Excelsior D2 - Voorschoten '97 D1 3-3
Excelsior D2 - Voorschoten '97 D1
Nadat we twee weken geleden hadden gewonnen tegen Excelsior Maassluis en vorige week gelijk hadden gespeeld tegen Velo, stond vandaag de wedstijd tegen Excelsior op het programma. Alle genoemde clubs bevinden zich in de onderste regionen. Derhalve was dit een zeer belangrijke wedstrijd en moesten we deze wedstrijd toch wel kunnen winnen. Juist ook omdat we thuis hadden gewonnen met 6-2. Anderzijds had Excelsior vorige week slechts met 5-4 verloren van Haaglandia. Onze jongens waren hier goed van op de hoogte.
Vol goede moed gingen we van start en de eerste 10 minuten speelde we op de helft van Excelsior. Een tweetal kansen kregen we, maar helaas hadden we niet de rust om het af te maken.
In de 15eminuut was er een misverstand in onze achterhoede. Excelsior profiteerde hiervan en het eerste doelpunt was gevallen. Het tweede doelpunt van Excelsior viel snel daarna. Een dekkingsfout waardoor Excelsior vanaf de rechterzijde de bal middels een mooi schot in het net liet verdwijnen.
Ondanks de 2-0 achterstand lieten de jongens de kopjes niet hangen. Dit kwam ook doordat een ieder zag dat het spel werd gemaakt door Voorschoten. In de 25e minuut kreeg Justin een mooie kans, maar het geluk zat dit keer niet mee. De bal belandde naast het doel.
In de laatste minuut van de eerste helft, werd er door Excelsior nog een derde doelpunt gemaakt uit een vrije trap. Jo had zijn trap niet bij zich en kon hier dus niets aan doen. Helaas.
En dan de rust in met een 3-0 achterstand terwijl je deze wedstrijd wilde winnen.
De tweede helft is Voorschoten achterin 1 op 1 gaan spelen, en nam Jasper plaats, net achter de spits. Deze opstelling was gewaagd, maar met een 3-0 achterstand zeer begrijpelijk.
Voorschoten moest hier wel even aan wennen. Maar onze inzet was grandioos en ook zat het geluk dit keer aan onze zijde.
De voorhoede kreeg een aantal kansen maar de bal wilde er ook de eerste 10 minuten niet in.
Justin bracht hier verandering in en schoot de bal na een mooie voorzet in de touwen. Je voelde dat het nog mogelijk was. Voorschoten voerde de druk op en dit resulteerde in een tweede doelpunt van Justin. De spanning was om te snijden. Konden we nog gelijk komen of gingen we met lege handen naar huis. Voorschoten speelde goed en er werden mooie combinaties gemaakt. 5 minuten voortijd scoorde Justin voor de derde maal. Het was gelijk. De laatste 5 minuten waren erg spannend. De laatste minuut gaf de goed fluitende scheidsrechter Excelsior nog een vrije trap. Deze ging naast en Voorschoten ging vol goede moed de aanval in. Helaas was de speeltijd om en eindigde de wedstrijd in een gelijk spel. We hebben bijzonder goed gespeeld en hadden eigenlijk met drie punten in de tas naar huis moeten gaan.










