Programma



ZONDAG 3 DECEMBER 2023  
10:45 Voorschoten'97 4 Foreholte 9 Tommy Willemsen
MAANDAG 4 DECEMBER 2023  
19:00 BSC '68 JO15-3 Voorschoten'97 JO15-4  
ZATERDAG 9 DECEMBER 2023  
16:00 Wippolder 1 Voorschoten'97 1 Danny van Helden
12:00 Verburch 2 Voorschoten'97 2 Geert Onderwater
13:00 DWO 3 Voorschoten'97 3  
14:00 Forum Sport 5 Voorschoten'97 4  
12:30 Voorschoten'97 5 Quick Boys 5 Joey Waleveld
14:15 Voorschoten'97 6 RCL 8 Andy Verwoerd
14:15 Voorschoten'97 7 Ter Leede 7 Hans Wesselman
13:45 Sporting Leiden 7 Voorschoten'97 8  
16:15 Voorschoten'97 9 Meerburg 3 Cees Meijer
16:15 Voorschoten'97 10 LSVV'70 5 Wim Odding
16:30 Rijnsb.Boys 8 Voorschoten'97 11  
14:00 Valken'68 6 Voorschoten'97 12  
15:15 Gr.WII VAC 4 Voorschoten'97 13  
14:30 Naaldwijk 7 Voorschoten'97 14  
  ODB 35+1 Voorschoten'97 35+1 Uitgesteld
14:15 Voorschoten'97 35+2 Rijnsb.Boys 35+1 Roy George
16:00 SJZ VR1 Voorschoten'97 VR1  
14:30 Quick Boys VR2 Voorschoten'97 VR2  
14:15 Voorschoten'97 JO19-1 Wilhelmus JO19-1 Fouad Bakkali-Yakhlef
11:45 Katwijk JO19-1 Voorschoten'97 JO19-3  
12:30 EMM JO19-2 Voorschoten'97 JO19-4  
16:15 Voorschoten'97 JO19-5 Katwijk JO19-2 Rob de Koning
10:15 Voorschoten'97 JO17-1 Katwijk JO17-1 Luca Lodder
14:15 Voorschoten'97 JO17-2 Quick Boys JO17-2 Henry van Belkum
16:15 Voorschoten'97 JO17-3 FC Oegstgeest JO17-4 Jeroen van Duivenboden
12:00 Haz. Boys JO17-1 Voorschoten'97 JO17-4  
12:30 Voorschoten'97 JO16-1 HBS JO16-1 Freek van der Salm
16:15 Voorschoten'97 JO16-2 Quick Boys JO16-2 Bram Muires
12:00 Valken'68 JO16-2 Voorschoten'97 JO16-3  
16:15 Voorschoten'97 JO16-4 Meerburg JO16-6 Mohamed Montacir
      (Begeleider Hans Alblas)
12:00 Voorschoten'97 JO15-1 HBS JO15-1 Kealan van Dort
10:05 Meerburg JO15-2 Voorschoten'97 JO15-2  
10:30 Rijnvogels JO15-2 Voorschoten'97 JO15-3  
12:30 Voorschoten'97 JO15-4 Stompwijk JO15-1JM Sadik Fathi
      (Begeleider Cees v.d.Werf)
08:30 Voorschoten'97 JO14-1 Spijkenisse JO14-1 Herman van der Pol
10:00 VVSB JO14-1 Voorschoten'97 JO14-2JM  
11:00 Voorschoten'97 JO14-5 FC Oegstgeest JO14-3 Johan Stam
10:15 Voorschoten'97 JO13-1 Meern De JO13-1 Henny van Oosten
08:30 Voorschoten'97 JO13-2 Katwijk JO13-3 Cock v.d.Goes
08:30 ASC JO13-2 Voorschoten'97 JO13-3  
10:30 UVS JO13-3 Voorschoten'97 JO13-4  
08:30 Voorschoten'97 JO13-5JM SJZ JO13-2 Stefan Berg
10:45 Voorschoten'97 MO17-1 Quick Boys MO17-1 Wessel Smit
13:10 Concordia MO17-2 Voorschoten'97 MO17-2  
09:00 RKAVV MO15-1 Voorschoten'97 MO15-1  
10:30 RKAVV MO15-2 Voorschoten'97 MO15-2  
12:30 Voorschoten'97 MO15-3 Nieuwkoop MO15-1 Rodney Kroon
10:15 Voorschoten'97 MO13-1 FC Lisse MO13-1 Ilya Sigida
08:45 Hillegom sv MO13-1 Voorschoten'97 MO13-2  
08:45 FC Lisse MO13-2 Voorschoten'97 MO13-3  
10:00 Quick MO11-1 Voorschoten'97 MO11-1  
12:30 Voorschoten'97 MO11-2 EMM MO11-1 Jacob de Vaal
      (Begeleider Jan Smit)
12:30 Voorschoten'97 MO11-3 Quick MO11-2  
14:15 Voorschoten'97 MO20-1 Gr.WII VAC MO20-1 Ton Zeilstra
12:30 Warmunda JO12-1 Voorschoten'97 JO12-1  
09:45 RCL JO12-1JM Voorschoten'97 JO12-2  
08:30 Voorschoten'97 JO12-3 Haz. Boys JO12-1 Sil van Arkel
      (Begeleider Jan Smit)
11:00 Voorschoten'97 JO12-4 RCL JO12-4JM  
08:30 Voorschoten'97 JO12-5 ASC JO12-2 Koen Leemans
      (Begeleiderm Jan Smit)
10:00 FC Oegstgeest JO12-4 Voorschoten'97 JO12-6  
09:45 Voorschoten'97 JO11-1 Forum Sport JO11-1  
11:00 Voorschoten'97 JO11-2 Gr.WII VAC JO11-3  
09:00 Haz. Boys JO11-3 Voorschoten'97 JO11-3  
09:45 Voorschoten'97 JO11-4 Rijnvogels JO11-2  
10:00 Katwijk JO11-6 Voorschoten'97 JO11-5  
10:00 BSC '68 JO11-3 Voorschoten'97 JO11-6  
09:40 Voorschoten'97 JO10-1 DWO JO10-1  
08:30 SJZ JO10-1 Voorschoten'97 JO10-2  
08:30 Voorschoten'97 JO10-3 Teylingen JO10-1  
08:30 Voorschoten'97 JO10-4 SJC, JO10-6JM  
08:45 Koudekerk JO10-1 Voorschoten'97 JO10-5  
10:00 Valken'68 JO10-6 Voorschoten'97 JO10-6  
08:30 Voorschoten'97 JO9-1 Quick Boys JO9-2  
08:30 Voorschoten'97 JO9-2 VUC JO9-2  
08:45 Valken'68 JO9-3 Voorschoten'97 JO9-3  
08:30 Full Speed JO9-7JM Voorschoten'97 JO9-5JM  
10:30 RCL JO9-9 Voorschoten'97 JO9-7  
10:00 VUC JO8-1 Voorschoten'97 JO8-1  
09:40 Voorschoten'97 JO8-2 Katwijk JO8-3  
08:30 Katwijk JO8-5 Voorschoten'97 JO8-3  
09:45 UVS JO8-5 Voorschoten'97 JO8-4  
09:40 Voorschoten'97 JO8-5 Foreholte JO8-4  
09:40 Voorschoten'97 JO8-6 UVS JO8-3  
08:30 Blauw-Zwart JO8-2 Voorschoten'97 JO8-7  
08:30 Voorschoten'97 JO7-1 Wilhelmus JO7-2 Sportpark DWO
08:50 Voorschoten'97 JO7-1 Blauw-Zwart JO7-3JM Sportpark DWO
09:10 DWO JO7-1 Voorschoten'97 JO7-1 Sportpark DWO
09:00 EMM JO7-1 Voorschoten'97 JO7-2 Sportpark De Bijlen
09:20 Koudekerk JO7-1 Voorschoten'97 JO7-2 Sportpark De Bijlen
09:40 Voorschoten'97 JO7-2 Alphense Boys JO7-2 Sportpark De Bijlen
09:00 Voorschoten'97 JO7-3 SVC'08 JO7-2 Sportpark Schulpwei
09:20 Voorschoten'97 JO7-3 Blauw-Zwart JO7-1JM Sportpark Schulpwei
09:40 Forum Sport JO7-1JM Voorschoten'97 JO7-3 Sportpark Schulpwei
09:00 Voorschoten'97 JO7-4 EMM JO7-2 Sportpark Kastelenring
09:20 Voorschoten'97 JO7-4 Blauw-Zwart JO7-2JM Sportpark Kastelenring
09:40 RKAVV JO7-2 Voorschoten'97 JO7-4 Sportpark Kastelenring
08:30 Leidschenveen JO7-2JM Voorschoten'97 JO7-5 Sportpark Oostersportpark 
08:50 Voorschoten'97 JO7-5 Forum Sport JO7-6 Sportpark Oostersportpark 
09:10 SVC'08 JO7-1 Voorschoten'97 JO7-5 Sportpark Oostersportpark 
09:00 Voorschoten'97 JO7-6 RAS JO7-1 Sportpark 't Loo
09:20 Voorschoten'97 JO7-6 Forum Sport JO7-4 Sportpark 't Loo
09:40 BMT JO7-2 Voorschoten'97 JO7-6 Sportpark 't Loo
ZONDAG 10 DECEMBER 2023  
14:00 Voorschoten'97 1 Ankaraspor 1 Ramon Glebbeek
10:45 Voorschoten'97 2 HBS 3 Jeremy Tuinenburg
11:15 Wippolder 2 Voorschoten'97 3  
12:30 Lugdunum 5 Voorschoten'97 4  
11:00 RKAVV 35+1 Voorschoten'97 35+1  
10:45 Voorschoten'97 JO19-2 Blauw-Zwart JO19-1 Menno Bruning
10:45 Voorschoten'97 JO14-3 Meerburg JO14-4 Tommy Willemsen
DINSDAG 12 DECEMBER 2023  
19:30 Voorschoten'97 JO17-2 S.V. Kickers '69 JO17-1 (Sportpark Kickers '69)
20:00 Wilhelmus 1 Voorschoten'97 1 (zon) (Haaglandencup)
WOENSDAG 13 DECEMBER 2023  
22:00 Voorschoten'97 1 (zaal) Wateringse Veld  1 (Vliethorst, de) 
18:30 Roodenburg JO13-1 Voorschoten'97 JO13-3  



« sep 2023 »
ma di wo do vr za zo
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Ruilen of ophalen kleding
Ruilen of ophalen kleding
schoolvoetbaltoernooi groep 5 en 6
schoolvoetbaltoernooi groep 7 en 8
Clubkampioenschappen Atletiek

 

¬© 2023-2024 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.