Programma
WOENSDAG 27 MAART 2024 | |||
20:00 | RKDEO 3 | Voorschoten'97 3 | (Beker) NNB |
17:30 | Voorschoten'97 MO11-2 | DSO MO11-1 | Sportpark Bentwoud |
ZATERDAG 30 MAART 2024 | |||
14:30 | Voorschoten'97 1 | LFC 1 | (Nog 85 Min.) |
Scheidsr. Robby Hornes | |||
Ass.Scheidsr. Feremy Tuinenburg | |||
Ass.Scheidsr. Barry Kaaij | |||
15:00 | ASC 4 | Voorschoten'97 7 | |
14:30 | Kagia 4 | Voorschoten'97 9 | |
15:00 | Sparta Rotterdam JO17-1 | Voorschoten'97 JO17-1 | (Beker) Rob Willems |
10:00 | SHO JO14-1 | Voorschoten'97 JO14-1 | (Beker) Ronald Buijt |
DINSDAG 2 APRIL 2024 | |||
20:00 | Voorschoten'97 2 | Delft 2 | Orhan Stalman |
20:00 | Docos o23 | Voorschoten'97 o23 | (Oefen) |
VRIJDAG 5 APRIL 2024 | |||
19:30 | EMM 35+3 | Voorschoten'97 35+1 | Sportpark Adegeest |
19:30 | Katwijk 35+1 | Quick Boys 35+1 | Sportpark Adegeest |
19:30 | Quick Boys 35+5 | Voorschoten'97 35+2 | Sportpark Adegeest |
19:30 | Kagia 35+1 | EMM 35+2 | Sportpark Adegeest |
19:30 | Voorschoten'97 VR30+1 | Katwijk VR30+1 | Sportpark Adegeest |
19:30 | ASC VR30+1 | SJC VR30+1 | Sportpark Adegeest |
20:00 | Voorschoten'97 35+1 | MMO 35+1 | Sportpark Adegeest |
20:00 | Quick Boys 35+1 | EMM 35+3 | Sportpark Adegeest |
20:00 | Voorschoten'97 35+2 | Valken'68 35+1 | Sportpark Adegeest |
20:00 | EMM 35+2 | Quick Boys 35+5 | Sportpark Adegeest |
20:00 | SJC VR30+1 | Voorschoten'97 VR30+1 | Sportpark Adegeest |
20:00 | ASC VR30=1 | Katwijk VR30+1 | Sportpark Adegeest |
20:30 | MMO 35+1 | Quick Boys 35+1 | Sportpark Adegeest |
20:30 | EMM 35+3 | Katwijk 35+1 | Sportpark Adegeest |
20:30 | Valken'68 35+1 | EMM 35+2 | Sportpark Adegeest |
20:30 | Quick Boys 35+5 | Kagia 35+1 | Sportpark Adegeest |
20:30 | Voorschoten'97 VR30+1 | ASC VR30+1 | Sportpark Adegeest |
20:30 | Katwijk VR30+1 | SJC VR30+1 | Sportpark Adegeest |
21:00 | Quick Boys 35+1 | Voorschoten'97 35+1 | Sportpark Adegeest |
21:00 | Katwijk 35+1 | MMO 35+1 | Sportpark Adegeest |
21:00 | EMM 35+2 | Voorschoten'97 35+2 | Sportpark Adegeest |
21:00 | Kagia 35+1 | Valken'68 35+1 | Sportpark Adegeest |
21:30 | Voorschoten'97 35+1 | Katwijk 35+1 | Sportpark Adegeest |
21:30 | MMO 35+1 | EMM 35+3 | Sportpark Adegeest |
21:30 | Voorschoten'97 35+2 | Kagia 35+1 | Sportpark Adegeest |
21:30 | Valken'68 35+1 | Quick Boys 35+5 | Sportpark Adegeest |
20:00 | Roodenburg 35+1 | Voorschoten'97 35+3 | Sportpark De Kooltuin |
20:30 | Voorschoten'97 35+3 | Quick Boys 35+4 | Sportpark De Kooltuin |
21:00 | FC Oegstgeest 35+2 | Voorschoten'97 35+3 | Sportpark De Kooltuin |
21:30 | Voorschoten'97 35+3 | Rijnvogels 35+1 | Sportpark De Kooltuin |
20:00 | Rijnsb.Boys 45+1 | Voorschoten'97 45+1 | Sportpark De Bloemerd |
20:30 | Voorschoten'97 45+1 | Valken'68 45+1 | Sportpark De Bloemerd |
21:00 | Noordwijk 45+2 | Voorschoten'97 45+1 | Sportpark De Bloemerd |
21:30 | Voorschoten'97 45+1 | RCL 45+1 | Sportpark De Bloemerd |
20:00 | Rijnvogels VR30+1 | Voorschoten'97 VR30+2 | Sportpark De Kooltuin |
20:30 | Blauw-Zwart VR30+1 | Voorschoten'97 VR30+2 | Sportpark De Kooltuin |
21:00 | Voorschoten'97 VR30+2 | UVS VR30+1 | Sportpark De Kooltuin |