Marco van Alphen Promotions en MACRON
Marco van Alphen Promotions en MACRON nieuwe sponsor en shirtleveranciers bij Voorschoten '97
Naast de vereniging ondersteunende Stichting Sponsoring Topsport (SST), is de vereniging zelf ook actief geweest in de afgelopen maanden. Het hoofdbestuur van Voorschoten '97 heeft na uitgebreid overleg een mooi sponsorcontract afgesloten met een nieuwe sponsor. Prachtig nieuws voor Voorschoten '97, want de club beseft dat het erg zuinig moet zijn op de bestaande en nieuwe sponsors. Voorschoten '97 is dan ook trots mee te delen dat bedrijven in onze regio in onze club een aantrekkelijke partner zien om een sponsorrelatie mee te gaan. Eén van die sponsorrelaties is MARCO VAN ALPHEN PROMOTIONS uit Roelofarendsveen en het Italiaanse kledingmerk MACRON.
Met bovenstaande bedrijven is er een nieuwe shirtleverancier en sponsor gevonden voor aankleding van de zaterdagselectie. Al enkele jaren neemt de jeugd van Voorschoten '97 kleding af van Marco van Alphen Promotions en is het merk MACRON al ingevoerd binnen onze vereniging.
Met de aankleding van de zaterdagselectie van het merk MACRON is tevens gekomen tot de afspraak om een exclusief dealerschap aan te gaan met Marco van Alphen Promotions. De vereniging heeft samen met de hoofdsponsors vervolgens besloten ook de zondagselectie hetzelfde wedstrijdkledingpakket aan te bieden teneinde hierin uniformiteit te creëren.
Macron en Marco van Alphen Promotions zijn hierdoor exclusieve de kledingleveranciers geworden van Voorschoten '97.
De naam Marco van Alphen is geen onbekende in de sportwereld. Door zijn verleden als profvoetballer bij F.C. Den Haag heeft Marco een ruime kennis opgebouwd van de sport en alles wat daar omheen hangt als promotie. Daarom was het ook niet meer als logisch dat hij na zijn actieve sportcarrière verder zou gaan in de reclame- en promotiewereld.
Inmiddels heeft Marco een succesvolle onderneming op weten te bouwen. Door een selectie van hoogwaardige leveranciers en het zich eigen maken van de modernste technieken op het gebied van opdruk is het mogelijk om ook de meest veeleisende klanten van goede producten te voorzien. Daar bij is het echter belangrijk dat de geleverde producten betaalbaar blijven. Immers in de huidige tijd let iedereen op de beste prijs-kwaliteitverhouding.
Via de eigen website www.mvapromotions.nl biedt het bedrijf een kijkje in alle mogelijkheden. Kleine of grote aantallen, levering per stuk of per container. (Bijna) alles is mogelijk. Let ook op de webshops op deze site waarin speciale aanbiedingen worden gedaan.
Wat biedt Marco van Alphen Promotions u:
- Exclusieve dealer van MACRON voor alle sportkleding van Voorschoten '97
- Snelle en vakkundige opname en offerte aanbieding.
- Kwaliteit en een goede prijs.
- Leveringen op het gebied dan sportkleding, opdruk op alle materialen, sportprijzen, relatiegeschenken
- Levering op het gebied van bedrijfskleding en promotiemateriaal
- Klanten kunnen rekenen op betaalbare service en dienstverlening
Macron en Marco van Alphen Promotions hebben zich voor langere tijd als sponsor aan Voorschoten '97 verbonden en zullen daardoor ook exclusief gaan leveren aan de clubshop.
Mocht u ook geïnteresseerd zijn, neem gerust contact op:
Gegevens:
Marco van Alphen
Marco van Alphen Promotions
De Lasso Zuid 9a
2371 EV Roelofarendsveen
T 071-33.16.212
F 0174-33.12.645
M 06-51369911
E belams.marco@planet.nl












