Trainingsschema

Trainingsschema 2022-2023

 

 Maandag

    

 

Tijd

Teams

Veld

Trainer

15.30 – 17.45

BSO

1b

 

16.45 – 17.45

JO10-4

1a

DidierC /

16.45 – 17.45

JO8-1/2   & JO9-2    & JO10-2

2ab

TaoufikM

17.00 – 18.00

JO12-1    & JO11-3

5ab

RinkG / BramvR

17.00 – 18.00

JO12-2    & JO13-2

6ab

BasdB / MichelvE

17.45 – 18.45

JO13-1    & JO13-3 (JO12-sel)

1ab

StephanB / LarsB

17.45 – 18.45

JO9-1      & JO10-1  & JO11-1/2

2ab

TaoufikM

18.00 – 19.00

JO11-5    & JO15-4

3ab

MaartenS / JeroenD

18.00 – 19.00

MO13-2   & MO13-3

4ab

AndrevL / GuustH

18.00 – 19.00

MO11-1/2/3 & MO9-1/2 circuit   

5ab

 

18.00 – 19.00

MO13-1   & MO15-1  

6ab

Quinty-Flore /  Tessa-Dennis

18.45 – 20.00

JO17-1    & JO16-1

1ab

StanP+ Matthew / StephanvdN

18.45 – 20.00

JO14-1    & JO15-2

2ab

NickG / IbanD+FabianI

19.00 – 20.15

JO15-1    &

3ab

JonJoostC /

19.00 – 20.15

 

4ab

 

19.00 – 20.00

MO17-1   & MO17-3

5ab

Kim-Desiree / Robin de Boer

19.00 – 20.00

MO15-2   & MO17-2

6ab

Zoe-Vera / Tessa-Eva

20.00 – 21.15

JO19-1    & JO19-2

1ab

RobvdC / WoutW

20.00 – 21.15

JO19-3    & JO17-2

2ab

HermanW / StanP

20:15 – 21.15

 

3ab

 

20:00 – 21.15

 

5ab

 

20.00 – 21.30

VR1 Zat.    & VR2 Zat.

6ab

AllanN /

Dinsdag

    

 

14.00 – 15.00

Walking Football

1a

 

15.30 – 17.45

BSO

1b

 

16.00 – 17.30

MBO Rijnland  (per 27 sept)

1a

MarcelM

16.00 – 17.30

MBO Rijnland  (per 27 sept)

2ab

MarcelM

17.00 – 21.00

Atletiek

4

 

17.00 – 18.00

JO14-3 &

5ab

RamonR /

17.00 – 18.00

JO11-4+JO11-6 &

6ab

LaurensE+MauritsvI /

18.00 – 19.00

JO13-1 & JO13-3 (JO12-sel)

1ab

StephanB / LarsB

18.00 – 19.00

JO14-1 & JO14-4

2ab

NickG / TomW

18.00 – 19.15

JO19-1 & JO16-1

3ab

RobvdC / StephanvdN

18.00 – 19.15

JO16-5 & JO14-2

5ab

HansB / TijmenK

18.00 – 19.00

JO13-4 & JO13-6

6ab

ThomV / WeslyvdA

19.00 – 19:30

Keepers Zaterdag selectie

1b

 

19.00 – 20:15

Zaterdag 2  & JO15-1

2ab

MarceldH / JonJoostC

19.15 – 20:30

JO17-1  & JO16-3

3ab

Matthew+Stan / Sebas+Eddy

19.15 – 20.30

JO19-7  & JO19-6

5ab

HansB / GeorgeP

19.00 – 20.15

JO19-4  & JO16-2

6ab

WesselS / JaapWillemW

19.30 – 21.00

Zaterdag 1

1ab

JonathanJ / Zat 35+ 2b

20.15 – 21.30

Zondagselectie

2ab

DenisL / JeffreyvV

20.15 – 22.00

Senioren selecties

3ab

 

20.30 – 22.00

Zaterdag 8    &

5ab

JonathanT / Zat35+ 2b

20.15 – 22.00

Zaterdag 3/4 &

6ab

KasperK /

Woensdag

    

 

12.00 – 16.00

Da Vinci College 

2

 

14.30 – 17.15

BSO

4a

 

15.30 – 16.15

Jeugdcircuit mini’s,O6 ,O7

1ab

Taoufik

16.30 – 17.30

Jeugdcircuit O8,O9

1ab

Taoufik

17.45 – 18.45

Jeugdcircuit O10,O11,O12

1ab

Taoufik

16.00 – 18.00

Keeperstraining O8 t/m O19

2ab

Taoufik

17.00 – 18.00

JO13-2

5a

MichelvE

18.00 – 19.00

JO15-2   & JO15-4

2ab

IbanD+FabianI / JeroenD

18.00 – 19.00

MO15-1  &

3ab

Tessa-Dennis /

18.00 – 19.00

MO13-1  & JO13-6

4ab

Quinty-Flore / WesleyvdA

18.00 – 19.00

MO13-2  & MO13-3   

5ab

Youra / Naomi

17.30 – 19.00

JO15-3  

6a

MarcelG

18.00 – 19.00

JO13-5

6b

JeroenS /

19.00 – 20.15

JO16-4   & KNVB-opleiding  

1ab

RenzovS / RuslanA

19.00 – 20.15

Zat 12     & JO19-3

2ab

TommyN / HermanW

19.00 – 20.15

MO17-2  & MO15-2

3ab

Tessa-Eva / Zoe-Vera

19.00 – 22.00

Atletiek

4ab

 

19.00 – 20.15

JO17-2   & JO19-5

5ab

StanP / CollinvV

19.00 – 20.15

MO17-1  & MO17-3  

6ab

Kim-Desiree  / RobindB

20.15 – 21.30

Zaterdag 9 & Zat.35+ 1/2

1ab

René / PaulW

20.15 – 21.30

Zaterdag 5 & 7

2ab

SjoerdO / TjeerddV

20.15 – 21.30

VR2 Zat.

3ab

AllanN

20.15 – 21.30

Zaterdag 10 & 11

5ab

Stef / MatthiasH

20.15 – 21.30

Zondag 35+ / VR1 Zat.

6ab

Loek / AllanN

Donderdag

 

 

15.30 – 17.15

BSO

1b

 

16.45 – 17.45

JO10-3/5

1a

LeandervV

16.45 – 17.45

JO8-1/2   & JO9-2    & JO10-2

2ab

TaoufikM

17.00 – 21.00

Atletiek

4ab

 

17.00 – 18.00

JO14-3    &

5ab

RamonR /

16:45 – 17.45

MO11-1/2/3 & MO9-1/2 circuit   

6ab

AndrévL / Jade&Wim

17.45 – 18.45

JO13-1    & JO13-3 (JO12-sel)

1ab

StephanB / LarsB

17.45 – 18.45

JO9-1      & JO10-1  & JO11-1/2

2ab

TaoufikM

18.00 – 19.00

 

3ab

 

18.00 – 19.00

JO14-1  & JO14-2 

5ab

NickG / TijmenK

17.45 – 19.00

JO16-1  & JO16-2

6ab

StephanvdN / Sebas & Eddy

18.45 – 19.15

Keepers Zat.sel.

1a

 

19.15 – 20.45

Zaterdag 1

1ab

JonathanJ /

19.15 – 20.30

Zaterdag 2

2a

MarceldH

19.00 – 20.00

Keepers Zon.sel

2b

DanielG

19.00 – 20.15

JO16-5 & JO16-3

3ab

SaidB / JaapWillemW

19.00 – 20.15

JO17-1  & JO15-1

5ab

Matthew+Stan / JonJoostC

19.00 – 20:15

JO19-1  & JO19-2

6ab

RobvdC / WoutW

20.45 – 22.00

Zat 3      & Zat 4

1ab

KasperK /

20.00 – 20.30

Keepers Zon.sel

2b

DanielG

20.30 – 22.00

Zondagselectie

2ab

DenisL / JeffreyvV

20.15 – 21.30

VR 1/2   & JO19-6

3ab

AllanN / GeorgeP

20.15 – 21.30

Zat 6      & Zat 13

5ab

JasperM / MaartenH

20.15 – 21.30

Zon 3     & Zon 4

6ab

LeandervV / MarcelG

Vrijdag

    

 

15.30 – 17.15

BSO

1b

 

16.00 – 19.00

Play2improve

1a

 

17.00 – 18.00

JO9-5

2a

NaoualB /

18.00 – 19.00

JO12-3 &

2ab

MichaelvdH /

18.00 – 19.00

 

5ab

 

19.00 – 20.00

MO11-2

1ab

JordyK & JaapV

19.00 – 20.00

 

2ab

 

19.00 – 20.00

Atletiek

4ab

 

19.00 – 20.00

 

5ab

 

20.00 – 21.00

7 x 7 heren/dames

1ab

Sebas & Eddy / HermanW

20.00 – 21.00

7 x 7 heren/dames

 2ab

Sebas & Eddy / HermanW

20.00 – 21.00

 

5ab

 

20.00 – 21.00

 

6ab

 

 

Veldhelft A is de kleedkamerzijde – veldhelft B is de Adm de Ruytersingel kant

 

« sep 2022 »
ma di wo do vr za zo
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Ruilen of ophalen kleding
KNVB Welkomstmodule nieuwe jeugdtrainers
OVAK
Ruilen of ophalen kleding
Clubkampioenschappen Atletiek

 

© 2022-2023 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.