Zon 15 dec: 32e LJ Sport - Ter Specke Loop, Lisse

 

Zon 22 dec: Rendierenloop in Voorschoten

 

 

Hoofdmenu

 

Uitslagen Wegatletiek

8 dec 2019: Bruggenloop Rotterdam

# in catNaamcategorieafstandtijd
9 Ingeborg de Boorder-Bartelds V55 15 km 01:16:42
505 Marcel Meima M45 15 km 01:23:00
431 Siem Nugteren M50 15 km 01:26:20
490 Maurice van den Heuvel M50 15 km 01:29:34
175 Annemarie Bol V50 15 km 01:37:03
469 Charlotte Bornhaupt V40 15 km 01:44:00

7 dec 2019: 7e clubcircuit bij Snowworld Zoetermeer

Alle vrijwilligers bedankt!

De strijd voor clubcircuit 2019 is gestreden. Volgend jaar prijsuitreiking en

een nieuw clubcircuit 2020 startend op Zaterdag 15 februari 1e clubcircuit in het Panbos.

 

DamesHeren
1) Dorinda Bolte 24.17 1e(V20) 1) Dennis Rog 20.23 (1eM20)
2) Esther v. Ginneken 25.19 2e(V20) 2) Marcel Boskamp 20.51 (1eM35)
3) Britt Hoogenboom 26.44 3e(V20) 3) Jimmy v. Bemmel 20.57 (2eM20)
4) Marijke Rog 27.48 1e(V55) 4) Bert Boter 21.21 (2eM35)
5) Jeanine Pas 30.27 4e(V20) 5) Sander Rooijakkers 21.59 (3eM35)
6) Annebel Schrijver 31.43 5e(V20) 6) Michael Westerbeek 22.03 (4eM35)
7) Sonja Klap 33.10 2e(V55) 7) Paul Buisman 22.13 gast
8) Gerda Rooijakkers 33.46 gast 8) Maarten Bloem 22.53 (5eM35)
9) Corrie Mechelse 38.03 3e(V55) 9) Ton Goossen 23.24 (1eM55)
- - - 10) Henk Braam 23.56 H.R.R.
- - - 11) Fons Schrijver 24.15 (6eM35)
- - - 12) René v. Rijn 24.19 gast
- - - 13) Waldo de Boer 24.45 (7eM35)
- - - 14) Remco Arendse 25.17 (3eM20)
- - - 15) Frank den Herder 25.31 (2eM55)
- - - 16) Hein v.d. Kallen 25.44 (3eM55)
- - - 17) Arjan Vos 27.21 (4eM55)
- - - 18) Michael den Ouden 29.10 gast
- - - 19) Rob Rog 30.27 (5eM55)
- - - 20) Tekin Kutlubay 30.36 (8eM35)
- - - 21) Peter Scheers 35.10 gast

1 dec 2019: HRR Duindigt Cross in Wassenaar

 

# in catNaamCat.AfstandTijd
5 Freek van Zoest Mrec ca. 4,5 km 0:19:31
10 Rolf Tijssens Mrec ca. 4,5 km 0:23:11
12 Remco Arendse-Pas Mrec ca. 4,5 km 0:23:37
3 Esther van Ginneken Vrec ca. 4,5 km 0:24:09
8 Marijke Visscher Vrec ca. 4,5 km 0:26:53

24 nov 2019: Sint Nicolaasloop, Monnickendam

PltsNaamCategorieAfstandTijdSnelheid
6 Col Grootjans MAN 10 KM TRIMLOOP 41:42 14,38 km/u

24 nov 2019: Runnersworld Leiden Pepernotenrun, Leiden

Prachtige omstandigheden.

Zo druk (1164 lopers) dat de start iets werd uitgesteld.

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
13 Dennis Rog Heren 20-34 Kort 0:18:52
10 Michael Westerbeek Heren 35-44 Kort 0:20:07
11 Maarten Bloem Heren 35-44 Kort 0:21:02
1 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 0:21:44
14 Fons Schrijver Heren 45-54 Kort 0:22:12
7 Dorinda Bolte Dames 20-34 Kort 0:22:20
27 Remco Arendse-Pas Heren 20-34 Kort 0:23:26
10 Esther van Ginneken Dames 20-34 Kort 0:23:29
14 Britt Hoogenboom Dames 20-34 Kort 0:24:06
12 Jasja van Ark Dames 45-54 Kort 0:26:24
10 Marijke Visscher Dames 55+ Kort 0:26:52
28 Jeanine Pas-Arendse Dames 20-34 Kort 0:27:40
29 Sanne Brummel Dames 20-34 Kort 0:27:56
32 Petra Veerman Dames 45-54 Kort 0:31:51
45 Ed Zijl Heren 55+ Kort 0:33:07
6 Robin Zoet Heren 45-54 Midden 0:38:52
24 Marcel Boskamp Heren 35-44 Midden 0:41:33
25 Reinier Könemann Heren 35-44 Midden 0:41:37
27 Mark Versteden Heren 35-44 Midden 0:41:46
4 Martine Hendriksen Dames 45-54 Midden 0:44:11
49 Waldo de Boer Heren 45-54 Midden 0:47:20
49 Walter Boon Heren Senioren Midden 0:47:24
5 Hein van der Kallen Heren 65+ Midden 0:48:07
51 Joost van Kempen Heren 35-44 Midden 0:48:21
72 Marcel Meima Heren 45-54 Midden 0:51:53
83 Edwin Bronsgeest Heren 45-54 Midden 0:53:18
14 Joan van Straalen-Ribbe Dames 55+ Midden 0:56:18
15 Marlous Jespers Dames 55+ Midden 0:56:47
28 Nanda van der Burg Dames 35-44 Midden 0:56:51
48 Charlotte Bornhaupt Dames 35-44 Midden 1:05:33
73 Freek van Zoest Heren 35-44 Midden geen tijd
2 Ton Goossen Heren 55+ Lang 1:08:08
22 Peter Ruesink Heren 45-54 Lang 1:11:56
17 Wilco Schepen Heren 55-64 Lang 1:14:12
13 Ilona Stoop Dames 45-54 Lang 1:22:55

17 nov 2019: Zevenheuvelenloop Nijmegen

Pl in catNaamCategorieOnderdeelNetto tijd 
71 Miriam van den Heuvel V50 Zevenheuvelennacht - 7 km 40:21  
190 Maurice van den Heuvel M50 Zevenheuvelennacht - 7 km 40:21  
102 Bert Boter M40 NN Zevenheuvelenloop - 15 km 59:46  
1192 Walter Boon MSR NN Zevenheuvelenloop - 15 km 1:06:53  
613 Armand Schuurman M40 NN Zevenheuvelenloop - 15 km 1:10:59  
125 Frank den Herder M65 NN Zevenheuvelenloop - 15 km 1:21:09  
334 Maaike Ragay V40 NN Zevenheuvelenloop - 15 km 1:23:29  

16 nov 2019: 6e clubcircuit ('t Geertje Zoeterwoude )

Ideale omstandigheden en mooie tijden ( en p.r.'s).

 

5 km. dames5 km. heren
1) Charlotte v. Veen 19.24 1e(V20) 1) Dennis Rog 18.19 1e(M20)
2) Esther v. Ginneken 22.14 2e(V20) 2) Bert Boter 18.48 1e (M35)
3) Britt Hoogenboom 22.59 3e(V20) 3) Marcel Boskamp 18.57 2e(M35)
4) Esther v.d. Ende (edstafette) 23.47 gast 4) Wouter Dollekamp 19.20 2e(M20)
5) Miranda v. Harmelen 24.07 gast 5) Egon v.d Broek (H.R.R.) 19.45 gast
6) Franca Verheijen (edstafette) 24.19 gast 6) Sander Rooijakkers 20.01 3e(M20)
7) Marieke Ferguson 24.20 4e(V20) 7) Bart v.d. Bos 21.46 gast
8) Marijke Rog 24.26 1e(V55) 8) Ge de Munck (edstafette) 22.00 gast
9) Fee Man 25.19 1e(V35) 9) Waldo de Boer 22.13 3e(M35)
10) Joan v. Straalen 26.27 2e(V55) 10) Hein v.d Kallen 22.25 1e(M55)
11) Jeanine Pas 26.51 5e(V20) 11) Arjan Vos 22.53 2e(M55)
12) Paulien Sweers 29.05 3e(V55) 12) Remco Arendse 22.55 4e(M20)
13) Charlotte Bornhaupt 29.44 2e(V35) 13) Frank den Herder 23.39 3e(M55)
14) Annelies Staal 31.53 3e(V35) 14) Edwin Brongeest 23.56 4e(M35)
15) Corrie Mechelse 32.13 4e(V55) 15) Jean Claessens (H.R.R.) 24.34 gast
16) Suzanne Bosch 33.14 4e(V35) 16) Michael v.d. Plas 24.38 4e(M55)
17) Arita Jol 34.39 5e(V35) 17) Rob Rog 24.56 5e(M55)
18) Sija Lanser 36.12 6e(V55) 18) Siem Nugteren 25.19 5e(M35)
- - - 19) Dick v.d. Boon 25.39 6e(M55)
- - - 20) Tekin Kutluby 26.49 6e(M35)

9 nov 2019: NSL Boscross te Noordwijkerhout

Alleen maar top classeringen in ieders eigen categorie.

Pl in catNaamcategorieafstandtijd
1 Martine Hendriksen Dames 45-49 5 km 0:22:28
2 Fons Schrijver Heren 50-54 5 km 0:22:32
1 Louise Schrijver Dames 50-54 5 km 0:27:35
1 Marijke Visscher Dames 55-59 5 km 0:27:59

10 nov 2019: 43e Klaverbladloop in Zoetermeer

# in catnaamCategorieAfstandchiptijdchipsnelheid
8 Esther van Ginneken V 5 km 00:22:45 04:33 min/km
40 Remco Arendse-Pas M 5 km 00:23:13 04:39 min/km
129 Ed Zijl M 5 km 00:32:03 06:25 min/km

10 nov 2019: Theehuis Oosterbosrun, Klazienaveen

PltsNaamCategorieAfstandNettoSnelheid
8 Mark Versteden 10MSN 10 KILOMETER 42:57 13,96 km/u

2 nov 2019 : 43e Floracross in Boskoop

Pl.naamcategorieafstandtijd
1 Michael Westerbeek Prestatieloop 4500m 23,09

5 okt 2019: Tweed Valley Tunnel Trail Run, Schotland

Pos in catNameCategoryDistanceChip time
5 Col Grootjans M50-59 20 K 01:39:52
32 Niek Molenaar M50-59 20 K 02:05:02

2 nov 2019: Kleintje Berenloop West-Terschelling

# in catNaamcatafstandNetto tijd
25 Rosa Brink-Elshoff V50 10 km 57:16
35 Louise Schrijver V50 10 km 59:30

3 nov 2019: New York marathon

PltsNaamcategorieafstandNetto tijd
104 Ingeborg de Boorder-Bartelds F55 Marathon 03:57:53

3 nov 2019: De 29e Zilveren Turfloop, Mijdrecht

In goede loopomstandigheden: Droog, niet te koud, weinig wind.

#CatNaamCategorieAfstandNetto tijd
4 Charlotte van Veen Dames 20-34 Kort 0:20:19
1 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 0:21:25
6 Dorinda Bolte Dames 20-34 Kort 0:21:56
29 Remco Arendse-Pas Heren 20-34 Kort 0:23:42
18 Britt Hoogenboom Dames 20-34 Kort 0:23:47
24 Sanne Brummel Dames 20-34 Kort 0:25:58
7 Ellen Vroon Dames 55+ Kort 0:27:06
27 Jeanine Pas-Arendse Dames 20-34 Kort 0:27:12
47 Ed Zijl Heren 55+ Kort 0:31:31
4 Robin Zoet Heren 45-54 Midden 0:39:01
14 Marcel Boskamp Heren 35-44 Midden 0:40:04
26 Reinier Könemann Heren 35-44 Midden 0:42:14
3 Martine Hendriksen Dames 45-54 Midden 0:44:32
47 Walter Boon Heren Senioren Midden 0:47:38
8 Hein van der Kallen Heren 65+ Midden 0:49:02
42 Arjan Vos Heren 55-64 Midden 0:50:49
23 Elvira Bakker Dames 35-44 Midden 0:54:15
16 Joan van Straalen-Ribbe Dames 55+ Midden 0:54:37
25 Marlous Jespers Dames 55+ Midden 0:56:02
29 Nanda van der Burg Dames 35-44 Midden 0:56:52
46 Charlotte Bornhaupt Dames 35-44 Midden 1:04:07
8 Bert Boter Heren 35-44 Lang 1:04:06
6 Dennis Rog Heren Senioren Lang 1:06:21
18 Peter Ruesink Heren 45-54 Lang 1:14:03
17 Wilco Schepen Heren 55-64 Lang 1:20:47
11 Ilona Stoop Dames 45-54 Lang 1:28:07

27 okt 2019: Devil’s Trail – Rijk van Nijmegen

PltsNaamcategorieafstandNetto tijd
25 Marcel Boskamp Man Moenen - 22km 01:56:06

27 okt 2019 : Marathon Brabant, Etten-Leur

PltsNaamcategorieafstandNettoSnelheid
18 Col Grootjans M45 HELE MARATHON 3:21:53 12,54 km/u

19 okt 2019: Haagse Tien (1 van de 4 loop)

PltsNaamCategorieAfstandTijd
7 Ed Zijl M65 5KM 32:31
10 Freek van Zoest M35 10KM 40:40

6 okt 2019: Devil's Trail Utrechtse Heuvelrug, Doorn

PltsNaamcategorieAfstandNettoSnelheid
4 Martine Hendriksen VROUW 16 km 1:24:33 11,35 km/u
17 Marcel Boskamp MAN 26 km 2:12:55 11,73 km/u

5 okt 2019: 5e Clubcircuit 2019 bij Voorschoten '97

Dames 5 km.  Heren 5km  
1) Charlotte v. Veen 20.05 1e(V20) 1) Dennis Rog 18.20 1e(M20)
2) Yara Schepen 21.58 2e(V20) 2) Martijn Uijldert 19.05 1e(M35)
3) Esther v. Ginneken 22.37 3e (V20) 3) Freek v. Zoest 19.21 2e(M35)
4) Esther v. de Ende (edstafette) 23.32 gast 4) Mathieu Hilgersom 19.29 2e(M20)
5) Marieke Ferguson 23.54 4e(V20) 5) Wouter Dollekamp 20.02 3e(M20)
6) Britt Hoogenboom 24.19 5e (V20) 6) Joost v. Kempen 21.01 3e(M35)
7) Fee Man 25.24 1e(V35) 7) Ton Goossen 21.09 1e(M55)
8) Marijke Rog 26.27 1e(V55) 8) Frank Snieder 21.57 4e(M35)
9) Jeanine Pas 26.33 6e(V20) 9) Twan Bierman 22.16 gast
10) Joan v. Straalen 26.46 2e(V55) 10) Jeko Rog 22.18 gast
11) Marja Soonius 27.58 3e(V55) 11) Waldo de Boer 22.28 5e(M35)
12) Paulien Sweers 28.43 4e(V55) 12) Arjan Vos 22.47 2e(M55)
13) Sonja Klap 29.44 5e(V55) 13) Hein v.d. Kallen 22.56 3e(M55)
14) Charlotte Bornhaupt 29.46 2e(V35) 14) Remco Arendse 23.10 4e(M20)
15) Annelies Staal 30.24 3e(V35) 15) Michael v.d. Plas 24.56 4e(M55)
16) Corrie Mechelse 32.07 6e (V55) 16) Siem Nugteren 25.13 6e(M35)
17) Sija Lanser 35.49 7e (V55) 17) Dick v.d. Boon 25.39 5e(M55)
17) Josée Nan 35.49 7e(V55) 18) Pieter Groen 25.40 6e(M55)
17) Miriam Markman 35.49 7e(V55) 19) Rob Rog 25.49 7e(M55)
- - - 20) Peter Scheers 28.14 gast
- - - 21) Harrie Lalieu 29.31 8e(M55)
- - - 22) Mark Schwarze 30.54 9e(M55)

29 sep 2019: Groene Hardloop  te Zoeterwoude

PosNaamCategorieafstandtijd
5 Bas Hilgersom jongens tot 8 jaar 1,4 km geen tijdwaarneming
2 Loes Hilgersom meisjes tot en met 12 jaar 1,4 km geen tijdwaarneming
6 Mathieu Hilgersom mannen 6,1 km 24:44 min

29 sep 2019: Geuzenloop Zoetermeer

 

PosNaamCategorieafstandNetto tijd
1 Charlotte van Veen Vsen 5km 00:20:43

29 sep 2019: Posbankloop, Velp (Gld)

Plts in catNaamCategorieafstandNettoTempo
133 Waldo de Boer M45 15K 1:16:11 5:04 min/km
37 Frank Snieder M55 15K 1:16:23 5:05 min/km
246 Tekin Kutlubay M45 15K 1:33:16 6:13 min/km

29 sep 2019: Berlin Marathon

# in CategorienaamCategorieAfstandTijd
3764 Maurice van den Heuvel
M50 marathon 4:57:06

28 sep 2019: Halve van Katwijk

# in CategorienaamCategorieAfstandTijdTempo
7 Freek van Zoest Male 5 km 21:22 4:16 min/km
44 Remco Arendse-Pas - 5 km 26:28 5:18 min/km
13 Britt Hoogenboom Female 5 km 26:52 5:22 min/km
59 Ed Zijl Male 5 km 35:37 7:07 min/km
52 Hein van der Kallen Male 15 km 1:22:17 5:29 min/km
9 Bert Boter M35 halve marathon 1:29:52 4:16 min/km
11 Dennis Rog Msen halve marathon 1:31:02 4:19 min/km
2 Ingeborg de Boorder-Bartelds V55 halve marathon 1:54:35 5:26 min/km

15 sep 2019: Bridge to Bridge Arnhem

# in catnaamcategorieafstandtijdsnelheid
163 Maurice van den Heuvel M45 10EM 1:33:12 05:48 min/km

13 sep 2019: Oranjeloop Voorhout

plaatsnaamafstandtijd
28 Martijn Uijldert 7,3 kilometer 28.04
29 Marcel Boskamp 7,3 kilometer 28.06

14 sep 2019: One and only estafette marathon Roelofarendsveen

3e in de estafette ! in  2:53:32

De Tukse Tubbies: Rene van der Geest, Fons schrijver, Robin Zoet en Bert Boter.

11 sep 2019 : 4e HRR Clubwedstrijd op/om Boetveld

#NaamCat.AfstandTijd
2 Charlotte van Veen VSE 5 km 0:20:39

8 sep 2019 : Kopjesloop (1vd4) te Delft

PltsNaamCategorieafstandTijdSnelheid
12 Ed Zijl M65 5KM 31:48 9,43 km/u

8 sep 2019: Halve Marathon Oostland te Pijnacker

#naamcategorieafstandtijdsnelheid
63 Waldo de boer M45 halve marathon 01:51:07 05:16 min/km
77 Maurice vd Heuvel M45 halve marathon 01:56:47 05:33 min/km
103 Tekin Kutlubay M45 halve marathon 02:15:15 06:25 min/km

7 sep 2019: Afstanden Coopertest

Naam Afstand
Femke 1410
Senna 1692
Vera 1786
Elly Pracht 1800
Marianne Kuiper 1880
Ab Stikkelorum 1880
Petra Veerman 2068
Anja van Herk 2068
Marieke Bouwman 2068
Harrie Lalieu 2068
Leonoor 2068
Maurice van den Heuvel 2350
Michel van der Plas 2425
Edwin Bronsgeest 2444
Hein v.d. Kallen 2630
Waldo de Boer 2650
Dorinda Bolte 2700
Solange 2820 ??
Martijn Uijldert 3060

Solange waarschijnlijk 1 ronde minder, wat nog heel mooi zou zijn.

6 sep 2019: Leiden Ladies Run

De dames van groep Ed deden het weer goed op de 5 km:

Charlotte 3e , Esther 5e en Britt 7e.

(Er was overigens geen officiële tijdwaarneming).

1 sep 2019: Tilburg Ten Miles

#naamcategorieafstandtijd
2080 Maurice van den Heuvel Mrec 10EM 01:31:46

1 sep 2019: Vlietloop in Voorschoten

Positie in catNaamCategorieAfstandchiptijd
23 Tijmen van Rijn Male 1200 m 0:05:40
26 Jasmine van Alderwegen Female 1200 m 0:05:47
7 Mark Versteden Male 5 km 17 en ouder 0:19:14
8 Freek van Zoest Male 5 km 17 en ouder 0:19:17
5 Charlotte van Veen Female 5 km 17 en ouder 0:20:28
18 Wouter Dollekamp Male 5 km 17 en ouder 0:21:42
6 Dorinda Bolte Female 5 km 17 en ouder 0:22:14
6 Arjan Vos 50+M 5 km 17 en ouder 0:23:11
11 Esther van Ginneken Female 5 km 17 en ouder 0:23:52
19 Fee Man Female 5 km 17 en ouder 0:25:49
20 Mariken Segers Female 5 km 17 en ouder 0:25:52
15 Frans Kleyheeg 50+M 5 km 17 en ouder 0:26:45
2 Joan van Straalen 50+V 5 km 17 en ouder 0:28:05
3 Marja Soonius 50+V 5 km 17 en ouder 0:28:15
5 Ellen Vroon 50+V 5 km 17 en ouder 0:28:41
48 Charlotte Bornhaupt Female 5 km 17 en ouder 0:30:36
7 Marieke Bouwman 50+V 5 km 17 en ouder 0:31:15
60 Petra Veerman Female 5 km 17 en ouder 0:32:13
12 Arita Jol 50+V 5 km 17 en ouder 0:34:02
15 Martijn Uijldert Male 10 km 0:42:22
22 Reinier Könemann Male 10 km 0:43:26
27 Joost van Kempen Male 10 km 0:46:06
32 Peter Ruesink Male 10 km 0:46:45
24 Frank Snieder 50+M 10 km 0:51:08
63 Walter Boon Male 10 km 0:51:18
31 Hein van der Kallen 50+M 10 km 0:52:09
20 Maaike Ragay Female 10 km 0:53:54
7 Ilona Stoop 50+V 10 km 0:55:42
33 Esther Arons Female 10 km 0:58:16
55 Dick van den Boon 50+M 10 km 0:59:27
42 Nanda van der Burg Female 10 km 0:59:39
43 Elvira Bakker Female 10 km 0:59:59
5 Bert Boter Male 10 EM 1:04:52
17 Miriam van den Heuvel 50+V 10 km 1:05:11
18 Linda Houthuizen 50+V 10 km 1:05:12
6 Dennis Rog Male 10 EM 1:05:23
3 Col Grootjans 50+M 10 EM 1:07:47
11 Marcel Boskamp Male 10 EM 1:08:55
17 Waldo de Boer 50+M 10 EM 1:23:00
18 Niek Molenaar 50+M 10 EM 1:23:09
5 Ingeborg de Boorder-Bartelds 50+V 10 EM 1:23:55
30 Tekin Kutlubay 50+M 10 EM 1:36:51

22 aug 2019: Eindstand Strandlopen in Noordwijk

Prijzen voor Freek en Marijke! :

Eindstand voorzover tenminste 6 maal deelgenomen:

#.NaamCategorieafstandbeste 6
9. Michael Westerbeek Mannen Senioren t/m 39 jaar 4 km 568
11. Remco Arendse Mannen Senioren t/m 39 jaar 4 km 540
4. Marieke Ferguson Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 583
8. Esther van Ginneken Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 567
11. Jeanine Pas Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 555
2. Freek van Zoest Mannen Veteranen 40+ 4 km 596
3. Marijke Visscher Vrouwen Veteranen 50+ 4 km 591
5. Herman Wessendorp Mannen Veteranen 60+ 4 km 585
5. Ed Zijl Mannen Veteranen 70+ 4 km 583
5. Marcel Boskamp Mannen Veteranen 40+ 8 km 579

22 aug 2019: 10e Star Balm Strandloop in Noordwijk

#Naamcategorieafstandtijd
3. Michael Westerbeek Mannen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:18:54.9
3. Marijke Visscher Vrouwen Veteranen 50+ 4 km 0:22:52.3
  Dorinda Bolte (Vrouwen Senioren t/m 39 jaar) 4 km 0:23:12
4. Marlous Jespers Vrouwen Veteranen 50+ 4 km 0:23:58.8
4. Herman Wessendorp Mannen Veteranen 60+ 4 km 0:23:40.1
12. Remco Arendse Mannen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:24:38.6
3. Marieke Ferguson Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:24:50.8
8. Jeanine Pas Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:28:30.9
9. Esther van Ginneken Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:28:31.1
5. Charlotte Bornhaupt Vrouwen Veteranen 40+ 4 km 0:28:57.6
3. Ed Zijl Mannen Veteranen 70+ 4 km 0:30:13.6
9. Freek van Zoest Mannen Veteranen 40+ 4 km (8 km) 0:36:18.1
2. Marcel Boskamp Mannen Veteranen 40+ 8 km 0:38:08.6

18 aug 2019: Turfveld Zomercross op Texel

van av Texel:

"Record aantal deelnemers zesde Turfveld Zomercross

Ed Zijl, trouwe deelnemer van de Zomercrossen van AV Texel, had zijn trainingsgroep van AV Voorschoten '97 meegenomen voor een verenigingsuitje op Texel. Ze deden met z’n allen mee aan de 4150 meter. Dit bracht samen met alle anderen het aantal inschrijvers op 93 deelnemers."

#Naamafstandtijdkm/uur
4 Freek van Zoest 4150 m. 17:24 14,31
8 Jimmy van Bemmel 4150 m. 17:38 14,12
11 Michael Westerbeek 4150 m. 17:55 13,90
17 Dorinda Bolte 4150 m. 19:45 12,61
23 Remco Arendse 4150 m. 21:20 11,67
24 Esther van Ginneken 4150 m. 21:21 11,66
28 Esther van den Ende (Edstafette) 4150 m. 21:50 11,40
29 Marijke Visscher 4150 m. 21:52 11,39
31 Fee Man 4150 m. 22:38 11,00
41 Charlotte Bornhaupt 4150 m. 26:25 9,43
13 Nick Molenaar 8300 m. 41:30 12,00

15 aug 2019: 9e Star Balm Strandloop in Noordwijk

#NaamCategorieAfstandTijd
2. Freek van Zoest Mannen Veteranen 40+ 4 km 0:16:49.0
  Dorinda Bolte Vrouwen (Senioren t/m 39 jaar) 4 km 0:19:28
3. Marijke Visscher Vrouwen Veteranen 50+ 4 km 0:20:31.7
7. Remco Arendse Mannen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:20:58.1
3. Herman Wessendorp Mannen Veteranen 60+ 4 km 0:21:08.2
7. Esther van Ginneken Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:23:36.1
8. Jeanine Pas Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:23:37.5
4. Ed Zijl Mannen Veteranen 70+ 4 km 0:27:29.4
5. Marcel Boskamp Mannen Veteranen 40+ 8 km 0:34:34.2

14 aug 2019: RECTIFICATIE zorgenzekerheidcircuit 2018-2019

Aan het begin van seizoen 2018-2019 werd bij het zorgenzekerheidcircuit het reglement voor de individuele prijzen per categorie ingrijpend gewijzigd.

Over het verenigingsklassement werd echter niets gezegd. (noch in mails, noch op de hetcircuit.net)

Omdat de uitslagen en standen per vereniging op zorgenzekerheidscircuit.nl nog steeds conform het regelement van 2017-2018 werden berekend en gepubliceerd, dacht ik te kunnen constateren dat daar niets was veranderd. Mijn conclusie blijkt nu echter fout.

 

Na elke loop vermelde ik, conform de uitslag op zorgenzekerheidscircuit.nl, wat de plaats van onze vereniging in de uitslag was, en welke 10 toppers daaraan hadden bijgedragen.

 

Het klopte ook met de verenigingsstand op zorgenzekerheidscircuit.nl dat ik constateerde dat Voorschoten '97 het verenigingsklassement had gewonnen. Daar mogen we nog steeds trots op zijn. Wat NIET klopte was dat dan een 1e prijs opleverde. Want die prijs was afgeschaft :-(

 

Mijn bericht over onze 1e prijs in het verenigingklassement is in verschillende media overgenomen.

Niemand heeft mij op mijn fout gewezen.

Pas gisteren kwam ik er, door mijn eigen vragen over het nieuwe seizoen 2019-2020, achter dat de verenigingsprijzen over 2018-2019 niet meer waren toegekend.

 

In het nieuwe seizoen 2019-2020 wordt bij het zorgenzekerheidcircuit het reglement voor de individuele prijzen per categorie bijna geheel weer teruggebracht naar de situatie in seizoen 2017-2018.

Maar dat geldt NIET voor het verenigingsklassement.

In seizoen 2019-2020 komen de prijzen voor het verenigingsklassement niet terug.

Hein van der Kallen

4 aug 2019: Khmer Empire Marathon Siem Reap, Cambodia

CAT. PLACENAMECATEGORYDISTANCECHIP TIME
20 Waldo de Boer M13+ 10K 0:52:52

8 aug 2019: 8e Star Balm Strandloop in Noordwijk

#NaamCategorieafstandtijd
2. Freek van Zoest Mannen Veteranen 40+ 4 km 0:16:42.2
2. Michael Westerbeek Mannen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:17:16.4
3. Herman Wessendorp Mannen Veteranen 60+ 4 km 0:20:53.7
2. Marijke Visscher Vrouwen Veteranen 50+ 4 km 0:20:55.6
5. Ed Zijl Mannen Veteranen 70+ 4 km 0:27:28.4

1 aug 2019: 7e Star Balm Strandloop in Noordwijk

#NaamCategorieAfstandTijd
4. Herman Wessendorp Mannen Veteranen 60+ 4 km 0:21:15.8
12. Remco Arendse Mannen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:21:48.4
8. Esther van Ginneken Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:23:40.3
9. Jeanine Pas Vrouwen Senioren t/m 39 jaar 4 km 0:23:40.7

31 jul 2019: De Krimstrandloop , Texel

#naamafstandtijdkm/uur
21 Ed Zijl 4 kilometer 31:37 7,59

24 jul 2019: De Krimstrandloop , Texel

#naamafstandtijdkm/uur
17 Ed Zijl 4 kilometer 27:52 8,61

21 jul 2019: Turfveld Zomercross , Texel

#NaamAfstandTijdkm/uur
26 Ed Zijl 4,15 km. 29:29 8,45

14 jul 2019: 10 van Noordwijk

# in catNaamCat.AfstandTijd
12 Mathieu Hilgersom Male 5 km 20:20
7 Martine Hendriksen Female 5 km 22:34
14 Britt Hoogenboom Female 5 km 24:31
678 Maurice van den Heuvel Male 10 km 56:47
531 Miriam van den Heuvel Female 10 km 1:09:28

8 jul 2019: 3e HRR Clubwedstrijd op om Boetveld Den Haag

# in catNaamCat.AfstandTijd
2 Freek van Soest M40 5 km 0:19:03

05 jul 2019: Midzomerloop, Leiderdorp

PltsNaamCategorieAfstandNettoSnelheid
6 Bert Boter MAN PRESTATIELOOP10 39:39 15,58 km/u
24 Walter Boon MAN PRESTATIELOOP10 45:58 13,44 km/u

30 jun 2019: 4e Rondje Schoolmeester 2019, Westzaan

PltsNaamCategorieAfstandTijdSnelheid
12 Col Grootjans M10KM 10KM RECREATIE 43:23 13,83 km/u

30 jun 2019: Devil's Trail Maasduinen, Arcen

PltsNaamCategorieAfstandBrutoNettoSnelheidTempo
26 Marcel Boskamp MAN MOENEN TRAIL 1:58:50 1:58:47 11,11 km/u 5:23 min/km

22 jun 2019: Nieuwlandse Wallenloop, Amersfoort

PltsNaamCategorieAfstandNettoSnelheid
16 Col Grootjans M10KM 10 KILOMETER 44:21 13,52 km/u

17 jun 2019: 42e Woerdense Singelloop, Woerden

#NaamCategorieAfstandNettoSnelheid
1 Charlotte van Veen 6V 6.5 KILOMETER 28:02 13,91 km/u

15 jun 2019: Scania Zwolse Halve Marathon, Zwolle

PltsNaamCategorieAfstandNettoSnelheid

1164

Pauline de Haan

VRECR

4 EM RECREATIE

42:25

9,10 km/u

02 jun 2019: Trailrun Leudal, Heythuysen

PltsNaamCategorieAfstandTijdSnelheid
62 Niek Molenaar MAN 21 KILOMETER 2:14:30 9,68 km/u

19 juli 2019: 6e Star Balm Strandloop in Noordwijk

Rang.

Naam

tijd

afstand

categorie

2e

Freek v. Zoest

16:28

4 km

40+ - Mannen

7e

Michael Westerbeek

18:04

4 km

Senioren t/m 39 jaar - Mannen

3e

Marieke Ferguson

20:30

4 km

Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen

3e

Marlous Jespers

23:01

4 km

50+ - Vrouwen

4e

Marijke Visscher

25:07

4 km

50+ - Vrouwen

4e

Marcel Boskamp

34:52

8 km

40+ - Mannen

17 juli 2019: De Krimstrandloop Texel

Rang.

Naam

tijd

afstand

1e

Marvy Zijl

15.05

4 km

21e

Ed Zijl

27:30

4 km

14 juli 2019: De 10 van Noordwijk

Rang.

Naam

tijd

afstand

categorie

12e

Mathieu Hilgerson

20:20

5 km

Mannen

7e

Martine Hendriksem

22:34

5 km

Vrouwen

12 juli 2019: 5e Star Balm Strandloop in Noordwijk

Rang.

Naam

tijd

afstand

categorie

3e

Freek v. Zoest

15:52

4 km

40+ - Mannen

8e

Michael Westerbeek

17:10

4 km

Senioren t/m 39 jaar- Mannen

2e

Marijke Visscher

19:34

4 km

50+ - Vrouwen

12e

Remco Arendse

19:34

4 km

Senioren t/m 39 jaar - Mannen

5e

Herman Wessendorp

19:59

4 km

60+ - Mannen

6e

Esther v. Ginneken

22:23

4 km

Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen

7e

Jeanine Pas

22:23

4 km

Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen

5e

Marlous Jespers

23:04

4 km

50+ - Vrouwen

12e

Charlotte Bornhaupt

24:55

4 km

40+ - Vrouwen

5e

Ed Zijl

26:41

4 km

70+ - Mannen

6e

Marcel Boskamp

33:53

8 km

40+ - Mannen

5 juli 2019: Midzomerloop Leiderdorp

Rang

naam

tijd

afstand

categorie

6e

Bert Boter

39:39

10.3km

Mannen

24e

Walter Boon

45:58

10.3km

Mannen

5 juli 2019: 4e Star Balm Strandloop in Noordwijk

Rang.

Naam

tijd

afstand

categorie

3e

Freek v. Zoest

16.39

4 km

40+ - Mannen

9e

Michael Westerbeek

18:01

4 km

Senioren t/m 39 jaar - Mannen

5e

Marieke Ferguson

19:55

4 km

Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen

 

Doinda Bolte

19:55

4 km

Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen

14e

Remco Arendse

20:27

4 km

Senioren t/m 39 jaar - Mannen

2e

Marijke Visscher

20:46

4 km

50+ - Vrouwen

5e

Herman Wessendorp

20:50

4 km

60+ - Mannen

4e

Marlous Jaspers

22:09

4 km

50+ - Vrouwen

6e

Esther v. Ginneken

21:39

4 km

Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen

13e

Charlotte Bornhaupt

25:52

4 km

40+ - Vrouwen

6e

Marcel Boskamp

35:19

8 km

40+ - Mannen

29 juni 2019: 1500 meter Voorschoten '97 clubkampioenschappen 

# in cat Naam Categorie 1500m
1 Mathieu Hilgersom Masters Mannen 05:08,0
1 Dennis Rog Senioren Mannen 05:19,0
2 Bert Boter Masters Mannen 05:24,0
3 Maarten Bloem Masters Mannen 05:37,0
2 Wouter Dollekamp Senioren Mannen 05:47,0
4 Fons Schrijver Masters Mannen 05:51,0
1 Martine Hendriks Masters Vrouwen 05:56,0
5 Waldo de Boer Masters Mannen 06:16,0
1 Britt Hoogenboom Senioren Vrouwen 06:22,0
2 Rosa Brink Masters Vrouwen 07:10,0

27 juni 2019: 3e Star Balm Strandloop in Noordwijk

Rang. Naam tijd afstand categorie
1e Freek v. Zoest 16.34 4 km 40+ - Mannen
  Mathieu Hilgersom 16:42 4 km  
2e Charlotte v. Veen 18:12 4 km Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen
5e Marieke Ferguson 19:20 4 km Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen
12e Remco Arendse 19:25 4km Senioren t/m 39 jaar - Mannen
7e Esther v. Ginneken 20:38 4 km Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen
3e Marijke Visscher 20:26 4 km 50+ - Vrouwen
4e Herman Wessendorp 21:10 4 km 60+ - Mannen
10e Jeanine Pas 22:54 4 km Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen
11e Charlotte Bornhaupt 26:29 4 km 40+ - Vrouwen
4e Ed Zijl 27:02 4 km 70+ - Mannen
4e Marcel Boskamp 33:44 8 km 40+ - Mannen
6e Maarten Bloem 34:29 8 km Senioren t/m 39 jaar - Mannen

23 juni 2019: De bentwoudloop

Plek Naam categorie afstand tijd snelheid
2e Dorinda Bolte Dames 5 km 23:26 12.8 km/h
6e Marieke Ferguson Dames 5 km 24:06 12.45 km/h
8e Britt Hoogenboom Dames 5 km 24:45 12.12
78e Ed Zijl Heren 5 km 33:17 9.01 km/h

20 juni 2019: 2e Star Balm Strandloop in Noordwijk

Rang. Naam tijd afstand categorie
1e Freek v. Zoest 16.23 4 km 40+ - Mannen
1e Charlotte v. Veen 19.10 4 km Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen
3e Marieke Ferguson 20.05 4 km Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen
11e Remco Arendse 20.17 4km Senioren t/m 39 jaar - Mannen
  Britt Hoogeveen 20.55 4 km Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen
4e Marijke Visscher 21.01 4 km 50+ - Vrouwen
5e Esther v. Ginneken 21.13 4 km Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen
5e Marlous Jespers 22.02 4 km 50+ - Vrouwen
10e Jeanine Pas 23.44 4 km Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen
10e Charlotte Bornhaupt 24.50 4 km 40+ - Vrouwen
4e Herman Wessendorp 21.14 4 km 60+ - Mannen
2e Ed Zijl 25.33 4 km 70+ - Mannen
9e Marcel Boskamp 36.36 8 km 40+ - Mannen
8e Maarten Bloem 36.46 8 km Senioren t/m 39 jaar - Mannen

15 juni 2019: 4e Clubcircuit 2019 bij Wassenaarseslag

Dames Heren
1e Britt Hoogenboom 23.51 1e (V20) 1e Mathieu Hilgersom 19.20 1e (M20)
2e Esther v. Ginneken 24.37 2e (V20) 2e Bert Boter 19.25 1e( M35)
3e Esther v.d. Ende 25.07 Edstafette 3e Freek v. Zoest 19.36 2e (M35)
4e Marijke Visscher 25.44 1e(V55) 4e Maarten Bloem 20.00 3e(M35)
5e Jeanine Pas 26.39 3e(V20) 5e Marcel Boskamp 20.46 4e (M35
6e Laura Brink  27.40 2e(V55) 6e Wouter Dollekamp 21.50 2e(M20)
7e Marlous Jespers 28.43 3e(V55) 7e Fons Schrijver 21.51 5e(M35)
8e Charlotte Bornhaupt 30.00 1e(V35) 8e Arjan Vos 23.00 1e(M55)
9e Melanie Mourette 30.30 2e(V35) 9e Frank de Herder 23.16 2e(M55)
10e Sonja Klap 31.30 3e(V35) 10e Waldo de Boer 23.31 6e(M35)
11e Annelies Staal 33.23 4e(V35) 11e Remco Arendse 23.50 3e(M20)
12e Suzanne Bosch 33.30 5e (V35) 12e Frank Snieder 24.16 7e(M35)
13e Corrie Mechelse 34.28 4e(V55) 13e Marcel Meima 24.47 8e(M35)
        14e Tekin Kutlutby 26.37 9e(M35)
        15e Dick v.d.Boon 27.12 3e(M55)
        16e Peter Groen 27.14 4e(M55)
        17e Evert de Boer 29.01 5e(M55)

13 juni 2019: 1e Star Balm Strandloop in Noordwijk

Rang. Naam tijd afstand categorie
8e Michael Westerbeek 17.21 4 km Senioren t/m 39 jaar - Mannen
12e Remco Arendse 18.52 4 km Senioren t/m 39 jaar - Mannen
4e Marieke Ferguson 19.02 4 km Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen
9e Jeanine Pas 21.24 4 km Senioren t/m 39 jaar - Vrouwen
2e Freek v. Zoest 15.54 4 km 40+ - Mannen
10e Charlotte Bornhaupt 24.50 4 km 40+ - Vrouwen
4e Marijke Visscher 21.03 4 km 50+ - Vrouwen
3e Herman Wessendorp 21.05 4 km 50+ - Mannen
6e Ed Zijl 25.27 4 km 70+ - Mannen
4e Maarten Bloem 33.25 8 km Senioren t/m 39 jaar - Mannen
6e Marcel Boskamp 33.04 8 km 40+ - Mannen

26 mei 2019 : 3Plassenloop Zoetermeer

# in catNaamCategorieAfstandTijd
5 Freek van Zoest m 5 km 19:35

26 mei 2019: The Royal Ten in Den Haag

PltsNaamCategorieAfstandNettoSnelheid
6 Charlotte van Veen VTRIM 5 KILOMETER PRE 21:00 14,28 km/u
8 Marieke Ferguson VTRIM 5 KILOMETER PRE 22:24 13,39 km/u
61 Arjan Vos MTRIM 5 KILOMETER PRE 23:37 12,70 km/u
109 Ed Zijl MTRIM 5 KILOMETER PRE 29:51 10,05 km/u
141 Elly Pracht VTRIM 5 KILOMETER PRE 35:03 8,55 km/u
151 Arita Jol VTRIM 5 KILOMETER PRE 36:31 8,21 km/u
2 Martine Hendriksen V45 10 KILOMETER AT 43:53 13,67 km/u
195 Waldo de Boer MTRIM 10 KILOMETER PR 48:08 12,46 km/u
34 Esther van Ginneken VTRIM 10 KILOMETER PR 50:11 11,95 km/u
324 Frank Snieder MTRIM 10 KILOMETER PR 52:12 11,49 km/u
415 Dick van der Boon MTRIM 10 KILOMETER PR 55:15 10,85 km/u
422 Tekin Kutlubay MTRIM 10 KILOMETER PR 55:46 10,75 km/u
434 Siem Nugteren MTRIM 10 KILOMETER PR 55:57 10,72 km/u
143 Laura Brink VTRIM 10 KILOMETER PR 56:43 10,57 km/u
452 Vd Heuvel MTRIM 10 KILOMETER PR 57:13 10,48 km/u
569 David Martin MTRIM 10 KILOMETER PR 1:03:24 9,46 km/u
300 Pauline de Haan VTRIM 10 KILOMETER PR 1:05:28 9,16 km/u
598 Ids Bakker MTRIM 10 KILOMETER PR 1:09:55 8,58 km/u
341 Paulien Sweers VTRIM 10 KILOMETER PR 1:09:58 8,57 km/u

19 mei 2019: Leiden Marathon

PositieNaamCategorieAfstandTijd
79 Peter Ruesink M40 marathon 3:56:59
120 Anton de Groot M40 marathon 4:17:51
29 Frank de Herder M60 marathon 4:31:19
221 Walter Boon MSEN marathon 4:38:35
57 Dennis Rog MSEN 21 km 1:29:49
29 Marcl Boskamp M40 21 km 1:32:56
76 Michael Westerbeek M35 21 km 1:38:04
6 Ingeborg de boorder - Bartelds V55 21 km 1:47:41
140 Waldo de Boer M50 21 km 1:51:32
46 Ilona Stoop V50 21 km 1:59:46
77 Brenda Smit V40 21 km 1:59:55
262 Richard vd Peet M45 21 km 1:59:57
139 Michel van der Plas M55 21 km 2:00:22
121 Esther Arons V40 21 km 2:07:28
318 Tekin Kutlubay M50 21 km 2:09:37
8 Charlotte van Veen VSEN 10 km 0:44:10
39 Dick van der Boon M60 10 km 0:55:02
17 Laura Brink V55 10 km 0:56:31
23 Joan van straalen-Ribbe V55 10 km 0:57:22
284 Maria van der Velden VSEN 10 km 0:58:11
83 Petra Parlevliet V45 10 km 0:58:23
190 Maurice van den Heuvel M50 10 km 0:58:43
39 Marja Soonius V55 10 km 0:59:34
178 Annemarie Bol V45 10 km 1:04:35
228 Miriam van den Heuvel V45 10 km 1:08:32

18 mei 2019: Leiden Marathon

PositieNaamCategorieAfstandTijd
2 Jolijn Swager VSEN 5 km 0:18:37
12 Matieu Hilgersom MSEN 5 km 0:18:38
22 Remco Arendse MSEN 5 km 0:22:20
2 Arjan Vos M60 5 km 0:23:55
3 Ellen Vroon V55 5 km 0:27:23
17 Charlotte Bornhaupt V35 5 km 0:29:06
13 Ed Zijl M60 5 km 0:30:21
55 Petra Veerman V45 5 km 0:33:48
54 Frank Snieder M50 5 km 0:34:41
239 Roos van der Plas VSEN 5 km 0:37:11
259 Anna Wentzel VSEN 5 km 0:38:12

13 mei 2019: 2e HRR Clubwedstrijd bij Den Haag

# in catNaamCategorieAfstandTijd
4 Mathieu Hilgersom MSE 5 km 0:18:42

11 mei 2019: Run Bike Run

Uitslag Run-Bike-Run 11 mei 2019

Dames
Heren Teams

Maria v/d Velde

00:46:32

1

Freek van Zoest

00:40:02

1

Michael en Maarten

00:37:43

1

Sonja Klap

00:56:27

2

Bert Boter

00:43:52

2

Ilona en Reinout Stoop

00:48:51

2
   

3

Waldo de Boer

00:46:34

       
   

4

Frank den Herder

00:47:58

       
   

5

Tekin Kutlubay

00:56:27

       

12 mei 2019: Kopjesloop Delft

PltsNaamCategorieAfstandTijdSnelheid
4 Col Grootjans M10KM 10KM 41:28 14,46 km/u

28 apr 2019 : Zwemloop TTL Leidschendam

plNaam1000 m zwemmen10,5 km lopentotaal
3 Freek van Zoest 0:15:57 0:42:11 0:58:08

28 apr 2019: Eindstand individueel bij Zorg en Zekerheid circuit

Bij het huidige regelement moet je in praktijk in je categorie

1. Het meeste lopen hebben gelopen

2. Het beter gedaan hebben dan de anderen die evenveel lopen liepen.

 

De dikgedrukte atletes behaalden een prijs.

Martine haalde 7 maal een 1e plaats maar geen prijs.

 

Om toch een beetje een indruk te geven wat er zonder bonus zou gebeuren heb ik in de laatste kolom aangeven hoeveel punten men per loop gemiddeld behaald, heeft excl bonussen.

 

In sommige gevallen is een extra deelname bijgeschreven voor vrijwilligers bij de VoorschotenLoop.

In dat geval is een extra deelname maar zijn daarvoor 0 punten gegeven.

Datzelfde gebeurde bij lopen van een afwijkende afstand.

Zo scoort Marijke Rog 7 deelnames: 5 maal een 1e plaats, eenmaal vrijwilliger en eenmaal een afwijkende afstand.

 

PuntenNaamDeelnamesBonus(punten-bonus)/deelnames
1349 Jolijn Swager 8 550 99,88
1346 Rosa den Outer 8 550 99,50
1313 Ellen Vroon 8 550 95,38
1308 Marcel Boskamp 8 550 94,75
1299 Esther van Ginneken 8 550 93,63
1297 Maarten Bloem 8 550 93,38
1248 Nanda van der Burg 8 550 87,25
1242 Walter Boon 8 550 86,50
1116 Frank van der Valk 8 550 70,75
1100 Martine Hendriksen 7 400 100,00
1078 Marijke Visscher 7 400 96,86
1024 Sanne Brummel 7 400 89,14
900 Marijke Rog 7 400 71,43
846 Ton Goossen 6 275 95,17
835 Marieke Ferguson-Versleijen 6 275 93,33
817 Michael Westerbeek 6 275 90,33
809 Remco Arendse 6 275 89,00
804 Wilco Schepen 6 275 88,17
798 Amanda Wassenaar 6 275 87,17
770 Diego Hofman 6 275 82,50
757 Dennis Rog 6 275 80,33
750 Ed Zijl 6 275 79,17
728 Reinier Könemann 6 275 75,50
700 Rob Rog 6 275 70,83
664 Hein van der Kallen 5 175 97,80
605 Peter Ruesink 5 125 96,00
552 Mathieu Hilgersom 5 175 75,40
486 Eeke Landman-Sinnema 4 100 96,50
483 Maria van der Velden 4 100 95,75
474 Cor Hofman 5 175 59,80
473 Charlotte van Veen 5 175 59,60
469 Freek van Zoest 4 100 92,25
457 Jeanine Pas 4 100 89,25
396 Elvira Bakker 5 125 54,20
389 Mark Versteden 4 100 72,25
320 Marlous Jespers 3 50 90,00
314 Joost van Kempen 3 50 88,00
311 Fons Schrijver 3 50 87,00
284 Edwin Bronsgeest 4 100 46,00
141 Tekin Kutlubay 3 0 47,00

 

28 apr 2019: Eindstand vereniging bij Zorg en Zekerheid circuit

We hadden in Noordwijkerhout onze slechtste klassering tot nu toe,

maar hadden die niet eens nodig om het verenigingsklassement te winnen.

Want onze beide naaste concurrenten haalden het klassement helemaal niet.

Beiden misten een Dame op de lange afstand.

 

1e plaats = 20 punten, 2e plaats = 19 punten etc.

club \ loop12345678totaal
Voorschoten '97 19 19 19 18 18 19 19 17 148
Leiden Road Runners Club 16 18 17 17 17 17 20 - 122
Leiden Atletiek 20 20 20 20 20 20 - - 120
AV De Spartaan 15 17 18 16 - 18 - 18 102
AKU 18 16 16 14 19 - - 19 102
AV Rijnsoever - 15 - 15 16 16 - - 62
Noordwijkerhoutse Strandlopers - - - 19 - - - 20 39
De Veenlopers 17 - - - - - - - 17

Voorbehoud: De uitslag is zelf berekend.

De uitslag staat (nog) niet op http://www.zorgenzekerheidcircuit.nl

28 apr 2019: Omloop van Noordwijkerhout (Noordwijkerhout)

De volgende 10 toppers stelden voor ons het verenigingsklassement veilig:

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
1 Jolijn Swager Dames 20-34 Kort 00:19:05
9 Maarten Bloem Heren 35-44 Kort 00:20:00
1 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 00:21:56
13 Remco Arendse Heren 20-34 Kort 00:22:56
7 Mathieu Hilgersom Heren Senioren Midden 00:39:47
7 Marcel Boskamp Heren 35-44 Midden 00:41:35
21 Amanda Wassenaar Dames Senioren Midden 00:52:00
16 Elvira Bakker Dames 35-44 Midden 00:55:17
8 Bert Boter Heren 35-44 Lang 01:26:50
2 Martine Hendriksen Dames 45-54 Lang 01:34:01
4 Voorschoten '97 Totaal - 7:33:27

Maar we waren weer in grote getale aanwezig.

We hadden zelfs voldoende mensen voor een tweede verenigings-team...

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
11 Frank van der Valk Heren 45-54 Kort 00:23:02
6 Esther van Ginneken Dames 20-34 Kort 00:23:26
4 Marijke Visscher Dames 55+ Kort 00:26:18
6 Ellen Vroon Dames 55+ Kort 00:27:51
12 Sanne Brummel Dames 20-34 Kort 00:28:07
17 Charlotte Bornhaupt Dames 35-44 Kort 00:30:05
24 Ed Zijl Heren 55+ Kort 00:31:43
8 Reinier Könemann Heren 35-44 Midden 00:41:38
12 Joost van Kempen Heren 35-44 Midden 00:43:15
17 Walter Boon Heren Senioren Midden 00:45:13
23 Waldo de Boer Heren 45-54 Midden 00:46:38
24 Diego Hofman Heren Senioren Midden 00:48:28
31 Cor Hofman Heren 45-54 Midden 00:48:47
4 Hein van der Kallen Heren 65+ Midden 00:49:22
40 Rob Rog Heren 55-64 Midden 00:53:00
16 Marijke Rog Dames 55+ Midden 00:55:38
18 Laura Brink Dames 55+ Midden 00:55:58
21 Nanda van der Burg Dames 35-44 Midden 00:57:05
22 Marja Soonius Dames 55+ Midden 00:58:00
43 Wilco Schepen Heren 45-54 Lang 01:43:55
18 Sandra Heeren Dames 45-54 Lang 02:09:54

 

22 apr 2019: PaasHaaswijkLoop Oegstgeest

Op de warmste pasen ooit:

Plaats in catnaamcategorieafstandtijd
1 Jolijn Swager v 10km 42:10
? Hein van der Kallen m 10km 52:18

Tijden op basis van finish-video.

22 apr 2019:  Lions Heuvelloop, Overveen

Plts in catNaamCategorieAfstandNettoSnelheid
3 Col Grootjans M50 15 KM WEDSTRIJD 1:06:39 13,50 km/u

21 apr 2019:  Zwemloop Breda

Plts in catNaamcategorieafstandTijdSnelheid Tempo
4 Freek van Zoest H40 1000M Z - 10KM 59:33 11,08 km/u 5:24 min/km

13 apr 2019: 3e clubcircuit bij Willy Zuid in Katwijk

Alle vrijwilligers bedankt!

 

DamesHeren
1e Jolijn Swager 20.06 1e (V20) 1e Mathieu Hilgersom 19.55 1e(M20)
2e Marieke Ferguson 24.28 2e(V20) 2e Freek v. Zoest 20.15 1e (M35)
3e Esther v. Ginneken 25.13 3e(V20) 3e Bert Boter 20.21 2e(M35)
4e Esther v.d. Ende 26.47 Edstafette 4e Marcel Boskamp 20.30 3e(M35)
5e Maria v.d. Velden 27.03 4e(V20) 5e Michael Westerbeek 21.30 2e(M20)
6e Fee Man 27.16 1e(V35) 6e Egon v.d. Broek 21.36 (H.R.R.)
7e Jeanine Pas 27.57 5e(V20) 7e Twan Bierman 21.53 gast
8e Ellen Vroom 28.37 1e(V55) 8e Fons Schrijver 22.28 4e (M35)
9e Laura Brink 29.01 2e(V55) 9e Arjan Vos 24.02 1e(M55)
10e Joan v. Stralen 29.29 3e(V55) 10e Remco Arendse 24.27 3e(M20)
11e Marja Soonius 29.40 4e(V55) 11e Hein v.d. Kallen 24.29 2e(M55)
12e Sonja Klap 31.04 5e (V55) 12e Waldo de Boer 24.34 5e(M35)
13e Charlotte Bornhaupt 31.26 2e(V35) 13e Frank Snieder 25.03 6e(M35)
14e Pauline Sweers 33.33 6e (V55) 14e Frank den Herder 25.41 3e (M55)
15e Suzanne Bosch 35.38 3e(V35) 15e Marcel Meima 26.35 7e(M35)
16e Melanie Mourette 35.39 4e(V35) 16e Siem Nugteren 26.54 8e(M35)
17e Anne Maria v.d. Velden 36.48 gast 17e Dick v.d. Boon 27.27 4e(M55)

7 apr 2019: Generali Milano Marathon

# in catNaamcatafstandtijd
256 Willem Schepen SM55 marathon 03:57:21

7 apr 2019: Voorschoten '97 leidt verenigingsklassement Z&Z circuit

Niet Leiden Atletiek maar de Leiden Roadrunners won bij de 7e loop ( de Braassemloop)

En Leiden Atletiek haalde het klassement niet (miste een dame op de lange afstand).

Daardoor haalden zowel Voorschoten '97 als Leiden Roadrunners de tot dan gedoodverfde favoriet Leiden Atletiek in.

Als Voorschoten '97 de laatste loop een volledige ploeg heeft, wint het het klassement.

 

1e plaats = 20 punten, 2e plaats = 19 punten etc.

club \ loop12345678punten totaal
Voorschoten '97 19 19 19 18 18 19 19 - 131
Leiden Road Runners Club 16 18 17 17 17 17 20 - 122
Leiden Atletiek 20 20 20 20 20 20 - - 120
AV De Spartaan 15 17 18 16 - 18 - - 84
AKU 18 16 16 14 19 - - - 83
AV Rijnsoever - 15 - 15 16 16 - - 62
Noordwijkerhoutse Strandlopers - - - 19 - - - - 19
De Veenlopers 17 - - - - - - - 17

24 mrt 2019: AmstelveenZ Lentemarathon

Pl in catNaamcategorieafstandtijd
98 Peter Ruesink MANNEN marathon 03:43:23

7 apr 2019: Rotterdam Marathon

# in catNaamcategorieafstandtijdsnelheid
3010 Maurice van den Heuvel M 10.6 KM 01:00:45 10.42 km/h
4917 Miriam van den Heuvel V 10.6 KM 01:14:51 8.46 km/h
289 Bert Boter M40 42.195 KM 03:24:13 12.4 km/h
1198 Dennis Rog MSR 42.195 KM 03:46:13 11.19 km/h
60 Ton Goossen M60 42.195 KM 03:54:53 10.78 km/h
57 Ingeborg de Boorder-Bartelds V50 42.195 KM 04:03:18 10.41 km/h
960 Joost van Kempen M35 42.195 KM 04:04:56 10.34 km/h
382 Brenda Smit V40 42.195 KM 04:40:12 9.04 km/h
1353 Richard van der Peet M45 42.195 KM 04:40:14 9.03 km/h
1297 Tekin Kutlubay M50 42.195 KM 05:24:51 7.79 km/h

7 apr 2019: Braassemloop (Roelofarendsveen)

Het hield erom, maar we hadden toch net weer de vereiste  10 toppers voor het verenigingsklassement. En die zaten zelfs maar twee minuten achter Leiden Roadrunners. 

Jolijn Swager werd weer 2e overall.

Martine miste met een 4e plaats overall net het podium.

 

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
7 Mathieu Hilgersom Heren 20-34 Kort 00:19:01
1 Jolijn Swager Dames 20-34 Kort 00:19:15
4 Maarten Bloem Heren 35-44 Kort 00:19:31
7 Marieke Ferguson-Versleijen Dames 20-34 Kort 00:23:07
7 Marcel Boskamp Heren 35-44 Midden 00:41:34
17 Walter Boon Heren Senioren Midden 00:46:28
18 Elvira Bakker Dames 35-44 Midden 00:57:31
20 Nanda van der Burg Dames 35-44 Midden 00:58:06
1 Martine Hendriksen Dames 45-54 Lang 01:36:01
14 Peter Ruesink Heren 45-54 Lang 01:40:02
2 Voorschoten '97 vereniging - 8:00:36

En de anderen haalden ook nog vaak een top-10 in hun categorie:

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
6 Freek van Zoest Heren 35-44 Kort 00:19:50
9 Michael Westerbeek Heren 35-44 Kort 00:20:51
9 Frank van der Valk Heren 45-54 Kort 00:23:04
16 Remco Arendse Heren 20-34 Kort 00:23:48
3 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 00:23:48
9 Esther van Ginneken Dames 20-34 Kort 00:24:05
4 Marijke Visscher Dames 55+ Kort 00:25:08
14 Jeanine Pas Dames 20-34 Kort 00:26:17
6 Ellen Vroon Dames 55+ Kort 00:27:02
16 Sanne Brummel Dames 20-34 Kort 00:27:32
15 Charlotte Bornhaupt Dames 35-44 Kort 00:30:15
28 Ed Zijl Heren 55+ Kort 00:31:46
27 Diego Hofman Heren Senioren Midden 00:49:23
7 Hein van der Kallen Heren 65+ Midden 00:49:24
48 Cor Hofman Heren 45-54 Midden 00:52:23

3 apr 2019:  HRR Clubwedstrijd , Den Haag

# in catNaamCat.AfstandTijd
1 Freek van Zoest M40 5 km 0:19:11
2 Maarten Bloem M35 5 km 0:19:36
3 Charlotte Bornhaupt V40 5 km 0:28:17

31 mrt 2019 : Zandvoort Circuit Run

# in catnaamcategorieafstandtijd
7 Frank van der Valk M45 12 km 00:58:15

23 mrt 2019: 2e clubcircuit strandpavilioen Sport Wassenaar

Alle vrijwilligers bedankt.

5 km. dames.  5 km. heren.  
1) Jolijn Swager 19.44 1e(V20) 1) Dennis Rog 18.46 1e(M20)
2) Marieke Ferguson 23.50 2e (V20) 2) Bert Boter 19.10 1e(M35)
3) Maria v.d. Velden 24.06 3e (V20) 3) Freek v. Zoest 19.34 2e(M35)
4) Esther v. Ginneken 24.18 4e(V20) 4) Egon v.d. Broek 20.15 (H.R.R.)
5) Amanda Wassenaar 25.30 5e(V20) 5) Marcel Boskamp 20.23 3e(M35)
6) Fee Man 26.00 1e(V35) 6) Michael Westerbeek 20.57 2e(M20)
7) Jeanine Pas 27.05 6e(V20) 7) Fons Schrijver 21.38 4e(M35)
8) Laura Brink 27.30 1e(V55) 8) Twan Bierman 22.05 Gast
9) Marja Soonius 28.17 2e(V55) 9) Arjan Vos 23.14 1e(M55)
10) Dineke de Waal 29.50 (H.R.R.) 10) Remco Arendse 24.17 3e(M20)
11) Eeke Landman 30.17 2e(V35) 11) Hein v.d. Kallen 24.32 2e(M55)
12) Charlotte Bornhaupt 31.06 3e(V35) 12) Frank Snieder 25.07 5e(M35)
13) Corrie Mechelse 31.25 3e(V55) 13) Frans Kleyheeg 26.39 3e(M55)
14) Monique Bakker 33.10 4e(V55) 14) Tekin Kutlubay 27.03 6e(M35)
15) Suzanne Bosch 35.24 4e(V35) 15) Pieter Groen 27.18 4e(M55)
16) Melanie Mourette 35.30 5e(V35) 16) Dick v.d. Boon 27.41 5e(M55)
- - - 17) Peter Scheers 28.34 Gast

17 mrt 2019: De VoorschotenLoop (Voorschoten)

Kampioenen van Voorschoten zijn geworden:

NaamCategorieAfstandTijd
Sander van Elk Heren 5 km 00:15:56
Jolijn Swager Dames 5 km 00:18:14
Gerwin Hordijk Heren 10 km 00:36:03
Erna Molleman Dames 10 km 00:43:16
Bert Boter Heren 16 EM 01:04:04
Johanna van der Rooden Dames 16 EM 01:07:15

17 mrt 2019: De VoorschotenLoop (Voorschoten)

 

Jolijn was dit keer ook 1e overall !

 

Als vereniging werden we in eigen huis 2e met de volgende 10 kanjers

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
1 Jolijn Swager Dames 20-34 Kort 00:18:14
10 Mathieu Hilgersom Heren 20-34 Kort 00:18:16
12 Reinier Könemann Heren 35-44 Kort 00:18:40
2 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 00:20:39
10 Marcel Boskamp Heren 35-44 Midden 00:42:02
21 Walter Boon Heren Senioren Midden 00:47:01
10 Maria van der Velden Dames Senioren Midden 00:50:59
18 Elvira Bakker Dames 35-44 Midden 00:56:47
6 Bert Boter Heren 35-44 Lang 01:04:04
1 Martine Hendriksen Dames 45-54 Lang 01:10:22
2 Voorschoten '97 Vereniging - 06:47:04

Martine is voor ons een nieuwe ster.

Ze is recent overgekomen van Leiden Atletiek en loopt nu bij Ed.

 

Maar verder waren we natuurlijk met véél meer lopers en loopsters.

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
13 Freek van Zoest Heren 35-44 Kort 00:18:44
15 Mark Versteden Heren 20-34 Kort 00:19:28
15 Michael Westerbeek Heren 35-44 Kort 00:19:59
19 Maarten Bloem Heren 35-44 Kort 00:20:37
7 Twan Bierman Jongens t/m 15 Kort 00:22:03
12 Frank van der Valk Heren 45-54 Kort 00:22:22
10 Marieke Ferguson-Versleijen Dames 20-34 Kort 00:22:56
14 Esther van Ginneken Dames 20-34 Kort 00:23:49
5 Marijke Visscher Dames 55+ Kort 00:24:29
15 Marcel Meima Heren 45-54 Kort 00:24:35
20 Jan-Pieter van Trierum Heren 55+ Kort 00:24:53
9 Mariken Segers Dames 45-54 Kort 00:25:01
10 Fee Man Dames 45-54 Kort 00:25:08
12 Nelleke van der Krogt Dames 35-44 Kort 00:25:26
8 Ellen Vroon Dames 55+ Kort 00:26:58
10 Marja Soonius Dames 55+ Kort 00:28:12
8 Fiene Jonker Meisjes t/m 15 Kort 00:28:29
25 Mariette van den Berg Dames 45-54 Kort 00:28:45
13 Marieke Bouwman Dames 55+ Kort 00:28:50
26 Glendy Waardenburg Dames 45-54 Kort 00:29:17
33 Theo Jorritsma Heren 55+ Kort 00:29:25
34 Harrie Lalieu Heren 55+ Kort 00:29:30
30 Miriam van den Heuvel Dames 45-54 Kort 00:30:29
31 Marian van Wissen Dames 45-54 Kort 00:30:31
32 Linda Houthuizen Dames 45-54 Kort 00:30:43
34 Noortje Wijsman-Kaart Dames 20-34 Kort 00:30:46
39 Dirk Broekhuizen Heren 55+ Kort 00:31:23
21 Corrie Mechelse Dames 55+ Kort 00:31:36
24 Geert Draijer Heren 45-54 Kort 00:32:25
28 Melanie Mourette Dames 35-44 Kort 00:32:25
34 Marianne Verzijl-Vreeburg Dames 45-54 Kort 00:32:26
36 Margré Jongeling Dames 45-54 Kort 00:33:10
37 Suzanne Bosch Dames 45-54 Kort 00:33:11
27 Marianne Kuiper Dames 55+ Kort 00:33:19
28 Monique Welling Dames 55+ Kort 00:33:19
29 Elly Pracht Dames 55+ Kort 00:33:33
39 Arita Jol Dames 45-54 Kort 00:34:54
30 Sija Lanser Dames 55+ Kort 00:35:27
31 Anneke Dekker Dames 55+ Kort 00:36:16
34 Nathalie Raad Dames 35-44 Kort 00:36:30
42 Nicole Engering Dames 45-54 Kort 00:36:31
43 Dorien Beukema Dames 45-54 Kort 00:37:03
23 Diego Hofman Heren Senioren Midden 00:48:31
27 Arjan Vos Heren 55-64 Midden 00:49:55
55 Ido Esman Heren 45-54 Midden 00:52:00
10 Dick van der Boon Heren 65+ Midden 00:55:31
16 Joan van Straalen-Ribbe Dames 55+ Midden 00:57:48
22 Nanda van der Burg Dames 35-44 Midden 00:57:51
27 Charlotte Molenaar Dames 45-54 Midden 00:58:08
19 Laura Brink Dames 55+ Midden 00:58:49
29 Yvonne Koevoet Dames 45-54 Midden 01:01:04
12 Ton Goossen Heren 55+ Lang 01:12:29
24 Wilco Schepen Heren 45-54 Lang 01:17:32
33 Waldo de Boer Heren 45-54 Lang 01:19:08
2 Ingeborg de Boorder-Bartelds Dames 55+ Lang 01:19:57
36 Frank den Herder Heren 55+ Lang 01:22:10
48 Tekin Kutlubay Heren 45-54 Lang 01:32:48
16 Sandra Heeren Dames 45-54 Lang 01:34:38

3 mrt 2019: Tokio Marathon

# in catNaamCat.AfstandTijd
2936 Maurice vd Heuvel M50 Marathon 4:43:14

2 mrt 2019 : 33e Kruikenloop, Tilburg

PltsNaamCategorieAfstandNettoSnelheid
33 Yvonne Devilee VROUW 5 KM 28:28 10,53 km/u

24 feb 2019: 1_van_de_4_loop_AV_Sparta Den Haag

# in catNaamCat.AfstandTijd
8 Mathieu Hilgersom MS 5 km 18.52
3 Freek van Zoest M35 5 km 19.13
1 Marieke Ferguson VS 5 km 22.52
4 Ed Zijl M65 5 km 31.06

16 feb 2019: 1e clubcircuit Panbos Katwijk

Prachtig lenteweer en liefst 70 deelnemers!

2,5 km dames en heren
1) Marijke Visscher 13.55
2) Marcel Meima 14.58
2) David Mourette 14.58
4) Julia v. Zoest 16.12
4) Sophie v. Zoest 16.12
6) Glendy Waardenburg 17.30
7) Melanie Mourette 18.24
8) Arita Jol 18.44
9) Marianne Kamphuis 19.12
10) Suzanne Bosch 19.26
11) Nicole Engering 20.45
-) Guus Lustig D.N.F.

 

5 km dames5 km heren
1) Jolijn Swager 20.50 1e (V20) 1) Dennis Rog 20.25 1e(M20)
2) Charlotte v. Veen 24.00 2e (V20) 2) Bert Boter 20.36 1e(M35)
3) Tanja Bulavkaya 24.18 H.R.R. 3) Mathieu Hilgersom 20.54 2e(M20)
4) Emma Koster 24.36 H.R.R. 4) Freek v. Zoest 21.24 2e(M35)
5) Ingeborg de Boorder 26.00 1e (V35) 5) Jesper Houwen 21.41 H.R.R.
6) Marieke Ferguson 26.25 3e (V20) 6) Marcel Boskamp 22.09 3e(M35)
7) Maria v.d. Velden 27.17 4e (V20) 7) Michael Westerbeek 22.18 3e(M20)
8) Marijke Rog 27.44 1e(V55) 8) Henk Braam 22.36 H.R.R.
9) Amanda Wassenaar 27.45 5e(V20) 9) Mark Versteden 22.38 4e(M20)
10) Fee Man 27.58 2e(V35) 10) Ton Goossen 22.44 1e(M55)
11) Franka Verheijen 28.02 Edstafette 11) Maarten Bloem 23.31 4e(M35)
12) Nina v. Haasteren 28.33 Leiderdorp 12) Fons Schrijver 23.35 5e(M35)
13) Jeanine Pas 29.46 6e(V20) 13) Twan Bierman 23.45 Voorschoten
14) Roos v. Haasteren 30.30 Leiderdorp 14) Frank v.d. Valk 24.46 6e(M35)
15) Laura Brink 31.04 2e(V55) 15) Frank den Herder 24.50 2e(M55)
16) Marja Soonius 31.25 3e(V55) 16) Waldo de Boer 24.57 7e(M35)
17) Evelien v. Haasteren 31.39 Leiderdorp 17) Stan v. Haasteren 25.28 Leiderdorp
18) Sandra Zonderop 32.30 Vlietlijn 18) Arjan Vos 25.40 3e(M55)
19) Paulien Sweers 32.33 4e(V55) 19) Michael den Ouden 25.51 Den Haag
20) Erma Onvlee 33.14 Vlietlijn 20) Hein v.d. Kallen 26.05 4e(M55)
21) Sonja Klap 35.03 5e(V55) 21) Remco Arendse 26.16 5e(M20)
22) Miriam v.d.Heuvel 36.15 3e(V35) 22) Frank Snieder 27.09 8e(M35)
23) Corrie Mechelse 37.00 6e(V55) 23) Edwin Brongeest 27.13 9e(M35)
24) Annelies Staal 39.50 4e (V35) 24) Jean Claessens 28.09 H.R.R.
25) Sija Lanser 40.52 7e(V55) 25) Rob Rog 28.38 5e(M55)
- - - 26) Tekin Kutlubay 29.01 10e(M35)
- - - 27) Maurice v.d. Heuvel 29.05 11e(M35)
- - - 28) Frans Kleyheeg 29.14 6e(M55)
- - - 29) Mart Nije 30.30 6e(M20)
- - - 30) Pieter Groen 30.36 7e(M55)
- - - 31) Peter Scheers 31.08 Nieuwerkerk a/d Ijssel
- - - 32) Evert de Boer 31.47 8e(M55)
- - - 33) Peter Kol 35.26 9e(M55)

10 feb 2019: Groet uit Schoorl Run

# in catNaamcategorieafstandtijdsnelheid
93 Joost van Kempen M35 30 km 02:35:09 11.6 km/h
116 Maurice van den Heuvel M50 30 km 02:55:25 10.26 km/h
69 Michel van der Plas M55 30 km 02:55:40 10.25 km/h

20 jan 2019: Rokkeveense Dekkerloop te Zoetermeer

# in catNaamcategorieafstandtijdtempo
1 Jolijn Swager Vrouwen 5 km 00:18:57 03:48 min/km
136 Maurice van den Heuvel Mannen 21,1 km 01:57:11 05:34 min/km

9 feb 2019 : Aarcross - AAV `36 te Alphen aan den Rijn

#NaamCategorieAfstandPrestatie
4 Ed Zijl Masters mannen 4200m 33:34,0
2 Freek van Zoest Masters mannen 7000m 30:55,0

6 feb 2019: Winnaars clubcircuit 2018

leeftijd#Dames#Heren
Senioren 1) Jolijn Swager 1) Mathieu Hilgersom
Senioren 2) Maria v.d. Velden 2) Dennis Rog
Senioren 3) Amanda Wassenaar - -
35 + 1) Eeke Sinnema 1) Bert Boter
35 + 2) Fee Man 2) Maarten Bloem
35 + - - 3) Frank v.d. Valk
55+ 1) Marijke Visscher 1) Frank den Herder
55+ 2) Laura Brink 2) Hein v.d. Kallen
55+ 3) Ellen Vroon 3) Arjan Vos

3 feb 2019 Midwinter Marathon, Apeldoorn

PltsNaamCategorieAfstandNettoSnelheid
4 Debora Messelink V40 ASSELRONDE(25km) 1:55:12 13,02 km/u
121 Michel van der Plas M55 ASSELRONDE(25km) 2:22:01 10,56 km/u
26 Marijke Rog V55 ASSELRONDE(25km) 2:23:48 10,43 km/u

3 feb 2019: Groenhovenloop, Gouda

PltsNaamCategorieAfstandTijdSnelheid
10 Maria van der Velden 5V 5 KILOMETER 25:14 11,88 km/u

3 feb 2019: RunX Zaanlandcross, Zaandam

PltsNaamCategorieAfstandTijdSnelheid
8 Col Grootjans H45+ 8 KM MANNEN 35:12 13,63 km/u

2 feb 2019: Plantise Kassenloop te Bleiswijk

PositieNaamCategorieAfstandTijdSnelheid
1 Jolijn Swager Vrouwen 5 km 00:19:24 03:53 min/km
10 Mathieu Hilgersom Mannen 5 km 00:20:04 04:01 min/km
137 Ed Zijl Mannen 5 km 00:31:52 06:23 min/km

27 jan 2019: Uithoorns Mooiste-de loop (Uithoorn)

Ook deze keer werden on beste 10 kanjers  derde,

dit keer achter AKU.

Jolijn werd wéér 2e overall.

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
1 Jolijn Swager Dames 20-34 Kort 00:19:11
9 Reinier Könemann Heren 35-44 Kort 00:19:26
10 Freek van Zoest Heren 35-44 Kort 00:19:31
1 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 00:22:13
4 Robin Zoet Heren 45-54 Midden 00:39:06
23 Marcel Boskamp Heren 35-44 Midden 00:42:22
5 Charlotte van Veen Dames Senioren Midden 00:44:15
28 Amanda Wassenaar
Dames Senioren Midden 00:56:53
10 Bert Boter Heren 35-44 Lang 01:04:53
1 Martine Hendriksen
Dames 45-54 Lang 01:12:30
3 Voorschoten '97 Vereniging - 06:40:20

Mijdrecht was ver en nat, daarom dit keer wat minder overige deelnemers uit Voorschoten.

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
13 Maarten Bloem Heren 35-44 Kort 00:20:37
14 Michael Westerbeek Heren 35-44 Kort 00:20:56
10 Frank van der Valk Heren 45-54 Kort 00:22:42
11 Marieke Ferguson-Versleijen Dames 20-34 Kort 00:23:40
12 Esther van Ginneken Dames 20-34 Kort 00:23:43
4 Marijke Visscher Dames 55+ Kort 00:25:27
5 Ellen Vroon Dames 55+ Kort 00:26:39
19 Sanne Brummel Dames 20-34 Kort 00:26:42
29 Ed Zijl Heren 55+ Kort 00:31:42
24 Walter Boon Heren Senioren Midden 00:46:19
73 Edwin Bronsgeest Heren 45-54 Midden 00:53:28
54 Rob Rog Heren 55-64 Midden 00:56:52
22 Nanda van der Burg Dames 35-44 Midden 00:57:48
11 Dennis Rog Heren Senioren Lang 01:05:29
10 Ton Goossen Heren 55+ Lang 01:13:17
27 Wilco Schepen Heren 45-54 Lang 01:19:20
1 Marijke Rog Dames 55+ Lang 01:25:34
56 Fons Schrijver Heren 45-54 Lang 01:31:59

19 jan 2019: Fortius Merwelandencross, Dordrecht

PltsNaamCatAfstandTijdSnelheid
5 Col Grootjans M40 8185 m 34:05 13,90 km/u
13 Niek Molenaar M40 8185 m 39:22 12,04 km/u

13 jan 2019: Kopjesloop 1vd4, Delft

PltsNaamCategorieAfstandTijdSnelheid
2 Marieke Ferguson VS 5KM 24:02 12,48 km/u
14 Ed Zijl M65 5KM 30:44 9,76 km/u

12 jan 2019: Gouweboscross 2019 te Waddinxveen

#NaamCategorieafstandTijd
5 Marijke Visscher VSen 4200m 22:07,93
1 Freek van Zoest M40+ 7000m 29:31,50

6 jan 2019: Meerhorstloop, Stompwijk

PlaatsNaamcategorieAfstandNetto tijdGemiddeld
7 C. Grootjans m 14.880 m 1:03:41 14,02 km/u

5 jan 2019: Oliebollencross, Den Haag

PltsNaamcategorieAfstandTijdSnelheid
28 Els Wiegel KC KORTE CROSS 23:32 10,19 km/u

31 dec 2018: 34e Oudejaarsloop, Hilvarenbeek

PltsNaamcategorieAfstandNettoSnelheid
13 Esther van Ginneken VROUW 5 KILOMETER 23:04 13,00 km/u

6 jan 2019: Runnersworld Leiden Nieuwjaarsloop (Leiden)

Alle weelde went, want dit keer werden onze beste 10 kanjers "slechts" derde,

dit keer achter de Noordwijkerhoutse Strandlopers.

Jolijn werd 2e overall.

 

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
1 Jolijn Swager Dames 20-34 Kort 0:19:05
8 Maarten Bloem Heren 35-44 Kort 0:19:25
10 Freek van Zoest Heren 35-44 Kort 0:20:14
7 Esther van Ginneken Dames 20-34 Kort 0:23:47
19 Marcel Boskamp Heren 35-44 Midden 0:42:51
2 Charlotte van Veen Dames Senioren Midden 0:44:53
43 Waldo de Boer Heren 45-54 Midden 0:47:07
9 Maria van der Velden Dames Senioren Midden 0:48:46
3 Bert Boter Heren 35-44 Lang 1:00:05
1 Martine Hendriksen Dames 45-54 Lang 1:07:30
3 Voorschoten '97 Vereniging - 6:33:43

De uitslagen van de overige lopers

(we hebben ook met gemak een tweede team van 10 lopers en zelfs een derde)

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
11 Reinier Könemann Heren 35-44 Kort 0:20:17
13 Michael Westerbeek Heren 35-44 Kort 0:20:52
5 Wouter Dollekamp Jongens 16 t/m 19 Kort 0:22:01
24 Remco Arendse Heren 20-34 Kort 0:24:01
2 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 0:24:22
5 Marijke Visscher Dames 55+ Kort 0:25:06
14 Marieke Ferguson-Versleijen Dames 20-34 Kort 0:25:25
18 Jeanine Pas Dames 20-34 Kort 0:26:49
6 Ellen Vroon Dames 55+ Kort 0:27:26
21 Sanne Brummel Dames 20-34 Kort 0:27:52
36 Ed Zijl Heren 55+ Kort 0:31:34
34 Miriam van den Heuvel Dames 45-54 Kort 0:32:03
29 Walter Boon Heren Senioren Midden 0:47:54
51 Cor Hofman Heren 45-54 Midden 0:47:56
5 Hein van der Kallen Heren 65+ Midden 0:48:41
10 Eeke Landman-Sinnema Dames 35-44 Midden 0:50:49
15 Amanda Wassenaar Dames Senioren Midden 0:51:39
35 Arjan Vos Heren 55-64 Midden 0:51:47
40 Diego Hofman Heren Senioren Midden 0:51:57
39 Rob Rog Heren 55-64 Midden 0:52:47
90 Edwin Bronsgeest Heren 45-54 Midden 0:54:43
96 Tekin Kutlubay Heren 45-54 Midden 0:55:56
30 Sandra Heeren Dames 45-54 Midden 0:57:28
24 Nanda van der Burg Dames 35-44 Midden 0:57:44
17 Laura Brink Dames 55+ Midden 0:58:54
12 Dennis Rog Heren Senioren Lang 1:00:31
7 Ton Goossen Heren 55+ Lang 1:06:46
10 Peter Ruesink Heren 45-54 Lang 1:06:50
17 Wilco Schepen Heren 45-54 Lang 1:10:28
1 Ingeborg de Boorder-Bartelds Dames 55+ Lang 1:13:50
2 Marijke Rog Dames 55+ Lang 1:18:36
12 Fee Man Dames 45-54 Lang 1:24:43
13 Esther Blom Dames 45-54 Lang 1:24:43
50 Maurice van den Heuvel Heren 45-54 Lang 1:24:49
52 Michel van der Plas Heren 55+ Lang 1:25:09

31 dec 2018 Rabobank Sylvestercross, Soest

PltsNaamCategorieAfstandNettoSnelheid
87 Gert Velthuizen MPRS3 PRESTLOOP 3,3KM 22:13 8,91 km/u

30 dec 2018: OliebollenCross, Delft

PltsNaamCatAfstandTijdSnelheid
2 Freek van Zoest M35 4,6KM 18:58 14,55 km/u
4 Michael Westerbeek M35 4,6KM 20:58 13,16 km/u
3 Charlotte van Veen VS 4,6KM 21:05 13,09 km/u
11 Remco Arendse MS 4,6KM 22:36 12,21 km/u
2 Marijke Visscher V55 4,6KM 24:44 11,15 km/u
3 Els Wiegel V55 4,6KM 26:15 10,51 km/u
13 Jeanine Pas VS 4,6KM 26:49 10,29 km/u
6 Ed Zijl M65 4,6KM 30:27 9,06 km/u
2 Jolijn Swager VS 9,2KM 38:47 14,23 km/u
37 Walter Boon MS 9,2KM 47:29 11,62 km/u

26 dec 2018: Warmunda kerstloop in Warmond

Met winst én parcoursrecord voor Jolijn.

Plaats in catnaamcategorieafstandtijd
11 Jolanda Lobel vv 5km 29:38
1 Jolijn Swager sv 5km 19:25
27 Hein van der Kallen vm 10km 48:48

26 dec 2018: HRR Kerststrandloop 's-Gravenhage

PLTSNAAMcategorieafstandTIJD
4 Freek van Zoest M05KM 5 km 19:40

18 dec 2018: Terhills Trail Maasmechelen België

Pittige maar mooie trail met flinke heuvels en veel modder.

Pl. Cat.NaamM/VafstandNetto
38 Col Grootjans Male 250 HM 20 KM 01:46:05
187 Niek Molenaar Male 250 HM 20 KM 02:10:37

16 dec 2018: LJ Sport - Ter Specke Loop (Lisse)

De Spartaan had goed haar best gedaan en voor een sneeuwvrij parcours gezorgd.

Het was koud, maar wel windstil. En door het weer was er een relatief kleine opkomst.

 

Opnieuw werden 10 toppers van Voorschoten '97 als vereniging 2e!

Zoals steeds op gepaste afstand van Leiden Atletiek...

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
6 Maarten Bloem Heren 35-44 Kort 0:18:18
2 Jolijn Swager Dames 20-34 Kort 0:19:15
11 Mathieu Hilgersom Heren 20-34 Kort 0:19:22
11 Esther van Ginneken Dames 20-34 Kort 0:22:53
6 Mark Versteden Heren Senioren Midden 0:39:26
12 Marcel Boskamp Heren 35-44 Midden 0:41:54
2 Charlotte van Veen Dames Senioren Midden 0:43:49
5 Eeke Landman-Sinnema Dames 35-44 Midden 0:49:28
10 Dennis Rog Heren Senioren Lang 1:00:53
1 Martine Hendriksen
Dames Senioren Lang 1:07:37
2 Voorschoten '97 - - 6:22:55

Maar Voorschoten '97 was verder nog best goed vertegenwoordigd: 

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
10 Michael Westerbeek Heren 35-44 Kort 0:20:19
18 Remco Arendse Heren 20-34 Kort 0:22:57
3 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 0:22:59
16 Frank van der Valk Heren 45-54 Kort 0:24:05
16 Jeanine Pas Dames 20-34 Kort 0:25:40
14 Elvira Bakker Dames 35-44 Kort 0:26:12
5 Ellen Vroon Dames 55+ Kort 0:26:59
22 Sanne Brummel Dames 20-34 Kort 0:27:24
7 Laura Brink Dames 55+ Kort 0:27:50
25 Joost van Kempen Heren 35-44 Midden 0:45:34
22 Walter Boon Heren Senioren Midden 0:46:27
5 Hein van der Kallen Heren 65+ Midden 0:48:47
13 Maria van der Velden Dames Senioren Midden 0:50:37
12 Marlous Jespers Dames 55+ Midden 0:55:31
28 Amanda Wassenaar Dames Senioren Midden 0:56:27
40 Rob Rog Heren 55-64 Midden 0:56:27
15 Nanda van der Burg Dames 35-44 Midden 0:59:24
10 Dennis Rog Heren Senioren Lang 1:00:53
4 Ton Goossen Heren 55+ Lang 1:05:49
10 Peter Ruesink Heren 45-54 Lang 1:06:19
19 Wilco Schepen Heren 45-54 Lang 1:10:28
1 Marijke Rog Dames 55+ Lang  1:16:36
- Fons schrijver Heren 45-50 lang DNF

9 dec 2018: Bruggenloop Rotterdam 

POS in catNAAMBIBCATEGORIEafstandNETTO TIJD
174 Waldo de Boer 6934 M50 15 km 1:12:57
338 Martijn van de Kamp 11456 M35 15 km 1:14:59
510 Maurice van den Heuvel 6694 M45 15 km 1:22:09
580 Tekin Kutlubay 7068 M45 15 km 1:26:08
248 Annemarie Bol 7578 V50 15 km 1:38:09

8 dec 2018: Het 7e clubcircuit bij Snowworld Zoetermeer

Alle vrijwilligers bedankt !

 

Dames 5 km  Heren 5 km  
1) Jolijn Swager 21.49 1e(V20) 1) Maarten Bloem 21.05 1e(M35)
2) Tanja Bulavskaya (H.R.R.) 23.44 Gast 2) Mathieu Hilgersom 21.41 1e(M20)
3) Maria v.d. Velden 26.20 2e(V20)

3) Egon v.d. Broek (H.R.R.)

21.55 Gast

4) Esther v.d. Ende

(edstafette )

27.41 Gast 4) Freek v. Zoest 22.24 2e(M35)
5) Fee Man 28.21 1e(V35) 5) Marcel Boskamp 22.33 3e(M35)
6) Marijke Visscher 28.36 1e(V55) 6) Michael Westerbeek 22.37 2e(M20)
7) Amanda Wassenaar 28.51 3e(V20) 7) Ruben van Bodegom 22.51 4e(M35)
8) Jeanine Pas 30.30 4e(V20) 8) Ton Goossens 22.54 1e(M55)
9) Ellen Vroon 31.22 2e(V55) 9) Fons Schrijver 23.48 5e(M35)
10) Laura Brink 31.59 3e(V55) 10) Wouter Dollekamp 24.41 3e(M20)
11) Pauline Sweers 32.54 4e(V55) 11) Ge Munk (Edstafette) 24.56 Gast
12) Sonja Klap 34.11 5e(V55) 12) Frank den Herder 25.15 2e(M55)
13) Corrie Mechelse 35.04 6e(V55) 13) Frank v.d Valk 25.52 6e(M35)
14) Miriam v.d. Heuvel 36.30 2e(V35) 14) Remco Arentse 26.18 4e(M20)
15) Ankie Schwarze 38.55 7e(V55) 15) Hein v.d Kallen 26.28 3e(M55)
- - - 16) Piet Hein v.d Ploeg (Edstafette) 26.31 gast
- - - 17) Arjan Vos 27.20 4e(M55)
- - - 18) Rob Rog 29.08 5e(M55)
- - - 19) Dick v.d. Boon 29.25 6e(M55)
- - - 20) Peter Scheers 33.05 Gast
- - - 21) Mark Schwarze 35.14 7e(M55)

2 dec 2018: Duindigtcross (HRR 1vd4)

 

# in catNaamCat.afstandTijd
10 Freek van Zoest Mrec ca. 5 km 0:20:42
11 Mathieu Hilgersom Mrec ca. 5 km 0:20:51
12 Michael Westerbeek Mrec ca. 5 km 0:21:31
4 Marijke Visscher Vrec ca. 5 km 0:26:03
32 Ed Zijl Mrec ca. 5 km 0:32:18
2 Jolijn Swager VSE ca. 9 km 0:39:19
20 Fons Schrijver M45 ca. 9 km 0:44:23

25 nov 2018: Firenze Marathon 

Pos. Cat.Cognome NomeCat.DistanceRealTime
623 SCHEPEN WILLEM SM50 Marathon 03:59:04

25 nov 2018: Sint Nicolaasloop, Monnickendam

PltsNaamCategorieAfstandTijdSnelheid
16 Col Grootjans MAN 10 KM 43:39 13,74 km/u

25 nov 2018: De Hardloopwinkel Roadrunnersloop (Leiden)

Opnieuw werden we als vereniging 2e, met de volgende mooie klasseringen:

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
5 Maarten Bloem Heren 35-44 Kort 0:18:17
1 Jolijn Swager Dames 20-34 Kort 0:19:37
14 Mathieu Hilgersom Heren 20-34 Kort 0:20:11
2 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 0:21:18
6 Mark Versteden Heren Senioren Midden 0:40:00
7 Martijn Uijldert Heren 45-54 Midden 0:40:17
4 Maria van der Velden Dames Senioren Midden 0:47:00
5 Eeke Landman-Sinnema Dames 35-44 Midden 0:48:20
7 Bert Boter Heren 35-44 Lang 0:59:04
1 Ingeborg de Boorder-Bartelds Dames 55+ Lang 1:12:48
2 Voorschoten '97 Vereniging - 6:26:52

Jolijn was ook derde overall.

 

Maar in de ideale omstandigheden liepen ook velen anderen bij onze buren een mooie tijd:

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
12 Michael Westerbeek Heren 35-44 Kort 0:20:33
13 Reinier Könemann Heren 35-44 Kort 0:20:51
5 Charlotte van Veen Dames 20-34 Kort 0:21:20
2 Wouter Dollekamp Jongens 16 t/m 19 Kort 0:21:39
7 Frank van der Valk Heren 45-54 Kort 0:23:05
10 Marieke Ferguson-Versleijen Dames 20-34 Kort 0:23:20
17 Remco Arendse Heren 20-34 Kort 0:23:23
11 Esther van Ginneken Dames 20-34 Kort 0:23:24
4 Marijke Visscher Dames 55+ Kort 0:25:33
10 Edwin Bronsgeest Heren 45-54 Kort 0:25:46
5 Ellen Vroon Dames 55+ Kort 0:26:35
21 Sanne Brummel Dames 20-34 Kort 0:27:54
40 Ed Zijl Heren 55+ Kort 0:30:42
31 Petra Veerman Dames 45-54 Kort 0:32:48
9 Marcel Boskamp Heren 35-44 Midden 0:41:12
24 Walter Boon Heren Senioren Midden 0:46:26
45 Cor Hofman Heren 45-54 Midden 0:48:09
30 Diego Hofman Heren Senioren Midden 0:48:22
4 Hein van der Kallen Heren 65+ Midden 0:48:51
38 Michel van der Plas Heren 55-64 Midden 0:52:29
14 Amanda Wassenaar Dames Senioren Midden 0:52:41
40 Rob Rog Heren 55-64 Midden 0:52:45
14 Laura Brink Dames 55+ Midden 0:57:07
19 Nanda van der Burg Dames 35-44 Midden 0:59:30
8 Dennis Rog Heren Senioren Lang 1:00:22
6 Ton Goossen Heren 55+ Lang 1:04:55
9 Peter Ruesink Heren 45-54 Lang 1:07:20
21 Fons Schrijver Heren 45-54 Lang 1:11:20
28 Gerard de Ruiter Heren 45-54 Lang 1:12:58
29 Hugo Aalders Heren 45-54 Lang 1:13:03
30 Waldo de Boer Heren 45-54 Lang 1:14:26
2 Marijke Rog Dames 55+ Lang 1:15:31
57 Tekin Kutlubay Heren 45-54 Lang 1:27:16

Na meer dan 20 jaar circuitdeelname kan ik bij mezelf (Hein) ook eens een top-10 plaats noteren :-).

18 nov 2018: Zevenheuvelenloop Nijmegen

# in catNaamcategorieAfstandNetto tijd
77 Bert Boter M40 15 km 59:10
78 Martijn Uijldert M45 15 km 1:00:35
26 Ton Goossen M60 15 km 1:05:07
360 Ruben van Bodegom M35 15 km 1;05:56
1485 Walter Boon MSR 15 km 1:09:10
538 Maria van der Velden VSR 15 km 1:15:43
62 Frank den Herder M65 15 km 1:15:46
371 Brenda Smit V40 15 km 1:24:22
1685 Richard van der Peet M45 15 km 1:24:25

11 nov 2018: Kopjesloop, Delft

PltsNaamCategorieAfstandTijdSnelheid
5 Eeke Landman-Sinnema V 5KM 23:09 12,95 km/u

10 nov 2018: Het 6e clubcircuit bij Bollenschuur in Voorschoten

bij start:

bij finish:

 

Alle vrijwilligers: Caecile, Annelies, Ids, broer van Ids, Marjolein, Jasja en Herma bedankt!

Dames:  Heren:  
1e Eeke Sinnema 22.42 1e (V35) 1e Gerwin Hordijk 17.43 Gast
2e Maria v.d. Velden 23.17 1e(V20) 2e Maarten Bloem 17.59 1e(M35)
3e Marijke Rog 23.24 1e(V55) 3e Dennis Rog 18.26 1e(M20)
4e Marieke Ferguson 23.34 2e(V20) 4e Bert Boter 18.30 2e(M35)
5e Rosa Brink 24.20 2e(V35) 5e Martijn Uijldert 19.18 3e(M35)
6e Esther v.d. Ende 24.22 Edstafette 6e Mark Versteden 19.38 2e(M20)
7e Fee Man 24.35 3e(V35) 7e Egon v.d. Broek 19.54 H.R.R.
8e Amanda Wassenaar 25.02 3e(V20) 8e Marcel Boskamp 20.05 4e(M35)
9e Marijke Visscher 25.05 2e(V55) 9e Ton Goossens 20.10 1e(M55)
10e Jeanine Pas 26.10 4e(V20) 10e Mathieu Hilgersom 20.36 3e(M20)
11e Marlous Jespers 27.10 3e(V55) 11e Ruben v. Bodegom 20.47 5e (M35)
12e Nelleke Könemann 27.14 5e(V20) 12e Wouter Dollekamp 22.24 4e (M20)
13e Ellen Vroom 27.46 4e(V55) 13e Frank v.d. Valk 22.28 6e (M35)
14e Marja Soonius 28.35 5e(V55) 14e Rutger v.d. Stijl 22.32 H.R.R.
15e Corrie Mechelse 31.23 6e(V55) 15e Arjan Vos 22.54 2e(M55)
- - - 16e Waldo de Boer 23.01 7e(M35)
- - - 17e Hein v.d. Kallen 23.33 3e(M55)
- - - 18e Remco Arentse 23.42 5e(M20)
- - - 19e Rob Rog 25.12 4e(M55)
- - - 20e Frans Kleyheeg 26.34 5e(M55)
- - - 21e Peter Scheers 29.33 Gast.

4 nov 2018: Parnassia Laan van Meerdervoort Loop, Den Haag (Kijkduin)

PltsNaamCategorieAfstandNettoSnelheid
18 Elvira Bakker V 5KM 31:51 9,41 km/u

3 nov 2018: Kleintje Berenloop, West-Terschelling

PltsNaamcategorieAfstandNettoSnelheid
10 Rosa Brink-Elshoff V45 10 KM 53:27 11,22 km/u
36 Louise Schrijver V45 10 KM 58:26 10,26 km/u

4 nov 2018: De Zilveren Turfloop (Mijdrecht)

We haalden het verenigingsklassement met de volgende 10 toppers

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
5 Maarten Bloem Heren 35-44 Kort 0:17:32
1 Jolijn Swager Dames 20-34 Kort 0:18:49
18 Reinier Könemann Heren 35-44 Kort 0:19:58
4 Charlotte van Veen Dames 20-34 Kort 0:20:12
13 Mark Versteden Heren Senioren Midden 0:40:34
12 Marcel Boskamp Heren 35-44 Midden 0:42:04
5 Eeke Landman-Sinnema Dames 35-44 Midden 0:47:07
26 Amanda Wassenaar Dames Senioren Midden 0:54:31
6 Dennis Rog Heren Senioren Lang 1:04:51
1 Martine Hendriksen
Dames Senioren Lang 1:11:53
2 Voorschoten '97 - - 6:37:31

Maar er deden er nog veel meer mee:

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
2 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 0:21:34
5 Wouter Dollekamp Jongens 16 t/m 19 Kort 0:22:42
7 Esther van Ginneken Dames 45-54 Kort 0:23:01
23 Remco Arendse Heren 20-34 Kort 0:23:16
9 Marieke Ferguson-Versleijen Dames 20-34 Kort 0:23:49
4 Marijke Visscher Dames 55+ Kort 0:24:35
14 Edwin Bronsgeest Heren 45-54 Kort 0:25:09
23 Jeanine Pas Dames 20-34 Kort 0:26:25
5 Ellen Vroon Dames 55+ Kort 0:26:40
25 Sanne Brummel Dames 20-34 Kort 0:27:51
34 Ed Zijl Heren 55+ Kort 0:29:08
26 Joost van Kempen Heren 35-44 Midden 0:45:38
30 Walter Boon Heren Senioren Midden 0:47:12
43 Diego Hofman Heren Senioren Midden 0:52:04
52 Rob Rog Heren 55-64 Midden 0:54:31
17 Marlous Jespers Dames 55+ Midden 0:55:29
71 Thijs Wermink Heren 55-64 Midden 0:58:10
28 Nanda van der Burg Dames 35-44 Midden 0:59:45
6 Ton Goossen Heren 55+ Lang 1:09:16
9 Peter Ruesink Heren 45-54 Lang 1:11:21
21 Fons Schrijver Heren 45-54 Lang 1:15:17
25 Wilco Schepen Heren 45-54 Lang 1:16:33
1 Marijke Rog Dames 55+ Lang 1:19:28
39 Cor Hofman Heren 45-54 Lang 1:20:23

28 okt 2018: Dobbeloop Nootdorp

# in catNaamcatafstandtijd
1 Maarten Bloem M 5km 0:17:57
1 Charlotte v. Veen V 5 km 0:20:40
3 Marieke Ferguson V 5 km 0:23:55
4 Marijke Visscher V 5 km 0:24:34
33 Ed Zijl M 5 km 0:29:21
2 (1) Eeke Landman-Sinnema V

11km 0:51:36,

omgerekende 10km tijd: 

 

0:46:50

21 ok 2010: Houtloop bij AV Delft 

Pl in catnaamCategorieafstandtijd
5 Marijke Visscher V 5km 0:25:49
1 Charlotte van Veen V 10 km 0:43:35

21 okt 2018: Amsterdam Marathon 

Pos In CatNaamCatAfstandNetto TijdSnelheid
644 Peter Ruesink M45 Marathon 03:49:01 11.05 km/h
55 Frank den Herder M65 Marathon 04:38:53 9.08 km/h
7518 Tekin Kutlubay Mrecr Halve Marathon 02:10:37 9.69 km/h

20 okt 2018 : 1vd4 loop HAAG Atletiek, Den Haag

PltsNaamCategorieAfstandTijdSnelheid
3 Maarten Bloem M35 5 KM 18:33 16,17 km/u
5 Ed Zijl M65 5 KM 30:11 9,93 km/u
2 Eeke Landman- Sinnema V35 10 KM 46:29 12,90 km/u

16 nov 2018: Testloop Groep Ed Zijl

Een 1.500m. voor de wegatleten

Dames Heren 
1) Jolijn Swager 5.27 1) Dennis Rog 5.03
2) Charlotte v. Veen 5.45 2) Maarten Bloem 5.16
3) Eeke Sinnema 6.06 3) Michael Westerbeek 5.29
4) Maria v.d. Velden 6.08 4) Mark Versteden 5.31
5) Marieke Ferguson 6.31 5) Ruben v. Bodegem 5.46
6) Ingeborg de Boorder 6.43 6) Diego Hofman 6.06
7) Esther v. Ginneken 6.50 7) Nick Molenaar 6.16
8) Marijke Rog 6.58 8) Walter Boon 6.17
9) Marijke Visscher 6.59 9) Wilco Schepen 6.18
10) Fee Man 7.00 10) Remco Arendse 6.27
11) Jeanine Pas 7.32 11) Arjan Vos 6.37
12) Marlous Jespers 7.36 - -

13 okt 2018: Marathon Eindhoven

# in catnaamcategorieafstandtijdsnelheid
85 Michel van der Plas M55 Marathon 04:23:16 9.62 km/h

14 okt 2018: 83e Sloterplasloop, Amsterdam

PltsNaamCatafstandNettoSnelheid
3 Jolijn Swager VSEN 10 KILOMETER 40:07 14,95 km/u

30 sep 2018: Glencoe Marathon, Scotland

RANKnameGenderTypeChipTime
9 Col Grootjans M Half Marathon 01:55:44
69 Niek Molenaar M Half Marathon 02:27:11

30 sep 2018: Groene Hardloop , Zoeterwoude

ClasseringNaamCategorieAfstandEindtijd
4 Loes Hilgersom Meisjes t/m 8 jaar 1,4 km  
4 Mark Versteden Heren v.a. 17 jaar 6,1 km 25:40:00
5 Maria v.d. Velden Dames v.a. 17 jaar 6,1 km 30:49:00
19 Walter Boon Heren 11,5 km 56:49:00

30 sep 2018: Geuzenloop, Zoetermeer

# in catNaamcategorieAfstandtijd
11 Peter Ruesink M/40 21,1 KILOMETER 01:36:36

30 sep 2018: Posbankloop, Velp

# in catNaamcatafstandtijd
81?(2, 4e overall) Jolijn Swager Vrouwen 18+ 6.2 km 00:24:27
11 Ed Zijl Mannen 65+ 6.2 km 00:38:50

Tijd van Jolijn is bij Posbankloop gecorrigeerd, plaats in uitslag niet.

30 sep 2018: 33e 7-loop, Zevenhoven

PltsNaamCatAfstandNettoSnelheid
3 Eeke Landman-Sinnema V5KM 5 KILOMETER 22:21 13,42 km/u

29 sep 2018: 36e Halve van Katwijk

# in catNaamcatafstandtijdSnelheid
2 Charlotte van Veen Female 5 km 00:23:34 04:43 min/km
13 Marieke Ferguson Female 5 km 00:27:16 05:28 min/km
16 Amanda wassenaar Female 5 km 00:29:42 05:57 min/km
40 Rob Rog Male 5 km 00:29:43 05:57 min/km
10 Bert Boter M35 Halve van Katwijk 01:28:53 04:13 min/km
20 Dennis Rog Msen Halve van Katwijk 01:34:48 04:30 min/km
30 Maurits Glasbergen M35 Halve van Katwijk 01:45:46 05:01 min/km
4 Ingeborg De Boorder-Bartelds V45 Halve van Katwijk 01:50:32 05:15 min/km
38 Frank den Herder M55 Halve van Katwijk 01:57:16 05:34 min/km
3 Marijke Rog V55 Halve van Katwijk 02:01:07 05:45 min/km

22 sep 2018: Dam Tot Damloop Amsterdam-Zaandam

POS IN CATNAAMCATAFSTANDNETTO TIJD
200 Joost van Kempen goede doelen 10 EM 01:13:43
2320 Frank den Herder recreatieloop 10 EM 01:21:39

23 sep 2018: Moscow Marathon

# in catNaamCategorieAfstandTijd
5309 Miriam van den Heuvel V50 10 km 1:10:23
361 Maurice Van_Den_Heuvel M45 marathon 4:08:47

23 sep 2018: Glibbertreel Leiden

Veel deelnemers van Voorschoten '97

 

22 sep 2018: 5e clubcircuit bij Voorschoten '97

Podium dames en heren.

 

Caecile,Annelies,Ids en Marjolijn bedankt voor jullie inzet.

En natuurlijk de familie Schrijver !

 

Uitslag 5 km. dames:  Uitslag 5 km. heren:  
1e Jolijn Swager 19 .29 1e (V20) 1e Dennis Rog 18.04 1e (M20)
2e Charlotte v. Veen 21.02 2e (V20) 2e Bert Boter 18.09 1e (M35)
3e Eeke Sinnema 22.03 1e (V35) 3e Martijn Uijldert 18.55 2e (M35)
4e Maria v.d. Velden 22.42 3e (V20) 4e Maarten Bloem 19.35 3e (M35)
5e Marijke Rog 23.28 1e (V55) 5e Ton Goossen 19.58 1e (M55)
6e Marieke Ferguson 23.29 4e (V20) 6e Fons Schrijver 20.22 4e (M35)
7e Esther v. Ginneken 23.37 5e (V20) 7e Frank v.d. Valk 22.12 5e (M35)
8e Fee Man 25.27 2e (V35) 8e Frank den Herder 22.20 2e (M55)
9e Amanda Wassenaar 25.43 6e (V20) 9e Frank Snieder 22.54 6e (M35)
10e Marijke Visscher 25.52 2e (V55) 10e Hein v.d. Kallen 23.09 3e (M55)
11e Jeanine Pas 27.18 7e (V20) 11e Waldo de Boer 23.15 7e (M35)
12e Ellen Vroom 27.47 3e (V55) 12e Edwin Brongeest 23.39 8e (M35)
13e Laura Brink 27.48 4e (V55) 13e Remco Arendse 24.17 2e (M20)
14e Corrie Mechelse 30.42 5e (V55) 14e Arjan Vos 24.46 4e (M55)
14e Sanne v.d. Velde 30.42 8e (V20) 15e Wouter Dollekamp 24.58 3e (M20)
16e Josée Nan 32.14 6e (V55) 16e Tom Wesselink 25.11 4e (M20)
17e Marianne Kuiper 32.50 7e (V55) 17e Tekin Kutlubay 26.48 9e (M35)
18e Regina v.d. Luit 33.17 9e (V20) 18e Evert de Boer 27.10 5e (M55)
19e Mirjam Bekken 33.24 8e (V55) 19e Peter Scheers 29.28 Gast
20e Sija Lanser 35.48 9e (V55) 20e Mark Schwarze 31.39 6e (M55)
20e Myriam Markman 35.48 9e (V55) - - -

Herman Wessendorp D.N.F. hij is gevallen, gelukkig valt het mee.

15 sep 2018 : Kluun Veuruut Dur 'T Kruud te Roelofarendsveen 

 

eindstnaamcategorieafstandtijd
4 Twentse Tobbers estafette marathon 2:49:37

16 sep 2018: HRR 1 van de 4 weg wedstrijd, Den Haag

#NaamAfstandCat.Tijd
4 Maarten Bloem 5 km Mrec 0:19:28
1 Charlotte van Veen 5 km Vrec 0:20:34
3 Maria van der Velden 5 km Vrec 0:23:39
4 Marieke Ferguson 5 km Vrec 0:24:12
13 Ed Zijl 5 km Mrec 0:30:13
4 Eeke Landman-Sinnema 10 km V35 0:46:44

12 sep 2018: 4e HRR Clubwedstrijd om Boetveld te Den Haag

# CatNaamCat.afstandTijd
1 Eeke Landman-Sinnema V40(1) 5 km 0:21:36

7 sep 2018: Leiden LadiesRun

 

Jolijn wint de Ladiesrun 5 km. en Charlotte 3e

En Eeke werd 4e op de 10 km.

2 sep 2018: Wisenttrail, Apeldoorn

#NaamCategorieAfstandTijdsnelheid
12 Col Grootjans Male 18 km 01:29:14 04:58 min/km

2 sep 2018: CZ Tilburg Ten Miles

#NaamCategorieAfstandTijdTempo
1689 Maurice van den Heuvel Mrec 16.09 km 01:29:39 05:31 min/km

2 sep 2018: Vlietloop Voorschoten

Positie in catNaamCategorieafstandTijdSnelheid
1 Rosa den Outer Female 1200m 0:04:16 3:34
25 Rick van Lier Male 1200m 0:05:20 4:27
44 Loes Hilgersom Female 1200m 0:05:46 4:48
56 Imme Zandstra Female 1200m 0:06:01 5:01
61 Lisa Schuurman Female 1200m 0:06:07 5:06
2 Jolijn Swager Female 5 km 0:18:41 3:45
4 Charlotte van Veen Female 5 km 0:20:25 4:06
1 Norma van der Horst 50+V 5 km 0:22:50 4:37
7 Waldo de Boer 50+M 5 km 0:23:35 4:48
42 Wouter Dollekamp Male 5 km 0:23:43 4:50
15 Marieke Ferguson-Versleijen Female 5 km 0:24:47 4:58
65 Ruud Bol Overall 5 km 0:24:32 4:59
9 Arjan Vos 50+M 5 km 0:24:39 5:00
17 Esther van Ginneken Female 5 km 0:24:59 5:05
20 Fee Man Female 5 km 0:25:34 5:12
22 Maaike Ragaay Female 5 km 0:25:40 5:14
23 Mariken Segers Female 5 km 0:26:03 5:15
26 Amanda Wassenaar Female 5 km 0:26:08 5:18
14 Rob Rog 50+M 5 km 0:26:09 5:18
2 Joan van Straalen-Ribbe 50+V 5 km 0:29:00 5:53
3 Marja Soonius 50+V 5 km 0:29:13 5:55
138 Jacqueline Hoek Overall 5 km 0:29:40 6:00
8 Paulien Sweers 50+V 5 km 0:31:10 6:18
1 Fiene Jonker Female 17- 5 km 0:31:32 6:21
30 Mark Schwarze 50+M 5 km 0:32:45 6:37
16 Ankie Schwarze 50+V 5 km 0:36:24 7:23
21 Arnold Verkuylen Male 10 km 0:42:56 4:19
23 Michael Westerbeek Male 10 km 0:44:10 4:26
24 Armand Schuurman Male 10 km 0:44:35 4:30
25 Joost van Kempen Male 10 km 0:44:40 4:30
7 Eeke Landman-Sinnema Female 10 km 0:47:05 4:43
22 Hein van der Kallen 50+M 10 km 0:52:00 5:14
15 Annemarie Bol 50+V 10 km 1:05:39 6:35
4 Bert Boter Male 10 EM 1:03:40 3:58
9 Dennis Rog Male 10 EM 1:07:19 4:12
21 Peter Ruesink Male 10 EM 1:12:31 4:31
3 Ton Goossen 50+M 10 EM 1:13:43 4:36
4 Ingeborg de Boorder- Bartelds 50+V 10 EM 1:22:14 5:09
5 Marijke Rog 50+V 10 EM 1:26:39 5:26
26 Michel van der Plas 50+M 10 EM 1:28:39 5:33
26 Ilona Stoop Female 10 EM 1:31:31 5:43

26 augustus 2018: Wassenaarse Zwemloop 

 

PlaceRacer nameGenderDistanceFinish time
3 Jolijn Swager F 500 meter zwemmen, 5 km lopen 37:08.8

Volgens Jolijn zelf was ze eigenlijk 4e

25 aug 2018: Halve Marathon Van Westenschouwen te Burgh-Haamstede

#Naamcategorieafstandtijd
70 Maurice van den heuvel 45+ ½ marathon 02:00:17

26 aug 2018: Turfveld Zomercross Den Burg, Texel


#(overall)NaamAfstandtijdKm/u
5 Michael Westenbeek 4150 m. 17:59 13,85
7 Charlotte van Veen 4150 m. 18:12 13,68
18 Maria van der Velden 4150 m. 20:17 12,28
27 Arjan Vos 4150 m. 21:51 11,40
31 Fee Man 4150 m. 22:16 11,18
36 Marijke Visscher 4150 m. 22:45 10,95
41 Marieke Ferguson 4150 m. 24:01 10,37
49 Peter Scheers 4150 m. 26:56 9,25
53 Ed Zijl 4150 m. 28:48 8,65
54 Corrie Mechelse 4150 m. 28:48 8,65
14 Eeke Landman 8300 m. 42:07 11,82
15 Nick Molenaar 8300 m. 42:07 11,82
24 Cindy Ginjaar- van Dijk 8300 m. 45:02 11,06

16 aug 2018: Eindstand Star Balm Strandlopen in Noordwijk

Eindstand in punten Voor wie minstens 6 keer meeliep.

Charlotte en Jolijn wonnen met maximale score: 600 punten.

Met ca 590 punten kom je soms op het podium maar soms ook niet...

Rosa

Charlotte en Maria,

Ed namens Jolijn

Marijke.

 

RangNaamClub12345678910Beste 6
3. Rosa Den Outer Jeugd 9 t/m 12 jaar - 4 km Meisjes 100 97 99 99 97 0 0 0 0 98 590
6. Michael Westerbeek Senioren t/m 39 jaar - 4 km Mannen 96 97 96 95 96 97 95 97 95 97 580
1. Charlotte van Veen Senioren t/m 39 jaar - 4 km Vrouwen 99 99 100 100 100 100 100 0 100 100 600
3. Maria van der Velden Senioren t/m 39 jaar - 4 km Vrouwen 96 96 0 97 97 99 98 99 97 99 589
3. Marijke Visscher Veteranen 50+ - 4 km Vrouwen 98 98 98 0 99 98 0 0 99 99 591
5. Marlous Jespers Veteranen 50+ - 4 km Vrouwen 97 97 97 98 98 0 0 0 97 98 585
6. Corrie Mechelse Veteranen 50+ - 4 km Vrouwen 95 95 95 96 0 95 97 0 0 0 573
4. Herman Wessendorp Veteranen 60+ - 4 km Mannen 98 0 97 0 96 96 98 98 98 97 586
20. Ed Zijl Veteranen 60+ - 4 km Mannen 88 85 87 86 83 82 0 0 0 84 513
1. Jolijn Swager Senioren t/m 39 jaar - 8 km Vrouwen 100 0 100 100 100 0 100 100 0 0 600
4. Eeke Landman-Sinnema Veteranen 40+ - 8 km Vrouwen 98 98 97 0 98 0 0 100 97 99 590

16 aug 2018: 10e Star Balm Strandloop in Noordwijk

Alle Voorschoten '97 dames in top 3 positie !

RangNaamCategorieAfstandTijd
4. Michael Westerbeek Senioren t/m 39 jaar - Mannen 4 km 0:18:28.9
1. Charlotte van Veen Senioren t/m 39 jaar – Vrouwen 4 km 0:21:15.8
2. Maria van der Velden Senioren t/m 39 jaar – Vrouwen 4 km 0:21:25.9
4. Herman Wessendorp Veteranen 60+ - Mannen 4 km 0:22:13.6
3. Rosa Den Outer Jeugd 9 t/m 12 jaar – Meisjes 4km 0:22:30.1
2. Marijke Visscher Veteranen 50+ - 4 km Vrouwen 4 km 0:22:35.3
3. Marlous Jespers Veteranen 50+ - 4 km Vrouwen 4 km 0:22:37.0
17. Ed Zijl Veteranen 60+ - Mannen 4 km 0:28:24.7
2. Eeke Landman-Sinnema Veteranen 40+ - Vrouwen 8 km 0:42:51.0

11 aug 2018: A local Swim Westland, De Lier

NaamAfstandTijdSnelheid
Ellen Vroon 2 km 1:05:05 1,84 km/u

9 aug 2018: 9e Star Balm Strandloop in Noordwijk

RangNaamcategorieafstandtijd
6e Michael Westerbeek Heren tot 39 jaar 4 km 0:17:01.2
1e Charlotte van Veen Dames tot 39 jaar 4 km 0:17:48.7
4e Maria van der Velden Dames tot 39 jaar 4 km 0:19:18.6
3e Herman Wessendorp Heren 60 plus 4 km 0:19:34.5
2e Marijke Visscher Dames 50 plus 4 km 0:20:35.4
4e Marlous Jespers Dames 50 plus 4 km 0:21:25.8
4e Eeke Landman-Sinnema Dames 40 plus 8 km 0:37:47.9

8 aug 2018: De Krimstrandloop Texel

#naamAfstandtijdkm/uur
20 Ed Zijl 4 kilometer 28:44 8,35

5 aug 2018 Turfveld Zomercross Texel

#naamAfstandtijdkm/uur
38 Ed Zijl 4150 m 29:11 8,53

1 aug 2018: De Krimstrandloop Texel

#naamAfstandtijdkm/uur
21 Ed Zijl 4 kilometer 25:54 9,27
3 Col Grootjans 8 kilometer 36:34 13,13

25 jul 2018: De Krimstrandloop Texel

 naamAfstandtijdkm/uur
9 Ed Zijl 4 kilometer 28:51 8,32

2 aug 2018: 8e Star Balm Strandloop in Noordwijk

RangNaamCategorieAfstandTijd
4. Michael Westerbeek Senioren t/m 39 jaar - Mannen 4 km 0:18:58.6
3. Herman Wessendorp Veteranen 60+ - Mannen 4 km 0:22:27.3
2. Maria van der Velden Senioren t/m 39 jaar – Vrouwen 4 km 0:22:39.3
1. Jolijn Swager Senioren t/m 39 jaar -Vrouwen 8 km 0:38:36.2
11. Maarten Bloem Senioren t/m 39 jaar – Mannen 8 km 0:43:18.4
1. Eeke Landman-Sinnema Veteranen 40+ - Vrouwen 8 km 0:44:02.0

26 juli 2018: 7e Star Balm Strandloop in Noordwijk

RangNaamCategorieAfstandTijd
6. Michael Westerbeek Senioren t/m 39 jaar - Mannen 4 km 0:17:30.1
1. Charlotte van Veen Senioren t/m 39 jaar – Vrouwen 4 km 0:18:44.0
3. Maria van der Velden Senioren t/m 39 jaar – Vrouwen 4 km 0:19:05.0
3. Herman Wessendorp Veteranen 60+ - Mannen 4 km 0:19:56.8
4. Corrie Mechelse Veteranen 50+ - 4 km Vrouwen 4 km 0:26:55.0
1. Jolijn Swager Senioren t/m 39 jaar -Vrouwen 8 km 0:33:58.5

19 juli 2018: 6Star Balm Strandloop in Noordwijk

4e

heren

tot 39 jaar

Michael Westerbeek

17.37

4 km

1e

dames

tot 39 jaar

Charlotte v. Veen

19.07

4 km

2e

dames

tot 39 jaar

Maria v.d.Velden

19.35

4 km

5e

heren

60 plus

Herman Wessendorp

20.22

4 km

3e

dames

50 plus

Marijke Visscher

21.30

4 km

6e

dames

50 plus

Corrie Mechelse

26.19

4 km

19e

heren

60 plus

Ed Zijl

26.57

4 km

15 juli 2018: De 10 van Noordwijk

3e dames Jolijn Swagers 20.32 5.4 km
8e dames Charlotte van Veen 22:37 5.4 km
124e M40-49 Maurice van den Heuvel 00:56:33 10 km
69e V45-54 Miriam van den heuvel 01:12:02 10 km

12 juli 2018: 5Star Balm Strandloop in Noordwijk

5e heren tot 39 jaar Michael Westerbeek 17.31 4 km
1e dames tot 39 jaar Charlotte v. Veen 18.36 4 km
4e dames tot 39 jaar Maria v.d.Velden 19.08 4 km
5e heren 60 plus Herman Wessendorp 19.44 4 km
5e dames tot 39 jaar Marieke Ferguson 20.57 4 km
2e dames 50 plus Marijke Visscher 20.58 4 km
1e meisjes Jeugd 9 tot 13 jaar Rosa den Outer 20.59 4 km
3e dames 50 plus Marlous Jespers 21.07 4 km
17e heren 60 plus Ed Zijl 26.17 4 km
4e heren tot 39 jaar Mathieu Hilgersom 33.48 8 km
1e dames tot 39 jaar Jolijn Swagers 34.07 8 km
1e dames 40 plus Eeke Landman-Sinnema 36.33 8 km

6 juli 2018: MidZomerloop Leiderdorp

2e Jolijn Swager  25.54 6,3 km.
7e  Maria v. Velden 30.23 6,3 km.
 9e Bert Boter 38.37 10 km. 
28e Joost v. Kempen 44.19 10 km. 

5 juli 2018: 4Star Balm Strandloop in Noordwijk

RangNaamCategorieAfstandTijd
6. Michael Westerbeek Senioren t/m 39 jaar - Mannen 4 km 0:17:43.3
1. Charlotte van Veen Senioren t/m 39 jaar – Vrouwen 4 km 0:19:16.6
2. Rosa Den Outer Jeugd 9 t/m 12 jaar – Meisjes 4 km 0:20:22.9
4. Maria van der Velden Senioren t/m 39 jaar – Vrouwen 4 km 0:20:51.0
3. Marlous Jespers Veteranen 50+ - 4 km Vrouwen 4 km 0:22:20.9
15. Ed Zijl Veteranen 60+ - Mannen 4 km 0:26:46.4
5. Corrie Mechelse Veteranen 50+ - 4 km Vrouwen 4 km 0:27:57.8
4. Maarten Bloem Senioren t/m 39 jaar – Mannen 8 km 0:34:16.6
1. Jolijn Swager Senioren t/m 39 jaar -Vrouwen 8 km 0:35:49.1

2 juli 2018: 3e HRR Clubwedstrijd

5 km
21.19 Charlotte v. Veen 2e(VSE)
21.23 Eeke Sinnema 1e(V40)

1 juli 2018: 3e Triathlon Noordwijkerhout

 

 

1/8 Triathlon
01.04.26 Michael Westerbeek 2e(H20+)

30 jun 2018: 4e Clubcircuit in Katwijk

 

Alle vrijwilligers bedankt!

 

5 km. Dames5 km. mannen
1) Jolijn Swager 20.32 1e(V20) 1) Mathieu Hilgersom 19.24 1e(M20)
2) Charlotte v. Veen 22.12 2e(V20) 2) Bert Boter 19.28 1e(M35)
3) Eeke Sinnema 22.46 1e(V35) 3) Dennis Rog 19.46 2e(M20)
4) Marieke Ferguson 25.33 3e(V20) 4) Maarten Bloem 20.21 2e(M35)
5) Esther v.d. Ende 26.11 Edstafette 5) Joost Hummelink 20.49 H.R.R.
6) Fee Man 26.40 2e(V35) 6) Ton Goossens 21.32 1e(M55)
7) Amanda Wassenaar 27.25 4e(V20) 7) Mark Versteden 21.34 3e(M20)
8) Marlous Jespers 28.31 1e(V55) 8) Henk Braam 22.02 H.R.R.
9) Laura Brink 29.47 2e(V55) 9) Joost v. Kempen 22.13 3e(M35)
10) Marja Soonius 30.20 3e(V55) 10) Egon v.d. Broek 22.30 H.R.R.
11) Corrie Mechelse 32.50 4e (V55) 11) Frank den Herder 23.55 2e(M55)
12) Marianne Kuiper 35.37 5e (V55) 12) Arjan Vos 24.01 3e(M55)
13) Regina v.d. Wit 36.55 5e(V20) 13) Hein v.d. Kallen 24.14 4e(M55)
14) Miriam Markman 39.26 6e (V55) 14) Herman Wessendorp 24.24 5e(M55)
- - - 15) Frank v.d. Valk 25.05 4e(M35)
- - - 16) Remco Arendse 26.10 4e(M20)
- - - 17) Dick v.d. Boon 27.49 6e(M55)
- - - 18) Peter Groen 27.55 7e(M55)
- - - 19) Frans Kleyheeg 28.45 8e(M55)
- - - 20) Peter Scheers 30.00 Gast

28 jun 2018: 3Star Balm Strandloop in Noordwijk

RangNaamCategorieAfstandTijd
5. Michael Westerbeek Senioren t/m 39 jaar - Mannen 4 km 0:18:03.0
1. Charlotte van Veen Senioren t/m 39 jaar – Vrouwen 4 km 0:19:05.2
4. Herman Wessendorp Veteranen 60+ - Mannen 4 km 0:20:07.1
2. Rosa Den Outer Jeugd 9 t/m 12 jaar – Meisjes 4 km 0:20:12.0
4. Marieke Ferguson-Versleijen Senioren t/m 39 jaar – Vrouwen 4 km 0:21:11.0
3. Marijke Visscher Veteranen 50+ - 4 km Vrouwen 4 km 0:21:11.0
4. Marlous Jespers Veteranen 50+ - 4 km Vrouwen 4 km 0:21:42.4
14. Ed Zijl Veteranen 60+ - Mannen 4 km 0:26:19.0
6. Corrie Mechelse Veteranen 50+ - 4 km Vrouwen 4 km 0:26:31.5
3. Maarten Bloem Senioren t/m 39 jaar – Mannen 8 km 0:33:28.7
1. Jolijn Swager Senioren t/m 39 jaar -Vrouwen 8 km 0:34:26.2
4. Eeke Landman-Sinnema Veteranen 40+ - Vrouwen 8 km 0:37:38.6

24 jun 2018: Drieplassenloop Zoetermeer

PltsNaamCategorieBrutoNetto
5 Jasja van Ark V 5KM 23:35

24 jun 2018: De hardloopwinkel Bentwoudrun, Boskoop

PltsNaamCategorieBrutoNettoSnelheid
18 Maarten Bloem M5 5KM 19:18 15,54 km/u
3 Jolijn Swager V5 5KM 19:32 15,35 km/u
6 Eeke Landman V5 5KM 21:13 14,13 km/u
77 Ed Zijl M5 5KM 30:44 9,76 km/u

17 jun 2018: Overbetuweloop, Elst Gld

 

Eeke was snelste Dame Overall !

PltsNaamCategorieAfstandNettoSnelheid
1 Eeke Landman-Sinnema V35 10 KILOMETER 45:00 13,33 km/u

22 jun 2018: Grachtenloop in Haarlem

# in catnaamcategorieafstandtijdsnelheid
2 Jolijn Swager Vrouwen 5 km 00:19:25 03:53 min/km

21 jun 2018: 2e Star Balm Strandloop in Noordwijk

RangNaamCategorieAfstandTijd
4. Michael Westerbeek Senioren t/m 39 jaar - Mannen 4 km 0:18:00.0
1. Caecile Schalker Senioren t/m 39 jaar – Vrouwen 4 km 0:18:40.4
2. Charlotte van Veen Senioren t/m 39 jaar – Vrouwen 4 km 0:19:05.1
4. Rosa Den Outer Jeugd 9 t/m 12 jaar – Meisjes 4km 0:22:39.8
5. Maria van der Velden Senioren t/m 39 jaar – Vrouwen 4 km 0:20:15.7
6. Marieke Ferguson-Versleijen Senioren t/m 39 jaar – Vrouwen 4 km 0:21:14.2
3. Marijke Visscher Veteranen 50+ - 4 km Vrouwen 4 km 0:21:14.3
4. Marlous Jespers Veteranen 50+ - 4 km Vrouwen 4 km 0:21:42.6
6. Corrie Mechelse Veteranen 50+ - 4 km Vrouwen 4 km 0:26:41.9
16. Ed Zijl Veteranen 60+ - Mannen 4 km 0:26:17.4
4. Maarten Bloem Senioren t/m 39 jaar – Mannen 8 km 0:33:14.1
6. Mathieu Hilgersom Senioren t/m 39 jaar – Mannen 8 km 0:33:37.6
3. Eeke Landman-Sinnema Veteranen 40+ - Vrouwen 8 km 0:38:33.3

17 jun 2018: 27e Sparta Molenloop in Voorburg

Jolijn 1e dame en tevens een parcours record! 

# in catnaamcategorieafstandtijdsnelheid
1 Jolijn Swager Vrouwen 5 km 00:19:17 03:51 min/km
20 Col Grootjans Mannen 10 km 00:42:09 04:13 min/km

16 jun 2018: Midnight Sun Marathon Tromsø

# in catNamedistancecategoryTime
27 Ilona Stoop marathon K45-49 4:29:15

14 jun 2018: 1e Star Balm Strandloop in Noordwijk

Voorschoten '97 was er, het is inmiddels traditie, met een heel snelle groep. 

RangNaamCategorieAfstandTijd
5. Michael Westerbeek Senioren t/m 39 jaar - Mannen 4 km 0:16:37.4
1. Caecile Schalker Senioren t/m 39 jaar – Vrouwen 4 km 0:16:58.1
2. Charlotte van Veen Senioren t/m 39 jaar – Vrouwen 4 km 0:17:51.2
1. Rosa Den Outer Jeugd 9 t/m 12 jaar – Meisjes 4km 0:18:40.3
5. Maria van der Velden Senioren t/m 39 jaar – Vrouwen 4 km 0:18:47.3
3. Herman Wessendorp Veteranen 60+ - Mannen 4 km 0:19:43.8
3. Marijke Visscher Veteranen 50+ - 4 km Vrouwen 4 km 0:19:48.3
4. Marlous Jespers Veteranen 50+ - 4 km Vrouwen 4 km 0:20:17.7
5. Corrie Mechelse Veteranen 50+ - 4 km Vrouwen 4 km 0:25:01.1
13. Ed Zijl Veteranen 60+ - Mannen 4 km 0:25:23.5
6. Mathieu Hilgersom Senioren t/m 39 jaar – Mannen 8 km 0:34:29.3
1. Jolijn Swager Senioren t/m 39 jaar – Vrouwen 8 km 0:34:36.7
3. Eeke Landman-Sinnema Veteranen 40+ - Vrouwen 8 km 0:38:22.6

10 jun 2018 : Teylingenloop

 

PlaatsNaamCategorieAfstandTijd
7 Maria van der Velden vrouw 5KM 00:23:30
11 Jasja van Ark vrouw 5KM 00:24:53
3 Mathieu Hilgersom man 10KM 00:39:28
1 Jolijn Swager vrouw 10KM 00:40:52
3 Eeke Landman-Sinnema vrouw 10KM 00:46:23

30 mei 2018: Station tot Station Loop, Dalfsen

PltsNaamCategorieAfstandNettoSnelheid
68 Frank den Herder M55 10EM 1:29:53 10,74 km/u

3 jun 2018: Hugo Boss Letterenloop in Bloemendaal 

Zo finishen is wel heel speciaal: 

PositieNaamCategorieAfstandTijdSnelheid
1 Jolijn Swager Vrouwen 10 km 00:41:53 04:12

2 jun 2018: 3e clubcircuit bij Strandpaviljoen Sport 

Alle vrijwilligers bedankt!

 

Dames 5 km.  Heren 5km  
1e Caecile Schalker 23.17 1e (V20) 1e Mathieu Hilgersom 20.24 1e (M20)
2e Eeke Sinnema 23.36 1e (V35) 2e Dennis Rog 20.37 2e (M20)
3e Tanja Bulavskaya 23.44 Gast (H.R.R.) 3e Bert Boter 20.43 ) 1e (M35)
4e Maria v.d. Velden 25.28 2e (V20) 4e Maarten Bloem 21.32 2e (M35)
5e Marijke Rog 25.37 1e (V55) 5e Michael Westerbeek 22.21 3e (M20)
6e Ingeborg de Boorder 26.26 2e (V55) 6e Egon van den Broek 22.39 Gast (H.R.R.)
7e Esther v.d. Ende 26.29 Gast (Edstafette) 7e Fons Schrijver 22.57 3e (M35)
8e Marijke Visscher 26.41 3e (V55) 8e Joost v. Kempen 23.07 4e (M35)
9e Marieke Ferguson 27.19 3e (V20) 9e Frank den Herder 23.38 1e (M55)
10e Fee Man 28.04 2e (V35) 10e Frank van der Valk 25.15 5e (M35)
11e Amanda Wassenaar 29.47 4e (V20) 11e Hein v.d. Kallen 25.19 2e (M55)
12e Ellen Vroom 29.55 4e (V55) 12e Arjan Vos 26.02 3e (M55)
13e Laura Brink 30.12 5e (V55) 13e Herman Wessendorp 26.34 4e (M55)
14e Charlotte Bornhaupt 33.02 Gast (Edstafette) 14e Maurice v.d. Heuvel 28.11 6e (M35)
15e Ingrid van Lier 33.46 3e (V35) 15e Bruno v. Dunné 28.26 7e (M35)
16e Sonja Klap 36.04 6e (V55) 16e Dick v.d. Boon 29.04 5e (M55)
17e Marianne Kuiper 36.05 7e (V55) 17e Frans Kleyheeg 30.25 6e (M55)
Ilona Stoop D.N.F. - 18e Evert de Boer 30.37 7e (M55)
- - - 19e Harrie Lalieu 31.38 8e (M55)
- - - 20e Ed Zijl 33.02 9e (M55)

27 mei 2018: Leiden Marathon

Positie in catNaamCategorieAfstandTijdmin/km
1 Rosa den Outer Meisjes 2 km 00:08:51 04:26 
20 Bert Boter Male 10 km 00:39:20 03:56 
4 Eeke Landman-Sinnema V35 10 km 00:47:00 04:42 
260 Niek Molenaar Male 10 km 00:47:57 04:48
38 Dick van der Boon M60 10 km 00:56:07 05:37 
199 Edwin Bronsgeest M40 10 km 00:56:14 05:38 
213 Maurice van den Heuvel M40 10 km 00:56:56 05:42 
25 Laura Brink V55 10 km 01:01:24 06:09 
32 Marja Soonius V55 10 km 01:01:53 06:12 
203 Miriam van den Heuvel V45 10 km 01:15:24 07:33 
55 Dennis Rog MSen 21 km 01:36:24 04:35 
4 Ton Goossen M60 21 km 01:44:29 04:58 
71 Peter Ruesink M45 21 km 01:46:35 05:04 
69 Maria van der Velden VSen 21 km 01:53:07 05:22
59 Michel van der Plas M55 21 km 01:56:01 05:30 
166 Anton de Groot M40 21 km 01:57:05 05:33 
16 Marlous Jespers V55 21 km 02:10:26 06:11
339 Tekin Kutlubay M45 21 km 02:33:25 07:17 
12 Col Grootjans M50 42 km 03:30:53 05:00 
175 Walter Boon Msen 42 km 04:38:49 06:37

26 mei 2018: Leiden Marathon

Positie in catNaamCategorieAfstandTijdmin/km
7 Maarten Bloem Msen 5 km 00:17:53 03:35
8 Mathieu Hilgersom Msen 5 km 00:17:53 03:35
2 Jolijn Swager Vsen 5 km 00:18:51 03:47
1 Frank den Herder M60 5 km 00:22:09 04:26
37 Diego Hofman Msen 5 km 00:22:21 04:29
18 Frank vd Valk M40 5 km 00:25:02 05:01
11 Ed Zijl M60 5 km 00:30:25 06:05 
64 Linda Houthuizen V45 5 km 00:33:32 06:43
30 Elly Pracht V55 5 km 00:35:50 07:10
12 Toni Vermeulen Female 10 km wandelen 01:49:35 10:52

14 mei 2018: 2e HRR Clubwedstrijd Boetveld, Den Haag

Een droomtijd voor Maarten

#NaamTrainerCat.AfstandTijd
1 Maarten Bloem Ed Zijl(1) M35(1) 5 km 0:16:58

13 mei 2018: Rondehoeploop, Ouderkerk a/d Amstel

PltsNaamcategorieafstandNettoSnelheid
5 Col Grootjans M50 17 KILOMETER RO 1:12:38 14,04 km/u

10 mei 2018: 31e Trompper Optiek Golden Tenloop, Delft

PltsNaamcategorieafstandNettoSnelheid
94 Maurice van den Heuvel M-45 10 KILOMETER 54:45 10,95 km/u
70 Miriam van den Heuvel V-50 10 KILOMETER 1:02:36 9,58 km/u

29 apr 2018: eindstanden Zorg en Zekerheids circuit 

 

Als vereniging wonnen we zilver.

Jolijn werd tweede overall.

1e in hun categorie werden Jolijn, Maarten en Marijke.

2e in zijn categorie werd Dennis.

3e in hun categorie werden Eeke en Ingeborg.

 

pl catpl overallNaamAfstandCategorieDeelnamesPunten CatPunten overall
1 2 Jolijn Swager Kort Dames 20-34 8 1.000 1.600
1 4 Maarten Bloem Kort Heren 35-44 6 1.800 6.000
9 17 Mathieu Hilgersom Kort Heren 20-34 6 9.800 18.800
3 21 Eeke Landman-Sinnema Kort Dames 35-44 8 2.800 18.000
6 24 Jasja van Ark Kort Dames 45-54 6 5.000 23.200
3 30 Rosa den Outer Kort Meisjes t/m 15 6 2.600 27.800
5 45 Diego Hofman Kort Jongens 16 t/m 19 6 5.600 54.800
6 49 Cor Hofman Kort Heren 45-54 6 7.600 57.600
7 49 Ellen Vroon Kort Dames 55+ 6 5.200 52.200
8 55 Frank van der Valk Kort Heren 45-54 5 11.400 65.600
19 61 Walter Boon Kort Heren 20-34 6 26.000 72.400
10 65 Laura Brink Kort Dames 55+ 5 9.400 73.000
11 67 Marja Soonius Kort Dames 55+ 4 9.500 76.250
14 74 Miriam van den Heuvel Kort Dames 45-54 6 18.000 83.800
4 8 Caecile Schalker Midden Dames Senioren 5 5.200 10.000
10 19 Maria van der Velden Midden Dames Senioren 7 9.400 20.400
9 45 Marlous Jespers Midden Dames 55+ 6 6.800 49.400
10 48 Arnold Verkuylen Midden Heren 45-54 5 17.600 62.600
12 50 Peter Ruesink Midden Heren 45-54 7 18.800 64.600
21 124 Hein van der Kallen Midden Heren 55-64 6 27.400 152.800
10 168 Jaap Hoek Midden Heren 65+ 6 12.800 211.200
3 8 Ingeborg de Boorder-Bartelds Lang Dames 45-54 5 2.600 9.600
5 11 Robin Zoet Lang Heren 45-54 5 4.400 11.400
1 11 Marijke Rog Lang Dames 55+ 7 1.000 11.000
6 14 Ilona Stoop Lang Dames 45-54 6 6.600 18.000
2 24 Dennis Rog Lang Heren Senioren 6 6.800 28.600
7 41 Ton Goossen Lang Heren 55+ 5 5.800 49.400
30 78 Wilco Schepen Lang Heren 45-54 5 34.200 100.000
39 103 Maurice van den Heuvel Lang Heren 45-54 4 48.500 136.750

29 apr 2018: Omloop van Noordwijkerhout 

in een beetje druilerige regen haalden ook dit keer weer 10 kanjers een mooie klassering in het verenigingsklassement. 

De 10 km was overigens door een foutje iets langer dan de bedoeling was. 

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
2 Maarten Bloem Heren 35-44 Kort 0:17:37
9 Mathieu Hilgersom Heren 20-34 Kort 0:18:22
1 Jolijn Swager Dames 20-34 Kort 0:19:37
3 Eeke Landman-Sinnema Dames 35-44 Kort 0:22:35
11 Arnold Verkuylen Heren 45-54 Midden 0:46:50
12 Peter Ruesink Heren 45-54 Midden 0:46:51
5 Caecile Schalker Dames Senioren Midden 0:48:22
9 Maria van der Velden Dames Senioren Midden 0:50:34
7 Bert Boter Heren 35-44 Lang 1:25:35
1 Marijke Rog Dames 55+ Lang 1:48:34
3 Voorschoten '97 Vereniging - 7:44:57

En in elke categorie hadden we nog reserves over. 

Zelfs met een tijd van 18:23 haal je de verenigings top tien bij Voorschoten '97 niet eens...

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
10 Jimmy van Bemmel Heren 20-34 Kort 0:18:23
6 Diego Hofman Jongens 16 t/m 19 Kort 0:22:13
4 Cor Hofman Heren 45-54 Kort 0:22:23
5 Frank van der Valk Heren 45-54 Kort 0:22:54
5 Marijke Visscher Dames 55+ Kort 0:25:04
12 Marieke Ferguson Dames 20-34 Kort 0:25:47
9 Laura Brink Dames 55+ Kort 0:28:00
15 Miriam van den Heuvel Dames 45-54 Kort 0:30:29
31 Ed Zijl Heren 55+ Kort 0:31:05
22 Herman Wessendorp Heren 55-64 Midden 0:53:20
23 Hein van der Kallen Heren 55-64 Midden 0:54:16
21 Jasja van Ark Dames 45-54 Midden 0:57:34
12 Dennis Rog Heren Senioren Lang 1:31:06
38 Wilco Schepen Heren 45-54 Lang 1:44:02
44 Martijn van de Kamp Heren 35-44 Lang 1:52:18
10 Ilona Stoop Dames 45-54 Lang 1:54:42

21 april 2018: Marathon van Zeeuws Vlaanderen 

# in catNaamCategorieafstandtijdsnelheid
25 Frank den Herder m60 marathon 04:53:09 06:57 min/km

22 apr 2018: 11e Oranjeloop, Ter Aar  

PltsNaamCatafstandNettoSnelheid
6 Freek van Zoest MAN 5 KILOMETER 20:48 14,42 km/u
3 Eeke Landman-Sinnema VROUW 5 KILOMETER 23:12 12,93 km/u
5 Maria van der Velden VROUW 5 KILOMETER 24:03 12,47 km/u
25 Ed Zijl MAN 5 KILOMETER 32:23 9,26 km/u
6 Mathieu Hilgersom MAN 10 KILOMETER 38:50 15,45 km/u
18 Michael westerbeek MAN 10 KILOMETER 43:14 13,87 km/u


22 apr 2018: Madrid Marathon

# in CategoríaNombreCategoríaDistanciaTiempo Neto
225 MICHEL VAN DER PLAS H-M Km 42.195 4:16:52

15 apr 2018: Braassemloop(Roelofarendsveen) 

Omdat veel marathon lopers het een keertje wat rustiger aan deden,

hield het er om of we het verenigingsklassement zouden halen.

Maar dankzij Col en Marijke lukte het net wel, we werden zelfs weer derde

Voor het klassement telden mee:  

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
3 Maarten Bloem Heren 35-44 Kort 0:17:45
6 Mathieu Hilgersom Heren 20-34 Kort 0:18:21
1 Jolijn Swager Dames 20-34 Kort 0:19:42
4 Eeke Landman-Sinnema Dames 35-44 Kort 0:22:51
9 Dennis Rog Heren Senioren Midden 0:39:41
18 Arnold Verkuylen Heren 45-54 Midden 0:43:49
8 Maria van der Velden Dames Senioren Midden 0:50:14
14 Jasja van Ark Dames 45-54 Midden 0:52:30
8 Col Grootjans Heren 45-54 Lang 1:31:10
1 Marijke Rog Dames 55+ Lang 1:53:49
3 Voorschoten '97 Vereniging - 7:49:52

In de totaalstand staan we als vereniging tweede,

en als we de volgende keer ook het klassement halen,

wordt dat ook de eindstand !

 

Jolijn went al aan het podium ( nu weer overall tweede)

 

Maar ook andere lopers en loopsters haalden mooie klasseringen:

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
2 Diego Hofman Jongens 16 t/m 19 Kort 0:22:11
5 Cor Hofman Heren 45-54 Kort 0:22:16
7 Frank van der Valk Heren 45-54 Kort 0:23:00
3 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 0:23:16
8 Laura Brink Dames 55+ Kort 0:28:07
9 Marja Soonius Dames 55+ Kort 0:29:02
28 Ed Zijl Heren 55+ Kort 0:31:57
22 Anton de Groot Heren 35-44 Midden 0:46:46
28 Wilco Schepen Heren 45-54 Midden 0:46:52
23 Walter Boon Heren Senioren Midden 0:47:15
25 Ralph Kijk in de Vegte Heren Senioren Midden 0:47:56
27 Hein van der Kallen Heren 55-64 Midden 0:51:11
55 Richard van der Peet Heren 45-54 Midden 0:52:14
9 Brenda Smit Dames 35-44 Midden 0:52:36
9 Marlous Jespers Dames 55+ Midden 0:53:41

8 apr 2018: Rotterdam Marathon

Pl in catNaamcategorieafstandtijdtempo
5839 Miriam van den Heuvel V ¼ marathon 01:08:05 06:27 min/km
175 Bert Boter M40 marathon 03:12:23 04:34 min/km
174 Robin Zoet M45 marathon 03:21:42 04:47 min/km
33 Ton Goossen M60 marathon 03:40:44 05:14 min/km
1141 Dennis Rog MSR marathon 03:50:32 05:28 min/km
627 Peter Ruesink M45 marathon 03:54:45 05:34 min/km
1023 Fons Schrijver M45 marathon 04:17:26 06:06 min/km
221 Peter Doeksen M60 marathon 04:57:01 07:02 min/km
1623 Maurice van den Heuvel M45 marathon 05:06:09 07:15 min/km

Marijke Rog finishte met Dennis, maar liep net niet de hele afstand.

7 apr 2018: 2e clubcircuit strandpavilioen Sport Wassenaar

Met stralend lenteweer. 

Alle vrijwilligers bedankt.

 

6 km. dames:  6 km. heren:  
1e Jolijn Swager 24.31 1e (V20) 1e Mathieu Hilgersom 22.50 1e (M20)
2e Eeke Sinnema 28.31 1e (V35) 2e Maarten Bloem 23.07 1e(M35)
3e Maria v.d. Velden 28.50 2e (V20) 3e Egon v.d. Broek 25.02 Gast ( H.R.R. )
4e Esther v.d. Ende 29.50 Gast (edstafette) 4e Michael Westerbeek 26.22 2e (M20)
5e Fee Man 32.45 2e (V35) 5e Ge de Munck 27.33 Gast (edstafette)
6e Laura Brink 34.20 1e (V55) 6e Frank den Herder 28.16 1e (M55)
7e Marja Soonius 35.02 2e (V55) 7e Frank v.d. Valk 29.10 2e (M35)
8e Ingrid de Lier 35.14 3e (V35) 8e Herman Wessendorp 29.40 2e(M55)
9e Jacqueline Hoek 36.22 4e (V35) 9e Arjan Vos 31.06 3e(M55)
10e Corrie Mechelse 38.24 3e (V55) 10e Jean Claessens 31.15 Gast (H.R.R.)
11e Charlotte Bornhaupt 38.24 Gast (edstafette) 11e Dick v.d. Boon 31.24 4e (M55)
12e Marianne Kuiper 40.09 4e (V55) 12e Evert de Boer 34.27 5e (M55)
13e Sija Lanser 44.38 5e (V55) 13e Peter Scheers 36.02 Gast
- - - 14e Harrie Lalieu 36.55 6e (M55)
- - - 15e Tekin Kutlubay 37.40 3e (M35)
- - - 16e Mark Schwarze 40.31 4e (M35)

4 apr 2018: Time trial bij HRR Den Haag

# in catNaamCat.AfstandTijd
1 Eeke Landman-Sinnema V40 5 km 0:22:22

2 apr 2018: De Halve van de Haar, Haarzuilens

PltsNaamCategorieAfstandNettoSnelheid
34 Joost van Kempen M35 HALVE MARATHON 1:38:30 12,85 km/u

2 apr 2018 : 54e Drie molenloop, Aarlanderveen

PltsNaamAfstandNettoSnelheid
58 Siem Nugteren 15.5 KILOMETER 1:29:18 10,41 km/u

25 mrt 2018: De Hardloopwinkel HRR 1vd4loop, Wassenaar

PltsNaamCategorieafstandTijdSnelheid
2 Freek van Zoest MREC, PRESTATIELOOP 5 km 19:00 15,78 km/u
6 Mathieu Hilgersom MSE, WEDSTRIJD 10 km 39:28 15,20 km/u

24 mrt 2018: Ronde van Bruinisse

PltsNaamCategorieAfstandTijdSnelheid
3 Rosa den Outer V5, TRIMLOOP 5 KM 24:46 12,11 km/u

25 mrt 2018: Zandvoort Circuitrun

pl in cat  naam  categorie  afstand  tijd 
 1113 Maurice van den Heuvel  MRecr  12 km  01:05:53
 1095 Miriam van den Heuvel  VRecr  12 km  01:16:46

18 mrt 2018: Kampioenschap van Voorschoten

Kampioenen van Voorschoten werden

  Dames Heren
5 km Jolijn Swager 0:19:21 Sander van Elk 0:16:59
10 km Erna Molleman 0:43:21 Gerwin Hordijk 0:35:41
10 EM Marleen van den Oetelaar 1:13:23 Bert Boter 1:02:58

18 mrt 2018: De VoorschotenLoop 

Ook dit keer haalden onze toppers een 2e plaats in het verenigingsklassement 

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
1 Maarten Bloem Heren 35-44 Kort 0:17:17
6 Jimmy van Bemmel Heren 20-34 Kort 0:17:21
2 Jolijn Swager Dames 20-34 Kort 0:19:21
2 Eeke Landman-Sinnema Dames 35-44 Kort 0:21:53
4 Caecile Schalker Dames Senioren Midden 0:43:33
12 Peter Ruesink Heren 45-54 Midden 0:44:26
17 Arnold Verkuylen Heren 45-54 Midden 0:46:07
8 Maria van der Velden Dames Senioren Midden 0:48:10
4 Bert Boter Heren 35-44 Lang 1:02:58
3 Ingeborg de Boorder-Bartelds Dames 45-54 Lang 1:20:10
2 Voorschoten '97 vereniging - 6:41:16

Ook in de stand van van de verenigingen staan we nu 2!

( Op eerbiedige afstand achter Leiden Atletiek dat alle 6 lopen won)  

 

Maar ook bij de "rest" nog heel veel top tien plaatsen!

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
12 Mathieu Hilgersom Heren 20-34 Kort 0:17:59
8 Diego Hofman Jongens 16 t/m 19 Kort 0:21:28
28 Walter Boon Heren 20-34 Kort 0:22:29
5 Jasja van Ark Dames 45-54 Kort 0:22:54
2 Rosa den Outer Meisjes t/m 15 Kort 0:23:18
7 Cor Hofman Heren 45-54 Kort 0:23:21
8 Frank van der Valk Heren 45-54 Kort 0:23:29
7 Mariken Segers Dames 45-54 Kort 0:23:40
9 Fee Man Dames 45-54 Kort 0:24:36
8 Jan-Pieter van Trierum Heren 55+ Kort 0:24:40
11 Ruud Bol Heren 45-54 Kort 0:24:47
7 Mirjan van Ormondt Dames 35-44 Kort 0:24:51
13 Rachel van Hellemondt Dames 45-54 Kort 0:26:25
6 Ellen Vroon Dames 55+ Kort 0:27:53
7 Laura Brink Dames 55+ Kort 0:28:09
8 Marja Soonius Dames 55+ Kort 0:28:10
20 Miriam van den Heuvel Dames 45-54 Kort 0:28:41
36 Jeroen Schouten Heren 20-34 Kort 0:28:44
22 Harrie Lalieu Heren 55+ Kort 0:29:10
18 Jaap Lootsma Heren 45-54 Kort 0:29:19
24 Pieter Groen Heren 55+ Kort 0:29:38
22 Marian van Wissen Dames 45-54 Kort 0:30:14
28 Ab Stikkelorum Heren 55+ Kort 0:30:16
19 Dirk Broekhuizen Heren 45-54 Kort 0:30:46
35 Petra Veerman Dames 35-44 Kort 0:33:30
19 Ines Colijn Dames 55+ Kort 0:33:54
20 Marjolein Laurens Dames 55+ Kort 0:34:23
38 Yvonne Koevoet Dames 45-54 Kort 0:35:26
21 Sija Lanser Dames 55+ Kort 0:35:36
22 Anneke Dekker Dames 55+ Kort 0:36:12
26 Anton de Groot Heren 35-44 Midden 0:48:48
38 Martin Brussee Heren 45-54 Midden 0:51:34
5 Marlous Jespers Dames 55+ Midden 0:53:09
7 Dick van der Boon Heren 65+ Midden 0:53:57
14 Yvonne Devilee Dames Senioren Midden 0:54:58
12 Jaap Hoek Heren 65+ Midden 0:55:36
25 Charlotte Molenaar Dames 45-54 Midden 0:58:36
14 Joan van Straalen-Ribbe Dames 55+ Midden 0:58:43
3 Ton Goossen Heren 55+ Lang 1:09:22
28 Maurice van den Heuvel Heren 45-54 Lang 1:25:56
7 Ilona Stoop Dames 45-54 Lang 1:27:51
15 Ralph Kijk in de Vegte Heren Senioren Lang 1:30:08
33 Tekin Kutlubay Heren 45-54 Lang 1:40:41

11 mrt 2018: Marató Barcelona

POSITION IN CATNAMECAT.DISTANCEREAL T.
1799 WILLEM SCHEPEN VetBM Marathon 4:06:01

11 mrt 2018: City-Pier-City Loop, Den Haag 

POS IN CATNAMEBIBAFSTANDCATEGORYCHIP TIME
420 Maurice van den Heuvel 25332 5 km M 00:26:30
2463 Fee Man 25137  5 km ? V 00:50:33
327 Jasja van Ark 44180 10 km V 00:50:33
1942 Maurice van den Heuvel 15510 10 km M 00:53:51
2868 Josée Nan 18083 10 km V 01:07:33 
27 Bert Boter 5962 ½ marathon M40 01:22:32
20 Robin Zoet 503 ½ marathon M45 01:22:58
259 Dennis Rog 42378 ½ marathon Msen 01:29:15
316 Fons Schrijver 3069 ½ marathon M45 01:47:01
11 Frank den Herder 10686 ½ marathon M65 01:47:55
11 Marijke Rog 42379 ½ marathon V55 01:48:39
21 Norma van der Horst 3068 ½ marathon V50 01:47:09
513 Anton de Groot 652 ½ marathon M35 01:50:00
136 Ilona Stoop 3658 ½ marathon V45 02:01:25
769 Maurice van den Heuvel 2655 ½ marathon M45 02:03:35
202 Brenda Smit 4056 ½ marathon V40 02:04:11
603 Frank Snieder 9743 ½ marathon M50 02:05:18
174 Peter Doeksen 4541 ½ marathon M60 02:09:38
193 Fred Schmitz 4914 ½ marathon M60 02:12:53

10 mrt 2018: NK Cross / Phanos Boscross, Amstelveen

Het echte NK cross senioren was een dag later..

PltsNaamcategorieAfstandTijd
1 Jimmy Van Bemmel MSEN (recreatie) 6000 m 28:16

4 mrt 2018: 20 van Alphen, Alphen aan den Rijn

1 dame bij de businessloop 5 km was nog sneller dan Jolijn. 

Plts in catNaamCategorieAfstandNettoSnelheid
8 Mathieu Hilgersom MAN 5 KILOMETER 18:37 16,11 km/u
1 Jolijn Swager VROUW 5 KILOMETER 19:47 15,16 km/u
6 Eeke Landman-Sinnema VROUW 5 KILOMETER 23:02 13,02 km/u
65 Mark Schwarze MAN 5 km businessloop 31:24 9,55 km/u
12 Freek van Zoest Man 10 km businessloop 39:34 15,16 km/u
316 Maurice van den Heuvel Man 20 km prestatieloop 1:49:33 10,95 km/u
16 Peter Doeksen M60 20 KM WEDSTRIJD 2:02:46 9,77 km/u

25 feb 2018: Two Rivers Marathon te Zaltbommel

Plts in catNaamCategorieAfstandNetto
100 Michel van der Plas  MAN Marathon 3.58.50
25 Ingeborg de Boorder  VROUW Marathon 3.58.50

18 feb 2018: 157eZegerplasloop, Alphen aan den Rijn

PltsNaamCategorieAfstandNettoSnelheid
9 Col Grootjans M10KM 10 KILOMETER 41:59 14,26 km/u

17 feb 2018: 1e clubcircuit 2018 in het Panbos te Katwijk

Regels clubcircuit 2018: 

Er is 1 afstand die gelopen wordt door de lopers

7 loopjes door het hele jaar heen

Om in aanmerking te komen voor de prijzen moet je bij 5 van de 7 loopjes in de uitslag zijn gekomen.

 

Categorie:

  •  mannen tot 35 jaar
  •  vrouwen tot 35 jaar

 nieuw:

  • mannen 35 tot 55 jaar
  • vrouwen 35 tot 55 jaar
  • mannen 55 +
  • vrouwen 55 + 

Alle vrijwilligers bedankt!

Start

en podiums na afloop

 

Dames:Heren:
1e Jolijn Swager 21.55 1e (V20) 1e Bert Boter 20.10 1e (M35)
2e Caecile Schalker 22.58 2e (V20) 2e Dennis Rog 20.25 1e (M20)
3e Tanja Bulavskaya (H.R.R.) 23.24 - 3e Mathieu Hilgersom 20.35 2e (M20)
4e Maria v.d. Velden 25.15 3e (V20) 4e Freek v. Zoest 21.10 2e (M35)
5e Eeke Sinnema 25.31 1e (V35) 5e Michael Westerbeek 22.12 3e (M20)
6e Marijke Rog 26.17 1e (V55) 6e Jimmy v. Bemmel 22.59 4e (M20 )
7e Esther v.d. Ende (Edstafette) 26.45 - 7e Ge de Munck (Edstafette) 23.33 -
8e Marijke Visscher 27.13 2e (V55) 8e Joost v. Kempen 23.41 3e (M35)
9e Fee Man 29.40 2e (V35) 9e Frank den Herder 24.58 1e (M55)
10e Ellen Vroon 29.58 3e (V55) 10e Hein v.d. Kallen 26.01 2e (M55)
11e Laura Brink 31.08 4e (V55) 11e Waldo de Boer 26.30 4e (M35)
12e Paulien Sweers 32.56 5e (V55) 12e Rob Rog 27.49 3e (M55)
13e Corrie Mechelse 35.17 6e (V55) 13e Jean Claessens (H.R.R.) 28.00  
14e Marianne Kuiper 36.36 7e (V55) 14e Herman Wessendorp 28.47 4e (M55)
15e Sija Lanser 41.39 8e (V55) 15e Peter Scheers ( gast ) 30.31 -
15e Mirjam Markman 41.39 8e (V55) 16e Evert de Boer 32.23 5e (M55)
- - - 17e Ab Stikkelorum 33.56 6e (M55)
- - - 18e Peter Krol 35.20 7e (M55)
- - - Wouter Dollekamp D.N.F. -

17 feb 2018: Aarcross, Alphen aan den Rijn

Twee wedstrijdjes op éęn dag (zelfs voor Freek wat veel van het goede.... ),

maar het resultaat mag er zijn!
Een 2e plek (M35) bij het clubcircuit én

een 2e plek bij eindstand in de ZHM crosscompetitie (M40) na het lopen van de Aarcross.

 

PltsNaamCategorieAfstandTijdSnelheidTempo
15 Stan Berger JPA2 1400M 7:39 10,98 km/u 5:27 min/km
13 Freek van Zoest MSEN+M40+ 9800M 46:05 12,75 km/u 4:42 min/km

11 feb 2017: De Hardloopwinkel Roadrunnersloop (Leiden)

Opnieuw een wedstrijd met veel wind, vooral door de polder naar Zoeterwoude.

Opnieuw een podiumplaats overall voor Jolijn ( 3e dit keer). 

We haalden ook nu het club-klassement en werden zelfs tweede!

en wel met de volgende 10 kanjers. 

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
2 Maarten Bloem Heren 35-44 Kort 0:18:23
8 Mathieu Hilgersom Heren 20-34 Kort 0:19:24
1 Jolijn Swager Dames 20-34 Kort 0:20:14
4 Eeke Landman-Sinnema Dames 35-44 Kort 0:23:14
4 Caecile Schalker Dames Senioren Midden 0:45:14
21 Fons Schrijver Heren 45-54 Midden 0:45:39
23 Peter Ruesink Heren 45-54 Midden 0:46:08
6 Norma van der Horst Dames 45-54 Midden 0:48:29
4 Robin Zoet Heren 45-54 Lang 1:00:17
4 Ingeborg de Boorder-Bartelds Dames 45-54 Lang 1:15:30
2 Voorschoten '97 Vereniging - 6:42:32

Maar bij onze buurvereniging deden er natuurlijk veel meer mee.

# Cat.NaamCategorieAfstandTijd
11 Jimmy van Bemmel Heren 20-34 Kort 0:19:40
16 Michael Westerbeek Heren 20-34 Kort 0:20:28
22 Walter Boon Heren 20-34 Kort 0:24:01
5 Jasja van Ark Dames 45-54 Kort 0:24:04
12 Frank van der Valk Heren 45-54 Kort 0:24:14
5 Ellen Vroon Dames 55+ Kort 0:27:04
18 Miriam van den Heuvel Dames 45-54 Kort 0:30:47
10 Maria van der Velden Dames Senioren Midden 0:49:14
26 Hein van der Kallen Heren 55-64 Midden 0:51:15
55 Henry Nieuwenhuijsen Heren 45-54 Midden 0:54:25
59 Siem Nugteren Heren 45-54 Midden 0:55:19
37 Paul Segaar Heren 55-64 Midden 0:55:43
18 Jaap Hoek Heren 65+ Midden 0:58:08
4 Dennis Rog Heren Senioren Lang 1:02:40
9 Freek van Zoest Heren 35-44 Lang 1:04:07
2 Ton Goossen Heren 55+ Lang 1:07:32
26 Wilco Schepen Heren 45-54 Lang 1:12:56
15 Michel van der Plas Heren 55+ Lang 1:15:27
1 Marijke Rog Dames 55+ Lang 1:15:47
42 Maurice van den Heuvel Heren 45-54 Lang 1:20:56
46 Richard van der Peet Heren 45-54 Lang 1:23:45
7 Ilona Stoop Dames 45-54 Lang 1:24:06
6 Brenda Smit Dames 35-44 Lang 1:25:08
50 Tekin Kutlubay Heren 45-54 Lang 1:29:30

7 feb 2017: Prijsuitreiking clubcircuit 2017

DamesHeren
Kampioen clubcircuit 2016Kampioen clubcircuit 2016
Jolijn Swager Maarten Bloem
SeniorenSenioren
1e Jolijn Swager 1e Dennis Rog
- 2e Mathieu Hilgersom
- 3e Michael Westerbeek
- 4e Wouter Dollekamp
Veteranen 35-49Veteranen 35-49
1e Jasja v. Ark 1e Maarten Bloem
2e Fee Man 2e Bert Boter
- 3e Freek v. Zoest
  4e Fons Schrijver 
- 5e Maurice v.d. Heuvel
- 6e Edwin Bronsgeest
Veteranen 50+Veteranen 50+
1e Marijke Rog 1e Ton Goossen
- 2e Arjan Vos
- 3e Frank den Herder
- 4e Hein v.d. Kallen
- 5e Siem Nugteren

4 feb 2018: Midwinter Marathon Apeldoorn

Pl in catNaamCatOnderdeelNetto tijd
16 Marijke Rog V55 Asselronde (25 km) 2:23:31


28 jan 2018: Beeckestijn Cross Velzen-Zuid

Mooie cross van 9,3 km op het landgoed Beeckestijn in Velsen-zuid.    

POSNAMEDISTANCECHIP TIME
44 Col Grootjans 9,3 km 00:41:46
74 Niek Molenaar 9,3 km 00:44:27

 

© 2019-2020 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.