Zon 1 aug: 8e Time Trial Korte Vliet

 

DSC_0233

DSC_0588

DSC_0730

DSC_0763

DSC_0848

Hoofdmenu

 

Uitslagen ovak 23 oktober 2006

Open Voorschotense Atletiek Kampioenschappen.

* = PR ( alleen voor leden Voorschoten '97 Atletiek)


Jongens pupillen B

StnrNaamgeb40m1000mVerKogelBalptn
164Laurens Engwegen19976.94.04.33.305.7132.132149
190Kaj Pracht19976.64.08.23.605.12 *24.202125
159Tom van Vliet19977.24.15.13.455.7422.251953
162Tijmen Snel19977.34.15.23.494.6323.531883
163Arjun Samadhan19977.64.21.83.114.8123.221733
189Mischa de Haan19977.94.20.63.035.1324.681712
161Justin van Dijk19978.04.48.12.894.8328.701595
156Danny Rietkerken19978.04.56.42.784.5023.391456
158Nick Riethoven19978.46.36.92.803.8925.501186
157Glenn van Logchem19978.56.02.82.674.0418.201083
160Omar van der Hulst19978.54.59.22.303.008.89926

Jongens pupillen A(1e jrs)

StnrNaamgeb60m1000mVerKogelBalptn
173Mathijs Dirks19969.1 *3.58.94.078.63 *33.842580
174Frank Gelens19969.13.40.04.176.4525.872487
188Maurice de Haan19969.84.08.53.237.1725.932082
172Niels Ravensbergen199610.44.05.13.255.4631.431977
171Guus Balteusser199610.34.04.03.555.2622.761937
176Lars Knoester199610.14.29.63.305.3424.401833
175Max van Ommeren199610.54.38.23.614.7220.641716
177Fabian de Jeu199611.94.43.93.074.7727.851519
179Koen Ravensbergen199610.94.34.73.084.2117.141485
178Daan Koenrades199611.6-2.764.7511.691018

Jongens junioren D

StnrNaamgeb80m1000mVerKogelSpeerptn
211Jelle Eggink199412.1 *3.52.93.657.47 *19.301823
213Matthias Hoefnagel199412.83.49.53.486.4119.201657
212Frans van Nijnanten188313.74.02.02.316.6716.751226

Jongens junioren C

StnrNaamgeb100m800mVerKogelSpeerptn
229Gabriël Fasel199112.8 *3.30.6 *5.32 *10.5329.92 *2863
228Marijn Oosterbaan199114.03.27.54.287.8323.812294
226Matthijs van Loon199214.63.35.04.406.9220.822145
227Levy van Winden199115.1 *3.48.7 *4.07 *8.85 *29.33 *2136

Meisjes pupillen B

StnrNaamgeb40m1000mVerKogelBalptn
35Romy Smith19976.84.16.73.786.5319.832109
31Anouk de Vries19977.24.30.3 *3.20 *4.61 *17.10 *1692
33Marije Efdee19977.74.26.62.804.2115.141475
32Chiara Fakkel19977.75.14.53.005.0012.281364
34Ingeborg Efdee19978.34.51.52.853.9313.141246

Meisjes pupillen A(1e jrs)

StnrNaamgeb60m1000mVerKogelBalptn
48Irene Eggink19969.74.37.63.685.1813.351767
46Julienne Moll199611.14.17.72.965.1818.891597
49Raisa Wiersema199611.24.52.83.025.2616.371437
47Aniek Lith199610.94.01.42.813.4112.331428

Meisjes pupillen A(2e jrs)

StnrNaamgeb60m1000mVerKogelBalptn
75Annelou Engwegen19959.43.57.73.846.5932.412360
71Annemieke Efdee19959.94.02.13.616.8525.032143
76Manon de Vries199510.24.22.13.735.53 *15.991829
74Marin Vreeburg199510.24.24.03.555.3219.571825
72Merte Jonker199510.84.46.93.124.6919.921537
73Hella Knoester199510.74.44.73.204.5217.191522
77Annigje Peters199511.8 *4.51.1 *3.33 *6.3816.10 *1503

Meisjes junioren D

StnrNaamgeb60m1000mVerKogelSpeerptn
96Amy Hofman19938.73.38.24.588.9716.312247
97Justine Cornelissens19949.3 *4.34.0 *3.98 *7.98 *13.88 *1655
105Anne van der Put199410.13.39.73.296.9815.091612
101Rineke Gordijn19949.73.59.93.577.2012.101566
98Lisanne van Delft19949.74.32.0 *3.51 *6.81 *15.43 *1472
104Priscilla Meijer199410.64.11.92.717.5912.721248
102Maaike Lut199410.64.31.53.335.169.90 *1074
99Sheila Reda199410.84.24.23.025.359.501016
100Noortje van Vliet199411.55.35.62.314.765.82455
103Jennefer Penning Nieuwland199412.15.15.01.913.835.93283

Meisjes junioren C

StnrNaamgeb80m1000mVerKogelSpeerptn
115Fieke Hoefnagel199111.93.40.74.49 *8.4422.55 *2196
111Els Hufen199211.73.46.04.358.3721.012134
114Susan Starre199212.13.50.03.78 *7.6315.591797
113Elise Schellekens199212.13.54.43.345.7510.971466
112Sofanne Ravensbergen199212.5-3.646.3813.661238

Jongens pupillen C

StnrNaamgeb40m600mVerBalptn
142Tim Iking19987.12.15.33.5024.251646
144Jasper Moll19987.32.20.13.2522.011487
143Reinout Dirks19988.22.26.2 *3.0630.08 *1348
147Sander Lobee19987.62.29.12.7419.851230
145Jelte van Atten19988.12.28.22.7519.981159
146Joris Lith19988.42.37.42.5513.13904
148Oscar van Elteren19988.42.59.42.4520.13867
141Jelle Steenbeek19988.72.41.12.4814.93854

Meisjes pupillen C

StnrNaamgeb40m600mVerBalptn
18Lucinde Wiersema19987.32.33.23.1220.661345
17Sanne Bennink19988.72.50.12.6315.03833
16Femke van Ingen19988.62.55.82.288.98636

jongens mini

StnrNaamgeb40m600mVerBalptn
130Thomas Engwegen19997.72.30.13.0022.821299
134Thijs van der Put19997.22.30.92.8316.581263
131Maurits Benard19997.82.55.22.3620.52970
128Jesper Knoester19997.92.59.62.3420.56927
132Stijn Ravensbergen19998.42.41.22.3316.44890
133Milan van der Touw19998.72.40.42.4613.91838
126David van Deursen20007.9 *2.48.81.9513.67801
129Douwe Stoffers19998.73.10.32.4618.26748
127Ricardo Rietkerken200010.23.13.72.0214.79419

meisjes mini

StnrNaamgeb40m600mVerBalptn
1Annalou Smith20008.23.01.42.537.80690
2Noa Jansen19999.8-1.727.70249
.

© 2021-2022 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.