Tweede plaats bij DHC
Een prachtig sportcomplex, uitstekend toernooiweer, gelijkwaardige tegenstanders en veel supporters... Allemaal ingrediënten voor een geslaagde voetbaldag. En dat werd het dan ook bij het roemruchte DHC in Delft!

Toen de supporters nog in de dugout mochten. Even later moest iedereen op
last van de scheidsrechter achter de hekken...




Ook de aanhang van de D2 leefde mee met de prestaties van ons team!
Stelletje gekken...
De D4 moest het in de eerste wedstrijd opnemen tegen het sterke DHC D3 dat voorjaarskampioen geworden was in de vierde klasse. Daar was in het begin niet veel van te merken. Voorschoten '97 speelde heel goed en had er in de eerste tien minuten al twee in moeten schieten. Helaas troffen we het niet dat de tegenstander een keeper van zo'n 1.80 m in de goal hadden staan die heel lastig te passeren bleek. Ook de scheidsrechter werkte niet mee... Halverwege kwam er een tegendoelpunt, zoals zo vaak dit seizoen weer uit een corner die vrij ingekopt mocht worden. Daarna was het weer de D4 die de beste kansen kreeg, maar de bal wilde er niet in. Bijzonder moment uit deze wedstrijd: Stan die probeerde een rondvliegende schoen van een tegenstander terug te koppen. Au!!!!

Stan ziet weer een schoen van een tegenstander naderen, dit keer met een
voet erin!

Tja, zo'n keeper verschalk je niet met hoge ballen...

Blessurebehandeling voor Stan: keeper, grensrechter, verzorgster, medespelers
en scheidsrechter zijn bezorgd
De tweede wedstrijd tegen VVSB D3 liep het helemaal op rolletjes. Met de regelmaat van de klok werd de score tot 4-0 opgevoerd en gezien het aantal kansen dat we daarnaast nog kregen had de score nog hoger uit kunnen vallen. Er werd heel goed gecombineerd en de verdediging stond als een huis. Doelpuntenmakers: Sebas, Jasper, Wout W en Martijn. Bijzonder moment uit deze wedstrijd: Martijn verwijt de VVSB-grensrechter dat hij niet goed vlagt (had ie niet moeten doen...). Waarop de goede man hem vraagt : 'Had je wat, smurf???'

Sebas in actie tegen VVSB

Wout geeft zijn tegenstander het nakijken

De inleiding tot het doelpunt van Wout: Jasper legt terug...

...en Wout knalt raak!

Onze jongste supporter heeft meegeteld: 4-0 was het
De derde wedstrijd tegen DHC D4 (ingevallen voor DoCos D3 die zich te elfder ure hadden afgemeld) moest de beslissing brengen over de tweede plek. DHC had zich versterkt met een spits uit hun C3, die in de tweede wedstrijd vier keer had gescoord. Mooi klusje dus voor onze voorstopper Wout en onze laatste man Mathijs (voor de nodige rugdekking). Compliment voor deze twee mannen, want de spits werd nagenoeg onzichtbaar gemaakt. Hoe gevaarlijk hij was bleek toen hij één keer wèl door kon breken wat gelijk een doelpunt opleverde. Gelukkig stonden we toen al met 2-0 voor dankzij twee goals van Eva en kwamen de overwinning en de tweede plek niet meer in gevaar.

Na een uur pauze eerst effe rekken voor de laatste wedstrijd!

Corner tegen: altijd gevaarlijk bij de D4. Deze keer niet: Jeroen zit er goed bij!

Eva heeft de bevrijdende tweede treffer gescoord en is blij

En dat geldt ook voor Sebas na het laatste fluitsignaal!









