Programma



ZATERDAG 23 SEPTEMBER 2023  
14:30 Voorschoten'97 1 VELO 1 Frank Meeuwenoord
12:00 Voorschoten'97 2 Sportclub Monster 2 Andy Verwoerd
12:30 Voorschoten'97 3 Oliveo 4 Cornelis Beij
14:15 Voorschoten'97 4 RAS 5 Fred Veldman
12:00 Sporting Leiden 4 Voorschoten'97 5  
13:45 Quick Boys 7 Voorschoten'97 6  
  Voorschoten'97 7    
15:00 VVSB 6 Voorschoten'97 8  
15:00 Rijnsb.Boys 7 Voorschoten'97 9  
14:30 FC Oegstgeest 8 Voorschoten'97 10  
16:15 Voorschoten'97 11 Katwijk 4 Cees Meijer
14:15 Voorschoten'97 12 SJZ 5 Wim Odding
16:15 Voorschoten'97 13 Valken'68 6 Wim Odding
14:15 Voorschoten'97 14 Naaldwijk 6 Hans Wesselman
14:15 Voorschoten'97 35+1 Blauw-Zwart 35+2 Paul van Wijlen
15:15 SVC'08 35+3 Voorschoten'97 35+2  
  Voorschoten'97 VR1    
  Voorschoten'97 VR2 VVSB VR1 Verzet
15:40 Alliance 22 JO19-1JM Voorschoten'97 JO19-1 Milo Hoogeveen
  Voorschoten'97 JO19-2 Blauw-Zwart JO19-1 Wordt Verzet
  Voorschoten'97 JO19-3 zie zondag  
12:15 FC Oegstgeest JO19-3 Voorschoten'97 JO19-4  
14:15 Voorschoten'97 JO19-5 Quick Boys JO19-3 Jeroen van Duivenboden
12:00 Gr.WII VAC JO17-1 Voorschoten'97 JO17-1  
  Voorschoten'97 JO17-2    
12:30 Voorschoten'97 JO17-3 FC Oegstgeest JO17-5 Maurice Plandsoen
14:30 FC Oegstgeest JO17-6 Voorschoten'97 JO17-4  
10:30 Quick JO16-1 Voorschoten'97 JO16-1 Wim v.d.Valk
14:00 Quick Boys JO16-4 Voorschoten'97 JO16-2  
09:45 Ter Leede JO16-2 Voorschoten'97 JO16-3  
  Voorschoten'97 JO16-4    
10:00 Voorschoten'97 JO15-1 Nootdorp JO15-1 Johan v.d.Woude
  Voorschoten'97 JO15-2 zie zondag  
  Voorschoten'97 JO15-3    
12:30 Voorschoten'97 JO15-4 ASC JO15-3 Johan Stam
10:15 Zestienhoven JO14-1 Voorschoten'97 JO14-1 John van Essen
12:30 Voorschoten'97 JO14-2JM Sporting Leiden JO14-1 Cock v.d.Goes
13:30 Meerburg JO14-4 Voorschoten'97 JO14-3  
11:00 Voorschoten'97 JO14-4 Quick Boys JO14-5 Ton Zeilstra
10:15 Stompwijk JO14-1 Voorschoten'97 JO14-5 Mark Overvliet
10:15 Spartaan'20 JO13-2 Voorschoten'97 JO13-1 Wesley Brevoord
10:00 Quick Boys JO13-4 Voorschoten'97 JO13-2  
08:30 Voorschoten'97 JO13-3 Koudekerk JO13-1 Luca Lodder
11:00 VUC JO13-3 Voorschoten'97 JO13-4  
08:30 Voorschoten'97 JO13-5JM Katwijk JO13-6 nnb
08:30 Blauw-Zwart JO12-1 Voorschoten'97 JO12-1  
10:45 Voorschoten'97 JO12-2 RCL JO12-1JM  
09:45 SVC'08 JO12-2 Voorschoten'97 JO12-3  
10:00 ARC JO12-3 Voorschoten'97 JO12-4  
09:45 Voorschoten'97 JO12-5 LFC JO12-2 Jacob de Vaal
      (Begeleider Stefan Berg)
08:30 Voorschoten'97 JO12-6 RCL JO12-5  
08:30 RKDEO JO11-1 Voorschoten'97 JO11-1  
09:15 DoCoS JO11-1 Voorschoten'97 JO11-2  
11:00 Voorschoten'97 JO11-3 Sporting Leiden JO11-1  
09:45 SVC'08 JO11-3 Voorschoten'97 JO11-4  
08:30 Voorschoten'97 JO11-5 FC Oegstgeest JO11-2  
09:45 Voorschoten'97 JO11-6 Meerburg JO11-6JM  
11:30 ASC JO10-1 Voorschoten'97 JO10-1  
09:30 VVSB JO10-1 Voorschoten'97 JO10-2  
09:30 Voorschoten'97 JO10-3 Blauw-Zwart JO10-2  
10:00 Sporting Leiden JO10-2 Voorschoten'97 JO10-4  
10:45 Voorschoten'97 JO10-5 Quick Boys JO10-5  
10:45 Voorschoten'97 JO10-6 SJZ JO10-2  
08:30 Voorschoten'97 JO9-1 Rijnsb.Boys JO9-1  
09:00 Blauw-Zwart JO9-2 Voorschoten'97 JO9-2  
09:30 Voorschoten'97 JO9-3 Haz. Boys JO9-1  
08:45 Valken'68 JO9-7 Voorschoten'97 JO9-4  
08:30 ASC JO9-4 Voorschoten'97 JO9-5  
08:30 Voorschoten'97 JO9-6 DoCoS JO9-2JM  
09:30 RCL JO9-9 Voorschoten'97 JO9-7  
08:30 Voorschoten'97 JO8-1 Roodenburg JO8-1  
08:30 DoCoS JO8-1 Voorschoten'97 JO8-2  
08:30 SVC'08 JO8-2 Voorschoten'97 JO8-3  
09:30 Voorschoten'97 JO8-4 Stompwijk JO8-1JM  
08:30 Voorschoten'97 JO8-5 UVS JO8-5  
11:45 Gr.WII VAC JO8-2 Voorschoten'97 JO8-6  
14:30 Rijnvogels MO20-1 Voorschoten'97 MO20-1  
  Voorschoten '97 MO20-2 (9-tal) Katwijk MO20-1 Wordt verzet
11:30 Foreholte MO17-1 Voorschoten'97 MO17-1  
12:30 Voorschoten'97 MO17-2 FC Oegstgeest MO17-1 Mohamed Montacir
      (Begeleider Wessel Smit)
10:15 Voorschoten'97 MO15-1 SJC MO15-1 Ilya Sigida
      (Begeleider Cees v.d.Werf)
08:30 Voorschoten'97 MO15-2 Den Hoorn MO15-2 Rodney Kroon
10:30 Katwijk MO15-1 Voorschoten'97 MO15-3  
09:45 Voorschoten'97 MO13-1 Kagia MO13-1 Sadik Fathi
      (Begeleider Jan Smit)
11:00 Voorschoten'97 MO13-2 RCL MO13-1 Victor Pareira
14:30 RKAVV MO13-2 Voorschoten'97 MO13-3  
10:30 RKAVV MO11-1 Voorschoten'97 MO11-1  
10:45 Leidschenveen MO11-2 Voorschoten'97 MO11-2  
11:00 Voorschoten'97 MO11-3 Katwijk MO11-1  
08:30 Voorschoten'97 JO7-1 DWO JO7-1 Sportpark Leidschenveen
08:50 Voorschoten'97 JO7-2 Voorschoten'97 JO7-1 Sportpark Leidschenveen
09:10 Voorschoten'97 JO7-1 Leidschenveen JO7-2JM Sportpark Leidschenveen
08:30 Leidschenveen JO7-2JM Voorschoten'97 JO7-2 Sportpark Leidschenveen
08:50 Voorschoten'97 JO7-2 Voorschoten'97 JO7-1 Sportpark Leidschenveen
09:10 DWO JO7-1 Voorschoten'97 JO7-2 Sportpark Leidschenveen
09:00 Voorschoten'97 JO7-3 Forum Sport JO7-3JM Sportpark Schulpwei
09:20 Voorschoten'97 JO7-3 Blauw-Zwart JO7-3JM Sportpark Schulpwei
09:40 RKAVV JO7-2 Voorschoten'97 JO7-3 Sportpark Schulpwei
08:30 Voorschoten'97 JO7-4 SEV JO7-1 Sportpark De Roggewoning
08:50 SVC'08 JO7-3 Voorschoten'97 JO7-4 Sportpark De Roggewoning
09:10 Voorschoten'97 JO7-4 Gr.WII VAC JO7-1 Sportpark De Roggewoning
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023  
14:00 DSS 1 Voorschoten'97 1 Carlo Vonk
11:00 Quick 3 Voorschoten'97 2 Hakim Ait Ali Yahia
10:45 Voorschoten'97 3 HMSH 3 nnb
  ASC 7 Voorschoten'97 4 Verzet
10:45 Voorschoten'97 35+1 Stompwijk 35+1 Rob de Koning
11:00 EMM JO19-2 Voorschoten'97 JO19-3  
10:30 Meerburg JO15-2 Voorschoten'97 JO15-2  
MAANDAG 25 SEPTEMBER 2023  
22:00 zvv Den Haag 23 Voorschoten'97 1 (zaal) Houtrust (Den Haag)
DINSDAG 26 SEPTEMBER 2023  
20:00 Voorschoten'97 1 (zon) Teylingen 1 (LAVcup) Anrico v.d.Hoed
WOENSDAG 27 SEPTEMBER 2023  
20:30 Voorschoten'97 VR1 EMM VR1 Luca Lodder



« sep 2023 »
ma di wo do vr za zo
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Vlaggersavond
Ruilen of ophalen kleding
OVAK
schoolvoetbaltoernooi groep 5 en 6
schoolvoetbaltoernooi groep 7 en 8

 

¬© 2023-2024 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.