« jun 2020 »
ma di wo do vr za zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
Marathonestafette
Marathonestafette
Marathonestafette
Marathonestafette
Marathonestafette
Marathonestafette
Marathonestafette
Marathonestafette
Hoofdmenu

Trainingsschema

Trainingsschema met ingang van 6 mei 2020

 

Schema vanaf 31 mei t/m 14 juni 2020

Maandag

       

Opmerking

Tijd

Groep/Team

Veld

Trainer

Team leider (Verplicht)

 

15:30 ‐ 17:45

BSO

1B

vanaf 11 mei

   

17:00 ‐ 18:00

JO‐8‐1/2

1A

Danny de Hoogt, Sam Sam Wijngaarde

   

17:00 ‐ 18:00

JO‐11‐7

3A

Margetson Shelley

   

17:00 ‐ 18:00

JO11‐2/3

3B

Jan de Bruyn, Lars Beelen

   

17:00 ‐ 18:00

JO9‐7 en JO10/6

4A

Bas de Bruin & Peter Siera en Joost van Dalen

   

17:00 ‐ 18:00

JO11‐6

4B

Tom Witteman

   

17:00 ‐ 18:00

MO11‐3

5A

Frans en Sebastiaan

   

17:00 ‐ 18:00

JO12‐4

5B

Jeroen Leering, Denny van Veen, Karin vd Geest

   

18:30 ‐ 19:30

JO9 1‐2‐3

1A

Eelco Weber, Jurgen Oerlemans, Jay Niersman, Stefan Bronmeijer

   

18:30 ‐ 19:30

JO11‐1

1B

Danny de Hoogt,

   

18:30 ‐ 19:30

MO11‐2

3A

Edwin en Clemens

   

18:30 ‐ 19:30

MO9‐1,MO9‐2

3A

André, Arthur en Dennis

   

18:30 ‐ 19:30

JO9‐5, JO8‐4

3B

Onno Hamburger, Vicky Smith, Chris Wassenaar, Brahim Lakhal

   

18:30 ‐ 19:30

JO10‐1/2/3

4A

Stephan van der Niet, Marcello Kortekaas, Peter Potters, Sem vd Geer

   

18:30 ‐ 19:30

JO10‐4 / JO11‐2

4B

Stephan Duijndam,

   

18:30 ‐ 19:30

JO12‐1

5A

Evert van Zoelen, Anwar Sankaij, Ron Lingeman

   

18:30 ‐ 19:30

JO12‐2/JO12‐3

5B

Sem Schilthuizen, Iban Drop

   

20:00 ‐ 21:00

ZATERDAG SELECTIE

1A

THEO DUCANEAUX

   

20:00 ‐ 21:00

ZATERDAG SELECTIE

1B

THEO DUCANEAUX

   

20:00 ‐ 21:00

JO14‐2

2A

Jeroen Elderhorst

   

20:00 ‐ 21:00

JO17‐2

3B

Matthew , Godwin Snijders

   

20:00 ‐ 21:00

 

4A

     

20:00 ‐ 21:00

 

4B

     

20:00 ‐ 21:00

MO17‐1

5A

Jacco Scholts, Rune Bult

   

20:00 ‐ 21:00

MO17‐2

5B

Allan Nijman

   
   

 

Dinsdag

         

Tijd

Groep/Team

Veld

Trainer

   

14:00 ‐ 15:00

Walking Football

5A

Ed Zijl

Peter Dubbeling

 

15:30 ‐ 17:45

BSO

1B

vanaf 11 mei

   

17:00 ‐ 21:00

Atletiek

4

Lisa Brink, Ties Wilde, Aisha Schnieder

   

17:00 ‐ 18:00

JO11‐4

1A

Nicole Wiliams, Krijn Smallenburg, Ramon

   

17:00 ‐ 18:00

MO11‐1

2A

Robert Toret

   

17:00 ‐ 18:00

JO12‐6

2B

Remco Kulk

   

17:00 ‐ 18:00

Atletiek

4A

Atletiek

   

17:00 ‐ 18:00

Atletiek

4B

Atletiek

   

17:00 ‐ 18:00

MO13‐3

5A

Tessa vd Luijt

   

17:00 ‐ 18:00

JO11‐5

5B

Rick Oosterhout

   

18:30 ‐ 19:30

JO15‐2

1A

Marcel Gijzen

   

18:30 ‐ 19:30

JO16‐2

1B

Sam van Braak

   

18:30 ‐ 19:30

MO13‐1

2A

Kim van der Mark

   

18:30 ‐ 19:30

MO15‐1

2B

Paul van Wijlen

   

18:30 ‐ 19:30

ATLETIEK

4A

ATLETIEK

ATLETIEK

 

18:30 ‐ 19:30

ATLETIEK

4B

ATLETIEK

ATLETIEK

 

18:30 ‐ 19:30

Keeperstraining 08 tm 012

5A

Jeroen/Annabel/Stephan

   

18:30 ‐ 19:30

JO13‐2

5B

Sebastiaan Smit/Eddy Wessels

   

20:00 ‐ 21:00

Zondag Selectie

1A

Denis Luhulima / Jeffrey v. Veen

   

20:00 ‐ 21:00

Zondag Selectie

1B

Denis Luhulima / Jeffrey v. Veen

   

20:00 ‐ 21:00

MO15‐2

2A

Eva Vlak & Tessa van der Luit

   

20:00 ‐ 21:00

JO16‐3

2B

Justin Aschman / Quint Lindeman

   

20:00 ‐ 21:00

Atletiek

4A

Atletiek

   

20:00 ‐ 21:00

Atletiek

4B

Atletiek

   

20:00 ‐ 21:00

JO17‐3

5A

Pim Happel

   

20:00 ‐ 21:00

JO16‐3

5B

     
 

 

Woensdag

         

Tijd

Groep/Team

Veld

Trainer

   

14:30 ‐ 17:15

BSO

4

vanaf 11 mei

   

19:00 ‐ 22:00

Atletiek

4

     

13:30 ‐ 14:15

Mini's & JO7

 

vervallen , gaat niet door

   

14:15 ‐ 15:00

JO8

 

vervallen , gaat niet door

   

15:00 ‐ 16:00

JO9 & JO10 (circuit)

1A/1B

Marcel de Hooge, Djiri Michel

   

16:00 ‐ 17:00

JO11 & JO12 (circuit)

1A/1B

Marcel de Hooge, Djiri Michel

   

17:00 ‐ 18:00

         

17:00 ‐ 18:00

         

17:00 ‐ 18:00

         

17:00 ‐ 18:00

         

17:00 ‐ 18:00

         

17:00 ‐ 18:00

         

17:00 ‐ 18:00

         

17:00 ‐ 18:00

         

18:30 ‐ 19:30

JO13‐4

1A

Renzo van Stralen, Ger

   

18:30 ‐ 19:30

JO12‐7

1B

Xander Groot,

   

18:30 ‐ 19:30

J013‐3

2A

Carl Roest

   

18:30 ‐ 19:30

JO15‐3

2B

Collin van Veen, Jeffrey van Veen

   

18:30 ‐ 19:30

Atletiek

4A

ATLETIEK

   

18:30 ‐ 19:30

Atletiek

4B

ATLETIEK

   

18:30 ‐ 19:30

MO13‐2

5A

Peter van Noort, Marco Berg

   

18:30 ‐ 19:30

MO13‐3

5B

Bob van Aken

   

20:00 ‐ 21:00

Keeperstraining 013 tm 017

1A

Stephan/Wesley

   

20:00 ‐ 21:00

016‐4

1B

Maarten Hillenaar

   

20:00 ‐ 21:00

JO19‐4

2A

Ed Stolk/Denis Luhulima

   

20:00 ‐ 21:00

016‐5

2B

Richard Backx

   

20:00 ‐ 21:00

ATLETIEK

4A

ATLETIEK

ATLETIEK

 

20:00 ‐ 21:00

ATLETIEK

4B

ATLETIEK

ATLETIEK

 

20:00 ‐ 21:00

JO15‐4

5A

George Piket

   

20:00 ‐ 21:00

JO19‐3

5B

Matthew van Leeuwen

   
   

Donderdag

Tijd

Groep/Team

Veld

Trainer

   

15:30 ‐ 17:15

BSO

1B

vanaf 11 mei

   

17:00 ‐ 21:00

Atletiek

4

     

17:00 ‐ 18:00

 

1A

     

17:00 ‐ 18:00

 

2A

     

17:00 ‐ 18:00

 

2B

     

17:00 ‐ 18:00

Atletiek

4A

Atletiek

   

17:00 ‐ 18:00

Atletiek

4B

Atletiek

   

17:00 ‐ 18:00

 

5A

     

17:00 ‐ 18:00

 

5B

     

18:30 ‐ 19:30

 

1A

     

18:30 ‐ 19:30

 

1B

     

18:30 ‐ 19:30

 

2A

     

18:30 ‐ 19:30

 

2B

     

18:30 ‐ 19:30

Atletiek

4A

Atletiek

Atletiek

 

18:30 ‐ 19:30

Atletiek

4B

Atletiek

Atletiek

 

18:30 ‐ 19:30

 

5A

     

18:30 ‐ 19:30

 

5B

     

20:00 ‐ 21:00

ZATERDAG SELECTIE

1A

THEO DUCANEAUX

   

20:00 ‐ 21:00

ZATERDAG SELECTIE

1B

THEO DUCANEAUX

   

20:00 ‐ 21:00

Zondag selectie

2A

Denis Luhulima / Jeffrey van Veen

   

20:00 ‐ 21:00

Zondag selectie

2B

Denis Luhulima / Jeffrey van Veen

   

20:00 ‐ 21:00

Atletiek

4A

Atletiek

Atletiek

 

20:00 ‐ 21:00

Atletiek

4B

Atletiek

Atletiek

 

20:00 ‐ 21:00

 

5A

     

20:00 ‐ 21:00

 

5B

     

© 2019-2020 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.