Programma
DINSDAG 19 MAART 2024 | |||
20:00 | Foreholte o23 | Voorschoten'97 1 (zat) | (LAVcup) |
WOENSDAG 20 MAART 2024 | |||
22:00 | Voorschoten'97 1(zaal) | ODB 2 | Vliethorst, de (Voorschoten) |
18:00 | ASC MO13-2 | Voorschoten'97 MO13-3 | |
VRIJDAG 22 MAART 2024 | |||
20:00 | Voorschoten'97 35+1 | Quick Boys 35+1 | Sportpark Alkemade Oost |
21:00 | Katwijk 35+1 | Voorschoten'97 35+1 | Sportpark Alkemade Oost |
21:30 | Voorschoten'97 35+1 | MMO 35+1 | Sportpark Alkemade Oost |
22:00 | EMM 35+3 | Voorschoten'97 35+1 | Sportpark Alkemade Oost |
19:00 | Voorschoten'97 35+2 | EMM 35+2 | Sportpark Nieuw Zuid |
20:00 | Kagia 35+1 | Voorschoten'97 35+2 | Sportpark Nieuw Zuid |
20:30 | Voorschoten'97 35+2 | Valken'68 35+1 | Sportpark Nieuw Zuid |
21:00 | Quick Boys 35+5 | Voorschoten'97 35+2 | Sportpark Nieuw Zuid |
19:00 | Rijnvogels 35+1 | Voorschoten'97 35+3 | Sportpark Nieuw Zuid |
19:30 | Voorschoten'97 35+3 | Roodenburg 35+1 | Sportpark Nieuw Zuid |
20:00 | FC Oegstgeest 35+2 | Voorschoten'97 35+3 | Sportpark Nieuw Zuid |
20:30 | Voorschoten'97 35+3 | Quick Boys 35+4 | Sportpark Nieuw Zuid |
20:00 | Valken'68 45+1 | Voorschoten'97 45+1 | Sportpark Middelmors |
20:30 | Voorschoten'97 45+1 | RCL 45+1 | Sportpark Middelmors |
21:00 | Noordwijk 45+2 | Voorschoten'97 45+1 | Sportpark Middelmors |
21:30 | Voorschoten'97 45+1 | Rijnsb.Boys 45+1 | Sportpark Middelmors |
20:00 | SJC VR30+1 | Voorschoten'97 VR30+1 | Sportpark Overveer |
20:30 | Voorschoten'97 VR30+1 | ASC VR30+1 | Sportpark Overveer |
21:00 | Katwijk VR30+1 | Voorschoten'97 VR30+1 | Sportpark Overveer |
20:00 | UVS VR30+1 | Voorschoten'97 VR30+2 | Sportpark Kikkerpolder |
21:30 | Rijnvogels VR30+1 | Voorschoten'97 VR30+2 | Sportpark Kikkerpolder |
22:30 | Voorschoten'97 VR30+2 | Blauw-Zwart VR30+1 | Sportpark Kikkerpolder |
ZATERDAG 23 MAART 2024 | |||
15:00 | TAC'90 1 | Voorschoten'97 1 | Scheidsr. Frank Meeuwenoord |
Ass.Scheidsr. Joop van Ditmarsch | |||
Ass.Scheidsr Teun de Geus | |||
11:30 | HVC'10 2 | Voorschoten'97 2 | Ian Meere |
14:45 | Voorschoten'97 3 | VUC 2 | Alex Barros da Silva |
14:30 | BSC '68 4 | Voorschoten'97 4 | |
13:00 | Voorschoten'97 5 | Van Nispen 2 | Jason Ton |
14:45 | Voorschoten'97 6 | VVSB 4 | Tim van Doorn |
11:15 | Voorschoten'97 7 | Rijnsb.Boys 5 | Ton Zeilstra |
13:30 | Rijnsb.Boys 6 | Voorschoten'97 8 | |
12:00 | Kagia 5 | Voorschoten'97 9 | |
13:45 | RCL 13 | Voorschoten'97 10 | |
13:00 | Voorschoten'97 12 | SVC'08 6 | Roy George |
13:00 | Voorschoten'97 13 | Meerburg 4 | John van Essen |
14:45 | Voorschoten'97 14 | LYRA 12 | Bram Muires |
14:45 | Voorschoten'97 35+1 | SVC'08 35+4 | Hans Wesselman |
15:00 | Gr.WII VAC 35+1 | Voorschoten'97 35+2 | |
13:00 | Foreholte VR2 | Voorschoten'97 VR1 | |
12:15 | DoCoS VR2 | Voorschoten'97 VR2 | |
14:45 | Voorschoten'97 JO19-1 | KMD JO19-1 | Mitchel van Loon |
10:30 | Noordwijk JO17-1 | Voorschoten'97 JO17-1 | Martijn Matze |
13:00 | Voorschoten'97 JO17-3 | SEV JO17-1 | Luca Loddxer |
13:15 | ASC JO16-1 | Voorschoten'97 JO16-1 | Rick Schrama |
16:15 | Quick Boys JO16-3 | Voorschoten'97 JO16-2 | |
11:15 | Voorschoten'97 JO16-3 | Aarlanderveen JO16-1 | (Beker) Luca Lodder |
14:45 | Voorschoten'97 JO16-4 | Zoetermeer JO16-2 | (Beker) Menno Bruning |
12:15 | Voorschoten'97 JO15-1 | GSC ESDO JO15-1 | Loek van Doorn |
11:30 | Meerburg JO15-2 | Voorschoten'97 JO15-2 | |
08:30 | Nieuwkoop JO15-1JM | Voorschoten'97 JO15-4 | |
10:15 | Voorschoten'97 JO14-1 | Jodan Boys JO14-1 | Stephan Bronmeijer |
09:45 | Voorschoten'97 JO14-2JM | Blauw-Zwart JO14-1 | Tommy Willemsen |
09:45 | Voorschoten'97 JO14-5 | Ter Leede JO14-2 | Sadik Fathi |
(Begeleider Hans Alblas) | |||
08:30 | Voorschoten'97 JO13-1 | Hillegersberg JO13-1 | Wessel Smit |
08:30 | Nieuwkoop JO13-1 | Voorschoten'97 JO13-2 | (Beker) |
08:30 | Quick Boys JO13-3 | Voorschoten'97 JO13-3 | |
09:45 | DSO JO11-8 | Voorschoten'97 JO11-2 | |
08:30 | Voorschoten'97 JO10-6 | Valken'68 JO10-4 | |
09:30 | Voorschoten'97 JO8-5 | FC Oegstgeest JO8-4 | |
11:15 | Voorschoten'97 MO17-1 | Ter Leede MO17-1 | Johan Stam |
11:30 | VVSB MO17-1 | Voorschoten'97 MO17-2 | |
11:15 | Voorschoten'97 MO15-1 | FC Lisse MO15-1 | Rodney Kroon |
08:30 | Quick Boys MO15-3 | Voorschoten'97 MO15-2 | |
11:15 | Voorschoten'97 MO15-3 | Haz. Boys MO15-1 | Mark Foley |
(Begeleider Wessel Smit) | |||
08:30 | Quick Boys MO13-1 | Voorschoten'97 MO13-1 | |
08:30 | Voorschoten'97 MO13-2 | DoCoS MO13-1 | Rodney Kroon |
08:30 | Voorschoten'97 MO13-3 | SJC MO13-1 | Koen Leemans |
(Begeleider Jan Smit) | |||
13:00 | Voorschoten'97 MO20-1 | Koudekerk MO20-1 | Martijn van Driel |
08:30 | Voorschoten'97 JO10-1 (half veld) | Blauw Zwart JO10-1 | (Oefen) |
09:30 | Voorschoten'97 JO9-3 | Docos JO9-1 | (Oefen) |
08:30 | Voorschoten'97 O12 11x11 | Graag Willem II VAC O12 11x11 | (Oefen) |
09:30 | Voorschoten'97 JO9-4 | Docos JO9-2 | (Oefen) |
08:30 | Voorschoten'97 JO8-4 | Voorschoten'97 JO7-2 | (Oefen) |
08:30 | Voorschoten'97 JO8-2 | NNB | (Oefen) |
ZONDAG 24 MAART 2024 | |||
15:00 | Voorschoten'97 1 | Rivierwijkers 1 | Umut Ozcan |
15:00 | Voorschoten'97 2 | Delft 2 | Orhan Kocak |
15:00 | Voorschoten'97 3 | RKDEO 3 | Menno Bruning |
13:00 | Sporting Leiden 4 | Voorschoten'97 4 | |
10:00 | ASC 35+3 | Voorschoten'97 35+1 | |
MAANDAG 25 MAART 2024 | |||
20:00 | zvv Den Haag 22 | Voorschoten'97 1 (zaal) | Overbosch (Den Haag) |
John van Essen | |||
WOENSDAG 27 MAART 2024 | |||
20:00 | RKDEO 3 | Voorschoten'97 3 (zat) | (Beker) |
17:30 | Voorschoten'97 MO11-2 | DSO MO11-1 | Sportpark Bentwoud |
ZATERDAG 30 MAART 2024 | |||
14:30 | Voorschoten'97 1 | LFC 1 | (Nog 85 Min.) nnb |
14:30 | Kagia 4 | Voorschoten'97 9 | |
18:00 | Sparta Rotterdam JO17-1 | Voorschoten'97 JO17-1 | (Beker) |
10:00 | SHO JO14-1 | Voorschoten'97 JO14-1 | (Beker) |