road Runners) 22.18
8e Anne de Groot (gast) 21.54
9e Marloes Rooijakkers (tri/team Bollenstreek)  23.22
10e Charlotte Bornhaupt 24.46
10e Jeanine Pas 24.46

Volgende strandloop is op 20 sept.

30 aug 2020: 8e Time Trial langs Korte Vliet

Dames   Heren  
1e Roos Guijt 10.13 1e Bastiaan Langeveld 8.55
2e Marjolein Wiegerinck 11.02 2e Marcel Boskamp 9.05
3e Mirjan v. Ormondt (The haque Road Runners) 11.43 3e Robert Belt (gast) 9.45
4e Marlous Rooijakkers (tri/team Bollenstreek) 12.35 4e Joost v. Kempen 9.56
5e Marijke Visscher 13.05 5e Bob v. Kooten (gast) 10.17
6e Anjo Roos (Edstafette) 13.25 5e Marco v. Steijn ( A.V.Spartaan lisse) 10.17
7e Jeanine Pas 13.50 7e Waldo de Boer 10.38
8e Corrie Mechelse 16.08 8e Remco Arendse 10.46
- - 9e Arjan Vos 11.27
- - 10e Peter Scheers 14.15

23 aug 2020: strandloop groep Ed

Dames2 km.   Dames 4 km.   Heren 4km  
Marieke Ferguson 11.18 Dorinda Bolte 19.34 Bastiaan Langeveld 16.35
Sonja Klap 13.17 Marjolein Wiegerinck 20.58 Remco Arendse 19.27
- - Marijke Visscher 21.26 Arjan Vos 22.06
- - Alexandra Schrama 25.03 Menno Halma 23.49
- - Jeanine Pas 25.04 - -

Volgende strandloop groep Ed is op 6 september, gasten zijn welkom.

Wel even een berichtje sturen naar ehzijl@ziggo.nl

Zondag 30 augustus weer een time-trial groep Ed maar, ook voor gasten, even een mailtje sturen.

20 aug 2020: 5K overtakerun bij Haag Atletiek

Positie Naam Eindtijd
19 Bastiaan Langeveld 19.45
26 Freek van Zoest 20.21
45 Remco Arendse 23.15
50 Judith Pluym 23.44
51 Dorinda Bolte 23.44
67 Marjolein Wiegerinck 24.47
101 Jeanine Pas 31.33
106 Ed Zijl 35.35

16 aug 2020: 7e Time Trial langs Korte Vliet

Dames 2,5 km   Heren 2,5 km  
1e Marjolein Wiegerinck 10.56 1e Jimmy v. Bemmel 8.17
2e Judith v.d.Pluym 10.59 2e Bastiaan Langeveld 9.00
3e Dorinda Bolte 11.15 3e Robert Belt (gast) 9.42
4e Mirjan v. Ormondt (H.R.R.) 11.27 4e Arthur Pinkse 10.00
5e Esther v.d. Ende (edstafette) 11.53 5e Marco v. Stijn (A.V.Spartaan LIsse) 10.09
6e Fee Man 12.37 6e Bob v. Kooten (gast) 10.24
7e Marlous Rooijakkers (tri-team Bollenstreek) 12.42 7e Remco Arendse 10.41
8e Franca Verheijen (edstafette) 12.47 8e Waldo de Boer 10.48
9e Marijke Visscher 12.53 9e Edwin Bronsgeest 10.57
10e Anjo Roos (edstafette) 13.15 10e Ed Klaassens (Vlietlijn) 11.11
11e Jeanine Pas 13.54 11e Arjan Vos 11.28
- - 12e Hein v.d. Kallen 11.30
- - 13e Rick Heemskerk (gast) 13.55

11 aug 2020 : Strandloop groep Ed

Dames 2 km   Heren 4 km.  
Marjolein Wiegerinck 10.33 Jimmy v. Bemmel 18.28
Marijke Visscher 11.18 Bastiaan Langeveld 18.40
- - Arthur Pinkse 20.55
- - Arjan Vos 23.03

2 aug 2020: 6e Time Trial langs Korte Vliet

Herman en Marjolein W. bedankt!

Dames 2,5 km   Heren 2,5 km  
1e Roos Guijt 10.31 1e Gerwin Hordijk (gast) 8.50
2e Marjolein Wiegerinck 11.12 2e Mathieu Hilgersom 9.14
3e Michelle Velthuizen (Triathlon Bollenstreek) 11.31 3e Robert Belt (gast) 9.37
4e Marleen v.d. Berg (runoninsulin) 12.08 4e Rick Heemskerk (runoninsulin) 10.00
5e Fee Man 12.32 5e Steven Stouten (L.R.R.) 10.07
6e Marlous Rooijakkers (Tri-team Wassenaar) 12.42 5e Marco van Stijn (A.V.Spartaan Lisse) 10.07
7e Sanne Brummel (runoninsulin) 13.20 7e Bob v. Kooten (runoninsulin) 10.33
7e Anjo Roos (Edstafette) 13.20 8e Remco Arendse 10.35
9e Irene Hilgersom (gast) 13.31 9e Waldo de Boer 10.54
10e Jeanine Pas 13.45 10e Ed Klaassens (Vlietlijn) 11.22
11e Corrie Mechelse 16.11 11e Bas Vugteren (runoninsulin) 12.01
- - 12e Leo v. Grol 12.18
- - 13e Peter Scheers (gast) 13.37
- - 14e Rick Veenstra (runoninsulin) 14.10

28 jul 2020: Strandloop Groep Ed

Dames 4km   Heren 4km  
1e Dorinda Bolte 20.27 1e Bastiaan Langeveld 16.35
2e Marijke Visscher 22.13 2e Remco Arendse 20.45
3e Fee Man 23.02 3e Menno Halma 21.45
4e Jeanine Pas 25.17 - -
5e Charlotte Bornhaupt 25.18 - -
6e Corrie Mechelse 29.05 - -

19 jul 2020: Time Trial langs Korte Vliet

Dames 2,5 km   Heren 2,5 km  
1e Roos Guijt 10.14 1e Bastiaan Langeveld 8.57
2e Dorinda Bolte 10.24 2e Mathieu Hilgersom 9.25
3e Judith v.d. Pluijm 10.55 3e Robert Belt (gast) 9.39
4e Marjolein Wiegerinck 11.16 4e Marco (de Spartaan) 9.59
5e Esther v.d.Ende ( edstafette) 11.27 5e Rolf Tijssens 10.22
6e Cindy v. Dijk 11.47 6e Ed Klaassens (Vlietlijn) 11.16
7e Fee Man 12.18 7e Arjan Vos 11.41
8e Franka Verheijen (edstafette) 12.25 8e Peter Scheers (gast) 13.28
9e Jeanine Pas 13.50 - -
10e Charlotte Bornhaupt 13.57 - -
11e Corrie Mechelse 15.57 - -

15 jul 2020: Strandloop groep Ed

 

Dames 4km   Heren 4km  
1e Judith v.d. Pluijm 18.16 1e Gwyn Bird 16.55
2e Dorinda Bolte 18.23 2e Walter Boon 17.54
3e Marjolein Wiegerinck 19.35 3e Rolf Tijssens 18.09
4e Marijke Visscher 20.13 4e Menno Halma 19.32
5e Marlous Jespers 22.11 5e Arjan Vos 19.54
6e Charlotte Bornhaupt 23.13 - -
6e Jeanine Pas 23.13 - -

28 jun 2020: Time Trial langs Korte Vliet

Dames 2,5 km Heren 2,5 km
1e Roos Guijt (Vlietlijn) 10.17 1e Freek v. Zoest 8.53
2e Judith v.d. Pluijm 10.44 2e Bastiaan Langeveld 9.00
3e Esther v.d. Ende (Edstafette) 11.19 3e Marcel Boskamp 9.10
4e Fieke Goemaere (Belgie) 11.30 4e Mathieu Hilgersom 9.43
5e Cindy v. Dijk 11.37 5e Rolf Tijssens 10.20
6e Marlous v.d. Poel (Vlietlijn) 11.38 6e Remco Arendse 10.41
7e Irene Staphorst (Vlietlijn) 11.41 7e Walter Boon 10.43
8e Marjolein Wiegerinck 11.58 8e Ed Klaassens (Vlietlijn) 11.44
9e Fee Man 12.15 9e Peter Scheers (gast) 13.17
10e Franca Verheijen (Edstafette) 12.20 - -
11e Marijke Visscher 12.41 - -
12e Jeanine Pas 13.29 - -
13e Charlotte Bornhaupt 13.58 - -
14e Corrie Mechelse 16.10 - -

6 tot 23 jun: marathonestafette Voorschoten '97

 

Plaats Team Tijd
1. Team F.O.N.S. 2.33,23
2. Donderdaggroep Ed 3.14,44
3. The W-team 3.22,00
4. Gruppedto 3.31,30
5. The Muppets 3.46,30
6. Team Cor 3.49,18
7. Baywatchers 3.51,00
8. De Mooie Bergjes 3.56,08
9. De pupillen 3.59,30
10. Team Volg 'M 4.08,41
11. ALIENS 4.30,00
12. De Vink 4.55,00
13. De wandelende tak (wandelaars) 7.18,00
14. Team Noortje (wandelaars) 8.02,00

De fotoprijs ging naar de Vink

14 jun 2020: Virtuele Leiden marathon

De app werkte voor meerdere lopers problematisch.

Evenement is daarom verlengd tot 14 juni.

Nu de definitieve uitslag.

Rank Race № Name Finish (10km) 2km 4km 6km 8km
114 1068 Walter Boon 0:51:41 0:09:06 0:19:00 0:29:10 0:39:46
160 1656 Frank Snieder 0:53:53 0:10:39 0:21:58 0:32:33 0:43:23
177 1680 Ilona Stoop 0:54:44 0:10:35 0:21:30 0:32:31 0:43:27
327 1350 Hein Van der Kallen 1:03:10 0:10:50 0:23:52 0:37:50 0:49:20
400 1083 Marieke Bouwman 1:12:03 0:13:13 0:27:52 0:43:07 0:58:17
402 1321 Linda Houthuizen 1:12:19 0:14:12 0:28:55 0:42:33 0:57:01
407 1341 Arita Jol 1:14:17 0:14:10 0:28:22 0:43:42 0:58:12
438 1824 Joan van Straalen   0:11:17 0:22:26 0:57:56  
438 1617 Dorien Schmidt   0:14:26 0:29:57 0:46:22 1:02:40
438 1650 Brenda Smit          

7 jun 2020: Time trial (groep Ed)

Dames 2,5 km Heren 2,5 km
1e Judith v.d.Pluijm 10.30 1e Bastiaan Langeveld 9.13
2e Roos Guijt (Vlietlijn) 10.36 2e Marcel Boskamp 9.14
3e Dorinda Bolte 10.42 3e Marnix Boon (Leiden atletiek) 9.34
4e Esther v.d.Ende (Edstafette) 11.38 4e Walter Boon 9.42
5e Irene Staphorst (Vlietlijn) 11.39 5e Rolf Tijssen 10.07
6e Cindy v. Dijk 11.51 6e Remco Arendse 10.43
7e Franca Verheijen (Edstafette) 12.16 7e Mathieu Hilgersom 10.44
8e Marijke Visscher 12.36 8e Edwin Bronsgeest 11.47
9e Fee Man 12.39 9e Ed Klaassens (Vlietlijn) 11.51
10e Marlous Jespers 12.40 10e Arjan Vos 12.09
11e Charlotte Bornhaupt 14.08 11e Peter Scheers (gast) 13.27
12e Corrie Mechelse 16.09 - -

 

17 mei 2020: Time-Trial (groep Ed)

Nu een echte 2,5 km, met het wieltje gemeten

2,5 km. dames: 2,5 km. heren:
1) Dorinda Bolte 10.38 1) Freek v. Zoest 9.08
2) Mirjan v. Ormondt 12.27 2) Bastiaan Langeveld 9.13
3) Fee Man 12.33 3) Marcel Boskamp 9.17
4) Marijke Visscher 12.34 4) Rolf Tijssens 10.23
5) Britt Hoogenboom 12.42 5) Remco Arendse 10.42
6) Jeanine Pas 13.19 6) Arthur Pinkse 11.22
7) Irene Staphorst 13.53 7) Arjan Vos 11.45
8) Charlotte Bornhaupt 14.16 8) Peter Scheers 13.45
9) Corrie Mechelse 16.13 - -
10) Marieke Ferguson 17.53 - -

3 mei 2020: Time-Trial langs de korte Vliet (groep Ed)

Afstand: 2,4 km.

Dames: Heren:
1e Dorinda Bolte 10.29 1e Jimmy v. Bemmel 8.15
2e Judith v.d. Pluijm 10.53 2e Freek v. Zoest 9.16
3e Britt Hoogenboom 11.45 3e Bastiaan Langeveld 9.25
4e Charlotte Bornhaupt 13.27 4e Mathieu Hilgersom 10.48
5e Marijke Visscher 13.31 5e Arjan Vos 12.30
6e Corrie Mechelse 16.11 6e Peter Scheers 14.11
- - 7e Ed Zijl 17.10

24 mrt 2010: Eindstand Zorgenzekerheidcircuit

Inmiddels is al een tijdje duidelijk dat het Zorg en Zekerheid Circuit dit seizoen is afgelopen.

De tussenstand na 5 lopen is dus de eindstand geworden.

Daarom heb ik die tussenstand nu aangevuld met ieders plaats in de ranglijst in punten.

Aanvulling 3 apr 2020: (zie nieuwsbericht)

Er is nu ook besloten dat er voor seizoen 2019-2020 geen prijzen worden toegekend.

 

# in punten naam punten deelnames gemiddelde
3 Rosa den Outer 399 4 99,8
1 Martine Hendriksen 491 5 98,2
3 Hein van der Kallen 479 5 95,8
7 Robin Zoet 382 4 95,5
9 Dennis Rog 378 4 94,5
5 Dorinda Bolte 376 4 94,0
13 Ellen Vroon 367 4 91,8
2 Ilona Stoop 453 5 90,6
9 Esther van Ginneken 358 4 89,5
21 Bert Boter 268 3 89,3
16 Fons Schrijver 347 4 86,8
4 Joan van Straalen-Ribbe 432 5 86,4
13 Britt Hoogenboom 342 4 85,5
5 Marcel Boskamp 416 5 83,2
28 Elvira Bakker 240 3 80,0
30 Marlous Jespers 239 3 79,7
20 Walter Boon 239 3 79,7
8 Reinier Könemann 397 5 79,4
18 Wilco Schepen 316 4 79,0
7 Remco Arendse-Pas 310 4 77,5
21 Sanne Brummel 297 4 74,3
28 Mark Versteden 221 3 73,7
9 Nanda van der Burg 365 5 73,0
7 Jeanine Pas-Arendse 363 5 72,6
33 Ed Zijl 236 4 59,0
56 Edwin Bronsgeest 107 3 35,7

8 mrt 2020: City Pier City loop

Pos in cat Naam Categorie Afstand Netto tijd
665 Carey Batenburg-Einthoven V 5 km 00:30:45
948 Richard van der Peet M 10 km 00:50:13
259 Brenda Smit V 10 km 00:51:47
1643 Miriam Van den Heuvel V 10 km 01:02:53
95 Bert Boter M40 halve marathon 01:27:21
288 Joost van Kempen M35 halve marathon 01:39:32
1119 Walter Boon Msen halve marathon 01:43:55
457 Armand Schuurman M40 halve marathon 01:49:08
11 Ingeborg Boorder-Bartelds V55 halve marathon 01:53:07
221 Frank Snieder M55 halve marathon 01:54:39
493 Maurice van den Heuvel M50 halve marathon 02:02:46
67 Frank den Herder M65 halve marathon 02:10:01
279 Peter Doeksen M60 halve marathon 02:30:09

7 mrt 2020: Kagerzoom parkloop te Warmond

 4e overall

POSITIE IN CAT PARKRUNNER LEEFTIJDSGROEP AFSTAND TIJD
2 Mathieu HILGERSOM VM35-39 5 km 19:31

1 mrt 2020: Nederstrandloop Noordwijkerhout

5e overall

# in cat. Naam categorie afstand Netto tijd
1 Ingeborg de Boorder Dames 55-59 15,5 km 1:22:49

1 mrt 2020: 20 van Alphen

Met deze roze schoenen:

# in cat naam categorie afstand tijd
10 Col Grootjans man Businessrun 10 km 00:40:08

1 mrt 2020: 1 vd 4 loop bij AV Sparta, Den Haag

Britt 1e dame overall !

# in cat Naam Cat. Afstand tijd
1 Britt Hoogenboom VS 5 km 24.02
4 E.H. Zijl M65 5 km 32.24
16 Ralph Donners M45 10 km 45.55

16 feb 2020: Lansingerland Run

Met een forse wind.

 

# in cat naam categorie afstand tijd
44 Maurice van den Heuvel halve marathon H45+ 02:00:58

15 feb 2020: 1e clubcircuit 2020 in het Panbos Katwijk

Zoals traditie, werd het 1e clubcircuit zeer goed bezocht.

 

Dames 5 km.     Heren 5 km.    
1) Dorinda Bolte 25.07 1e(V20) 1) Jimmy v. Bemmel 20.21 1e(M20)
2) Judith v.d. Pluym 26.02 2e(V20) 2) Dennis Rog 20.59 2e(M20)
3) Esther v.d. Ende (Edstafette) 27.32 gast 3) Freek v. Zoest 21.10 1e(M35)
4) Ingeborg de Boorder 27.49 1e(V55) 4) Marcel Boskamp 21.25 2e(M35)
5) Marijke Rog 28.44 2e(V55) 5) Maarten Bloem 21.33 3e(M35)
6) Franca Verheijen (Edstafette) 29.15 gast 6) Bert Boter 22.05 4e(M35)
7) Marijke Visscher 29.32 3e(V55) 7) Mathieu Hilgersom 22.32 5e(M35)
8) Rosa Brink 29.37 1e(V35) 8) Bastiaan Langeveld 22.40 6e(M35)
9) Joan v. Straalen 30.32 4e(V55) 9) Wouter Dollekamp 23.25 3e(M20)
10) Marieke Sannen 30.40 2e(V35) 10) Egon v.d. Broek (H.R.R. ) 23.37 gast
11) Esther v. Ginneken 30.47 3e(V20) 11) Joost v. Kempen 23.59 7e(M35)
12) Jeanine Pas-Arendse 30.48 4e(V20) 12) Rolf Thijssens 24.25 4e(M20)
13) Ellen Vroom 32.52 5e(V55) 13) Wilco Schepen 25.11 1e(M55)
14) Miriam v.d. Heuvel 35.57 3e(V35) 14) Ge de Munk (Edstafette) 25.12 gast
15) Arita Jol 36.53 4e(V35) 15) Waldo de Boer 25.23 8e(M35)
16) Corrie Mechelse 39.38 6e(V55) 16) Arjan Vos 25.51 2e(M55)
17) Josée Nan 40.42 7e(V55) 17) Frank de Herder 25.58 3e(M55)
18) Sija Lanser 41.29 8e(V55) 18) Remco Pas 26.01 5e(M20)
- - - 19) Piet Hein v.d.Ploeg (Edstafette) 26.15 gast
- - - 20) Jeroen Sannen 26.36 4e(M55)
- - - 21) Ido Esman 26.38 9e(M35)
- - - 22) Hein v.d. Kallen 26.41 5e(M55)
- - - 23) Peter den Edel 27.18 gast
- - - 24) Guido v.d. Wolk 27.26 10e(M35)
- - - 25) René Koot 27.28 gast
- - - 26) Edwin Bronsgeest 27.40 11e(M35)
- - - 27) Menno Halme 27.58 12e(M35)
- - - 28) Marcel Meima 28.02 13e(M35)
- - - 29) Ed Klaasen (Vlietlijn) 28.09 gast
- - - 30) Jean Claessens (H.R.R.) 28.37 gast
- - - 31) Frans Kleyheeg 29.59 6e(M55)
- - - 32) Peter Groen 30.12 7e(M55)
- - - 33) Rob Rog 30.19 8e(M55)
- - - 34) Tekin Kutlubay 30.38 14e(M35)
- - - 35) Jelle de Jong 34.00 gast
- - - 36) Peter Scheers 34.55 gast
2,5 km.  
1) Egbert-Jan de Bouvere 14.15
2) Sophie v. Zoest 18.28
3) Julia v. Zoest 18.30

2 feb 2020: Twiskemolenloop te Landsmeer

Col was 3e Overall !

Plaats in cat naam categorie afstand tijd
1 Col Grootjans M45 16,1 km 01:07:11

26 jan 2020: PuinDuinRun, Den Haag

Nr. Naam Cat Afstand Netto
20 Freek van Zoest M3 9,4 km 45:56
70 Sander Rooijakkers M3 9,4 km 52:16
84 Joost van Kempen M3 9,4 km 53:20

26 jan 2020: 36e Uithoorns Mooiste de Loop, Uithoorn

Mooi weer, vaag zonnetje en met 1343 deelnemers goed bezocht.

Rosa overall 3e en dus op het podium !

Rosa 1e, Dorinda, Ingeborg en Frank 2e in hun categorie.

(alleen bestaat de categorie 65+ bij Lang eigenlijk niet :-))

# Cat. Naam Categorie Afstand Tijd
1 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 0:20:30
2 Dorinda Bolte Dames 20-34 Kort 0:21:15
13 Fons Schrijver Heren 45-54 Kort 0:21:34
18 Remco Arendse-Pas Heren 20-34 Kort 0:23:18
11 Esther van Ginneken Dames 20-34 Kort 0:23:42
22 Sanne Brummel Dames 20-34 Kort 0:26:28
7 Ellen Vroon Dames 55+ Kort 0:27:11
24 Jeanine Pas-Arendse Dames 20-34 Kort 0:27:28
17 Reinier Könemann Heren 35-44 Midden 0:39:30
19 Marcel Boskamp Heren 35-44 Midden 0:40:09
5 Charlotte van Veen Dames Senioren Midden 0:41:09
4 Martine Hendriksen Dames 45-54 Midden 0:42:52
4 Hein van der Kallen Heren 65+ Midden 0:47:36
81 Menno Halma Heren 45-54 Midden 0:53:33
15 Joan van Straalen-Ribbe Dames 55+ Midden 0:54:19
28 Nanda van der Burg Dames 35-44 Midden 0:55:17
56 Miriam van den Heuvel Dames 45-54 Midden 1:04:21
12 Bert Boter Heren 35-44 Lang 1:04:40
10 Dennis Rog Heren Senioren Lang 1:05:30
21 Walter Boon Heren Senioren Lang 1:15:26
2 Ingeborg de Boorder Dames 55+ Lang 1:22:41
2 Frank den Herder Heren 65+ Lang 1:25:28
11 Ilona Stoop Dames 45-54 Lang 1:27:00
80 Maurice van den Heuvel Heren 45-54 Lang 1:30:02

19 jan 2020: 51e Drechtloop Leimuiden

pl Naam categorie afstand Tijd
5 Col Grootjans H 10 EM 1:06:39

19 jan 2020: Ruitenburg Halve in Maassluis

Jimmy gaat weer erg hard!

Nr. Naam Cat afstand Bruto
9 Jimmy van Bemmel Man 5 km 17:47

18 jan 2020: 1 vd 4 Westduincross, Den Haag

Plts Naam Categorie afstand Tijd Snelheid
22 Ed Zijl KC KORTE CROSS 27:04 8,86 km/u
23 Charlotte Bornhaupt KC KORTE CROSS 27:08 8,85 km/u
8 Freek van Zoest M35 LANGE CROSS 36:53 14,31 km/u

12 jan 2020: Halve van Egmond

Plts Naam Categorie Afstand Tijd Snelheid
2225 Waldo de Boer MREC 21.1 KM 01:53:03 11.2 km/h
5191 Maurice van den Heuvel MREC 21.1 KM 02:12:26 9.56 km/h
5683 Tekin Kutlubay MREC 21.1 KM 02:20:00 9.04 km/h

5 jan 2020: AVC Strand- & Duinloop, Castricum

Plts Naam Categorie Afstand Tijd Snelheid
16 Niek Molenaar M50 10.1 KILOMETER 51:31 11,76 km/u
26 Col Grootjans MRECR 15 KILOMETER 1:07:10 13,39 km/u

5 jan 2020: Runnersworld Leiden Nieuwjaarsloop, Leiden

Goed loopweer en veel deelnemers  (1337).

Martine en Ingeborg 1e in hun categorie.

Tijden en plaatsen gecorrigeerd op basis van download 17:30 uur.

# Cat. Naam Categorie Afstand Tijd
5 Jimmy van Bemmel Heren 20-34 Kort 0:18:39
6 Maarten Bloem Heren 35-44 Kort 0:19:47
19 Fons Schrijver Heren 45-54 Kort 0:21:59
13 Dorinda Bolte Dames 20-34 Kort 0:22:38
15 Esther van Ginneken Dames 20-34 Kort 0:23:46
26 Frank van der Valk Heren 45-54 Kort 0:23:52
20 Britt Hoogenboom Dames 20-34 Kort 0:24:58
8 Marijke Visscher Dames 55+ Kort 0:26:59
32 Sanne Brummel Dames 20-34 Kort 0:27:42
13 Ellen Vroon Dames 55+ Kort 0:28:40
40 Jeanine Pas-Arendse Dames 20-34 Kort 0:29:01
29 Charlotte Bornhaupt Dames 35-44 Kort 0:31:15
38 Ed Zijl Heren 55+ Kort 0:32:54
7 Robin Zoet Heren 45-54 Midden 0:38:54
20 Marcel Boskamp Heren 35-44 Midden 0:39:59
22 Reinier Könemann Heren 35-44 Midden 0:40:38
25 Michael Westerbeek Heren 35-44 Midden 0:40:51
32 Mark Versteden Heren 35-44 Midden 0:43:01
1 Martine Hendriksen Dames 45-54 Midden 0:43:26
6 Hein van der Kallen Heren 65+ Midden 0:48:38
57 Edwin Bronsgeest Heren 45-54 Midden 0:51:52
20 Joan van Straalen-Ribbe Dames 55+ Midden 0:56:06
23 Elvira Bakker Dames 35-44 Midden 0:56:39
24 Nanda van der Burg Dames 35-44 Midden 0:56:53
76 Tekin Kutlubay Heren 45-54 Midden 0:57:13
24 Marlous Jespers Dames 55+ Midden 0:57:46
4 Dennis Rog Heren Senioren Lang 0:59:42
14 Bert Boter Heren 35-44 Lang 1:01:49
17 Wilco Schepen Heren 55+ Lang 1:14:33
21 Walter Boon Heren Senioren Lang 1:14:57
41 Hugo Aalders Heren 45-54 Lang 1:15:25
1 Ingeborg de Boorder-Bartelds Dames 55+ Lang 1:17:06
8 Ilona Stoop Dames 45-54 Lang 1:22:41
  Ton Goossen Heren 55-64 Lang Geen tijd

 

© 2021-2022 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.