Programma



DINSDAG 26 SEPTEMBER 2023  
  Voorschoten'97 1 (zon) Teylingen 1 Wordt Verzet
WOENSDAG 27 SEPTEMBER 2023  
20:30 Voorschoten'97 VR1 EMM VR1 Luca Lodder
ZATERDAG 30 SEPTEMBER 2023  
14:30 FC 's-Gravenzande 3 Voorschoten'97 2 Vlad-Stefan Graure
10:45 DSO 2 Voorschoten'97 3  
13:00 RKAVV 3 Voorschoten'97 4  
14:15 Voorschoten'97 5 LVV Football Factory 2 Jason Ton
16:15 Voorschoten'97 6 Sporting Leiden 6 Cees Meijer
16:15 Voorschoten'97 8 FC Oegstgeest 7 NNB
14:15 Voorschoten'97 9 FC Lisse 11 Jeroen van Duivenboden
16:15 Voorschoten'97 10 SJC 6 Marco Berg
13:30 SJC 8 Voorschoten'97 11  
14:30 Rijnvogels 9 Voorschoten'97 12  
11:30 SJZ 5 Voorschoten'97 13  
12:45 MVV '27 11 Voorschoten'97 14  
15:00 Ster, de 35+2 Voorschoten'97 35+1  
14:15 Voorschoten'97 35+2 Blauw-Zwart 35+1 Paul v.Wijlen
12:30 Haz. Boys VR1 Voorschoten'97 VR1  
15:00 Foreholte VR3 Voorschoten'97 VR2  
14:15 Voorschoten'97 JO19-1 PVCV JO19-1 Frank Smits
15:40 Wilhelmus JO19-3 Voorschoten'97 JO19-2  
16:15 Voorschoten'97 JO19-3 Ter Leede JO19-1 Luca Lodder
12:30 Voorschoten'97 JO19-4 Rijnvogels JO19-1 Maurice  Plandsoen
15:00 ASC JO19-2 Voorschoten'97 JO19-5  
10:15 Voorschoten'97 JO17-1 FC Oegstgeest JO17-1 Jeffrey v.d.Mark
10:15 Lugdunum JO17-1 Voorschoten'97 JO17-2  
15:30 SJZ JO17-2JM Voorschoten'97 JO17-3  
14:15 Voorschoten'97 JO17-4 RCL JO17-3 Stefan Berg
12:15 Voorschoten'97 JO16-1 Nootdorp JO16-1 Koos Bonne
14:15 Voorschoten'97 JO16-2 Rijnsb.Boys JO16-1 Tommy Willemsen
12:30 Voorschoten'97 JO16-3 ASC JO16-3 Tim van Doorn
13:00 Rijnsb.Boys JO16-2 Voorschoten'97 JO16-4  
13:30 Verburch JO15-1 Voorschoten'97 JO15-1 Henk Lucassen
12:30 Voorschoten'97 JO15-2 ASC JO15-2 Johan Stam
12:15 Wilhelmus JO15-3JM Voorschoten'97 JO15-3  
11:00 FC Oegstgeest JO15-5 Voorschoten'97 JO15-4  
08:30 Voorschoten'97 JO14-1 Wilhelmus JO14-1JM Menno Bruning
10:35 Valken'68 JO14-2 Voorschoten'97 JO14-2JM  
12:30 Voorschoten'97 JO14-3 SEV JO14-1 Ilya Sigida
      (Begeleider Cees v.d.Werf)
10:30 Voorschoten'97 JO14-5 Sporting Leiden JO14-2 Stephan Bronmeijer
08:30 Voorschoten'97 JO13-1 Spijkenisse JO13-1 Martijn Matze
11:00 Voorschoten'97 JO13-2 Blauw-Zwart JO13-2 Cock v.d.Goes
08:30 Floreant JO13-2 Voorschoten'97 JO13-3  
09:45 Voorschoten'97 JO13-4 Rijnsb.Boys JO13-5 Mohamed Montacir
      (Begeleider Wessel Smit)
09:50 Quick Boys JO13-6 Voorschoten'97 JO13-5JM  
08:30 Voorschoten'97 JO12-1 Leidschenveen JO12-2 Cock v.d.Goes
10:00 Foreholte JO12-2JM Voorschoten'97 JO12-2  
10:00 Voorschoten'97 JO12-3 Forum Sport JO12-4 Jacob de Vaal
      (Begeleider Luca Lodder)
10:00 FC Oegstgeest JO12-4 Voorschoten'97 JO12-5  
11:15 Valken'68 JO12-3 Voorschoten'97 JO12-6  
08:30 Voorschoten'97 JO11-1 Meerburg JO11-1 Sil v.Arkel
      (Begeleider Stefan Berg)
11:30 Voorschoten'97 JO11-2 Haz. Boys JO11-1  
12:15 DoCoS JO11-3JM Voorschoten'97 JO11-3  
10:00 Voorschoten'97 JO11-4 Forum Sport JO11-4  
08:30 SJZ JO11-2 Voorschoten'97 JO11-5  
10:30 Sporting Leiden JO11-2 Voorschoten'97 JO11-6  
09:30 Voorschoten'97 JO10-1 Meerburg JO10-1JM  
10:30 Voorschoten'97 JO10-2 UVS JO10-2  
12:30 Gr.WII VAC JO10-2 Voorschoten'97 JO10-3  
09:30 Voorschoten'97 JO10-4 Quick Boys JO10-2JM  
10:00 Valken'68 JO10-4 Voorschoten'97 JO10-5  
09:30 DoCoS JO10-2JM Voorschoten'97 JO10-6  
12:15 FC Oegstgeest JO9-1 Voorschoten'97 JO9-1  
08:30 Voorschoten'97 JO9-2 RKAVV JO9-2  
09:45 DWO JO9-3 Voorschoten'97 JO9-3  
10:30 Voorschoten'97 JO9-4 Rijnvogels JO9-3  
09:30 Voorschoten'97 JO9-5 Rijnvogels JO9-1JM  
09:00 Rijnvogels JO9-2 Voorschoten'97 JO9-6  
08:30 Voorschoten'97 JO9-7 Valken'68 JO9-7  
08:30 Meerburg JO8-2JM Voorschoten'97 JO8-1  
08:30 Voorschoten'97 JO8-2 SJZ JO8-1  
08:30 Voorschoten'97 JO8-3 Blauw-Zwart JO8-2  
08:30 DoCoS JO8-2JM Voorschoten'97 JO8-4  
11:00 FC Oegstgeest JO8-5 Voorschoten'97 JO8-5  
09:30 Voorschoten'97 JO8-6 RKAVV JO8-5  
16:15 Voorschoten'97 MO17-1 DWO MO17-1 Tommy Willemsen
11:15 Lugdunum MO17-1 Voorschoten'97 MO17-2  
09:45 RCL MO15-1 Voorschoten'97 MO15-1  
13:30 RKDEO MO15-1 Voorschoten'97 MO15-2  
11:00 Voorschoten'97 MO15-3 Ter Leede MO15-2 Fathi Sadik
      (Begeleider Jan Smit)
09:00 Bernardus MO13-1 Voorschoten'97 MO13-1  
08:30 Quick Boys MO13-3 Voorschoten'97 MO13-2  
08:30 Voorschoten'97 MO13-3 DWO MO13-1 Rodney Kroon
12:45 Voorschoten'97 MO11-1 DSO MO11-1  
12:45 Voorschoten'97 MO11-2 HVV MO11-1  
10:30 Rijnsb.Boys MO11-1 Voorschoten'97 MO11-3  
16:15 Voorschoten'97 MO20-1 Concordia MO20-2 Bram Muires
10:30 Rijnvogels MO20-2 Voorschoten '97 MO20-2 (9-tal)
08:55 Voorschoten'97 JO7-1 Leidschenveen JO7-2JM Sportpark Kastelenring
09:15 Voorschoten'97 JO7-1 Voorschoten'97 JO7-2 Sportpark Kastelenring
09:35 RKAVV JO7-1 Voorschoten'97 JO7-1 Sportpark Kastelenring
08:55 RKAVV JO7-1 Voorschoten'97 JO7-2 Sportpark Kastelenring
09:35 Voorschoten'97 JO7-2 Leidschenveen JO7-2JM Sportpark Kastelenring
08:55 Voorschoten'97 JO7-3 Forum Sport JO7-3JM Sportpark Kastelenring
09:15 Voorschoten'97 JO7-3 SEV JO7-1 Sportpark Kastelenring
09:35 RKAVV JO7-2 Voorschoten'97 JO7-3 Sportpark Kastelenring
09:00 Voorschoten'97 JO7-4 Gr.WII VAC JO7-1 Sportpark Schulpwei
09:20 Voorschoten'97 JO7-4 SVC'08 JO7-3 Sportpark Schulpwei
09:40 Blauw-Zwart JO7-3JM Voorschoten'97 JO7-4 Sportpark Schulpwei
08:50 Voorschoten'97 JO7-5 EMM JO7-3 Sportpark Alkemade Oost
09:10 Lugdunum JO7-1 Voorschoten'97 JO7-5 Sportpark Alkemade Oost
08:30 Voorschoten'97 JO7-6 Voorschoten'97 JO7-5 Sportpark Alkemade Oost
08:50 Voorschoten'97 JO7-6 Lugdunum JO7-1 Sportpark Alkemade Oost
09:10 EMM JO7-3 Voorschoten'97 JO7-6 Sportpark Alkemade Oost
ZONDAG 1 OKTOBER 2023  
14:00 Voorschoten'97 1 Tos Actief 1 Caddy Zorgui
10:45 Voorschoten'97 2 Full Speed 2 Jan Vis
11:00 Wanica Star 3 Voorschoten'97 3  
WOENSDAG 4 OKTOBER 2023  
20:00 Voorschoten'97 1 Stompwijk 3 Vliethorst, de (Voorschoten)
VRIJDAG 6 OKTOBER 2023  
20:00 Voorschoten'97 35+1 EMM 35+1 Sportpark Alkemade Oost
20:30 Quick Boys 35+1 Voorschoten'97 35+1 Sportpark Alkemade Oost
21:00 Voorschoten'97 35+1 Roodenburg 35+1 Sportpark Alkemade Oost
22:00 UVS 35+1 Voorschoten'97 35+1 Sportpark Alkemade Oost
19:00 Voorschoten'97 35+2 Quick Boys 35+3 Sportpark Nieuw Zuid
19:30 FC Oegstgeest 35+2 Voorschoten'97 35+2 Sportpark Nieuw Zuid
20:00 Voorschoten'97 35+2 DoCoS 35+1 Sportpark Nieuw Zuid
21:00 Sporting Leiden 35+1 Voorschoten'97 35+2 Sportpark Nieuw Zuid
19:00 Katwijk 35+3 Voorschoten'97 35+3 Sportpark Nieuw Zuid
19:30 Voorschoten'97 35+3 EMM 35+4 Sportpark Nieuw Zuid
20:00 Sporting Leiden 35+2 Voorschoten'97 35+3 Sportpark Nieuw Zuid
20:30 Voorschoten'97 35+3 Quick Boys 35+5 Sportpark Nieuw Zuid
20:30 Teylingen VR30+1 Voorschoten'97 VR30+1 Sportpark Roodemolen
21:00 Voorschoten'97 VR30+1 ASC VR30+1 Sportpark Roodemolen
21:30 UVS VR30+1 Voorschoten'97 VR30+1 Sportpark Roodemolen
22:00 Voorschoten'97 VR30+1 Kagia VR30+1 Sportpark Roodemolen
20:30 Floreant VR30+1 Voorschoten'97 VR30+2 Sportpark Floreant
21:00 Voorschoten'97 VR30+2 Bernardus VR30+1 Sportpark Floreant
21:30 DSO VR30+1 Voorschoten'97 VR30+2 Sportpark Floreant
22:00 Voorschoten'97 VR30+2 ARC VR30+1 Sportpark Floreant
20:00 Voorschoten'97 45+1 Valken'68 45+1 Sportpark Adegeest
20:00 Noordwijk 45+1 Rijnvogels 45+1 Sportpark Adegeest
20:30 Rijnvogels 45+1 Voorschoten'97 45+1 Sportpark Adegeest
20:30 Noordwijk 45+1 Valken'68 45+1 Sportpark Adegeest
21:00 Voorschoten'97 45+1 Noordwijk 45+1 Sportpark Adegeest
21:00 Valken'68 45+1 Rijnvogels 45+1 Sportpark Adegeest



« apr 2023 »
ma di wo do vr za zo
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Ruilen of ophalen kleding
OVAK
schoolvoetbaltoernooi groep 5 en 6
schoolvoetbaltoernooi groep 7 en 8
Clubkampioenschappen Atletiek

 

¬© 2023-2024 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.