Trainingsschema

NIEUWS VAN HET WEDSTRIJDSECRETARIAAT

 

In de weken van 9 mei t/m 12 mei en 16 mei t/m 19 mei staan er veel avondwedstrijden gepland.

Heel lang hebben wij dit seizoen de avondwedstrijden kunnen uitstellen. Mede door de vakanties en Corona moeten we toch uitwijken naar de midweekse wedstrijden. Dit betekent dat wij voor deze twee weken aanpassingen moeten doen in het trainingsschema. Het trainingsschema hebben we gelukkig dit seizoen lang kunnen respecteren, maar nu moeten we echt gaan schuiven. Het kan zijn dat je op een ander veld traint, of op een ander tijdstip, of andere “buren” op je veld hebt of zelfs dat je training is komen te vervallen. Hieronder staat het schema voor 9 t/m 12 mei.

In vet/schuin de aanpassingen.

 

Maandag 16 mei

     

Tijd

Teams

Veld

Trainer

15.30 – 17.45

BSO

1b

 

16.45 – 17.45

JO8-1/2   & JO9-1/2

1&2

MarceldH / DjiriM

17.45 – 18.45

JO11-1/2 & JO12-1/2 & J10-1/2 & J14-2

1&2

MarceldH / DjiriM

17.00 – 18.00

 

3ab

 

16.45 – 17.45

JO10-3/4

4ab

 

17.00 – 18.00

MO13-2   & JO12-4

5ab

FransH /ThomV

17.00 – 18.00

JO12-3/MO9-1 & JO11-3/4

6ab

 

18.00 – 19.00

 

3ab

 

18.00 – 19.00

JO13-1    &

4ab

JustinA /

18.00 – 19.00

MO11-1/2/3 circuit   

5ab

GuustH-AndrevL

18.00 – 19.00

MO13-1   & MO15-2  

6ab

EdwinS / TessavdL

20.00 – 21.15

JO19-1    

5ab

RobvdC

18.45 – 20.00

JO17-1    & JO16-1

2ab

KaramM / JonJoostC

19.00 – 20.00

JO15-1    & JO14-1

3ab

EvertvZ / NickG

19.00 – 20.15

MO17-2   & JO15-4

4ab

PetervN/ FrankdR

19.00 – 20.00

MO15-3   & JO16-2  

5ab

EvaV  / CarlovV

19.00 – 20.00

MO15-1   & MO17-1

6ab

DesireevS / TessevdL

20.00 – 21.30

Zaterdag 2

3a

MarceldH

20.00 – 21.15

MO19-1   

3b

JaccoS /

20.15 – 21.30

 

4ab

 

20.00 – 21.45

MO19-2 & VR1 Zat.

6ab

AllanN /

Dinsdag 17 mei

     

Geen wijzigingen

     

Woensdag 18 mei

     

Geen wijzigingen

     

Donderdag 19 mei

     

19.00 – 20.15

JO17-1 & JO16-1

3ab

KaramM / JonJoostC

 

Training JO15-3 vervalt

   

 

Maandag 9 mei

     

Tijd

Teams

Veld

Trainer

15.30 – 17.45

BSO

1b

 

16.45 – 17.45

JO8-1/2   & JO9-1/2   & JO10-3/4

1&2

MarceldH / DjiriM

17.45 – 18.45

JO11-1/2 & JO12-1/2 & JO10-1/2

3ab

MarceldH / DjiriM

17.00 – 18.00

 

3ab

 

17.00 – 18.00

 

4ab

 

17.00 – 18.00

MO13-2   & JO12-4

5ab

FransH /ThomV

17.00 – 18.00

JO12-3/MO9-1 & JO11-3/4

6ab

 

18.00 – 19.00

 

3ab

 

18.00 – 19.00

JO13-1    & MO13-1

4ab

JustinA / EdwinS

18.00 – 19.00

MO11-1/2/3 circuit   

5ab

GuustH-AndrevL

18.00 – 19.00

 

6ab

EdwinS / TessavdL

18.45 – 20.00

 

1ab

 

18.45 – 20.00

 

2ab

 

19.00 – 20.15

JO15-1    & JO14-1

3ab

EvertvZ / NickG

19.00 – 20.15

MO17-2   & JO15-4

4ab

PetervN/ FrankdR

19.00 – 20.15

MO15-3   & JO16-2  & MO17-1

5ab

EvaV  / CarlovV / TessavdL

19.00 – 20.00

 

6ab

 

20.00 – 21.30

 

1ab

 

20.00 – 21.15

MO19-1   &  JO19-1

2ab

JaccoS / DjiriM

20.15 – 21.30

JO14-2 & JO17-1

3ab

Iban / Karam

20.15 – 21.30

 

4ab

 

20:15 – 21.30

JO16-1 & JO18-1

5ab

JonJoostC / StephanvdN

20.00 – 21.45

MO19-2 & VR1 Zat.

6ab

AllanN

       

Dinsdag 10 mei

    

   

14.00 – 15.00

Walking Football

1a

 

15.30 – 17.45

BSO

1b

 

17.00 – 18:00

JO9-3/5 &

1a

LeandervV-DennisS /

17.00 – 18:00

JO13-3

2a

MarcelO

17.00 – 21.00

Atletiek

4

 

18.00 – 19.00

JO14-1 & JO13-4

1ab

NickG / TomW

18.00 – 19.00

JO14-4

2a

MichaelvW

18.00 – 19.00

JO19-1 & JO18-1

3ab

DjiriM / StephanvdN

18.00 – 19.15

JO19-5 & JO15-2

5ab

HansB / Sebas+Eddy

18.00 – 19.00

JO13-1 & JO13-2 & JO17-1

6ab

JustinA / TijmenK / Karam

19.00 – 20.00

 

2ab

 

19.00 – 19:30

 

1b

 

19.15 – 20.30

Zat 15  & JO15-3

5ab

HansB / MarcelB

19.00 – 20.00

JO19-2 & JO17-2

6ab

JeffreyvdM /

19.30 – 21.00

 

1ab

 

20.15 – 21.30

 

2ab

 

19.00 – 20.15

JO16-1 & JO15-1

3ab

Jon-Joost

20.30 – 22.00

Zaterdag 10 & Zaterdag 16

5ab

JonathanT / IbanD

20.15 – 22.00

Zaterdag 3 & Zaterdag 8

3a

KasperK / ThijsvdM

20.15 - 22.00

Zondag 2

3b

JeffreyvV

 

Training 10 mei komt te vervallen voor:

   
 

JO16-3

   
       

Woensdag 11 mei

    

   

12.00 – 16.00

Da Vinci College 

2

 

14.30 – 17.15

BSO

4a

 

15.00 – 16.00

O6 & O8 - circuit     incl MO-teams

1ab

MarceldH / DjiriM

16.00 – 17.00

O9 & O12 - circuit   incl MO-teams

1ab

MarceldH / DjiriM

16.30 – 17.30

MO11-2

2a

AndrevL

17.30 – 18.15

Keeperstraining O8 t/m O12

1a

JeroenV

18.15 – 19.15

 

1a

 

18.00 – 19.00

 

1b

 

18.00 – 19.00

JO15-5 & JO14-2

2ab

DinovdG / FabianvI-IbanD

18.00 – 19.00

MO13-1  & MO13-2

3ab

EdwinS / FransH

18.00 – 19.00

MO15-2 & MO15-1

4ab

TessavdL  / DesireevS

18.00 – 19.00

 

5ab

 

18.00 – 19.00

MO15-3  

6a

Eva

17.30 – 19.00

JO14-3  

6b

MarcelG

19.15 – 20.30

 

1ab

 

19.15 – 20.30

Zat 14     & JO19-4

2ab

TommyN / MaartenH

19.00 – 20.15

JO16-3 & JO17-3

3ab

SaïdB / CollinvV

19.00 – 22.00

Atletiek

4ab

 

19.00 – 20.15

 

5ab

 

19.00 – 20.15

 

6ab

 

20.45 – 22.00

Zaterdag 11 & Zat.35+ 1/2

1ab

René / PaulW

20.30 – 22.00

Zaterdag 5 & 9

2ab

SjoerdO / TjeerddV

20.30 – 22.00

 

5ab

 

20.30 – 22.00

Zaterdag 12 & 13

3ab

Stef / MatthiasH

20.15 – 21.30

Zondag 35+ / VR1 Zat.

6ab

Cor / AllanN

 

Training 11 mei komt te vervallen voor:

   
 

Keeperstraining O13 t/m O16

   
 

MO19-1  & MO19-2

   
 

MO17-1  & MO17-2  

   
       

Donderdag 12 mei

     

15.30 – 17.15

BSO

1b

 

17.00 – 21.00

Atletiek

4ab

 

17.00 – 18.00

JO13-3 & MO9-1/2 + JO10-5

5ab

MarcelO / FennaB + NikW

16.45 – 18.45

O8-1/2 t/m O12-1/2

1ab

MarceldH / DjiriM

17.45 – 18.45

O8-1/2 t/m O12-1/2

2ab

MarceldH / DjiriM

18.00 – 19.00

JO15-2  & JO13-2

3ab

Sebas+Eddy / TijmenK

18.00 – 19.00

JO14-1  & JO13-1

5ab

NiekG / JustinA

17.45 – 19.00

JO19-1  & JO18-1

6ab

DjiriM / StephanvdN

18.45 – 19.15

Keepers zat.sel. + O16-O19 sel.

1a

 

19.15 – 20.45

Zaterdagselectie

1ab

NickP / MarceldH

19.15 – 20.30

 

2a

 

19.00 – 20.00

Keepers Zon.sel

2b

DanielG

20.00 - 20.30

Keepers Zon.sel

3a

DanielG

19.00 – 20.15

JO15-3

3b

MarcelB

19.00 – 20.15

JO17-1 & JO16-1

5ab

KaramM / JonJoostC

19.00 – 20:15

JO15-1 & JO19-2

6ab

EvertvZ / JeffreyvdM

20.45 – 22.00

Zaterdag 3 & Zat 4

1b

KasperK /

20.00 – 20.30

 

2b

 

20.30 – 20.45

Zondag 1

3a

DenisL

20.45 - 22.00

Zondag 1

1a

DenisL

20.15 – 21.30

Zat 6   

5ab

JasperM /

20.15 – 21.30

Zondag 3   & Zon 4

6ab

LeandervV / MarcelG

 

 

Het normale trainingsschema 2021-2022 (m.i.v. 23-08-2021)

 

 Maandag

    

 

Tijd

Teams

Veld

Trainer

15.30 – 17.45

BSO

1b

 

16.45 – 17.45

JO8-1/2   & JO9-1/2  

1&2

MarceldH / DjiriM

17.45 – 18.45

JO11-1/2 & JO12-1/2 & J10-1/2 & J14-2

1&2

MarceldH / DjiriM

17.00 – 18.00

 

3ab

 

16.45 – 17.45

JO10-3/4

4ab

 

17.00 – 18.00

MO13-2   & JO12-4

5ab

FransH /ThomV

17.00 – 18.00

JO12-3/MO9-1 & JO11-3/4

6ab

 

18.00 – 19.00

 

3ab

 

18.00 – 19.00

JO13-1    &

4ab

JustinA /

18.00 – 19.00

MO11-1/2/3 circuit   

5ab

GuustH-AndrevL

18.00 – 19.00

MO13-1   & MO15-2  

6ab

EdwinS / TessavdL

18.45 – 20.00

JO19-1    & JO18-1

1ab

DjiriM / StephanvdN

18.45 – 20.00

JO17-1    & JO16-1

2ab

KaramM / JonJoostC

19.00 – 20.15

JO15-1    & JO14-1

3ab

EvertvZ / NickG

19.00 – 20.15

MO17-2   & JO15-4

4ab

PetervN/ FrankdR

19.00 – 20.15

MO15-3   & JO16-2  

5ab

EvaV  / CarlovV

19.00 – 20.00

MO15-1   & MO17-1

6ab

DesireevS / TessevdL

20.00 – 21.30

Zaterdagselectie

1ab

NickP / MarceldH

20.00 – 21.15

MO19-1   

2ab

JaccoS /

20.15 – 21.30

 

3ab

 

20.15 – 21.30

 

4ab

 

20:15 – 21.30

MO1x

5ab

/

20.00 – 21.45

MO19-2 & VR1 Zat.

6ab

AllanN /

Dinsdag

    

 

14.00 – 15.00

Walking Football

1a

 

15.30 – 17.45

BSO

1b

 

17.00 – 18:00

JO9-3/5 &

1a

LeandervV-DennisS /

17.00 – 18:00

JO13-3

2a

MarcelO

17.00 – 21.00

Atletiek

4

 

18.00 – 19.00

JO14-1 & JO13-4

1ab

NickG / TomW

18.00 – 19.00

JO14-4 & JO17-1

2ab

MichaelvW / Karam

18.00 – 19.15

JO19-1 & JO18-1

3ab

DjiriM / StephanvdN

18.00 – 19.15

JO19-5 & JO15-2

5ab

HansB / Sebas+Eddy

18.00 – 19.00

JO13-1 & JO13-2

6ab

JustinA / TijmenK

19.00 – 20.00

JO15-1 & JO15-3

2ab

EvertvZ / MarcelB

19.00 – 19:30

Keeperstraining Zaterdag selectie

1b

 

19.15 – 20.30

Zat 15  & JO16-3

5ab

HansB / SaidB

19.00 – 20.15

JO19-2 & JO17-2

6ab

JeffreyvdM /

19.30 – 21.00

Zaterdag 1

1ab

NickP

20.15 – 21.30

Zondagselectie

2ab

DenisL / JeffreyvV

19.30 – 21.00

Zaterdag 2 & JO19-1

3a

MarceldH /

19.15 – 20.30

JO16-1

3b

Jon-Joost

20.30 – 22.00

 

4ab

 

20.30 – 22.00

Zaterdag 10 & Zaterdag 16

5ab

JonathanT / IbanD

20.15 – 22.00

Zaterdag 3/4 & Zaterdag 8

6ab

KasperK / ThijsvdM

Woensdag

    

 

12.00 – 16.00

Da Vinci College 

2

 

14.30 – 17.15

BSO

4a

 

15.00 – 16.00

O6 & O8 - circuit     incl MO-teams

1ab

MarceldH / DjiriM

16.00 – 17.00

O9 & O12 - circuit   incl MO-teams

1ab

MarceldH / DjiriM

16.30 – 17.30

MO11-2

2a

AndrevL

17.30 – 18.15

Keeperstraining O8 t/m O12

1a

JeroenV

18.15 – 19.15

Keeperstraining O13 t/m O16

1a

JeroenV

18.00 – 19.00

MO15-2

1b

TessavdL /

18.00 – 19.00

JO15-4   & JO15-5

2ab

DinovdG/ParkerR/LucasH / RickO

18.00 – 19.00

MO13-1  & MO13-2

3ab

EdwinS / FransH

18.00 – 19.00

 

4ab

 

18.00 – 19.00

JO14-2   & MO15-1   

5ab

FabianvI-IbanD / DesireevS

18.00 – 19.00

MO15-3  

6a

Eva

17.30 – 19.00

JO14-3  

6b

MarcelG

19.15 – 20.30

MO17-1 & MO17-2  

1ab

EvaV / DonovanT

19.15 – 20.30

Zat 14     & JO19-4

2ab

TommyN / MaartenH

19.00 – 20.15

JO16-2   & JO16-3

3ab

CarlovV GerR / SaïdB

19.00 – 22.00

Atletiek

4ab

 

19.00 – 20.15

JO17-3   & JO17-4

5ab

CollinvV / GeorgeP

19.00 – 20.15

MO19-1  & MO19-2

6ab

JaccoS / AllanN

20.30 – 22.00

Zaterdag 11 & Zat.35+ 1/2

1ab

René / PaulW

20.30 – 22.00

Zaterdag 5 & 9

2ab

SjoerdO / TjeerddV

20.30 – 22.00

 

3ab

 

20.30 – 22.00

Zaterdag 12 & 13

5ab

Stef / MatthiasH

20.15 – 21.30

Zondag 35+ / VR1 Zat.

6ab

Cor / AllanN

Donderdag

 

 

15.30 – 17.15

BSO

1b

 

17.00 – 21.00

Atletiek

4ab

 

17.00 – 18.00

JO13-3 & MO9-1/2 + JO10-5

5ab

MarcelO / FennaB + NikW

16.45 – 18.45

O8-1/2 t/m O12-1/2

1ab

MarceldH / DjiriM

17.45 – 18.45

O8-1/2 t/m O12-1/2

2ab

MarceldH / DjiriM

18.00 – 19.00

JO15-2  & JO13-2

3ab

Sebas+Eddy / TijmenK

18.00 – 19.00

JO14-1  & JO13-1

5ab

NiekG / JustinA

17.45 – 19.00

JO19-1  & JO18-1

6ab

DjiriM / StephanvdN

18.45 – 19.15

Keepers zat.sel. + O16-O19 sel.

1a

 

19.15 – 20.45

Zaterdagselectie

1ab

NickP / MarceldH

19.15 – 20.30

Zaterdagselectie

2a

NickP / MarceldH

19.00 – 20.00

Keepers Zon.sel

2b

DanielG

19.00 – 20.15

JO15-3 &

3ab

MarcelB

19.00 – 20.15

JO17-1 & JO16-1

5ab

KaramM / JonJoostC

19.00 – 20:15

JO15-1 & JO19-2

6ab

EvertvZ / JeffreyvdM

20.45 – 22.00

Zaterdag 3 & Zat 4

1ab

KasperK /

20.00 – 20.30

Keepers Zon.sel

2b

DanielG

20.30 – 22.00

Zondagselectie

2ab

DenisL / JeffreyvV

20.15 – 21.30

Zat 6   &

5ab

JasperM /

20.15 – 21.30

Zondag 3   & Zon 4

6ab

LeandervV / MarcelG

Vrijdag

    

 

15.30 – 17.15

BSO

1b

 

16.00 – 19.00

Play2improve

1a

 

16.00 – 17.00

JO9-4

2a

RonaldK

17.30 – 18.30

JO12-5

1b

NatalieP

17.00 – 18.00

 

6ab

 

18.00 – 19.00

 

1b

 

18.00 – 19.00

 

2ab

 

18.00 – 19.00

 

5b

 

19.00 – 20.00

JO17-4 &

1ab

GeorgeP /

19.00 – 20.00

JO15-5

2ab

RickvO /

19.00 – 20.00

Atletiek

4ab

 

19.00 – 20.00

 

5ab

 

20.00 – 21.00

7 x 7 heren/dames

1ab

 

20.00 – 21.00

7 x 7 heren/dames

 2ab

 

20.00 – 21.00

 

5ab

 

20.00 – 21.00

 

6ab

 

 

Veldhelft A is de kleedkamerzijde – veldhelft B is de Adm de Ruytersingel kant

 

« mei 2022 »
ma di wo do vr za zo
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Voorjaars ALV Voorschoten '97
Jubileum activiteit
Jubileum activiteit
Jubileum activiteit
Tentenkamp 2022

 

© 2021-2022 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.