Laatste dag voetbalplaatjes actie
Schoolvoetbaltoernooi voor de groepen 5 en 6 van de basisschool
Algemene Ledenvergadering

Rabobank: sponsor jeugd Voorschoten97

Gr.Willem VAC A1 - VS'97 A1


Op een winderig sportpark de Roggewoning in Wassenaar mochten wij deze zaterdag aantreden tegen Gr.Willem VAC. Deze ploeg met 0 punten uit 3 wedstrijden zou op papier een peuleschilletje moeten zijn voor Voorschoten. 
De scheidsrechter had gefloten voor het begin en de druk werd gelijk gezet richting het doel van VAC. In de eerste minuut 2 hoekschoppen voor VS waar geen resultaat uit kwam. Veel op de helft spelende van de tegenstander was het na 9 minuten dan wel raak. Een mooie voorzet van Job die hem vanaf de linkerkant voor het doel langs schoot en Koos de bal er stevig inknalde, 0-1.
De eerste helft kregen wij nog enkele kansen zoals een goede kans voor Job die verschillende tegenstanders uitspeelde maar niet tot scoren kwam. Fabian die in de 40 ste minuut ook nog een mooie kans kreeg.
De laatste minuten van de eerste helft waren een ware knoeiboel, niet om aan te zien.
Kelton en Achie begonnen in de tweede helft aan hun wedstrijd nadat Koos en Adem in de kleedkamer waren achtergebleven. De tweede helft was nou ook niet echt fantastisch om naar te kijken, enkele kansen die niet benut werden. Slordig spel, diversen fouten van velen en het gevolg was dan ook dat VAC in de 75 ste minuut de 1-1 maakte.
Gelukkig dat Job een minuut later de 1-2 maakt en dat we dan toch met de 3 punten naar huis konden gaan.
Een slordige wedstrijd waar we eigenlijk met grote cijfers hadden moeten winnen. 

Volgende week moet het echt anders.
Zoetermeer is dan te gast op Adegeest!!

0-1 Koos
1-2 Job

Opstelling: Marcel, Max, Daan, Bryan, Bart, Josse (Girma), Fabian, Jerral (Julius), Adem (Achie), Koos (Kelton) en Job.

Man van de wedstrijd; Bryan
 

 

DB