Fysio
Clubshop open
Invoering Digitaal Wedstrijd Formulier
Invoering Digitaal Wedstrijd Formulier

Rabobank: sponsor jeugd Voorschoten97

Foreholte E1 - Vs'97 E1 (4-2)

 

Na een tĂ© lange winterstop mochten we weer eens voetballen. Voor de wedstrijd informeerde Jonathan zijn pupillen over zijn transfer naar D1. De E1’ers en supporters moesten even slikken: afscheid van succestrainer Jonathan werd ervaren als een mokerslag. Jonathan was alom geliefd en zorgde met zijn aanpak voor het winterkampioenschap in een loodzware klasse met louter teams die een jaar ouder waren dan onze mannen. Dankzij dit kampioenschap loodste Jonathan de E1 naar de hoogste 2e jaars E klasse maar zelf promoveerde hij naar de hoogste D1 klasse. Ondanks dit vertrek wensen wij Jonathan natuurlijk het beste en hopen wij dat hij zich in de toekomst weer over ons team zal ontfermen. De eerste helft van de wedstrijd tegen Foreholte leverde ons een Foreholte ontsteking op. Op een ijskoud veld speelde de E1 voornamelijk tegen een opzichtig partijdige scheidsrechter die telkens de kant van Foreholte koos. Het optreden van de scheids was zo tergend oneerlijk dat twee van de meest ingetogen supporters het niet langer aan konden zien en hun ongenoegen richting arbitrage uitspraken.
De kritiek op de leiding zorgde nog tijdens de wedstrijd voor tranen bij de 13 jarige scheidsrechter. Uiteraard was dit niet de bedoeling van de Voorschoten aanhang. Foreholte scoorde voor rust twee keer en Melle maakte een bekeken tegendoelpunt.
Opmerkelijk genoeg keerde de scheidsrechter na de thee niet meer terug. De tweede helft verliep hierdoor veel eerlijker maar helaas kon Voorschoten de achterstand niet meer inhalen. De eindstand was 4-2 voor Foreholte. Vermeldenswaardig waren nog het fantastische doelpunt van Marvy en het geweldige keeperswerk van Robin die door ziekte na 20 minuten de onvervangbare Bas moest vervangen.