Programma



ZONDAG 14 APRIL 2024  
14:00 Voorschoten'97 1 Heemstede 1 Leonardo v.d.Weteringh
10:45 Voorschoten'97 2 Pretoria 2 Murat Can
11:30 LFC 2 Voorschoten'97 3  
14:00 DoCoS 4 Voorschoten'97 4  
10:00 Sporting Leiden 35+4 Voorschoten'97 35+1  
11:30 Voorschoten'97 JO17-2 Bernardus JO17-1 Luca Lodder
MAANDAG 15 APRIL 2024  
19:00 S.V. Kickers '69 JO19-1 Voorschoten'97 JO19-2  
VRIJDAG 19 APRIL 2024  
21:30 Tutor 6 Voorschoten'97 1 (zaal) TU-Hal (Delft)
19:30 Quick Boys 35+4 Voorschoten'97 35+3 Sportpark Adegeest
19:30 Rijnvogels 35+1 Roodenburg 35+1 Sportpark Adegeest
19:30 RCL 45+1 Voorschoten'97 45+1 Sportpark Adegeest
19:30 Rijnsb.Boys 45+1 Valken'68 45+1 Sportpark Adegeest
19:30 Voorschoten'97 VR30+2 Blauw Zwart VR30+1 Sportpark Adegeest
19:30 Rijnvogels VR30+1 UVS VR30+1 Sportpark Adegeest
20:00 Voorschoten'97 35+3 Oegstgeest 35+2 Sportpark Adegeest
20:00 Roodenburg 35+1 Quick Boys 35+4 Sportpark Adegeest
20:00 Voorschoten'97 45+1 Noordwijk 45+2 Sportpark Adegeest
20:00 Valken'68 45+1 RCL 45+1 Sportpark Adegeest
20:00 UVS  VR30+1 Voorschoten'97 VR30+2 Sportpark Adegeest
20:00 Rijnvogels VR30+1 Blauw Zwart VR30+1 Sportpark Adegeest
20:30 Oegstgeest 35+2 Roodenburg 35+1 Sportpark Adegeest
20:30 Quick Boys 35+4 Rijnvogels 35+1 Sportpark Adegeest
20:30 Noordwijk 45+2 Valken'68 45+1 Sportpark Adegeest
20:30 RCL 45+1 Rijnsb.boys 45+1 Sportpark Adegeest
20:30 Voorschoten'97 VR30+2 Rijnvogels VR30+1 Sportpark Adegeest
20:30 Blauw Zwart VR30+1 UVS VR30+1 Sportpark Adegeest
21:00 Roodenburg 35+1 Voorschoten'97 35+3 Sportpark Adegeest
21:00 Rijnvogels 35+1 Oegstgeest 35+2 Sportpark Adegeest
21:00 Valken'68 45+1 Voorschoten'97 45+1 Sportpark Adegeest
21:00 Rijnsb.Boys 45+1 Noordwijk 45+2 Sportpark Adegeest
21:30 Voorschoten'97 35+3 Rijnvogels 35+1 Sportpark Adegeest
21:30 Oegstgeest 35+2 Quick Boys 35+4 Sportpark Adegeest
21:30 Voorschoten'97 45+1 Rijnsb.Boys 45+1 Sportpark Adegeest
21:30 Noordwijk 45+2 RCL 45+1 Sportpark Adegeest
19:30 Voorschoten'97 35+1 Katwijk 35+1 Sportpark Nieuw Zuid
20:00 Voorschoten'97 35+1 MMO 35+1 Sportpark Nieuw Zuid
20:30 EMM 35+3 Voorschoten'97 35+1 Sportpark Nieuw Zuid
20:00 Voorschoten'97 35+2 Kagia 35+1 Sportpark Alkemade Oost
21:00 Quick Boys 35+5 Voorschoten'97 35+2 Sportpark Alkemade Oost
21:30 Voorschoten'97 35+2 Valken'68 35+1 Sportpark Alkemade Oost
22:00 EMM 35+2 Voorschoten'97 35+2 Sportpark Alkemade Oost



« feb 2024 »
ma di wo do vr za zo
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29
Ruilen of ophalen kleding
CV100 Sponsortoernooi
schoolvoetbaltoernooi groep 5 en 6
schoolvoetbaltoernooi groep 7 en 8
Clubkampioenschappen Atletiek

 

¬© 2023-2024 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.