« jul 2021 »
ma di wo do vr za zo
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Algemene Ledenvergadering
ADO Voorschoten '97 voetbalkamp
ADO Voorschoten '97 voetbalkamp
ADO Voorschoten '97 voetbalkamp
Hoofdmenu

Trainingsschema

Trainingsschema 2020-2021

aangepaste versie ivm COVID. Veld 4 niet beschikbaar.

  Maandag

    

 

Tijd

Teams

Veld

Trainer

15.30 – 17.45

BSO

1b

 

16.45 – 17.45

JO8-1/2   & JO9-1/2   & JO10-1/2

1&2

MarceldH / DjiriM

17.45 – 18.45

JO11-1/2 & JO12-1/2 & JO10-3/4 & JO9-4/5

1&2

MarceldH / DjiriM

17.00 – 18.00

MO15-3   & JO15-3

3ab

Sybco / SaidB

17.00 – 18.00

Afgekeurd tot 30 juni

4ab

GuidoV / SaidB

17.00 – 18.00

JO12-5    & JO12-6

5ab

TomW / FrancisdH

17.00 – 18.00

JO11-3    & JO9-6+JO8-3

6ab

 

18.00 – 19.00

JO13-1    & JO12-3

3ab

SanderD / ArjanS

18.00 – 21.30

Afgekeurd tot 30 juni

4ab

 

18.00 – 19.00

MO9-1/2  & MO11-1/2/3

5ab

GuustH

18.00 – 19.00

MO13-1   & MO13-3

6ab

TessavdL / ClemensB

18.45 – 19:45

JO19-1    & MO17-2

1ab

DjiriM / PaulvW

18.45 – 19:45

JO17-1    & JO17-2

2ab

KaramM / RonaldvdG

19.00 – 20.00

JO15-1    & JO15-2

3ab

EvertvZ / CarlovV

19.00 – 20.00

JO16-2  

5ab

MatthewvL

19.00 – 20.00

MO15-1   & MO15-2  

6ab

 

20.00 – 21.15

Keepers Zat.sel + O16-O19

1ab

ErikT

20.00 – 21.15

MO19-1 & JO17-4

2ab

JaccoS / MaartenH

20:15 – 21.30

 

3ab

 

20:15 – 21.30

JO19-2 & JO19-3

5ab

MatthewvL / MatthewvL

20.15 – 21.30

MO17-1 + VR1 Zat.

6ab

AllanN / AllanN

Dinsdag

    

 

14.00 – 15.00

Walking Football

1a

 

15.30 – 17.15

BSO

1b

 

16.30 – 17.30

JO9-7

1a

 

17.00 – 18:00

JO12-4

2a

RamonR /

17.00 – 21.15

Atletiek

4

 

18.00 – 19.00

JO14-1 & JO14-2

1ab

NickG /SebasS+EddyW

18.00 – 19.00

JO15-1 & JO17-3

2ab

EvertvZ / QuintL

18.00 – 19.00

JO14-5

3ab

MaartenV /

18.00 – 22.00

Afgekeurd tot 30 juni

4ab

 

18.00 – 19.00

JO13-4 & MO13-2

5ab

FrancisdK /

18.00 – 19.00

JO13-1 & JO13-2

6ab

SanderD /

19:00 – 20.30

Zaterdagselectie

1ab

TheoD / MarceldH

19.00 – 20.15

Zaterdagselectie

2a

TheoD / MarceldH

19.00 – 20.00

JO14-3

2b

CarlR+MaartenB

19.00 – 20.00

 

3ab

 

19.00 – 20.00

JO19-4 & MO15-4

5ab

HansB+HarmvdB / MichielK

19.00 – 20.00

JO16-1 & JO14-4

6ab

JonJoostC / RenzovS

20.15 – 21.30

Zondagselectie

2ab

DenisL / JeffreyvV

20:15 – 21.30

 

3ab

 

20.15 – 21.30

Zaterdag 10 & VR1 Zo.

5ab

JonathanT / MichielK

20.15 – 21.30

Zaterdag 3/4 & Zaterdag 8

6ab

KasperK / ThijsvdM

Woensdag

    

 

12.00 – 16.00

Da Vinci College 

2

 

13.30 – 14.30

O7 & O8 - circuit

1ab

MarceldH / DjiriM

14.30 – 15.30

O9 & O10 - circuit

1ab

MarceldH / DjiriM

14.30 – 17.15

BSO

4a

 

15.30 – 16.30

O11 & O12 - circuit

1ab

MarceldH / DjiriM

16.30 – 17.45

JO12-1

1b

JustinA

17.30 – 18.15

Keeperstraining O8 t/m O12

1a

JeroenV

18.15 – 19.00

Keeperstraining O13 t/m O16

1a

JeroenV

18.00 – 19.00

MO17-1

1b

AllanN

18.00 – 19.00

JO15-3   & JO15-2

2ab

FlorisE / CarlovV

18.00 – 19.00

MO13-1  &

3ab

TessavdL /

18.00 – 19.00

Afgekeurd tot 30 juni

4ab

 

18.00 – 19.00

JO13-3   & MO15-2

5ab

MarcovdH /

18.00 – 19.00

MO17-2  & MO15-3

6ab

PaulvW / FlorisE

19.00 – 20.00

MO19-1  & JO17-4

1ab

JaccoS / MaartenH

19.00 – 20.00

Zat 14    & JO16-3

2ab

TommyN / CollinvV

19.00 – 20.00

JO17-2   & JO16-2

3ab

RonaldvdG / MatthewvL

19.00 – 21.15

Atletiek

4ab

 

19.00 – 20.00

JO16-4  & MO15-1

5ab

GeorgeP /

19.00 – 20.00

JO19-2  & JO19-3

6ab

MatthewvL / MatthewvL

20.15 – 21.30

Zaterdag 11 & Zat.35+ 1/2

1ab

René / PaulW

20.15 – 21.30

Zaterdag 5 & 9

2ab

SjoerdO / TjeerddV

20.15 – 21.30

Zaterdag 7

3ab

ArjunS /

20.15 – 21.30

Zaterdag 12 & 13

5ab

Allard / Matthias

20.15 – 21.30

Zondag 35+ / VR1 Zat.

6ab

Cor / AllanN

Donderdag

   

15.30 – 17.15

BSO

1b

 

17.00 – 18.00

JO9-5 + JO10-5

6a

 

17.00 – 21.00

Atletiek

4ab

 

16.45 – 18.45

O8-1/2 t/m O12-1/2

1ab

MarceldH / DjiriM

17.45 – 18.45

O8-1/2 t/m O12-1/2

2a

MarceldH / DjiriM

18.00 – 19.00

JO14-2

2b

SebasS+EddyW

18.00 – 19.00

JO17-3

3ab

QuintL+ChristianD /

18.00 – 19.00

JO13-1  & JO13-2

5ab

SanderD / Tymen&Jonathan

17.45 – 19.00

JO19-1  & JO14-1

6ab

DjiriM / NiekG

18.45 – 19.15

Keepers zat.sel. + O16-O19 sel.

1a

ErikT

19.15 – 20.45

Zaterdagselectie

1ab

TheoD / MarceldH

19.15 – 20.45

Zaterdagselectie

2a

TheoD / MarceldH

19.00 – 20.00

Keepers Zat. & Zon.

2b

ErikT

19.00 – 20.15

MO15-4 & JO14-4

3ab

PetervN / RenzovS

19.00 – 20.15

JO17-1  & JO16-1

5ab

KaramM / JonJoostC

19.00 – 20:15

JO15-1  & JO14-3

6ab

EvertvZ / MaartenB

20.45 – 22.00

Zat 3      & Zat 4

1ab

KasperK /

20.45 – 22.00

Zon 3     & Zon 4

2ab

LeandervV / MarcelG

20.15 – 21.30

Zaterdag 6 & Zaterdag 15

5ab

JasperM / ReindervZ

20.15 – 21.30

Zondagselectie

6ab

DenisL / JeffreyvV

Vrijdag

    

 

15.30 – 17.15

BSO

1b

 

16.00 – 19.00

Play2improve

1a

 

16.00 – 17.00

JO10-6

2a

RonaldK

17.30 – 18.00

JO11-4/5

2b

FabianI /

18.00 – 19.00

 

1b

 

18.00 – 19.00

JO13-5 & JO11-4/5

2ab

RaymondB / FabianI

18.00 – 19.00

JO13-4

5ab

MichaelvW+XanderdG

18.00 – 19.00

 

6ab

 

19.00 – 20.00

JO16-4 & JO14-5

1ab

GeorgeP / MaartenV

19.00 – 20.00

 

2ab

 

19.00 – 20.00

Atletiek

4ab

 

19.00 – 20.00

 

5ab

 

19.00 – 20.00

 

6ab

 

20.15 – 21.30

7 x 7 heren/dames

1ab

 

20.15 – 21.30

7 x 7 heren/dames

 2ab

 

20.00 – 21.00

 

5ab

 

20.00 – 21.00

 

6ab

 

 

Veldhelft A is de kleedkamerzijde – veldhelft B is de Adm de Ruytersingel kant

 

© 2020-2021 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.