Programma



VANAF DINSDAG 28 MEI t/m VRIJDAG 31 MEI 2024  
IS VELD 6 NIET BESCHIKBAAR VOOR WEDSTRIJDEN  
en TRAININGEN i.v.m. AVONDVIERDAAGSE  
       
DINSDAG 21 MEI 2024  
19:00 Voorschoten'97 JO14-1 Wilhelmus JO14-1JM Jeroen Hehrmann
WOENSDAG 22 MEI 2024  
17:00 RKAVV JO10-2 Voorschoten'97 JO10-5  
17:30 Blauw-Zwart JO8-3 Voorschoten'97 JO8-5  
ZATERDAG 25 MEI 2024  
14:30 Voorschoten'97 1 Nootdorp 1 Giovanni Jaggan
11:45 Voorschoten'97 2 Foreholte 2 Matti Paping
14:30 Nootdorp 3 Voorschoten'97 4  
12:30 Voorschoten'97 5 FC Oegstgeest 4 Andy Verwoerd
16:15 Voorschoten'97 6 RCL 7 Stefan Berg
14:15 Voorschoten'97 7 VVSB 5 Ramon Bijl
14:15 Quick Boys 9 Voorschoten'97 8  
16:15 Voorschoten'97 9 DoCoS 8 Marco Berg
16:15 Voorschoten'97 10 Rijnvogels 6 Tommy Willemsen
12:30 Noordwijk 9 Voorschoten'97 11  
15:30 Gr.WII VAC 4 Voorschoten'97 12  
10:00 LVV Football Factory 5 Voorschoten'97 13  
14:30 Die Haghe 6 Voorschoten'97 14  
15:30 RCL 35+2 Voorschoten'97 35+1  
14:15 Voorschoten'97 35+2 RCL 35+1 Hans Wesselman
14:15 Voorschoten'97 VR2 LSVV'70 VR3 Joey Waleveld
12:30 Voorschoten'97 JO19-2 Noordwijk JO19-1 Maurice Plandsoen
12:45 FC 's-Gravenzande JO19-4 Voorschoten'97 JO19-3  
16:15 Voorschoten'97 JO19-4 Blauw-Zwart JO19-3 Bram Muires
16:15 Voorschoten'97 JO19-5 FC Oegstgeest JO19-3 Rob de Koning
16:15 Voorschoten'97 JO17-2 ESTO JO17-1 NNB
14:15 Voorschoten'97 JO17-3 ASC JO17-2 Stephan Bronmeijer
15:00 DSVP JO17-3 Voorschoten'97 JO17-4  
10:30 FC Skillz JO16-1 Voorschoten'97 JO16-1 Jan Hof
11:00 Wippolder JO16-1 Voorschoten'97 JO16-2  
14:15 Voorschoten'97 JO16-4 ONA JO16-1JM Cock v.d.Goes
10:20 TAVV JO15-1 Voorschoten'97 JO15-2  
08:30 ASC JO15-3 Voorschoten'97 JO15-3  
12:30 Voorschoten'97 JO15-4 Warmunda JO15-1 Martijn van Driel
10:00 Quick Boys JO14-2 Voorschoten'97 JO14-2JM  
10:15 Voorschoten'97 JO14-3 UVS JO14-3 Mohamed Montacir
      (Begeleider Hans Alblas)
11:00 Voorschoten'97 JO14-5 Wilhelmus JO14-5 Sadic Fathi
      (Begeleider Hans Alblas)
12:00 RCL JO13-3JM Voorschoten'97 JO13-2  
12:30 Voorschoten'97 JO13-3 Meerburg JO13-2JM Luca Lodder
08:30 Voorschoten'97 JO13-4 Quick Boys JO13-5 Ilya Sigida
08:30 Wilhelmus JO13-4 Voorschoten'97 JO13-5JM  
12:30 Voorschoten'97 MO20-1 VEP MO20-1 Ton Zeilstra
10:15 Voorschoten'97 MO17-1 Nieuwkoop MO17-1 Luca Lodder
12:30 SJC MO17-2 Voorschoten'97 MO17-2  
12:00 Valken'68 MO15-1 Voorschoten'97 MO15-1  
10:15 DoCoS MO15-1 Voorschoten'97 MO15-2  
08:30 Voorschoten'97 MO15-3 SJZ MO15-1 Rodney Kroon
08:30 Voorschoten'97 MO13-1 Katwijk MO13-1 Sil van Arkel
      (Begeleider Luca Lodder)
10:00 RCL MO13-1 Voorschoten'97 MO13-2  
09:45 Voorschoten'97 MO13-3 Valken'68 MO13-1  
11:00 Voorschoten'97 MO11-1 TAVV MO11-1 Jacob de Vaal
      (Begeleider Maurice Plandsoen)
11:45 Rijnsb.Boys MO11-1 Voorschoten'97 MO11-2  
10:45 Wippolder MO11-1 Voorschoten'97 MO11-3  
09:45 Voorschoten'97 JO12-1 DWO JO12-2  
11:15 Roodenburg JO12-2 Voorschoten'97 JO12-2  
11:00 Voorschoten'97 JO12-3 Gr.WII VAC MO12-1 Rodney Kroon
09:45 Voorschoten'97 JO12-4 SJC JO12-3  
10:00 RCL JO12-5 Voorschoten'97 JO12-5  
08:30 RCL JO12-3JM Voorschoten'97 JO12-6  
10:15 Quick Boys JO11-2 Voorschoten'97 JO11-1  
09:00 Rijnvogels JO11-1 Voorschoten'97 JO11-2  
08:30 Voorschoten'97 JO11-3 UVS JO11-3  
10:45 Voorschoten'97 JO11-4 Gr.WII VAC JO11-4  
08:30 Voorschoten'97 JO11-5 Sporting Leiden JO11-2  
08:30 Stompwijk JO11-1 Voorschoten'97 JO11-6  
10:30 SJC JO10-1JM Voorschoten'97 JO10-1  
08:30 Voorschoten'97 JO10-2 Rijnvogels, fc JO10-1 J/M  
10:30 SVC'08 JO10-3 Voorschoten'97 JO10-3  
08:30 Quick Boys MO10-1 Voorschoten'97 JO10-4  
10:45 Voorschoten'97 JO10-5 SEV JO10-3  
08:30 Voorschoten'97 JO10-6 SVC'08 JO10-4  
08:30 Gr.WII VAC JO9-1 Voorschoten'97 JO9-1  
10:45 Voorschoten'97 JO9-2 Sporting Leiden JO9-2JM  
09:45 Katwijk JO9-3 Voorschoten'97 JO9-3  
09:45 Voorschoten'97 JO9-4 RCL JO9-7  
08:30 Blauw-Zwart JO9-4 Voorschoten'97 JO9-5JM  
09:45 Voorschoten'97 JO9-6 RCL JO9-8  
11:30 EMM JO9-4 Voorschoten'97 JO9-7  
10:15 RKAVV JO8-1 Voorschoten'97 JO8-1  
09:45 Voorschoten'97 JO8-2 Valken'68 JO8-2  
09:45 Voorschoten'97 JO8-4 Meerburg JO8-5  
08:30 VVSB JO8-4 Voorschoten'97 JO8-6  
09:30 FC Oegstgeest JO8-2 Voorschoten'97 JO8-7  
08:30 Voorschoten'97 JO7-1 Alphense Boys JO7-3 Sportpark Adegeest
08:30 Koudekerk JO7-1 BSC'68 JO7-1 Sportpark Adegeest
08:50 BSC'68 JO7-1 Voorschoten'97 JO7-1 Sportpark Adegeest
08:50 Koudekerk JO7-1 Alphense Boys JO7-3 Sportpark Adegeest
09:10 Voorschoten'97 JO7-1 Koudekerk JO7-1 Sportpark Adegeest
09:10 Alphense Boys JO7-3 BSC'68 JO7-1 Sportpark Adegeest
09:00 Voorschoten'97 JO7-2 Voorschoten'97 JO7-3 Sportpark Schulpwei
09:20 Voorschoten'97 JO7-2 Sporting Leiden JO7-1 Sportpark Schulpwei
09:40 Blauw-Zwart JO7-2JM Voorschoten'97 JO7-2 Sportpark Schulpwei
09:20 Voorschoten'97 JO7-3 Blauw-Zwart JO7-2JM Sportpark Schulpwei
09:40 Sporting Leiden JO7-1 Voorschoten'97 JO7-3 Sportpark Schulpwei
09:00 Voorschoten'97 JO7-4 Voorschoten'97 JO7-6 Sportpark Schulpwei
09:20 Voorschoten'97 JO7-4 Meerburg JO7-1JM Sportpark Schulpwei
09:40 Blauw-Zwart JO7-3JM Voorschoten'97 JO7-4 Sportpark Schulpwei
08:30 SEV JO7-2 Voorschoten'97 JO7-5 Sportpark Kastelenring
08:50 EMM JO7-5 Voorschoten'97 JO7-5 Sportpark Kastelenring
09:20 Voorschoten'97 JO7-6 Blauw-Zwart JO7-3JM Sportpark Schulpwei
09:40 Meerburg JO7-1JM Voorschoten'97 JO7-6 Sportpark Schulpwei
ZONDAG 26 MEI 2024  
14:00 BSM 1 Voorschoten'97 1 Henk Boot
10:00 Blijdorp 2 Voorschoten'97 2 Dias de Brito
10:45 Voorschoten'97 3 EMM 2 Donovan Ton
12:00 Foreholte 9 Voorschoten'97 4  
10:00 DoCoS 35+1 Voorschoten'97 35+1  
MAANDAG 27 MEI 2024  
19:00 Bernardus MO15-1 Voorschoten'97 MO15-3  



« mei 2024 »
ma di wo do vr za zo
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

 

¬© 2023-2024 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.