Programma



DINSDAG 12 DECEMBER 2023  
19:30 Voorschoten'97 JO17-2 S.V. Kickers '69 JO17-1 (Sportpark Kickers'69)
20:00 Wilhelmus 1 Voorschoten'97 1 (zon) (Haaglandencup)
WOENSDAG 13 DECEMBER 2023  
22:00 Voorschoten'97 1 (zaal) Wateringse Veld Kranenburg 1  
18:30 Roodenburg JO13-1 Voorschoten'97 JO13-3  
ZATERDAG 16 DECEMBER 2023  
14:30 All Star FC Lisse Voorschoten'97 1 (zat) (LAVcup)
10:00 Voorschoten'97 3 LFC 2 Frans de Jonge 
13:00 VVSB 4 Voorschoten'97 6  
12:00 Voorschoten'97 7 FC Lisse 8  
12:30 FC Lisse 9 Voorschoten'97 8  
14:15 Voorschoten'97 10 RCL 13  
12:15 FC Oegstgeest 9 Voorschoten'97 11  
12:00 Voorschoten'97 13 Rijnvogels 9  
11:15 SVC'08 35+4 Voorschoten'97 35+1  
14:15 Voorschoten'97 35+2 Wanica Star 35+4  
14:15 Voorschoten'97 VR1 RCL MO20-1 (Oefen)
14:30 FC Oegstgeest JO19-1 Voorschoten'97 JO19-1 Walter van der Stap 
14:15 Voorschoten'97 JO19-3 Valken'68 JO19-1  
12:00 Voorschoten'97 JO17-1 Quick JO17-1 (Oefen)
13:00 EMM JO17-1 Voorschoten'97 JO17-2  
13:30 Gr.WII VAC JO17-3 Voorschoten'97 JO17-3  
15:15 DSO JO16-1 Voorschoten'97 JO16-1 Leslie van de Vorle 
13:15 ASC JO16-3 Voorschoten'97 JO16-4  
12:45 Voorschoten'97 JO15-1 Sparta Vrouwen Beloften (Oefen)
10:00 FC Lisse JO14-1 Voorschoten'97 JO14-1 Niam Riedewald
11:00 Rijnsb.Boys JO13-3 Voorschoten'97 JO13-2  
08:30 Meerburg JO13-2JM Voorschoten'97 JO13-3  
10:15 HVV JO13-6 Voorschoten'97 JO13-4  
10:00 Meerburg JO13-4 Voorschoten'97 JO13-5JM  
10:00 Voorschoten'97 MO17-1 DoCoS MO17-1  
10:15 FC Oegstgeest MO17-3 Voorschoten'97 MO17-2  
09:30 SVC'08 MO15-1 Voorschoten'97 MO15-2  
11:30 VVSB MO13-1 Voorschoten'97 MO13-1  
10:00 Voorschoten'97 MO13-2 ASC MO13-2  
10:00 Voorschoten'97 MO13-3 Voorschoten'97 MO13-4  
09:45 Voorschoten'97 MO11-1 PPSC MO11-1  
10:00 Laakkwart. MO11-1 Voorschoten'97 MO11-3  
08:30 FC Oegstgeest JO12-2 Voorschoten'97 JO12-3  
11:00 Voorschoten'97 JO12-4 Valken'68 JO12-3 (Oefen)
08:30 Voorschoten'97 JO11-3 Voorschoten'97 JO10-1 (Oefen)
11:00 Voorschoten'97 JO9-3 Voorschoten'97 JO9-2 (Oefen)
10:00 Voorschoten'97 JO9-4 Rijnvogels JO9-2  
11:00 Voorschoten'97 JO9-5JM KMD JO9-4  
10:00 Voorschoten'97 JO9-6 Rijnvogels JO9-3  
10:30 Rijnvogels JO8-1 Voorschoten'97 JO8-7  
ZONDAG 17 DECEMBER 2023  
10:45 Voorschoten'97 3 LFC 2 Donovan Ton
10:45 Voorschoten'97 4 Roodenburg 4 Maarten Kriek



« dec 2023 »
ma di wo do vr za zo
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Ruilen of ophalen kleding
Ruilen of ophalen kleding
schoolvoetbaltoernooi groep 5 en 6
schoolvoetbaltoernooi groep 7 en 8
Clubkampioenschappen Atletiek

 

¬© 2023-2024 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.