Trainingsschema

Trainingsschema 2023-2024 per 21-08-2023

 

 Maandag

    

 

Tijd

Teams

Veld

Trainer

15.30 – 17.45

BSO

1b

 

17.30 – 18.30

Onder 9

1ab

TC pupillen

17.30 – 18.30

JO13-1    & JO13-3 + JO12-1

2ab

StephanB / LarsB + JandB

18.00 – 19.00

JO14-1    & JO14-2

3ab

JustinA / GerR

18.00 – 19.00

JO13-4    & MO11/13-4

4ab

BasdB / TessaK

18.00 – 19.00

MO13-2   & MO13-3

5ab

JohanB / ArjanZ

18.00 – 19.00

MO15-2   & MO15-3

6ab

/ Mandy

18.45 – 20.00

JO19-1    & JO19-2

1ab

Matthew+Stan /

18.45 – 20.00

JO17-1    & JO16-1

2ab

JonJoostC / JeroenvK

19.00 – 20.00

JO15-1    & JO16-2

3ab

JeffreyvdM / IbanD+FabianI 

19.00 – 20.00

JO14-5    & JO16-4

4ab

SjaakvdK / JeroenD

19.00 – 20.00

MO15-1   & MO13-1

5ab

TessavdL / AndrévL

19:00 – 20.00

MO17-1   & MO20-1

6ab

DesiréevS / EvaV

20.00 – 21.30

Zat-2       & Zat1     

1ab

RobvdC /

20.00 – 21.30

 

2ab

 

20:00 – 21.15

MO17-2   &

5ab

DesiréevS /

20.15 – 21.30

Vr1          & Vr2

6ab

RichardL

Dinsdag

    

 

14.00 – 15.00

Walking Football

1a

 

15.30 – 17.45

BSO

1b

 

17.00 – 21.00

Atletiek

4

 

17.30 – 18.30

Onder 11

1ab

TC pupillen

17.30 – 18.30

Onder 10

2ab

TC pupillen

17.30 – 18.30

JO13-1  & JO13-3 (JO12-sel)

3ab

StephanB / LarsB

18.00 – 19.00

Keepers O13-O19 selecties

2b

Luca + WesleyK

18.00 – 19.00

JO15-3  & JO13-2 

5ab

RamonR / EelcoW 

18.00 – 19.00

JO14-1  & JO14-3

6ab

JustinA / ThomV

18.45 – 19:45

JO13-5  & Keepers Zaterdag selectie

1ab

Michaelvd / JanValk

18.45 – 20:00

JO15-1  & JO15-2

2ab

JeffreyvdM / ArjanS

18.30 – 19:45

JO17-1  & JO16-1

3ab

JonJoostC / JeroenvK

19.00 – 20.15

JO15-4  & JO19-5

5ab

StefanB / GeorgeP

19.00 – 20.15

JO17-2  & JO17-3

6ab

Sebas&Eddy / JaapWillemW

19.45 – 21.15

Zaterdag 1

1ab

/

20.15 – 21.30

Zondagselectie

2ab

DenisL / JeffreyvV

19.45 – 21.15

Zaterdag 2 & JO19-1

3ab

RobvdC / Matthew+Stan

20.15 – 21.30

Zaterdag 8 & Zat 14

5ab

JonathanT / HansB

20.15 – 21.45

Zaterdag 3 & Zat 6

6ab

KasperK / DinovdG

Woensdag

    

 

12.00 – 16.00

Da Vinci College 

2

 

14.30 – 17.15

BSO

4a

 

17.00 – 17.45

Keepers O8 t/m O12

1a

Luca + WesleyK

17.30 – 18.30

Onder 8

1b

TC pupillen

17.30 – 18.30

Onder 9

2ab

TC pupillen

17.00 – 18.00

Onder 12

6ab

TC pupillen

17.45 – 18.30

Keepers O13 t/m O19 

1ab

Luca + WesleyK

18.00 – 19.00

MO15-2  & MO15-3

4ab

/ Mandy

18.00 – 19.00

MO13-1  & MO13-2 

5ab

AndrevL / JohanB

18.00 – 19.00

JO13-4   & MO13-3

6ab

BasdB / 

18.30 – 19.30

JO14-2   & MO11/13-4

1ab

GerR / TessaK

18.30 – 19.30

JO14-5   & JO15-3

2ab

SjaakvdK / RamonR

18.30 – 19.30

MO15-1 &

3ab

TessavdL /

19.30 – 20.30

JO19-2   & JO19-3

1ab

AdilO / MarcoB

19.30 – 20.30

JO16-3   & MO17-2 + 20-2

2ab

BramM / 

19.30 – 20.30

MO17-1  & MO20-1

3ab

DesiréevS / EvaV

19.00 – 22.00

Atletiek

4ab

 

19.00 – 20.15

JO16-2   & JO16-4

5ab

IbanD+FabianI / JeroenD

19.00 – 20.15

JO19-4   & JO17-4 

6ab

CollinvV / RenzovS

20.30 – 21.30

Zaterdag 9 & Zat.35+ 1/2

1ab

RenéW / PaulW

20.30 – 21.30

Zaterdag 4 & 7

2ab

JessevdP / TjeerddV

20.30 – 21.30

Vr1         & Vr2  

3ab

RichardL

20.15 – 21.30

Zaterdag 10 & 11

5ab

StefH / MatthiasH

20.15 – 21.30

Zondag 35+ /  Zaterdag 12

6ab

LoekH / TommyN

Donderdag

 

 

15.30 – 17.30

BSO

1b

 

17.30 – 18.30

Onder 11

1ab

TC pupillen

17.30 – 18.30

Onder 10

2ab

TC pupillen

17.00 – 21.00

Atletiek

4ab

 

17.00 – 18.00

JO14-2  & JO14-3

5ab

GerR / MatthijsC

17:30 – 18.30

JO13-3 (JO12-sel) & JO12-1

6ab

LarsB & JandB

18.00 – 19.00

JO13-2  & JO15-2 

3ab

EelcoW / ArjanS

18.00 – 19.00

JO14-1  & JO13-1

5ab

JustinA / StephanB

19.15 – 20.45

Zaterdag 1

1ab

 

19.00 – 20.15

Keepers Zon.sel

2a

DanielG

19.15 – 20.30

Zaterdag 2

2b

RobvdC

19.00 – 20.15

JO17-2  & JO17-3

3ab

Sebas&Eddy / JaapWillemW

19.00 – 20.15

JO16-1  & JO15-1

5ab

JeroenvK / JeffreyvdM

18.30 – 19:45

JO19-1  

6ab

Matthew+Stan

19.00 – 20:15

JO17-1

6b

JonJoostC

20.30 – 22.00

Zat 3     &

1ab

KasperK /

20.30 – 22.00

Zondagselectie

2ab

DenisL / JeffreyvV

20.15 – 21.30

JO19-5

3ab

GeorgeP /

20.15 – 21.30

Zat 5      & Zat 13

5ab

YvesL / LucasH

20.15 – 21.30

Zon 3     & Zon 4

6ab

LeandervV / LeonA

Vrijdag

    

 

16:00 – 17.00

Play2Improve

1ab

 

17:00 – 18.00

Onder 6 & Onder 7

1ab

TC pupillen

18.00 – 19.00

Onder 8

1ab

TC pupillen

18.00 – 19.00

Onder 12

2ab

TC pupillen

18.00 – 19.00

MO11-1

5a

JordyK /

18.30 – 19:30

MO14-1

6a

 

19.00 – 20.00

 

1ab

 

19.00 – 20.00

Atletiek

4ab

 

18.45 – 19.45

JO13-5

5b

MichaelvdH

20.00 – 21.00

7 x 7 heren/dames

1ab

Sebas & Eddy / HermanW

20.00 – 21.00

7 x 7 heren/dames

 2ab

Sebas & Eddy / HermanW

20.00 – 21.00

 

5ab

 

20.00 – 21.00

 

6ab

 

 

Veldhelft A is de kleedkamerzijde – veldhelft B is de Adm de Ruytersingel kant

 

 

« mei 2023 »
ma di wo do vr za zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Ruilen of ophalen kleding
De Voorschotenloop
Ruilen of ophalen kleding
Internationaal - O12 -toernooi
Ruilen of ophalen kleding

 

© 2023-2024 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.