Programma



ZATERDAG 2 DECEMBER 2023  
14:30 Voorschoten '97 1 Valken'68 1 Robby Hornes
12:00 Voorschoten '97 2 UVS 2 Sander Kaptein
12:30 Voorschoten '97 3 SVC'08 2 Stefan de Heer
16:15 Voorschoten '97 4 Nootdorp 3 Andy Verwoerd
12:00 FC Oegstgeest 4 Voorschoten '97 5  
13:45 RCL 7 Voorschoten '97 6  
13:00 VVSB 5 Voorschoten '97 7  
16:15 Voorschoten '97 8 Quick Boys 9 Cees Meijer
14:15 DoCoS 8 Voorschoten '97 9  
12:30 Rijnvogels 6 Voorschoten '97 10  
12:30 Voorschoten '97 11 Noordwijk 9 Jason Ton
14:15 Voorschoten '97 12 Gr.WII VAC 4 Menno Niesing
16:15 Voorschoten '97 13 LVV Football Factory 5 Jan Neuteboom
16:15 Voorschoten '97 14 Die Haghe 6 Roy George
14:15 Voorschoten '97 35+1 RCL 35+2 Hans Wesselman
  RCL 35+1 Voorschoten '97 35+2 Uitgesteld
16:15 Voorschoten '97 VR1 Bernardus VR1 Johan Stam
14:15 Voorschoten '97 VR2 Rijnsb.Boys VR1 Henry van  Belkum
15:15 FC Uitgeest JO19-1 Voorschoten '97 JO19-1 Etienne Ammerdorffer
14:15 Quick Boys JO19-1 Voorschoten '97 JO19-2  
16:15 Voorschoten '97 JO19-3 Quick Boys JO19-2 Tommy Willemsen
14:15 Voorschoten '97 JO19-4 Noordwijk JO19-2 Marco Berg
16:00 Quick Boys JO19-3 Voorschoten '97 JO19-5  
10:15 FC Oegstgeest JO17-1 Voorschoten '97 JO17-1  
13:15 Ter Leede JO17-1 Voorschoten '97 JO17-2  
10:30 SJC JO17-3 Voorschoten '97 JO17-3  
12:30 Voorschoten '97 JO17-4 ARC JO17-4 Wim Odding
10:45 Hoofddorp s.v. JO16-1 Voorschoten '97 JO16-1 Sem Jansen
12:15 Koudekerk JO16-1 Voorschoten '97 JO16-2  
14:15 Voorschoten '97 JO16-3 Noordwijk JO16-2 Jeffrey v.d.Mark
10:00 Rijnsb.Boys JO16-2 Voorschoten '97 JO16-4  
10:15 HVV JO15-1 Voorschoten '97 JO15-1 Marco Alberti
10:00 Voorschoten '97 JO15-2 Haz. Boys JO15-1 Tim van Doorn
11:00 Voorschoten '97 JO15-3 ASC JO15-3 Ilya Sigida
      (Begeleider Hans Alblas)
11:15 DWO JO15-2 Voorschoten '97 JO15-4  
08:30 Forum Sport JO14-1JM Voorschoten '97 JO14-1 Cyro Stam
08:30 Voorschoten '97 JO14-2JM LFC JO14-1 Maurice Plandsoen
11:30 Foreholte JO14-3JM Voorschoten '97 JO14-3  
11:00 Sporting Leiden JO14-2 Voorschoten '97 JO14-5  
10:00 Smitshoek JO13-1 Voorschoten '97 JO13-1 Hotze de Vries
08:30 Rijnsb.Boys JO13-3 Voorschoten '97 JO13-2  
08:30 Voorschoten '97 JO13-3 RCL JO13-4 Stefan Berg
09:45 Voorschoten '97 JO13-4 Valken'68 JO13-2 Ton Zeilstra
12:30 Voorschoten '97 MO17-2 Gr.WII VAC MO17-3 Wessel Smit
11:00 Voorschoten '97 MO15-1 SJC MO15-1 Luca Lodder
11:00 Voorschoten '97 MO15-2 Naaldwijk MO15-1 Paul van Wijlen
13:15 Meerburg MO15-2 Voorschoten '97 MO15-3  
10:00 VVSB MO13-1 Voorschoten '97 MO13-1  
08:30 Voorschoten '97 MO13-2 ASC MO13-2 Luca Lodder
09:45 Voorschoten '97 MO13-3 Ter Leede MO13-1 Ilya Sigida
  Voorschoten '97 MO11-1 PPSC MO11-1 Verzet naar 16/12
08:30 RCL MO11-1 Voorschoten '97 MO11-2  
08:30 Quick Boys MO11-2 Voorschoten '97 MO11-3  
14:30 SJC MO20-1 Voorschoten '97 MO20-1  
11:00 Voorschoten '97 JO12-1 UVS JO12-1 Cock v.d.Goes
09:45 Voorschoten '97 JO12-2 Van Nispen JO12-1  
10:30 Koudekerk JO12-1 Voorschoten '97 JO12-3  
09:45 Quick Boys JO12-5 Voorschoten '97 JO12-4  
10:00 Foreholte JO12-2JM Voorschoten '97 JO12-5  
09:45 Voorschoten '97 JO12-6 Rijnsb.Boys JO12-2  
11:30 Meerburg JO11-1 Voorschoten '97 JO11-1  
08:30 SJZ JO11-1 Voorschoten '97 JO11-2  
08:30 Voorschoten '97 JO11-3 MMO JO11-1 Sil van Arkel
      (Begeleider Wessel Smit)
10:15 Rijnsb.Boys JO11-4 Voorschoten '97 JO11-4  
08:30 Voorschoten '97 JO11-5 RCL JO11-4JM  
11:00 Voorschoten '97 JO11-6 DSO JO11-6 Jacob de Vaal
      (Begeleider Stefan Berg)
10:00 Blauw-Zwart JO10-1 Voorschoten '97 JO10-1  
11:45 Voorschoten '97 JO10-2 ASC JO10-2  
09:00 Warmunda JO10-1 Voorschoten '97 JO10-3  
11:30 FC Oegstgeest JO10-3 Voorschoten '97 JO10-4  
11:45 Voorschoten '97 JO10-5 ASC JO10-6JM  
11:45 Voorschoten '97 JO10-6 FC Oegstgeest JO10-2  
08:30 ARC JO9-2 Voorschoten '97 JO9-1  
08:30 REMO JO9-1 Voorschoten '97 JO9-2  
10:45 Voorschoten '97 JO9-3 DoCoS JO9-1  
11:30 RCL JO9-6 Voorschoten '97 JO9-4  
09:00 VUC JO9-3 Voorschoten '97 JO9-6  
10:45 Voorschoten '97 JO8-1 SVC'08 JO8-1  
08:45 Lugdunum JO8-2 Voorschoten '97 JO8-2  
10:45 Voorschoten '97 JO8-3 UVS JO8-4  
11:45 Voorschoten '97 JO8-4 EMM JO8-5  
08:30 FC Oegstgeest JO8-4 Voorschoten '97 JO8-5  
08:45 Valken'68 JO8-5 Voorschoten '97 JO8-6  
10:45 Voorschoten '97 JO8-7 Meerburg JO8-2JM  
08:30 RKAVV JO7-2 Sporting Leiden JO7-3 Sportpark Adegeest
08:30 Voorschoten '97 JO7-4 Blauw Zwart JO7-2JM Sportpark Adegeest
08:30 BMT JO7-2 Forum Sport JO7-4 Sportpark Adegeest
08:30 REMO JO7-1JM Voorschoten '97 JO7-6 Sportpark Adegeest
08:50 Blauw Zwart JO7-2JM RKAVV JO7-2 Sportpark Adegeest
08:50 Voorschoten '97 JO7-4 Sporting Leiden JO7-3 Sportpark Adegeest
08:50 Voorschoten '97 JO7-6 BMT JO7-2 Sportpark Adegeest
08:50 REMO JO7-1JM Forum Sport JO7-4 Sportpark Adegeest
09:10 RKAVV JO7-2 Voorschoten '97 JO7-4 Sportpark Adegeest
09:10 Sporting Leiden JO7-3 Blauw Zwart JO7-2JM Sportpark Adegeest
09:10 BMT JO7-2 REMO JO7-1JM Sportpark Adegeest
09:10 Forum Sport JO7-4 Voorschoten '97 JO7-6  Sportpark Adegeest
09:35 Forum Sport JO7-1JM Blauw Zwart JO7-1JM Sportpark Adegeest
09:35 Wilhelmus JO7-2 Voorschoten '97 JO7-3 Sportpark Adegeest
09:35 DWO JO7-1 SVC'08 JO7-2 Sportpark Adegeest
09:35 Voorschoten '97 JO7-1 Blauw Zwart JO7-3JM Sportpark Adegeest
09:55 Voorschoten '97 JO7-3 Forum Sport JO7-1JM Sportpark Adegeest
09:55 Wilhelmus JO7-2 Blauw Zwart JO7-1JM Sportpark Adegeest
09:55 Blauw Zwart JO7-3JM DWO JO7-1 Sportpark Adegeest
09:55 Voorschoten '97 JO7-1 SVC'08 JO7-2 Sportpark Adegeest
10:15 Forum Sport JO7-1JM Wilhelmus JO7-2 Sportpark Adegeest
10:15 Blauw Zwart JO7-1JM Voorschoten '97 JO7-3 Sportpark Adegeest
10:15 DWO JO7-1 Voorschoten '97 JO7-1 Sportpark Adegeest
10:15 SVC'08 JO7-2 Blauw Zwart JO7-3JM Sportpark Adegeest
08:45 Voorschoten '97 JO7-2 Lugdunum JO7-1 Sportpark Kikkerpolder
09:05 Voorschoten '97 JO7-2 RCL JO7-1 Sportpark Kikkerpolder
09:25 Sporting Leiden JO7-1 Voorschoten '97 JO7-2 Sportpark Kikkerpolder
08:50 Voorschoten '97 JO7-5 Gr.WII VAC JO7-1 Sportpark De Roggewoning
09:30 Voorschoten '97 JO7-5 Wilhelmus JO7-1 Sportpark De Roggewoning
09:50 RKAVV JO7-1 Voorschoten '97 JO7-5 Sportpark De Roggewoning
ZONDAG 3 DECEMBER 2023  
14:30 Nieuw West United SV 1 Voorschoten '97 1 Jan van Vliet
12:00 ONA 2 Voorschoten '97 2 Koos Bonne
  Voorschoten '97 3 HBS 5 Verzet naar 11/2
10:45 Voorschoten '97 4 Foreholte 9 Tommy Willemsen
  Voorschoten '97 35+1 DoCoS 35+1 Verzet naar 21/1



« mei 2023 »
ma di wo do vr za zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Ruilen of ophalen kleding
Ruilen of ophalen kleding
schoolvoetbaltoernooi groep 5 en 6
schoolvoetbaltoernooi groep 7 en 8
Clubkampioenschappen Atletiek

 

¬© 2023-2024 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.