Uitslagen Wegatletiek

29 jan 2023: Uithoorns Mooiste De Loop

# Cat. Naam Categorie Afstand Tijd
2 Loek van Steijn Heren 35-39 5 k 00:16:54
6 Bastiaan Langeveld Heren 40-44 5 k 00:17:21
4 Roeland Berger Heren 30-34 5 k 00:17:31
1 Eeke Landman - Sinnema Dames 45-49 5 k 00:18:49
8 Guido van der Wolk Heren 40-44 5 k 00:22:35
2 Rosa den Outer Meisjes 16 t/m 19 5 k 00:23:49
2 Bert Boter Heren 45-49 10 k 00:38:31
9 Reinier Könemann Heren 40-44 10 k 00:40:26
6 Andre Pont Heren 50-54 10 k 00:41:08
1 Dorinda Bolte Dames 25-29 10 k 00:42:20
2 Marlous Jespers Dames 60-64 10 k 00:49:01
23 Walter Boon Heren 25-29 10 k 00:49:38
5 Marieke Sannen Dames 45-49 10 k 00:50:48
6 Petra van der Aa Dames 45-49 10 k 00:50:48

22 jan 2023: Halve Marathon Zoetermeer

Plts in cat Naam Categorie Afstand Netto Tempo
1 Eeke Landman-Sinnema V45 10 KILOMETER 42:13 4:13 min/km

21 jan 2023: HAAG Atletiek Westduincross, Den Haag

Plts in cat Naam Cat Afstand Tijd Tempo
1 André Pont M45 KORTE CROSS (3800 m) 16:28 4:20 min/km
1 Janneke van Gent V35 KORTE CROSS (3800 m) 18:07 4:46 min/km

15 jan 2023: Stayokay Duintrail, Noordwijkerhout

Eeke wint de korte duintrail (dames overall) !

Plaats in cat Naam Afstand Lft cat Netto tijd
1. Eeke Landman-Sinnema 10 km Dames 45-49 46:04:00
8. Roos Guijt 10 km Dames 30-34 01:23:05

8 jan 2023: Runnersworld Leiden Nieuwjaarsloop

# Cat. Naam Categorie Afstand Tijd
4 Roeland Berger Heren 30-34 5 km 00:19:57
1 Eeke Landman - Sinnema Dames 45-49 5 km 00:21:03
3 Max Kuhn Heren 60-64 5 km 00:21:47
3 Eva van der Bent Dames 30-34 5 km 00:22:17
1 Janneke van Gent Dames 35-39 5 km 00:22:50
7 Bob van Haastrecht Heren 40-44 5 km 00:22:58
8 Guido van der Wolk Heren 40-44 5 km 00:23:46
5 Amanda Rog Dames 30-34 5 km 00:25:21
2 Rosa den Outer Meisjes 16 t/m 19 5 km 00:26:22
5 Fenne Könemann Meisjes t/m 15 5 km 00:30:14
13 Reinier Könemann Heren 40-44 5 km 00:30:16
5 Bert Boter Heren 45-49 10 km 00:38:31
11 Dennis Rog Heren 30-34 10 km 00:39:00
6 Andre Pont Heren 50-54 10 km 00:40:50
4 Dorinda Bolte Dames 25-29 10 km 00:43:43
1 Ton Goossen Heren 65-69 10 km 00:45:36
7 Anne Zekveld Dames 25-29 10 km 00:47:25
24 Waldo de Boer Heren 55-59 10 km 00:48:41
20 Walter Boon Heren 25-29 10 km 00:49:25
7 Petra van der Aa Dames 45-49 10 km 00:52:39
31 Tekin Kutlubay Heren 50-54 10 km 00:57:49
7 Marlous Jespers Dames 60-64 10 km 00:59:35

8 jan 2023: Halve marathon Egmond

Zoals ze tevoren had aangekondigd liep Nienke op het strand, tegen de wind, niet vooraan. 

Maar ze won uiteindelijk schijnbaar gemakkelijk! 

POS IN CAT NAME CATEGORY DISTANCE CHIP TIME PACE
1 Nienke Brinkman Vsen ½ marathon 01:18:23 03:43 min/km
1159 Sander Rooijakkers MREC ½ marathon 01:43:35 04:55 min/km
1751 Marloes Rooijakkers VREC ½ marathon 02:32:53 07:15 min/km

31 dec 2022: Oliebollencross, Delft

Plts Naam Cat Afstand Tijd Tempo
4 Janneke van Gent VKORT KORTE CROSS ca. 4,6 km 21:00 4:33 min/km
7 Bert Boter MKORT KORTE CROSS ca. 4,6 km 20:54 4:32 min/km
8 Andre Pont MKORT KORTE CROSS ca. 4,6 km 21:00 4:33 min/km
15 Joost van Kempen MKORT KORTE CROSS ca. 4,6 km 21:00 4:33 min/km

31 dec 2022: Sylvestercross, Soest

Plts Naam Cat Afstand Tijd Tempo
31 Reinier Könemann M35+ MASTERSCROSS ca. 6 km 38:11 4:46 min/km

26 dec 2022: Warmunda Kerstloop

POS IN CAT NAME CATEGORY DISTANCE CHIP TIME
10 Jolanda Lobel Veteranen vrouwen (v.a. 35 jaar) 5 km 00:29:35
2 Freek Van Zoest Veteranen mannen (v.a. 40 jaar) 10 km 00:39:04

24 dec 2022 : Gaasterlan Run te Balk

# Naam Categorie Afstand Netto
3 Eeke Landman-Sinnema Dames Halve Marathon 1:37:26

17 dec 2022: Linschotenloop, Linschoten 

Plts Naam Categorie Afstand Netto Tempo
18 Gwen De Jong V45 10,5 KILOMETER 56:45 5:24 min/km
2 Irene Kuin VSEN 21,1 KILOMETER 1:26:07 4:04 min/km

11 dec 2022: 7e ClubCircuit Snowworld

Dames t/m 34 Heren t/m 34
      1 Loek van Steijn 00:20:17
      2 Roeland Berger 00:21:14
Dames 35 t/m 54 Heren 35 t/m 54
1 Eeke Landman-Sinnema 00:23:32 1 Bastiaan Langeveld 00:20:45
2 Janneke van Gent 00:24:32 2 Bert Boter 00:20:59
3 Marieke Sannen 00:27:27 3 André Pont 00:21:40
4 Fee Man 00:30:13 4 Joost van Kempen 00:23:20
      5 Waldo De Boer 00:25:00
      6 Tekin Kutlubay 00:30:13
Dames 55+ Heren 55+
1 Ingeborg Boorder-Bartelds 00:27:31 1 Ton Goossen 00:24:22
2 Marijke Visscher DNF   Gé de Munk (g) 00:24:56
      2 Jeroen Sannen 00:25:03
      3 Hein van der Kallen 00:27:32
      4 Arjan Vos 00:29:36

4 dec 2022: Valencia Marathon 

# in Category Name CATEGORY distance Real TIME PACE
1398 Reinier Könemann M-M40 Marathon 3:17:22 4,41 min/km

4 dec 2022: Voorne's Duin Trail, Oostvoorne

Plts Naam Categorie Afstand Netto Tempo
19 Dorinda Bolte VROUW 27 KM TRAIL 2:48:06 6:00 min/km

3 dec 2022: Duinloopcircuit Sinterklaasloop, Katwijk

Plts Naam Categorie Afstand Tijd Tempo
1 Isabel van Alderwegen M6-9 1 KM (6 T/M 9) 4:47 4:47 min/km
2 Jasmine van Alderwegen M1012 2 KM (10 T/M 12) 9:47 4:53 min/km

27 nov 2022: Clingendaelcross, Den Haag

Korte cross van 4,7 en lange cross over 7,1 km

Plts Naam Categorie Afstand Tijd Tempo
10 Col Grootjans MREC KORT 16:45 4:11 min/km
4 Janneke van Gent VREC KORT 17:26 4:21 min/km
14 Marijke Visser VREC KORT 22:13 5:33 min/km
17 Charlotte Bornhaupt VREC KORT 24:48 6:12 min/km
7 André Pont M45 LANG 31:19 3:54 min/km
4 Dorinda Bolte VSE LANG 33:22 4:10 min/km
14 Niek Molenaar M55 LANG 37:57 4:44 min/km

26 nov 2022: Meijendelloop, Wassenaar

Plts Naam Categorie Afstand Tijd Tempo
7 Allard Lambers M30 25 km 1:44:05 4:09 min/km
13 Freek van Zoest M40 25 km 1:47:50 4:18 min/km

20 nov 2022: Zevenheuvelenloop, Nijmegen

Wat veel deelnemers in herfstig weer !

# in cat Naam categorie afstand tijd pace
140 Loek van Steijn M35 15 km 00:58:35 03:54 min/km
61 Irene Kuin VSR 15 km 01:00:04 04:00 min/km
73 Andre Pont M50 15 km 01:02:47 04:11 min/km
12 Eeke Landman-Sinnema V45 15 km 01:04:13 04:17 min/km
29 Max Kuhn M60 15 km 01:06:22 04:25 min/km
190 Judith van der Pluijm VSR 15 km 01:08:42 04:35 min/km
214 Eva van der Bent VSR 15 km 01:09:21 04:37 min/km
334 Armand Schuurman M45 15 km 01:09:58 04:40 min/km
721 Mathieu Hilgersom M35 15 km 01:12:44 04:51 min/km
273 Waldo de Boer M55 15 km 01:13:55 04:56 min/km
586 Robin Menning M50 15 km 01:15:56 05:04 min/km
2160 Walter Boon MSR 15 km 01:16:20 05:05 min/km
191 Marloes Rooijakkers V35 15 km 01:19:49 05:19 min/km
844 Edwin Bronsgeest M50 15 km 01:21:13 05:25 min/km
1170 Arnold Verkuylen M50 15 km 01:32:33 06:10 min/km
269 Ad Janse de Jonge M65 15 km 01:36:02 06:24 min/km

13 nov 2022: NSL Boscross, Noordwijk 

# in cat Naam categorie afstand tijd
1. Col Grootjans Heren 55-59 5 KM 0:22:40
3. Marijke Visscher Dames 60-64 5 KM 0:30:58
7. Niek Molenaar Heren 55-59 10 KM 0:52:08

13 nov 2022: Kopjesloop, Delft

PLAATS NAAM CATEGORIE AFSTAND TIJD
2 Eeke Sinnema V5KM 5KM 20:12

12 nov 2022: 6e ClubCircuit Katwijk strand

Dames t/m 34 Heren t/m 34
1 Irene Kuin 19:31   Joost Hummelink (g) 17:55
2 Amanda Rog 24:42 1 Dennis Rog 18:05
      2 Roeland Berger 19:32
        Koen de Jong (g) 21:07
        Twan Lichtenberg (g) 27:50
Dames 35 t/m 54 Heren 35 t/m 54
1 Eeke Landman-Sinnema 20:39 1 Bert Boter 18:33
2 Janneke van Gent 23:01 2 Bastiaan Langeveld 18:43
3 Marieke Sannen 24:15 3 Freek van Zoest 19:15
  Esther van den Ende (g) 24:20 4 André Pont 20:14
4 Fee Man 27:00 5 Joost van Kempen 20:43
      6 Guido van der Wolk 23:25
      7 Waldo De Boer 23:26
      8 Gert de Koning 23:51
      9 Erwin Boon 25:19
      10 Tekin Kutlubay 26:50
Dames 55+ Heren 55+
1 Marijke Rog 24:42 1 Ton Goossen 21:24
  Els Wiegel (g) 25:35   Gé de Munk (g) 23:24
  Jeannette Vink (g) 26:02 2 Arjan Vos 24:56
2 Marijke Visscher 28:22 3 Frank den Herder 25:19
3 Joan van Straalen 31:31 4 Rob Rog 25:30
4 Annelies Staal 34:42   Peter Scheers (g) 29:13
5 Corrie Mechelse 35:46      

6 nov 2022: TCS New York City Marathon

# in cat Name category distance time
3523 Maurice van den Heuvel M50 Marathon 6:57:14

5 nov 2022: Abbott Dash to the Finish Line, New York

# in cat Name category distance time
313 Miriam van den Heuvel V50 5K 0:34:55
439 Maurice van den Heuvel M50 5K 0:36:28

6 nov 2022: De Zilveren Turfloop, Mijdrecht

#Cat Naam Categorie Afstand Netto tijd
3 Loek van Steijn Heren 35-39 5 km 00:18:17
4 Roeland Berger Heren 30-34 5 km 00:19:42
2 Max Kuhn Heren 60-64 5 km 00:20:50
1 Eeke Landman-Sinnema Dames 45-49 5 km 00:20:55
3 Eva van der Bent Dames 30-34 5 km 00:21:24
1 Rosa den Outer Meisjes 16 t/m 19 5 km 00:24:24
4 Elke Weenink-Widmann Dames 50-54 5 km 00:28:16
6 Bastiaan Langeveld Heren 40-44 10 km 00:39:10
6 Andre Pont Heren 50-54 10 km 00:41:04
2 Dorinda Bolte Dames 25-29 10 km 00:43:02
2 Marieke Sannen Dames 45-49 10 km 00:50:21
18 Walter Boon Heren 25-29 10 km 00:52:37
8 Petra van der Aa Dames 45-49 10 km 00:54:38
3 Marlous Jespers Dames 60-64 10 km 00:57:17
15 Nanda van der Burg Dames 45-49 10 km 01:01:42
8 Reinier Könemann Heren 10 EM 01:07:02

30 okt 2022: Diepe Hel Holterbergloop, Holten

# in cat Naam Categorie Afstand Netto Tempo
10 Irene Kuin VSEN 10 KM 40:58 4:05 min/km

30 okt 2022: Van Oers Marathon Brabant in Etten-Leur

# in cat Naam categorie afstand Tijd tempo
1 Eeke Landman-Sinnema V45 Hele marathon 3:25:16 4:52 min/km

Dat is een serieus goede tijd! En daarmee werd Eeke 4e bij de Dames Overall !

26/30 okt 2022: Madeira Ocean&Trails 5-day stage race 

Nienke wint het overall klassement, het uphill ( climb) klassement en het sprint klassement van de 5-day finale. Maar heeft in Allie McLauglin een waardige tegenstander gevonden. 

Allie deed te weinig races mee om in het klassement ver te komen, maar waar ze meedeed was ze top. 

 

Nienke wint het eindklassement van de goldentrail series met overmacht: 

  1. Nienke Brinkman 1026 pts
  2. Sophia Laukli        799 pts
  3. Sara Alonso          782 pts

Stage 5

# NAME CAT DISTANCE/HEIGHT TIME
1 Allie Mclaughlin ELITE WOMEN 30.5km h 1555m 02:39:34
2 Nienke Brinkman ELITE WOMEN 30.5km h 1555m 02:46:42
3 Julie Roux ELITE WOMEN 30.5km h 1555m 02:50:55

Nienke tevens 2e in uphill en 3e in sprint

Stage 4

# name category distance/height time
1 Nienke Brinkman ELITE WOMEN 26,2km h 1940m 02:50:14
2 Sophia Laukli ELITE WOMEN 26,2km h 1940m 02:54:15
3 Elise Poncet ELITE WOMEN 26,2km h 1940m 02:56:20

Nienke tevens 1e uphill en 2e in sprint

Stage 3

# Name cat Distance /height time
1 Nienke Brinkman ELITE WOMEN 6,6km h 350m 30:16
2 Allie McLauglin ELITE WOMEN 6,6km h 350m 31:15
3 Sophia Laukli ELITE WOMEN 6,6km h 350m 31:36

Nienke 3e in de uphill, 2e in de sprint en 2e op de downhill !

Stage 2

# Name category distance/height time
1 Nienke Brinkman ELITE WOMEN 26,6km h 1425m 2:39:55
2 Balley Kowalczyl ELITE WOMEN 26,6km h 1425m 2:43:37
3 July Roux ELITE WOMEN 26,6km h 1425m 2:44:44

Nienke in stage 2 tevens 2e in sprint en 3e in uphill. 

Stage 1

# Name category distance /height time
1 Allie McLauglin ELITE WOMEN 24,5km h 1540m 2:30:25
2 Nienke Brinkman ELITE WOMEN 24,5km h 1540m 2.33.20
3 Elise Poncet ELITE WOMEN 24,5km h 1540m 2:34:37

Nienke in stage 1 tevens 2e uphill en 2e in sprint. 

22 okt 2022: 1 van de 4 – lopen Haag Atletiek, Den Haag

Plts in cat Naam Categorie Afstand Tijd Tempo
1 Eeke Landman-Sinnema V45 10 KM 43:23 4:20 min/km
4 Eva van der Bent VS 10 KM 45:12 4:31 min/km

16 okt 2022: Amsterdam Marathon

# in cat Naam Categorie Afstand tijd pace
36 Allard Lambers Msen Marathon 02:56:49 04:11 min/km

9 okt 2022: De 15 van Wassenaar 

# Naam cat afstand tijd pace
157 Roderick Van Kempen men 15 km 1:24:14
4:14
05:37 min/km

9 okt 2022: Kopjesloop, Delft

Plts Naam Categorie Afstand Tijd Tempo
2 Eeke Sinnema V5KM 5KM 20:02 4:00 min/km

2 okt 2022 : Singelloop Breda

Plts Naam Categorie Afstand Netto Tempo
16 Irene Kuin VSEN HALVE MARATHON 1:28:13 4:10 min/km

1 okt 2022: 5e ClubCircuit Prielenbos Zoetermeer

Dames t/m 34 Heren t/m 34
1 Marieke Ferguson 23:48 1 Loek van Steijn 18:20
2 Amanda Rog 24:10 2 Dennis Rog 18:43
      3 Wouter Dollekamp 18:43
      4 Roeland Berger 19:47
Dames 35 t/m 54 Heren 35 t/m 54
1 Eeke Landman-Sinnema 20:18 1 Bastiaan Langeveld 18:22
2 Janneke van Gent 22:35 2 Bert Boter 18:30
3 Marjolein Lutter 22:57 3 Freek van Zoest 18:31
4 Marieke Sannen 23:52 4 Reinier Könemann 19:01
5 Fee Man 27:38 5 André Pont 20:10
      6 Bas van Benschop 20:30
      7 Waldo De Boer 23:06
      8 Tekin Kutlubay 27:35
      9 Erwin Boon 31:50
Dames 55+ Heren 55+
1 Marijke Rog 25:02 1 Ton Goossen 21:22
2 Joan van Straalen 27:25 2 Arjan Vos 23:57
3 Annelies Staal 34:56 3 Frank den Herder 25:23
4 Corrie Mechelse 35:25 4 Hein van der Kallen 25:58
      5 Rob Rog 27:42
        Peter Scheers (gast) 29:54

25 sep 2022: Geuzenloop Zoetermeer 

# in cat Naam categorie Afstand Tijd Pace
14 Walter Boon M 5 km 00:24:22 04:52 min/km

25 sep 2022: Sky Peaks 26K Flagstaff US

Nienke was als eerste dame op de top, maar verloor 2 plaatsen in de stijle afdaling.

Ze vocht zich terug op de resterende afdaling. Ze lag op het tussenpunt nog maar 9 seconden achter. 

En wint alsnog. Alweer 1e

SEX# Name Sex Distance Finish
1 Nienke Brinkman F 26 km 2:11:43
2 Sophia Laukli F 26 km 2:12:56

Met een heel ruim parcoursrecord. 

25 sep 2022:  CPC loop Den Haag

Irene en Eva bij Ed

Een beker voor Irene en top 10 plaatsen voor Eva en Eeke.

# in cat naam categorie afstand tijd pace
3 Irene Kuin Women 5 km 00:19:09 03:50 min/km
9 Eva van der Bent Women 5 km 00:20:55 04:11 min/km
531 Leo van Grol Men 5km 00:27:54 05:35 min/km
570 Annemarie Bol Women 5 km 00:33:03 06:37 min/km
570 Arita Jol - de Vries Women 5 km 00:33:03 06:37 min/km
26 Arnold Verkuylen M50 10 km 00:47:09 04:43 min/km
59 Linda Houthuizen V55 10 km 01:02:47 06:17 min/km
175 Frank Snieder M55 10 km 01:02:47 06:17 min/km
82 Allard Lambers Msen 1/2 marathon 01:22:14 03:53 min/km
106 Dennis Rog Msen 1/2 marathon 01:24:18 03:59 min/km
15 Bert Boter M45 1/2 marathon 01:24:35 03:59 min/km
27 Andre Pont M50 1/2 marathon 01:31:31 04:19 min/km
5 Eeke Landman-Sinnema V45 1/2 marathon 01:35:59 04:32 min/km
132 Armand Schuurman M45 1/2 marathon 01:41:19 04:47 min/km
556 Ralph Kijk in de Vegte M35 1/2 marathon 02:02:04 05:46 min/km
161 Michel van der Plas M60 1/2 marathon 02:18:10 06:31 min/km

24 sep 2022: Halve van Katwijk

# IN CATEGORIE TOTAAL CATEGOERIE AFSTAND TIJD TEMPO
3 Joost van Kempen M 15 km 1:14:17 4:57 MIN/KM
8 Marieke Sannen V 15 km 1:25:43 5:43 MIN/KM
34 Frank den Herder M55+ 1/2 MARATHON 2:11:53 6:15 MIN/KM

14 sep 2022: 4e HRR clubwedstrijd om het Boetveld

# in cat Naam Cat. Afstand Tijd
1 Eva van de Bent V20 5 km 0:21:17

18 Sep 2022: Copenhagen Half Marathon

Kopenhagen

 

# in cat Name cat distance time Pace
337 Waldo De Boer Men 55-59 21,1 km 01:51:19 5:17 min/km
760 Edwin Bronsgeest Men 55-59 21,1 km 01:56:49 5:33 min/km
609 Hendrik  (= Frank) Snieder Men 55-59 21,1 km 02:01:26 5:46 min/km
55 Joan Ribbe Women 60-64 21,1 km 02:04:36 5:55 min/km
(1017) Harm Jan (= Arjan) Vos (Men 50-54) 21,1 km 02:08:11 6:05 min/km
430 Fee Man Women 50-54 21,1 km 02:17:40 6:32 min/km
395 Miriam Van Der Westen Women 55-59 21,1 km 02:40:07 7:36 min/km
396 Linda De Blaer Women 55-59 21,1 km 02:40:08 7:36 min/km
1238 Maurice Van Den Heuvel Men 50-54 21,1 km 02:42:55 7:44 min/km

17 sep 2022: Pikes Peak Ascent Manitou Springs US 

Een halve marathon omhoog.

Nienke finisht weer net als eerste, direct voor concurrent Maude. 

SEX# Name Sex Distance Finish
1 Nienke Frederiek Brinkman F 21 km 2:27:26
2 Maude Mathys F 21 km 2:28:40

10 sep 2022: Zevenheuvelentrail

# in cat Naam Categorie Afstand Tijd
11 Louise Schrijver V55 14.0 KM 01:34:01
20 Dorinda Bolte VSR 29.4 KM 03:24:36

11 sep 2022: Veldwerk Halve marathon Oostland, Pijnacker

Plts Naam Categorie Afstand Netto Snelheid
14 Loek van Steijn M35 HALVE MARATHON 1:31:21 13,85 km/u

11 sep 2022: Menzis Singelloop Enschede

Plts Naam Categorie Afstand Netto Snelheid
6 Irene Kuin VSEN 5EM/8KM WEDSTRIJD 31:39 15,25 km/u
769 Roderick van Kempen MRECR 5EM/8KM RECREANT 42:40 11,31 km/u

11 sep 2022: Kopjesloop, Delft

Plts Naam Categorie Afstand Tijd Snelheid
2 Eeke Sinnema V5KM 5KM 20:31 14,62 km/u
47 Leo van Grol M5KM 5KM 26:21 11,38 km/u

10 sep 2022: Jungfrau Marathon

Ongeveer 2 kilometer omhoog!

# in cat Name Cat Distance Time
20. Kuhn Max M60 Marathon 5:04.27,8

28 aug 2022: Zwemloop Wassenaar

Hele afstand = 1km zwemmen, 10 km lopen

PLAATS NAAM CATEGORIE AFSTAND TIJD
3 Judith van der Pluym VROUW HELE AFSTAND 1:18:51
1 Freek van Zoest GEM HELE AFSTAND ESTAFETTE 1:08:32
4 Marloes Rooijakkers GEM HELE AFSTAND ESTAFETTE 1:20:15

27 aug 2022: 4e ClubCircuit Horstlaan

Dames t/m 34 Heren t/m 34
1 Irene Kuin 0:19:12 1 Loek van Steijn 0:18:18
2 Judith van der Pluym 0:22:05 2 Roeland Berger 0:19:12
3 Marieke Ferguson 0:23:11   Koer de Jong (gast) 0:20:48
        Joost Hummelink (gast) 0:21:09
Dames 35 t/m 54 Heren 35 t/m 54
1 Eeke Landman-Sinnema 0:20:50 1 Bert Boter 0:18:23
2 Marieke Sannen 0:24:24 2 Freek van Zoest 0:18:34
3 Charlotte Barnhaupt 0:30:15 3 Bastiaan Langeveld 0:18:47
        Egon van den Broek (gast) 0:19:25
      4 André Pont 0:19:50
      5 Bas van Benschop 0:20:25
      6 Bob van Haastrecht 0:22:48
      7 Roderick van Kempen 0:24:50
Dames 55+ Heren 55+
1 Marijke Rog 0:25:09 1 Ton Goossen 0:21:50
2 Miriam van den Heuvel 0:30:51 2 Jeroen Sannen 0:23:46
3 Marijke Visscher DNF 3 Arjan Vos 0:24:30
      4 Hein van der Kallen 0:25:23
        Jean Claessens (gast) 0:27:12
      5 Frans Kleyheeg 0:28:47
      6 Rob Rog 0:28:47

25 aug 2022: Eindstand Strandlopen Noordwijk 

8 medailles op de 4 km !

Rang Naam Categorie en Afstand 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Beste 6
1. Dorinda Bolte Vrouwen Senioren t/m 39 jaar - 4 km 100 100 100 100 100 0 0 100 99 99 600
1. Eeke Landman-Sinnema Vrouwen Veteranen 40+ - 4 km 100 100 100 0 0 100 100 0 100 0 600
1. Marlous Jespers Vrouwen Veteranen 60+ - 4 km 100 100 100 100 0 0 0 100 99 100 600
2. Marcel Boskamp Mannen Veteranen 40+ - 4 km 100 100 100 100 99 0 0 0 0 99 598
2. Andre Pont Mannen Veteranen 50+ - 4 km 100 100 99 99 99 0 0 99 100 100 598
2. Marijke Visscher Vrouwen Veteranen 60+ - 4 km 99 99 99 99 100 100 100 0 100 99 598
2. Judith van der Pluijm Vrouwen Senioren t/m 39 jaar - 4 km 99 0 99 99 99 0 0 99 100 100 596
3. Roeland Berger Mannen Senioren t/m 39 jaar - 4 km 99 98 97 0 99 99 98 96 96 98 591
4. Eva van der Bent Vrouwen Senioren t/m 39 jaar - 4 km 97 96 98 95 97 0 99 97 0 0 584
5. Corrie Mechelse Vrouwen Veteranen 60+ - 4 km 97 97 96 97 99 0 0 0 96 98 584
5. Franne Koolen Vrouwen Senioren t/m 39 jaar - 4 km 0 95 0 0 95 99 98 96 97 0 580
4. Charlotte Bornhaupt Vrouwen Veteranen 40+ - 4 km 94 95 0 0 98 0 0 99 97 96 579
15. Remco Arendse-Pas Mannen Senioren t/m 39 jaar - 4 km 89 90 0 90 90 0 0 88 89 88 536
7. Franca Verheijen Vrouwen Veteranen 40+ - 4 km 98 98 97 0 0 0 98 0 0 98 489
16. Loek van Steijn Mannen Senioren t/m 39 jaar - 4 km 0 99 98 98 0 0 0 95 97 0 487
12. Marieke Ferguson Vrouwen Senioren t/m 39 jaar - 4 km 96 97 97 94 0 0 0 0 95 0 479

25 aug 2022: 10e Strandloop Noordwijk 

Rang Naam Categorie Afstand Tijd
3. Roeland Berger Mannen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:16:25.3
1. Andre Pont Mannen Veteranen 50+ 4 km 0:16:25.3
2. Marcel Boskamp Mannen Veteranen 40+ 4 km 0:17:07.7
1. Judith van der Pluijm Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:17:36.6
2. Dorinda Bolte Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:17:36.6
3. Franca Verheijen Vrouwen Veteranen 40+ 4 km 0:21:41.2
13. Remco Arendse-Pas Mannen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:22:11.4
1. Marlous Jespers Vrouwen Veteranen 60+ 4 km 0:22:31.5
2. Marijke Visscher Vrouwen Veteranen 60+ 4 km 0:22:42.5
5. Charlotte Bornhaupt Vrouwen Veteranen 40+ 4 km 0:25:18.3
3. Corrie Mechelse Vrouwen Veteranen 60+ 4 km 0:28:28.3

21 aug 2022: Turfveld zomercross op Texel

# overall Naam afstand tijd
4 Eeeke Landman-Sinnema 4150 m 19:16
8 Arjan Vos 4150 m 22:04
10 Miranda van Harmelen 4150 m 23:25
14 Marijke Visscher 4150 m 24:21
16 Anjo Roos 4150 m 25:17
18 Charlotte Bornhaupt 4150 m 27:11
20 Peter Scheers (gast) 4150 m 28:32
4 Andre Post 8300 m 37:36
13 Edwin Bronsgeest 8300 m 44:35
14 Ester van den Ende (gast) 8300 m 46:01

21 aug 2022: Baanderij Triathlon, Leiderdorp 

Sprint Triathlon = zwemmen 750 m, fietsen 20 km, lopen 5 km

1/3 Triathlon = zwemmen 1300 m, fietsen 60 km, lopen 14 km

Pos in cat Naam Cat afstand Tot tijd
41 Joost van Kempen M Sprint Triathlon 01:23:55
12 Marieke Sannen V Sprint Triathlon 01:25:53
20 ingeborg de Boorder-Bartelds V Sprint Triathlon 01:35:33
22 Marloes Rooijakkers V 1/3 Triathlon 04:15:24

18 aug 2022: 9e Strandloop Noordwijk 

Nog 1 te gaan.

Rang Naam Categorie Afstand Tijd
4. Loek van Steijn Mannen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:17:03.7
5. Roeland Berger Mannen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:17:06.1
1. Andre Pont Mannen Veteranen 50+ 4 km 0:17:16.6
1. Judith van der Pluijm Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:18:42.2
1. Eeke Landman-Sinnema Vrouwen Veteranen 40+ 4 km 0:18:47.3
2. Dorinda Bolte Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:19:20.0
4. Franne Koolen Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:20:45.2
6. Marieke Ferguson Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:22:06.8
1. Marijke Visscher Vrouwen Veteranen 60+ 4 km 0:23:45.1
12. Remco Arendse-Pas Mannen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:24:08.4
2. Marlous Jespers Vrouwen Veteranen 60+ 4 km 0:24:50.1
4. Charlotte Bornhaupt Vrouwen Veteranen 40+ 4 km 0:27:08.3
5. Corrie Mechelse Vrouwen Veteranen 60+ 4 km 0:33:40.1

15 aug 2022: EK Marathon, München

Na een tactische race in warm München, waarbij Nienke veel controlerend in de kopgroep liep, ging versnellen op het eind niet meer. Met een laatste pijnlijke inspanning wist Nienke nog net brons veilig te stellen. BRONS op het EK !!!

Plaats naam categorie afstand tijd
3 Nienke Brinkman vrouwen marathon 2.28.52

11 aug 2022: 8e Strandloop Noordwijk 

Rang Naam Categorie Afstand Punten
5. Roeland Berger Mannen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:16:28.0
6. Loek van Steijn Mannen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:16:31.2
2. Andre Pont Mannen Veteranen 50+ 4 km 0:16:46.1
1. Dorinda Bolte Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:18:03.9
2. Judith van der Pluijm Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:18:04.8
4. Eva van der Bent Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:19:14.0
5. Franne Koolen Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:19:22.2
13. Remco Arendse-Pas Mannen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:22:30.7
1. Marlous Jespers Vrouwen Veteranen 60+ 4 km 0:23:22.5
2. Charlotte Bornhaupt Vrouwen Veteranen 40+ 4 km 0:26:11.6

4 aug 2022: 7e Strandloop Noordwijk 

Rang Naam Categorie Afstand Tijd
3. Roeland Berger Mannen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:17:33.0
1. Eeke Landman-Sinnema Vrouwen Veteranen 40+ 4 km 0:19:41.1
2. Eva van der Bent Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:20:54.6
3. Franne Koolen Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:21:15.8
3. Franca Verheijen Vrouwen Veteranen 40+ 4 km 0:23:55.8
1. Marijke Visscher Vrouwen Veteranen 60+ 4 km 0:24:37.7

31 jul 2022: 3 plassenloop Zoetermeer 

Plaats in cat naam categorie afstand tijd
1 Roos Guijt v 5 km 22:59

28 jul 2022: 6e Strandloop Noordwijk 

Rang Naam Categorie Afstand Tijd
2. Roeland Berger Mannen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:16:37.4
1. Eeke Landman-Sinnema Vrouwen Veteranen 40+ 4 km 0:18:28.3
2. Franne Koolen Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:19:50.7
1. Marijke Visscher Vrouwen Veteranen 60+ 4 km 0:23:16.9

21 jul 2022: 5e Strandloop Noordwijk 

Rang Naam Categorie Afstand Tijd
2. Andre Pont Mannen Veteranen 50+ 4 km 0:17:04.0
2. Roeland Berger Mannen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:17:06.2
2. Marcel Boskamp Mannen Veteranen 40+ 4 km 0:17:18.4
1. Dorinda Bolte Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:18:01.6
2. Judith van der Pluijm Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:18:02.6
4. Eva van der Bent Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:19:54.6
6. Franne Koolen Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:20:37.4
11. Remco Arendse-Pas Mannen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:23:15.3
1. Marijke Visscher Vrouwen Veteranen 60+ 4 km 0:23:35.4
3. Charlotte Bornhaupt Vrouwen Veteranen 40+ 4 km 0:26:47.1
2. Corrie Mechelse Vrouwen Veteranen 60+ 4 km 0:29:50.6

14 jul 2022: 4e Strandloop Noordwijk 

Rang Naam Categorie afstand Tijd
3. Loek van Steijn Mannen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:16:24.1
2. Andre Pont Mannen Veteranen 50+ 4 km 0:16:42.5
1. Marcel Boskamp Mannen Veteranen 40+ 4 km 0:17:12.6
1. Dorinda Bolte Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:17:40.8
2. Judith van der Pluijm Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:17:41.5
6. Eva van der Bent Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:19:45.2
7. Marieke Ferguson Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:19:45.3
11. Remco Arendse-Pas Mannen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:21:43.8
1. Marlous Jespers Vrouwen Veteranen 60+ 4 km 0:21:51.5
2. Marijke Visscher Vrouwen Veteranen 60+ 4 km 0:22:40.2
4. Corrie Mechelse Vrouwen Veteranen 60+ 4 km 0:29:13.5

10 jul 2022: 10 van Noordwijk

PL IN CATEGORIE Naam CATEGORIE AFSTAND TIJD TEMPO
3 Loek van Steijn Mannen -40 5 km 19:50 3:58 MIN/KM
3 Irene Kuin Vrouwen -40 5 km 20:38 4:08 MIN/KM
8 Roos Guijt Vrouwen -40 5 km 26:35 5:19 MIN/KM
28 Arnold Verkuylen Mannen 50+ 10 km 49:12 4:55 MIN/KM
103 Roderick van Kempen Mannen -40 10 km 55:08 5:31MIN/KM

9 jul 2022: Veluwezoom trail & walk

# Naam Categorie Afstand Neto tijd
3 Col Grootjans M45 19 Km 1:28:44

7 jul 2022: 3e Strandloop Noordwijk 

Rang Naam Categorie afstand Tijd
3. Loek Van Steijn Mannen Senioren t/m 39 jaar 4km 0:16:04.4
4. Roeland Berger Mannen Senioren t/m 39 jaar 4km 0:16:32.0
1. Andre Pont Mannen Veteranen 50+ 4km 0:16:41.6
1. Marcel Boskamp Mannen Veteranen 40+ 4km 0:16:41.8
1. Dorinda Bolte Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4km 0:17:37.6
2. Judith van der Pluijm Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4km 0:17:38.2
1. Eeke Landman-Sinnema Vrouwen Veteranen 40+ 4km 0:17:39.0
3. Eva van der Bent Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4km 0:19:07.0
4. Marieke Ferguson Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4km 0:19:55.8
1. Marlous Jespers Vrouwen Veteranen 60+ 4km 0:21:51.0
2. Marijke Visscher Vrouwen Veteranen 60+ 4km 0:22:29.9
5. Charlotte Bornhaupt Vrouwen Veteranen 40+ 4km 0:30:41.5

1 juli 2022: Midzomerloop, Leiderdorp

Plts Naam Categorie Afstand Netto Tempo
1 Irene Kuin VROUW PRESTATIELOOP 6 km 27:31 4:35 min/km
9 Col Grootjans MAN PRESTATIELOOP 10 km 43:24 4:20 min/km

24 jun 2022: Midzomer Triathlon Vlietland

POS NAME CATEGORY DISTANCE GUN TIME
36 Sander Rooijakkers M 1/8 TRIATHLON 01:24:37
45 Joost van Kempen M 1/8 TRIATHLON 01:29:02
46 Marieke Sannen V 1/8 TRIATHLON 01:29:42
59 Marloes Rooijakkers V 1/8 TRIATHLON 01:34:48
64 Ilona Stoop V 1/8 TRIATHLON 01:42:09
65 Sonja Klap V 1/8 TRIATHLON 01:43:47

23 jun 2022: 2e Strandloop Noordwijk 

Rang Naam Categorie afstand Tijd
2. Loek Van Steijn Mannen Senioren t/m 39 jaar 4km 0:15:58.7
3. Roeland Berger Mannen Senioren t/m 39 jaar 4km 0:16:04.7
1. Andre Pont Mannen Veteranen 50+ 4km 0:16:08.1
1. Marcel Boskamp Mannen Veteranen 40+ 4km 0:16:23.3
1. Dorinda Bolte Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4km 0:17:30.2
1. Eeke Landman-Sinnema Vrouwen Veteranen 40+ 4km 0:17:35.1
4. Marieke Ferguson Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4km 0:18:53.8
5. Eva van der Bent Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4km 0:19:05.4
6. Franne Koolen Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4km 0:19:08.6
11. Remco Arendse-Pas Mannen Senioren t/m 39 jaar 4km 0:20:59.3
1. Marlous Jespers Vrouwen Veteranen 60+ 4km 0:21:07.4
2. Marijke Visscher Vrouwen Veteranen 60+ 4km 0:22:14.7
6. Charlotte Bornhaupt Vrouwen Veteranen 40+ 4km 0:24:43.7

12 jun 2022: Triathlon Zandvoort

# in cat Naam categorie Onderdeel Tijd
12 Marloes Rooijakkers V30-39 olympic distance 02:57:18

olympic distance = 1,5 km zwemmen, 38,7 km fietsen 10 km lopen.

18 jun 2022: De Maasdijk, Oss

Nog vóór de 4e heer !

Plts Naam Categorie Afstand Tijd Snelheid Tempo
1 Irene Kuin VROUW HALVE MARATHON 1:31:58 13,76 km/u 4:21 min/km

16 jun 2022: 1e Strandloop Noordwijk

Voorschoten '97 domineert op de 4 km. 

# in cat Naam Categorie afstand Tijd
2. Roeland Berger Mannen Senioren t/m 39 jaar 4km 0:16:37.9
1. Andre Pont Mannen Veteranen 50+ 4km 0:16:40.8
1. Marcel Boskamp Mannen Veteranen 40+ 4km 0:16:44.5
1. Dorinda Bolte Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4km 0:17:52.0
2. Judith van der Pluijm Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4km 0:17:52.3
1. Eeke Landman-Sinnema Vrouwen Veteranen 40+ 4km 0:18:30.5
4. Eva van der Bent Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4km 0:19:34.4
5. Marieke Ferguson Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4km 0:19:37.1
3. Franca Verheijen Vrouwen Veteranen 40+ 4km 0:21:47.8
1. Marlous Jespers Vrouwen Veteranen 60+ 4km 0:21:59.8
12. Remco Arendse-Pas Mannen Senioren t/m 39 jaar 4km 0:22:15.3
2. Marijke Visscher Vrouwen Veteranen 60+ 4km 0:23:14.2
7. Charlotte Bornhaupt Vrouwen Veteranen 40+ 4km 0:26:06.1
4. Corrie Mechelse Vrouwen Veteranen 60+ 4km 0:29:14.9

11 juni 2022: 3e ClubCircuit atletiekbaan & velostrada

Dames t/m 34 Heren t/m 34
1 1987 Eva van der Bent 0:22:23 1 1935 Dennis Rog 0:17:49
2 1971 Marieke Ferguson 0:22:42 2 1931 Loek van Steijn 0:18:59
3 1957 Franne Koolen 0:24:04 3 1922 Wouter Dollekamp 0:19:21
4 1964 Amanda Rog 0:24:34 4 1918 Roeland Berger 0:19:41
5 1955 Britt Hoogenboom 0:25:13 5 1917 Remco Arendse-Pas 0:24:52
Dames 35 t/m 54 Heren 35 t/m 54
1 1947 Eeke Landman-Sinnema 0:21:46 1 1940 Bert Boter 0:18:52
2 1936 Janneke van Gent 0:22:05 2 1929 Bastiaan Langeveld 0:18:53
3 1966 Marieke Sannen 0:24:09 3 1939 Freek van Zoest 0:19:06
  1988 Esther van den Ende (gast) 0:24:20 4 1933 André Pont 0:19:39
        5 1946 Bob van Haastrecht 0:23:08
        6 1919 Edwin Bronsgeest 0:23:08
        7 1928 Tekin Kutlubay 0:27:58
Dames 55+ Heren 55+
1 1950 Ingeborg Boorder-Bartelds 0:24:16 1 1921 Ton Goossen 0:22:08
2 1963 Marijke Rog 0:25:29 2 1949 Arjan Vos 0:23:55
3 1924 Joan van Straalen 0:28:15 3 1932 Frank den Herder 0:24:42
4 1969 Ellen Vroon 0:28:46 4 1925 Hein van der Kallen 0:24:55
5 1967 Annelies Staal 0:34:27 5 1934 Rob Rog 0:26:51

4 jun 2022: cross bij clubkampioenschappen Atletiek

Uitslag cross ( 3 rondes)

Zonder tijden, omdat teruglezen geklokte tijden mislukte.

Volgorde zal voor het grootste deel wel kloppen.

Daarnaast hebben 26 pupillen en 5 junioren voor de fun 1 rondje gelopen.

Mannen Vrouwen
1e Bastiaan Langeveld 1e Eeke Landman-Sinnema
2e Wouter Dollekamp 2e Marieke Sannen
3e Bert Boter 3e Marijke Rog
4e Joost van Kempen 4e Louise Schrijver
5e Robin Menning 5e Ellen Vroon
6e Armand Schuurman
7e Michiel vd Wees
8e Dennis Huijssteden de Wit
9e Roderick van Kempen
10e Teun Wilde
11e Rob Rog
Junioren jongens Junioren meisjes
1e Noah Haverkort 1e Rosa Den Outer
2e Olivier Ferrier 2e Veronique Verweij
3e Floriaan Steens 3e Laura Marchand
4e Victor Hillebrink
5e Faas Glasbergen
6e Pascal Hendriksen
7e Lieuwe Ouwehand
8e Jurre Glasbergen
9e Max Ouwehand
10e Lukas Bahe

28 mei 2022:  Stuwwalloop Oosterbeek

Plts Naam Categorie Afstand Netto Tempo
110 Niek Molenaar MT10 10KM trail 1:02:19 6:13 min/km

29 mei 2022: Zegama-Aizkorri trail marathon, Baskenland

Nienke rekent in Zagama trail marathon af met rivaal Maude.

Voortaan is Nienke geen underdog meer, maar favoriet.

En weer was het een parcoursrecord!

  Name Distance Time
1 Nienke Brinkman 42,1 km + 5.472 hm 4:16:43
2 Maude Mathys 42,1 km + 5.472 hm 4:26:03

Terugkijken zie: video

28 mei 2022: 2e ClubCircuit Strandpavilioen Sport Wassenaarseslag

Dames t/m 34 Heren t/m 34
1 1958 Irene Kuin 21:54 1 1990 Loek Steijn, van 19:51
2 1974 Judith van der Pluym 22:34   1993 Huib de Groot (gast) 20:10
3 1957 Franne Koolen 23:26 2 1918 Roeland Berger 20:39
4 1976 Anne Zekveld 23:28 3 1947 Wouter Dollekamp 20:48
5 1971 Marieke Ferguson 24:11   1982 Koen de Jong (gast) 21:40
6 Eva Eva van der Bent 24:58 4 1917 Remco Arendse-Pas 26:45
Dames 35 t/m 54 Heren 35 t/m 54
1 1959 Eeke Landman-Sinnema 22:15   1985 Bereket Yeman (gast) 18:16
  1988 Esther van den Ende (gast) 25:24 1 1929 Bastiaan Langeveld 19:22
2 1966 Marieke Sannen 26:16 2 1939 Freek van Zoest 19:56
3 1975 Fee Man 27:11 3 1940 Bert Boter 20:04
4 1973 Francis van der Schalle 30:37 4 1933 André Pont 20:57
5 1979 Charlotte Barnhaupt 32:03 5 1991 Bas van Benschop 21:11
6 1980 Fiona Craenen 34:17 6 1994 Ralph Donners 23:53
7 1981 Mariëtte Wapenaar 39:46 7 1946 Bob van Haastrecht 23:58
  1995 Maite Verhoeven (gast) 39:46 8 1920 Waldo De Boer 24:03
        9 1919 Edwin Bronsgeest 24:11
        10 1992 Roderick van Kempen 26:55
        11 1928 Tekin Kutlubay 28:20
Dames 55+ Heren 55+
1 1950 Ingeborg Boorder-Bartelds 25:00 1 1949 Arjan Vos 24:33
2 1963 Marijke Rog 25:19 2 1942 Hein van der Kallen 25:09
3 1953 Rosa Brink 27:09 3 1948

Frank den Herder

25:20
4 1968 Marijke Visscher 27:16 4 1945 Michel van der Plas 27:07
5 1977 Marlous Jespers 27:37 5 1934 Rob Rog 29:32
6 1969 Ellen Vroon 29:24 6 1927 Frans Kleyheeg 29:49
7 1952 Laura Brink 29:42        
8 1978 Marja Soonius 30:53        
9 1956 Sonja Klap 31:28        
10 1967 Annelies Staal 36:32        
11 1960 Corrie Mechelse 37:24        

26 mei 2022: Golden Ten , Delft

Plts in cat Naam Categ Afstand Netto
7e Irene Kuin V-sen 10 km 40:26
2e
Eeke Sinnema V-45
10 km
45:03

22 mei 2022: Eindstand ZorgenZekerheidcircuit 2021/2022

Dus met 8 (soms gedeelde) prijswinnaars van Voorschoten '97 !

Rank in cat Naam Discipline Category Punten NrOfRaces
1 Eeke Landman-Sinnema Kort Dames 45-54 499 6
1/2 Irene Kuin Midden Dames Senioren 498 6
2 Rosa den Outer Kort Meisjes t/m 15 498 8
2 Judith van der Pluijm Kort Dames 20-34 495 6
2 Allard Lambers Lang Heren Senioren 493 7
2/3 Col Grootjans Lang Heren 55+ 493 5
3 Dennis Rog Lang Heren Senioren 490 7
3/4 Marijke Rog Midden Dames 55+ 487 8
4 Bastiaan Langeveld Kort Heren 35-44 485 5
5 Hein van der Kallen Midden Heren 65+ 476 7
7 Waldo de Boer Kort Heren 55+ 471 6
9 Els Kirk Kort Dames 55+ 463 8
6 Petra van der Aa Midden Dames 45-54 458 6
8 Andre Pont Midden Heren 45-54 458 8
8 Charlotte Bornhaupt Kort Dames 35-44 454 5
11 Rob Rog Kort Heren 55+ 442 8
11 Joan van Straalen-Ribbe Midden Dames 55+ 435 5
12 Wouter Dollekamp Midden Heren Senioren 416 5
16 Frans Kleyheeg Kort Heren 55+ 414 7
12 Bas Pont Midden Heren 35-44 388 6
14/15 Joost van Kempen Midden Heren 35-44 385 5
14/15 Loek van Steijn Midden Heren 35-44 385 5
20 Nanda van der Burg Midden Dames 45-54 382 5

22 mei 2022: Runnersworld Leiden LRRC loop

Zonnig. En maar weinig (456) deelnemers. 

Zo wordt een top-10 plaats in de eigen categorie wel makkelijker!

# Cat. Naam Categorie Afstand Tijd
3 Bastiaan Langeveld Heren 35-44 Kort 00:19:17
5 Loek van Steijn Heren 35-44 Kort 00:20:15
2 Eeke Landman-Sinnema Dames 45-54 Kort 00:21:57
2 Judith van der Pluijm Dames 20-34 Kort 00:22:41
3 Marieke Ferguson-Versleijen Dames 20-34 Kort 00:22:42
9 Ton Goossen Heren 55+ Kort 00:23:19
10 Waldo de Boer Heren 55+ Kort 00:23:22
4 Iris Kortink Dames 20-34 Kort 00:23:36
2 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 00:24:02
5 Amanda Rog Dames 20-34 Kort 00:25:08
5 Marloes Rooijakkers Dames 35-44 Kort 00:25:15
22 Rob Rog Heren 55+ Kort 00:28:40
8 Els Kirk Dames 55+ Kort 00:28:42
9 Ellen Vroon Dames 55+ Kort 00:29:18
11 Nanda van der Burg Dames 45-54 Kort 00:30:02
8 Charlotte Bornhaupt Dames 35-44 Kort 00:31:43
30 Frans Kleyheeg Heren 55+ Kort 00:32:00
6 Andre Pont Heren 45-54 Midden 00:41:40
12 Marcel Boskamp Heren 35-44 Midden 00:44:51
16 Joost van Kempen Heren 35-44 Midden 00:46:07
17 Bas Pont Heren 35-44 Midden 00:46:37
5 Marieke Sannen Dames 45-54 Midden 00:49:16
9 Petra van der Aa Dames 45-54 Midden 00:51:48
6 Hein van der Kallen Heren 65+ Midden 00:53:06
7 Marijke Rog Dames 55+ Midden 00:54:07
11 Ilona Stoop Dames 45-54 Midden 00:54:48
28 Roderick van Kempen Heren 35-44 Midden 00:56:08
10 Marlous Jespers Dames 55+ Midden 00:56:57
23 Joan van Straalen-Ribbe Dames 55+ Midden 01:05:53
1 Dennis Rog Heren Senioren Lang 00:57:30
2 Allard Lambers Heren Senioren Lang 00:59:44
6 Reinier Könemann Heren 35-44 Lang 01:07:34
17 Robin Menning Heren 45-54 Lang 01:18:13

 

15 mei 2022: Leiden Marathon

Pl in cat Naam cat afstand tijd
137 Jinthe Hagendijk Meisjes 2 km 16:01
17 Amanda Rog VSEN 5 km 25:58
15 Roel Sint M40 5 km 26:03
135 Jens van Leeuwen MSEN 5 km 28:59
19 Rieke Boter V35 5 km 30:26
92 Fiona Craenen V35 5 km 39:18
60 Mariëtte Wapenaar V45 5 km 42:18
8 Bert Boter M40 10 km 39:27
2 Andre Pont M50 10 km 42:19
61 Roeland Berger MSEN 10 km 43:47
62 Loek van Steijn MSEN 10 km 43:47
20 Franne Koolen VSEN 10 km 49:43
118 Edwin Bronsgeest M40 10 km 55:12
78 Irene Kuin VSEN 10 km 55:29
79 Anne Zekveld VSEN 10 km 55:30
477 Roderick van Kempen MSEN 10 km 1:00:08
487 Ralph Kijk in de Vegte MSEN 10 km 1:00:33
181 Charlotte Bornhaupt V35 10 km 1:12:05
44 Bas van Benschop M40 ½ marathon 1:35:10
438 Wouter Dollekamp MSEN ½ marathon 1:53:01
17 Marieke Sannen V45 ½ marathon 1:55:51
158 Waldo de Boer M55 ½ marathon 1:56:06
65 Michel van der Plas M60+ ½ marathon 2:05:44
369 Lotte De ruiter VSEN ½ marathon 2:15:42
14 Allard Lambers MSEN marathon 2:59:24
10 Frank de Herder M65 marathon 5:18:09

1 mei 2022: Stand Zorg en Zekerheidscircuit na 7 wedstrijden

Voor de einstand tellen de beste 5 prestaties mee.

Er liggen 8 van onze leden op koers voor een prijs in hun categorie.

En ook Bastiaan maakt nog kans.

DispRank CatRank NrOfRaces Naam Discipline Category
1 499000 5 Eeke Landman-Sinnema Kort Dames 45-54
1 498000 7 Rosa den Outer Kort Meisjes t/m 15
1 498000 6 Irene Kuin Midden Dames Senioren
1 493000 5 Judith van der Pluijm Kort Dames 20-34
2 493000 5 Col Grootjans Lang Heren 55+
2 490000 6 Allard Lambers Lang Heren Senioren
3 487000 7 Marijke Rog Midden Dames 55+
3 487000 6 Dennis Rog Lang Heren Senioren
5 473000 6 Hein van der Kallen Midden Heren 65+
7 471000 5 Waldo de Boer Kort Heren 55+
9 462000 7 Els Kirk Kort Dames 55+
7 452000 5 Petra van der Aa Midden Dames 45-54
7 450000 7 Andre Pont Midden Heren 45-54
11 442000 7 Rob Rog Kort Heren 55+
8 416000 5 Wouter Dollekamp Midden Heren Senioren
15 414000 6 Frans Kleyheeg Kort Heren 55+
6 387000 4 Bastiaan Langeveld Kort Heren 35-44
10 385000 5 Loek van Steijn Midden Heren 35-44
16 382000 5 Nanda van der Burg Midden Dames 45-54
11 375000 5 Bas Pont Midden Heren 35-44
11 361000 4 Charlotte Bornhaupt Kort Dames 35-44
16 357000 4 Joan van Straalen-Ribbe Midden Dames 55+
19 300000 4 Joost van Kempen Midden Heren 35-44
36 267000 4 Anton de Groot Midden Heren 45-54

 

1 mei 2022: Omloop van Noordwijkerhout , Noordwijkerhout

Judith gedeeld 1e

Judith gedeeld 1e overall op de 5 km.

 

# Cat. Naam Categorie Afstand Tijd
5 Roeland Berger Heren 20-34 Kort 00:20:10
2 Judith van der Pluijm Dames 20-34 Kort 00:20:46
2 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 00:24:30
3 Pascal Hendriksen Jongens t/m 15 Kort 00:25:27
8 Els Kirk Dames 55+ Kort 00:27:51
28 Frans Kleyheeg Heren 55+ Kort 00:32:17
32 Rob Rog Heren 55+ Kort 01:00:03
3 Irene Kuin Dames Senioren Midden 00:40:56
8 Andre Pont Heren 45-54 Midden 00:41:38
4 Dorinda Bolte Dames Senioren Midden 00:43:58
23 Loek van Steijn Heren 35-44 Midden 00:46:53
16 Waldo de Boer Heren 55-64 Midden 00:48:37
9 Marieke Sannen Dames 45-54 Midden 00:50:05
14 Petra van der Aa Dames 45-54 Midden 00:52:11
9 Hein van der Kallen Heren 65+ Midden 00:52:55
6 Marijke Rog Dames 55+ Midden 00:53:09
30 Nanda van der Burg Dames 45-54 Midden 00:59:32
3 Allard Lambers Heren Senioren Lang 01:17:44
4 Dennis Rog Heren Senioren Lang 01:18:56
4 Bert Boter Heren 35-44 Lang 01:19:24
2 Col Grootjans Heren 55+ Lang 01:27:13
2 Ingeborg de Boorder-Bartelds Dames 55+ Lang 01:44:48

24 apr 2022: Enschede Marathon

# in cat Naam Categ Afstand Netto
3e Irene Kuin Vrouw 10 km 39:52

24 apr 2022: Uithoorns Mooiste De Loop 

Zon en best nog wat wind.

Judith en Dorinda 3e en 4e overall

# Cat. Naam Categorie Afstand Tijd
2 Judith van der Pluijm Dames 20-34 Kort 00:21:36
3 Dorinda Bolte Dames 20-34 Kort 00:21:38
6 Waldo de Boer Heren 55+ Kort 00:23:30
3 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 00:24:01
8 Rob Rog Heren 55+ Kort 00:26:53
14 Frans Kleyheeg Heren 55+ Kort 00:28:39
11 Els Kirk Dames 55+ Kort 00:28:56
14 Charlotte Bornhaupt Dames 35-44 Kort 00:29:56
12 Andre Pont Heren 45-54 Midden 00:42:25
18 Loek van Steijn Heren 35-44 Midden 00:43:48
19 Joost van Kempen Heren 35-44 Midden 00:44:33
20 Marcel Boskamp Heren 35-44 Midden 00:45:51
21 Bas Pont Heren 35-44 Midden 00:46:35
3 Marieke Sannen Dames 45-54 Midden 00:49:45
6 Petra van der Aa Dames 45-54 Midden 00:51:46
4 Marijke Rog Dames 55+ Midden 00:52:24
3 Hein van der Kallen Heren 65+ Midden 00:52:56
7 Marlous Jespers Dames 55+ Midden 00:55:16
11 Joan van Straalen-Ribbe Dames 55+ Midden 00:57:54
3 Dennis Rog Heren Senioren Lang 01:03:32
4 Freek van Zoest Heren 45-54 Lang 01:04:59
2 Col Grootjans Heren 55+ Lang 01:09:30
7 Wouter Dollekamp Heren Senioren Lang 01:16:16

10 apr 2022: Rotterdam ¼ Marathon

Andre liep op overgenomen startnummer.

# in cat Stnr Name Cat Afstand Tijd min/k
(8) 26091 Andre Pont
M50 ¼ marathon 0:44:39 4:19
312 26687 Brenda Smit V40 ¼ marathon 1:08:33 6:37
494 32889 Richard van der Peet M50 ¼ marathon 1:08:34 6:37

10 apr 2022: Rotterdam Marathon

Je zult op TV maar Alice in Wonderland genoemd worden. Genieten.

Nienke,wat een show voor het thuispubliek!

2e In de Rotterdam Marathon, in een Nationaal Record.

# in cat Stnr Name Cat Afstand Tijd min/k
2 F4 Nienke Brinkman VSR marathon 2:22:51 NR 3:23
246 7032 Jimmy van Bemmel MSR marathon 2:55:38 4:10
253 1438 Remco Dubbeling M35 marathon 3:10:34 4:31
470 1438 Dennis Rog MSR marathon 3:10:37 4:32
73 3320 Col Grootjans M55 marathon 3:24:39 4:51

27 mrt 2022: PuinDuinRun, Den Haag

Nr. Naam Cat Astand Netto
13 Niek Molenaar M2 7,0 km 40:24
7 Freek van Zoest M3 10,5 km 49:06

3 apr 2022: Braassemloop , Roelofarendsveen

Frisjes en (daardoor?) maar weinig deelnemers.

# Cat. Naam Categorie Afstand Tijd
5 Bastiaan Langeveld Heren 35-44 Kort 00:18:28
3 Judith van der Pluijm Dames 20-34 Kort 00:20:59
4 Dorinda Bolte Dames 20-34 Kort 00:21:11
1 Eeke Landman-Sinnema Dames 45-54 Kort 00:21:27
2 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 00:25:12
10 Rob Rog Heren 55+ Kort 00:27:02
8 Els Kirk Dames 55+ Kort 00:28:05
1 Irene Kuin Dames Senioren Midden 00:40:31
9 André Pont Heren 45-54 Midden 00:42:00
13 Wouter Dollekamp Heren Senioren Midden 00:42:48
18 Loek van Steijn Heren 35-44 Midden 00:43:21
16 Roeland Berger Heren Senioren Midden 00:44:19
26 Joost van Kempen Heren 35-44 Midden 00:44:52
29 Bas Pont Heren 35-44 Midden 00:46:13
5 Franne Koolen Dames Senioren Midden 00:47:25
6 Marieke Sannen Dames 45-54 Midden 00:49:25
6 Marloes Rooijakkers Dames 35-44 Midden 00:49:35
4 Marijke Rog Dames 55+ Midden 00:51:39
6 Hein van der Kallen Heren 65+ Midden 00:51:49
13 Petra van der Aa Dames 45-54 Midden 00:51:59
12 Marlous Jespers Dames 55+ Midden 00:55:34
15 Joan van Straalen-Ribbe Dames 55+ Midden 00:56:48
20 Nanda van der Burg Dames 45-54 Midden 00:58:35
1 Allard Lambers Heren Senioren Lang 01:20:33
2 Dennis Rog Heren Senioren Lang 01:23:58
15 Reinier Könemann Heren 35-44 Lang 01:36:43

26 mrt 2022: 1e ClubCircuit in Panbos Katwijk

Prachtig korte broeken weer.

clubcircuit 2022 panbos, podium damesclubcircuit 2022 panbos, podium heren

podium (overall) dames en heren

 

Dames t/m 34 Heren t/m 34
1 Judith van der Pluym 24:39 1 Wouter Dollekamp 22:16
2 Franne Koolen 25:30 2 Roeland Berger 23:54
3 Marieke Ferguson 26:16      
4 Amanda Rog 27:00 - - -
Dames 35 - 54 Heren 35 - 54
1 Eeke Landman-Sinnema 24:09 1 Bastiaan Langeveld 20:32
2 Janneke van Gent 24:47 2 Bert Boter 21:20
3 Marieke Sannen 26:21 3 Freek van Zoest 21:39
  Esther van den Ende  (gast) 27:34 4 André Pont 22:35
4 Marloes Rooijakkers 27:59 5 Joost van Kempen  24:12
  Franca Verheijen (gast) 30:23 6 Ralph Donners 24:52
5 Rieke Boter 31:11 7 Waldo De Boer 25:45
6 Nanda Burg, van der 31:39 8 Robin Menning 25:50
      9 Edwin Bronsgeest 26:14
      10 Ido Esman 26:15
        Roderick Van Kempen (gast) 28:15
Dames 55+ Heren 55+
1 Ingeborg de Boorder-Bartelds 27:14 1 Jeroen Sannen 24:59
2 Marijke Rog 29:06   Gé de Munk (gast) 25:17
3 Rosa Brink 29:33 2 Arjan Vos 27:04
4 Marijke Visscher 29:59 3 Frank den Herder 27:46
5 Ellen Vroon 32:01 4 Hein van der Kallen 28:09
6 Sonja Klap 34:51 5 Frans Kleyheeg 30:44
7 Annelies Staal 39:46 6 Rob Rog 31:00

20 mrt 2022: AVA Open Clubkampioenschappen Cross te Aalsmeer

PLAATS NAAM CATEGORIE AFSTAND TIJD
4 Niek Molenaar MMAST 5,8 KM S4 28:44

20. März 2022: 44. Rhylauf | Schweizer Halbmarathon Meisterschaft

Nienke wint met ruime voorsprong het halve marathon kampioenschap in Zwitserland.

Nee, niet meer in Voorschoten '97 groen,

maar in kleding van het NN running team : zie Nienke Brinkman.

Rg Snr Name Cat Distanz Ziel min/k
1. 624 Nienke Brinkman Damen Halbmarathon 1:10:43,2 3:21

20 mrt 2022: L.J. Sport Ter Specke Loop , Lisse

Frisjes, maar goed om te lopen.

Met mooie tijden en plaatsen voor vele atleten.

 

# Cat. Naam Categorie Afstand Tijd
3 Bastiaan Langeveld Heren 35-44 Kort 00:18:14
6 Reinier Könemann Heren 35-44 Kort 00:19:50
1 Eeke Landman-Sinnema Dames 45-54 Kort 00:20:20
5 Franne Koolen Dames 20-34 Kort 00:22:02
5 Waldo de Boer Heren 55+ Kort 00:22:30
1 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 00:23:18
6 Amanda Rog Dames 20-34 Kort 00:23:27
10 Remco Arendse-Pas Heren 20-34 Kort 00:23:54
12 Rob Rog Heren 55+ Kort 00:26:07
15 Frans Kleyheeg Heren 55+ Kort 00:26:58
9 Els Kirk Dames 55+ Kort 00:28:05
20 Jeanine Pas-Arendse Dames 20-34 Kort 00:31:03
10 Bert Boter Heren 35-44 Midden 00:38:32
2 Irene Kuin Dames Senioren Midden 00:38:58
11 Andre Pont Heren 45-54 Midden 00:41:38
13 Wouter Dollekamp Heren Senioren Midden 00:41:50
27 Joost van Kempen Heren 35-44 Midden 00:44:01
20 Ralph Donners Heren 45-54 Midden 00:44:26
29 Bas Pont Heren 35-44 Midden 00:44:41
34 Anton de Groot Heren 45-54 Midden 00:49:12
4 Marijke Rog Dames 55+ Midden 00:51:30
9 Petra van der Aa Dames 45-54 Midden 00:51:49
6 Hein van der Kallen Heren 65+ Midden 00:51:53
8 Joan van Straalen-Ribbe Dames 55+ Midden 00:55:53
16 Nanda van der Burg Dames 45-54 Midden 00:57:47
4 Dennis Rog Heren Senioren Lang 00:55:13
2 Col Grootjans Heren 55+ Lang 01:02:33
12 Walter Boon Heren Senioren Lang 01:19:15

 

13 mrt 2022: Runnersworld Leiden Nieuwjaarsloop

Weer prachtig weer.

En weer veel top-10 klasseringen (in de eigen categorie). 

# Cat. Naam Categorie Afstand Tijd
3 Bastiaan Langeveld Heren 35-44 Kort 00:19:06
1 Eeke Landman-Sinnema Dames 45-54 Kort 00:21:32
2 Judith van der Pluijm Dames 20-34 Kort 00:21:50
9 Waldo de Boer Heren 55+ Kort 00:23:25
9 Remco Arendse-Pas Heren 20-34 Kort 00:24:39
1 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 00:24:42
7 Amanda Rog Dames 20-34 Kort 00:24:44
13 Rob Rog Heren 55+ Kort 00:27:12
16 Frans Kleyheeg Heren 55+ Kort 00:28:10
8 Els Kirk Dames 55+ Kort 00:29:39
10 Charlotte Bornhaupt Dames 35-44 Kort 00:31:17
18 Jeanine Pas-Arendse Dames 20-34 Kort 00:32:25
16 Annelies Staal Dames 55+ Kort 00:34:35
9 Bert Boter Heren 35-44 Midden 00:40:00
1 Irene Kuin Dames Senioren Midden 00:40:00
12 Reinier Könemann Heren 35-44 Midden 00:42:44
16 Andre Pont Heren 45-54 Midden 00:42:53
14 Wouter Dollekamp Heren Senioren Midden 00:43:16
27 Robin Menning Heren 45-54 Midden 00:49:11
38 Anton de Groot Heren 45-54 Midden 00:51:50
3 Marijke Rog Dames 55+ Midden 00:52:44
9 Hein van der Kallen Heren 65+ Midden 00:54:28
15 Nanda van der Burg Dames 45-54 Midden 01:00:11
13 Joan van Straalen-Ribbe Dames 55+ Midden 01:02:03
3 Allard Lambers Heren Senioren Lang 00:56:50
2 Col Grootjans Heren 55+ Lang 01:03:43
13 Walter Boon Heren Senioren Lang 01:24:58

6 mrt 2022: De VoorschotenLoop

Voor volledige uitslag zie ZorgenZekerheidcircuit.

Met een fantstisch zonnetje.

En wat gaat Irene hard !

# Cat. Naam Categorie Afstand Tijd teamname
5 Bastiaan Langeveld Heren 35-44 Kort 00:18:14 -
9 Sander Rooijakkers Heren 35-44 Kort 00:20:19 -
1 Eeke Landman-Sinnema Dames 45-54 Kort 00:20:32 -
9 Rolf Tijssens Heren 20-34 Kort 00:20:45 -
3 Judith van der Pluijm Dames 20-34 Kort 00:21:02 -
8 Waldo de Boer Heren 55+ Kort 00:22:33 -
3 Mirjan van Ormondt Dames 35-44 Kort 00:23:09 -
1 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 00:23:24 -
6 Amanda Rog Dames 20-34 Kort 00:23:44 -
14 Frank den Herder Heren 55+ Kort 00:25:52 -
10 Olivier Ferrier Jongens t/m 15 Kort 00:26:15 -
5 Veronique Verweij Meisjes t/m 15 Kort 00:26:21 -
5 Rosa Brink-Elshoff Dames 55+ Kort 00:26:40 -
7 Wietske van 't Veer Meisjes t/m 15 Kort 00:27:16 -
1 Fiene Jonker Meisjes 16 t/m 19 Kort 00:27:18 -
6 Rieke Boter Dames 35-44 Kort 00:27:22 -
21 Rob Rog Heren 55+ Kort 00:27:22 -
22 Frans Kleyheeg Heren 55+ Kort 00:27:32 -
9 Ellen Vroon Dames 55+ Kort 00:27:46 -
10 Els Kirk Dames 55+ Kort 00:27:48 -
25 Gert de Koning Heren 20-34 Kort 00:27:54 High Five
18 Ralph Kijk in de Vegte Heren 35-44 Kort 00:27:54 High Five
26 Frank Snieder Heren 55+ Kort 00:27:55 High Five
25 Michel van der Plas Heren 55+ Kort 00:27:55 High Five
22 Paul Dekkers Heren 45-54 Kort 00:27:55 High Five
9 Charlotte Bornhaupt Dames 35-44 Kort 00:28:26 -
34 Dirk Broekhuizen Heren 55+ Kort 00:29:41 -
19 Annelies Staal Dames 55+ Kort 00:34:01 -
20 Fiona Craenen Dames 35-44 Kort 00:35:32 -
6 Freek van Zoest Heren 45-54 Midden 00:39:06 -
1 Irene Kuin Dames Senioren Midden 00:39:30 -
12 Andre Pont Heren 45-54 Midden 00:41:52 -
18 Reinier Könemann Heren 35-44 Midden 00:42:52 -
21 Wouter Dollekamp Heren Senioren Midden 00:43:22 -
15 Ralph Donners Heren 45-54 Midden 00:45:50 -
12 Jeroen Sannen Heren 55-64 Midden 00:47:29 -
7 Anne Zekveld Dames Senioren Midden 00:47:45 -
23 Ido Esman Heren 45-54 Midden 00:48:21 -
25 Peter Ruesink Heren 45-54 Midden 00:48:39 -
27 Anton de Groot Heren 45-54 Midden 00:48:52 -
39 Guido van der Wolk Heren 35-44 Midden 00:49:55 -
9 Marloes Rooijakkers Dames 35-44 Midden 00:50:34 -
9 Petra van der Aa Dames 45-54 Midden 00:53:20 -
3 Marijke Rog Dames 55+ Midden 00:53:57 -
12 Ilona Stoop Dames 45-54 Midden 00:54:41 -
45 Tekin Kutlubay Heren 45-54 Midden 00:56:15 -
17 Yvonne Koevoet Dames 45-54 Midden 00:58:27 -
10 Jolanda Lobel Dames 55+ Midden 00:58:28 -
24 Fred Schmitz Heren 65+ Midden 01:02:44 -
5 Allard Lambers Heren Senioren Lang 01:00:21 -
7 Dennis Rog Heren Senioren Lang 01:00:31 -
11 Bert Boter Heren 35-44 Lang 01:04:06 -
21 Walter Boon Heren Senioren Lang 01:16:13 -
3 Ingeborg de Boorder-Bartelds Dames 55+ Lang 01:20:46 -
7 Marieke Sannen Dames 45-54 Lang 01:21:45 -
25 Edwin Bronsgeest Heren 45-54 Lang 01:22:02 -


27 feb 2022:
NSL Nederstrandloop Noordwijkhout

Irene en Eeke

Irene en Eeke met bekers en bloemen.

Pl M/V Pl in cat Naam Lft cat Afstand Netto tijd
9. 3 Freek van Zoest M45-49 7,7 km 00:32:27
1. 1 Irene Kuin V20-24 7,7 km 00:32:55
11. 2 André Pont M50-54 7,7 km 00:33:15
2. 1 Eeke Landman-Sinnema V45-49 7,7 km 00:34:11
20. 1 Marijke Visscher V60-64 7,7 km 00:46:03
52. 8 Charlotte Bornhaupt V40-44 7,7 km 00:52:15
17. 2 Col Grootjans M55-59 15,5 km 01:08:49
7. 1 Ingeborg de Boorder V55-59 15,5 km 01:22:13
8. 1 Marieke Sannen V45-49 15,5 km 01:22:44

13 feb 2022: Kopjesloop, Delft

Plts Naam Categorie Afstand Tijd Snelheid
21 Walter Boon M5KM 5KM 21:48 13,76 km/u
64 Wilco Schepen M10KM 10KM 46:55 12,78 km/u

05 feb 2022: Aarcross, Alphen aan den Rijn

Plts Naam Categorie Afstand Tijd Snelheid
15 Niek Molenaar MAN 10020M PRESTATIELOOP 52:53 11,36 km/u

05 dec 2021: Voorne's Duin Trail, Oostvoorne

Plts Naam Categorie Afstand Netto Snelheid
19 Dorinda Bolte VRO28 28 KM TRAIL 2:51:55 9,77 km/u

6 feb 2022: Time trial Korte Vliet

De voorspelde omstandigheden waren bar en boos en daardoor kwamen alleen de echte bikkels opdagen.

Dennis doet het schijnbaar niets en hij loopt gewoon een Nieuw parcours record

Dames 5 km. Heren 5 km.
1 Eeke Sinnema 21.14 1 Dennis Rog 17.55
2 Franne Koolen 23.42 2 Bastiaan Langeveld 19.34
3 Franca Verheijen (edstafette) 26.13 3 Andre Pont 21.09
4 Charlotte Bournhaupt 30.10 4 Rolf Tijssens 21.43
- - 5 Arjan Vos 27.25
- - 6 Peter Scheers 29.14

23 jan 2022: Time trial Korte Vliet

5 km. Dames 5 km. Heren
1 Eeke Sinnema 20.48 1 Bastiaan Langeveld 18.41
2 Marjolein Luitter (HRR) 23.00 2 Freek v. Zoest 19.14
3 Franne Koolen 23.30 3 Andre Pont 20.15
4 Marloes Rooijakkers 24.40 4 Arthur Pinkse 20.38
5 Franca Verheijen (Edst.) 25.04 5 Rolf Tijssens 21.32
6 Anjo Roos (Edst.) 26.27 6 Walter Boon 22.34
- - 7 Jeroen Sannen 22.36
Corrie Mechelse 2,5 km. 16.35 8 Arjan Vos 24.18
- - 9 Hein v.d. Kallen 24.48
- - 10 Peter Scheers (gast) 27.48

9 jan 2022:Time trial Korte Vliet

Herman en Eva bedankt!

Dames 5 km. Heren 5 km.
1 Irene Kuin 20.50 1 Bastiaan Langeveld 18.59
2 Eeke Sinnema 21.15 2 Andre Pont 20.46
3 Judith v.d. Pluijm 21.58 3 Mathieu Hilgersom 20.49
4 Marjolein Lutter (HRR) 22.43 4 Henk Braam (HRR) 21.37
5 Mirjan v. Ormondt 24.29 5 Rolf Tijssens 21.51
6 Hester v. Leeuwen (HRR) 25.38 6 Koen de Jong (HRR) 22.09
7 Franca Verheijen (Edstafette) 25.41 7 Walter Boon 22.42
8 Esther v.d. Ende (Edstafette) 25.43 8 Guido Wolk 23.57
9 Marlous Jespers 27.10 9 Ge de Munck (Edstafette) 24.00
9 Marijke Visscher 27.10 10 Jean Claassens (HRR) 26.10
10 Birgitta v.Elferen (HRR) 28.40 - -

 

 

Zo 12 feb: Runnersworld Leiden Valentijnsloop

 

Zo 12 feb: 1 van de 4 – lopen De Koplopers

DSC_0177

DSC_0622

DSC_0667

DSC_0759

DSC_0854

 

© 2022-2023 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.