Train de trainer avond
Open keeperstraining
OVAK
Hoofdmenu

Jeugd bestuur

Organisatie Jeugd

 

org chart jeugd Voorschoten '97

    

Contact informatie Jeugd
Jeugdvoorzitter Richard Backx jeugdvoorzitter@voorschoten97.nl
Commissie 11x11:                    JO19 t/m JO13 & MO19 t/m MO13 Paul van Wijlen 11x11@voorschoten97.nl
Leo van Grol 11x11@voorschoten97.nl
Mark Verhoef 11x11@voorschoten97.nl

Commissie Pupillen:

JO12 t/m JO6 & MO11 t/m MO9 

Sebastiaan Smit pupillen@voorschoten97.nl of sebastiaan@voorschoten97.nl
Eddy Wessels pupillen@voorschoten97.nl of eddy@voorschoten97.nl
Andre van Loenen pupillen@voorschoten97.nl of andre@voorschoten97.nl
Guust Hamerlinck pupillen@voorschoten97.nl of guust@voorschoten97.nl
Commissie Keepers                    Alle jeugdteams Jeroen Vlak jeugdkeepers@voorschoten97.nl
Stephan Bronmeijer jeugdkeepers@voorschoten97.nl
Voorzitter Technische Commissie Jeugd Taoufik Maatoug taoufik.maatoug@voorschoten97.nl
Hoofd Jeugdopleiding         Selectie 11x11 teams               (JO19 t/m JO13) Theo Ducaneaux tzj@voorschoten97.nl
Hoofd Jeugdopleiding         Selectie pupillen teams           (JO12 t/m JO7) Marcel de Hoogt tzj@voorschoten97.nl
Hoofd Jeugdopleiding       Recreatie (Breedtesport) teams Jacco Scholts tzj@voorschoten97.nl
Commissie Interne Scouting                 Alle jeugdteams Stan Perel scouting@voorschoten97.nl
Wedstrijdsecretaris                 JO19 t/m JO13 & MO19 t/m MO9 Maarten Hillenaar wedstrijdzakenjeugd.abcm@voorschoten97.nl
Wedstrijdsecretaris                   JO12 t/m JO7 Nanja van Doesburg wedstrijdzakenjeugd.def@voorschoten97.nl
Commissie Toernooien                   Alle jeugdteams nvt toernooi@voorschoten97.nl

 

© 2021-2022 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.