Circuittraining
Sportblessurespreekuur
Circuittraining

Van der Valk Systemen: sponsor van Voorschoten97

Hoofdmenu

Teamindeling JO7 t/m JO12

 

De teamindeling voor volgend jaar is bekend. Dank aan de coordinatoren voor het leggen van deze altijd weer ingewikkelde puzzel. Zoals eerder aangekondigd is er zoveel mogelijk ingedeeld per geboortejaar. Ook is rekening gehouden met niveau (de klasse waarin de teams zijn aangemeld).

 

De lijsten zijn gebaseerd op de gegevens van spelers in onze ledenadministratie. Dat betekent dat spelers die nog niet aangemeld en ingeschreven zijn, of tot nu toe als aspirant-lid aangemeld zijn, helaas niet vermeld zijn. Als zij een vraag hebben over de indeling, dan kunnen zij contact opnemen met de coördinatoren (http://www.voorschoten97.nl/organisatie/jeugdcoordinatiecie.html).

 

Vanaf 1 september worden er wedstrijden gespeeld. In de weken eraan voorafgaand kunnen teams met elkaar kennismaken en kunnen ouders en misschien ook spelers de taken verdelen die komen kijken bij een team (variërend van limonade halen, de uitslag invoeren, vlaggen tot training geven). We willen daar voorafgaand aan het eerste wedstrijdweekend graag bij stilstaan, zodat teams goed beginnen aan een nieuw seizoen.

 

Hou dus de site in de gaten voor meer informatie over de seizoensvoorbereiding.

 

Nu eerst….een paar weken zomerstop. Goede zomer iedereen, tot in een nieuw seizoen!

   

Team    
JO7-1 Benier  Mathis
JO7-1 Verschoor  Bastiaan
JO7-1 Kerk  Olivier van de
JO7-1 Fite  Jack
JO7-1 Bent  Jaro van de
JO7-1 Wassenaar  LUCA
JO7-1 Boom  Chris
     
JO7-2 Scherjan  Thor
JO7-2 Wassenaar  Mark
JO7-2 Duyndam  Jens
JO7-2 Lucassen  Maxim
JO7-2 Goes  Owen van der
JO7-2 Pfaff  Badhi
JO7-2 Gravesteijn  Benjamin
JO7-2 Fischer  Babet
     
JO7-3 Zonneveld  Thomas
JO7-3 Verweij  Denzell
JO7-3 Lootsma  Nauke
JO7-3 Kaaij  Martijn van der
JO7-3 Wersch  Robert van
JO7-3 Lootsma  Joep
JO7-3 Zoet  Wiebe
JO7-3 Aydin  L.
     
Team    
JO8-1 Sasburg  Jorn
JO8-1 Misgena  Henog
JO8-1 Overduin  Jaco
JO8-1 Weber  Raphael
JO8-1 Eurlings  Daan
JO8-1 BruÌøne  Lasse de
JO8-1 Tol  Sven van
JO8-1 Woertman  Raul
JO8-1 Oerlemans  Jurgen
     
JO8-2 Leemans  Koen
JO8-2 Veen  Vins van
JO8-2 Owen  Dylan
JO8-2 Borsboom  Floor
JO8-2 Boers  Boaz
JO8-2 Kanjoniedjo  Kyrau
JO8-2 Groenveld  Sietske
     
JO8-3 Hoeven  Stijn van der
JO8-3 Lingeman  Max
JO8-3 Ruijter  Rens de
JO8-3 Wagenaar  Luuk
JO8-3 Dorp  Milan van
JO8-3 Snijers  Hugo
JO8-3 Ghebremedhen  Mkyise
JO8-3 Dubbelaar  Milan
     
JO8-4 Bakker  Bas
JO8-4 Hoeksma  Collin
JO8-4 Smith  JuliÌÇtte
JO8-4 Keeken  Pepijn van
JO8-4 Marcus  Thomas
     
JO8-5 Hamburger  Storm
JO8-5 Raaf  J.H.H. de
JO8-5 Tamang  Bjarne
JO8-5 Sikandeer  Ilifat
JO8-5 Cichon  Eryk
     
Team    
JO9-1 Momand  Marwan
JO9-1 Linden  Jimi van der
JO9-1 Straver  Kai
JO9-1 Zirkzee  Boy
JO9-1 Jonge  Thijn de
JO9-1 Meggelen  Stijn van
JO9-1 Maatoug  Rayan
     
JO9-2 Rijsbergen  Dean
JO9-2 Diaby  Lamin
JO9-2 Potters  Demy
JO9-2 Verwoerd  Toon
JO9-2 Kortekaas  Delano
JO9-2 Ziani  Rayan
JO9-2 Helm  Derek van der
JO9-2 Mast  Kyano
     
JO9-3 Gerke  Does
JO9-3 Keij  Wesley
JO9-3 Roozendaal  Thijmen
JO9-3 Zeelt  Boet
JO9-3 Braven  Julian den
JO9-3 Benier  Tristan
JO9-3 Heijden  Tyson van der
JO9-3 Emmerik  Cas van
     
JO9-4 Duyndam  Wesserl
JO9-4 Leering  Teun
JO9-4 Steens  Romijn
JO9-4 Kesteren  Abe van
JO9-4 Knijnenburg  Djesse
JO9-4 Rie  Jayson de la
JO9-4 Esch  Amir van
JO9-4 Verschoor  Ben
JO9-4 Kerk  Max van de
     
JO9-5 Ipenburg  Timo van
JO9-5 Chettah  Nassim
JO9-5 Wensveen  Cas
JO9-5 Janmaat  Koen
JO9-5 Rolfes  Bas
JO9-5 Vermeer  Mats
JO9-5 Putker  Quinn
JO9-5 Ceylan  Tugkan
JO9-5 Schuiling  Dirk
     
Team    
JO10-1 Jonge  Collin de
JO10-1 Baaka  Marwan
JO10-1 Rekvelt  Mees
JO10-1 Veen  Niek van
JO10-1 Hillebrand  Jovani
JO10-1 Vliet  Hugo van
JO10-1 Ulrich  Bas
JO10-1 Buis  Colin
     
JO10-2 Rijn  Luuk van
JO10-2 Frankenmolen  Damian
JO10-2 Veer  Milo van der
JO10-2 Freke  Nora
JO10-2 Zamantouti  Ayyoub
JO10-2 Pluym  Miles van der
JO10-2 Singh  Ishaan
JO10-2 Deursen  Jelle van
     
JO10-3 Willemse  Tycho
JO10-3 Saidou  Sophian
JO10-3 Veen  Dani van
JO10-3 Jansen  Roan
JO10-3 Alkemade  Davy
JO10-3 Veen  Vigo van
JO10-3 Green  Chris
JO10-3 Kikomeko  Sep
     
JO10-4 Smallenburg  Koen
JO10-4 Zouiti  Marwane
JO10-4 Creyghton  Ben
JO10-4 Nowee  Mats
JO10-4 Mouaddab  Yassin
JO10-4 Rhoon  Milo van
JO10-4 Fransen  Jack
     
JO10-5 Kanbier  Jurre
JO10-5 Jonge  Hein de
JO10-5 Lauret  Maxime
JO10-5 Zitman  Co Jack
JO10-5 Brantjes  Kas
JO10-5 Kalshoven  Joey
JO10-5 Heijmans  Noud
JO10-5 Oosterthout  Beer van
     
JO10-6 Dekker  Twan
JO10-6 Sigida  Ilya
JO10-6 Water  Dinand van der
JO10-6 Sysoev  Kolya
JO10-6 Boer  Pepijn den
JO10-6 Berg  Javey van den
JO10-6 Mahmoud  Jody
     
JO10-7 Arnoldus  Kenji
JO10-7 Sorber  Kai
JO10-7 Maltzahn  Lennard
JO10-7 Witteman  Mike
JO10-7 Schutjes  Ryan
JO10-7 Fischer  Dinand
JO10-7 Segaar  Valentijn
JO10-7 Ingen Schenau  Lars van
     
JO10-8 Heijningen  Leon van
JO10-8 Lay  Luca
JO10-8 Maatoug  Aniss
JO10-8 Bousakouk  Hamza
JO10-8 Drzewinski  Max
JO10-8 Roest  Tijs
JO10-8 Eisema  Jorit
JO10-8 Mark  Sam van der
JO10-8 Eisema  Jorit
     
Team    
JO11-1 Tongeren  Nick van
JO11-1 Zweekhorst  Olivier
JO11-1 Eurlings  Pol
JO11-1 Heijden  Jayden van der
JO11-1 Sanhaji  Maxime
JO11-1 Peet  Oscar van der
JO11-1 Wesselman  Tycho
     
JO11-2 Boom  Mike
JO11-2 Jong  Felix de
JO11-2 Schilthuizen  Sem
JO11-2 Maatoug  Ayman
JO11-2 Wahramian  David
JO11-2 Zirkzee  Jim
JO11-2 Heijden  Keano van der
JO11-2 Oel  Bas van
JO11-2 Ipenburg  Boris van
JO11-2 Philipsen  Ty
     
JO11-3 Mulder  Meindert
JO11-3 Berg  Finn van den
JO11-3 Creyghton  Daan
JO11-3 Mandas  Antonio
JO11-3 Valk  Ties van der
JO11-3 Verhoef  Kenyi
JO11-3 Drop  Milan
JO11-3 Jong  Jay de
JO11-3 Boting  Jesse
JO11-3 Rodriguez Dfouni  Alesandro
     
JO11-4 Beelen  Kirsten
JO11-4 Mandas  Luisa
JO11-4 Klinkhamer  Cindy
JO11-4 Manuel  Lily
JO11-4 Hillenaar  Simone
JO11-4 Swiers  Femke
JO11-4 Wiel  Juno van de
JO11-4 Borsboom  Danique
JO11-4 Oosten  Anne van
JO11-4 Kist  Robine
JO11-4 Wiggers  Ivanke
     
JO11-5 Helm  Mats van der
JO11-5 Duker  Willem
JO11-5 Rijn  Keven van
JO11-5 Geest  Lars van der
JO11-5 Bijl  Noah
JO11-5 Debets  Merijn
JO11-5 Beij  Kenji
JO11-5 Leering  Pieter
JO11-5 Veen  Kik van
JO11-5 Skakni  Yassin
JO11-5 Faghirzadeh  Zoheid
     
JO11-6 Heybroek  Teun
JO11-6 Hurrelbrinck  Dominik
JO11-6 Siera  Daan
JO11-6 Wolf  Coen de
JO11-6 Mkrtchyan  Raff
JO11-6 Beukhof  Ivo
JO11-6 Simonis  Chiel
JO11-6 Bood  Jayson
JO11-6 Duivenboden  Jelle van
JO11-6 Kranghand  Yuri
JO11-6 Goes  Yaniek van der
     
JO11-7 Zwier  Britt
JO11-7 Swagers  Ryan
JO11-7 Scholts  Luuk
JO11-7 Vliet  Jack van
JO11-7 Idelenburg  Maurits
JO11-7 Y̬bio  Thomas
JO11-7 Kulk  Thomas
JO11-7 Kortekaas  Sven
JO11-7 Duindam  Casper
JO11-7 Boer  Mike de
JO11-7 Kroon  Rodney de
     
Team    
JO12-1 Beaumont  Douwe
JO12-1 Green  Daan
JO12-1 Buis  Owen
JO12-1 Zoet  Otto
JO12-1 Friedhoff  Teun
JO12-1 Pluym  Sem van der
JO12-1 Clercq  Rik Le
JO12-1 Hooiveld  Boris
JO12-1 Weeren  Casper van
JO12-1 Paassen  Robin van
JO12-1 Farhane  Yessin
JO12-1 Standhart  Milan
JO12-1 Woertman  Silvan
JO12-1 Doesburg  F.B. van
JO12-1 Mouthaan  Pepijn
JO12-1 Hillen  Joris van
JO12-1 Weeren  Simon van
     
JO12-2 Maatoug  Mohamed
JO12-2 Haarlem  Delano van
JO12-2 Neijssel  Joram
JO12-2 Vrolijk  Mark
JO12-2 Boeren  Roel
JO12-2 Touballi  Ayoub
JO12-2 Bult  Feye
JO12-2 Baats  Mitchell
JO12-2 Cordero  Daymien
JO12-2 Hare  Max
     
JO12-3 Misgena  Njahom
JO12-3 Peeters  Jeroen
JO12-3 Smit  Sem
JO12-3 Koning  Floris de
JO12-3 Timmerman  Xander
JO12-3 Fransen  Lukas
JO12-3 Ziani  Aymen
JO12-3 Westhoek  Behailu
JO12-3 Emmerik  Tim van
JO12-3 Wessels  Nick
JO12-3 Berg  Jesse van den
     
JO12-4 Roest  Jack
JO12-4 Vreeburg  Boet
JO12-4 Ulrich  Stijn
JO12-4 Alberts  Hidde
JO12-4 Jansen  Pelle
JO12-4 Wassenaar  Lucas
JO12-4 Borsboom  Sebastiaan
JO12-4 Verschoor  Kyan
JO12-4 Slooijer  Jurjen
JO12-4 Eisema  Jelle
JO12-4 Roest  Carl
     
JO12-5 Bakker  Stijn
JO12-5 Graaff  Sander de
JO12-5 Ru  Jayden de
JO12-5 Turksema  Boris
JO12-5 Gerards  David
JO12-5 Keij  Mitchel
JO12-5 Esch  Thomas van
JO12-5 Rijsbergen  Sean
JO12-5 Klink  Sophie van
JO12-5 Zandbergen  Jasmijn
     
JO12-6 Stralen  Jesse van
JO12-6 Heijden  Dennis van der
JO12-6 Wils  Esaí¿e
JO12-6 Kijk in de Vegte  Daan
JO12-6 Mast  Tygo
JO12-6 Verhage  Cisco
JO12-6 Brekelmans  Max
JO12-6 Taal  Tyco
JO12-6 Morssink  Milan
     
JO12-7 Geltink  Sijds
JO12-7 Arikdogan  Jasmin
JO12-7 Wiel  Ruby van der
JO12-7 Abbenhuis  Tim
JO12-7 Kleij  Daan van der
JO12-7 Verhoef  Ming
JO12-7 Reede  Finn de
JO12-7 Soeters  Max
JO12-7 Goddijn  Luuk
JO12-7 Dool  Joppe van den
     
JO12-8 Bahi  Younes
JO12-8 Kriege  Jordi
JO12-8 Elsaket  Mohamed
JO12-8 Vincken  Marcus
JO12-8 Ahmed  Abdel
JO12-8 Fetah  Rijan
JO12-8 Oosterhout  Jelle van
JO12-8 Momand  Amirullah

   

© 2018-2019 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.