Programma



DINSDAG 27 SEPTEMBER 2022  
19:15 ADO Den Haag O17 Voorschoten'97 JO19-1 Sportpark De Aftrap
WOENSDAG 28 SEPTEMBER 2022  
18:30 DoCoS MO13-1 Voorschoten'97 MO13-2  
VRIJDAG 30 SEPTEMBER 2022   
20:00 Voorschoten'97 35+2 Quick Boys 35+1 Sportpark Alkemade Oost
21:00 UVS 35+1 Voorschoten'97 35+2 Sportpark Alkemade Oost
21:30 Voorschoten'97 35+2 Roodenburg 35+1 Sportpark Alkemade Oost
22:00 EMM 35+1 Voorschoten'97 35+2 Sportpark Alkemade Oost
20:00 Meerburg JO19-4 Voorschoten'97 JO19-4 Sportpark Meerburg
ZATERDAG 1 OKTOBER 2022  
14:30 Voorschoten'97 1 DHC 1 Mitchell Stuurman
11:45 Voorschoten'97 2 FC 's-Gravenzande 2 Valley Karagantcheff
15:15 Rijnsb.Boys 3 Voorschoten'97 3 Matthijs Perreijn
14:15 Voorschoten'97 4 VVSB 2 Paulo de Jesus
14:30 LSVV'70 2 Voorschoten'97 5  
12:30 Noordwijk 6 Voorschoten'97 6  
12:30 LSVV'70 4 Voorschoten'97 7  
14:15 Voorschoten'97 8 FC Oegstgeest 6 Hans Wesselman
14:15 Voorschoten'97 10 VVSB 7 Wim Odding
14:15 Voorschoten'97 11 FC Oegstgeest 8 Fred Veldman
16:15 Voorschoten'97 13 VVSB 11 Cees Meijer
14:30 VUC 35+2 Voorschoten'97 35+1  
16:15 ARC 35+1 Voorschoten'97 35+2  
13:00 FC Lisse VR1 Voorschoten'97 VR1  
14:30 Rijnvogels VR3 Voorschoten'97 VR2  
15:00 LSVV JO19-1 Voorschoten'97 JO19-1 Mark Keesman
16:00 Rijnsb.Boys JO19-1 Voorschoten'97 JO19-2  
16:15 Gr.WII VAC JO19-1 Voorschoten'97 JO19-3  
14:15 Voorschoten'97 JO19-5 Stompwijk JO19-1 Jeroen van Duivenboden
16:15 Voorschoten'97 JO19-6 FC Lisse JO19-4 Martijn van Driel
12:15 FC Oegstgeest JO17-1 Voorschoten'97 JO17-1  
12:00 Kagia JO17-1 Voorschoten'97 JO17-2  
08:30 FC Oegstgeest JO16-1 Voorschoten'97 JO16-1  
16:15 Voorschoten'97 JO16-2 Lugdunum JO16-1 Stephan Bronmeijer
16:15 Voorschoten'97 JO16-3 Quick Boys JO16-3 Tommy Willemsen
10:15 RCL JO16-2 Voorschoten'97 JO16-4  
09:55 HVV JO16-3 Voorschoten'97 JO16-5  
10:45 VELO JO15-1 Voorschoten'97 JO15-1 Mustafa Karaca
08:30 SVC'08 JO15-1 Voorschoten'97 JO15-2  
12:30 Voorschoten'97 JO15-3 DSO JO15-4 Andy Verwoerd
12:30 Voorschoten'97 JO15-4 FC Oegstgeest JO15-2 Ton Zeilstra
10:30 Voorschoten'97 JO14-1 AFC JO14-2 Kevin Brummel
08:45 Hillegom sv JO14-3 Voorschoten'97 JO14-2  
08:30 Voorschoten'97 JO14-3 FC Lisse JO14-3 Stefan Berg
11:45 Katwijk JO14-3 Voorschoten'97 JO14-4  
08:30 Voorschoten'97 JO13-1 Forum Sport JO13-1JM Theo Klomp
10:00 RKAVV JO13-1JM Voorschoten'97 JO13-2  
10:30 Voorschoten'97 JO13-3 DoCoS JO13-2 Cock v.d.Goes
09:00 Woubrugge JO13-2 Voorschoten'97 JO13-4  
08:30 Voorschoten'97 JO13-5 Sporting Leiden JO13-2 Rodney Kroon
      (Begeleidster Manon Plandsoen)
11:30 Gr.WII VAC JO13-4 Voorschoten'97 JO13-6  
09:45 Voorschoten'97 JO12-1 Concordia JO12-2  
09:00 Haz. Boys JO12-1 Voorschoten'97 JO12-2  
12:45 Meerburg JO12-3JM Voorschoten'97 JO12-3  
08:30 Gr.WII VAC JO11-1 Voorschoten'97 JO11-1  
08:30 Voorschoten'97 JO11-2 Valken'68 JO11-1  
09:45 Voorschoten'97 JO11-4 Ter Leede JO11-5  
09:30 Voorschoten'97 JO11-5 Katwijk JO11-7  
09:45 Boshuizen JO11-2 Voorschoten'97 JO11-6  
09:30 Voorschoten'97 JO10-1 UVS JO10-1  
09:45 FC Oegstgeest JO10-1 Voorschoten'97 JO10-2  
09:30 Quick Boys JO10-3 Voorschoten'97 JO10-4  
10:00 Valken'68 JO10-4 Voorschoten'97 JO10-5  
09:30 Voorschoten'97 JO10-6 RCL JO10-5JM  
08:30 Alphia JO9-1 Voorschoten'97 JO9-2  
08:30 Voorschoten'97 JO9-3 VUC JO9-2  
08:30 Quick Boys JO9-6JM Voorschoten'97 JO9-4  
09:30 RCL JO9-7 Voorschoten'97 JO9-5  
08:30 Katwijk JO8-2 Voorschoten'97 JO8-1  
08:30 Voorschoten'97 JO8-3 Wilhelmus JO8-4  
08:30 Voorschoten'97 JO8-4 Teylingen JO8-2  
09:00 Voorschoten'97 JO7-1 Voorschoten'97 JO7-2 Sportpark Morsch 2
09:20 Voorschoten'97 JO7-1 Blauw-Zwart JO7-3JM Sportpark Morsch 2
09:40 Sporting Leiden JO7-1 Voorschoten'97 JO7-1 Sportpark Morsch 2
09:20 Voorschoten'97 JO7-2 Sporting Leiden JO7-1 Sportpark Morsch 2
09:40 Blauw-Zwart JO7-3JM Voorschoten'97 JO7-2 Sportpark Morsch 2
09:45 Voorschoten'97 JO7-3 Sporting Leiden JO7-2 Sportpark Morskwartier
10:05 Voorschoten'97 JO7-3 Lugdunum JO7-2 Sportpark Morskwartier
10:25 DoCoS JO7-2 Voorschoten'97 JO7-3 Sportpark Morskwartier
08:30 SVC'08 JO7-2 Voorschoten'97 JO7-4 Sportpark Haasbroek
08:50 SJZ JO7-2 Voorschoten'97 JO7-4 Sportpark Haasbroek
09:10 Voorschoten'97 JO7-4 Semper Altius JO7-1 Sportpark Haasbroek
11:15 DSVP MO17-2 Voorschoten'97 MO17-1  
12:30 Voorschoten'97 MO17-3 Lugdunum MO17-1 Maurice Plandsoen
12:30 Voorschoten'97 MO15-1 Rijnvogels MO15-1 Tommy Willemsen
09:45 Voorschoten'97 MO15-2 Valken'68 MO15-2 Anouk van Aken
11:00 Voorschoten'97 MO13-1 Quick Boys MO13-1 Luca Lodder
08:30 RCL MO13-2 (9-tal) Voorschoten'97 MO13-2  
11:00 Voorschoten'97 MO13-3 FC Oegstgeest MO13-2 Paul van Wijlen
08:30 Quick Boys MO11-1 Voorschoten'97 MO11-1  
08:30 Voorschoten'97 MO11-2 FC Oegstgeest MO11-2  
11:00 Voorschoten'97 MO11-3 RCL MO11-1 Gilian Kriek
      (Begeleider Jan Smit)
08:30 Voorschoten'97 MO9-1 VVSB MO9-1  
ZONDAG 2 OKTOBER 2022  
14:00 Voorschoten'97 1 APWC 1 Frank van Polanen
10:45 Voorschoten'97 2 BMT 2 nnb
11:00 Wippolder 4 Voorschoten'97 3  
11:00 DoCoS 3 Voorschoten'97 4  
09:45 HVV JO11-5 Voorschoten'97 JO11-3  
WOENSDAG 5 OKTOBER 2022  
19:30 Lugdunum 6 Voorschoten'97 1 3-Oktoberhal (Leiden)
19:30 Barendrecht JO13-1 Voorschoten'97 JO13-1  
VRIJDAG 7 OKTOBER 2022  
19:00 Voorschoten'97 JO19-6 EMM JO19-4 NNB
20:00 Voorschoten'97 35+1 Quick Boys 35+2 Sportpark Morsch 2
21:00 FC Oegstgeest 35+3 Voorschoten'97 35+1 Sportpark Morsch 2
21:30 Voorschoten'97 35+1 Roodenburg 35+2 Sportpark Morsch 2
22:00 Sporting Leiden 35+1 Voorschoten'97 35+1 Sportpark Morsch 2
20:00 Voorschoten'97 35+2 Quick Boys 35+1 Sportpark Kikkerpolder
21:00 Roodenburg 35+1 Voorschoten'97 35+2 Sportpark Kikkerpolder
21:30 Voorschoten'97 35+2 EMM 35+1 Sportpark Kikkerpolder
22:00 UVS 35+1 Voorschoten'97 35+2 Sportpark Kikkerpolder
19:15 Voorschoten'97 35+3 Meerburg 35+1 Sportpark Meerburg
19:45 EMM 35+3 Voorschoten'97 35+3 Sportpark Meerburg
20:15 Voorschoten'97 35+3 MMO 35+1 Sportpark Meerburg
21:15 Alphense Boys 35+1 Voorschoten'97 35+3 Sportpark Meerburg
20:00 Sporting Leiden 35+2 Voorschoten'97 35+4 Sportpark De Voscuyl 
20:30 Voorschoten'97 35+4 Katwijk 35+2 Sportpark De Voscuyl 
21:00 Quick Boys 35+4 Voorschoten'97 35+4 Sportpark De Voscuyl 
21:30 Voorschoten'97 35+4 FC Oegstgeest 35+2 Sportpark De Voscuyl 
20:30 Voorschoten'97 VR30+2 ASC VR30+1 Sportpark Kikkerpolder
21:30 Voorschoten'97 VR30+2 Lugdunum VR30+1 Sportpark Kikkerpolder
22:00 UVS VR30+1 Voorschoten'97 VR30+2 Sportpark Kikkerpolder
20:00 FC Oegstgeest 35+1 Rijnvogesl 35+1 Sportpark Adegeest
20:00 Katwijk 35+3 Voorschoten'97 35+5 Sportpark Adegeest
20:00 Voorschoten'97 VR30+1 Rijnvogels VR30+1 Sportpark Adegeest
20:00 Sporting Leiden VR30+1 Lugdunum VR30+2 Sportpark Adegeest
20:30 Voorschoten'97 35+5 Quick Boys 35+5 Sportpark Adegeest
20:30 Rijnvogels 35+1 Katwijk 35+3 Sportpark Adegeest
20:30 Lugdunum VR30+1 Voorschoten'97 VR30+1 Sportpark Adegeest
20:30 Sporting Leiden VR30+1 Rijnvogels VR30+1 Sportpark Adegeest
21:00 Quick Boys 35+5 Rijnvogels 35+1 Sportpark Adegeest
21:00 Katwijk 35+3 FC Oegstgeest 35+1 Sportpark Adegeest
21:00 Voorschoten'97 VR30+1 Sporting Leiden VR30+1 Sportpark Adegeest
21:00 Rijnvogels VR30+1  Lugdunum VR30+2 Sportpark Adegeest
21:30 Rijnvogels 35+1 Voorschoten'97 35+5 Sportpark Adegeest
21:30 FC Oegstgeest 35+1 Quick Boys 35+5 Sportpark Adegeest
22:00 Voorschoten'97 35+5 FC Oegstgeest 35+1 Sportpark Adegeest
22:00 Quick Boys 35+5 Katwijk 35+3 Sportpark Adegeest



« okt 2022 »
ma di wo do vr za zo
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Ruilen of ophalen kleding
Ruilen of ophalen kleding
KNVB Welkomstmodule nieuwe jeugdtrainers
OVAK
Ruilen of ophalen kleding

 

© 2022-2023 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.