Zat 28 sep: Halve van Katwijk

 

Zon 29 sep: Berlin Marathon

 

Hoofdmenu

 

Uitslagen Baanatletiek

** = clubrecord

Clubrecords bijgewerkt t/m 1 maart 2019

 

14 sep 2019: ZHM Pupillen bij AAV '36- Alphen aan den Rijn

#NaamCategorieOnderdeelResultaat
28 Steven van der Torre Jongens Pupil A1 60 meter 11,26
33 Steven van der Torre Jongens Pupil A1 Meters maken 1225,00
25 Steven van der Torre Jongens Pupil A1 Slingeren 14,50
31 Steven van der Torre Jongens Pupil A1 Vortexwerpen 20,50
17 Steven van der Torre Jongens Pupil A1 Verspringen 3,00
24 Bas Leeuwen Jongens Pupil B 40 meter 7,76
28 Roemer van der Wilt Jongens Pupil B 40 meter 7,91
1 Roemer van der Wilt Jongens Pupil B Meters maken 1050,00
4 Bas Leeuwen Jongens Pupil B Meters maken 1000,00
27 Roemer van der Wilt Jongens Pupil B Slingeren 10,00
31 Bas Leeuwen Jongens Pupil B Slingeren 9,50
16 Roemer van der Wilt Jongens Pupil B Vortexwerpen 19,50
18 Bas Leeuwen Jongens Pupil B Vortexwerpen 19,00
3 Bas Leeuwen Jongens Pupil B Hoogspringen 0,95
24 Roemer van der Wilt Jongens Pupil B Hoogspringen 0,75
6 Pascal Hendriksen Jongens Pupil C Meters maken 950,00
8 Pascal Hendriksen Jongens Pupil C 40 meter horden 8,26
11 Pascal Hendriksen Jongens Pupil C Balwerpen 5,30
1 Pascal Hendriksen Jongens Pupil C Vortexwerpen 27,00
13 Pascal Hendriksen Jongens Pupil C Hoogspringen 0,90
13 Pascal Hendriksen Jongens Pupil C Verspringen 2,90
6 Jasmine van Alderwegen Meisjes Pupil Mini Meters maken 850,00
10 Jasmine van Alderwegen Meisjes Pupil Mini 40 meter horden 9,83
10 Jasmine van Alderwegen Meisjes Pupil Mini Balwerpen 3,40
9 Jasmine van Alderwegen Meisjes Pupil Mini Vortexwerpen 10,00
13 Jasmine van Alderwegen Meisjes Pupil Mini Hoogspringen 0,70
17 Jasmine van Alderwegen Meisjes Pupil Mini Verspringen 2,15

30 aug 2019: Nazomerwedstrijd Voorburg

#NaamCategorie40m60m600mPunten totaal
3 Dannya Hamidi Meisjes Pupil A1 7,31 10,63 2:38,76 1072
#NaamCategorieOnderdeelResultaat
2 (masters mannen) Hein van der Kallen Masters Mannen 65+ 800 m 3:05,28

9 aug 2019: Runnersworld Utrecht Track Meetings


Gert in tenue van Leiden Atletiek

#NaamCategorieOnderdeelResultaatwind
1 Gert Velthuizen Masters Mannen 60+ 200 meter horden 39,02 +0.7 m/s
1 Gert Velthuizen Masters Mannen 60+ Hink-stap-springen 8,06 +1.0 m/s

20 juli 2019: 2e Slinger/gewichtwerp wedstrijd bij AV Gouda, te Gouda

#NaamCategorieOnderdeelResultaat
12 Gert Velthuizen Masters Mannen 60+ Gewichtwerpen 9,47
8 Gert Velthuizen Masters Mannen 60+ Kogelslingeren 26,03

29 jun 2019: Clubkampioenschappen voor baan- en wegatleten van Voorschoten '97

Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

#Naam40mBalVortexVerPunten totaal
1 Jasmine van Alderwegen 9,1 3,63 9,91 2,19 131
2 Francesca Marzolo 10,5 2,85 6,54 2,04 70

Jongens Pupil Mini - Meerkamp

#Naam40mBalVortexVerPunten totaal
1 Tim Van Heijningen 8,5 3,85 6,97 2,97 155
2 Bas Hilgersom 8,6 4,30 11,59 2,11 141
3 Tygo van der Wees 10,0 2,83 6,18 2,12 69
4 Tycho van Dorp 8,8 3,28 DNS DNS 37

Jongens Pupil C - Meerkamp

#Naam40mBalVortexVerPunten totaal
1 Pascal Hendriksen 7,6 5,60 25,92 3,02 1154

Meisjes Pupil B - Meerkamp

#Naam40mKogelVortexVerPunten totaal
1 Loes Hilgersom 7,5 5,90 15,51 3,03 226
2 Emma Boonstra 7,8 4,78 6,66 2,51 145
3 Julieta Marzolo 8,5 4,10 7,67 2,11 112

Jongens Pupil B - Meerkamp

#Naam40mKogelVortexVerPunten totaal
1 Bas van Leeuwen 7,5 5,17 16,88 3,31 213
2 Roemer van der Wilt 8,2 5,51 14,70 2,78 173

Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

#Naam60mKogelVortexVerPunten totaal
1 Lisa Schuurman 11,4 4,37 13,98 2,90 149
2 Sascha Verheij 12,0 4,14 12,37 2,77 125
3 Elin Landman 11,3 3,77 11,09 2,59 122

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

#Naam60mKogelVortexVerPunten totaal
1 Faas Glasbergen 9,8 5,65 25,30 3,51 231
2 Tycho Willemse 9,9 5,27 21,82 3,57 213
3 Leon Van Heijningen 10,8 5,20 19,69 3,19 176
4 Steven van der Torre 11,5 4,73 14,26 3,00 135
5 Marnix Flipse 10,9 4,18 11,49 2,83 125

Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

#Naam60mKogelVortexVerPunten totaal
1 Fien Sannen 10,3 5,35 20,62 3,04 215
2 Laura Marchand 10,7 5,49 15,01 3,03 185
3 Hanna va Osch 11,6 5,88 15,43 2,95 170
4 Lisa Rolfes 11,1 4,17 13,14 3,20 159
5 Louisa Vink 11,7 4,13 15,60 2,15 123

Jongens Pupil A2 - Meerkamp

#Naam60mKogelVortexVerPunten totaal
1 Orlando Van Leeuwen 10,0 6,59 18,75 3,26 1554
2 Matti Dijkhuijs Vroeger Oude Breuyl 10,6 5,64 17,39 3,60 1459
3 Sasha de Dood 11,3 7,00 25,21 2,71 1386

Meisjes Junior D - Meerkamp

#Naam60mKogelSpeerVerPunten totaal
1 Chiara Kolfin 9,2 6,43 13,03 3,77 1350
2 Wietske van 't Veer 9,1 6,71 11,67 3,66 1330
3 Femke van Zeijl 9,5 6,26 12,06 3,48 1209
4 Rosa den Outer 9,4 6,40 12,73 3,20 1193
5 Veronique Verweij 10,1 6,05 12,69 3,51 1125
6 Iris van der Ploeg 10,5 6,38 12,37 2,07 794
7 Nina Vreuls 12,5 4,14 6,38 2,22 290

Jongens Junior D - Meerkamp

#Naam80mKogelSpeerVerPunten totaal
1 Stan Berger 12,1 6,38 20,41 3,84 1469
2 Levente Eekhof 12,5 6,17 20,15 3,69 1370
3 Jurre Glasbergen 12,8 5,10 12,45 3,30 1024
4 Olivier Ferrier 12,8 5,40 11,07 3,12 974
5 Hidde De Jong 13,5 4,97 9,82 3,16 842

Meisjes Junior C - Meerkamp

#Naam80mKogelSpeerVerPunten totaal
1 Lotte De Ruiter 12,9 6,45 15,22 3,58 1217
2 Jette Sannen 12,6 7,19 13,66 3,13 1171

Meisjes Junior B - Meerkamp

#Naam100mKogelSpeerVerPunten totaal
1 Aïsha Snieder 13,8 9,68 26,49 3,81 1974

Jongens Junior B - Meerkamp

#Naam100mKogelSpeerVerPunten totaal
1 Peter Schrijver 13,0 9,52 37,82 4,90 1580
2 Tim Overduin 13,2 8,86 42,77 4,00 1336

Jongens Junior A - Meerkamp

#Naam100mKogelSpeerVerPunten totaal
1 Wouter Dollekamp 14,3 5,73 17,79 3,88 425

Senioren Vrouwen - Meerkamp

#Naam100mKogelSpeerVerPunten totaal
1 Lisa Brink 14,9 9,40 25,35 3,61 1717
2 Sterre Mulder 15,2 6,65 13,96 4,00 1321

Senioren Mannen - Meerkamp

#Naam100mKogelSpeerVerPunten totaal
1 Dennis Huijssteden de Wit 12,5 8,54 36,45 4,63 1502
2 Dennis Rog 12,6 9,73 35,10 4,27 1460

Masters vrouwen - Meerkamp

#Naam100mKogelSpeerVerPunten totaal
1 Martine Hendriksen 16,3 6,90 14,22 2,85 861

Masters mannen - Meerkamp

#Naam100mKogelSpeerVerPunten totaal
1 Maarten Bloem 14,3 7,06 25,70 4,05 756
2 Waldo de Boer 15,1 8,15 29,25 3,09 679
3 Bert Boter 16,2 5,00 13,49 3,39 32

28 juni 2019 : Kogel-Discus wedstrijd 3 bij AV Rijnsoever in Katwijk

Masters Mannen - Meerkamp

#NaamDiscusKogelPunten totaal
3 Gert Velthuizen 21,66 7,22 509

22 jun 2019: 3e comp. wedstrijd Junioren C/D Leiden Atletiek Leiden

Jongens Junior C

#NaamOnderdeelResultaatwindTeam punten
10 Luuk van der Kraan 100 meter 13,11 +0.6 m/s 652
15 Luuk van der Kraan 800 meter 2:31,26 - 547
18 Stijn Sannen 300 meter horden (76cm) 57,20 - 365
9 Stijn Sannen Hoogspringen 1,35 - 499
13 Luuk van der Kraan Verspringen 3,95 - 408
14 Stijn Sannen Verspringen 3,83 - 0
10 Voorschoten '97 Totaal - - 2471

Jongens Junior D

#NaamOnderdeelResultaatwindTeam punten
18 Olivier Ferrier 80 meter 12,49 -0.9 m/s 402
15 Olivier Ferrier 1000 meter 3:41,17 - 413
18 Levente Eekhof 80 meter horden (76cm) 16,85 -0.5 m/s 269
6 Voorschoten '97 4 x 80m 47,62 - 455
8 Stan Berger Speerwerpen 400 gram 24,25 --- 401
12 Levente Eekhof Discuswerpen 1 kilogram 14,54 --- 197
18 Hidde de Jong Kogelstoten 3 kilogram 4,78 --- 226
15 Stan Berger Hoogspringen 1,10 --- 316
14 Hidde de Jong Verspringen 3,15 --- 248
10 Voorschoten '97 Totaal - - 2927

Meisjes Junior C

#NaamTeamResultaatwindTeam punten
18 Jette Sannen 800 meter 3:06,19 --- 278
11 Maud Dernee Speerwerpen 500 gram 19,88 --- 322
19 Jette Sannen Speerwerpen 500 gram 12,59 --- 0
14 Jette Sannen Kogelstoten 3 kilogram 6,84 --- 356
11 Voorschoten '97 Totaal - - 956

Meisjes Junior D

#NaamOnderdeelResultaatwindTeam punten
4 Wietske van 't Veer 60 meter 9,12 +1.3 m/s 526
7 Chiara Kolfin 60 meter 9,30 +1.3 m/s 494
4 Rosa den Outer 1000 meter 3:28,84 --- 487
24 Veronique Verweij 60 meter horden (76cm) 16,37 -0.4 m/s 62
6 Voorschoten '97  4 x 60m 36,24 - 504
12 Rosa den Outer Discuswerpen 0,75 kilogram 12,52 - 151
14 Wietske van 't Veer Kogelstoten 2 kilogram 6,61 --- 343
18 Veronique Verweij Kogelstoten 2 kilogram 6,11 --- 0
10 Chiara Kolfin Verspringen 3,54 --- 326
17 Fiene Jonker Verspringen 2,99 --- 0
9 Voorschoten '97 Totaal - - 2893

16 jun 2019: 3e comp. wedstrijd Senioren 3e divisie AV `47 Boskoop

Senioren Mannen

#NaamOnderdeelResultaatwindTeam punten
19 Kris Vergouwen 100 meter 13,39 +0.1 m/s 325
15 Tim Overduin Kogelstoten 7,26 kilogram 7,02 - 223
9 Tim Overduin Kogelslingeren 7,26 kilogram 15,96 - 196
19 Kris Vergouwen Verspringen 4,89 +0.2 m/s 344
13 Voorschoten '97 Totaal - - 1088

Senioren Vrouwen

#NaamOnderdeelResultaatWindTeam punten
13 Aïsha Snieder 100 meter 13,88 +0.9 m/s 527
23 Lisa Brink 100 meter 14,85 +1.0 m/s 0
21 Sterre Mulder 200 meter 31,64 -0.3 m/s 387
8 Aïsha Snieder 100 meter horden (84cm) 18,24 +1.1 m/s 457
2 Lisa Brink Kogelstoten 4 kilogram 9,98 - 588
26 Sterre Mulder Kogelstoten 4 kilogram 6,80 - 0
14 Lisa Brink Kogelslingeren 4 kilogram 19,46 --- 393
10 Aïsha Snieder Hoogspringen 1,35 - 550
15 Sterre Mulder Verspringen 4,14 +0.1 m/s 460
13 Voorschoten '97 Totaal - - 3362

15 juni 2019: ZHM Pupillen bij ARV Ilion- Zoetermeer

Meisjes Pupil Mini

#NaamVerenigingResultaat
11 Jasmine van Alderwegen 40 meter 9,33
4 Jasmine van Alderwegen Meters maken 825,00
9 Jasmine van Alderwegen Slingeren 6,50
4 Jasmine van Alderwegen Vortexwerpen 9,50
8 Jasmine van Alderwegen Hoogspringen 0,65

Jongens Pupil C

#NaamVerenigingResultaat
6 Pascal Hendriksen 40 meter 7,64
2 Pascal Hendriksen Meters maken 975,00
9 Pascal Hendriksen Slingeren 11,00
1 Pascal Hendriksen Vortexwerpen 24,50
12 Pascal Hendriksen Hoogspringen 0,80

Jongens Pupil B

#NaamVerenigingResultaat
2 Roemer van der Wilt Meters maken 1025,00
5 Bas Leeuwen Meters maken 1000,00
20 Bas Leeuwen 40 meter horden 8,39
31 Roemer van der Wilt 40 meter horden 9,13
12 Bas Leeuwen Balwerpen 5,00
12 Roemer van der Wilt Balwerpen 5,00
18 Roemer van der Wilt Medicienbalstoten 5,00
22 Bas Leeuwen Medicienbalstoten 4,90
17 Roemer van der Wilt Vortexwerpen 17,00
21 Bas Leeuwen Vortexwerpen 16,00
7 Bas Leeuwen Hoogspringen 1,05
24 Roemer van der Wilt Hoogspringen 0,90
12 Bas Leeuwen Verspringen 3,05
25 Roemer van der Wilt Verspringen 2,75

Jongens Pupil A1

#NaamVerenigingResultaat
36 Steven van der Torre Meters maken 1200,00
29 Steven van der Torre 60 meter horden 12,83
23 Steven van der Torre Kogelstoten 5,20
35 Steven van der Torre Vortexwerpen 15,50
38 Steven van der Torre Hoogspringen 0,90
38 Steven van der Torre Polsstokverspringen 3,05

26 mei 2019: 2e comp. wedstrijd Senioren 3e divisie Haag Atletiek Den Haag

De vrouwen scoorden iets beter dan de mannen.

En beiden hadden nog 4 onbezettte onderdelen.

Senioren Mannen

#NaamOnderdeelResultaatwindTeam punten
13 Ties Wilde 100 meter 12,62 +0.0 m/s 460
15 Dennis Huyssteden De Wit 100 meter 12,81 +0.0 m/s 0
12 Kris Vergouwen 400 meter 59,25 --- 456
9 Voorschoten '97 4 x 100m 50,07 - 479
10 Tim Overduin Speerwerpen 800 gram 39,11 - 478
11 Dennis Huyssteden De Wit Speerwerpen 800 gram 37,89 --- 0
5 Ties Wilde Kogelstoten 7,26 kilogram 10,35 - 486
16 Tim Overduin Kogelstoten 7,26 kilogram 6,25 - 0
17 Kris Vergouwen Verspringen 4,85 +4.4 m/s 334
12 Voorschoten '97 Totaal - - 2693

Senioren Vrouwen

#NaamOnderdeelResultaatwindTeam punten
10 Aïsha Snieder 100 meter 14,08 -1.7 m/s 495
23 Sterre Mulder 100 meter 15,27 -1.7 m/s 0
12 Voorschoten '97 4 x 100m 57,70 - 442
11 Lisa Brink Speerwerpen 600 gram 26,82 --- 540
12 Lisa Brink Kogelstoten 4 kilogram 9,13 --- 529
9 Aïsha Snieder Hoogspringen 1,35 --- 550
12 Sterre Mulder Hink-stap-springen 9,03 +3.7 m/s 524
13 Voorschoten '97 Totaal - - 3080

25 mei 2019: 2e comp. wedstrijd Junioren C/D ARV Ilion Zoetermeer

Mooie resultaten bij Jongens C en Meisjes D

Jongens Junior C

#NaamOnderdeelResultaat Team punten
12 Luuk van der Kraan 150 meter 20,36 +0.0 m/s 586
22 Tobias van Doesburg 150 meter 23,10 +0.0 m/s 374
14 Luuk van der Kraan 800 meter 2:26,14 - 597
17 Tobias van Doesburg 800 meter 2:36,34 - 500
14 Stijn Sannen 100 meter horden (84cm) 20,13 -0.2 m/s 355
6 Voorschoten '97 JC 4 x 100m 53,75 - 580
9 Sander Velzen Speerwerpen 600 gram 26,53   440
19 Thijs van der Torre Speerwerpen 600 gram 14,07 --- 0
9 Stijn Sannen Hoogspringen 1,40 --- 541
11 Sander Velzen Verspringen 4,25 +0.4 m/s 468
9 Voorschoten '97 Totaal - - 4441

Jongens Junior D

#NaamOnderdeelResultaatwindTeam punten
16 Stan Berger 80 meter 12,19 +1.1 m/s 442
19 Levente Eekhof 80 meter 12,56 +1.0 m/s 394
10 Olivier Ferrier 1000 meter 3:39,00 - 425
16 Levente Eekhof 80 meter horden (76cm) 16,37 -0.5 m/s 301
7 Voorschoten '97 JD 4 x 80m 48,32 - 432
11 Stan Berger Discuswerpen 1 kilogram 15,50 --- 218
18 Olivier Ferrier Kogelstoten 3 kilogram 5,20 --- 255
18 Hidde de Jong Hoogspringen 1,10 --- 316
16 Hidde de Jong Verspringen 3,15 +0.5 m/s 248
11 Voorschoten '97 Totaal - - 3031

Meisjes Junior C

#NaamOnderdeelResultaatwindTeam punten
20 Jette Sannen 150 meter 23,72 -0.1 m/s 333
13 Jette Sannen Discuswerpen 1 kilogram 15,61 --- 220
11 Jette Sannen Kogelstoten 3 kilogram 7,45 --- 391
12 Voorschoten '97 Totaal - - 944

Meisjes Junior D

#NaamVerenigingResultaatWindTeam punten
8 Wietske van 't Veer 60 meter 9,24 +0.9 m/s 504
9 Chiara Kolfin 60 meter 9,26 +0.9 m/s 501
10 Rosa den Outer 60 meter 9,51 -0.7 m/s 0
2 Rosa den Outer 1000 meter 3:24,50 - 515
8 Chiara Kolfin 60 meter horden (76cm) 12,39 +0.2 m/s 338
3 Voorschoten '97 MD 4 x 60m 35,09 - 557
7 Femke van Zeijl Speerwerpen 400 gram 16,00 --- 244
10 Wietske van 't Veer Hoogspringen 1,20 --- 389
12 Femke van Zeijl Verspringen 3,42 -0.2 m/s 302
7 Voorschoten '97 Totaal - - 3350

19 mei 2019: 7e Spectades Games te Vierpolders

# in catNaamCategorieOnderdeelResultaatWind
1 Gert Velthuizen Masters Mannen 60+ 100 meter 15,52 +0.9 m/s
1 Gert Velthuizen Masters Mannen 60+ Speerwerpen 600 gram 18,67 -
1 Gert Velthuizen Masters Mannen 60+ Discuswerpen 1 kilogram 22,01 -

11 mei 2019: ZHM Pupillen bij SC Reeuwijk in Reeuwijk

PlNaamcategorie40mH*verhoogvortexbalstMmakenPnt Tot
10 Jasmine van Alderwegen Meisjes pup C 10,26 1,85 0,65 7,50 3,00 725 243
PlNaamcategorie40m*hindernhhoogvortexSlingMmakenPnt Tot
14 Bas Leeuwen Jongens pup B 7,61 1,146 0,85 14,00 13,50 975 283
15 Roemer van der Wilt Jongens pup B 7,80 1,146 0,80 15,00 13,00 1.025 281
PlNaamcategorie60m*hindernvervortexSlingMmakenPnt Tot
32 Steven van der Torre Jongens pup A1 11,18 1,398 2,45 16,50 15,50 1.175 180
PlNaamcategorie60mh*polshoogvortexkogelMmakenPnt Tot
33 Sasha de Dood Jongens pup A2 12,22 3,30 0,95 23,00 6,10 1.225 255

28 apr 2019 : NK Werpvijfkamp bij AV Edam, te Edam

#NaamCategorieDiscusGewichtKogelKogelslSpeerPunten totaal
3 Gert Velthuizen M60 19,35 9,40 7,45 27,16 18,63 1854

13 apr 2019: ZHM Pupillen bij Leiden Atletiek in Leiden

Pl in catnaamcategorie40m*hindernhhoogvortexSlingMmakenPnt Tot
14 Jasmine van Alderwegen Meisjes pup mini 10,37 1,379 0,60 9,00 5,50 425 122
13 Tygo van der Wees Jongens pup mini 10,55 1,379 0,55 5,00 3,00 750 94
4 Pascal Hendriksen Jongens pup C 7,53 1,225 0,75 23,50 10,50 950 348
Pl in catnaamcategorie40mH*verhoogvortexbalstMmakenPnt Tot
16 Bas Leeuwen Jongens pup B 8,70 3,00 1,00 17,50 4,30 925 320
23 Roemer van der Wilt Jongens pup B 9,26 2,80 0,75 11,00 4,90 1.000 269
Pl in catnaamcategorie60m*hindernvervortexSlingMmakenPnt Tot
20 Fien Sannen Meisjes pup A2 10,93 1,375 2,75 17,50 13,50 1.300 229
26 Laura Marchand Meisjes pup A2 11,26 1,375 2,80 14,00 13,50 1.325 213
45 Joris Burgenbosch Jongens pup A2 12,57 1,356 2,60 16,00 13,00 1.150 148

14 apr 2019: 1e comp. wedstrijd Senioren 3e divisie AV `40 Delft

Senioren Mannen

#NaamOnderdeelResultaatWindTeam punten
14 Dennis Huystede de Wit 100 meter 12,90 -1.7 m/s 409
16 Kris Vergouwen 100 meter 13,57 -1.7 m/s 0
15 Dennis Huystede de Wit 200 meter 26,65 -0.8 m/s 427
15 Kris Vergouwen 400 meter 1:00,89 --- 405
15 Tim Overduin 800 meter 2:32,75 --- 303
15 Tim Overduin Discuswerpen 2 kilogram 18,16 --- 171
16 Peter Schrijver Discuswerpen 2 kilogram 17,19 --- 0
10 Ties Wilde Kogelstoten 7,26 kilogram 9,47 --- 421
12 Peter Schrijver Kogelstoten 7,26 kilogram 7,94 --- 0
9 Ties Wilde Hoogspringen 1,60 --- 492
12 Voorschoten '97 totaal - - 2628

Senioren Vrouwen

#NaamOnderdeelResultaatWindTeam punten
8 Aisha Schnieder 100 meter 14,13 -0.7 m/s 488
10 Myrthre Vermaase 3000 meter 14:49,16 --- 170
9 Aisha Schnieder 100 meter horden (84cm) 19,17 -1.3 m/s 391
12 Zweedse Estafette Vsen 2:46,09 - 712
15 Lisa Brink Discuswerpen 1 kilogram 23,82 --- 410
27 Myrthre Vermaase Discuswerpen 1 kilogram 16,77 --- 0
10 Lisa Brink Kogelstoten 4 kilogram 9,45 --- 552
16 Sterre Mulder Verspringen 4,12 - 455
20 Jasmijn Mulder Verspringen 3,58 - 0
13 Voorschoten '97 totaal - - 3178

6 apr 2019: 1e comp. wedstrijd Junioren C/D AV De Spartaan Lisse

Een flinke groep atleten, en een mooi puntentotaal voor de jongens C.

Jongens Junior C

#NaamOnderdeelResultaatwindTeam punten
14 Luuk vd Kraan 100 meter 13,60 -1.6 m/s 585
18 Tobias v Doesburg 100 meter 14,61 -1.6 m/s 461
16 Luuk vd Kraan 800 meter 2:31,73 --- 543
19 Tobias v Doesburg 800 meter 2:34,08 --- 521
15 Stijn Sannen 100 meter horden (84cm) 21,05 -3.7 m/s 308
6 4 x 100m JJC 4 55,16 535
8 Sander v Velzen Speerwerpen 600 gram 26,18 --- 434
19 Thijs vd Torre Speerwerpen 600 gram 13,01 --- 0
16 Thijs vd Torre Discuswerpen 1 kilogram 12,19 --- 143
13 Thijs vd Torre Kogelstoten 4 kilogram 4,92 --- 236
10 Stijn Sannen Hoogspringen 1,40 --- 541
11 Sander v Velzen Verspringen 4,14 - 446
8 Voorschoten '97 totaal - - 4753

Jongens Junior D

#NaamOnderdeelResultaatwindTeam punten
18 Levente Eekhof 80 meter 12,39 -0.1 m/s 415
12 Olivier Ferrier 1000 meter 3:46,30 --- 385
19 Levente Eekhof 80 meter horden (76cm) 17,46 -2.7 m/s 232
9 4 x 80m JJD 50,60 - 310
12 Stan Berger Speerwerpen 400 gram 17,91 --- 283
17 Olivier Ferrier Kogelstoten 3 kilogram 5,06 --- 245
11 Stan Berger Hoogspringen 1,20 --- 389
17 Hidde de Jong Verspringen 3,15 +1.6 m/s 248
11 Voorschoten '97 totaal - - 2507

Meisjes Junior C

#NaamOnderdeelResultaatwindTeam punten
24 Jette Sannen 80 meter 13,13 -1.0 m/s 325
16 Jette Sannen Discuswerpen 1 kilogram 15,44 --- 216
10 Jette Sannen Kogelstoten 3 kilogram 6,77 --- 352
12 Voorschoten '97 totaal - - 893

Meisjes Junior D

#NaamOnderdeelResultaatwindTeam punten
6 Chiara Kolfin 60 meter 9,27 +0.0 m/s 499
9 Wietske vant Veer 60 meter 9,48 +0.0 m/s 462
17 Femke van Zeijl 60 meter 9,81 +0.0 m/s 0
1 Rosa den Outer 1000 meter 3:37,87 --- 432
10 Chiara Kolfin 60 meter horden (76cm) 12,92 -0.8 m/s 291
7 4 x 60m MJD 39,70 - 361
12 Iris vd Ploeg Speerwerpen 400 gram 13,81 --- 195
14 Femke van Zeijl Speerwerpen 400 gram 12,27 --- 0
13 Rosa den Outer Discuswerpen 0,75 kilogram 12,66 --- 154
12 Iris vd Ploeg Kogelstoten 2 kilogram 6,62 --- 343
16 Veronique Verweij Kogelstoten 2 kilogram 5,09 --- 0
8 Wietske vant Veer Hoogspringen 1,20 --- 389
- Iris vd Ploeg Hoogspringen NM --- 0
13 Rosa den Outer Verspringen 3,17 -1.3 m/s 252
16 Veronique Verweij Verspringen 3,05 +0.0 m/s 0
8 Voorschoten '97 totaal - - 3378

31 mrt 2019: Openingswedstrijd 2019 AAV `36, te Alphen aan den Rijn

Outdoor - Handgemeten

# (bij Mannen overall)NaamCategorieOnderdeelResultaat
32 Gert Velthuizen Masters mannen 100 meter 17,0
24 Gert Velthuizen Masters mannen 200 meter 33,1
16 Gert Velthuizen Masters mannen Discuswerpen 19,87
17 Gert Velthuizen Masters mannen Speerwerpen 19,30

30 mrt 2019 : Openingswedstrijd bij AV Passaat te Papendrecht

#NaamCategorieOnderdeelResultaat
1 Gert Velthuizen Masters Mannen 60+ 100 meter horden (84cm) 22,26
1 Gert Velthuizen Masters Mannen 60+ Verspringen 3,93

23 mrt 2019: Eindstand Quatrocrosses

#NaamCategorieScoreDeelnamen
5 Jasmine van Alderwegen Meisjes MiniPupillen 5.00 4
2 Pascal Hendriksen Jongens C-Pupillen 2.33 4
2 Roemer van der Wilt Jongens B-Pupillen 2.00 4
3 Bas van Leeuwen Jongens B-Pupillen 2.67 4
19 Steven van der Torre Jongens A1-Pupillen 17.33 4
9 Louisa Vink Meisjes A2-Pupillen 8.67 3
5 Chiara Kolfin Meisjes D-Junioren 5.00 3
1 Olivier Ferrier Jongens D-Junioren 1.33 4

23 mrt 2019: 4e Quatrocross AV Rijnsoever

#NaamCategorieAfstandTijd
4 Jasmine van Alderwegen Meisjes Minipupillen 700 m 00:04:31.00
3 Pascal Hendriksen Jongens C-Pupillen 700 m 00:03:40.00
2 Roemer van der Wilt Jongens B-pupillen 900 m 00:04:28.00
3 Bas van Leeuwen Jongens B-pupillen 900 m 00:04:44.00
18 Steven van der Torre Jongens A1-Pupillen 1.100 m 00:07:02.00
3 Fien Sannen Meisjes A2-Pupillen 1.100 m 00:05:50.00
8 Laura Marchand Meisjes A2-Pupillen 1.100 m 00:06:44.00
11 Louisa Vink Meisjes A2-Pupillen 1.100 m 00:07:47.00
5 Chiara Kolfin Meisjes D-Junioren 1.500 m 00:06:59.00
6 Olivier Ferrier Jongens D-Junioren 1.500 m 00:06:52.00
9 Hidde de Jong Jongens D-Junioren 1.500 m 00:07:25.00

23 mrt 2019: OpeningsWedstrijd junioren en senioren Leiden Atletiek

#NaamCategorieOnderdeelResultaatWind
2 Tim Overduin Jongens Junior B Discuswerpen 18,07 -
2 Tim Overduin Jongens Junior B Speerwerpen 34,24 -
2 Luuk van der Kraan Jongens Junior C1 100 meter 13,58 +5.0 m/s
8 Stan Berger Jongens Junior D1 80 meter 12,74 +0.5 m/s
1 Stan Berger Jongens Junior D1 Discuswerpen 18,76 -
1 Stan Berger Jongens Junior D1 Speerwerpen 19,49 -
6 Stan Berger Jongens Junior D1 Hoogspringen 1,15 -
2 Lisa Brink Senioren Vrouwen Discuswerpen 22,58 -
1 Lisa Brink Senioren Vrouwen Kogelstoten 9,12 -

17 mrt 2019: Kinderloop bij De VoorschotenLoop 

De prijswinnaars van de Kinderloop bij de VoorschotenLoop waren

   6 t/m 9 jaar  10 t/m 12 jaar  
   meisjes jongens   meisjes jongens 
Fleur Favren
Milo v Rhoon
Carlien Roos
Daan Creyghton
2 Femke Bakker Roemer vd Wilt Thara vd Knijff Abel Molenaar
3 Feline vd Burg Ivar vd Klijss Goya Soto y Koelemeijer Samuel van Benschop

9 mrt 2019: 3e Quatrocross AV De Spartaan

# in catnaamcategorieafstandtijd
2 Pascal Hendriksen Jongens Pupillen C ca 1000 m 4:42
18 Jasmine van Alderwegen Meisjes Pupillen Mini ca 1000 m 6:11
2 Roemer van der Wilt Jongens Pupillen B ca 1600 m 6:29
3 Bas van Leeuwen Jongens Pupillen B ca 1600 m 6:45
18 Steven van der Torre Jongens Pupillen A1 ca 1600 m 8:38
9 Louisa Vink Meisjes Pupillen A2 ca 1600 m 9:01
4 Olivier Ferrier Jongens Junioren D ca 2000 m 8:51
5 Chiara Kolfin Meisjes Junioren D ca 2000 m 9:38
11 Hidde de Jong Jongens Junioren D ca 2000 m 9:39

1 feb 2019: NK Indoor Masters 2019 te Apeldoorn

#Naamcategorieonderdeelprestatie
3 Gert Velthuizen Mannen 60 60mH 11,93**
2 Gert Velthuizen Mannen 60 HSS 8,20**

19 jan 2019: 2e Quatrocross bij Leiden Atletiek

# in catnaamcategorieafstandtijd
4 Pascal Hendriksen Jongens Pupillen C ca 600 m 3:17
7 Jasmine van Alderwegen Meisjes Pupillen Mini ca 600 m 4:17
9 Veerle van den Berg Meisjes Pupillen Mini ca 600 m 4:28
2 Roemer van der Wilt Jongens Pupillen B ca 1200 m 6:29
3 Bas van Leeuwen Jongens Pupillen B ca 1200 m 6:35
16 Sofie van der Zalm Meisjes Pupillen A1 ca 1200 m 7:36
16 Steven van der Torre Jongens Pupillen A1 ca 1200 m 8:30
1 Olivier Ferrier Jongens Junioren D1 ca 1800 m 8:53

19 jan 2019: Indoor pupillen ARV Ilion te Zoetermeer

Meerkamp

#NaamCategorie40mM-balHoogPunten totaal
13 Loes Hilgersom Meisjes Pupil B 7,50 4,60 0,80 154

11 jan 2019: Vrijdagavond Indoorwedstrijd te Naaldwijk

# van seniorenNaamcategorieonderdeelPrestatie
7 Gert Velthuizen M60 kogelstoten 7,83 m**
11 Gert Velthuizen M60 60m 9,46**
9 Gert Velthuizen M60 60m finale 9,53

22 dec 2018: Indoor Utrecht 1

# in masters mannenNaamCategorieOnderdeelprestatie
7 Gert Velthuizen Masters Mannen 60+ 50m 8,29**
9 Gert Velthuizen Masters Mannen 60+ 60m 9,60
3 Gert Velthuizen Masters Mannen 60+ 50mH 10,40**

Op de 50m horden is dat een verbetering van het nationaal record !

15 dec 2018: Quatrocross Voorschoten '97 in Vlietland

Voor uitslag alle verenigingen zie hier. 

plaatsnaamcategorieafstandtijd
2 Pascal Hendriksen Jongens Pupillen C ca. 800 meter 3.15
6 Jasmine van Alderwegen Meisjes Mini ca. 800 meter 4.25
2 Tycho van Dorp Jongens Mini ca. 800 meter 4.26
7 Veerle van den Berg Meisjes Mini ca. 800 meter 4.36
2 Bas van Leeuwen Jongens Pupilen B ca. 1.000 meter 4.53
6 Roemer vd Wilt Jongens Pupilen B ca. 1.000 meter 5.13
6 Loes Hilgersom Meisjes Pupillen B ca. 1.000 meter 5.40
7 Rianne van Eeuwijk Meisjes Pupillen B ca. 1.000 meter 5.41
6 Floriaan Steens Jongens Pupillen A (1e jrs) ca. 1.200 meter 5.24
11 Faas Glasbergen Jongens Pupillen A (1e jrs) ca. 1.200 meter 5.34
12 Sofie van der Zalm Meisjes Pupillen A (1e jrs) ca. 1.200 meter 6.11
20 Steven van der Torre Jongens Pupillen A (1e jrs) ca. 1.200 meter 6.28
6 Louisa Vink Meisjes Pupillen A (2e jrs) ca. 1.200 meter 6.58
1 Olivier Ferrier Jongens Junioren D ca. 1.500 meter 5.21
6 Chiara Kolfin Meisjes Junioren D ca. 1.500 meter 5.59
7 Jurre Glasbergen Jongens Junioren D ca. 1.500 meter 6.14

16 dec 2018:  IndoorWedstrijd voor Senioren en junioren te Sittard 

#NaamCategorieOnderdeelprestatie
1 Gert Velthuizen Masters Mannen 60+ 60m 9,54**
1 Gert Velthuizen Masters Mannen 60+ 60 meter finale 9,78
1 Gert Velthuizen Masters Mannen 60+ 60mH 12,25**
1 Gert Velthuizen Masters Mannen 60+ Ver 3,79**

9 dec 2018: Indoor wedstrijd AV Lycurgus, te Assendelft

#Naamcategorieonderdeel 
18 Gert Velthuizen Senioren Mannen 50m 8,35**
28 Gert Velthuizen Senioren Mannen 60m 9,69**

De organisatie splitste niet per leeftijd , maar Gert hoort in categorie M60

3 nov 2018: Athletic Champs Pupillen indoorwedstrijd bij AV Lycurgus, te Assendelft

# in catNaamCategorie40mDuur40mHKogelM-balVerPunten totaal
2 Loes Hilgersom Meisjes Pupil B 7,3 975,00 8,1** 4,10 3,00 2,70 311

27 okt 2018: Werp5Kamp Masters AV Hanzesport, te Zutphen

# in categorienaamCategorieonderdeelprestatie
1 Gert Velthuizen M60 Kogelslingeren 25,47**
3 Gert Velthuizen M60 Speerwerpen 20,48
3 Gert Velthuizen M60 Discuswerpen 21,05
3 Gert Velthuizen M60 Gewichtwerpen 8,90**
2 Gert Velthuizen M60 Kogelstoten 7,81
3 Gert Velthuizen M60 Werp5Kamp 1886 pnt**

14 okt 2018: Open Voorschotense Atletiek Kampioenschappen

Zie ook uitslag  (alle verenigingen)

Meerkampen

# in catNaamVereniging40mKogelVortexPolsverPunten totaal
1 Pascal Hendriksen Jongens Pupil Mini 7,9 4,3 23 3,6 342
2 Loes Hilgersom Meisjes Pupil C 7,6 4,3 11,5 3,8 250
1 Lieske Smallenburg Meisjes Pupil Mini 8,2 4,25 8,5 3,35 245
2 Floor Borsboom Jongens Pupil Mini 7,7 4,05 10 3,25 237
1 Floriaan Steens Jongens Pupil B 7,3 6,3 23 2,7 223
3 Noah Haverkort Jongens Pupil B 7,5 4,1 22,5 3,3 208
5 Dirk Mandema Jongens Pupil B 8,1 5,2 20 3,45 199
6 Stijn van der Poel Jongens Pupil B 7,4 4,65 19 2,7 185
3 Jasmine van Alderwegen Meisjes Pupil Mini 9,3 3,1 4,5 3,4 158
4 Sofie Van der Zalm Meisjes Pupil B 8,7 3,25 11,5 3,8 155
6 Hidde van der Poel Jongens Pupil Mini 9,2 2,85 6 3,4 149
5 Lisa Schuurman Meisjes Pupil B 8,2 3,5 9 3,5 148
8 Twan Haverkort Jongens Pupil Mini 9,2 2,5 10,5 2,8 146
7 Chivano Bavelaar Jongens Pupil B 8 3,8 14,5 2,55 138
8 Steven van der Torre Jongens Pupil B 7,8 3,9 13,5 2,4 134
3 Julieta Marzolo Meisjes Pupil C 9,1 3,1 6,5 3,1 126
10 Tycho van Dorp Jongens Pupil Mini 9 2,5 4,5 2,65 105
4 Rosalie Hillebrink Meisjes Pupil Mini 9,3 2,2 3,5 2,6 94
5 Suze Nebbeling Meisjes Pupil Mini 10,4 1,8 5 3 93
6 Veerle van den Berg Meisjes Pupil Mini 9,4 2,15 3 2,65 90
11 Kasper Van der Zalm Jongens Pupil Mini 9,9 1,8 3 3,1 83
9 Willem de Weert Jongens Pupil B 8,7 3,15 5,5 2,15 68
12 Thijs Mandema Jongens Pupil Mini 12,9 1,65 3,5 2,9 59

 

#NaamVereniging60mKogelVortexPolsverPunten totaal
1 Stan Berger Jongens Pupil A2 9,9 7,60 31,00 4,35 314
1 Chiara Kolfin Meisjes Pupil A2 9,5 6,35 24,00 3,15 278
3 Jan van der Poel Jongens Pupil A2 10,1 6,25 19,00 3,30 214
5 Olivier Ferrier Jongens Pupil A2 10,0 6,45 17,50 2,25 182
1 Fien Sannen Meisjes Pupil A1 11,3 4,85 16,50 2,75 170
1 Victor Hillebrink Jongens Pupil A1 10,5 6,05 13,00 2,75 166
2 Laura Marchand Meisjes Pupil A1 11,3 4,30 7,50 2,35 117
#NaamVereniging60mKogelSpeerVerPunten totaal
4 Jette Sannen Meisjes Junior D 9,7 8,48 14,36 3,32 1323
5 Rosa den Outer Meisjes Junior D 9,7 6,61 11,97 3,56 1212
6 Maud Dernee Meisjes Junior D 10,3 6,44 16,73 3,08 1125
8 Louise Noppe Meisjes Junior D DNS 4,40 9,50 2,64 432
#NaamVereniging80mKogelSpeerVerPunten totaal
1 Aïsha Snieder Meisjes Junior C 11,0 9,89 23,19 3,89 1876
2 Luuk van der Kraan Jongens Junior D 11,2 6,65 16,00 3,32 1420
3 Levente Eekhof Jongens Junior D 12,4 5,53 24,66 3,35 1355
2 Jasmijn Mulder Meisjes Junior C 13,5 6,57 14,03 3,41 1098
4 Thijs van der Torre Jongens Junior D 15,5 5,90 12,27 2,61 672
5 Tim Knechten Jongens Junior D 14,5 4,29 10,75 2,68 625
#NaamVereniging100mKogelSpeerVerPunten totaal
3 Tim Overduin Meisjes Junior C 14,4 8,21 32,52 3,73 1788
1 Lisa Brink Meisjes Junior A 15,0 9,01 25,17 3,54 1482
4 Stijn Sannen Meisjes Junior C 14,8 6,84 17,32 3,81 1420
1 Peter Schrijver Jongens Junior B 13,5 8,73 29,75 3,90 1246
2 Sterre Mulder Meisjes Junior A 15,0 6,39 13,99 4,00 1206
3 Merel Donker Meisjes Junior A 16,2 6,13 13,89 2,79 807

Meters maken

# in catNaamVerenigingm in 4 min
1 Noah Haverkort Jongens Pupil B 1027
1 Pascal Hendriksen Jongens Pupil Mini 977
3 Floriaan Steens Jongens Pupil B 977
4 Stijn van der Poel Jongens Pupil B 952
2 Floor Borsboom Jongens Pupil Mini 902
2 Sofie Van der Zalm Meisjes Pupil B 902
1 Loes Hilgersom Meisjes Pupil C 877
5 Steven van der Torre Jongens Pupil B 877
5 Chivano Bavelaar Jongens Pupil B 877
5 Lisa Schuurman Meisjes Pupil B 852
4 Twan Haverkort Jongens Pupil Mini 827
7 Willem de Weert Jongens Pupil B 827
2 Veerle van den Berg Meisjes Pupil Mini 777
2 Rosalie Hillebrink Meisjes Pupil Mini 777
2 Lieske Smallenburg Meisjes Pupil Mini 777
5 Jasmine van Alderwegen Meisjes Pupil Mini 752
4 Julieta Marzolo Meisjes Pupil C 752
8 Dirk Mandema Jongens Pupil B 752
8 Tycho van Dorp Jongens Pupil Mini 726
9 Hidde van der Poel Jongens Pupil Mini 701
11 Kasper Van der Zalm Jongens Pupil Mini 651
7 Suze Nebbeling Meisjes Pupil Mini 626
12 Thijs Mandema Jongens Pupil Mini 526
#NaamVerenigingm in 6 min
1 Levente Eekhof Jongens Junior D 1629
2 Luuk van der Kraan Jongens Junior D 1604
2 Rosa den Outer Meisjes Junior D 1579
1 Olivier Ferrier Jongens Pupil A2 1504
1 Jan van der Poel Jongens Pupil A2 1504
1 Peter Schrijver Jongens Junior B 1504
2 Chiara Kolfin Meisjes Pupil A2 1403
4 Jette Sannen Meisjes Junior D 1403
1 Victor Hillebrink Jongens Pupil A1 1278
1 Laura Marchand Meisjes Pupil A1 1278
1 Fien Sannen Meisjes Pupil A1 1278
3 Thijs van der Torre Jongens Junior D 1203
4 Tim Knechten Jongens Junior D 1077

19 sep 2018: Avondwedstrijd Leiden Atletiek

Ton verbetert het clubrecord van Ton met liefst 2 minuten !

# (Masters mannen)NaamCategorieonderdeelprestatie
4 Ton Goossen M60+ 5000 m 20:27,89**

15 sep: 4e ZHM CD en pupillen AV Gouda 

Meisjes Pupil B

Naam40mDuurSlingVortexHurkPunten totaal
Imme Zandstra 8,21 750,00 8,50 8,50 0,70 177
Lisa Schuurman 8,40 750,00 8,50 9,50 0,65 169

Meisjes Pupil A2

NaamDuur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaal
Chiara Kolfin 1375,00 11,41 5,20 25,50 1,10 3,90 397

24 aug 2018: 2e Goudse Kaas&Stroopwafelwedstrijd, AV Gouda, Gouda

# (masters Mannen)NaamCategorieOnderdeelPrestatie
7 Hein van der Kallen Masters Mannen 60+ 400 meter 1:21,88
4 Hein van der Kallen Masters Mannen 60+ 1000 meter 4:01,90**

1 jul 2018: Senioren 3e Divisie Wedstrijd 3, Huizen, AV Zuidwal

Senioren Mannen

#NaamOnderdeelprestatiewindTeam punten
17 Ties Wilde 100m 13,10 -2.9 m/s 374
13 Kris Vergouwen 400m 1:00,97 --- 402
6 Ties Wilde Kogel 9,48 --- 422
8 Jeroen Schouten Kogel 8,68 --- 0
3 Ties Wilde Hoog 1,75 --- 634
24 Kris Vergouwen Ver 4,32 +0.4 m/s 199
14 Voorschoten '97 team - - 2031

30 jun 2018: Junioren C/D Wedstrijd 3, AV Sparta - Den Haag

Jongens Junior D

#NaamOnderdeelPrestatiewindTeam punten
11 Levente Eekhof Speer 21,05 --- 344
20 Thijs van der Torre Speer 11,18 --- 0
19 Thijs van der Torre Discus 12,75 --- 157
16 Levente Eekhof Kogel 5,95 --- 303
20 Levente Eekhof Ver 3,53 -2.1 m/s 324
25 Thijs van der Torre Ver 2,47 -2.3 m/s 0
13 Voorschoten '97 team - - 1128

Meisjes Junior C

#NaamOnderdeelPrestatiewindTeam punten
10 Aïsha Snieder 80m 11,31 +0.1 m/s 569
15 Lotte de Ruiter 800m 2:59,47 --- 322
14 Aïsha Snieder 300mH 56,23 --- 386
8 Lotte de Ruiter Speer 17,90 --- 283
8 Aïsha Snieder Hoog 1,35 --- 499
10 Voorschoten '97 team - - 2059

Meisjes Junior D

#NaamOnderdeelPrestatiewindTeam punten
26 Femke Niersman 60 m 10,13 +0.8 m/s 358
6 Rosa den Outer 1000m 3:29,34 --- 484
27 Fiene Jonker 1000m 4:30,44 --- 185
23 Fiene Jonker Discus 11,82 --- 134
26 Rosa den Outer Discus 10,60 --- 0
22 Rosa den Outer Kogel 6,64 --- 345
26 Fiene Jonker Kogel 4,91 --- 0
19 Femke Niersman Hoog 1,10 --- 316
25 Femke Niersman Ver 2,80 +0.9 m/s 178
13 Voorschoten '97 team - - 2000

22 jun 2018: Avondinstuif voor junioren AV Sparta - Voorburg

Het is weer het seizoen voor instuif-wedstrijden !

#NaamCategorieOnderdeel100mwind
1 Lisa Brink Meisjes Junior A 100 m 14,92 +0.3
1 Lisa Brink Meisjes Junior A Kogel 9,70 -
2 Sterre Mulder Meisjes Junior A Kogel 6,50 -
1 Lisa Brink Meisjes Junior A Ver 3,92 -
2 Sterre Mulder Meisjes Junior A Ver 3,86 -
1 Aïsha Snieder Meisjes Junior C 80 m 11,34 -1.6
3 Aïsha Snieder Meisjes Junior C 800 m 2:51,24 -
1 Aïsha Snieder Meisjes Junior C 80 m horden 14,79 -0.2
1 Aïsha Snieder Meisjes Junior C Kogel 9,19 -

23 jun 2018: 3e ZHM pupillen AV de Spartaan - Lisse

Jongens Pupil B - Meerkamp

NaamDuur40mHM-balVortexHoogVerPunten totaal
Steven van der Torre 925,00 8,47 5,30 15,00 0,85 2,55 292

Meisjes Pupil B - Meerkamp

NaamDuur40mHM-balVortexHoogVerPunten totaal
Imme Zandstra 825,00 8,73 4,00 9,00 0,80 2,75 252
Lisa Schuurman 825,00 8,99 4,20 10,00 0,85 2,55 254
Sofie van der Zalm 875,00 8,94 4,40 13,00 0,75 2,45 263

16 jun 2018: Clubkampioenschappen Atletiek  

1500 meter

# in catNaamCategorie1500m
1 Dennis Rog Senioren Mannen 4:53,0
2 Mathieu Hilgersom Senioren Mannen 4:59,0
1 Bert Boter Masters Mannen 5:09,0
1 Jolijn Swager Senioren Vrouwen 5:35,0
2 Michael Westerbeek Masters Mannen 5:38,0
3 Armand Schuurman Masters Mannen 5:49,0
4 Joost van Kempen Masters Mannen 5:57,0
1 Rosa Den Outer Meisjes Junior D 5:59,0
1 Eeke Landman-Sinnema Masters Vrouwen 6:02,0
5 Frank vd Valk Masters Mannen 6:03,0
2 Maria van der Velden Senioren Vrouwen 6:07,0
2 Jasja Van Ark Masters Vrouwen 6:19,0
6 Frank den Herder Masters Mannen 6:22,0
7 Hein van der Kallen Masters Mannen 6:31,0
8 Arjan Vos Masters Mannen 6:32,0
3 Marieke Ferguson-Versleijen Senioren Vrouwen 6:37,0
3 Ingeborg de Boorder-Bartelds Masters Vrouwen 6:40,0
9 Siem Nugteren Masters Mannen 6:47,0
4 Marijke Visscher Masters Vrouwen 7:23,0
5 Ellen Vroon Masters Vrouwen 7:45,0
6 Anja Van Herk Masters Vrouwen 8:01,0
7 Paulien Sweers Masters Vrouwen 8:08,0
10 Ed Zijl Masters Mannen 8:24,0

Meerkampen

# in catNaamCategorie40mBalVortexVerPunten totaal
1 Loes Hilgersom Meisjes Pupil C 7,5 5,19 9,88 3,06 924
# in catNaamCategorie40mKogelVortexVerPunten totaal
1 Lisa Schuurman Meisjes Pupil B 8,3 4,21 9,18 2,91 993
2 Sofie van der Zalm Meisjes Pupil B 8,6 5,00 11,32 2,52 970
3 Elin Landman Meisjes Pupil B 8,3 4,65 9,77 2,49 953
4 Sascha Verheij Meisjes Pupil B 8,6 3,96 8,37 2,66 864
# in catNaamCategorie60mKogelVortexVerPunten totaal
1 Fien Sannen Meisjes Pupil A1 10,7 4,47 16,43 2,68 1169
2 Lisa Rolfes Meisjes Pupil A1 11,0 4,57 13,18 2,75 1098
1 Chiara Kolfin Meisjes Pupil A2 9,6 5,62 27,45 3,56 1729
2 Floor van der Ploeg Meisjes Pupil A2 10,6 6,88 18,32 2,99 1427
# in catNaamCategorie60mKogelSpeerVerPunten totaal
1 Jette Sannen Meisjes Junior D 9,9 7,77 13,20 3,15 1195
2 Rosa Den Outer Meisjes Junior D 9,9 6,01 12,07 3,51 1138
3 Iris van der Ploeg Meisjes Junior D 10,4 5,95 10,42 2,66 851
4 Fiene Jonker Meisjes Junior D 11,0 5,75 9,83 2,83 778
# in catNaamCategorie80mKogelSpeerVerPunten totaal
1 Aïsha Snieder Meisjes Junior C 11,4 8,94 19,72 3,93 1712
# in catNaamCategorie100mKogelSpeerVerPunten totaal
1 Lisa Brink Meisjes Junior A 14,6 8,80 26,46 3,87 1809
2 Sterre Mulder Meisjes Junior A 15,2 6,34 14,10 4,02 1304
# in catNaamCategorie40mBalVortexVerPunten totaal
1 Pascal Hendriksen Jongens Pupil Mini 8,0 5,12 16,66 2,76 895
1 Bas van Leeuwen Jongens Pupil C 8,1 5,38 16,37 3,07 945
# in catNaamCategorie40mKogelVortexVerPunten totaal
1 Faas Glasbergen Jongens Pupil B 7,0 5,54 24,88 3,39 1655
2 Steven van der Torre Jongens Pupil B 8,1 6,09 15,32 2,53 1186
# in catNaamCategorie60mKogelVortexVerPunten totaal
1 Orlando van Leeuwen Jongens Pupil A1 10,2 5,20 16,75 3,14 1384
2 Victor Hillebrink Jongens Pupil A1 10,4 5,36 14,28 3,21 1341
3 Sasha de Dood Jongens Pupil A1 DNS 5,32 24,39 2,68 993
4 Joris Bosch Jongens Pupil A1 12,3 4,04 12,33 2,37 827
1 Jurre Glasbergen Jongens Pupil A2 10,1 5,28 11,90 3,54 1402
# in catNaamCategorie80mKogelSpeerVerPunten totaal
1 Levente Eekhof Jongens Junior D DNS 5,27 18,27 3,37 841
2 Thijs van der Torre Jongens Junior D 15,7 5,35 11,67 2,48 580
# in catNaamCategorie100mKogelSpeerVerPunten totaal
1 Mike Perel Jongens Junior C 16,0 6,65 24,85 3,33 1333
2 Stijn Sannen Jongens Junior C 15,7 6,80 16,11 3,56 1251
1 Peter Schrijver Jongens Junior B 13,9 8,46 30,54 4,08 1025
1 Ties Wilde Jongens Junior A 12,7 10,23 26,23 5,19 1558
2 Kris Vergouwen Jongens Junior A 13,2 6,98 22,61 4,41 952
3 Robbert Solleveld Jongens Junior A 14,2 7,98 22,89 4,33 867
1 Dennis Rog Senioren Mannen 12,9 9,61 35,22 4,65 1499
2 Dennis Huijssteden De Wit Senioren Mannen 12,4 8,56 33,70 4,71 1498
1 Frank vd Valk Masters Mannen 14,9 7,51 17,94 3,97 534
2 Joost van Kempen Masters Mannen 16,0 5,19 17,72 3,41 140
3 Bert Boter Masters Mannen 15,8 4,84 12,27 3,77 64

10 jun 2018: Junioren B Wedstrijd 2, AV de Spartaan - Lisse

Jongens Junior B

#NaamOnderdeelPrestatiewindpunten
25 Daan Hooij 100m 13,06 +3.1 m/s 381
16 Peter Schrijver Speer 30,72 --- 342
21 Daan Hooij Discus 19,92 --- 221
23 Peter Schrijver Ver 4,30 +1.4 m/s 194
17 Voorschoten '97 Vereniging - - 1138

21 mei 2018: T-meeting Tilburg 

#NaamCategorieonderdeelUitslag
21 Teun Wilde Mannen 400m 51.92**

27 mei 2018: Senioren 3e Divisie Wedstrijd 2, Spijkenisse, Spark

Senioren Mannen

#NaamOnderdeelPrestatiewindTeam punten
7 Teun Wilde 100m 11,62 +0.3 m/s 661
18 Ties Wilde 100m 12,56 -0.1 m/s 0
4 Teun Wilde 200m 23,36** -0.4 m/s 705
13 Ties Wilde Kogel 8,55 --- 350
3 Ties Wilde Hoog 1,65 --- 540
15 Voorschoten '97 vereniging - - 2256

26 mei 2018: Junioren A Wedstrijd 1, ARV Ilion - Zoetermeer

Meisjes Junior A

#NaamOnderdeelprestatiewindTeam punten
19 Lisa Brink 100m 14,69 +0.4 m/s 405
20 Sterre Mulder 100m 14,79 +0.4 m/s 0
11 Lisa Brink Speer 25,08 --- 506
16 Eveline Nales Speer 18,13 --- 0
8 Lisa Brink Kogel 9,32 --- 542
15 Sterre Mulder Ver 4,30 +1.9 m/s 502
13 Voorschoten '97 vereniging - - 1955

26 mei 2018: 2e ZHM pupillen SC Reeuwijk

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

Naam60mDuurSlingVortexVerPunten totaal
Sasha de Dood 11,30 900,00 13,00 27,00 2,20 179
Victor Hillebrink 10,48 850,00 14,50 18,00 2,40 173

Jongens Pupil A2 - Meerkamp

NaamDuur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaal
Stan Berger DNS 11,14 6,60 28,00 1,20 4,45 357

Jongens Pupil B - Meerkamp

Naam40mDuurSlingVortexHurkPunten totaal
Steven van der Torre 7,91 800,00 11,50 9,00 0,75 201

Pupil Mini - Meerkamp

NaamDuur40mHM-balVortexHoogVerPunten totaal
Pascal Hendriksen 900,00 8,61 2,90 19,50 0,75 2,45 413

Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

NaamDuur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaal
Chiara Kolfin 925,00 11,01 5,90 28,50 1,15 3,55 372

Meisjes Pupil B - Meerkamp

Naam40mDuurSlingVortexHurkPunten totaal
Imme Zandstra 8,26 775,00 7,00 7,50 0,65 157
Lisa Schuurman 8,34 775,00 9,00 9,50 NM 144
Sofie van der Zalm 8,83 400,00 10,00 13,00 0,65 156

19 mei 2018: Junioren C/D Wedstrijd 2, Leiden Atletiek  

Jongens Junior C

#NaamOnderdeelprestatiewindTeam punten
19 Stijn Sannen 150m 23,67 +1.4 m/s 336
17 Stijn Sannen 100mH 21,30 +1.2 m/s 296
12 Stijn Sannen Hoog 1,25 --- 426
9 Voorschoten '97 vereniging - - 1058

Jongens Junior D

#NaamOnderdeelprestatiewindTeam punten
17 Levente Eekhof 80mH 16,80 +0.8 m/s 272
17 Levente Eekhof Discus 11,56 --- 128
18 Levente Eekhof Hoog 1,15 --- 352
13 Voorschoten '97 vereniging - - 752

Meisjes Junior D

#NaamOnderdeelprestatiewindTeam punten
17 Jette Sannen 1000mD 3:55,70 --- 336
24 Fiene Jonker 1000m 4:14,38 --- 250
19 Jette Sannen Kogel 6,56 --- 340
24 Fiene Jonker Ver 3,02 +0.8 m/s 222
14 Voorschoten '97 vereniging - - 1148

13 mei 2018: Junioren B Wedstrijd 1, Leiden Atletiek

Wel aangemeld, maar uiteindelijk toch niet ingeschreven...

Jongens junioren B

#NaamOnderdeelPrestatiewindTeam punten
17 Voorschoten '97 vereniging DNS - 0


22 apr 2018: Senioren 3e Divisie Wedstrijd 1, Leiden Atletiek 

Senioren Mannen

#NaamOnderdeelPrestatiewindTeam punten
7 Teun Wilde 100m 11,65 +0.0 m/s 654
23 Kris Vergouwen 100m 13,24 -1.8 m/s 0
13 Teun Wilde 200m 23,79 +2.5 m/s 664
18 Dennis Huyssteden De Wit 200m 25,67 +3.8 m/s 0
20 Kris Vergouwen 400m 1:02,71 --- 351
20 Dennis Huyssteden De Wit Discus 18,85 --- 191
13 Maarten Ferguson Kogel 8,84 --- 373
18 Dennis Huyssteden De Wit Kogel 8,07 --- 0
14 Voorschoten '97 vereniging - - 2233

  

21 apr 2018: 1e ZHM pupillen SC Reeuwijk

Naamcategorie40mDuurSlingVortexHurkPunten totaal
Pascal Hendriksen Jongens Pupil Mini 8,00 925,00 9,50 18,50 0,75 395
Loes Hilgersom Meisjes Pupil C 7,57 825,00 8,50 11,50 0,80 296
Bas van Leeuwen Jongens Pupil C 8,05 900,00 8,00 16,00 0,85 280
Roemer van der Wilt Jongens Pupil C 8,50 900,00 6,00 9,00 0,75 202
NaamcategorieDuur40mHM-balVortexHoogVerPunten totaal
Steven van der Torre Jongens Pupil B 875,00 8,43 4,10 7,00 0,80 2,50 226
Lisa Schuurman Meisjes Pupil B 750,00 8,81 3,50 7,00 0,80 2,55 216
Imme Zandstra Meisjes Pupil B 750,00 9,19 3,30 7,00 0,75 2,25 190
Naamcategorie60mDuurSlingVortexVerPunten totaal
Chiara Kolfin Meisjes Pupil A2 9,59 1400,00 16,50 26,50 3,35 351

15 apr 2018: Junioren A Wedstrijd 1, Barendrecht, CAV Energie

Meisjes Junior A

#NaamonderdeelprestatiewindTeam punten
22 Sterre Mulder 100m 14,99 -1.1 m/s 363
15 Lisa Brink Speer 26,09 --- 526
21 Eveline Nales Speer 17,55 --- 0
17 Lisa Brink Discus 19,94 --- 317
20 Eveline Nales Discus 19,67 --- 0
14 Lisa Brink Kogel 9,16 --- 531
13 Sterre Mulder HSS 9,10 +2.4 m/s 532
15 Voorschoten '97 team - - 2269

14 apr 2018: Junioren C/D Wedstrijd 1, AV de Spartaan - Lisse

4 (kleine) teams.

Jongens Junior C

#NaamOnderdeelprestatiewindTeam punten
12 Arend de Graaff 100m 13,50 +2.5 m/s 599
16 Stijn Sannen 800m 2:51,48 --- 378
13 Stijn Sannen 100mH 20,84 +0.0 m/s 319
6 Tim Overduin Speer 35,83 --- 582
- Arend de Graaff Hoog DNS --- 0
7 Arend de Graaff Ver 4,62 +2.4 m/s 544
13 Stijn Sannen Ver 3,37 +1.8 m/s 0
8 Voorschoten '97 team - - 2422

Jongens Junior D

#NaamonderdeelprestatiewindTeam punten
19 Levente Eekhof 80m 12,44 +0.7 m/s 409
18 Levente Eekhof 80mH 16,94 +0.1 m/s 263
10 Levente Eekhof Speer 19,81 --- 320
17 Thijs van der Torre Speer 12,66 --- 0
20 Thijs van der Torre Kogel 5,18 --- 253
22 Thijs van der Torre Ver 2,42 +0.0 m/s 102
13 Voorschoten '97 team - - 1347

Meisjes Junior C 

#NaamonderdeelprestatiewindTeam punten
19 Lotte de Ruiter 800m 3:00,44 --- 315
16 Jisca Dingjan Hoog 1,15 --- 352
14 Lotte de Ruiter Ver 3,48 +1.3 m/s 314
18 Jisca Dingjan Ver 2,86 +0.0 m/s 0
10 Voorschoten '97 team - - 981

Meisjes Junior D

#NaamonderdeelprestatiewindTeam punten
26 Maud Dernee 60m 9,92 +1.3 m/s 390
7 Rosa den Outer 1000m 3:37,70 --- 433
27 Fiene Jonker 1000m 4:12,31 --- 259
11 Voorschoten '97 4 x 60m 38,60 -- 404
10 Maud Dernee Speer 16,67 --- 258
8 Jette Sannen Discus 15,88 --- 226
12 Jette Sannen Kogel 7,11 --- 372
23 Rosa den Outer Hoog 1,05 --- 279
23 Fiene Jonker Ver 2,50 +1.6 m/s 118
11 Voorschoten '97 team - - 2739

7 apr 2018: Regio pupillen wedstrijd bij Voorschoten '97

uitslag alle verenigingen zie hier.

De eigen vereniging had een goede opkomst en mooie resultaten.

C-Pupillen en mini

# in catNaamVereniging40mDuurVortexHurkVerPunten totaal
1 Pascal Hendriksen Jongens Pupil Mini 8,2 902,00 9,00 0,70 2,60 306
2 Loes Hilgersom Meisjes Pupil C 7,5 827,00 9,50 0,65 2,80 279
1 Bas van Leeuwen Jongens Pupil C 8,3 877,00 10,50 0,70 2,70 232
7 Zahra Aziz Meisjes Pupil C 8,2 802,00 DNS 0,60 2,55 195
2 Roemer van der Wilt Jongens Pupil C 8,5 902,00 6,50 0,60 2,50 192
2 Twan Haverkort Jongens Pupil Mini 9,7 777,00 8,50 0,55 1,35 149

B-pupillen

# in catNaamVereniging40mDuurVortexHurkVerPunten totaal
1 Noah Haverkort Jongens Pupil B 7,6 977,00 19,50 0,80 2,60 275
3 Chivano Bavelaar Jongens Pupil B 7,9 852,00 10,50 0,80 2,50 205
4 Daan Siera Jongens Pupil B 8,2 827,00 14,00 0,65 2,70 197
5 Sofie van der Zalm Meisjes Pupil B 8,5 877,00 10,50 0,70 2,35 197
5 Sepp Schwarz Jongens Pupil B 8,3 827,00 12,00 0,70 2,40 183
6 Lisa Schuurman Meisjes Pupil B 8,0 827,00 7,00 0,60 2,55 179
7 Sascha Verheij Meisjes Pupil B 8,6 676,00 10,00 0,70 2,65 172
6 Steven van der Torre Jongens Pupil B 8,4 827,00 6,50 0,75 2,45 166

A-pupillen

# in catNaamcategorie60mDuurVortexPolsverVerPunten totaal
3 Chiara Kolfin Meisjes Pupil A2 9,7 1378,00 23,00 2,65 3,30 307
1 Victor Hillebrink Jongens Pupil A1 10,4 1253,00 15,00 2,85 3,00 208
2 Sasha de Dood Jongens Pupil A1 11,3 1303,00 24,50 2,35 2,65 202
3 Laurens Veninga Jongens Pupil A2 10,8 1228,00 16,00 2,40 3,10 190
5 Floor van der Ploeg Meisjes Pupil A2 11,2 977,00 17,50 2,65 2,75 189
1 Fien Sannen Meisjes Pupil A1 11,4 1303,00 15,00 2,20 2,60 188
3 Orlando van Leeuwen Jongens Pupil A1 10,8 1172,00 15,50 2,10 2,60 160
4 Jelle van der Kroft Jongens Pupil A1 10,6 426,00 14,00 2,20 2,75 135
5 Joris Bosch Jongens Pupil A1 12,1 1153,00 12,50 1,90 2,00 106

24 mrt 2018: Eindstand Quatrocrosses 

zie https://www.dockhornsoftware.nl/COEF/Site/Rankings.php?ID=2

plNaamcatscore
1 Pascal Hendriksen Jongens Minipupillen 1.33
4 Wiebe Zoet Jongens Minipupillen 3.00
5 Zahra Aziz Meisjes C-pupillen 6.33
9 Sofie van der Zalm Meisjs B-pupillen 7.67
6 Xue van Dril Meisjes A1-pupillen 7.33
8 Louisa Vink Meisjes A1-pupillen 8.67
4 Chiara Kolfin Meisjes A2-pupillen 4.33
4 Levente Eekhof Jongens D-junioren 3.33

24 mrt 2018: Quatrocross AV Rijnsoever

Fotorapportage zie https://bit.ly/2GnxnKn

plNaamcatafstandtijd
1 Pascal Hendriksen Jongens Minipupillen 700m 3:13
7 Zahra Aziz Meisjes C-pupillen 700m 3:38
8 Loes Hilgersom Meisjes C-pupillen 700m 3:46
8 Sofie van der Zalm Meisjs B-pupillen 900m 5:39
6 Louisa Vink Meisjes A1-pupillen 1100m 8:02
5 Levente Eekhof Jongens D-junioren 1500m 6:17

18 mrt 2018: Kinderloop bij De VoorschotenLoop 

De prijswinnaars van de Kinderloop bij de VoorschotenLoop waren

   6 t/m 9 jaar  10 t/m 12 jaar  
   meisjes jongens   meisjes jongens 
Anne Ties de Graaf Carmen Eurlings Levente eeekhof 
2 Isable Ivar van der Knijff Emma Blazer Niels Axnacher
3 Madelon

Daan Creyghton en

Shane Kock

Olivia Lauret Jelle Eisema

17 feb 2018: Quatrocross Voorschoten '97

Uitslag alle verenigingen zie cross2018.

Uitslag eigen vereniging:

Pl in catnaamcategorieafstandtijd
1 Pascal Hendriksen Jongens Mini ca. 800 meter 3.25
3 Wiebe Zoet Jongens Mini ca. 800 meter 3.31
4 Roemer van der Wilt Jongens Pupillen C ca. 800 meter 3,36
4 Rianne van Eeuwijk Meisjes Pupillen C ca. 800 meter 3,44
4 Sofie v/d Zalm Meisjes Pupillen B ca. 1.000 meter 4.42
11 Daan Siera Jongens Pupilen B ca. 1.000 meter 4.44
3 Chiara Kolfin Meisjes Pupillen A (2e jrs) ca. 1.200 meter 4.48
7 Jona van de Poel Jongens Pupillen A (2e jrs) ca. 1.200 meter 4.59
4 Fien Sannen Meisjes Pupillen A (1e jrs) ca. 1.200 meter 5.20
7 Xue van Dril Meisjes Pupillen A (1e jrs) ca. 1.200 meter 6.12
10 Louisa Vink Meisjes Pupillen A (1e jrs) ca. 1.200 meter 7.35
2 Levente Eekhof Jongens Junioren D ca. 1.500 meter 4.59
10 Louise Noppe Meisjes Junioren D ca. 1.500 meter 6.18

10 feb 2018: Indoor pupillen ARV Ilion Zoetermeer

Jongens Pupil A2 - Meerkamp

#Naam60mKogelHoogVerPunten totaal
4 Stan Berger 9,99 7,40 1,20 3,65 251

Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

#Naam60mKogelHoogVerPunten totaal
9 Chiara Kolfin 9,39 5,30 1,15 3,40 261
18 Veronique Verweij 10,42 5,00 1,05 3,05 202

Meisjes Pupil C - Meerkamp

#Naam40mHoogVerPunten totaal
6 Loes Hilgersom 7,73 0,80 2,75 186

27 jan 2017: Quatrocross Leiden Atletiek 

PositieNaamGeb JaarCategorieHoofdcategorieTijd
7 Pascal Hendriksen 2011 JPMini Mini 03:31.3
11 Wiebe Zoet 2012 JPMini Mini 03:37.2
6 Zahra Aziz 2010 MPC C 03:44.6
11 Steven van der Torre 2009 JPB B 07:17.0
11 Sofie van der Zalm 2009 MPB B 07:35.1
4 Fien Sannen 2008 MPA1 A1 07:08.8
7 Xue van Dril 2008 MPA1 A1 08:01.7
10 Louisa Vink 2008 MPA1 A1 08:39.5
4 Chiara Kolfin 2007 MPA2 A2 06:09.8
7 Stan Berger 2007 JPA2 A2 06:19.0
2 Rosa den Outer 2006 MJD D 09:02.7
10 Jette Sannen 2005 MJD D 10:37.1

20 jan 2018: Indoor pupillen ARV Ilion te Zoetermeer

Meisjes Pupil C - Meerkamp

#Naam40mM-balVerPunten totaal
3 Loes Hilgersom 7,77 4,50 2,40 180

Jongens Pupil A2 - Meerkamp

#Naam60mKogelHoogPunten totaal
4 Stan Berger 9,58 7,90 1,25 209

Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

#Naam60mKogelHoogPunten totaal
6 Chiara Kolfin 9,47 5,10 1,15 190

© 2019-2020 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.