Programma



ZATERDAG 4 FEBRUARI 2023  
14:30 Voorschoten'97 1 Die Haghe 1 Scheidsr.Badr Benlamkaddem
      Ass.Scheidsr. Yngwie v.d.Velde
      Ass.Scheidsr. Lammert de Graaf 
12:00 Voorschoten'97 2 Scheveningen 2 Henk ten Voorde
14:15 Voorschoten'97 3 ASC 2 Andy verwoerd
12:30 Voorschoten'97 4 Blauw-Zwart 2 Wim Odding
14:30 Rijnvogels 4 Voorschoten'97 5  
14:15 Voorschoten'97 6 FC Oegstgeest 5 Tijmen Korsloot
13:00 SEV 5 Voorschoten'97 7  
15:00 SEV 6 Voorschoten'97 9  
12:00 Woubrugge 6 Voorschoten'97 10  
16:15 Voorschoten'97 11 LVV Football Factory 7 Rob de Koning
  Katwijk 4 Voorschoten'97 12 Uitgesteld
  Voorschoten'97 13 FC Oegstgeest 10 Baaldag
14:30 Blauw-Zwart 35+2 Voorschoten'97 35+1  
14:15 Voorschoten'97 35+2 KMD 35+2 Fred Veldman
12:00 Zevenhoven VR1 Voorschoten'97 VR1  
12:15 Bernardus VR2 Voorschoten'97 VR2  
14:30 Wilhelmus JO19-1 Voorschoten'97 JO19-1 Ronnie Meinen
13:15 Oliveo JO19-2 Voorschoten'97 JO19-2  
16:15 Voorschoten'97 JO19-3 Alphia JO19-1 Tommy Willemsen
11:00 FC Lisse JO19-4 Voorschoten'97 JO19-4  
16:00 Wippolder JO19-3 Voorschoten'97 JO19-5  
14:45 FC Oegstgeest JO19-4 Voorschoten'97 JO19-6  
16:15 Voorschoten'97 JO19-7 BMT JO19-1 Wim Odding
12:30 Voorschoten'97 JO17-1 XerxesDZB JO17-1 Piet Zirkzee
11:30 SJZ JO17-1 Voorschoten'97 JO17-2  
16:15 Voorschoten'97 JO16-2 HVV JO16-3 Bram Muires
14:15 Voorschoten'97 JO16-3 HVV JO16-2 Stefan Berg
12:30 Voorschoten'97 JO16-4 ARC JO16-4 Luca Lodder
10:30 Rijnvogels JO16-2 Voorschoten'97 JO16-5  
12:00 Volendam (rkav) JO15-2 Voorschoten'97 JO15-1 Daniel Koopman
11:00 Voorschoten'97 JO15-2 SJC JO15-1 Ton Zeilstra
14:15 Voorschoten'97 JO15-3 FC Lisse JO15-3 Tommie Willemsen
10:00 Rijnsb.Boys JO15-3 Voorschoten'97 JO15-4  
10:00 Voorschoten'97 JO14-1 Westlandia JO14-1 Ercan Kaynar
09:45 RCL JO14-2 Voorschoten'97 JO14-2  
11:00 Voorschoten'97 JO14-3 FC Oegstgeest JO14-3 Bram Muires
12:30 Voorschoten'97 JO14-4 S.V. Kickers '69 JO14-1 Martijn van Driel
08:30 Voorschoten'97 JO13-1 RKDEO JO13-1 Edwin Jacobs
09:45 Voorschoten'97 JO13-2 RCL JO13-3 Paul van Wijlen
08:30 SVC'08 JO13-1 Voorschoten'97 JO13-3  
08:30 Voorschoten'97 JO13-4 SJC JO13-4 Anouk van Aken
10:15 DoCoS JO13-3 Voorschoten'97 JO13-5  
08:30 Voorschoten'97 JO13-6 ARC JO13-7 Ilya Sigida
      (Begeleider Jan Smit)
  Voorschoten'97 JO12-1 ARC JO12-1 Verzet
08:30 UVS JO12-2 Voorschoten'97 JO12-3  
08:30 Voorschoten'97 JO11-1 Quick Boys JO11-2  
09:45 Voorschoten'97 JO11-2 SVC'08 JO11-1  
08:30 Gr.WII VAC JO11-3 Voorschoten'97 JO11-3  
10:30 UVS JO11-2 Voorschoten'97 JO11-4  
08:30 Voorschoten'97 JO11-5 Meerburg JO11-7  
12:45 Meerburg, JO11-4JM Voorschoten'97 JO11-6  
09:45 Voorschoten'97 JO10-1 UVS JO10-1  
09:45 Voorschoten'97 JO10-2 RCL JO10-1  
09:30 Meerburg JO10-6 Voorschoten'97 JO10-3  
10:00 FC Oegstgeest JO10-2 Voorschoten'97 JO10-4  
09:30 Meerburg JO10-4JM Voorschoten'97 JO10-5  
09:45 Voorschoten'97 JO10-6 Foreholte JO10-4  
11:00 Voorschoten'97 JO9-1 RCL JO9-1  
08:30 Voorschoten'97 JO9-2 Boshuizen JO9-1  
11:00 Voorschoten'97 JO9-3 Foreholte JO9-4  
11:00 Voorschoten'97 JO9-4 Woubrugge JO9-1  
10:30 VUC JO9-4 Voorschoten'97 JO9-5  
08:30 Blauw-Zwart JO8-2 Voorschoten'97 JO8-1  
08:30 Voorschoten'97 JO8-2 Valken'68 JO8-3  
11:00 Voorschoten'97 JO8-3 Roodenburg JO8-2  
08:30 DWO JO8-3 Voorschoten'97 JO8-4  
09:45 Voorschoten'97 JO8-5 Gr.WII VAC JO8-4  
08:30 Blauw-Zwart JO7-3JM Voorschoten'97 JO7-1  
11:15 DSVP MO17-2 Voorschoten'97 MO17-1  
11:00 Voorschoten'97 MO15-1 FC Oegstgeest MO15-1 Johan Stam
12:30 Voorschoten'97 MO15-2 Woubrugge MO15-1 Rodney Kroon
09:45 Voorschoten'97 MO13-1 SJC MO13-1 Luca Lodder
09:00 Altior MO13-1 Voorschoten'97 MO13-2  
11:15 Loosduinen MO13-1 Voorschoten'97 MO13-3  
09:00 RVC'33 MO13-2 Voorschoten '97 MO13-4 (9-tal)
10:00 Die Haghe MO11-2 Voorschoten'97 MO11-1  
10:30 RKAVV MO11-2 Voorschoten'97 MO11-2  
11:00 Voorschoten'97 MO11-3 DSO MO11-2 Koen Leemans
      (Begeleider Wessel Smit)
09:00 Woubrugge JO9-2 Voorschoten'97 MO9-1  
08:45 FC Lisse MO9-1 Voorschoten'97 MO9-2  
08:50 Voorschoten'97 JO7-1 SJZ JO7-1 Sportpark Oostersportpark 
09:10 SVC'08 JO7-2 Voorschoten'97 JO7-1 Sportpark Oostersportpark 
10:00 Voorschoten'97 JO7-2 FC Oegstgeest JO7-2 Sportpark De Voscuyl 
10:20 Lugdunum JO7-1 Voorschoten'97 JO7-2 Sportpark De Voscuyl 
10:40 Voorschoten'97 JO7-2 RCL JO7-1 Sportpark De Voscuyl 
09:20 RKAVV JO7-1 Voorschoten'97 JO7-4 Sportpark Schulpwei
09:40 Voorschoten'97 JO7-4 Blauw-Zwart JO7-1JM Sportpark Schulpwei
08:30 EMM JO7-4 Voorschoten'97 JO7-3 Sportpark Adegeest
08:30 RCL JO7-3 Blauw Zwart JO7-2JM Sportpark Adegeest
08:50 Blauw Zwart JO7-2JM EMM JO7-4 Sportpark Adegeest
08:50 RCL JO7-3 Voorschoten'97 JO7-3 Sportpark Adegeest
09:10 EMM JO7-4 RCL JO7-3 Sportpark Adegeest
09:10 Voorschoten'97 JO7-3 Blauw Zwart JO7-2JM Sportpark Adegeest
ZONDAG 5 FEBRUARI 2023  
14:00 Voorschoten'97 1 HWD 1 Romano Vorm
10:45 Voorschoten'97 2 Full Speed 3 Donovan Ton
11:00 TOGB 2 Voorschoten'97 3  
12:00 LVV Football Factory 6 Voorschoten'97 4  
11:00 VVU Ardahanspor 35+1 Voorschoten'97 35+1  
10:30 Gr.WII VAC JO12-1 Voorschoten'97 JO12-2  
MAANDAG 6 FEBRUARI 2023  
20:00 Voorschoten'97 JO16-1 TOGB JO16-1 (Oefen) Menno Bruning
WOENSDAG 8 FEBRUARI 2023  
21:30 Voorschoten'97 1 Lugdunum 6 Vliethorst, de (Voorschoten)
17:45 Gr.WII VAC MO15-1 Voorschoten'97 MO15-1  



« okt 2022 »
ma di wo do vr za zo
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Quatrocross
1e clubcircuit Atletiek
De Voorschotenloop
Clubkampioenschappen Atletiek

 

¬© 2022-2023 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.