« jun 2021 »
ma di wo do vr za zo
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
Train de trainer avond
Open keeperstraining
OVAK
De Rendierenloop
Hoofdmenu

Trainingsschema

Trainingsschema 2021-2022 (m.i.v. 23-08-2021)

 

 Maandag

    

 

Tijd

Teams

Veld

Trainer

15.30 – 17.45

BSO

1b

 

16.45 – 17.45

JO8-1/2   & JO9-1/2   & JO10-1/2

1&2

MarceldH / DjiriM

17.45 – 18.45

JO11-1/2 & JO12-1/2 & J10-3/4 & J14-2

1&2

MarceldH / DjiriM

17.00 – 18.00

 

3ab

 

17.00 – 18.00

 

4ab

 

17.00 – 18.00

MO13-2   & JO12-4

5ab

FransH /ThomV

17.00 – 18.00

JO12-3    & JO11-3/4

6ab

 

18.00 – 19.00

 

3ab

 

18.00 – 19.00

JO13-1    & MO15-3   

4ab

JustinA /

18.00 – 19.00

MO11-1/2/3 &

5ab

GuustH-AndrevL /

18.00 – 19.00

MO13-1   & MO15-2  

6ab

TessavdL

18.45 – 20.00

JO19-1    & JO18-1

1ab

DjiriM / StephanvdN

18.45 – 20.00

JO17-1    & JO16-1

2ab

KaramM / JonJoostC

19.00 – 20.15

JO15-1    & JO14-1

3ab

EvertvZ / NickG

19.00 – 20.15

MO17-2   & JO15-4

4ab

/ FrankdR

19.00 – 20.15

MO19-1   & JO16-2  

5ab

JaccoS / CarlovV

19.00 – 20.00

MO15-1   & MO17-1

6ab

 

20.00 – 21.30

Zaterdagselectie

1ab

TheoD / MarceldH

20.00 – 21.30

Zaterdagselectie

2ab

TheoD / MarceldH

20.15 – 21.30

 

3ab

 

20.15 – 21.30

 

4ab

 

20:15 – 21.30

JO19-4 &

5ab

MaartenH /

20.00 – 21.45

MO19-2 & VR1 Zat.

6ab

AllanN /

Dinsdag

    

 

14.00 – 15.00

Walking Football

1a

 

15.30 – 17.45

BSO

1b

 

17.00 – 18:00

JO9-3/5 &

1a

LeandervV-DennisS /

17.00 – 18:00

JO13-3

2a

MarcelO

17.00 – 20.30

Atletiek

4

 

18.00 – 19.00

JO14-1 & JO13-4

1ab

NickG / TomW

18.00 – 19.00

JO14-4 & JO17-1

2ab

MichaelvW / Karam

18.00 – 19.15

JO19-1 & JO18-1

3ab

DjiriM / StephanvdN

18.00 – 19.15

JO19-5 & JO15-2

5ab

HansB / Sebas+Eddy

18.00 – 19.00

JO13-1 & JO13-2

6ab

JustinA / TijmenK

19.00 – 20.00

JO15-1 & JO15-3

2ab

EvertvZ / MarcelB

19.00 – 19:30

Keeperstraining Zaterdag selectie

1b

 

19.15 – 20.30

Zat 15  & JO16-3

5ab

HansB / SaidB

19.00 – 20.15

JO19-2 & JO17-2

6ab

JeffreyvdM /

19.30 – 21.00

Zaterdag 1

1ab

TheoD

20.15 – 21.30

Zondagselectie

2ab

DenisL / JeffreyvV

19.30 – 21.00

Zaterdag 2 & JO19-1

3a

MarceldH /

19.15 – 20.30

JO16-1

3b

Jon-Joost

20.30 – 22.00

 

4ab

 

20.30 – 22.00

Zaterdag 10 & Zaterdag 16

5ab

JonathanT / IbanD

20.15 – 22.00

Zaterdag 3/4 & Zaterdag 8

6ab

KasperK / ThijsvdM

Woensdag

    

 

12.00 – 16.00

Da Vinci College 

2

 

13.30 – 14.30

O6 & O7 & O8 - circuit

1ab

MarceldH / DjiriM

14.30 – 15.30

O9 & O10 - circuit

1ab

MarceldH / DjiriM

14.30 – 17.15

BSO

4a

 

15.30 – 16.30

O11 & O12 - circuit

1ab

MarceldH / DjiriM

17.30 – 18.15

Keeperstraining O8 t/m O12

1a

JeroenV

18.15 – 19.15

Keeperstraining O13 t/m O16

1a

JeroenV

18.00 – 19.15

 

1b

 

18.00 – 19.00

JO15-4   & JO15-5

2ab

DinovdG/ParkerR/LucasH / RickO

18.00 – 19.00

MO13-1  & MO13-2

3ab

TessavdL / FransH

18.00 – 19.00

MO15-1  & MO15-2

4ab

 

18.00 – 19.00

JO14-2   & MO17-3

5ab

FabianvI-IbanD / NaomiN-YouraK

18.00 – 19.00

JO14-3   & MO15-3  

6a

Eva

17.30 – 19.00

JO14-3  

6b

MarcelG

19.15 – 20.30

MO19-1  & MO17-1

1ab

JaccoS /

19.15 – 20.30

Zat 14     & JO19-4

2ab

TommyN / MaartenH

19.00 – 20.15

JO16-2   & JO16-3

3ab

CarlovV GerR / SaïdB

19.00 – 22.00

Atletiek

4ab

 

19.00 – 20.15

JO17-3   & JO17-4

5ab

CollinvV / GeorgeP

19.00 – 20.15

MO17-2  & MO19-2

6ab

DonavonT / AllanN

20.30 – 22.00

Zaterdag 11 & Zat.35+ 1/2

1ab

René / PaulW

20.30 – 22.00

Zaterdag 5 & 9

2ab

SjoerdO / TjeerddV

20.30 – 22.00

Zaterdag 7

3ab

ArjunS /

20.30 – 22.00

Zaterdag 12 & 13

5ab

Stef / MatthiasH

20.15 – 21.30

Zondag 35+ / VR1 Zat.

6ab

Cor / AllanN

Donderdag

 

 

15.30 – 17.15

BSO

1b

 

17.00 – 20.00

Atletiek

4ab

 

17.00 – 18.00

JO13-3 & MO9-1/2 + JO10-5

5ab

MarcelO / FennaB + NikW

16.45 – 18.45

O8-1/2 t/m O12-1/2

1ab

MarceldH / DjiriM

17.45 – 18.45

O8-1/2 t/m O12-1/2

2ab

MarceldH / DjiriM

18.00 – 19.00

JO15-2  & JO13-2

3ab

Sebas+Eddy / TijmenK

18.00 – 19.00

JO14-1  & JO13-1

5ab

NiekG / JustinA

17.45 – 19.00

JO19-1  & JO18-1

6ab

DjiriM / StephanvdN

18.45 – 19.15

Keepers zat.sel. + O16-O19 sel.

1a

 

19.15 – 20.45

Zaterdagselectie

1ab

TheoD / MarceldH

19.15 – 20.30

Zaterdagselectie

2a

TheoD / MarceldH

19.00 – 20.00

Keepers Zon.sel

2b

DanielG

19.00 – 20.15

JO15-3 &

3ab

MarcelB

19.00 – 20.15

JO17-1 & JO16-1

5ab

KaramM / JonJoostC

19.00 – 20:15

JO15-1 & JO19-2

6ab

EvertvZ / JeffreyvdM

20.45 – 22.00

Zaterdag 3 & Zat 4

1ab

KasperK /

20.00 – 20.30

Keepers Zon.sel

2b

DanielG

20.30 – 22.00

Zondagselectie

2ab

DenisL / JeffreyvV

20.15 – 21.30

Zat 6   &

5ab

JasperM /

20.15 – 21.30

Zondag 3   & Zon 4

6ab

LeandervV / MarcelG

Vrijdag

    

 

15.30 – 17.15

BSO

1b

 

16.00 – 19.00

Play2improve

1a

 

16.00 – 17.00

JO9-4

2a

RonaldK

17.30 – 18.30

JO12-5

1b

NatalieP

17.00 – 18.00

 

6ab

 

18.00 – 19.00

 

1b

 

18.00 – 19.00

 

2ab

 

18.00 – 19.00

 

5b

 

19.00 – 20.00

JO17-4 &

1ab

GeorgeP /

19.00 – 20.00

JO15-5

2ab

RickvO /

19.00 – 20.00

Atletiek

4ab

 

19.00 – 20.00

 

5ab

 

20.00 – 21.00

7 x 7 heren/dames

1ab

 

20.00 – 21.00

7 x 7 heren/dames

 2ab

 

20.00 – 21.00

 

5ab

 

20.00 – 21.00

 

6ab

 

 

Veldhelft A is de kleedkamerzijde – veldhelft B is de Adm de Ruytersingel kant

 

© 2021-2022 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.