Programma
VRIJDAG 19 APRIL 2024 | |||
21:30 | Tutor 6 | Voorschoten'97 1 (zaal) | TU-Hal (Delft) |
19:30 | Quick Boys 35+4 | Voorschoten'97 35+3 | Sportpark Adegeest |
19:30 | Rijnvogels 35+1 | Roodenburg 35+1 | Sportpark Adegeest |
19:30 | RCL 45+1 | Voorschoten'97 45+1 | Sportpark Adegeest |
19:30 | Rijnsb.Boys 45+1 | Valken'68 45+1 | Sportpark Adegeest |
19:30 | Voorschoten'97 VR30+2 | Blauw Zwart VR30+1 | Sportpark Adegeest |
19:30 | Rijnvogels VR30+1 | UVS VR30+1 | Sportpark Adegeest |
20:00 | Voorschoten'97 35+3 | Oegstgeest 35+2 | Sportpark Adegeest |
20:00 | Roodenburg 35+1 | Quick Boys 35+4 | Sportpark Adegeest |
20:00 | Voorschoten'97 45+1 | Noordwijk 45+2 | Sportpark Adegeest |
20:00 | Valken'68 45+1 | RCL 45+1 | Sportpark Adegeest |
20:00 | UVS VR30+1 | Voorschoten'97 VR30+2 | Sportpark Adegeest |
20:00 | Rijnvogels VR30+1 | Blauw Zwart VR30+1 | Sportpark Adegeest |
20:30 | Oegstgeest 35+2 | Roodenburg 35+1 | Sportpark Adegeest |
20:30 | Quick Boys 35+4 | Rijnvogels 35+1 | Sportpark Adegeest |
20:30 | Noordwijk 45+2 | Valken'68 45+1 | Sportpark Adegeest |
20:30 | RCL 45+1 | Rijnsb.boys 45+1 | Sportpark Adegeest |
20:30 | Voorschoten'97 VR30+2 | Rijnvogels VR30+1 | Sportpark Adegeest |
20:30 | Blauw Zwart VR30+1 | UVS VR30+1 | Sportpark Adegeest |
21:00 | Roodenburg 35+1 | Voorschoten'97 35+3 | Sportpark Adegeest |
21:00 | Rijnvogels 35+1 | Oegstgeest 35+2 | Sportpark Adegeest |
21:00 | Valken'68 45+1 | Voorschoten'97 45+1 | Sportpark Adegeest |
21:00 | Rijnsb.Boys 45+1 | Noordwijk 45+2 | Sportpark Adegeest |
21:30 | Voorschoten'97 35+3 | Rijnvogels 35+1 | Sportpark Adegeest |
21:30 | Oegstgeest 35+2 | Quick Boys 35+4 | Sportpark Adegeest |
21:30 | Voorschoten'97 45+1 | Rijnsb.Boys 45+1 | Sportpark Adegeest |
21:30 | Noordwijk 45+2 | RCL 45+1 | Sportpark Adegeest |
19:30 | Voorschoten'97 35+1 | Katwijk 35+1 | Sportpark Nieuw Zuid |
20:00 | Voorschoten'97 35+1 | MMO 35+1 | Sportpark Nieuw Zuid |
20:30 | EMM 35+3 | Voorschoten'97 35+1 | Sportpark Nieuw Zuid |
20:00 | Voorschoten'97 35+2 | Kagia 35+1 | Sportpark Alkemade Oost |
21:00 | Quick Boys 35+5 | Voorschoten'97 35+2 | Sportpark Alkemade Oost |
21:30 | Voorschoten'97 35+2 | Valken'68 35+1 | Sportpark Alkemade Oost |
22:00 | EMM 35+2 | Voorschoten'97 35+2 | Sportpark Alkemade Oost |
DONDERDAG | 18 APRIL 2024 | ||
19:30 | RKDES JO16-1 | Voorschoten'97 JO16-1 | |
ZATERDAG 20 APRIL 2024 | |||
14:30 | Voorschoten'97 1 | Die Haghe 1 | Nurettin Eren |
11:45 | Voorschoten'97 2 | Die Haghe 2 | Nick v.d.Toorn |
12:15 | ARC 4 | Voorschoten'97 3 | Bart den Hengst |
16:15 | Voorschoten'97 4 | Zoetermeer 3 | Cees Meijer |
14:30 | Noordwijk 5 | Voorschoten'97 5 | |
12:15 | DoCoS 5 | Voorschoten'97 6 | |
12:15 | Kagia 3 | Voorschoten'97 7 | |
Voorschoten'97 8 | Blauw-Zwart 5 | Verzet | |
15:30 | RCL 12 | Voorschoten'97 9 | |
12:00 | Woubrugge 6 | Voorschoten'97 10 | |
14:15 | Voorschoten'97 11 | VVSB 10 | Andy Verwoerd |
14:15 | Voorschoten'97 12 | LVV Football Factory 5 | Hans Wesselman |
16:15 | Voorschoten'97 13 | VUC 4 | Johan v.d.Woude |
11:45 | Honselersdijk 11 | Voorschoten'97 14 | |
Voorschoten'97 35+2 | Haz. Boys 35+1 | Verzet | |
14:15 | Voorschoten'97 VR1 | ARC VR2 | Ton Zeilstra |
12:00 | Lugdunum VR1 | Voorschoten'97 VR2 | |
14:45 | Wilhelmus JO19-1 | Voorschoten'97 JO19-1 | Leon Odenkirchen |
12:30 | Voorschoten'97 JO19-2 | Rijnsb.Boys JO19-2 | Roy George |
16:15 | Voorschoten'97 JO19-3 | SJZ JO19-2 | Wim Odding |
15:15 | Leidschenveen JO19-2 | Voorschoten'97 JO19-4 | |
15:00 | Foreholte JO19-4 | Voorschoten'97 JO19-5 | |
14:15 | Voorschoten'97 JO17-1 | FC Skillz JO17-1 | Tim van Beek |
16:15 | Quick Boys JO17-2 | Voorschoten'97 JO17-2 | |
12:30 | Warmunda JO17-1 | Voorschoten'97 JO17-3 | |
12:30 | Voorschoten'97 JO17-4 | Scheveningen JO17-3 | Martijn van Driel |
16:15 | Voorschoten'97 JO16-2 | Wilhelmus JO16-2 | Rob de Koning |
16:15 | Voorschoten'97 JO16-3 | MMO JO16-1 | Henry van Belkum |
12:00 | Alphia JO16-3 | Voorschoten'97 JO16-4 | |
13:45 | HBS JO15-1 | Voorschoten'97 JO15-1 | Giuseppe Chiaramonte |
11:45 | Kamerik JO15-1 | Voorschoten'97 JO15-2 | |
10:00 | Voorschoten'97 JO15-3 | VVSB JO15-2 | Ilya Sigida |
(Begeleider Stefan Berg) | |||
10:00 | Woubrugge JO15-2 | Voorschoten'97 JO15-4 | |
09:00 | Voorschoten'97 JO14-1 | Quick JO14-1 | Kevin Brummel |
12:30 | Voorschoten'97 JO14-2JM | LFC JO14-1 | Mohamed Montacir |
(Begeleider Hans Alblas |
|||
11:00 | Woubrugge JO14-1 | Voorschoten'97 JO14-3 | |
11:15 | Rijnsb.Boys JO14-4 | Voorschoten'97 JO14-5 | |
10:15 | BVCB JO13-1 | Voorschoten'97 JO13-1 | |
11:30 | Voorschoten'97 JO13-2 | Nieuwkoop JO13-2 | Cock v.d.Goes |
08:30 | ASC JO13-2 | Voorschoten'97 JO13-3 | |
10:15 | UVS JO13-2 | Voorschoten'97 JO13-4 | |
11:00 | Voorschoten'97 JO13-5JM | Bernardus JO13-3 | Luca Lodder |
14:45 | FC Oegstgeest MO17-2 | Voorschoten'97 MO17-2 | |
11:00 | DSO MO15-1 | Voorschoten'97 MO15-1 | |
10:00 | ASC MO15-1 | Voorschoten'97 MO15-2 | |
08:30 | Voorschoten'97 MO15-3 | Meerburg MO15-2 | Rodney Kroon |
10:00 | Voorschoten'97 MO13-1 | FC Lisse MO13-1 | Rodney Kroon |
08:30 | Quick Boys MO13-2 | Voorschoten'97 MO13-2 | |
08:30 | Voorschoten'97 MO13-3 | Quick Boys MO13-3 | Sil van Arkel |
(Begeleider Luca Lodder) | |||
08:45 | FC Lisse MO13-2 | Voorschoten'97 MO13-4 | |
08:30 | FC Lisse MO11-1 | Voorschoten'97 MO11-1 | |
11:15 | Valken'68 MO11-1 | Voorschoten'97 MO11-2 | |
08:30 | Voorschoten'97 MO11-3 | SVC'08 MO11-2 | Jacob de Vaal |
(Begeleider Stefan Berg) | |||
12:30 | Voorschoten'97 MO20-1 | Nieuwkoop MO20-1 (9-tal) | Johan Stam |
09:45 | Voorschoten'97 JO12-1 | SVC'08 JO12-1 | |
08:30 | Voorschoten'97 JO12-2 | RCL JO12-2JM | |
11:00 | Voorschoten'97 JO12-3 | RKAVV JO12-2 | |
11:00 | UVS JO12-2 | Voorschoten'97 JO12-4 | |
10:00 | Sporting Leiden JO12-2 | Voorschoten'97 JO12-5 | |
09:00 | Haz. Boys JO12-1 | Voorschoten'97 JO12-6 | |
11:00 | Voorschoten'97 JO11-2 | DoCoS JO11-1 | |
11:30 | ASC JO11-3 | Voorschoten'97 JO11-3 | |
09:45 | Voorschoten'97 JO11-4 | RKAVV JO11-7 | |
10:30 | Valken'68 JO11-3 | Voorschoten'97 JO11-5 | |
14:15 | ARC JO11-7 | Voorschoten'97 JO11-6 | |
09:35 | Voorschoten'97 JO10-1 | Sportlust '46 JO10-1 | |
11:30 | Voorschoten'97 JO10-2 | Valken'68 JO10-3 | |
11:30 | Voorschoten'97 JO10-3 | Rijnsb.Boys JO10-2 | |
11:30 | Voorschoten'97 JO10-4 | Bernardus MO10-1 | |
09:00 | Lugdunum JO10-2 | Voorschoten'97 JO10-5 | |
09:00 | Wippolder JO10-3JM | Voorschoten'97 JO10-6 | |
08:30 | Voorschoten'97 JO9-1 | FC Oegstgeest JO9-1 | |
09:35 | Voorschoten'97 JO9-2 | ASC JO9-4 | |
10:40 | Voorschoten'97 JO9-3 | FC Oegstgeest JO9-2 | |
09:45 | Katwijk JO9-5 | Voorschoten'97 JO9-4 | |
10:40 | Voorschoten'97 JO9-5JM | SVC'08 JO9-5 | |
08:30 | Meerburg JO9-5JM | Voorschoten'97 JO9-6 | |
08:30 | Voorschoten'97 JO9-7 | Quick Boys MO9-1 | |
10:40 | Voorschoten'97 JO8-1 | HVV JO8-2 | |
09:35 | Voorschoten'97 JO8-2 | UVS JO8-2 | |
08:30 | SJZ JO8-1 | Voorschoten'97 JO8-3 | |
09:45 | UVS JO8-5 | Voorschoten'97 JO8-4 | |
12:15 | FC Oegstgeest JO8-4 | Voorschoten'97 JO8-5 | |
09:35 | Voorschoten'97 JO8-6 | FC Lisse JO8-4 | |
10:40 | Voorschoten'97 JO8-7 | Rijnvogels JO8-1 | |
08:30 | SJZ JO7-1 | Sporting Leiden JO7-3 | Sportpark Adegeest |
08:30 | Oegstgeest JO7-4 | Voorschoten'97 JO7-6 | Sportpark Adegeest |
08:30 | Blauw Zwart JO7-4 | Voorschoten'97 JO7-4 | Sportpark Adegeest |
08:50 | SJZ JO7-1 | Voorschoten'97 JO7-5 | Sportpark Adegeest |
08:50 | Voorschoten'97 JO7-4 | Oegstgeest JO7-4 | Sportpark Adegeest |
08:50 | Blauw Zwart JO7-4 | Voorschoten'97 JO7-6 | Sportpark Adegeest |
09:10 | Voorschoten'97 JO7-5 | Sporting Leiden JO7-3 | Sportpark Adegeest |
09:10 | Oegstgeest JO7-4 | Blauw Zwart JO7-4 | Sportpark Adegeest |
09:10 | Voorschoten'97 JO7-6 | Voorschoten'97 JO7-6 | Sportpark Adegeest |
08:30 | Voorschoten'97 JO7-1 | Alphense Boys JO7-2 | Sportpark 't Suyt |
08:50 | Be Fair JO7-4 | Voorschoten'97 JO7-1 | Sportpark 't Suyt |
09:10 | Voorschoten'97 JO7-1 | Koudekerk JO7-1 | Sportpark 't Suyt |
08:45 | Voorschoten'97 JO7-2 | Lugdunum JO7-1 | Sportpark Kikkerpolder |
09:05 | Voorschoten'97 JO7-2 | FC Oegstgeest JO7-2 | Sportpark Kikkerpolder |
09:25 | Blauw-Zwart JO7-2JM | Voorschoten'97 JO7-2 | Sportpark Kikkerpolder |
08:30 | Voorschoten'97 JO7-3 | Sporting Leiden JO7-1 | Sportpark Morsch 2 |
08:50 | Blauw-Zwart JO7-1JM | Voorschoten'97 JO7-3 | Sportpark Morsch 2 |
09:10 | Voorschoten'97 JO7-3 | FC Oegstgeest JO7-1 | Sportpark Morsch 2 |
ZONDAG 21 APRIL 2024 | |||
14:00 | Onze Gezellen 1 | Voorschoten'97 1 | Abderrahim Essaghir |
15:00 | Taurus 2 | Voorschoten'97 2 | Bidjai Bhagwanie |
10:45 | Voorschoten'97 3 | RKDEO 2 | Menno Bruning |
10:45 | Voorschoten'97 4 | Foreholte 10 | Tommy Willemsen |
10:45 | Voorschoten'97 35+1 | VUC 35+1 | Maarten Kriek |
MAANDAG 22 APRIL 2024 | |||
20:00 | Voorschoten'97 MO20-1 | Koudekerk MO20-1 | Luca Lodder |
DINSDAG 23 APRIL 2024 | |||
20:15 | Graaf WII VAC 1 | Voorschoten'97 1 (zat) | (LAVcup) |
WOENSDAG 24 APRIL 2024 | |||
20:00 | Voorschoten'97 1 (zaal) | Wilhelmus 1 |