Stoppen met voetbal of atletiek ?

Wil je stoppen met voetbal of atletiek?

 

org dan dat je dit uiterlijk VOOR 15 JUNI as. mailt aan ledenadministratie@voorschoten97.nl voor voetballeden en naar secretarisatletiek@voorschoten97.nl voor atletiekleden.

 

Niet alleen willen wij als vereniging graag snel weten dat je stopt zodat we hiermee rekening kunnen houden bij de teamindelingen van volgend jaar. Tijdig opzeggen zorgt er ook voor dat je geen extra contributie voor het volgende seizoen hoeft te betalen, want niet tijdig opzeggen betekent dat je automatisch lid blijft en je ook de contributie voor het seizoen 2025-2026 moet betalen.

 

Opzeggen bij trainer of begeleider is niet voldoende.

 

Indien er sprake is van een contributieachterstand, nog niet terug gegeven van in bruikleen verstrekte kleding of andere vorderingen kunnen we een blokkade plaatsen in de KNVB administratie en kan je niet voor een andere vereniging gaan spelen.

 

Het bestuur

 

© 2024-2025 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.